PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفاً راهنمایی کنید .

h-anvari
19-08-2011, 22:42
بسمه تعالی - باسلام واحترام - من اخیراً اقدام به خرید یک دستگاه گیرنده دیجیتال کرده وفیلمهای ضبط شده با آن را به کامپیوتر منتقل نمودم ولی ابتدا اصلاً نشان نمیداد و پس از دانلود چند نرم افزار مانند KMplayer ورژن 3 ، جت آیدیو ورژن 7 ، توتال کانورترورژن 4 و . . . فقط توانستم تصویر را ببینم یعنی اینکه هیچیک از آنها قابلیت پخش صدا را نداشتند البته با seting آنها خیلی ور رفتم ولی بیفایده بود لطفاً راهنایی فرمایید . ضمناً پسوند این فیلمها در دستگاه دیجیتال PVR بوده و درکامپیوتر TS میباشد . باتشکر

Ali_ip3
20-08-2011, 02:09
سلام دوست عزیز

به احتمال زیاد این مشکل شما با تنظیم کردن گیرنده دیجیتال حل میشه(تنظیمات ضبط کردن)اگه از اونجا به نتیجه ای نرسیدید بانرم افزار Converter فرمت رو از TS بهWMV تغییر بدید و با KM پخش کنید.

Traceur
20-08-2011, 05:22
بسمه تعالی - باسلام واحترام - من اخیراً اقدام به خرید یک دستگاه گیرنده دیجیتال کرده وفیلمهای ضبط شده با آن را به کامپیوتر منتقل نمودم ولی ابتدا اصلاً نشان نمیداد و پس از دانلود چند نرم افزار مانند KMplayer ورژن 3 ، جت آیدیو ورژن 7 ، توتال کانورترورژن 4 و . . . فقط توانستم تصویر را ببینم یعنی اینکه هیچیک از آنها قابلیت پخش صدا را نداشتند البته با seting آنها خیلی ور رفتم ولی بیفایده بود لطفاً راهنایی فرمایید . ضمناً پسوند این فیلمها در دستگاه دیجیتال PVR بوده و درکامپیوتر TS میباشد . باتشکر

سلام دوست عزیز

به احتمال زیاد این مشکل شما با تنظیم کردن گیرنده دیجیتال حل میشه(تنظیمات ضبط کردن)اگه از اونجا به نتیجه ای نرسیدید بانرم افزار Converter فرمت رو از TS بهWMV تغییر بدید و با KM پخش کنید.

سلامــ ..

دوستـــ عزیز ابتدا عنوان رو تصحیح کنید ! عنوان باید گویای درخواست اصلی شما باشد :20:

راه حلی برای حل این مشکل هستــــ ؛
که قبل از اینکه این راه رو اجرا کنید ابتـــــدا پیشنهاد میکنمـ از پلیر VLC استفاده کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین جدیدترین کدکــ ها رو دانلود کنید :

------------------------------------
اگر این مورد عملی نشد ! باید فایلها رو تبدیل کنید :

براي تبدیل فايل مي‌توانيد از برنامه Handbrake كه داراي کیفیت خوب صدا و تصوير و سینک مناسب بعد از اتمام كار مي‌باشد، استفاده كنيد .
دانلود نرمـ افـــزار :

براي نصب اين برنامه (در ويندوزهاي غير از 7 يا ويستا) بايد .Net Framework 2.5 قبلاً در سيستم نصب شده باشد وگرنه برنامه نصب نمي‌شود !!

تنها مشکل برنامه خروجي محدود به فرمت ‌هاي MKV و MP4 مي‌باشد كه البته با در نظر گرفتن رفع مشكل صدا و داشتن يك فايل با كيفيت ، مي‌توانيد از كانورترهاي ديگر براي تبديل اين فايل به فايل‌هاي قابل نمايش در دستگاه‌هاي پخش خانگي استفاده كنيد . در خاتمه بايد عنوان كرد دلیل موفقيت اين برنامه براي فعال سازي صدا در كنار تصوير، استفاده از كدكـــ داخل برنامه مي‌باشد.

درخواست کانورترهای صوتی و تصویری در این تاپیکــــ :

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]