PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما در مورد ......!!!!!!

sgwgo
20-08-2011, 23:15
سلام دوستان
گفتم شاید این تاپیک تکراری باشه (گشتم ولی تاپیک آیفون ندیدم اگه تکراری بود ببخشید)
میخواستم که نظرتون رو در مورد آیفن جی 4 بدونم (البته میخوام با توضیح هاتون بترکونید هااااااا)درمورد همه چی بگید (کیفیت صفحه نمایش ، دوربین ، کیفیت لمس ، درمورد خش گرفتگی جلو و عقب ، بهترین نرم افزار های ضروری ،کیفیت صدای باندها ، بالای دکمه ی کم و زیاد کردن صوت گوشی دکمه چی هست و چکارست ، دکمه ای که بالاست چی مال چیه؟ ، دکمه قفل کردن گوشی در شرایط عادی کجاست ، دکمه خاموش کردن کامل گوشی کجاست؟ ، سمت راست جای سیم کارته ؟ )
32 گیگ بخرم یا 16 گیگ ؟ چرا؟
کدوم رنگش قشنگه ؟(نظر خودتون)
چیز مونده بگید

با تشکر :11:

falax
21-08-2011, 08:43
دوست عزیز تاپیکش در بخش آیفون هستش رو همون قسمت موبایل و پاکت پیسی بزنین پیداش می کنین توضیحات کامل رو اونجا نوشته .....نظر شخصی خودم رنگ مشکی هستش یعنی من بودم رنگ مشکی رو میگرفتم واسه خودم .... 32 بخر قطعا" چون کم مییاری برای ذخیره کردن قطعا" ارزشش رو داره که 32 بگیری......

alavi71
23-08-2011, 21:09
سلام دوستان
گفتم شاید این تاپیک تکراری باشه (گشتم ولی تاپیک آیفون ندیدم اگه تکراری بود ببخشید)
میخواستم که نظرتون رو در مورد آیفن جی 4 بدونم (البته میخوام با توضیح هاتون بترکونید هااااااا)درمورد همه چی بگید (کیفیت صفحه نمایش ، دوربین ، کیفیت لمس ، درمورد خش گرفتگی جلو و عقب ، بهترین نرم افزار های ضروری ،کیفیت صدای باندها ، بالای دکمه ی کم و زیاد کردن صوت گوشی دکمه چی هست و چکارست ، دکمه ای که بالاست چی مال چیه؟ ، دکمه قفل کردن گوشی در شرایط عادی کجاست ، دکمه خاموش کردن کامل گوشی کجاست؟ ، سمت راست جای سیم کارته ؟ )
32 گیگ بخرم یا 16 گیگ ؟ چرا؟
کدوم رنگش قشنگه ؟(نظر خودتون)
چیز مونده بگید

با تشکر :11:

انتظارات و خواسته هاتون از گوشی مورد نظرتون چی هست ؟؟؟و میخواید چه امکانتی داشته باشه؟
بگید تا توضیح بدم براتون