PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ mini & mini pro | اندرويدي كوچك سوني اريكسون با پردازنده ي 1 گيگاهرتزي

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

biostar
18-08-2011, 23:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر دو گوشی از سری قبلی خود قدرتمند تر و با امکانات بسیار خوبی ارائه میشوند.

مشخصات کامل Xperia mini

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشخصات کامل Xperia mini pro

biostar
18-08-2011, 23:58
هر دو گوشی رسما وارد بازار داخلی شدن.

برای شروع قیمت بسیار مناسبی دارند.

Xperia mini :350
Xperia mini pro : 380

fingulii
19-08-2011, 11:35
بعد از مدت ها دست و پنجه نرم کردن با مشکل گرم شدن گوشی بلاخره تونستم با این روش خیلی ساده حل کنم قضیه رو و الان گوشیه مثل ساعت کار میکنه
برای حل مشکل کاهش حساسیت تاچ و رفع عملکرد خودکار دکمه بک و منو از روش زیر استفاده کنید (در این روش گوشی شما حتما باید روت شده باشد)
سعی شود بوت لودرتون آنلاک (unlock) باشه ...هر چند من خودم بوت لودرم لاک بود و به مشکلی برنخوردم .
1-برنامه GScript را از لینک زیر دانلود کرده و نصب بفرمایید
2-کد زیر را در داخل برنامه notepad کپی کرده و پس از save کردن پسوند فایل رو به sh تغییر بدید (txt رو تبدیل به sh کنید)
کد:

3 فایل sh را با مموری کارت خود انتقال بدید و در پوشه gscript ذخیره کنید
4 برنامه GScript را باز کرده و گزینه add script را انتخاب کنید(بزنید option>new script)
5 در این مرحله شما باید فایل sh را که در مموری خود ذخیره کرده ایدانتخاب کنید
6 فایل مورد نظر به لیست شما اضافه شده است و فقط کافی است آنرا اجرا کنید
گوشی شما پس از روشن کردن باید درست شده باشد
با تشکر
لینک برنامه Gscript

حل مشکل از xda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن لازم هست ذکر کنم اونهایی که مشکل خاموش شدن یا ریست گوشی رو دارن زبان گوشی رو به انگلیسی تغییر بدند احتمالا مشکل حل میشه

silent-assassin
19-08-2011, 11:54
تنها نقطه ضعف این گوشی به نظر من (تاکید میکنم تنها نقطه ضعف) رزولوشن پایینش هست

کاش از همون رزولوشن استاندارد استفاده میکردن

ولی گوشی هست که به شدت ارزش خرید داره و احتمالا گوشی بعدی خود من خواهد بود!

biostar
19-08-2011, 12:33
تنها نقطه ضعف این گوشی به نظر من (تاکید میکنم تنها نقطه ضعف) رزولوشن پایینش هست

کاش از همون رزولوشن استاندارد استفاده میکردن

ولی گوشی هست که به شدت ارزش خرید داره و احتمالا گوشی بعدی خود من خواهد بود!

اگه دقت کنی میبینی که همه ی گوشی های 3 و حتی 3.2 اینچی رزولیشن معادل همین دستگاه رو دارند ...
شاید هم برای پایین نگه داشتن قیمت باشه ، به هر حال اگر منطقی هم فکر کنیم برای 3 اینچ این صفحه نمایش کافی هست.
کیفیت صفحه نمایشش و رزولیشنش هم نسبت به سری قبل بهتر شده.

من X10 mini رو حدود دو سه هفته ایی داشتم..... درسته هیچی نداشت اما فوق العاده بود و کلی لذت بخش

Mahdi_Moosavi
19-08-2011, 13:14
مرسی ... جاش خالی بود واقعا تو این تالار ...

با توجه به قیمت جهانی این دو مدل، تجربه نشون میده قیمت ها تا دو ماه آینده حدودا تا 90 - 80 تومانی افت می کنه ... یعنی 270 الی 280 تومان برای Xperia Mini و 300 الی 310 تومان برای Xperia Mini pro !!

با این قیمت ها بدون شک میشه عنوان خوش قیمت ترین گوشی Android 2.3.3 نسبت به امکانات رو به این دو مدل گوشی نسبت داد.

pour-homme
19-08-2011, 13:26
من از این که گلکسی ایس خریدم پشیمونم با توجه به این گوشی ها به نظرتون باید عوضش کنم 3 اینچ بودن این ها یکم کوچیک نیست

ehsan_update
19-08-2011, 13:44
من از این که گلکسی ایس خریدم پشیمونم با توجه به این گوشی ها به نظرتون باید عوضش کنم
اگه بتونی بالای 300 ایس رو رد کنی بره به نظر من ارزش داره ولی اگر نشد هم ناراحت نباش، چون چیز زیادی رو از دست ندادی...
در ضمن ظاهر ایس به نظرم بهتره، ضخامتش هم کمتره و صفحه نمایش بزرگتری هم داره نسبت به xperia mini

silent-assassin
19-08-2011, 13:58
اگه دقت کنی میبینی که همه ی گوشی های 3 و حتی 3.2 اینچی رزولیشن معادل همین دستگاه رو دارند ...
شاید هم برای پایین نگه داشتن قیمت باشه ، به هر حال اگر منطقی هم فکر کنیم برای 3 اینچ این صفحه نمایش کافی هست.
کیفیت صفحه نمایشش و رزولیشنش هم نسبت به سری قبل بهتر شده.

من X10 mini رو حدود دو سه هفته ایی داشتم..... درسته هیچی نداشت اما فوق العاده بود و کلی لذت بخش

منطقی میفرمایید
اما این اکسریا ری توقع را برده بالا!
0.3 اینچ بیشتره خداتا رزولوشن داره!

البته منم گفتم
منی که نمیتونم هزینه کنم برای یه گوشی سنگین قطعا انتخابم همین خواهد بود

Pedram_mrn
19-08-2011, 16:45
باتریش یکم ضعیف نیست؟ تو سری قبلی ام اونایی که داشتن از باتری راضی نبودن اینم که باتریش خیلی قوی نیست

mohammad20ali20
19-08-2011, 17:05
گوشی ردیفیه

فقط یکم قطرش زیاده و البته باید به فکر یک باتری قویتر هم بود براش.

biostar
19-08-2011, 17:13
مزایا و معایب این گوشی از دیدگاه یکی از خریداران

Got the phone a week back, My Feedback:

Pros:
1) One of the best screens seen with the Bravia Engine, Crisp, Vibrant, Super smooth scrolling with no lag whatsoever. (Yes the S-AMOLED is better)

2) Battery life is really good. Do not believe the people who say the battery life is bad. Im getting 2 days on heavy texting and average calls. About 8-10 hours with Wifi switched on + Downloads.

3) The camera is super clear again and video HD is good even at night.

4) I put in a 8gb card with lots of Apps (Phone Memory) and still the phone shows no signs of Lag.

Cons:
1) Headphones - not all that impressive. (Get a pair of SkullCandy's)

2) Video on HD has a slight background noise.

3) Internal Memory might be an issue to a few people because most of the apps now a days can be shifted to Memory card.

4)I cannot set full wallpapers which I downloaded on the homescreen. Only a small portion which sucks for me. (If u consider this a con.)

biostar
19-08-2011, 18:09
آیا Xperia mini pro رقیبی دارد ؟؟؟

بهترین گوشی های QWERTY این محدوده قیمت ( گوشی قدیمی سونی یعنی X10 mini pro را فاکتور گرفتیم!)

1)
Samsung Galaxy 551

حدود 230 تومان

مشخصات :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحه نمایش بی کیفیت تر ، مشخصات سخت افزاری بسیار پایین تر ، ورژن قدیمی اندروید. ، دوربین بسیار ضعیف تر

2)
Samsung Galaxy Q

کاملا جدید و تازه وارد بازار شده !

هنوز ایران نیمده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحه نمایش ضعیف تر ، مشخصات سخت افزاری پایین تر ، ورژن قدیمی تر آندروید ، دوربین بسیار ضعیف تر

3)
Samsung Galaxy Pro B7510

به نسبت جدید

حدود 250 تومان

مشخصات فنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحه نمایش ضعیف تر ، مشخصات سخت افزاری پایین تر ، ورژن قدیمی تر آندروید ، دوربین بسیار ضعیف تر

4)
HTC ChaCha

حدود 360 تومان

مشخصات فنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدل خیلی خوبی هست ! با توجه به اینکه افت قیمتش رو کرده میشه گفت گرونتر هست !
از نظر سخت افزاری کمی ضعیف تر ، عدم پشتیبانی از صفحه نمایش 16 میلیون رنگ، مولتی تاچ هم نداره، فیلم برداری HD هم نداره
اما در کل خوبه

5)

Motorola FlipOut

حدود 300 تومان

مشخصات :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز هر نظر که بخوای ضعیف تر !
این گوشی طراحی منحصر به فردی داره و تنها دلیل خرید یک نفر هم فقط میتونه طراحی این گوشی باشه

6)
Motorola CHARM

حدود 300 تومان

مشخصات :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه قدیمی شده و از هیچ نظری قابل مقایسه نیست

یک سری مدل دیگر هم بود که یا خیلی قدیمی شده بودند و یا اینکه در بازار ایران موجود نیستند و برخی ها هم ارزش مقایسه رو نداشتند.

توی این مقایسه گوشی های QWERTY گرون قیمت هم قرار ندادیم چون تو این رنج قیمت نیستند و باید با Xperia pro مقایسه بشن!

adrenalin
20-08-2011, 13:01
Sony Ericsson Xperia mini pro unboxing

:10:

crazymohamad
22-08-2011, 23:02
معایبی که گفتن زیاد جدی نیست. گفتن تو ضبط hd یه صدای نویز ضعیف وجود داره و با افزایش برنامه ها حافظه پر میشه (احتمالا بعدا با app2sd حل بشه!)

قیمتشم تو گوشیشاپ مدل مینی رو 346 گذاشتن!! ( همین سه چهار روز پیش 395 تومن گذاشته بودن یه دفعه انقدر افت کرد!)
با این روند احتمالا تا مهر که گوشی های جدیدترم بیان قیمتش تا 270 تومن هم افت میکنه

یا علی

Captain_Nemo
23-08-2011, 12:29
روی اين گوشی بازهای HD اجرا میشه؟

crazymohamad
23-08-2011, 12:47
روی اين گوشی بازهای HD اجرا میشه؟

این گوشی دارای چیپ گرافیکی Adreno205 هست وکه الان تو کل گوشی های جدید آندروید مثل desire HD و Arc وجود داره و نوع پردازندش هم (البته فقط برای مدل mini ) همونیه که تو گوشی قدرتمند desire HD بکار رفته!
حالا خودت بگو بازیای گرافیکیو اجرا میکنه یا نه!

سونی اریکسون امروز گوشی Live with Walkman رو هم معرفی کرد که تقریبا همه مشخصاتش مثله همینه فقط صفحش 3.2 اینچه و فاقد چیپ گرافیکی هست!
این گوشی هم اکتبر میاد و اگه بیاد باعث افت قیمت بیشتر xperia mini میشه
یا علی

feryshad
23-08-2011, 18:46
Live with Walkman هم دارای چیپست 8255 کوالکومه که پردازنده گرافیکیش Adreno 205 ـه ...

sunrise07
23-08-2011, 20:48
واقعا نسبت به قیمتش ارزش داره !!

فکر کنم گوشی بعدی خودم رو پیدا کردم!!!!

Captain_Nemo
23-08-2011, 21:04
این گوشی دارای چیپ گرافیکی Adreno205 هست وکه الان تو کل گوشی های جدید آندروید مثل desire HD و Arc وجود داره و نوع پردازندش هم (البته فقط برای مدل mini ) همونیه که تو گوشی قدرتمند desire HD بکار رفته!
حالا خودت بگو بازیای گرافیکیو اجرا میکنه یا نه!

سونی اریکسون امروز گوشی Live with Walkman رو هم معرفی کرد که تقریبا همه مشخصاتش مثله همینه فقط صفحش 3.2 اینچه و فاقد چیپ گرافیکی هست!
این گوشی هم اکتبر میاد و اگه بیاد باعث افت قیمت بیشتر xperia mini میشه
یا علی

به توجه به رزولوشن صفحه نمایش مشکلی واسه بازی های HD نداره؟

*M!L4D*
23-08-2011, 22:37
به توجه به رزولوشن صفحه نمایش مشکلی واسه بازی های HD نداره؟

خیر
فقط کافیه رزولوشن HVGA همون بازی رو دانلود کنید ... !

zahedy2006
24-08-2011, 00:44
سلام
امروز این گوشی را برای یکی از آشنایان گرفتم. سرعتش خوبه و بازیهایی که روی x8 و x10 mini اجرا نمی شدند به راحتی و روان اجرا می کنه
فعلا تستش نکردم
تو بازار باید بگید st15i وگرنه با مینی اشتباه می گیرند !!!!

یه بدی دیگه هم داره که وقتی آپدیتش می کنی زبان فارسی به آن اضافه نمیشه البته مشکل اس ام اس نداره اما خب محیط و کیبرد فارسی نیست

افکت های گرافیکی خوبی داره و تغییر جهت صفحه با توجه به جهتی که اون رو نگه می دارید در 3 جهت هست

در ضمن 330 گرفتم. بقیه اش را هم هنوز تست نکردم
اندروید 2.3.3 هم هست

feryshad
24-08-2011, 12:06
مبارکتون باشه

تو این قیمت نسبت به گوشی های هم رده بی رقیبه

فقط صفحه نمایشش کوچیکتر از بقیه ست

تنها گوشی با سی پی یوی 1 گیگ و فیلمبرداری HD تو این رده و با این رزولیشنه ... بقیه نهایت VGA فیلم میگیرن . سامسونگ های این رده هم که همه QVGA@15fps هستند:27:

biostar
24-08-2011, 13:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ویدئو تست neocore را روی گوشی Xperia mini pro نشون میده که به عدد 66 فریم با Official رام میرسه !!!!
QSD8255 آورکلاک شده روی galaxy s plus هم به این عدد نرسیده و 57 فریم هست.
البته رزولیشن تصویر هم تاثیر زیادی داره ولی گوشی تک هسته ای با این امتیاز ندیده بودم

این هم کامل ترین نقد و بررسی این گوشی از phone arena

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این نقد هم ظاهر و اینترفیس گوشی مرور میشه و هم جینجربرد و UI ساده و زیبای سونی ، و کیفیت فیلم و عکس.

این ویدئو هم تست بازی NOVA روی گوشی mini pro را نشون میده

دوستانی که به هر دلیل با YOU*TUBE مشکل دارند و نمی تونن فیلم ها رو ببینن بگند
تا درP30world فیلم ها رو آپلود کنم تا راحت بشه دانلود کرد

Mahdi_Moosavi
24-08-2011, 14:42
سلام
امروز این گوشی را برای یکی از آشنایان گرفتم. سرعتش خوبه و بازیهایی که روی x8 و x10 mini اجرا نمی شدند به راحتی و روان اجرا می کنه
فعلا تستش نکردم
تو بازار باید بگید st15i وگرنه با مینی اشتباه می گیرند !!!!

یه بدی دیگه هم داره که وقتی آپدیتش می کنی زبان فارسی به آن اضافه نمیشه البته مشکل اس ام اس نداره اما خب محیط و کیبرد فارسی نیست

افکت های گرافیکی خوبی داره و تغییر جهت صفحه با توجه به جهتی که اون رو نگه می دارید در 3 جهت هست

در ضمن 330 گرفتم. بقیه اش را هم هنوز تست نکردم
اندروید 2.3.3 هم هست

یعنی قبل از آپدیت زبان فارسی داشت ؟

ببین با نصب کیبورد فارسی می تونی فارسی تایپ کنی ؟ تو باز کردن سایت های فارسی مشکل نداره ؟

حتما تست کن ببین از نظر ماندگاری باتری چطوریه ..

من منتظرم قیمتش بیاد حول و حوش 300 تومان .. منظورم SK17i Xperia mini Pro هست ... اینو قیمت نگرفتی ؟

feryshad
24-08-2011, 15:04
البته Xperia mini pro میشه SK17

قیمتش هم 10 دلار گرونتره ... ولی اینجا اختلاف تا 30 تومن هم هست ...

zahedy2006
24-08-2011, 15:24
یعنی قبل از آپدیت زبان فارسی داشت ؟

ببین با نصب کیبورد فارسی می تونی فارسی تایپ کنی ؟ تو باز کردن سایت های فارسی مشکل نداره ؟

حتما تست کن ببین از نظر ماندگاری باتری چطوریه ..

من منتظرم قیمتش بیاد حول و حوش 300 تومان .. منظورم sk15i Xperia mini Pro هست ... اینو قیمت نگرفتی ؟

سلام
نه منظورم این بود که گوشی هایی مثل x10mini یا x8 اگه فارسی هم نداشته باشند بعد از اپدیت فارسی بهش اضافه میشه (دم سونی اریکسون گرم !!) اما این نشد و چون گوشی را برای فرد دیگری تهیه کرده بودم یکم بد شد.

فکر نکنم برای سایت های فارسی مشکلی داشته باشه چون sms فارسی و مخاطبان با نام فارسی را به راحتی نشان می ده اما محیط گوشی فارسی نیست

از دبروز ساعت 3 بعد از ظهر تا الان که با گوشی ور می رفتم 50 درصد باتریش مونده. به نظرم قابل قبوله. از wildfire خودم از لحاظ باتری راضی ترم.

مدل pro را قیمت نگرفتم البته مغازه های زیادی اینو نداشتند. منم تعجب کردم چرا !! در ضمن مشکیش را هم پیدا نکردم و مجبور شدم سفید بگیرم..

hamed1297
24-08-2011, 15:41
همه گوشی های آندروئید سونی اریکسون فارسی رو فوول فارسی ساپورت میکنن.

mohamad h
24-08-2011, 16:23
گوشي بازار 332 هزار تومان

feryshad
25-08-2011, 00:47
GSMArena این گوشی رو بررسی کرده
تا اونجایی هم تونسته تعریف کرده
تنها چیزی که عالی نیست تو این گوشی کیفیت عکس و فیلمشه که گفته خوبه ولی هنوز جا داره که بهتر بشه ...

تو بنچمارک ها هم ترکونده ...

biostar
25-08-2011, 04:43
GSMArena این گوشی رو بررسی کرده
تا اونجایی هم تونسته تعریف کرده
تنها چیزی که عالی نیست تو این گوشی کیفیت عکس و فیلمشه که گفته خوبه ولی هنوز جا داره که بهتر بشه ...

تو بنچمارک ها هم ترکونده ...

nosie داخل عکس ها به خاطر کیفیت دوربین نیست و به خاطر قاب دستگاه هست که روی کیفیت اصلی تاثیر خیلی زیادی داره!
اگر قاب پشتی رو ور داری کیفیت عکس ها آینه و بدون نویز میشه :31:
من با گوشی HTC Desire هم همین مشکل رو داشتم !

crazymohamad
31-08-2011, 16:15
برسی تخصصی فارسی این گوشی تو سایت gsm.ir موجوده ولی خیلی خلاصه ترجمه کردن به نظر من (اگه زبانتون خوبه نسخه اصلیش تو سایت gsmarena خیلی بهتره)

Amin Genius
03-09-2011, 15:17
سلام و ممنون از اینکه اطلاعاتتونو اینجا قرار دادید .

بچه ها میخوام بدونم به نظر شما پایین ترین قیمتی که این گوشی تجربه میکنه چنده ؟ و البته کی این اتفاق میوفته .

یعنی میشه تا 250 بیاد پایین !!؟

biostar
04-09-2011, 12:50
سلام و ممنون از اینکه اطلاعاتتونو اینجا قرار دادید .

بچه ها میخوام بدونم به نظر شما پایین ترین قیمتی که این گوشی تجربه میکنه چنده ؟ و البته کی این اتفاق میوفته .

یعنی میشه تا 250 بیاد پایین !!؟

کلا دو یا سه ماه بعد از ورود عمده به بازار بهترین قیمت رو به خودش میگیره ،
این گوشی حدود 260 تومانی ارزش داره و مدل Pro هم حداکثر 20 تومان گرونتر

اما بعد از گذشت 6 یا 7 ماه باز ارزون تر میشه چون دیگه از مد می افته و گوشی های جدید جایگزین میشه

roxh58
04-09-2011, 15:55
:13:گوشیه قابل تاملیه.
میخوامش
امیدوارم تا مهر افت قیمتش محسوس باشه

shahabprince
05-09-2011, 12:16
کیفیت صفحه نمایش این گوشی خوبه؟
واقعا از این گوشی خوشم اومده خیلی با نمکه
احتمالا با صفحه نمایش کوچیکی که داره تو بازی ها فریم بیشتری میده و تو اجرای برنامه ها کارایی بالاتری باید داشته باشه

biostar
05-09-2011, 12:21
کیفیت صفحه نمایش این گوشی خوبه؟
واقعا از این گوشی خوشم اومده خیلی با نمکه
احتمالا با صفحه نمایش کوچیکی که داره تو بازی ها فریم بیشتری میده و تو اجرای برنامه ها کارایی بالاتری باید داشته باشه

بله به دلیل رزولیشن پایین تر فریم بیشتری میده.
کیفیتش خوبه ، در حد arc هست. فقط رزولیشنش کم هست

shahabprince
05-09-2011, 12:26
بله به دلیل رزولیشن پایین تر فریم بیشتری میده.
کیفیتش خوبه ، در حد arc هست. فقط رزولیشنش کم هست

پس با این تفاصیر خرید این گوشی تا 3 ماه دیگه از واجباته

adrenalin
05-09-2011, 14:24
پس با این تفاصیر خرید این گوشی تا 3 ماه دیگه از واجباته

بله دوست عزیز میشه گفت به راحتی میتونه جای X8 رو بگیره :11:

*M!L4D*
10-09-2011, 09:03
ماریا شاراپووا هم Xperia Mini Pro خریده :دی .. چجوری گرفته دستش :27:

.:PAR3A:.
10-09-2011, 10:12
شاراپووا پدر سونی رو سوزونده : دی کافیه پیج فیس بوکشو یه نگاه بندازین :|

silent-assassin
10-09-2011, 11:05
حالا این خانومه کی هست؟
چه ربطی داره به سونی اریکسون؟

*M!L4D*
10-09-2011, 12:31
حالا این خانومه کی هست؟

تنیسور هست ...

ربطش هم اینجاس که 4 ماه بخاطر مینی پرو گفته خواب و خوراک نداشته :27:

10-09-2011, 12:40
سونی کلا از مسابقات تنیس و تنیسور ها خوب حمایت میکنه... اسپانسر همشون هست این وسط : دی

hamed1297
10-09-2011, 13:19
حالا این خانومه کی هست؟
یه جورایی سفیر سونی اریکسون هست.اولین گوشی های تولیدی رو میدن بهش که ملت دستش ببینن برن بخرن:دی

10-09-2011, 14:49
به جان خودم این جور تبلیغات خیلی تاثیر داره : دی یه گوشی GLX بده دست این عکسشو منتشر کن ، همه میرن میخرن :-ال : دی

atlas-m
11-09-2011, 19:03
سلام
من می خوام این گوشی رو بدون گارانتی تهیه کنم.
به نظر شما خرید گوشی با این کیفیت بدون گارانتی مشکلی نداره؟
من صبر و حوصله ندارم چون خیلی وقت دنبال گوشی بودم و توی انتخاب سیستم عامل مشکل داشتم. حالا به نظر شما تا اول مهر قیمتش پایین تر میاد؟ (چون حوصله ندارم 2 ماه دیگه صبر کنم).
به نظر شما، 2 ماه دیگه که احتمالاً قیمت گوشی پایین میاد پشیمان نمیشم؟
X10 mini pro بعد از یکی دو ماه با کیبورد فارسی یا عربی (لیبل) اومد، کیبورد فارسی یا عربی (با لیبل فارسی) تا چند وقت دیگه برای این گوشی (New Mini Pro) میاد؟

crazymohamad
12-09-2011, 02:19
سلام دوستان فروشگاه خارجی welectronics.com که تا پیش از این این گوشی و مدل کیبرد دارش رو به ترتیب 250 و 260 دلار میفروخت بعد از گذشت یک ماه از عرضه قیمتش هاشون رو حدود 20 دلار دیگه کاهش داده یعنی
XPERIA MINI رو به قیمت 230 ولار و XPERIA MINI PRO رو به قیمت 248 دلار میفروشه!!!!!!
با این تفاسیر پس از افت قیمت تو ایران تا چند ماه دیگه قیمت این گوشی احتمالا به 220 هزار تومن هم برسه که حکم خریدش واجب و نخریدنش حرام میشه! البته اینم بگم بهترین زمان واسه خرید گوشی و کلا لوازم صوتی تصویری در ایران حد فاصل اوسط خرداد تا اوایل مرداد هر ساله که قیمت همه چیز تا کف افت میکنه و پس از این مدت دوباره بالا میره. مثلا همین گوشی X8 رو یکی از دوستانم 22 تیر امسال بدون گارانتی از طبقه پنجم علائدین 157 تومن خرید ولی دوباره بالا کشیده و داره 210 تومن به فروش میرسه!!!! (پارسال هم 5800 رو چک کردم قیمتش یه همچین وضعیتی داشت!) پس اگه میخواین هیچ جوره ضرر نکنین تا خرداد سال دیگه صبر کنین چون من مطمئنم قیمتش یه افت اساسی میکنه تا اون موقع میگین نه؟؟؟؟ نگا کنین

راستی آخرین قیمت xperia mini تو طبقه پنج علائدین بدون گارانتی 305 و با گارانتی اصلی کامتل 325 تومن
مدل xperia mini pro هم فقط بدون گارانتیش هست که 370 میدن

یا علی

Amin Genius
13-09-2011, 14:50
راستی آخرین قیمت xperia mini تو طبقه پنج علائدین بدون گارانتی 305 و با گارانتی اصلی کامتل 325 تومن
مدل xperia mini pro هم فقط بدون گارانتیش هست که 370 میدن

یا علی

:18:

اوف / من گفتم میاد رو 250 حالا میشنوم 370 .
باید بیخیالش شمو برم همین x10 mini pro رو بگیرم /

Mahdi_Moosavi
14-09-2011, 11:29
:18:

اوف / من گفتم میاد رو 250 حالا میشنوم 370 .
باید بیخیالش شمو برم همین x10 mini pro رو بگیرم /

اشتباه بزرگی می کنی ...

من در صفحه اول هم اشاره کردم که حداقل 2 ماه زمان می خواد که قیمت یه گوشی تو بازار ایران حداقل نزدیک به قیمت واقعی برسه ..

الان فقط 1 ماه از عرضه گوشی تو کشور گذشته .. از طرفی انتظارات شما هم کمی بیش از حد معمول هست ..

قیمت این 2 مدل گوشی تو بازار جهانی بین 240 تا 270 دلار هست ... دلار هم ماشاالله گرون شده ! الان به 1250 تومان رسیده !

قیمت های نسبی رو من تو صفحه اول و پست ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهشون اشاره کردم . عجله نکنید ... 30 الی 40 روز دیگه هم صبر کنید ...

atlas-m
16-09-2011, 12:04
الان آخرین قیمت گوشی Sony Ericsson XPERIA Mini Pro هست 355 هزار تومان.
البته بدون گارانتی.
منبع : Mobile [dot] ir ---- فروشگاه علاءالدین - هرمزگان

atlas-m
16-09-2011, 12:09
قیمت این 2 مدل گوشی تو بازار جهانی بین 240 تا 270 دلار هست ... دلار هم ماشاالله گرون شده ! الان به 1250 تومان رسیده !

دلار توی بانک مرکزی 10686 ریال می باشد.

قیمت گوشی توی سایت Amazon و چندتا سایت دیگه، بدون گارانتی، بدون سیم کارت و اینترنت از 251.22 تا 274.72 دلار آ.م.ر.ی.ک.ا.س.ت.

malakhak
23-09-2011, 15:47
سلام

می خوام این گوشی رو بگیرم mini pro
به نظرتون هنوز هم زوده برا خریدنش ؟
چرا تو هیچ فروشگاه اینتدنتی معتبری نیست ؟
با تشکر

haddadiani
28-09-2011, 14:27
کسی از بچه ها قیمت جدید نداره ازین گوشی؟

atlas-m
28-09-2011, 21:43
کسی از بچه ها قیمت جدید نداره ازین گوشی؟

فروشگاه آل دیجیتال گرون فروشه وقیمتاش معولا بالاست ولی به نظر میاد که معتبره. البته من ازش گوشی نخریدم. ولی احتمالا به زودی، زود خواهم خرید.
آل دیجیتال زده 374 بدون گارانتی و با گارانتی 376. (دو هزار تومان تفاوت!)
ولی من قیمت دارم از هرمزگان : 355 هزار تومان

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

سلام

می خوام این گوشی رو بگیرم mini pro
به نظرتون هنوز هم زوده برا خریدنش ؟
چرا تو هیچ فروشگاه اینتدنتی معتبری نیست ؟
با تشکر

توی آل دیجیتال هست. وی من از اعتبار این شرکت مطمئن نیستم. با این وجود به زودی ازشون گوشی میخرم.

SonyEricsson
29-09-2011, 00:25
دی جی کالا داره

البته نمی دونم قیمت ها چرا رفته بالا! 10 تومن گرونتر شده نسبت به هفته قبل!!

شاید به خاطر اعلام خبر سونی اریکسون مبنی بر دریافت آندورید Ice Cream Sandwich برای تمامی گوشی های Xperia 2011

pour-homme
02-10-2011, 13:36
کمترین قیمتی که میتونم مینی رو بگیرم چقدر هست اخه میخوام گلکسی ایسم رو رد کنم اصلا به نظر شما این کار درسته

crazymohamad
02-10-2011, 16:16
کمترین قیمتی که میتونم مینی رو بگیرم چقدر هست اخه میخوام گلکسی ایسم رو رد کنم اصلا به نظر شما این کار درسته

آره دادش ارزش داره فقط صفحش یه ذره کوچک به نظر میرسه ولی در عوض دوربین 5 فیلمبرداری hd (که تو گوشی خوت cif هست!!!!!) و پردازنده و چیپ گرافیکی گوشی قدرتمند desire hd که روشه دیگه جای هیچ شکی باقی نمیزاره.
رزولوشن هم که دقیقا مثل گوشی خودته ولی تصاویر شفاف تره (به خاطر موتور براویا)
تازه سونی اریکسون تا ماه اکتبر میخواد این دو گوشی رو به ساندویچ بستنی (آندروید 4) هم بروز کنه.

الان واسه فروش بهترین وقته با توجه به افزایش قیمت دلار تا 1300 تومن گوشیت نوش الان به 370 هزار هم رسیده راحت میتونی 300 ردش کنی بره
قیمت هم امروز تو علائدین معمولیش 315 بود و کیبرد دارش 355

یا حق

pour-homme
02-10-2011, 19:38
من مشکلم فقط صفحش هست اذیت نمیکنه یا مثلا برنامه ای اجرا نشه تو وب گردی چطور

atlas-m
03-10-2011, 18:15
سلام.
امروز Sony Ericsson Xperia™ mini pro رو از طریق سایت "آل دیجیتال" خریدم. خیلی وقت بود منتظرش بودم و همش مشکل پیش میومد و نمی تونستم بخرمش. ولی بالاخره خریدمش... . :thumbsup: :39: :22:

Punisher_2008
03-10-2011, 19:58
من مشکلم فقط صفحش هست اذیت نمیکنه یا مثلا برنامه ای اجرا نشه تو وب گردی چطور

سلام..
صفحه شاید برای تایپ و وبگردی کوچیک باشه و کار کردن باهاش کمی سخت باشه به خصوص اونایی که یکم انگشتاشون بزرگ هست...
ولی رزولیشن این گوشی HVGA و همه نرم افزار ها مولتی رزولیشن هستند. فقط بازی های هستند که رزولیشن خاصی دارند.
برای HVGA هم بازی های HD زیادی هست...

به نظر من نسخه پرو رو بگیر چون با این ال سی دی کوچیک وود یک صفحه کلید خیلی در راحتر کار کردن و وبگردی راحتر تاثیر داره..

Punisher_2008
03-10-2011, 20:06
آره دادش ارزش داره فقط صفحش یه ذره کوچک به نظر میرسه ولی در عوض دوربین 5 فیلمبرداری hd (که تو گوشی خوت cif هست!!!!!) و پردازنده و چیپ گرافیکی گوشی قدرتمند desire hd که روشه دیگه جای هیچ شکی باقی نمیزاره.
رزولوشن هم که دقیقا مثل گوشی خودته ولی تصاویر شفاف تره (به خاطر موتور براویا)
تازه سونی اریکسون تا ماه اکتبر میخواد این دو گوشی رو به ساندویچ بستنی (آندروید 4) هم بروز کنه.

الان واسه فروش بهترین وقته با توجه به افزایش قیمت دلار تا 1300 تومن گوشیت نوش الان به 370 هزار هم رسیده راحت میتونی 300 ردش کنی بره
قیمت هم امروز تو علائدین معمولیش 315 بود و کیبرد دارش 355

یا حق

سلام..
تایید میشه...
ولی بستگی به انتظارتت داره..
هر دو این گوشی ها رزولیشن HVGA دارند یعنی همه نرم افزار و بازی های HD که روی ACE نصب میشه روی MINI هم نصب میشه ولی به دلیل داشتن سی پی یو و چیپ گرافیکی قویتر نسبت به ACE در اجرا بازی های سنگین بهتر عمل میکنه..
البته الان رام های کاست.م خیلی قوی برای ACE امده که قدرتش کمتر از MINI نیست... یادمه در رام ULTIMATE بنچمارک این گوشی حدود 1800 هم رسید.. !
از لحاظ عکاسی فکر میکنم در یک حد باشه ولی فیلم برداری MINI بالاتر هست چون فیلم برداریش 720P هست با سرعت 30 فرم یعنی HD.. البته ACE هم در اندورید 2.3 فیلم برداریش به VGA با 25 فرم تبدیل شده .

اگه میتونی با ال سی دی کوچیک کنار بیای MINI رو بگیر.. چون ال سی دی کوچیکتره تراکم پیکسل بیشتری رو داره موتور پردازشی جدید سونی اریکسون هم هست که باعث میشه کیفیت ال سی دی این گوشی از ACE بالاتر باشه..
البته در عوض ACE ال سی دی 3.5 اینچ داره که وبگردی و تایپ به راحتی باهاش انجام میگیره

atlas-m
03-10-2011, 22:34
سلام.
خدایی، خدارو خوش نمی یاد به خاطر نیم اینچ هی بزنید تو سر 3 اینچی بودن mini pro. این صفحه خیلی هم کوچک نیست و خیلی شمارو توی وب اذیت نمیکنه. به نظرم کوچک بودن گوشی خودش یه مزیت در نظر گرفته میشه.

atlas-m
03-10-2011, 22:39
الان قیمت Xperia mini pro توی آل دیجیتال 350 هزار تومان (بدون گارانتی) هست و من بعید بدون این قیمت باقی بمونه و ممکن دوباره بالا بره. (به علت سفر حجاج) الان بهترین موقع خرید هست. دقیقا از پلیروز تا حالا 26 هزار تومان ارزون تر شده. فقط آل دیجیتال "سفید" بدون گارانتی نداره. فقط مشکی و فکر کنم صورتی. البته از مشکی مطمئن هستم.

adrenalin
03-10-2011, 23:03
دوست عزیز یه علت ارزونی این گوشی و بقیه گوشی ها اینه که چند روزی میشه که قیمت دلار کشیده پایین

leo.unique
03-10-2011, 23:15
سلام.
امروز Sony Ericsson Xperia™ mini pro رو از طریق سایت "آل دیجیتال" خریدم. خیلی وقت بود منتظرش بودم و همش مشکل پیش میومد و نمی تونستم بخرمش. ولی بالاخره خریدمش... . :thumbsup: :39: :22:

پس بالاخره خریدی :20: مبارک باشه دوست من :10:

Punisher_2008
04-10-2011, 00:01
سلام.
خدایی، خدارو خوش نمی یاد به خاطر نیم اینچ هی بزنید تو سر 3 اینچی بودن mini pro. این صفحه خیلی هم کوچک نیست و خیلی شمارو توی وب اذیت نمیکنه. به نظرم کوچک بودن گوشی خودش یه مزیت در نظر گرفته میشه.
سلام..
دوست عزیز هچکی تو سر گوشی نمیزنه.
چون هر گوشی مزیا و معایب خودشو داره.. بستگی به انتظارت شخص داره که با توجه به انتظارتش یک گوشی رو انتخاب میکنه.

دوست عزیز همین 5 اینچ خیلی هست.. شما برو 3.2 اینچ رو با 3.5 ماقایسه کن تفاوتشو میبینی... دگه 3 رو با 3.5..
حتما یکبار از نزدیک تست کن ببین چهقدر به 3.5 راحته.....

البته قابلیت های بالای این گوشی مثل فیلم برداری hd و دوربین قوی . سخت افزار قوی. ال سی دی با کیفیت و سایز کوچیکش باعث میشه خیلی ها جذبش بشن..
به خصوص اندازه این گوشی واقعا مناسب هست......
یادمه Desire HD داشتم اینقدر بزرگ بود که همیشه مجبور بودم دست بگیرم.....
فکر میکنم این گوشی در بین گوشی های HVGA قویترین سخت افزار رو داره...:40::40:

به هر حال منم بهت بابت خرید گوشی تبریک میگم مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی..

habstem
04-10-2011, 16:50
سلام بچه ها

چه جوری میشه اون برنامه هایی که وقتی گوشی رو می خری روش نصبه رو پاک کرد؟

مرسی

atlas-m
04-10-2011, 17:19
سلام..
دوست عزیز هچکی تو سر گوشی نمیزنه.
چون هر گوشی مزیا و معایب خودشو داره.. بستگی به انتظارت شخص داره که با توجه به انتظارتش یک گوشی رو انتخاب میکنه.

دوست عزیز همین 5 اینچ خیلی هست.. شما برو 3.2 اینچ رو با 3.5 ماقایسه کن تفاوتشو میبینی... دگه 3 رو با 3.5..
حتما یکبار از نزدیک تست کن ببین چهقدر به 3.5 راحته.....

البته قابلیت های بالای این گوشی مثل فیلم برداری hd و دوربین قوی . سخت افزار قوی. ال سی دی با کیفیت و سایز کوچیکش باعث میشه خیلی ها جذبش بشن..
به خصوص اندازه این گوشی واقعا مناسب هست......
یادمه Desire HD داشتم اینقدر بزرگ بود که همیشه مجبور بودم دست بگیرم.....
فکر میکنم این گوشی در بین گوشی های HVGA قویترین سخت افزار رو داره...:40::40:

به هر حال منم بهت بابت خرید گوشی تبریک میگم مطمئن باش از خریدش پشیمون نمیشی..

سلام.
ممنون.
به نظر من mini pro گوشه ارزشمندیه.
به محض اینکه گوشی دستم برسه کل گوشی رو زیررو میکنم. و هرچی که به نظر مهم باشه تو تایپیک میزارم.

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

پس بالاخره خریدی :20: مبارک باشه دوست من :10:
سلام.
ممنونم.

hamed1297
04-10-2011, 20:18
چه جوری میشه اون برنامه هایی که وقتی گوشی رو می خری روش نصبه رو پاک کرد؟

فقط بعضی از برنامه ها رو میشه پاک کرد.برای اونهایی که نمیشه نیاز به روت شدن گوشی هست.

atlas-m
06-10-2011, 15:14
کسی می تونه بگه فرق مدل SK17a با SK17i چیه؟
من Xperia mini pro گرفتم و پشت اون رو نگاه کردم، زده SK17i.

atlas-m
06-10-2011, 15:15
کسی می تونه بگه فرق مدل SK17a با SK17i چیه؟
من Xperia mini pro گرفتم و پشت اون رو نگاه کردم، زده SK17i.

hamed1297
06-10-2011, 15:30
i=international
a:america

اینه.همینی که شما گرفتی درسته.

hamed1297
06-10-2011, 15:33
نیازی به زدن تاپیک نبود.همون تاپیک خودش میپرسیدین به جواب میرسیدید.
i برای نسخه های بین المللی هست و a برای ناحیه آمریکا.امیدوارم اشتباه نکنم.
تقریبا 99 درصد گوشی های SE که یران میخرید i یا همون اینترنشنال هست.

atlas-m
06-10-2011, 15:37
من گوشی SK17i گرفتم. سرم کلا نرفته که؟

یه سوال دیگه من، به آندروید مارکت که میرم یه هو بسته میشه. آکانت google رو هم ثبت کردم تو گوشی و زدم هنگام سازیش کردم ولی باز آندروید مارکت یه هو میبنده! داستانش چیه؟

ممنون و بابت تایپیک هم باشه.

atlas-m
06-10-2011, 15:43
سلام.
بسیار عالی. پس Internation مال ماهاست درسته!

من یه چندتا سوال دیگه هم دارم.
من اکانت Google خودمو توی گوشی ثبت کردم و به هنگام سازیش هم کردم. ولی به آندروید مارکت دسترسی ندارم. به محض مشاهده آندروید مارکت (البته اصلا صفحه نمیاد!) بسته میشه، علتش چیه؟

من نمی تونم تنظیمات GPRS و MMS و ... بدم. از طریق سایت MCI . ir هم ازم خطا میگیره. چیکارش کنم؟

راستی من Xperia mini pro رو همین صبح از اینترنت تحویل گرفتم. گوشی فوق العاده ای هست و البته صفحه نمایشش از اونی که فکر میکردم بزرگتره و وب گری باهاش راحت.

راستی گوشی من چینی هست. آیا باید چینی باشه؟

Mammad Prince
06-10-2011, 20:22
سلام !
آقا می خواستم بدونم فرق این مدل mini با mini pro دقیقا چی هست ؟!
مر30

adrenalin
06-10-2011, 20:31
سلام.
بسیار عالی. پس Internation مال ماهاست درسته!

من یه چندتا سوال دیگه هم دارم.
من اکانت Google خودمو توی گوشی ثبت کردم و به هنگام سازیش هم کردم. ولی به آندروید مارکت دسترسی ندارم. به محض مشاهده آندروید مارکت (البته اصلا صفحه نمیاد!) بسته میشه، علتش چیه؟

من نمی تونم تنظیمات GPRS و MMS و ... بدم. از طریق سایت MCI . ir هم ازم خطا میگیره. چیکارش کنم؟

راستی من Xperia mini pro رو همین صبح از اینترنت تحویل گرفتم. گوشی فوق العاده ای هست و البته صفحه نمایشش از اونی که فکر میکردم بزرگتره و وب گری باهاش راحت.

راستی گوشی من چینی هست. آیا باید چینی باشه؟

سلام دوست عزیز مبارک باشه:40:
اندروید مارکت کلا واسه ما ایرانیا فیل تر شده یعنی این بار خوده گوگل مارو فیل تر کرده داخل کم بددختی داریم از دست فیل ترینگ خاریجام مارو فیل می کنن
شما می تونید از برنامه های مختلفی استفاده کنید نمونش بازار هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته این یه نموننش هست بگیردید بازم پیدا میشه
بله دوست عزیز چه چیزی دیگه چینی نیست آیفون با اون همه کاربر و... تو چین تولید میشه حالا چه برسه به این گوشی ها (نمی خوام بگم این گوشی ها بدن بد برداشت نشه :دی )

atlas-m
06-10-2011, 21:09
سلام !
آقا می خواستم بدونم فرق این مدل mini با mini pro دقیقا چی هست ؟!
مر30

سلام.
فرق دقیق xperia mini pro با xperia mini در پردازنده و کیبرد QWERTY آن است. یعنی mini پردازنده ای قوی تر داره و mini pro یک صفحه کلید QWERTY عالی داره که به صورت کشویی قابل دسترس هست.
فقط نظر من اینکه اگه قرار هست mini pro تهیه کنید، صفحه کلید اون رو بدون لیبل عربی بگیرد. چون دکمه ها بیش از حد شلوغ و رنگ با رنگ شده ( حروف عربی به یک رنگ، انگلیسی به رنگ دیگر و ...) و خیلی قشنگ نیست.

atlas-m
06-10-2011, 21:18
سلام دوست عزیز مبارک باشه:40:
اندروید مارکت کلا واسه ما ایرانیا فیل تر شده یعنی این بار خوده گوگل مارو فیل تر کرده داخل کم بددختی داریم از دست فیل ترینگ خاریجام مارو فیل می کنن
شما می تونید از برنامه های مختلفی استفاده کنید نمونش بازار هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته این یه نموننش هست بگیردید بازم پیدا میشه
بله دوست عزیز چه چیزی دیگه چینی نیست آیفون با اون همه کاربر و... تو چین تولید میشه حالا چه برسه به این گوشی ها (نمی خوام بگم این گوشی ها بدن بد برداشت نشه :دی )

سلام و تشکر.
ببخشد، نرم افزار های آندرویدی که توی هارد کامپیوتر داریم و به کارت حافظه گوشی انتقال میدیم، چطور باید نصب کنیم؟
چرا آندروید یک Explorer مثل ویندوز نداره که بشه به مموری هم دسترسی داشت و نرم افزارهای کپی شده رو نصب و اجرا کرد یا اصلا فایله رو مدیریت کرد؟ آیا WP 7 هم به این شکل هست؟

adrenalin
06-10-2011, 21:43
سلام و تشکر.
ببخشد، نرم افزار های آندرویدی که توی هارد کامپیوتر داریم و به کارت حافظه گوشی انتقال میدیم، چطور باید نصب کنیم؟
چرا آندروید یک Explorer مثل ویندوز نداره که بشه به مموری هم دسترسی داشت و نرم افزارهای کپی شده رو نصب و اجرا کرد یا اصلا فایله رو مدیریت کرد؟ آیا WP 7 هم به این شکل هست؟

شما واسه اولین بار باید نرم افزار مورد نظر رو از طریق بلوتوث به گوشی منتقل کنید بعد نصب کنید اولین نرم افزار های حیاتی واسه گوشی های اندروید فایل منیجر هست + تسک منجر
WIN7 رو دقیق نمیدونم ولی اینو میدونم که در وین سون چیزی به نام مموری کارت وجود نداره فقط حافظه اصلی گوشی رو باید استفاده کرد که 16 یا 32 گیگ هست

hamed1297
06-10-2011, 23:19
نه.مشکلی نداره.همین هست که باید باشه.
برای مارکت یا باید از وی.پی.ان استفاده کنید یا برنامه تور یا از مارکتهای جایگزین استفاده کنید مثل بازار و بلک مارکت و گو مارکت و یا 1 موبایل.

atlas-m
08-10-2011, 14:00
سلام.
ممنون هستم بابت راهنمایی.
برای دانلود فیل منیجر و تسک منیجر به کجا مراجعه کنم. شما دقیقا چه نرم افزاری پیشنهاد میکنید؟

GPRS و اینترنت گوشی رو چیکار کنم. که نمیشه فعال کرد. هرچی هم همراه اول برام تنظیمات ارسال میکنه نمی تونم ذخیره کنم و Error میده و میگه "There was a problem with the configuration message. Your phone setting have not been updated."

crazymohamad
10-10-2011, 11:35
سلام دوستان قیمت این گوشی تو فروشگاه های خارجی شدیدا کاهش پیدا کرده!

قیمت به 215 دلار رسیده که البته اگر دلار رو 1230 تومن هم فرض کنیم به عبارتی باید در حال حاضر قیمتش تو ایران 260 هزار تومن باشه!!!! ولی نیست!
چون این گوشی هنوز هم تو بازار کمه قیمتش یه ذره بالاست به نظر من تا اواسط آبان هم صبر کنید. چون x8 و x10 mini هم توقف تولید خوردن تا یکی دو ماه دیگه این دو گوشی میشن ارزونترین گوشی های آندروید سونی اریکسون در بازار و اونموقع بهترین زمان واسه خریدشونه...

یا علی

NIMA.GNI
10-10-2011, 13:42
الان قیمت xperia mini چنده؟ خسته شدیم از بس گفتین ارزون میشه و خبری نشد، تا کی باید صبر کرد؟ این گوشی با این قیمتم ارزش خرید داره! راستی سفیدشم تو بازار ایران گیر میاد؟

atlas-m
10-10-2011, 19:38
الان قیمت xperia mini چنده؟ خسته شدیم از بس گفتین ارزون میشه و خبری نشد، تا کی باید صبر کرد؟ این گوشی با این قیمتم ارزش خرید داره! راستی سفیدشم تو بازار ایران گیر میاد؟

قیمت این گوشی تو آل دیجیتال 338 هزار تومان (بدون گارانتی). و به نظر ارزونتر هم خواهد شد (به زودی)
سفیدشم هست.

atlas-m
10-10-2011, 19:43
سلام.من به تازه گی Sony Ericsson Xperia mini pro را خریدم. در تنظیمات مربوط به GPRS و اینترنت دچار مشکل شدم. خط من همراه اول هست و برای تنظیمات به سایت همراه اول رفتم. درخواست ارسال تنظیمات کردم. گوشی منو به صورت اتوماتیک شناخت و برام تنظیمات را ارسال کرد ولی در هنگام ذخیره سازی تنظیمات ارسالی گوشی من خطای زیر رو میده: There was a problem with the configuration message. Your phone setting have not been updated. چیکارش کنم؟

لطفا در صورت امکان تنظیمات مربوط به بخش Mobile networks بزارید تا من هم با توجه به تنظیمات شما گوشی تنظیم کنم. "خط من همــــــــراه اول هست." :20:

ممنون. :20:

malakhak
11-10-2011, 00:16
سلام آخرین قیمت
mini : 308
pro: 325

منبع:
داشتم رد میشدم مغازه موبایل فروشی قیمت کردم

NIMA.GNI
11-10-2011, 09:34
سلام آخرین قیمت
mini : 308
pro: 325

منبع:
داشتم رد میشدم مغازه موبایل فروشی قیمت کردم

چه منبع معتبری!!!

atlas-m
11-10-2011, 12:44
سلام.من به تازه گی Sony Ericsson Xperia mini pro را خریدم. در تنظیمات مربوط به GPRS و اینترنت دچار مشکل شدم. خط من همراه اول هست و برای تنظیمات به سایت همراه اول رفتم. درخواست ارسال تنظیمات کردم. گوشی منو به صورت اتوماتیک شناخت و برام تنظیمات را ارسال کرد ولی در هنگام ذخیره سازی تنظیمات ارسالی گوشی من خطای زیر رو میده: There was a problem with the configuration message. Your phone setting have not been updated. چیکارش کنم؟

لطفا در صورت امکان تنظیمات مربوط به بخش Mobile networks بزارید تا من هم با توجه به تنظیمات شما گوشی تنظیم کنم. "خط من همــــــــراه اول هست." :20:

ممنون. :20:

هم اکنون نیازمند یاری ســــــــــــــبزتان هستیم.

hamed1297
11-10-2011, 12:59
اصلا تنظیم خاصی نداره.توی منو قسمت موبایل نتورکز که بری قسمت Add apn رو بزن .بعد گزینه اول و دوم رو براش اسم بزار بعد منو رو بزن و سیو رو بزن بعد توی لیست میاد.اون اکانت رو روش بزنی فعال میشه.همین.

starn
11-10-2011, 14:40
دوستانی که این گوشی رو دارن لطفا یه بازی hd سنگین رو روی گوشی تست کنن ببینن جواب میده مثلا آسفالت 6 یا 9MM

atlas-m
11-10-2011, 18:50
اصلا تنظیم خاصی نداره.توی منو قسمت موبایل نتورکز که بری قسمت Add apn رو بزن .بعد گزینه اول و دوم رو براش اسم بزار بعد منو رو بزن و سیو رو بزن بعد توی لیست میاد.اون اکانت رو روش بزنی فعال میشه.همین.

سلام.
دقیقا این کارا رو کردم ولی MCC و MNC هم ازم می خواد!
یک سیم کارت ایرانسل گیر آورد که البته خشک بود. گذاشتم توی گوشی و بعد از فعال شدن، درخواست تنظیمات GPRS رو زدم که برام ارسال شد و به راحتی در گوشی ذخیره شد. همین طور یک Access Point هم ساخت.
ولی وقتی سیم کارت همرا اولم رو انداختم Access Point پاک شد. خواستم با اطلاعات صوری یک Access Point بسازم ولی مشکل اینجاست که اصلاً نمیتونه ذخیره کنه.

satsw2
12-10-2011, 10:26
دوستان
کسی درایور این گوشی رو داره آپلوذ کنه
pc suit android این گوشی رو نمی شناسه...

hamed1297
12-10-2011, 16:09
ارور میده؟چرا سیو نمیشه؟

atlas-m
12-10-2011, 21:19
ارور میده؟چرا سیو نمیشه؟

Error نمیده. فقط Save نمی شه! ولی توی سیم کارت ایرانسل مشکلی نداره و به راحتی میشه ده ها Access Point ایجاد و ذخیره کرد.
من دقیقا مشکلم اینه که " چـــــرا Save نمی شـــه؟"

GPRS حوصلمو برده. خستم کرد. آیا با Factory data reset درست میشه؟ این "Factory data reset" گوشی رو به حالت اولیه کارخونه میبره و مشکلی برای Android گوشی پیش نمیاد؟

hamed1297
13-10-2011, 01:52
GPRS حوصلمو برده. خستم کرد. آیا با Factory data reset درست میشه؟ این "Factory data reset" گوشی رو به حالت اولیه کارخونه میبره و مشکلی برای Android گوشی پیش نمیاد؟

2 نوع ریست فکتوری داره فکر کنم.یکیش هست از بیخ و بن پاک میکنه:دی یکی هم در حد خفیف.در هر حال یه ریست فکتوری از هر نوع بزنی به احتمال زیاد حل میشه.

---------- Post added at 01:51 AM ---------- Previous post was at 01:51 AM ----------

2 نوع ریست فکتوری داره فکر کنم.یکیش هست از بیخ و بن پاک میکنه:دی یکی هم در حد خفیف.در هر حال یه ریست فکتوری از هر نوع بزنی به احتمال زیاد حل میشه.

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:51 AM ----------

atlas-m
16-10-2011, 16:05
Sony Ericsson Xperia mini pro در یک نگاه

سلام.
من گوشی Sony Ericsson Xperia mini pro را حدود 2 هفته هست که خریدم و خواستم معایب و مزایای این گوشی را با توجه به تجربه خودم از این گوشی اینجا بگذارم تا اگر کسی خواست این گوشی را تهیه کند، بهتر بتواند تصمیم گیری کند.

کلیات :

در سایتهای مختلف و همچنین انجمنها و پستها زیادی، یکی از مزایای سیستم عامل آندروید تعداد زیاد نرم افزارهای قابل دسترس برای این سیستم عامل عنوان شده است. این مطلب تا حدودی صحیح می باشد. ولی این مطلب در کشور ما صادق نیست و بزرگترین سایت ارائه دهنده نرم افزارهای معتبر و تست شده آندروید یعنی "آندروید مارکت" از طریق گوشی در دسترس ما نیست. ولی با این وجود سایت های زیادی نرم افزار های سازگار با این سیستم عامل را ارائه می دهند که البته دیگر خبری از اعتبار، تست و همچنین کیفیت نیست.

آندروید بسیار اینترفیس راحت و کاربر پسندی دارد. علاوه بر این سرعت اجرا و زیبایی نیز در آن بسیار مشهود است. ولی به نظرم کمی در بعضی قسمتها احتیاج به کار بیشتر دارد. مثلا فایل منیجر ندارد. همزمانی اجرای نرم افزار به معنای واقعی وجود ندارد و این حالت دقیقا شبیه به سیستم های تحد جاوا می باشد به طوری که در اولین تجربه من از کار کردن با آندروید، من را به یاد جاوا انداخت که فقط بسیار زیبا تر شده بود. بخش تنظیمات در بعضی قسمتها بسیار ضعیف است. و کلاً سیبین بیشتر شبیه به سیستم عامل است تا آندروید!

شکل ظاهری این گوشی بسیار عالی است. کیفیت ساخت نسبتا مناسبی دارد ولی به نظرم این گوشی می بایست با این قیمت از کیفیت بیشتری برخوردار می بود. صفحه کلید آن خوب است و فقط به نظرم باید این گوشی رو بدون لیبل فارسی تهیه کنید چون دکمه ها بسیار شلوغ شده و کار کردن با آن را سخت می کند. گوشی خوش دست است و در دست راحت جا می گیرد. فقط بعضی وقت ممکن است که گوشی را سروته بگیرد! دکمه "خانه" اون کمی کوچک است و استفاده از آن کمی انگشتنان را خسته می کند. دکمه مخصوص عکس برداری کوچک است و بسیار سفت و به نظر بی کیفیت که عکاسی را با لرزش همراه خواهد ساخت. دکمه های تنظیم صدا کوچک هستند و کمی کار کردن با آنها سخت.

کیفیت دوربین خوب نیست ولی امکانات خوبی دارد! فلش این گوشی اسباب بازی می باشد و فقط کاربردی در حد یک چراغ قوه بسیار خوب را دارد. دروبین جلویی این گوشی بصورت کاملا نا باورانه ای با کیفیت است (با توجه به اندازه) و به عنوان یک آینه خوب و همراه می تواند بسیاری از وقت ها به کار آدم بیاید. البته با توجه به این مطلب که مکالمه تصوری فعلا در کشور ما وجود ندارد ولی با آمدن "اپراتور سوم" راه اندازی خواهد شد. (به امید خدا)

کیفیت صدا خوب است ولی خیلی بلند نیست که البته من این را خیلی دوست دارم. کیفیت هدفنهای اصلی گوشی بسیار خوب است و راضی کننده.

باتری این گوشی بیشتراز 48 ساعت با کاربری کم (روبه متوسط) جوابگو نیست. (گرفتن حدود 20 تا عکس، چرخ خوردن توی اینترنت به مدت نیم ساعت، پخش موسیقی از بلندگوها به مدت نیم ساعت، بخش موسیقی از طریق هدفن 3 تا 4 ساعت و حدود نیم ساعت تا یک ساعت هم بازی مرغ های خطری! و همچنین ور رفتن با گوشی به مدت سه، چهار ساعت!)

در کل به نظرم این گوشی با قیمت 300 هزار تومان گزینه بسیار خوب خواهد بود و بیشتر از این هزینه کردن برای این گوشی جالب نخواهد بود.
من این گوشی را 350 هزار تومان تهیه کردم و تقریبا رضایت نسبی از گوشی خودم دارم.

نظر یا پیشنهادی دارید لطفا مطرح کنید.

shamsoddin
17-10-2011, 23:06
من چند تا ریویو ازش دیدم ...ازش خوشم اومده(افکت تکون خوردن ویجت ها با تکون خوردن گوشی خیلی بامزه بود) و میخوام تا ماه اینده بخرمش ولی میخواستم بدونم اگه فایلهای صوتی تصویری رو حافظش زیاد شد ..گالری به روونی بار اول باز میشه یا نه؟واینکه اگر امکانش هست یه ویدئویی که باش گرفتید در حدود15 مگ رو اپلود کنید:11:

atlas-m
18-10-2011, 01:21
من چند تا ریویو ازش دیدم ...ازش خوشم اومده(افکت تکون خوردن ویجت ها با تکون خوردن گوشی خیلی بامزه بود) و میخوام تا ماه اینده بخرمش ولی میخواستم بدونم اگه فایلهای صوتی تصویری رو حافظش زیاد شد ..گالری به روونی بار اول باز میشه یا نه؟واینکه اگر امکانش هست یه ویدئویی که باش گرفتید در حدود15 مگ رو اپلود کنید:11:

باشه دوست عزیز.
یکم گرفتارم. ولی سعی میکنم تا چند روز آینده یک ویدئو بزارم.
افکت تکون خوردن خیلی جالبه ولی مشکل اینجاست که وقتی انگشتت رو میزاری روی آیکن تا تکونش بدی، انگشتت نمیزاره که خیلی خوب افکت رو ببینی. اونی که تو سایت سونی هست بدون انگشته!
گالری رونه. من حدود 5.5 گیگا عکس و فیلم روی گوشیم ریختم و فقط کمی گالری کند شده.
تنها مسئله کند و آزار دهنده هنگام روشن و خاموش کردن گوشی هست که کمی طول میکشه. وقتی خاموش میکنی طول میده تا خاموش بشه و وقتی روشن میکنی طول میده تا شبکه رو پیدا کنه (آنتن).

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

مشکل GPRS من حل شد.
سیم کارتم مشکل داشت و با تعویض سیم کارت تونستم تنظیمات همـــراه اول رو توی گوشی ذخیره کنم.

NIMA.GNI
18-10-2011, 19:46
سلام
قیمت ها کاهش پیدا کرد!!! قیمت در گوشی شاپ >>اکسپریا مینی 300و اکسپریا مینی پرو 340!!! تا ماه آینده 30 هزار تومان دیگه ارزون تر میشه!!!
قیمت این گوشی توی بازار گوشی اصفهان(احمد آباد) به ترتیب 288و 330هزار تومان

Mammad Prince
18-10-2011, 20:35
آقا می شه یه توضیحاتی در مورد GPS روی گوشی ها بدین ؟!
و اینکه آیا روی Mini به راحتی قابل استفاده است یا نه ؟!

----------------------

کسی قیمت علاءالدین و پایتخت رو داره ؟!

hamed1297
18-10-2011, 21:00
آقا می شه یه توضیحاتی در مورد GPS روی گوشی ها بدین ؟!
و اینکه آیا روی Mini به راحتی قابل استفاده است یا نه ؟!

چه چیزی رو میخواید بدونید؟گوشی هایی که دریافت کننده GPS رو دارن به کمک نرم افزارهای مختلفی که پیدا میشه میتونن موقعیت مکانی شما رو نشون بدن یا نقشه هرجایی که بخواین+ نویگیشن.البته بعضی نقشه ها آنلاین هستن و باید با اینترنت بهشون درسترسی پیدا کرد ولی بعضی نرم افزارها به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت نقشه ها رو نشون میدن.
از نرم افزارهای آنلاین:google maps هست که البته میتونه نقشه ها رو ذخیره هم کنه برای حالت آفلاین و از نرم افزارهای آفلاین(آنلاین هم هستن):Navitel , maverick هستن.نقشه ها رو دانلود میکنید و روی حافظه گوشی میریزید و بدون نیاز به نت استفاده میکنید.

این گوشی هم سخت افزارش رو داره هم نرم افزارش رو.پس به راحتی میتونید استفاده کنید.

amin_sani
20-10-2011, 17:16
Xperia x10 mini pro daram chejuri root konam badam chejuri axayi ke pak shodano bargardunam

فارسی:
Xperia x10 mini Pro دارم چجوری روت کنم.بعد هم چجوری عکس هایی که پاک شدن رو برگردونم.

alex_pk: از قوانین انجمن تایپ فارسی است.
لطفا پینگیلیش تایپ نکنید.

zahedy2006
20-10-2011, 19:04
سلام
من امروز علاالدین بودم. قیمت معمولی 298 تومن بود.

amirfiri
22-10-2011, 14:16
عمر باتریش کم نیست؟

atlas-m
23-10-2011, 08:12
عمر باتریش کم نیست؟

سلام.
1. یه نگاهی به پست 98 همین تایپیک بکن. یه توضیح در رابطه با باتریش دادم.

2. امروز سعی میکنم تا آخر وقت یه ویدئو که با گوشی گرفتم هم بزارم.

3. GPRS و GPS گوشی خوب کار میکنه و موردی نداره. اگه مشکلی برای اتصال نباشه بعضی وقتها کمتر از نیم دقیقه مکانتون رو روی نقشه نشون میده.

amirfiri
23-10-2011, 10:02

شکل ظاهری این گوشی بسیار عالی است. کیفیت ساخت نسبتا مناسبی دارد ولی به نظرم این گوشی می بایست با این قیمت از کیفیت بیشتری برخوردار می بود. صفحه کلید آن خوب است و فقط به نظرم باید این گوشی رو بدون لیبل فارسی تهیه کنید چون دکمه ها بسیار شلوغ شده و کار کردن با آن را سخت می کند. گوشی خوش دست است و در دست راحت جا می گیرد. فقط بعضی وقت ممکن است که گوشی را سروته بگیرد! دکمه "خانه" اون کمی کوچک است و استفاده از آن کمی انگشتنان را خسته می کند. دکمه مخصوص عکس برداری کوچک است و بسیار سفت و به نظر بی کیفیت که عکاسی را با لرزش همراه خواهد ساخت. دکمه های تنظیم صدا کوچک هستند و کمی کار کردن با آنها سخت.

کیفیت دوربین خوب نیست ولی امکانات خوبی دارد! فلش این گوشی اسباب بازی می باشد و فقط کاربردی در حد یک چراغ قوه بسیار خوب را دارد.
کیفیت صدا خوب است ولی خیلی بلند نیست

باتری این گوشی بیشتراز 48 ساعت با کاربری کم (روبه متوسط) جوابگو نیست. (گرفتن حدود 20 تا عکس، چرخ خوردن توی اینترنت به مدت نیم ساعت، پخش موسیقی از بلندگوها به مدت نیم ساعت، بخش موسیقی از طریق هدفن 3 تا 4 ساعت و حدود نیم ساعت تا یک ساعت هم بازی مرغ های خطری! و همچنین ور رفتن با گوشی به مدت سه، چهار ساعت!)
.
مواردی که ذکر کردین مخصوصا این قرمزاش واسه من خیلی مهم بود.
باعث شد که این گوشی از لیست خریدم حذف بشه.
ممنون از ریویویی که گذاشتین.

atlas-m
23-10-2011, 10:14
مواردی که ذکر کردین مخصوصا این قرمزاش واسه من خیلی مهم بود.
باعث شد که این گوشی از لیست خریدم حذف بشه.
ممنون از ریوویی که گذاشتین.

1. سروت ته گرفتن خیلی هم بد نیست! (جالب هم هست) البته بعد یک مدت عادت میکنی.
2. دکمه خانه کوچک هست ولی همین کوچکی شکل ظاهری اون رو جذاب کرده و در کل خیلی این دکمه استفاده نمیشه.
3. دکمه عکس برداری احتمالاً پس از یک مدت کار کردن نرم میشه (البته شاید) ولی این گوشه یه گزینه عالی داره به اسم عکس برداری لمسی که به طور 100% شما بی خیال اون دکمه خواهید شد!
4. دکمه های صدارو کریش نمی شه کرد!
5. کیفیت دربین از این بابت خوب نیست که حجم عکسها گرفته شده پایین هستن (زیر یک مگ) ولی گوشی دادشم (C3-01) عکساش تا 2.5 مگا هم میرسه.
(من یک دوربین دیجیتال 10 مگاپیکسلی Canon دارم که عکساش تا 8 تا 8.5 مگابایت هم میرسه.)
6. صداش بلند نیست (خیلی بلند نیست) ولی بلندی صدای زنگش آزار دهند هست. به طوری که من اون رو روی 70% تنظیم کردم. ضمن اینکه کیفیت صدای فوق العاده داره.
7.باتری قوی تر داشت بهتر بود. (خداییش)

zeus_1
23-10-2011, 15:36
دوستان چند تا سوال
داخل محتویات جعبه محافظ صفحه نمایش هست؟؟ چون داخل فیلم آنباکس که دیدم بودش.... می خوام ببینم اینجا بر میدارن یا هست؟؟
خود صفحه ضد خش نیست؟؟
گوشی رنگ مشکی با سفید اختلاف قیمت دارن؟؟؟
کیبورد گوشی با لیبل فارسی هم اومده؟؟؟ اگه اومده با توجه به کوچیک بودن دکمه ها به نظرتون شلوغ نمی شه و می شه راحت باهاش هم تایپ فارسی داشت هم انگلیسی؟؟

atlas-m
24-10-2011, 10:03
دوستان چند تا سوال
داخل محتویات جعبه محافظ صفحه نمایش هست؟؟ چون داخل فیلم آنباکس که دیدم بودش.... می خوام ببینم اینجا بر میدارن یا هست؟؟
خود صفحه ضد خش نیست؟؟
گوشی رنگ مشکی با سفید اختلاف قیمت دارن؟؟؟
کیبورد گوشی با لیبل فارسی هم اومده؟؟؟ اگه اومده با توجه به کوچیک بودن دکمه ها به نظرتون شلوغ نمی شه و می شه راحت باهاش هم تایپ فارسی داشت هم انگلیسی؟؟

1. محتویات Sony Ericsson Xperia mini pro : گوشی SK17i - هدست MH650 - کابل USB مدل EC450 - باتری EP800 - دو گیگا بایت حافظه MicroSD بدون مدل - محافظ صفحه مدل ET922 - قاب گوشی دوم (فقط قسمت پشت گوشی - مال من آبی بود) - آداپتور EP800 - چندتا دفتر چه ---> داخل یک جعبه کوچک.

2. من صفحه گوشی رو امتحان نکردم که ببینم ضد خش هست یا نه و البته اصلا دوست ندارم امتحان کنم!

3. در رنگ گوشی اختلاف قیمتی نداریم.

4. مال من لیبل فارسی داره. (لیبل فارسی + لیبل انگلیسی + حروف عربی خاص + لیبل عملکرد دوم ----> شلوغ شد نه!) به نظر من بدون لیبل فارسی بهتره ولی اگه شما با گارانتی گوشی رو تهیه کنید، لیبل فارسی هم دارند. البته این رو هم بگم که لیبل فارسی نیست بلکه عربی. ضمن اینکه بعضی حروف رو نداره و باید چندین بار یک دکمه مثل "ر" را بفشارید تا به "د" برسید. حروف "ط"، "ظ" و چندتا دیگه هم نیستند. من سعی کردم یک عکس از کیبرد گوشی با وب کم لب تابم بگیرم، ببخشید که بی کیفیت شده :

atlas-m
24-10-2011, 10:26

سلام.
من گوشی Sony Ericsson Xperia mini pro را حدود 2 هفته هست که خریدم و خواستم معایب و مزایای این گوشی را با توجه به تجربه خودم از این گوشی اینجا بگذارم تا اگر کسی خواست این گوشی را تهیه کند، بهتر بتواند تصمیم گیری کند.

کلیات :

در سایتهای مختلف و همچنین انجمنها و پستها زیادی، یکی از مزایای سیستم عامل آندروید تعداد زیاد نرم افزارهای قابل دسترس برای این سیستم عامل عنوان شده است. این مطلب تا حدودی صحیح می باشد. ولی این مطلب در کشور ما صادق نیست و بزرگترین سایت ارائه دهنده نرم افزارهای معتبر و تست شده آندروید یعنی "آندروید مارکت" از طریق گوشی در دسترس ما نیست. ولی با این وجود سایت های زیادی نرم افزار های سازگار با این سیستم عامل را ارائه می دهند که البته دیگر خبری از اعتبار، تست و همچنین کیفیت نیست.

آندروید بسیار اینترفیس راحت و کاربر پسندی دارد. علاوه بر این سرعت اجرا و زیبایی نیز در آن بسیار مشهود است. ولی به نظرم کمی در بعضی قسمتها احتیاج به کار بیشتر دارد. مثلا فایل منیجر ندارد. همزمانی اجرای نرم افزار به معنای واقعی وجود ندارد و این حالت دقیقا شبیه به سیستم های تحد جاوا می باشد به طوری که در اولین تجربه من از کار کردن با آندروید، من را به یاد جاوا انداخت که فقط بسیار زیبا تر شده بود. بخش تنظیمات در بعضی قسمتها بسیار ضعیف است. و کلاً سیمبین بیشتر شبیه به سیستم عامل است تا آندروید!

کیفیت دوربین خوب نیست ولی امکانات خوبی دارد! فلش این گوشی اسباب بازی می باشد و فقط کاربردی در حد یک چراغ قوه بسیار خوب را دارد. دروبین جلویی این گوشی بصورت کاملا نا باورانه ای با کیفیت است (با توجه به اندازه) و به عنوان یک آینه خوب و همراه می تواند بسیاری از وقت ها به کار آدم بیاید. البته با توجه به این مطلب که مکالمه تصوری فعلا در کشور ما وجود ندارد ولی با آمدن "اپراتور سوم" راه اندازی خواهد شد. (به امید خدا)

کیفیت صدا خوب است ولی خیلی بلند نیست که البته من این را خیلی دوست دارم. کیفیت هدفنهای اصلی گوشی بسیار خوب است و راضی کننده.

در کل به نظرم این گوشی با قیمت 300 هزار تومان گزینه بسیار خوب خواهد بود و بیشتر از این هزینه کردن برای این گوشی جالب نخواهد بود.
من این گوشی را 350 هزار تومان تهیه کردم و تقریبا رضایت نسبی از گوشی خودم دارم.

نظر یا پیشنهادی دارید لطفا مطرح کنید.

امروز تقریبا 3 هفته هست که گوشی رو دارم. خواستم یکمی دیگه از گوشی بنویسم تا مطلب با کاملتر بشه.

صفحه نمایش 3 اینچی این گوشی خیلی هم کوچک نیست و در وب گردی، خواندن ایمیل ها، خواندن PDF و... اذیت نمی کند. کوچکی گوشی باعث شده که توی جیب به راحتی جا شود و همچنین در دست به راحتی قرار گیرد و احتمال افتادن از دست به خاطر ضربه خیلی کم است.

جلو گوشی از جنس براقی است و اثر انگشت خیلی در آن تابلو. فکر میکنم کناره ها قسمت صفحه نمایش از جنس فلز است. این قسمت هم براق میباشد. پشت گوشی و کناره پشتی آن از جنس پلاستیک میباشد و شبیه به پاکن های FACTIS و اثر انگشتی در آن باقی نمی ماند.

هنوز هم فکر میکنم که سیمبین نسبت به آندروید بهتر است! البته Windows Phone 7.5 هم شاید بهتر باشد. در آندروید به طور هم زمان نمی توان چند نرم افزار را اجرا کرد و به اجرای آن ادامه داد. مثلا در حال وب گردی هستید، یه هو میخواهید میلتان را چک کنید. این امکان به این ترتیب حاصل می شود که با دسترسی به نرم افزار Mail، بار گذاری صفحات در Browser متوقف می شود. آندروید یک سیستم عامل با کاربری ساده است و به نظرم غیر حرفه ای. البته من تا به حال با سیمبینها جدید کار نکردم ولی ورژنهای قبلی آشنایی دارم. ضمن اینکه با ویندوز موبایل 6.5 هم کار کردم و به نظر خیلی قوی تر از آندروید بود.

تا به حال نتوانستم رو این گوشی تم نصب کنم. چون ERROR می دهد.

atlas-m
24-10-2011, 12:41
سلام.
من یک FilterShekan مخصوص آندروید میخوام. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

zeus_1
24-10-2011, 18:38
سلام.
من یک FilterShekan مخصوص آندروید میخوام. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

V..Pn بگیر . روی آندروید راحت می تونی کانکشن براش بسازی.
ضمن اینکه فکر کنم با Opera mini بتونی رد بشی... اگه جاوا می تونی نصب کنی، UC browser هم هست که رد می کنه

atlas-m
24-10-2011, 21:43
V..Pn بگیر . روی آندروید راحت می تونی کانکشن براش بسازی.
ضمن اینکه فکر کنم با Opera mini بتونی رد بشی... اگه جاوا می تونی نصب کنی، UC browser هم هست که رد می کنه

سلام.
V P N نمی خوام.
می خوام از Android market استفاده کنم.

24-10-2011, 21:46
خوب به وی پی ان کانکت بشین ، میتونین برین توی مارکت دیگه !

atlas-m
24-10-2011, 21:56
سلام
راهنمایی می خواستم جهت نصب و استفاده از SDK آندروید. چطور می تونم Android را توی کامپیوترم اجرا کنم؟

من سه تا فایل زیر رو دانلود کردم.
android-ndk-r6b-windows
android-sdk_r13-windows
installer_r13-windows

ولی در قسمت Avialable packages در پنجره Android SDK and AVD Manager چیزی به اسم پلتفرم آندروید مثلا 2.2 نیست.

atlas-m
24-10-2011, 22:12
روت کردن چیه و چه کاربردهایی داره؟
اگر من گوشی خودم Root کنم امکان برگشت به عقب هست؟
در صورت روت کردن گوشی امکان آپدیت کردن گوشیم به آندروید 4 سونی اریکسون در آینده هست؟
آیا لطمه به گوشی وارد نمیشه؟
امنیت گوشی و نرم افزارها کم نمیشه؟

من نرم افزار Universal Androot رو نصب کردم ولی ورژن آندروید 2.3.3 رو نمی شناسه. نرم افزاری سراق دارید بابت این کار.

atlas-m
24-10-2011, 22:36
خوب به وی پی ان کانکت بشین ، میتونین برین توی مارکت دیگه !

بله دوست من ولی من نمی خوام از V پی N استفاده کنم.

24-10-2011, 22:41
سلام
راهنمایی می خواستم جهت نصب و استفاده از SDK آندروید. چطور می تونم Android را توی کامپیوترم اجرا کنم؟

android-ndk-r6b-windows
android-sdk_r13-windows
installer_r13-windows

ولی در قسمت Avialable packages در پنجره Android SDK and AVD Manager چیزی به اسم پلتفرم آندروید مثلا 2.2 نیست.

واسه ی این هم باید وی پی ان داشته باشید =))

کلا واسه همه کار الان باید وی پی ان داشته باشید :دی

crazymohamad
25-10-2011, 19:37
سلام
گوشی شاپ این گوشی رو زده 285 تومن! با این تفاسیر حتما تو طبقه 5 علائدین هم 270 رسیده!!!!!

Captain_Nemo
25-10-2011, 19:42
ديروز تو طبقه آخر علائدين xperia mini pro رو 310 قیمت گرفتم.

atlas-m
25-10-2011, 20:48
واسه ی این هم باید وی پی ان داشته باشید =))

کلا واسه همه کار الان باید وی پی ان داشته باشید :دی

ممنونم برای راهنمایت، ولی من بیشتر دنبال فـ.ـیـ.ـلـ.ـتـ.ـر.شـ.ـکـ.ـن هستم. وی..پی..ان هم نمی خوام.

atlas-m
25-10-2011, 21:04
سلام

android-ndk-r6b-windows
android-sdk_r13-windows
installer_r13-windows

لطفا راهنمایی کنید. من به SDK نیاز دارم.

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

روت کردن چیه و چه کاربردهایی داره؟
اگر من گوشی خودم Root کنم امکان برگشت به عقب هست؟
در صورت روت کردن گوشی امکان آپدیت کردن گوشیم به آندروید 4 سونی اریکسون در آینده هست؟
آیا لطمه به گوشی وارد نمیشه؟
امنیت گوشی و نرم افزارها کم نمیشه؟

من نرم افزار Universal Androot رو نصب کردم ولی ورژن آندروید 2.3.3 رو نمی شناسه. نرم افزاری سراق دارید بابت این کار.

لطفا راهنمایی کنید. من هنوز نرم افزار را هم پیدا نکردم.

Mammad Prince
25-10-2011, 21:20
سلام !
آقا با این تفاسیر کاهش قیمت دیگه الان وقت خرید این گوشی هست یا نه ؟!
باز هم ممکنه کاهش قیمت داشته باشیم ؟!

hamed1297
25-10-2011, 21:24
میشه بگید استفادتون چی هست؟
قند شکن روی پی سی نداری اصلا؟مگه میشه؟:دی...

اینم آموزش روت:

crazymohamad
26-10-2011, 14:50
آخرین قیمت:
طبقه پنجم علائدین (کف قیمت!):31:
mini 268
mini pro 305

Mahdi_Moosavi
26-10-2011, 14:56
سلام !
آقا با این تفاسیر کاهش قیمت دیگه الان وقت خرید این گوشی هست یا نه ؟!
باز هم ممکنه کاهش قیمت داشته باشیم ؟!

خب ..... همانطور که تقریبا 2 ماه پیش هم در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهش اشاره شد پس از گذشت دو ماه قیمت این گوشی در حال حاضر تقریبا به قیمت واقعی خودش نزدیک شده...

الان موقع خرید هست دوستان ...

موفق باشید.

Captain_Nemo
26-10-2011, 18:25
برنامه های جاوا رو گوشی راحت اجرا میشه؟

atlas-m
27-10-2011, 11:35
برنامه های جاوا رو گوشی راحت اجرا میشه؟

من اطلاعات خاصی در این رابطه ندارم. چندتا فایل جاوا با پسوند Jar توی مموری ریختم ولی گوشی نشناخت.

crazymohamad
27-10-2011, 11:45
خدمت دوستانی که این گوشی ها رو دارن بگم که آپدیت رسمی 2.3.4 واسشون اومده.
چیزایی که اضافه شده به این ترتیبه:اسکرین شات(با نگه داشتن کلید پاور)،عکس برداری پانوراما،عکس بر داری ۳بعدی،گالری ۳بعدی،برنامه mc afee،ایکس پریا در ف...س بوک،ویدجت ساعت جهانی،بکاپ گیری در سرور گوگل و قطع تماس با کلید پاور.

قابلیت عجیب دیگکه ای که سونی به این گوشی ها اضافه کرده در این آپدیت و البته فقط از طریق داک سونی شما میتونین از قابلیت otg یا usb on the go استفاده کنید این قابلیت با این آپدیت به همه گوشی های 2011 سونی اضافه شده:
اين امکان باعث ميشه شما بتوني فلش مموري هارد اکسترنال يا کيبورد و موس يو اس بي رو به گوشي وصل کني البته اين امکان قبلا در نوکيا ان ٨ و همچنين گلکسي اس ٢وجود داره اما الان اين امکان با آپديت جديد به سوني اضافه شده البته اون گوشيايي که گفتم فقط دوتا مساله وجود داره در سوني بايد حتما داک مخصوص سوني به گوشي وصل باشه تا بتونيد از اين قابليت استفاده کنيد براي اطلاعات بيشتر به سايت سوني مراجعه کنيد اما قبل از اينکه بخوام مساله دوم رو بگم بهتره کمي راجع به اين تکنولوژي واستون شرح بدم گوشي معمولا خروجيش به رايانه يک طرفه هستش يعني شما ميتوني با سيستم گوشي رو بخوني و روي مموريش فايل بريزي يا پاک کني اما از طريق گوشي نميشه با مموري يا هرچيز خارجي ارتباط برقرار کرد در اين تکنولوژي ارتباط گوشي از طريق يو اس بي دو طرفه شده يعني هم سيستم گوشي رو ميشناسه هم فلش مموري البته مشکلي که فعلا و کلا اين تکنولوژي باهاش روبرو شده يکي مقدار آمپراژ پايين براي تامين انرژي فلش مموري يا هردستگاه ديگه هست و واسه همين همه جور فلش يا هارد يا دستگاه رو نميشه بهش وصل کر مگر آمپر پايين باشه يا تغذيه جدا باشه و از طرفه ديگه سرعت انتقال اطلاعات هست که مسلما به يو اس بي ٢ يا ٣نميرسه....

راستی اینم بگم که تو همین ماه (اکتبر آ«دروید 2.3.5 هم واسه این گوشی ها میاد و حداکثر تا 1 ماه دیگه هم به ساندویچ بستنی آپدیت میشوند.

اگر کسی هم خواست آپدیت کنه با آپدیت سرویس سونی اریکسون آپدیت کنه.

موفق باشید:10:
یا علی

crazymohamad
27-10-2011, 11:50
درباره V.P.N هم بگم که اگه کسی خواست استفاده کنه واسه رفتن تو مارکت یه دونه اکانت رایگان واستون میزارم که البته تو کامپیوترم میتونید ازش استفاده کنید و محدودین نداره.
من خودم قبلا رو DESIRE HD تست کردم جواب داده و همین الانم رو کامپیوترم دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداره و سریع کانکت میشه.
طریقه ساختشم خیلی تابلو را حته!!! تو تنظیمات گوشی های آندروید یه قسمت واسه V.P.N داره!

server:
ukpptp.hotfreevpn.com

username:
free

password:
1234

atlas-m
27-10-2011, 11:53
میشه بگید استفادتون چی هست؟
قند شکن روی پی سی نداری اصلا؟مگه میشه؟:دی...

اینم آموزش روت:

سلام.
"قندشکن" برای دسترسی به آندروید مارکت و همچنین FaceBook همین طور تویتر و ... در داخل گوشی نیاز دارم.
SDK رو برای اجرای سیستم عامل آندروید بر روی کامپیوتر نیاز دارم. همچنین بررسی آن و آشنایی با نحوه توسعه برنامه ها و نر مافزارهای تحد سیستم عامل آندروید.
این آموزش "روت" که این آقا توضیح داده خیلی گیج کننده هست. اصلا بعضی جاها متوجه منظور طرف نشدم.

atlas-m
27-10-2011, 12:19
یک نکته:
در هنگام خرید به محتویات داخل جعبه توجه کنید.
محتویات Sony Ericsson Xperia mini pro : گوشی SK17i - هدست MH650 - کابل USB مدل EC450 - باتری EP800 - دو گیگا بایت حافظه MicroSD بدون مدل - محافظ صفحه مدل ET922 - قاب گوشی دوم (فقط قسمت پشت گوشی - مال من آبی بود) - آداپتور EP800 - چندتا دفتر چه ---> داخل یک جعبه کوچک.

من گوشی خودم را از سایت آل دیجیتال تهیه کردم. محتویات و مدل آنها با سایت سونی اریکسون یکی بود.

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

خدمت دوستانی که این گوشی ها رو دارن بگم که آپدیت رسمی 2.3.4 واسشون اومده.
چیزایی که اضافه شده به این ترتیبه:اسکرین شات(با نگه داشتن کلید پاور)،عکس برداری پانوراما،عکس بر داری ۳بعدی،گالری ۳بعدی،برنامه mc afee،ایکس پریا در ف...س بوک،ویدجت ساعت جهانی،بکاپ گیری در سرور گوگل و قطع تماس با کلید پاور.

قابلیت عجیب دیگکه ای که سونی به این گوشی ها اضافه کرده در این آپدیت و البته فقط از طریق داک سونی شما میتونین از قابلیت otg یا usb on the go استفاده کنید این قابلیت با این آپدیت به همه گوشی های 2011 سونی اضافه شده:
اين امکان باعث ميشه شما بتوني فلش مموري هارد اکسترنال يا کيبورد و موس يو اس بي رو به گوشي وصل کني البته اين امکان قبلا در نوکيا ان ٨ و همچنين گلکسي اس ٢وجود داره اما الان اين امکان با آپديت جديد به سوني اضافه شده البته اون گوشيايي که گفتم فقط دوتا مساله وجود داره در سوني بايد حتما داک مخصوص سوني به گوشي وصل باشه تا بتونيد از اين قابليت استفاده کنيد براي اطلاعات بيشتر به سايت سوني مراجعه کنيد اما قبل از اينکه بخوام مساله دوم رو بگم بهتره کمي راجع به اين تکنولوژي واستون شرح بدم گوشي معمولا خروجيش به رايانه يک طرفه هستش يعني شما ميتوني با سيستم گوشي رو بخوني و روي مموريش فايل بريزي يا پاک کني اما از طريق گوشي نميشه با مموري يا هرچيز خارجي ارتباط برقرار کرد در اين تکنولوژي ارتباط گوشي از طريق يو اس بي دو طرفه شده يعني هم سيستم گوشي رو ميشناسه هم فلش مموري البته مشکلي که فعلا و کلا اين تکنولوژي باهاش روبرو شده يکي مقدار آمپراژ پايين براي تامين انرژي فلش مموري يا هردستگاه ديگه هست و واسه همين همه جور فلش يا هارد يا دستگاه رو نميشه بهش وصل کر مگر آمپر پايين باشه يا تغذيه جدا باشه و از طرفه ديگه سرعت انتقال اطلاعات هست که مسلما به يو اس بي ٢ يا ٣نميرسه....

راستی اینم بگم که تو همین ماه (اکتبر آ«دروید 2.3.5 هم واسه این گوشی ها میاد و حداکثر تا 1 ماه دیگه هم به ساندویچ بستنی آپدیت میشوند.

اگر کسی هم خواست آپدیت کنه با آپدیت سرویس سونی اریکسون آپدیت کنه.

موفق باشید:10:
یا علی

نحوه آپدیت به چه صورتی هست؟
من وقتی گزینه آپدیت گوشی خودم را میزنم، آپدیت صورت نمیگیرد.

Mammad Prince
27-10-2011, 13:57
من امروز می خوام برم علاءالدین mini رو بخرم !! :31::31::31:
اصلی و تقلبی ( چیینی ) داره یا همه اش یکیه !!!

یعنی فقط حواسم به محتویات داخل جعبه باشه ؟؟ نکته دیگه ای نیست ؟!

مر30 !

ha789di
27-10-2011, 16:40
سلام
آیا کسی از گوشی شاپ خرید کرده؟؟سایت معتبریه یا نه؟؟؟

hamed1297
27-10-2011, 17:33
سلام.
"قندشکن" برای دسترسی به آندروید مارکت و همچنین FaceBook همین طور تویتر و ... در داخل گوشی نیاز دارم.
SDK رو برای اجرای سیستم عامل آندروید بر روی کامپیوتر نیاز دارم. همچنین بررسی آن و آشنایی با نحوه توسعه برنامه ها و نر مافزارهای تحد سیستم عامل آندروید.
این آموزش "روت" که این آقا توضیح داده خیلی گیج کننده هست. اصلا بعضی جاها متوجه منظور طرف نشدم.

xperia990
27-10-2011, 17:57
فرق دقیق xperia mini pro با xperia mini در پردازنده و کیبرد QWERTY آن است. یعنی mini پردازنده ای قوی تر داره و mini pro یک صفحه کلید QWERTY عالی داره که به صورت کشویی قابل دسترس هست.

با سلام. تفاوت پردازنده محسوسه؟

فرق بین QSD8255n و MSM8255 هستش؟

crazymohamad
27-10-2011, 20:44
سلام
آیا کسی از گوشی شاپ خرید کرده؟؟سایت معتبریه یا نه؟؟؟

بله آقا سایت معتبریه. گوشی شاپ
این سایت قبل از دیجی کالا اومده (سال 85) و 24 ساعت مهلت تست و مجموعه gps اقلیم رو هم دیجی کالا بعدا از گوشی شاپ تقلید کرده!!!
به نظر من اگه یه سایت معتبر تو زمینه فروش گوشی باشه گوشی شاپه.
خیالت راحت
ولی اگه میخوای ارزونتر بگیری و ساکن تهرون هستی طبقه 6 پاساژ علائدین تقریبا 265 تومن هم میتونی گیر بیاری.

موفق باشی:10:

crazymohamad
27-10-2011, 20:55
با سلام. تفاوت پردازنده محسوسه؟

فرق بین QSD8255 و MSM8255 هستش؟

جفتش 95 درصد یکیه ولی QSD یه مقدار به سرعت پردازش GPU بیشتر کمک میکنه (فقط در حد 8 یا 9 فرم!)
تو کل گوشی های جدید Xperia از چیپ MSM8255 استفاده شده به جز xperia mini!!!!!
QSD8255 گوشی های شرکت htc بوده. مثل Desire HD!

به نظر من MINI PRO بگیری بهتره! ارزش ندهره به خاطر چند تا فرم الکی بیشتر کی برد و دوربین جلو (که تو آندروید 4 میتونی باهاش قفل گوشی رو باز کنی بوسیله چهره خودت!) رو از دست بدی.
هر بازی رو MINI اجرا بشه رو MINI PRO هم بالا میاد
خیالت راحت

ha789di
28-10-2011, 21:26
سلام دوستان
من میخوام این گوشی رو بخرم
از دوستانی که این گوشی رو دارن میخوام یه راهنمایی کامل و جامعی برای من و دوستانی دیگری که این گوشی رو میخوان قرار بدن؟؟؟
از لحاظ کیفیت تصویر - صدای زنگ و مکالمه-دوربین-و....؟؟؟
و اگه آخرین قیمتش رو هم دارین بگین؟؟؟
ضمنا آيا گوشي mini pro پردازنده گرافيكي ADRENO 205 داره يا نه؟؟؟

malakhak
28-10-2011, 21:47
شما بودین بین این گوشی و live کدوم رو انتخاب میکردین ؟

born89
28-10-2011, 21:49
xperia miniگوشي خوبيه!اما من چند جا راجب باتريش خبراي بدي شنيدم.اينكه دوامش كمه-داغ ميكنه و از اين قبيل...
لطفا كساني كه اين گوشي رو دارن نظرشونو بگن.ميخوام اينو بخرم لطفا
ممنون

atlas-m
28-10-2011, 23:45
من امروز می خوام برم علاءالدین mini رو بخرم !! :31::31::31:
اصلی و تقلبی ( چیینی ) داره یا همه اش یکیه !!!

یعنی فقط حواسم به محتویات داخل جعبه باشه ؟؟ نکته دیگه ای نیست ؟!

مر30 !

دوست من، همش چین.

atlas-m
28-10-2011, 23:52
سلام دوستان
من میخوام این گوشی رو بخرم
از دوستانی که این گوشی رو دارن میخوام یه راهنمایی کامل و جامعی برای من و دوستانی دیگری که این گوشی رو میخوان قرار بدن؟؟؟
از لحاظ کیفیت تصویر - صدای زنگ و مکالمه-دوربین-و....؟؟؟
و اگه آخرین قیمتش رو هم دارین بگین؟؟؟
ضمنا آيا گوشي mini pro پردازنده گرافيكي ADRENO 205 داره يا نه؟؟؟
سلام.
من دو تا پست توی همین تایپیک گذاشتم. حتما به دردتون میخوره. به پست 112 در صفحه 12 مراجعه کنید.

atlas-m
29-10-2011, 00:03
سلام.
من هنوز مشکلم با SDK حل نشده. نمی تونم پلتفرم آندرویدها پیدا کنم و تیک دانلودشون را بزنم.

برای روت هنوز مشکل دارم آموزشی که گذاشتید ناواضح بود.

آپدیت گوشی انجام نمیشه.آیا باید صبر کرد؟

برای اجرا نرم افزارها وبازی های java چه کار باید کرد؟

امکان اضافه کردن صفحه به Desktop گوشی هست؟ (بیشتر از 5تا میشه؟)

hamed1297
29-10-2011, 00:13
آپدیت گوشی انجام نمیشه.آیا باید صبر کرد؟

برای اجرا نرم افزارها وبازی های java چه کار باید کرد؟

امکان اضافه کردن صفحه به Desktop گوشی هست؟ (بیشتر از 5تا میشه؟)
آپدیت رو چک کنید ببینید برای گوشیتون اومده یا نه.با برنامه آپدیت سرویس.
جاوا رو اجرا نمیکنه.مگر با نرم افزار امولیتور جاوا.من که هیچ وقت نتونستم ازش استفاه کنم.
با لانچر هایی مثل Go launcher میشه:

atlas-m
29-10-2011, 00:25
سلام

آپدیت رو چک کنید ببینید برای گوشیتون اومده یا نه.با برنامه آپدیت سرویس.
این آپدیت سرویس که میگید چی هست؟ توی سایت سونی باید برم، توی گوشی پیداش کنم یا توی نرم افزار داخل کامپیوترم؟

جاوا رو اجرا نمیکنه.مگر با نرم افزار امولیتور جاوا.من که هیچ وقت نتونستم ازش استفاه کنم.
توی سایت مختلف وقتی گوشی های آندروید را معرفی میکنند (بیشتر گوشی ها) مگن که توانایی اجرای Java داره میگن روش جاوا "دارد".

با لانچر هایی مثل Go launcher میشه:

این لانچرها روی گوشی نصب نمیشن، داستان چیه؟ "میگه قابل اجرا یا نصب روی گوشی شما نیست"

atlas-m
29-10-2011, 00:31
از من که نزدیک یک ماه هم هست که آندروید داره به شما "حرفه ای ها" (فقط حرفه ای ها) نصیحت که:

آندروید، همچین هم که میگن مالی نیست.
این همه توی سایت های مختلف زدن آندروید، فقط تبلیغات.
آندروید یک سیستم عامل برای غیر حرفه ای هاست.

29-10-2011, 10:21
من هنوز مشکلم با SDK حل نشده. نمی تونم پلتفرم آندرویدها پیدا کنم و تیک دانلودشون را بزنم.
باید با فیلتر شکن برید ، چون از طرف گوگل واسه اس دی کی تحریمیم...

آندروید یک سیستم عامل برای غیر حرفه ای هاست.
اتفاقا کاملا بر عکسه ، اندروید فقط به درد یه پاور یوزر میخوره... شما کاملا از پست هاتون مشخصه که 1% هم پاور یوزر نیستین ، مشخصا واسه کسی مثل شما آیفون یا حتی سیمبین مناسب تره...

adrenalin
29-10-2011, 10:47
شما بودین بین این گوشی و live کدوم رو انتخاب میکردین ؟

اگه موزیک بازید و اهل اهنگ گوش دادن LIVE رو بگیرید که دوتا اسپیکر هم داره اگر هم اهل پیامک وب گردی و اجرای بازی های اچ دی مینی پرو بهترین گزینه هست :46:

Mammad Prince
29-10-2011, 12:49
سلام !
خریدن گوشی من از 5 نشبه هفته پیش افتاد برای 5 شنبه این هفته !!! ( یعنی 5 روز دیگه ! ) :31::31::31:

حالا یه سوال دیگه :::

موقع خردی باید فروشنده روی این گوشی نرم افزار خاصی نصب کند ؟!

یا آکبند ازش تحویل بگیرم و خونه خودم کارهاش رو انجام بدم ؟؟! :31:

ha789di
29-10-2011, 17:05
باسلام
آیا نصب ویجتها یا برنامه ها با توجه به رزولوشن این گوشی باعث کوچکی یا بزرگی آیکونها نمی شود؟؟؟؟
مثلا ویجت ساعت-تاریخ و ...???

malakhak
30-10-2011, 00:56
اگه موزیک بازید و اهل اهنگ گوش دادن LIVE رو بگیرید که دوتا اسپیکر هم داره اگر هم اهل پیامک وب گردی و اجرای بازی های اچ دی مینی پرو بهترین گزینه هست :46:

اگه هم بخوام اهنگ گوش کنم هم وب هم بازی هم پیام چی ؟

hamed1297
30-10-2011, 01:13
این آپدیت سرویس که میگید چی هست؟ توی سایت سونی باید برم، توی گوشی پیداش کنم یا توی نرم افزار داخل کامپیوترم؟

از بخش ساپورت سایت سونی اریکشون بگیرید.توی سرچ بزنید :update service تا راحت تر پیداش کنید.

توی سایت مختلف وقتی گوشی های آندروید را معرفی میکنند (بیشتر گوشی ها) مگن که توانایی اجرای Java داره میگن روش جاوا "دارد".

دقت کنید نوشته با امولیتورش.مثلا سایت جی اس ام آرنا:
Java: Yes, via Java MIDP emulator

این لانچرها روی گوشی نصب نمیشن، داستان چیه؟ "میگه قابل اجرا یا نصب روی گوشی شما نیست"

جدا؟ببینید فورمتی که دانلود کردید apk هست.نباید اینطور باشه

atlas-m
30-10-2011, 11:31
اگه هم بخوام اهنگ گوش کنم هم وب هم بازی هم پیام چی ؟

مطمئنن این گوشی (mini pro) قابلیتهای بالایی داره ودر پخش موسیقی شمارو نا امید نمیکنه وبه نسبت گوشی انتخابی شما قابلیتهای بیشتری داره.

atlas-m
30-10-2011, 11:44
باسلام
آیا نصب ویجتها یا برنامه ها با توجه به رزولوشن این گوشی باعث کوچکی یا بزرگی آیکونها نمی شود؟؟؟؟
مثلا ویجت ساعت-تاریخ و ...???
من تعدادی ویجت روش نصب کردم از جمله ویجت های ایرانی و فارسی ولی به نظرم مشکلی نداشت. تنها مشکل اینکه به علت کوچکی صفحه تعداد ویجتهای کمی میشه توی هر صفحه گذاشت.

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

سلام !
خریدن گوشی من از 5 نشبه هفته پیش افتاد برای 5 شنبه این هفته !!! ( یعنی 5 روز دیگه ! ) :31::31::31:

حالا یه سوال دیگه :::

موقع خردی باید فروشنده روی این گوشی نرم افزار خاصی نصب کند ؟!

یا آکبند ازش تحویل بگیرم و خونه خودم کارهاش رو انجام بدم ؟؟! :31:

مثلا میخواهید چی براتون نصب کنه?! خودتون هم میتونید نصب کنید. احتیاجی به فروشنده نیست.
اولش یک نرم افزار منیجر فایل از نت دانلود میکنید و با بلوتوث به گوشی ارسال میکنید بعدش دیگه راحتید و هر نرم افزاری که دانلود کردید میریزید توی رم گوشی و بعدش از توی گوشی نصب میکنید.

ha789di
30-10-2011, 15:42
سلام دوستان
منم بالاخره یه دونه اکسپریا مینی از شیراز خریدم 282000 تومان!
در نگاه اول باید بگم که کیفیت صفحه-انیمیشنها و سرعت گوشی حرف نداره و واقعا معرکست....

atlas-m
30-10-2011, 17:38
سلام دوستان
منم بالاخره یه دونه اکسپریا مینی از شیراز خریدم 282000 تومان!
در نگاه اول باید بگم که کیفیت صفحه-انیمیشنها و سرعت گوشی حرف نداره و واقعا معرکست....

مبارک باشه. با قیمت خوبی خریدی.انشااله زنگش برات بزنگه!

Punisher_2008
30-10-2011, 19:37
سلام..
دوستان الان قيمت دقيق اين گوشي بدون گارانتي چنده؟
اين گوشي ميتونه همه بازي هاي hd رو ساپورت كنه؟ مثل اسفالت 6 يا اينجور بازي ها؟( لطفا اگه تست كردين بگين)
ال سي دي 3 اينچ خيلي كوچيك نيست.... تايپ سخت نيست؟ اخه من زياد هل چت و وبگردي هستم...

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

سلام..
اين گوشي ميتونه همه بازي هاي hd رو ساپورت كنه؟ مثل اسفالت 6 يا اينجور بازي ها؟( لطفا اگه تست كردين بگين)
ال سي دي 3 اينچ خيلي كوچيك نيست.... تايپ سخت نيست؟ اخه من زياد هل چت و وبگردي هستم... در عين حال موزيك و ويديو و بازي زياد ميكنم...

atlas-m
30-10-2011, 21:50
سلام..
ال سي دي 3 اينچ خيلي كوچيك نيست.... تايپ سخت نيست؟ اخه من زياد هل چت و وبگردي هستم...

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

سلام..
ال سي دي 3 اينچ خيلي كوچيك نيست.... تايپ سخت نيست؟ اخه من زياد هل چت و وبگردي هستم... در عين حال موزيك و ويديو و بازي زياد ميكنم...

سربسته بهت میگم، اگه اهل بازی با گوشی هستی و وبگردی رو هم با گوشی دوست داری به نظر من گوشی بزرگتری بگیر. این گوشی کیفیت خوبی داره و همچنین قدرتش هم بالاست ولی این جور چیزا در کنار صفحه نمایش بزرگتر ممکن برای خیلی ها خیلی مهم نباشه.
یه چیزی بهت میگم بهش فکر کن، اگه اندازه گوشی "بزرگ" اذیت نمی کنه و می تونی بیشتر هزینه کنی گوشی بزرگ بگیر. من بهت Xperia Neo رو پیشنهاد میدم که قیمتش هم 424 هزار تومان هست.

atlas-m
31-10-2011, 22:31
سلام دوستان.
من اهل بازی با گوشی موبایل نیستم ولی می خواستم چندتا بازی HD روی گوشیم نصب کنم تا ببینم گوشی از پس اجرا اون بر می یاد یا نه، چون که خیلی ها در این رابطه سوال داشتن. ولی حجم بازی های HD خیلی بالاست!
امروز "آسفالت 6" با حجم حدود 500 مگابایت رو دانلود کردم ولی هر کاریش کردم که اجراش کنم نشد. چهار روش نصب بازی HD امتحان کردم و حدود دو ساعتی هم باهاش ور رفتم آخرش وقتی که بازی را اجـــــرا می کنم سریع خارج میشه!
بازی Need for Speed:Shift رو هم امشب دانلود خواهم کرد. امیدوارم نصب بشه!

کسی نمیتونه بگه ایراد کارم کجاست؟

اول : کل فایلها طبق مسیرش جایی که میخواست کپی کردم ولی نشد.
دوم : جایی که میخواست دانلود کنه بازی ریختم و دیگه بازی درخواست دانلود نکرد ولی بازی اجرا نشد.
سوم : فایل نصبی بازی رو دست کاری کردم و چندتا از فایل های XML داخلی شو پاک کردم ولی نشد.
چهارم : دانلود رو دور زدم ولی نشد.

crazymohamad
01-11-2011, 00:16
سلام دوستان.
من اهل بازی با گوشی موبایل نیستم ولی می خواستم چندتا بازی HD روی گوشیم نصب کنم تا ببینم گوشی از پس اجرا اون بر می یاد یا نه، چون که خیلی ها در این رابطه سوال داشتن. ولی حجم بازی های HD خیلی بالاست!
امروز "آسفالت 6" با حجم حدود 500 مگابایت رو دانلود کردم ولی هر کاریش کردم که اجراش کنم نشد. چهار روش نصب بازی HD امتحان کردم و حدود دو ساعتی هم باهاش ور رفتم آخرش وقتی که بازی را اجـــــرا می کنم سریع خارج میشه!
بازی Need for Speed:Shift رو هم امشب دانلود خواهم کرد. امیدوارم نصب بشه!

کسی نمیتونه بگه ایراد کارم کجاست؟

اول : کل فایلها طبق مسیرش جایی که میخواست کپی کردم ولی نشد.
دوم : جایی که میخواست دانلود کنه بازی ریختم و دیگه بازی درخواست دانلود نکرد ولی بازی اجرا نشد.
سوم : فایل نصبی بازی رو دست کاری کردم و چندتا از فایل های XML داخلی شو پاک کردم ولی نشد.
چهارم : دانلود رو دور زدم ولی نشد.

عزیز دل این بازی که شما دانلود کردی صد در صد مخصوص گوشی های آندروید با سایز wvga هست (مثل desire hd و x10!!!!!):18::18::18:
سایز گوشی شما hvga یا هست.اینو یادت نره!:5:
از این به بعد هر وقت خواستی بازی hd دانلود کنی مطمئن شو که مال سایز hvga باشه.
تازی اینم بگم که واسه این سایز تا الان فقط آسفالت 5 اومده بیرون که گرافیکش کم از آسفالت 6 نداره!

اصلا یه تاپی بهت معرفی میکنم که توش یه عالمه بازی hd با سایز hvga هست!(از جی تی ای و آسفالت و نید فور اسپید بگیر تا pes2011 و بازی های جنگی و تفنگی!)

البته تاپیکی که معرفی کردم حدود سه ماهه آپدیت نشوده.
پس خودت با یه سرچ تو گوگل سایت ها و تاپیک های جدیدی پیدا کن.
یه بازی جدیدم تو یکی از تاپیک های همین سایت دیدم که تقریبا یه ماهه اومده و گرافیکش فوق العادس حتما دانلودش کن
اسمش هست Dead Space و تو تاپیک زیر وجود داره

از یکی شنیدم بتلفیلد 3 هم واسه سایز Hvga اومده ولی مطمئن نیستم خودت پیشو بگیر:21:

من خودن قبلا اکثر این بازی ها رو روی ایکس 8 که از لحاظ قدرتی خیلی ضعیفه تونستم اجرا کنم!
تو مطمئن باش کلشون روی گوشی قدرتمندت با اون پردازنده 1 گیگ و رم 512 به راحتی بالا میاد.

:10::10::10:

یا علی

atlas-m
01-11-2011, 18:59
سلام.
به سایت "سونی اریکسون" رفتم. آپدیت گوشی اومده. روش آپدیت به صورت که باید Sony Ericsson PC Companion 2.0 را نصب کنیم.
من نصب کردم و بروی گزینه آپدیت کلیک کردم و پس از چند ثانیه نوشت که گوشی شما آپدیت است! در صورتی که آپدیت نسیت. ورژن آندرویدم 2.3.3 هست و هیچ گزینه ای هم به دروبینم اضافه نشده!
در هر صورت "فندق شکنم" رو اجرا کردم و IP و پورت را برای نرم فزار Sony Ericsson PC Companion 2.0 تنظیم کردم ولی بازهم آپدیت نشد!
توی سایت زده با توجه به اپراتورها آپدیت صورت میگیره. شاید هنوز نوبت ما نشده!

01-11-2011, 19:02
به ترتیب منطقه میاد ، که منطقه ی خاورمیانه که گوشی شما هم احتمالا همونه همیشه تقریبا آخریه :دی

atlas-m
01-11-2011, 19:15
سایز گوشی شما hvga یا هست.اینو یادت نره!:5:
از این به بعد هر وقت خواستی بازی hd دانلود کنی مطمئن شو که مال سایز hvga باشه.

به روی چشم. یادم می مونه!
ولی مشکل اینجاست که سایت هایی که این بازی هارو می گذارند، نمیگن که مثلا چه سایزی اینو ساپورت میکنه.

در هر صورت بابت راهنمایتون ممنونم.

atlas-m
01-11-2011, 19:29
به ترتیب منطقه میاد ، که منطقه ی خاورمیانه که گوشی شما هم احتمالا همونه همیشه تقریبا آخریه :دی
مطمئنا گوشی من مال خاور میانه است. من که نرفتم به خاطر یه گوشی اون ور آب!
این خاورمیانه اگه نباشه همه از گشنگی میمیرن! (به خاطر نفتش) ولی وقتی نوبت به ارائه خدمات میشه یا توی تحریم هستیم یا نفر آخــــــــر.

hamed1297
01-11-2011, 19:42
قرار نیست شما از جایی دیگه خریده باشید یا نه.برداران قاچاقچی موبایل از جاهای مختلف میرن:دی
تنها راه فهمیدنش با مقایسه عدد CDA گوشی هست.

atlas-m
01-11-2011, 19:51
سلام دوباره
روش بسیار ساده روت (دسترسی Root یا Administrator) گوشی Xperia mini pro:

به وب سایت زیر مراجعه کنید و فایل Flashtool-jre6u29 و همچنین Flashtool-0.4.2full-nojre را دانلود کنید. (لینک دانلود در قسمت Requirements در صفحه Installation کاملا مشخص است.)

سپس ابتدا Flashtool-jre6u29 را نصب کنید. و بعد Flashtool-0.4.2full-nojre. (این دو فایل در کامپیوتر شما و در درایو که ویندوز نصب شده است، نصب خواهد شد.)
سپس گوشی خود در حالتی که USB Debugging فعال و Mass storage mode به کامپیوتر وصل کنید و نرم افزار X10FlashTool.exe را از داخل کامپیوتر (درایو ویندوز داخل پوشه Flashtool) اجرا کنید و بر روی گزینه "قفــــل" کلیک کنید تا گوشی روت شود و پیام successfully بدهد. سپس گوشی به صورت اتوماتیک Reset میشود.
کار تمام شد!

atlas-m
03-11-2011, 12:18
سلام دوستان.
از اونجا که بازی 500 مگابایتی "آسفالت 6" روی گوشی اجرا نشد، رفتم دیروز "آسفالت 5" 100 مگاباتی را دانلود کردم و طبق گفته سایتش نصبش کردم. بازی اجرا شد! ولی تصویر از صفحه بزرگتر بود! (دقیقا مثل بازی های جاوا) خلاصه رفتم از یک سایت دیگه دانلودش کردم ولی این سری ازم خواست 54 مگ دانلود کنم! توی همین سایتی که در پست 163 معرفی کردین هم رفتم و فایلهای بازی را دانلود کردم ولی بازم مشکل دار بود و می خواست دانلود کنه!
خلاصه من اهل بازی با گوشی نبودم ولی محض امتحان خواستم بازی کنم که نشد! کلی هم وقت و هزینه و اعصاب پاش گذاشتم.
یک بازی باحال روی گوشی نصب کردم خیلی هم خوب جواب میده (تخته نرد) کاری هم ندار HD هست یا نه!

MA ARYA
03-11-2011, 19:46
سلام
من چیز زیادی در مورد آندروید نمیدونم آیا میشه ورژن آندروید xperia mini به بالاتر از 2.1 ارتقا داد

Mammad Prince
03-11-2011, 20:28
سلام
من چیز زیادی در مورد آندروید نمیدونم آیا میشه ورژن آندروید xperia mini به بالاتر از 2.1 ارتقا داد

خودش به صورت پیش فرض آندروید 2.3 روش هست !!!

بعد که آندروید 4 بیاد ، فکر کنم می شه به اون ارتقاش داد !

zahedy2006
03-11-2011, 22:49
سلام
من می خوام mini pro بگیرم فقط چند سوال داشتم
اینم بگم که وایلدفایر دارم و سرعت اون جالب نیست با این حال پخش فیلمش خوبه. ویبره ضعیفی داره(روی موتور اصلا حس نمیشه)

1- آپدیت 2.3.4 برای این گوشی خواهد آمد؟
2- کیفیت صدا تو هدفونش چطوره؟ (من موزیک زیاد گوش میدهم)
3- قیمت فعلیش چنده؟

Green_life
04-11-2011, 00:41
دوستان عزیز دو تا سوال داشتم:
1-میخواستم ببینم از لحاظ بلندی و کیفیت صدای اسپیکر mini بیشتره یا arc s ؟
2-از لحاظ لمس صفحه و قوی بودن تاچ mini بهتره یا arc s یا در یه سطح هستند؟

Punisher_2008
04-11-2011, 07:05
سلام...
این بازی gangstar: west coast... هست
روی live with walkman راحت جواب داد.
حجمش زیاد نیست و گرافیک بالایی داره مثل gti هست...
از لینک زیر دانلود کنید و تست کنید.
پوشه ای که داخلش فایل های دیتا هست به این ادرس ببرین gameloft/games/

خبرشو بهم بدین.

atlas-m
04-11-2011, 10:02
سلام
من می خوام mini pro بگیرم فقط چند سوال داشتم
اینم بگم که وایلدفایر دارم و سرعت اون جالب نیست با این حال پخش فیلمش خوبه. ویبره ضعیفی داره(روی موتور اصلا حس نمیشه)

1- آپدیت 2.3.4 برای این گوشی خواهد آمد؟
2- کیفیت صدا تو هدفونش چطوره؟ (من موزیک زیاد گوش میدهم)
3- قیمت فعلیش چنده؟

سلام.
1. بله، آپدیت آمده است و به زودی منطقه خاورمیانه هم میتواند از آن استفاده کند. البته به زودی آپدیت آندروید 4 هم برای این گوشی می آید. "سونی اریکسون" اعلام کرده است، برای گوشی های مدل 2011 خودش آپدیت آندروید 4 را قرار دهد. این خبر را می توانید در بسیاری از سایت های معتبر بخوانید.

2. کیفیت صدا بسیار عالی است. هدست این گوشی (مدل MH650) بسیار عالی است. البته با هدفن های حرفه ای وضعیت بهتر خواهد شد.

3. قیمت فعلی این گوشی در وب سایت "آل دیجیتال" 320 هزار تومان (بدون گارانتی) است. (من از این سایت خریداری کرده ام)

"ویبره این گوشی خیلی قوی نیست."

atlas-m
04-11-2011, 11:09
من همین حالا N.O.V.A 2 HD را روی گوشی خودم (Xperia mini pro) نصب کردم. یه چیزی تو مایه های Crysis هست. بازی اجرا شد. دموی بسیار زیبایی داشت. بسیار روان و بدون مشکل بازی بالا اومد و شروع به بازی کردم. فقط دوتا مشکل بود. اول اینکه بازی تمام صفحه نشد. دوم اینکه صفحه نمایش برای یک چنین بازی هایی کوچک است. (البته فکرم کنم "4 اینچ هم کوچک باشد چون بازی فوق العاده بود و حیف که توی صفحه کوچک بازی کنید.)

Punisher_2008
04-11-2011, 15:57
من همین حالا N.O.V.A 2 HD را روی گوشی خودم (Xperia mini pro) نصب کردم. یه چیزی تو مایه های Crysis هست. بازی اجرا شد. دموی بسیار زیبایی داشت. بسیار روان و بدون مشکل بازی بالا اومد و شروع به بازی کردم. فقط دوتا مشکل بود. اول اینکه بازی تمام صفحه نشد. دوم اینکه صفحه نمایش برای یک چنین بازی هایی کوچک است. (البته فکرم کنم "4 اینچ هم کوچک باشد چون بازی فوق العاده بود و حیف که توی صفحه کوچک بازی کنید.)
سلام...
دوست عزیز بازی nova 2 که نصب کردین حتما فایل apk که نصب کردین مخصوص wvga بوده..
شما باید apk مخصوص HVGA رو نصب کنید..
من قصد خرید MINI PRO رو داشتم... ولی واقعا خیلی گوشی کوچیکیه..... منظورم از لحاظ ابعاد هست..
وقتی تو دستم گرفتمش خیلی ضد حال خوردم فکر نمیکردم تا این حد کوچیک باشه.. حداقل اندازه X8 هم نبود.
ولی میدونی اگه بزرگ باشه هم کیفیتش کم میشه.. تراکم پیکسل پایین میاد. من galaxy ace داشتم رزولیشن hvga و ال سی دی 3.5 اینچ چندان ال سی دی تعریفی نبود .. کمی در رنگ های مشکلی تو ذوق میزد.
ولی خیلی باریک ساخته شده بود...خوشگل بود..
ولی از لحاظ سخت افزاری واقعا گوشی قدرتمندیه..
95% بازی های hd رو ساپورت میکنه ..
الان چون رزولیشن hvga رایج شده همه بازی ها این رزولیشن رو ساپورت میکنند.. فقط یک سری بازی های خاص مثل asphalt 6 فکر کنم برای hvga نیست ولی بازی fast and furst...5 که جدیدتر بود و گرافیکش در هامون حد بود برای hvga امد.
تا اینکه فروشنده بهم LIVE with walkman نشون داد دیدم هامون ویژگی های و سخت افزار xperia mini ولی به اضافه ال سی دی 3.2 اینچ . صدای بلند هست..
الانم ازش راضی هستم.

Punisher_2008
04-11-2011, 22:37
سلام..
دوستان میشه یک بنچمارک از این گوشی قرار بدین.
اخه شنیدم نمره بنچمارک این گوشی از neo و arc هم بیشتر میده...

04-11-2011, 22:43
از نئو و آرک باید هم بنچمارک بالاتری بده ، چون رزولوشنش خیلی پایین تره...

adrenalin
04-11-2011, 23:45
سلام..
دوستان میشه یک بنچمارک از این گوشی قرار بدین.
اخه شنیدم نمره بنچمارک این گوشی از neo و arc هم بیشتر میده...

اینا واسه جی اسم ارنا هست :11: اگه بچه ها هم تست بگیرن باید همین حدودا باشه

-------------------------------------------
Mini Pro

zahedy2006
04-11-2011, 23:56
سلام
محتویات تو جعبه چی هاست؟ محض احتیاط حین خرید می پرسم. در ضمن مدل هاشونم هم اگه مهم هست بنویسید مثل هندزفری

تنکس

فون آرنا همچین چیزی نوشته

In the box you'll find:

Sony Ericsson Xperia mini pro
Wall charger with detachable microUSB cable
MH410 GreenHeart handsfree
2GB microSD card
Small cleaning cloth
Screen protector
Lots of papers

قاب پشت نداره؟

atlas-m
05-11-2011, 22:14
سلام

دوست عزیز بازی nova 2 که نصب کردین حتما فایل apk که نصب کردین مخصوص wvga بوده..
نه دوست من این طور نیست. من ورژن Hvga نصب کردم. در بخش پایین تصویر کلیدها کنترلی هست.

من قصد خرید MINI PRO رو داشتم... ولی واقعا خیلی گوشی کوچیکیه..... منظورم از لحاظ ابعاد هست..
وقتی تو دستم گرفتمش خیلی ضد حال خوردم فکر نمیکردم تا این حد کوچیک باشه.. حداقل اندازه X8 هم نبود.
ولی میدونی اگه بزرگ باشه هم کیفیتش کم میشه.. تراکم پیکسل پایین میاد. من galaxy ace داشتم رزولیشن hvga و ال سی دی 3.5 اینچ چندان ال سی دی تعریفی نبود .. کمی در رنگ های مشکلی تو ذوق میزد.
ولی خیلی باریک ساخته شده بود...خوشگل بود..
ولی از لحاظ سخت افزاری واقعا گوشی قدرتمندیه..
95% بازی های hd رو ساپورت میکنه ..
الان چون رزولیشن hvga رایج شده همه بازی ها این رزولیشن رو ساپورت میکنند.. فقط یک سری بازی های خاص مثل asphalt 6 فکر کنم برای hvga نیست ولی بازی fast and furst...5 که جدیدتر بود و گرافیکش در هامون حد بود برای hvga امد.
تا اینکه فروشنده بهم LIVE with walkman نشون داد دیدم هامون ویژگی های و سخت افزار xperia mini ولی به اضافه ال سی دی 3.2 اینچ . صدای بلند هست..
الانم ازش راضی هستم.
واقعا 0.2 اینچ خیلی بزرگ؟
البته من فرصت مشاهده Xperia mini pro را از نزدیک نداشتم. چون توی همدان خیلی دیرتر اومد. من هم وقتی گوشی به دستم رسید (از پست) خیلی جا خوردم. فکر نمی کردم اینقدر کوچک باشه. الان هم ازش راضی هستم ولی بدم نمیوم همون گوشی مورد علاقم یعنی SAMSUNG I9003 GalaXy SL را با اون صفحه نمایش 4 اینچیش می خریدم.

atlas-m
05-11-2011, 22:21
سلام
محتویات تو جعبه چی هاست؟ محض احتیاط حین خرید می پرسم. در ضمن مدل هاشونم هم اگه مهم هست بنویسید مثل هندزفری

تنکس

فون آرنا همچین چیزی نوشته

In the box you'll find:

Sony Ericsson Xperia mini pro
Wall charger with detachable microUSB cable
MH410 GreenHeart handsfree
2GB microSD card
Small cleaning cloth
Screen protector
Lots of papers

قاب پشت نداره؟
پست 134 صفحه 14 همین تایپیک :

در هنگام خرید به محتویات داخل جعبه توجه کنید.
محتویات Sony Ericsson Xperia mini pro : گوشی SK17i - هدست MH650 - کابل USB مدل EC450 - باتری EP800 - دو گیگا بایت حافظه MicroSD بدون مدل - محافظ صفحه مدل ET922 - قاب گوشی دوم (فقط قسمت پشت گوشی - مال من آبی بود) - آداپتور EP800 - چندتا دفتر چه ---> داخل یک جعبه کوچک.

من گوشی خودم را از سایت آل دیجیتال تهیه کردم. محتویات و مدل آنها با سایت سونی اریکسون یکی بود.[COLOR="Silver"]
مال "فون آرنا" با سایت "سونی اریکسون" متفاوت هست!

Punisher_2008
06-11-2011, 13:48
سلام

نه دوست من این طور نیست. من ورژن Hvga نصب کردم. در بخش پایین تصویر کلیدها کنترلی هست.

واقعا 0.2 اینچ خیلی بزرگ؟
البته من فرصت مشاهده Xperia mini pro را از نزدیک نداشتم. چون توی همدان خیلی دیرتر اومد. من هم وقتی گوشی به دستم رسید (از پست) خیلی جا خوردم. فکر نمی کردم اینقدر کوچک باشه. الان هم ازش راضی هستم ولی بدم نمیوم همون گوشی مورد علاقم یعنی SAMSUNG I9003 GalaXy SL را با اون صفحه نمایش 4 اینچیش می خریدم.
سلام..
0.2 اینچ خیلی بزرگ نیست ولی مثل خیلی از گوشی های این رنج هست مثل c6-01 .gio .nokia 500 و.. در کل سایز متوسط هست و تایپ و وبگردی راحته....
منم وقتی عکساشو دیدم و بعد اونو از نزدیک دیدم واقعا xperia mini کوچیکه.. این کوچیک بودن باعث میشه ال سی دی هم کوچیکتر به نظر بیاد .ولی طارحی باریکش واقعا خیلی باحال بود...
قبلا فکر میکردم اندازه x8 باشه اخه با اونم راحت بود ولی یکیم زیاد سونی کوچیک ساخته.
ولی live with walkman از لحاظ ابعاد هم بزرگتر هست..
البته چون گوشی قبلیم htc trophy بود ال سی دی 3.8 اینچ بود یکمی این به چشم کوچیک می امد...
ولی در کل خیلی راحت باهاش تایپ و.. میکنم. خوبه که راحت تو دست میشینه کوچیک نیست.
, ولی به نظر من تایپ روی ال سی دی 3 اینچ هم کار راحتی... فقط کمی ابعد xperia mini کوچیک ساخته شده.. حداقل باید اندازه x8 میشد خیلی عالی میشد.!!
ولی بازم در نقد هاش اصلا از ال سی دی ایرادی مگرفتند. همین جمع و جوریش یک امتیاز محسوب میشه..
وقتی htc trophy داشتم چون کمی بزرگ بود داخل هر جیبی جا میشد... خیلی وقت ها مجبور بودم دستش بگیرم...

NIMA.GNI
06-11-2011, 14:50
سلام دوستان
منم باكوچيك بودن گوشي مشكل دارم،به نظرشما گوشي سوني اريكسون لايو رو بگيرم؟ از لحاظ سخت افزاري بااكسپريا ميني يكيه؟ به نظرشماكدوم يكي بهتره؟

atlas-m
07-11-2011, 05:06
ســـــــــــلام
امروز بالاخره تونستم گوشیمو "آپدیت" (Sony Ericsson Xperia™ mini pro) کنم. البته با هزار داستان. اولاً پهنای باند اینترنت من 128 Kbps بود و به همین خاطر دانلود حدود دو ساعت طول کشید. دوماً که نرم افزار Sony Ericsson PC Companion 2.0 دوبار در لحضات بسیار حساس هنگ کرد! ولی خوش بختانه گوشی آسیبی ندید و آپدیت با موفقیت انجام شد.

Android version : 2.3.4
Build number : 4.0.2.A.0.42
-----------------------------------
اسکرین شات
عکس برداری پانوراما
عکس بر داری ۳بعدی
گالری ۳بعدی
قابلیت بکاپ گیری
ایکس پریا در فـ.ـیـ.ـس.بـ.ـو.ک
قطع تماس با کلید پاور
ویدجت ساعت جهانی

Punisher_2008
07-11-2011, 09:37
سلام دوستان
منم باكوچيك بودن گوشي مشكل دارم،به نظرشما گوشي سوني اريكسون لايو رو بگيرم؟ از لحاظ سخت افزاري بااكسپريا ميني يكيه؟ به نظرشماكدوم يكي بهتره؟
سلام..
بله دوست live از نظر سخت افزاری مثل XPERIA MINI هست به اضافه 2تا اسپیکر استریو با صدای بلند و با کیفیت و ال سی دی 3.2 اینچ یعنی 0.2 اینچ بزرگتر...

---------- Post added at 09:37 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

ســـــــــــلام
امروز بالاخره تونستم گوشیمو "آپدیت" (Sony Ericsson Xperia™ mini pro) کنم. البته با هزار داستان. اولاً پهنای باند اینترنت من 128 Kbps بود و به همین خاطر دانلود حدود دو ساعت طول کشید. دوماً که نرم افزار Sony Ericsson PC Companion 2.0 دوبار در لحضات بسیار حساس هنگ کرد! ولی خوش بختانه گوشی آسیبی ندید و آپدیت با موفقیت انجام شد.

Android version : 2.3.4
-----------------------------------
اسکرین شات
عکس برداری پانوراما
عکس بر داری ۳بعدی
گالری ۳بعدی
قابلیت بکاپ گیری
ایکس پریا در فـ.ـیـ.ـس.بـ.ـو.ک
قطع تماس با کلید پاور
ویدجت ساعت جهانی

سلام..
تبریک میگم...
فکر کنم اول XPERIA MINI از اندروید 2.3.3 استفاده میکرد حالا سونی اریکسون 2.3.4 داده درسته؟
از طریق Update service اپدیت کردین؟

zahedy2006
07-11-2011, 11:29
فکر کنم آپدیت از طریق pc comanion با seus فرقی نکنه (برای سایر گوشی ها اینطوریه)

یه سوال:
این گوشی ها مثل htc برند نیستند که آپدیت برای یکی بیاد و برای یکی نیاد؟ (مال من ودافون بود و مجبور شدم دیبراند کنم)

هر گوشی ای (برای هر منطقه ای) الان آپدیت میشه؟

نمی دونم چرا هنوز در خرید دو به شکّم!؟

07-11-2011, 11:37
واسه همه ی برند ها آپدیت میاد ، ولی واسه یه برند دیرتر ، واسه یه برند زودتر...

atlas-m
07-11-2011, 12:21
سلام

فکر کنم اول XPERIA MINI از اندروید 2.3.3 استفاده میکرد حالا سونی اریکسون 2.3.4 داده درسته؟

هم Xperia mini و هم Xperia mini pro در ابتدا آندروید 2.3.3 دارند. پس از آپدیت آندروید 2.3.4 میشه. شاید تا ماه آینده آندروید 4 هم براش بیاد.
همان طور که توی سایت هم اعلام کرده (سونی اریکسون)، برای آپدیت باید آخرین ورژن نرم افزار Sony Ericsson PC Companion 2.0 را دانلود و روی کامپیوتر نصب کنید و سپس از طریق آن گوشی خودتون رو آپدیت کنید. اگه قبلا نرم افزار Sony Ericsson PC Companion 2.0 رو کامپیوتر داشتید ابتدا خود نرم افزار آپدیت خواهد شد.

فکر کنم آپدیت از طریق pc comanion با seus فرقی نکنه (برای سایر گوشی ها اینطوریه)

توی سایت سونی اریکسون اعلام کرده که باید با نرم افزار Sony Ericsson PC Companion 2.0 گوشی رو آپدیت کنید.

هر گوشی ای (برای هر منطقه ای) الان آپدیت میشه؟

احتمال بسیار بالا، بله. البته برای اطلاع بیشتر می تونی به سایت "انگلیسی" سونی اریکسون هم سر بزنی. اونجا بخشی هست که میتونی ببینی برای هر گوشی چه آپدیتی با چه امکاناتی اومده.

atlas-m
07-11-2011, 22:12
سلام.
دوتا مسئله:
1. در گوشی من بعضی وقتها اختلالاتی به وجود می آید. مثل : آیکنهای نرم افزار ها برای مدتی به صورت یک آیکن خاکستری (مربوط آیکنهای خود آندروید) در می آیند. این حالت در زمانی که گوشی را از کامپیوتر قطع می کنم اتفاق می افتد و تمام نرم افزارهای داخل حافظه MicroSD میشود. این حالت چند ثانیه طول می کشد. با وجود اینکه من از حافظه کلاس 10 برند PATRIOT استفاده میکنم که سرعت بالایی دارد. به نظر شما مشکل چیست. من فقط 39 نرم افزار بر روی MicroSD نصب کردم و 51 نرم افزار هم برروی حافظه داخلی.

2. چطور می توان بر روی سنسورهای گوشی مدیریت داشت؟ مثلاً من می خواهم سنسور مربوط به تنظیم نور پس زمینه با توجه به نور محیط را خاموش کنم.

ممنون.

hamed1297
07-11-2011, 22:22
1.اون واسه اینه که این برنامه ها رو به اس دی کرات منتقل کردید و وقتی گوشی تو حالت mass storage قرار داده میشه مموری کارت ا دسترس خارج میشه.
2.نمیدانم:دی

atlas-m
08-11-2011, 10:53
1.اون واسه اینه که این برنامه ها رو به اس دی کرات منتقل کردید و وقتی گوشی تو حالت mass storage قرار داده میشه مموری کارت ا دسترس خارج میشه.
من گوشی خودم را در حالت Media transfer mode یا MTP به کامپیوتر وصل می کنم. در این حالت به طور همزمان می توان به محتویات کارت حافظه در داخل گوشی نیز دسترسی داشت. یعنی کارت از دسترس گوشی خارج نمی شود تا در هنگام قطع اتصال دوباره آن را شناسایی کند.

atlas-m
08-11-2011, 11:04
اینم چندتا عکس Panorama با گوشی Sony Ericsson Xperia™ mini pro:

میدان شیرسنگی - همدان - 17 آبان 1390

برای مشاهده عکس با اندازه واقعی به لینکهای زیر مراجعه کنید:

----------------------------------------------------------------------
عکسهای Panorama به صورت 3D پسوندMPO دارند و نمی دانم در ویندوز با چه نرم افزاری آنها را باز کنم! :19:

zahedy2006
08-11-2011, 17:29
عکسهای Panorama به صورت 3D پسوندMPO دارند و نمی دانم در ویندوز با چه نرم افزاری آنها را باز کنم!

سلام
اینجا ظاهرا برنامه ای هست که باز می کنه اما دو بعدی میشه

اسم برنامه هم STOIK Imagic 5.0.4 هست
این برنامه هم هست

crazymohamad
09-11-2011, 23:29
بازم گرون شده!
علائدین طبقه پنجم دیروز معمولی 275 کی برد دار با گارانتی کامتل 312!!!!!!!!!!

Mammad Prince
10-11-2011, 21:39
سلام بچه ها !!!!! :31::31::31:

من امروز mini pro رو خریدم !! ( طبقه 5 ام علاء الدین کلا نبود !!!!! از طبقه 4 ام خریدم 310 تومان )

فعلا دارم باهاش ور می رم ! اگه به مشکلی بر خوردم دوباره میام !
مر30:31:

zahedy2006
10-11-2011, 22:25
سلام بچه ها !!!!!

من امروز mini pro رو خریدم !! ( طبقه 5 ام علائالدین کلا نبود !!!!! از طبقه 4 ام خریدم 310 تومان )

فعلا دارم باهاش ور می رم ! اگه به مشکلی بر خوردم دوباره میام !
مر30

سلام
مبارک باشه
محتویات جعبه اش چیاست؟ گارانتی داره؟ محافظ صفحه (screen protector) ظاهرا باید 2 تا همراهش باشه. هست؟

Mammad Prince
10-11-2011, 22:57
سلام
مبارک باشه
محتویات جعبه اش چیاست؟ گارانتی داره؟ محافظ صفحه (screen protector) ظاهرا باید 2 تا همراهش باشه. هست؟

مر30 :31::31:

گوشی با یک رم 2 گیگ داخل آن
2 تا کابل usb
شارژر + شارژر مخصوص ماشین ( فندکی )
محافظ صفحه
باتری
:46:
ولی قاب پشت گوشی که دوستان می گفتن ، داخلش نیست !
خیلی گوشی باحالیه !
مخصوصا واسه من که تا حالا با لمسی و گوشی های آندرویدی کار نکردم ، همه چیزش جذاب و جدید است !

atlas-m
11-11-2011, 00:00
مر30 :31::31:

2 تا کابل usb
محافظ صفحه
باتری
:46:
خیلی گوشی باحالیه !
مخصوصا واسه من که تا حالا با لمسی و گوشی های آندرویدی کار نکردم ، همه چیزش جذاب و جدید است !

سلام.
اولا ً مبارکتون باشه.
دوماً محتویاتی که اعلام کردین با سایتهای خارجی متفاوت هست! چرا؟ مثل : 2 تا کابل USB و شارژ فندکی و همچنین نبود درب باطری دوم.
اتفاقاً من هم قبل از اینکه Xperia mini pro بگیرم با گوشی لمسی کار نکرده بودم! گوشیه دوست داشتنی ای هست.

zahedy2006
11-11-2011, 00:14
مر30

2 تا کابل usb
محافظ صفحه
باتری

خیلی گوشی باحالیه !

2 تا usb ؟؟
برای چی هستند؟
مدل شارژرتون چیه ؟
هندزفری ندارید؟
این قاب پشت هم قضیه ای شده؟ چون اصولا این گوشی 2 رنگ اصلی داره که سفید وسیاه هست و 2 رنگ قاب پشت داره که صورتی و یه رنگ دیگه هست !!

اگه شد یک عکس از پک گوشیتون بگذارید ما هم همینو بخریم... از دست این کلاه بردارای علاالدین

Mammad Prince
11-11-2011, 11:39
سلام.
اولا ً مبارکتون باشه.
دوماً محتویاتی که اعلام کردین با سایتهای خارجی متفاوت هست! چرا؟ مثل : 2 تا کابل USB و شارژ فندکی و همچنین نبود درب باطری دوم.
اتفاقاً من هم قبل از اینکه Xperia mini pro بگیرم با گوشی لمسی کار نکرده بودم! گوشیه دوست داشتنی ای هست.

مر30 رفیق ! خودم هم نمی دونم چرا فرق می کنه ؟! :31:

2 تا usb ؟؟
برای چی هستند؟
مدل شارژرتون چیه ؟
هندزفری ندارید؟
این قاب پشت هم قضیه ای شده؟ چون اصولا این گوشی 2 رنگ اصلی داره که سفید وسیاه هست و 2 رنگ قاب پشت داره که صورتی و یه رنگ دیگه هست !!

اگه شد یک عکس از پک گوشیتون بگذارید ما هم همینو بخریم... از دست این کلاه بردارای علاالدین

یکیش برای شارژ و یکی هم برای وصل کردن به pc ! البته دقیقا مثل هم هستند و من اصلا یکیش رو باز نکردم !

هندزفری رو یادم رفت بگم ! چرا داره ! :31::31:

مدل شارژر هم EP800 ! :31:

atlas-m
11-11-2011, 12:49
هندزفری رو یادم رفت بگم ! چرا داره !
مدل شارژر هم EP800 ! :31:

دوست من، EP800 یک شارژ است که البته در کشورهای اروپایی و عربی مثل عربستان کاربرد دارد.
مدل هندزفری تون رو هم مب تونید بگذارید؟

Mammad Prince
11-11-2011, 13:39
دوست من، EP800 یک شارژ است که البته در کشورهای اروپایی و عربی مثل عربستان کاربرد دارد.
مدل هندزفری تون رو هم مب تونید بگذارید؟

مگه من چی گفتم ؟! خب من هم گفتم مدل شارژرام EP800 است دیگه ! :31: ولی مدل باتری ام EP500 است ! :31:
چرا ؟!

مدل هندزفری MH410 است !

--------------------------

راستی یه سوال ... من امروز تونستم نرم افزار و بازی روی گوشی نصب کنم ( البته با یاد گرفتن هزار تا چیز از هزار تا فروم !!! :31: )

ولی تم رو نمی تونم ست کنم !
تم رو اصلا باید کجا بریزم ؟!
اون هم به file manager کار داره ( مثل برنامه و بازی ) ؟؟؟
آخه پوشه ای به اسم تم در گوشی نیست !

فرمت تم دانلودی ام باید چی باشه ؟! apk ؟
مر30

shamsoddin
11-11-2011, 16:07
بچه ها خیلی هم کوچیک نیستا...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
atlas-m جان قرار بود یه ویدئو بزاری (دو سه هفته پیش البته)

atlas-m
11-11-2011, 17:56
مدل هندزفری MH410 است!
مدل هندزفری شما از مدل اصلی که باید همرا گوشی باشه پایین تره! مدل اصلی MH650 است!

راستی یه سوال ... من امروز تونستم نرم افزار و بازی روی گوشی نصب کنم
به سلامتی ... .

ولی تم رو نمی تونم ست کنم!
تم رو اصلا باید کجا بریزم ؟!
اون هم به file manager کار داره ( مثل برنامه و بازی ) ؟؟؟
آخه پوشه ای به اسم تم در گوشی نیست !
فرمت تم دانلودی ام باید چی باشه ؟! apk ؟
مر30
و اما تم. شما باید لانچر نصب کنید. من هم نمی تونم روی گوشیم تم نصب کنم. ولی لانچر مشکلی نداره.
شما می توانید GO Launcher EX را بر روی گوشی نصب کنید. بعدا اگه خواستید تم های مربوط به این لانچر را دانلود کنید و به این ترتیب شکل و قیافه آندروید را عوض کنید! پسوند لانچر و همچنین تم های دانلودی برای آن apk است.

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

بچه ها خیلی هم کوچیک نیستا...
بله، خیلی هم کوچک نیست!!!

atlas-m جان قرار بود یه ویدئو بزاری (دو سه هفته پیش البته)
بله، قرار بود. رفتم از توی کوچه خودمون یک دقیقه و نیم فیلم گرفتم! آمدم که آپلودش کنم، دیدم حجمش شده 50 مگابایت! من توانایی آپلود چنین حجمی نداشتم. ببخشید.:11:

atlas-m
11-11-2011, 18:06
چند وقت پیش یک عکس بی کیفیت از کیبرد با لیبل فارسی (کیبرد گوشی خودم) گذاشته بود. این با کیفیت تر است!!!

------------------------------------
لینک مشاهده عکس با اندازه واقعی :

zahedy2006
11-11-2011, 18:32
ضمن اینکه مدل باتری اصلی نیز EP800 است.
مدل باتری شما اینه؟ آخه تو سایت خود سونی اریکسون ، ep800 شارژر هست !!
هرچی فیلم unboxing هم هست، توی یوتیوب آپلود شده و چیلتر شده !

بله، قرار بود. رفتم از توی کوچه خودمون یک دقیقه و نیم فیلم گرفتم! آمدم که آپلودش کنم، دیدم حجمش شده 50 مگابایت! من توانایی آپلود چنین حجمی نداشتم. ببخشید.
یه فیلم از گوشی در قسمت review سایت gsmarena گذاشته شده که فکر کنم حجمش 14 مگ هست. من دانلود کردم به نظرم کیفیتش بد نیست

atlas-m
12-11-2011, 00:05
مدل باتری شما اینه؟ آخه تو سایت خود سونی اریکسون ، ep800 شارژر هست !!
هرچی فیلم unboxing هم هست، توی یوتیوب آپلود شده و چیلتر شده !
بله من اشتباه کردم. شارژ من مدلی ندارد. شارژ EP800 مخصوص کشورهای عربی و ... است. باتری همان طور که دوستمون گفت EP500 است. مدل کابل USB برای شارژ و اتصال به کامپیوتر EC460 و همچنین هندزفری MH650.

یه فیلم از گوشی در قسمت review سایت gsmarena گذاشته شده که فکر کنم حجمش 14 مگ هست. من دانلود کردم به نظرم کیفیتش بد نیست

یه چیز میگم پیش خودمون بمونه! (توی نت که پیش خودمون نخواهد ماند!!!!!) "جی.اس.ام سایت جماعت" کلاً زیاد به حرفاشون گوش نده (همه سایتهای بررسی گوشی که معمولا هم توی آدرسشون یک جی.اس.امی هست رو میگم). مثلا کیفیت عکس گرفته شده با mini pro در سایت gsmarena زمین تا آسمون با مال متفاوت است.

shk021051
12-11-2011, 00:35
خیلی کوتاه و ضخیم هست همین زشتش کرده

atlas-m
12-11-2011, 00:39
خیلی کوتاه و ضخیم هست همین زشتش کرده
درست کوچیکه ولی خدایی زشت نیست. بهترین طراحی رو داره. همین طراحی باعث میشه آدم کوچیک بودنشو تحمل کنه.

Mammad Prince
12-11-2011, 21:59
یعنی الان باتزی ep500 من درسته ؟ اصله ؟ :31::31::31:

کلی من رو ترسوندی ! :31:

طراحی اش خدایی باحاله !! من که خیلی باهاش حال کردم !!

بچه ها چند تا سوال ::::

1 - چه جوری می شه بعضی فایل ها رو Hidden کرد ؟

2 - wallpaper باید چه سایزی واسش بگیریم که مثل وال پیپر های خودش باشه ؟؟؟ ( من 480*320 گرفتم واسش نمی شه فیتش کرد !! )

3 - کیف گوشی چرا گیر نمی یاد ؟! می گن کیف لپ تاپی براش نیست چون پشتش قوس داره ! :31:

atlas-m
12-11-2011, 22:33
یعنی الان باتزی ep500 من درسته ؟ اصله ؟ :31::31::31:

کلی من رو ترسوندی ! :31:
من اشتباه کرده بودم. شرمنده.

بچه ها چند تا سوال ::::
1 - چه جوری می شه بعضی فایل ها رو Hidden کرد ؟
2 - wallpaper باید چه سایزی واسش بگیریم که مثل وال پیپر های خودش باشه ؟؟؟ ( من 480*320 گرفتم واسش نمی شه فیتش کرد !! )
3 - کیف گوشی چرا گیر نمی یاد ؟! می گن کیف لپ تاپی براش نیست چون پشتش قوس داره ! :31:

1. یک راهش اینکه لانچر Go Launcher EX رو نصب کنی، سپس وقتی وارد منو نرم افزارها میشی دکمه منو رو بزنی و گزینه Hide app رو بزنی و نرم افزارهای مورد نظر رو انتخاب کنی تا Hidden بشن. دوباره همین مسیر رو برای آوردنشون باید طی کنی.
یک نرم افزار هم بود که من باهاش این کار می کردم که متاسفانه اسمش یادم رفته!

2. خود گوشی برای فیت کردن پس زمینه کمکت میکنه تا عکساتو فیت کنی!

3. آره! گوشی یکم کمرش ورم کرده! فکر کنم چون گوشی جدیده، هنوز نیومده. من خودمم در پیشم!

atlas-m
12-11-2011, 23:26
آپدیت دیگری از سونی اریکســـــــــــــــــون
به
Build number : 4.0.2.A.0.58

Mammad Prince
13-11-2011, 17:52
آپدیت دیگری از سونی اریکســـــــــــــــــون
به
Build number : 4.0.2.A.0.58

این آپدیت ها رو چه جوری می شه گرفت ؟! ماله من تو منو کرکره ای خود گوشی اون آپدیت اول هست ! بگیرم ؟

به چه دردی می خوره ؟:31:

atlas-m
13-11-2011, 22:37
این آپدیت ها رو چه جوری می شه گرفت ؟! ماله من تو منو کرکره ای خود گوشی اون آپدیت اول هست ! بگیرم ؟
یعنی در همون ابتدا ورژنBuild number شما 4.0.2.A.0.42 است؟ جالبه! چون من به تازگی به این آپدیت رو دریافت کردم.

به چه دردی می خوره ؟:31:
خوب معلومه، کارایی گوشی بالا میره. یکسری امکانات گوشی افزایش پیدا میکنه. امنیت گوشی افزایش پیدا می کنه. حفره ها و باگ ها برطرف میشه و ... .
کلاً آپدیت خوبه. اگه به اینترنت پر سرعت دسترسی داری حتما بگیرش.
روش آپدیت رو توی تایپیکهای قبلی گذاشتم.

zahedy2006
13-11-2011, 23:52

سلام
کلا این اندروید بدون لانچر یه بدی ای که داره همینه که نمیشه براش عکس زمینه گذاشت. شما عکسی که انتخاب می کنید توی صفحات اصلی (وقتی به چپ و راست می روید) هر لحظه قسمتی از عکس را می بینید که البته خیلی زیباس و یک محیط پیوسته را به نمایش می گذارد اما بعضی وقتها عجیب میشه !!

Mammad Prince
14-11-2011, 10:30
یعنی در همون ابتدا ورژنBuild number شما 4.0.2.A.0.42 است؟ جالبه! چون من به تازگی به این آپدیت رو دریافت کردم.

خوب معلومه، کارایی گوشی بالا میره. یکسری امکانات گوشی افزایش پیدا میکنه. امنیت گوشی افزایش پیدا می کنه. حفره ها و باگ ها برطرف میشه و ... .
کلاً آپدیت خوبه. اگه به اینترنت پر سرعت دسترسی داری حتما بگیرش.
روش آپدیت رو توی تایپیکهای قبلی گذاشتم.

نه ! از همون اول نیست ! در منو کرکره ای ( که notification ها رو اونجا میاره ) هست برای گرفتن آپدیت نه اینکه آپدیت شده است !

حجمش چه قدره ؟ حتما باید با خود گوشی بگیرم ؟ نمی شه با PC منتقل کنم ؟

مر30

mhddddd
14-11-2011, 19:35
دوستان عزیز من هم این سلطان یعنی mini pro دارم
وقتی 9mm میریزم میزنه ساپرت نمی کنه یا lets golf 3
تازه فایل دیتا nova2 رو شناسایی نمی کنه:8:
لطفا جواب بدهید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com)

mhddddd
14-11-2011, 19:43
راستی گوشیم روت نیست
چجور می تونم روت کنم گوشی اپدیت به ورژن جدید است
روت کردن چه بدی هایی دارد دوستان ممنون میشم جواب بدهید{کارشناسان عزیز و متخصص}

atlas-m
14-11-2011, 23:31
نه ! از همون اول نیست ! در منو کرکره ای ( که notification ها رو اونجا میاره ) هست برای گرفتن آپدیت نه اینکه آپدیت شده است !

حجمش چه قدره ؟ حتما باید با خود گوشی بگیرم ؟ نمی شه با PC منتقل کنم ؟

مر30

حجم دقیقش رو نمی دونم ولی می دونم حداقل 100 مگابایتی هست. باید با کامپیوتر آپدیت کنی. توی پست های قبلی توضیح داده بودم.
ابتدا به سایت سونی اریکسون میری و نرم افزار Sony Ericsson PC Companion 2.0 را دانلود می کنی و روی PC نصب میکنی سپس گوشی رو به PC نصب میکنی و نرم افزار را اجرا میکنی و بعدش گزینه آپدیت بالا سمت چپ رو انتخاب میکنی. من با پهنای باند 128Kbps حدود 2 ساعتی گذاشتم تا دانلود کنه. و البته دسنور آپدیت رو به صورت تصویری آموزش میده خود نرم افزار.
ولی حتما آپدیت کن. عکس برداری 3D و یکسری امکانات دیگه بهش اضافه میشه.

atlas-m
14-11-2011, 23:44
راستی گوشیم روت نیست
چجور می تونم روت کنم گوشی اپدیت به ورژن جدید است
روت کردن چه بدی هایی دارد دوستان ممنون میشم جواب بدهید{کارشناسان عزیز و متخصص}

به مطالب قبلی مراجعه کنید پیدا می کنید!

سلام دوباره
روش بسیار ساده روت (دسترسی Root یا Administrator) گوشی Xperia mini pro:

به وب سایت زیر مراجعه کنید و فایل Flashtool-jre6u29 و همچنین Flashtool-0.4.2full-nojre را دانلود کنید. (لینک دانلود در قسمت Requirements در صفحه Installation کاملا مشخص است.)

سپس ابتدا Flashtool-jre6u29 را نصب کنید. و بعد Flashtool-0.4.2full-nojre. (این دو فایل در کامپیوتر شما و در درایو که ویندوز نصب شده است، نصب خواهد شد.)
سپس گوشی خود در حالتی که USB Debugging فعال و Mass storage mode به کامپیوتر وصل کنید و نرم افزار X10FlashTool.exe را از داخل کامپیوتر (درایو ویندوز داخل پوشه Flashtool) اجرا کنید و بر روی گزینه "قفــــل" کلیک کنید تا گوشی روت شود و پیام successfully بدهد. سپس گوشی به صورت اتوماتیک Reset میشود.
کار تمام شد!
ضمن اینکه اگر گوشی شما گارانتی ندارد، روت کردن هیچ مشکلی به وجود نخواهد آورد و اینکه دوباره می توانید به حالت اولیه باز گردانید. وقتی گوشی روت شود یک آیکن به اسم Superuser به منو نرم افزارهای شما افزوده خواهد شد.

atlas-m
14-11-2011, 23:53
وقتی 9mm میریزم میزنه ساپرت نمی کنه یا lets golf 3
تازه فایل دیتا nova2 رو شناسایی نمی کنه:8:
لطفا جواب بدهید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com)
به ایمیلتون جواب را نمی فرستم. در هنگام ایجاد تایپیک گزینه خبر رسانی فوری با ایمیل را در پایین صفحه انتخاب کنید!
بله، 9mm را ساپورت نمی کند.
بازی Nova 2 اولین و راحترین بازی بود که نصب کردم و اجرا شد. به سایتهای مختلف سر بزنید و طبق دستور العلها عمل کنید. متاسفانه من فراموش کردم که چطور باید نصبش کرد. ولی خیلی کوچولو توضیح میدم.
1. فایل data را توی مسیر SD Cart/GAMELOFT/Game/GloftN2HP کپی کنید.
2. فایل اجرایی را نصب کنید.
3. بازی را اجرا کنید. چند لحظه به اینترنت وصل شده و فایلها را چک میکند.
4. بازی کنید!

Mammad Prince
15-11-2011, 01:01
به مطالب قبلی مراجعه کنید پیدا می کنید!

ضمن اینکه اگر گوشی شما گارانتی ندارد، روت کردن هیچ مشکلی به وجود نخواهد آورد و اینکه دوباره می توانید به حالت اولیه باز گردانید. وقتی گوشی روت شود یک آیکن به اسم Superuser به منو نرم افزارهای شما افزوده خواهد شد.

روت به چه دردی می خوره ؟!

می شه طریقه راه اندازی GPS رو با لینک های دانلود مربوط به اون رو هم بدید .
واقعا ممنون

atlas-m
15-11-2011, 01:23
می شه طریقه راه اندازی GPS رو با لینک های دانلود مربوط به اون رو هم بدید.
به روش الگوریتمی (کامپیوتری ها میدونن چی میگم)!
1. شروع
2. چاپ کن : GPS نرم افزار نمی خواد.
3. اگه سیم کارت شما همرا اول هست
پس
{
به سایت MCI . IR برید و تنظیمات آن را دریافت کنید
یا
مدل گوشی را به شماره 8008 اس ام اس کنید.
}
در غیر این صورت اگر سیم کارت شما ایرنسل است
چاپ کن : من در این رابطه اطلاعی ندارم!
چاپ کن : پیروز و سر بلند باشید.
پایان

mhddddd
15-11-2011, 13:09
با تشکر از متخصصین {}
دوستان من با کمبود جا در گوشی مواجه شدم چی پیشنهاد میکنید
همینطور گاهی اوقات موقع بازی گوشی تیک میزنه خاموش میکنم درست میشه چی میگید
ناراحت نشین من خودم قزوین هستم تازه همدانی هم هستم

mhddddd
15-11-2011, 13:21
دوست عزیز گوشی من android 4 ورژن 58 نصبه اما این اموزش برای android 2.3 است خودت امتحان کردی مطمینی

atlas-m
15-11-2011, 17:39
روت به چه دردی می خوره ؟!
روت هم چیز خوفیه!
دسترسی به صورت Root یا Administrator به محتویات گوشی. بعضی نرم افزارها برای اجرا نیاز دارند که به فایلهای سیستمی گوشی دسترسی داشته باشند. با روت کردن شما این اجازه را به این نرم افزارها می دهید. البته این حالت برگشت پذیر است.

atlas-m
15-11-2011, 17:47
با تشکر از متخصصین {}
دوستان من با کمبود جا در گوشی مواجه شدم چی پیشنهاد میکنید
همینطور گاهی اوقات موقع بازی گوشی تیک میزنه خاموش میکنم درست میشه چی میگید
ناراحت نشین من خودم قزوین هستم تازه همدانی هم هستم

پیغام شما توسط مدیریت اصلاح شد!
برای پیدا کردن همشهری یا دوست نیازی به ترک بودن و ... نیست.
برای کمبود جای حافظه اصلی گوشی نرم افزار App 2 SD Pro را پیشنهاد میکنم. این نرم افزار Applicationهای قابل جابه جایی به حافظه SD را به شما نمایش می دهد و به کمک آن می توانید آنها را جابه جا کنید.
برای Ram گوشی هم نرم افزار AutoKiller Memory Optimizer به صورت اتوماتیک به شما کمک خواهد کرد.
پیروز و سر بلند.

atlas-m
15-11-2011, 17:55
دوست عزیز گوشی من android 4 ورژن 58 نصبه اما این اموزش برای android 2.3 است خودت امتحان کردی مطمینی

آندروید 4!
آندروید 4 دیگه چه صیغه ای هست؟ چطوری؟ نکنه رام نصب کردی؟
در هر صورت این نرم افزار آندروید 2.3.3 و 2.3.4 را به راحتی روت می کند.
پیروز و سربلند.

mhddddd
15-11-2011, 22:09
بله رام اندروید 4 یا همون ice cream نصب کردم
حالا برای روت باید چکار کنم؟:10:

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

من از app2sd استفاده میکنم ولی در کل جا کم اوردم
درواقه نرم افزاری برای پاک فایل های اضافی که ارزش نصب داشته باشه میشناسید:20:

atlas-m
16-11-2011, 01:27
بله رام اندروید 4 یا همون ice cream نصب کردم
حالا برای روت باید چکار کنم؟
به زودی آندروید 4 توسط سونی اریکسون به طور رسمی برای این گوشی ارائه خواهد شد و به نظرم از رامها دیگه بهتر است.

من از app2sd استفاده میکنم ولی در کل جا کم اوردم
درواقه نرم افزاری برای پاک فایل های اضافی که ارزش نصب داشته باشه میشناسید:20:
یکم مشکل تایپی هست! ولی فکر کنم فهمیدم چی می خوای.
به نظرم نرم افزار Android Assistant برای شما خوب باشه.

elc_tabriz
16-11-2011, 15:08
1-یه xperia mini pro خریدم چطور میتونم به اینترنت کامپیوتر وصل بشم.

16-11-2011, 15:20
دوست عزیز گلکسی نکسوس هنوز نیومده ، حالا ICS واسه مینی پرو بیاد =))

Хоссейн
16-11-2011, 17:11
آقای محترم مطمعنا شما بیلد نامبر رو با ورژن آندروید اشتباه گرفتی حالا قرار نیست یه 4 پیدا کردی ورژن آندرویدت باشه که :دی
کسی که پست این آقا رو تایید کرده نمی خواد اول بخونه بعد تایید کنه؟
یعنی اینجا میشه از اینجور پست ها داد؟!!!:دی

elc_tabriz
16-11-2011, 18:16
pc companion رو نصب کردم ولی وقتی می خوام گوشی رو آپدیت کنم error میده.

hamed1297
16-11-2011, 19:08
pc خیلی قر و فر میاد بعضی وقتا.با همون آپدیت سرویس انجام بدین بهتره.

elc_tabriz
16-11-2011, 19:17
چطور میتونم با سرویس اپدیت کنم؟:41:

hamed1297
16-11-2011, 20:10
برنامش رو از قسمت ساپورت سایت سونی اریکسون میگیری.بعد نصب میکنی.راه میندازی تا به روز بشه.چند مرحله رو رد میکنی یکی قبول شرایط هست فکر کنم بعد انتخاب گوشی بعد گوشی رو خاموش میکنی.توی یه مرحله میگه دکمه back رو روی گوشی نگه داری و رها نکنی و همزمان کابل رو به گوشی وصل کنی.وقتی گوشی رو شناخت به شما میگه که میتونید دستتون رو رها کنید.از این به بعد کاری به گوشی نداشته باشید تا اول فایلهای لازم دانلود بشه و در مرحله بعد روی گوشی ریخته بشه.
توی مرحله دانلود فایلها اینترنت قطع بشه یا به هر دلیلی ادامه پیدا نکنه مشکلی نداره ولی توی اون مرحله دوم که داره فایلها رو روی
گوشی میریزه نباید ارتباط گوشی و کامپیوتر قطع شه.همین.تموم که شد گوشی رو روشن کن و بزار بالا بیاد.

atlas-m
17-11-2011, 01:30
1-یه xperia mini pro خریدم چطور میتونم به اینترنت کامپیوتر وصل بشم.

اگر کامپیوتر شما WiFi دارد شما می توانید یک Ad hoc درست کنید و از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل بشید.

سلام با توجه به سوال دوست عزیزمون من اینطور برداشت کرد که :
شما می خواهید انترنت لب تاپ خودتون رو از طریق شبکه بی سیم به اشتراک بزارید.

یک روش ساده:
1. مودم ADSL را روشن کنید سپس از طریق کابل شبکه Cross (کابل همرا مودم ADSL) به لب تاپ وصل کنید.
2. منتظر بمانید تا لب تاپ به شبکه اینترنت متصل شود.
3. کارت شبکه بی سیم لب تاپ را روشن کنید.
4. به این آدرس مراجعه کنید:
Start>Control Panel>Network and Sharing Center
5. از منوی سمت چپ گزینه "Change adapter setting" را انتخاب کنید.
6. آیکن کارت شبکه بی سیم و هم چنین کارت شبکه اترنت (کارت شبکه فعالی که از طریق آن به شبکه اینترنت متصل شده اید) را از طریق رگ کردن اتخاب کنید و سپس بر روی آنها راست کلیک کنید و گزینه Bridge Connections را انتخاب کنید.
7. به پنجره "Network and Sharing Center" برگرین و از منوی سمت راست گزینه "Manage Wireless Networks" را انتخاب کنید.
8. در این پنجره بر روی گزینه Add کلیک کنید.
9. در پنجره ای که باز می شود گزینه دوم را انتخاب کنید. (به خاطر طولانی بودن متن این گزینه آن را نمی نویسم. فقط دقت کنید که کلمه "Ad hoc" در آن، به معنی ایجاد شبکه "Ad hoc" می باشد.
10. در پنجره بعدی نامی برای شبکه بی سیم خود انتخاب می کنید و در صورت نیاز برای شبکه خود یک پسورد انتخاب می کنید. (برای ایجاد امنیت و گذاشتن پسورد بر روی شبکه گزینه پیش فرض را انتخاب کنید.)
11. مرحله آخر : WiFi تلفن همراه را روشن کنید و نام شبکه را که در مرحله قبل ایجاد کرده بودید جستجو کنید و سپس به آن متصل شوید. باید تنظیمات شبکه را تغییر دهید تا توسط این اتصال به شبکه اینترنت دسترسی پیدا کنید. تنظیمات تلفن همراه بستگی به مدل گوشی متفاوت است ولی نگران این مسئله نباشد. کمی کنجکاوی مسئله را حل می کند!
12. وسلام... .

امیدوارم به دردتون خورده باشه.

atlas-m
17-11-2011, 01:37
آقای محترم مطمعنا شما بیلد نامبر رو با ورژن آندروید اشتباه گرفتی حالا قرار نیست یه 4 پیدا کردی ورژن آندرویدت باشه که :دی

دوست محترم من، اگر منظور از تایید، پست مربوط به من است، من حرف ایشون رو تایید یا رد نکردم. من نظرم رو گفتم و راهنمایشون کردم.
ضمنا ارسال پس مثل حرف زدن بدون هزینه است و هر کسی هر چیزی میتونه ارسال کنه.

Хоссейн
17-11-2011, 10:18
دوست محترم من، اگر منظور از تایید، پست مربوط به من است، من حرف ایشون رو تایید یا رد نکردم. من نظرم رو گفتم و راهنمایشون کردم.
ضمنا ارسال پس مثل حرف زدن بدون هزینه است و هر کسی هر چیزی میتونه ارسال کنه.
یکی از محدودیتهای یوزر جدید اینه که پستش نمایش داده نمیشه تا وقتی که مدیر اون بخش تاییدش کنه
منم منظورم همین بود نه چیز دیگه

elc_tabriz
17-11-2011, 16:20
برنامش رو از قسمت ساپورت سایت سونی اریکسون میگیری.بعد نصب میکنی.راه میندازی تا به روز بشه.چند مرحله رو رد میکنی یکی قبول شرایط هست فکر کنم بعد انتخاب گوشی بعد گوشی رو خاموش میکنی.توی یه مرحله میگه دکمه back رو روی گوشی نگه داری و رها نکنی و همزمان کابل رو به گوشی وصل کنی.وقتی گوشی رو شناخت به شما میگه که میتونید دستتون رو رها کنید.از این به بعد کاری به گوشی نداشته باشید تا اول فایلهای لازم دانلود بشه و در مرحله بعد روی گوشی ریخته بشه.
توی مرحله دانلود فایلها اینترنت قطع بشه یا به هر دلیلی ادامه پیدا نکنه مشکلی نداره ولی توی اون مرحله دوم که داره فایلها رو روی
گوشی میریزه نباید ارتباط گوشی و کامپیوتر قطع شه.همین.تموم که شد گوشی رو روشن کن و بزار بالا بیاد.
لطف کردی ممنون. تونستم اپدیتش کنم.

crazymohamad
17-11-2011, 22:50
سلام دوستان آخرین قیمت xperia mini تو فروشگاه خارجی welectronics.com (فروشگاه اصلی gsmarena) به 190 دلار رسیده!!!!!!!!

mini pro قیمتش 220 دلاره و live with walkman هم به قیمت 213 دلار به فروش میرسه.

نکته جالب توجه اینه که گوشی جدید neo v که فک کنم هنوز تو ایران نیومده با این همه امکانات و دوربین 8 مگاپیکسلی 288 دلار قیمت خورده!!!!

با این شرایط فقط باید منتظر افت بیشتر قیمت این گوشی تو ایران اسلامی باشیم!!!!!
و دعا کنین غیور مردان بانک مرکزی هرچه زودتر صرافی ها رو قانع کنن که قیمت واقعی دلار 1080 تومنه نه 1320 تومن!!!!!!!

خلاصه من فک میکنم قیمت این گوشی تو زمستون با ورود گوشی های جدید 40 یا 50 تومن دیگه هم افت کنه و با توجه به کاهش x8 تو بازار ایران زمیه برای کاهش بیشتر قیمت این گوشی تو هفته های دیگه به وجود بیاد....

یا علی

mhddddd
17-11-2011, 22:55
دوست عزیز 1.شما؟ 2.من رام نصب کردم 3.مگه قراره شما ندونید دیگران هم ندانند چیزیه که اومده میخوای قبول کن میخوای قبول نکن حرف منو پاک کردی سایتای دیگه رو میخوای چی کار کنی 4.مگه من با شما کار دارم که مزاحم من میشین
5.چرا خودتون رو نخود هر اشی میکنین 6.از همکاری شما پیشاپیش متشکریم

crazymohamad
17-11-2011, 22:59
galaxy ace رو زده 270 دلار!!!!!
galaxy fit رو زده 215 دلار
و galaxy gio هم 205 دلاره!!!!
با این تفاسیر پس قیمت و ارزش xperia mini از این سه گوشی آشغال کمتره و بزودی حتما تو ایران هم کاهش شدیدی پیدا میکنه

zahedy2006
18-11-2011, 00:18
galaxy ace رو زده 270 دلار!!!!!
galaxy fit رو زده 215 دلار
و galaxy gio هم 205 دلاره!!!!
با این تفاسیر پس قیمت و ارزش xperia mini از این سه گوشی آشغال کمتره و بزودی حتما تو ایران هم کاهش شدیدی پیدا میکنه

سلام
این کاهش قیمت ها بخاطر بحران مالی نیست. بعضی فروشگاهها از این کارها می کنند و اجناس رو یهو میفروشند. تو گوگل هم یکی زده بود

من توی گوگل شاپ سرچ کردم از 240 تا 340 دلار بازه قیمت هست !!

adrenalin
18-11-2011, 00:26
سلام دوستان آخرین قیمت xperia mini تو فروشگاه خارجی welectronics.com (فروشگاه اصلی gsmarena) به 190 دلار رسیده!!!!!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدmini pro قیمتش 220 دلاره و live with walkman هم به قیمت 213 دلار به فروش میرسه.

نکته جالب توجه اینه که گوشی جدید neo v که فک کنم هنوز تو ایران نیومده با این همه امکانات و دوربین 8 مگاپیکسلی 288 دلار قیمت خورده!!!!

با این شرایط فقط باید منتظر افت بیشتر قیمت این گوشی تو ایران اسلامی باشیم!!!!!
و دعا کنین غیور مردان بانک مرکزی هرچه زودتر صرافی ها رو قانع کنن که قیمت واقعی دلار 1080 تومنه نه 1320 تومن!!!!!!!

خلاصه من فک میکنم قیمت این گوشی تو زمستون با ورود گوشی های جدید 40 یا 50 تومن دیگه هم افت کنه و با توجه به کاهش x8 تو بازار ایران زمیه برای کاهش بیشتر قیمت این گوشی تو هفته های دیگه به وجود بیاد....

یا علی

وارد بازار ایران هم شده (دوستان قیمت 375 دیدن تو بازار ) و دوربین این مدل 5 مگاپیکسلی نه 8

metal_militia
18-11-2011, 15:32
من میخوام گوشی xperia mini بگیرم

سلام چند تا سوال دارم
1 من الان x8 دارم و حقیقتن بازی hvga براش کم بود و اکثرن قدیمی(2 3 ماه قبل) و من زیاد هم بدلیل سخت افزار ضعیف دنبالشو نگرفتم
الان با توجه به قدرت بالای گوشی های hvga آیا بازی های hd جدید براشون میاد؟
سورس دانلودش هم بگید ممنون میشم
گیم لافت چی بازی واسه این رزول داره؟
2 آیا کیفیت تصویر مینی با مینی برو یا لایو واکمن با هم فرق دارند؟ gsmarena از زاویه دید و کنتراست مینی برو و واکمن ایراد گرفته بود درسته یا توهم gsmarena هست؟
3 خروجی هدفون مینی چجوریه!!؟؟ منظورم هدفون فابریکش نیست خودم هدفون philips shl9600 دارم که خداییش خیلی قویه
حالا خروجی صدای گوشی منظورمه مثلن x8 خوبه ولی کمی تو bass کم میاره این چی
4 اسبیکرش چجوره در حد x8 هست

آخرین قیمتی که از مینی مینی برو و llive walkman دارید چقدره
بچه ها ممنون میشم جواب بدین چون فردا دارم میرم گوشی بگیرم