PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک کد جاوا

m p c
19-08-2011, 13:30
دوستان لطفا برید این سایت gsmcharge.com
اونجا یک کارت شارژ 1 تومنی انتخاب کنید و تعداد رو مثلا 2 بزنید زیر اون یک قسمت هست که قیمت واحد کارت رو ضرب در تعداد می کنه و مجموع رو نمایش می ده به صورت جاوا من نمی تونم اون بخش رو کد نویسی کنم یعنی کلا با جاوا زیاد آشنایی ندارم

و یه سوال دیگه تو همون سایت قسمت 3 لوگو های بانک ها هستش وقتی رو اونا می ایستم یک منوی کشویی رو به پایین باز می شه و نام بانک رو نشون می ده بعد وقتی روش کلیک می کنی اون زیر تو قسمت (عملیات پرداخت با همکاری بانک) نام بانکی که بالا انتخاب کردی انتخاب می شه لطفا هرکی تو این باره می تونه منو کمک کنه :40:

m p c
19-08-2011, 22:18
:20: یعنی کسی اینجا نمی خاد جواب بده

Web Design
20-08-2011, 10:50
خوب کاری نداره دوست من

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lمتغیر sharj مقدار رو میگیره
متغیر tedad مقدار تعداد رو میگیره
متغیر majmo اینارو باهم ضرب میکنه
در آخر مقدار نهایی در جایی که تعیین کنید چاپ میشه
+++++++++++++
در مورد موضوع دوم هم بازم باید بگم که jquery استفاده شده

m p c
25-08-2011, 14:16
دوست عزیز Web Design این کار جواب نداد برای من اگه می شه یک کد دیگه بدین من سوالمو با یک مثال یک بار دیگه می گم اگه بلد بودین لطفا بگین

ببینین کد من ابنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخب الان این عنوان های کارت شارژ رو از روی دیتا بیس می خونه و من هم 4 تا کارت شارژ زدم تو دیتابیس 1 , 2 ,5 و10 هزار تومنی خو وقتی اینا خونده می شن چهار بار این کد نوشته می شه و هر بارم آی دیش تغییر می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب الان یک قسمت دیگه هم داره اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب من تو دیتابیس این قسمتم 5 تا عدد زدم 1 تا 5 که تعداد کارت شارژ انتخابی رو نشون می ده و این هم هر بار که نوشته می شه ای دی هاش تغیر می کنه

حالا من می خوام که وقتی مثلا روی کارت شارژ 1 هزار تومنی با ای دی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کلیک می شه و تعدادش مثلا 2 انتخاب می شه این خوب بیاد و ولیو های اینو در هم ضرب کنه و نمایش بده

حالا دوستان هرکی می تونه و بلد هست راهنمایی کنه هر کی بلد باشه و راهنماییم کنه یک کارت شارژ ایرانسل می دم بهش

m.m.m5651
25-08-2011, 14:58
با جی کوئری:

afarboodi
16-09-2011, 18:16
دوستان لطفا برید این سایت gsmcharge.com
اونجا یک کارت شارژ 1 تومنی انتخاب کنید و تعداد رو مثلا 2 بزنید زیر اون یک قسمت هست که قیمت واحد کارت رو ضرب در تعداد می کنه و مجموع رو نمایش می ده به صورت جاوا من نمی تونم اون بخش رو کد نویسی کنم یعنی کلا با جاوا زیاد آشنایی ندارم

و یه سوال دیگه تو همون سایت قسمت 3 لوگو های بانک ها هستش وقتی رو اونا می ایستم یک منوی کشویی رو به پایین باز می شه و نام بانک رو نشون می ده بعد وقتی روش کلیک می کنی اون زیر تو قسمت (عملیات پرداخت با همکاری بانک) نام بانکی که بالا انتخاب کردی انتخاب می شه لطفا هرکی تو این باره می تونه منو کمک کنه :40:
اونها css رو استفاده میکنند وبرای بدست آوردنش شما باید یک بلاگ با فرمت css داشته باشید یا کد آن صفحه را به صورت html و از منو ی بالای مرورگر tools رو انتخاب کنید و سپس page developer از اونجا می تونی کد های اون صفحه رو پیدا کنی.:8::8::27::27::27::27:

m.m.m5651
16-09-2011, 18:32
البته اگر بلد نیستید هم مجبور نیستید جواب بدید! با سی اس اس میشه به یه شئ حرکت داد یعنی از این طرف بره به اون طرف، ولی نمیشه با افکت و این شکلیش کرد!
اگر قابلیت جاوا رو هم در مرورگر خاموش کنید می بینید که دیگه اون ها کار نمی کنه!
یعنی چی برای به دست اوردنش باید یک بلاگ داشته باشن؟؟؟
یعنی نمیشه کد هارو توی یه صفحه ی ساده ی HTML انداخت؟؟!!

afarboodi
17-09-2011, 22:22
البته اگر بلد نیستید هم مجبور نیستید جواب بدید! با سی اس اس میشه به یه شئ حرکت داد یعنی از این طرف بره به اون طرف، ولی نمیشه با افکت و این شکلیش کرد!
اگر قابلیت جاوا رو هم در مرورگر خاموش کنید می بینید که دیگه اون ها کار نمی کنه!
یعنی چی برای به دست اوردنش باید یک بلاگ داشته باشن؟؟؟
یعنی نمیشه کد هارو توی یه صفحه ی ساده ی HTML انداخت؟؟!!
می شه ولی این جوری راحت تره!؟!؟!؟:20:من هم گفتم اگه می خوای تو بلاگت قرار بدی تو یجا مثل
blog.com
ثبت نام کن

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

با جی کوئری:

البته می تونه از نرم افزاری در سایت پایین دانلود کنه مه حجمش هم پایینه و کد ها رو به هم تبدیل میکنه.

m.m.m5651
19-09-2011, 21:44
می شه ولی این جوری راحت تره!؟!؟!؟
ﻣﻥ ﭼﻨﻴﻦ ﭼﻴﺰﯼ ﮔﻔﺘﻢ؟!؟!
+
ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﻳﻪ ﮐﺪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ ﻧﻪ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺬﺍﺭﻥ ﮐﺪ ﺭﻭ!
ﺍﮔﺮ ﮐﺪﺵ ﺭﻭ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻳﺪ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﺑﻪ ﺑﺎﻼ ﺑﺮﺩﻥ ﭘﺴﺖ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﻧﻴﺴﺘﻴﺪ!