PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ mini & mini pro | اندرويدي كوچك سوني اريكسون با پردازنده ي 1 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

johnypersian1656
02-06-2012, 13:14
این مشکل دقیقاً چی هست؟ یعنی چطوری خودشو نشون میده؟
توی این ویدیو مشخصه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاچ گوشی بعضا از کار میفته یا حساسیتش کم میشه. و کلید بک و بعضا منو خود به خود شروع به کار میکنن . مشکل هم overheating هست صد در صد ولی نه گرم شدن زیاد! مثلا بعد از نیم ساعت بازی یا نمیدونم وبگردی و... این مشکل خودشو نشون میده . درایورهای تاچ توی گوشی توی مسیر /sys/devices/platform/spi_qsd.0/spi0.0 , /system/etc/firmware/touch_smultron_sony.hex , and cyttsp_fwloader هستن که با یه اسکریپت میشه بعضا! این مشکل رو حل کرد.

نور صفحه گوشی نسبت به سایر گوشی ها به نظرم کم میاد. آیا میشه با نرم افزار نور صفحه رو زیاد کرد بدون اینکه آسیبی به گوشی برسه؟

سونی توی یه سری از گوشیها که مینی هم جزو اوناس auto brightness رو فعال نکرده! اگه روی آخرین میزان نور گذاشتین نه دیگه توان گوشی همینه و بیشتر نمیشه. فقط شاید auto brightness کمک کنه.

مای کامپیوتر این گوشی کجا هست؟! یعنی از کجا میشه به فولدرها و فایل ها به طور مستقیم دسترسی داشت؟

من الان روی فیرمویر stock نیستم ولی یادمه یه apk installer داشت اول کار. شما فایلهایی که میخواین نصب کنین رو بریزین روی مموری گوشی و بعد با apk installer نصب کنین. فابل منیجر هم باید خودتون نصب کنین که بهتریناشون همون astro یا root explorer هستن.

h!tman
02-06-2012, 15:03
تو همون لینکی که دوستمون گذاشته رام و کرنل برای لایو هست معمولا اگه یه کرنل یا یه رام برای مینی بسازند نسخه های مربوط به لایو مینی پرو و اکیو هم میسازند و بلعکس ولی حتما باید نسخه مربوط به لایو رو رو گو شیتون بریزید کلا کلوپ لایو همون لینک هست و معمولا اسم لایو رو به سه صورت نشون میدن

Live With Walkman
WT19i
LWW
خوب توی ساب کتگوری ثبت نشده
فقط میزارن قاطی همش:دی
چون خیلی شباهت دارن

mandana300
02-06-2012, 16:24
سلام
میشه با استفاده از دکمه های حرکتی کیبورد xperia mini pro با منو کار کرد؟
یعنی میشه بدون استفاده از صفحه لمسی از گوشی استفاده کرد؟

M0RTEZA_R
02-06-2012, 17:35
بابا این چه وضعیه؟؟؟؟؟؟این گوشی شده 260 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!:19:
214 تومن بود که من میخواستم بخرم...:9::45:

ghahremanimehdi
03-06-2012, 08:13
لایو در اینجا تاپیک نداره ؟
از بین رامهای زیر کدوم بهتره از لحاظ بدون باگ بودن و کارایی ؟
MiniCMSandwich Lite AOSP

X-royal Rom

GingerCruzt-XS

MIUI Project RC0

XROM™ ICS

Joyos v.1.1

MiniCMSandwich AOSP Android 4.0.4

-FXP120- CM9.0 - FreeXperia Project

ExMIUIv4 2.5.11-r1

-FXP120- CM7.2.0 - FreeXperia Project

[HYBROM v16] BASED ON 0.62 FIRMWARE

NeroDroid ROM Universal Edition

BeautySense

Official Sony ICS 4.1.A.0.562 GENERIC Port

SonyDroid ROM v3

Spartan Rom V2.0.5

Lewa OS v2 R2 Awesome

vahidsport
03-06-2012, 10:04
میشه با استفاده از دکمه های حرکتی کیبورد xperia mini pro با منو کار کرد؟
یعنی میشه بدون استفاده از صفحه لمسی از گوشی استفاده کرد؟

شما میتونید موس بزنید و با موس استفاده کنید کیبرد رو نمیدونم

crazymohamad
03-06-2012, 15:01
بازی جدید nova 3 به همراه دیتای دانلود شده با وای فای جمعا 1.7 گیگ... (مشکل گرافیک هم کاملا حل شده)
فقط مخصوص mini . mini pro و live
گرافیک و افکتهاش خیلی شاخن!!! روی مینی دوستم یکم لگ میزد.. خیلی تعجب کردم... اول فکر کردم شاید گوشیش مشکل داشته باشه
ولی از طرفی تو فروم های خارجی جایی ندیدم که از لگ زدن nova 3 روی این گوشی ها شکایتی شده باشه!
لطفا دوستان روی گوشی خودشون تست کنن و ببینن مال اون ها هم لگ داره یا نه ...لطفا نتیجش رو هم بگن
بازی ها روی سرور پر سرعت مدیافایر قرار داره و دانلودش اگه عصر تلکام باشین یه 4 ساعت شبانه بیشتر نمیخواد!!!(با دانلود همزمان پارت ها)

دیتا رو در مسیر sd/android/data قرار بدین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

APK: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SD FILES:
PART 1: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
PART 2: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
PART 3: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
PART 4: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
PART 5: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
PART 6: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
PART 7: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
PART 8: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
PART 9: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پسورد: gamesandroidhvga.com

لطفا روی مینی و مینی پرو خودتون تست کنین نتیجه اش رو بگین

ممنون

crazymohamad
03-06-2012, 15:12
بابا این چه وضعیه؟؟؟؟؟؟این گوشی شده 260 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!:19:
214 تومن بود که من میخواستم بخرم...:9::45:

محال ممکنه!!!
شما تو کدوم شهری؟
صد در صد قیمت طبقات بالای پاساژ علائدین رو نمیگی... (نکنه داری قیمت mini pro رو میگی)
چون تا اونجاییکه من میدونم طبقه 6 علائدین پلاک 666 قیمت مینی 210 بیشتر نیست!
فروشگاه های گرون فروش اینترنت هم اینقدر بالا نمیدن!!!:
گوشی شاپ بدون گارانتی میده 238 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دیجی کالا هم میده 243!!!

احتمالا شما از یه مغازه معمولی قیمت رو پرسیدین و مغازه دار هم قیمت با گارانتیش رو بهتون گفته

درسته دلار دوباره به نزدیک 1800 رسیده که اگه گرونتر نشه بازهم تا یک ماه دیگه قیمت این گوشی 20-30تومن جای افت داره (اینو تجربه نشون داده:20:)
پس جای هیچ نگرانی نیست...
شما هم اگه برای خرید عجله داری میتونی بری همونجایی که گفتم..
البته یه پاساژ موبایل گرون فروش دور میدون ولیعصر هم هست که دارن مینی رو با گارانتی 320 میفروشه!! (اگه دوست داشتی میتونی اونجا هم بری!)

crazymohamad
03-06-2012, 15:18
راستی شنیدم امروز آندروید 4.0.4 هم واسه گوشیهای xperia 2011 منتشر شد..
هرکی داره با آپدیت سرویس چک کنه ببینه ورژن خاورمیانش هم اومده یا نه؟

M0RTEZA_R
03-06-2012, 15:30
دیجی کالا زده بود 260 که.رم قابل استفاده 300 مگ هست؟

lebesgue
03-06-2012, 16:07
سونی توی یه سری از گوشیها که مینی هم جزو اوناس auto brightness رو فعال نکرده! اگه روی آخرین میزان نور گذاشتین نه دیگه توان گوشی همینه و بیشتر نمیشه. فقط شاید auto brightness کمک کنه.

- منظور از auto brightness چی هست؟ همون تنظیم نور صفحه بر اساس نور محیط؟
- سنسور نور محیطش ظاهراً خیلی حساسه، گاهی اوقات نور صفحه گوشی مثل نور مهتابی لرزش داره! طبیعیه؟
- وقتی که گوشی داره بالا میاد، همون اول که مینویسه Sony Ericsson، یه لحظه نور صفحه زیاد میشه و دوباره کم میشه. این چطور طبیعیه؟
- صدای این گوشی در مقایسه با سایر گوشی ها خیلی کم نیست؟

lebesgue
03-06-2012, 16:10
چند سوال دیگه از دوستان:

- نرم افزارهایی که در بک گراند باز هستند رو چطور میشه بست؟
- گوشی من به اینترنت وصل هست، اما وقتی بخش دریافت برنامه ها یا بازی رو میارم، مینویسه نمیتونه به سرور وصل شه. مشکل چیه؟
- اپرا مینی رو که نصب میکنم، وقتی باز میکنم مینویسه در حال نصبه و همینطور میمونه. این مشکل از کجاست؟
- بهترین پلیر برای این گوشی چی هست؟

jojonice
03-06-2012, 20:06
سلام
آقا از طریق wifi رو xperia mini را به اینترنت متصل کردیم و فقط سوالی دارم هر کاری کردم که برنامه از google play دانلود کنم

نمیشود اکانت ایجاد کردم اما مینویسه که
You don't have any devices
و یه پنجره باز میشود که ارور میدهد
You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag app icon) on your device with this email account. Learn more
چطوری این مشکل را حل کرد
و v p n امتحان کردیم اما همون ارور را میدهد
ممنون

mohammadv2
03-06-2012, 20:13
سلام
من یه گوشی برای خانم می خوام بخرم. خودم نظرم روی xperia mini هست (در برابر glalaxy y)
منتها دو مشکل اصلیش نمی دونم تا چه قدر حاده؟
1- داغ کردن زیاد گوشی و خراب شدن خاصیت خازنی
2-مصرف بالای باتری
با تشکر

M0RTEZA_R
03-06-2012, 21:55
داغ کردن و خراب شدن شدن که حاد نیست.باتریشم یه روز میمونه دیگه.

vahidsport
04-06-2012, 12:23
سلام
آقا از طریق wifi رو xperia mini را به اینترنت متصل کردیم و فقط سوالی دارم هر کاری کردم که برنامه از google play دانلود کنم

نمیشود اکانت ایجاد کردم اما مینویسه که
You don't have any devices
و یه پنجره باز میشود که ارور میدهد
You haven't accessed the Google Play Store app (the white shopping bag app icon) on your device with this email account. Learn more
چطوری این مشکل را حل کرد
و v p n امتحان کردیم اما همون ارور را میدهد
ممنون

اول با چیز پی ان رو کانکت کنید (تو کامپیوتر) بعد یه جی میل جدید بسازید بعد از ساختن اونو تو گوشی وارد کنید چیز پی ان تو گوشی کانکت باشه بعد برنامه Market Unlocker رو هم نصب کن بعد برنامه رو کانکت کن انشالله وصل میشه فکر میکنم یه باز هم باید با مرورگر بری تو سایت play.google.com که گوشیت رو به جیمیل جدیدیت معرفی کنی

اگه بدونه مشکل انجام بشه شما تو کامپیوترت میری تو سایت play.google.com برنامه رو میزنید که دانلود بشه اتوماتیک به جای دانلود تو کامپیوتر تو گوشی شما دانلود میشه (اینش خیلی باحاله)

SevenCity
04-06-2012, 12:40
- سنسور نور محیطش ظاهراً خیلی حساسه، گاهی اوقات نور صفحه گوشی مثل نور مهتابی لرزش داره! طبیعیه؟
- وقتی که گوشی داره بالا میاد، همون اول که مینویسه Sony Ericsson، یه لحظه نور صفحه زیاد میشه و دوباره کم میشه. این چطور طبیعیه؟

E
دقیقا واسه منم اینجوریه شما هم سری 12 مشکی رو دارین درسته؟ حسگر نورش خیلی حساسه و لرزش هم داره نور صفحه تو سفیدی کاملا مشهوده این لرزش، زمانی هم که گوشی داره میاد بالا اولا که زیاد سریع نمیاد دوما اون صفحه نورش زیاده و دوباره کم میشه صدای گوشی هم بسیار مزخرفه البته بر عکس هدفونش
حالا همین MINI رو واسه یه نفر دیگه هم خریدیم با این تفاوت که سفید بود و گارانتی پارس کامتل هم نبود و سری ساختش هم نمیدونم هم نور صفحش بیشتر بود هم صداش حسگرش هم اینطور نبود

lebesgue
04-06-2012, 13:52
مشکیه. سریش رو کجا میشه دید؟
توی نور زیاد، نور صفحه خوب میشه. اگه بشه سنسورش رو غیر فعال کرد طوری که همیشه نورش همینطور باشه، خوب میشه.

روی باتری گوشی شما چی نوشته؟ واسه من نوشته Li-Polymer و همچنین min 1160 mAh.

greenmidi
04-06-2012, 14:27
گوشی من یکی دو روزه نوره صفحه کلیدش خیلی زیاد شده انگار که زنون بستی.....!
ضمنا سنسور من هم غیر فعاله یعنی با توجه به محیط نور صفحه تغییر نمیکنه
مینی پرو سریال 11w32

jojonice
04-06-2012, 16:36
اول با چیز پی ان رو کانکت کنید (تو کامپیوتر) بعد یه جی میل جدید بسازید بعد از ساختن اونو تو گوشی وارد کنید چیز پی ان تو گوشی کانکت باشه بعد برنامه Market Unlocker رو هم نصب کن بعد برنامه رو کانکت کن انشالله وصل میشه فکر میکنم یه باز هم باید با مرورگر بری تو سایت play.google.com که گوشیت رو به جیمیل جدیدیت معرفی کنی

اگه بدونه مشکل انجام بشه شما تو کامپیوترت میری تو سایت play.google.com برنامه رو میزنید که دانلود بشه اتوماتیک به جای دانلود تو کامپیوتر تو گوشی شما دانلود میشه (اینش خیلی باحاله)

سلام
آقا اکانت جدید با v p n ساختم و البته هر کاری کردم v p n روی موبایل کار نمیکرد و فقط v p n روی کامپیوتر لپتاپ از طریق wifi کار میکرد و از همون طریق share کردم بدون هیچ مشکلی اما هر کاری کردم باز همون ارور را میداد و آقا اون نرم افزار هم همش میگفت باید روت ش.د اما نمیخواهم روت کنم راه دیگری داره ؟
و تو لیست ساپورت گوگل مدل pro را گذاشته اما xpria mini نیست ممکنه مشکل از همین باشه مدل موبایل شما چیه
ممنون میشوم
راهنمائی کنید
خداحافظ

SevenCity
04-06-2012, 17:12
مشکیه. سریش رو کجا میشه دید؟توی نور زیاد، نور صفحه خوب میشه. اگه بشه سنسورش رو غیر فعال کرد طوری که همیشه نورش همینطور باشه، خوب میشه. روی باتری گوشی شما چی نوشته؟ واسه من نوشته Li-Polymer و همچنین min 1160 mAh.همینو نوشته سری زیر باتریه

vahidsport
04-06-2012, 18:03
سلام
آقا اکانت جدید با v p n ساختم و البته هر کاری کردم v p n روی موبایل کار نمیکرد و فقط v p n روی کامپیوتر لپتاپ از طریق wifi کار میکرد و از همون طریق share کردم بدون هیچ مشکلی اما هر کاری کردم باز همون ارور را میداد و آقا اون نرم افزار هم همش میگفت باید روت ش.د اما نمیخواهم روت کنم راه دیگری داره ؟
و تو لیست ساپورت گوگل مدل pro را گذاشته اما xpria mini نیست ممکنه مشکل از همین باشه مدل موبایل شما چیه
ممنون میشوم
راهنمائی کنید
خداحافظ

والا من بدونه اون برنامه نتونستم وصل شم باید اون برنامه و چیز پی نی کانتکت باشه تا بتونی استفاده کنی

گوشی من مینی هست هم با برنامه googleplay دانلود میکردم هم با بروزر گوشی و هم با Opera و هم با کامپیوتر (که تو پست قبلی گفتم چه شکلی دانلود میکنه با کامپیوتر )

سنسور نور گوشی من تا چند روز پیش غیر فعال بود (به خاطر ریختن یه رام) ولی همین چند روز پیش فعال ش کردم و اگر بخوام فکر میکنم بتونم غیر فعال کنم اگر شما بخواهید این کار رو بکنید باید گوشیتون روت باشه روت هست؟

jojonice
04-06-2012, 18:51
سلام
آقا یه سری تعغیرات دادم و اون ارور قبلی رفت اما این دفعه با مدل گوشی مشکل داره میگه ساپورت نمیشود میگه اسم مدل موبایل شما این است st15i
البته تو خود xpria mini هم یه قسمتیش نوشته اسمش اینه st15i
حالا مشکل از چیه چرا این اسم را میزنه مال شما اسمش چیه
خواهش میکنم راهنمائی کنید

SevenCity
04-06-2012, 19:38
برای روت mini اگه میشه یه اموزش کامل بزارید

vahidsport
04-06-2012, 21:38
سلام
آقا یه سری تعغیرات دادم و اون ارور قبلی رفت اما این دفعه با مدل گوشی مشکل داره میگه ساپورت نمیشود میگه اسم مدل موبایل شما این است st15i
البته تو خود xpria mini هم یه قسمتیش نوشته اسمش اینه st15i
حالا مشکل از چیه چرا این اسم را میزنه مال شما اسمش چیه
خواهش میکنم راهنمائی کنید

اینو دیگه کاریش نمیتونی بکنی اون برانه برای مینی نیست

jojonice
04-06-2012, 21:48
سلام
آقا اصلا کاری به دانلود کردن ندارم فقط سوالی پیش آمده این است که چرا اسم موبایل را زده st15i
خواهش میکنم لطف کنید و بروید به قسمت setings و بعد about phone در جائی که نوشته model number مال شما زیرش چی نوشته چون اینی که الان دارم نوشته st15i لطفا مال خودتون را بگید
مرسی

vahidsport
04-06-2012, 21:55
برای روت mini اگه میشه یه اموزش کامل بزارید

من برای روت بوت لودر گوشیم رو باز کردم و از این اموزش استفاده کردم ولی روت رو یادم نیماد چی کار کردم فکر میکنم با نصب کردن روت شده مشکل حل بشه ولی قبل انجام هر کاری خیلی خیـــــــــــــــــــــــ لی خوب بخونید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

johnypersian1656
04-06-2012, 22:09
سلام
آقا اصلا کاری به دانلود کردن ندارم فقط سوالی پیش آمده این است که چرا اسم موبایل را زده st15i
خواهش میکنم لطف کنید و بروید به قسمت setings و بعد about phone در جائی که نوشته model number مال شما زیرش چی نوشته چون اینی که الان دارم نوشته st15i لطفا مال خودتون را بگید
مرسی

درسته دوست خوبم st15i همون اسم رمز xperia mini هست

من برای روت بوت لودر گوشیم رو باز کردم و از این اموزش استفاده کردم ولی روت رو یادم نیماد چی کار کردم فکر میکنم با نصب کردن روت شده مشکل حل بشه ولی قبل انجام هر کاری خیلی خیـــــــــــــــــــــــ لی خوب بخونید

میشه از فیرمویر های pre root استفاده کرد. میشه بعد از آنلاک کردن بوت لودر، از یه کرنل کاستوم استفاده کنین تا روت بشه میشه هم (به جز واسه بیس بند 62 ) از root_unroot استفاده کرد.

vahidsport
05-06-2012, 10:11
با این برنامه خیلی راحت میتونید Auto Brightness رو فعال و غیر فعال کنید ولی باید گوشی روت باشه

SevenCity
06-06-2012, 12:27
اگه روت کنیم گارانتی میپره؟

johnypersian1656
06-06-2012, 13:09
با این برنامه خیلی راحت میتونید Auto Brightness رو فعال و غیر فعال کنید ولی باید گوشی روت باشه

برنامه های زیادی هست که بدون نیاز به روت اینکارو میکنه.

اگه روت کنیم گارانتی میپره؟

بله ولی اگه خدای نکرده مشکلی پیش بیاد میتونین unroot کنین

SevenCity
06-06-2012, 14:49
برنامه های زیادی هست که بدون نیاز به روت اینکارو میکنه.

بله ولی اگه خدای نکرده مشکلی پیش بیاد میتونین unroot کنین

اگه unroot کنیم گارانتی بر میگرده؟ :31:
الان همین روشی رو که لینک دادن رو انجام بدم؟ البته ریسک و سلامت گوشی زیاد برام مهم نیستا میخوام بهترین روش رو انجام بدم
baseband 64 بودم

johnypersian1656
06-06-2012, 15:08
اگه unroot کنیم گارانتی بر میگرده؟ :31:
الان همین روشی رو که لینک دادن رو انجام بدم؟ البته ریسک و سلامت گوشی زیاد برام مهم نیستا میخوام بهترین روش رو انجام بدم
baseband 64 بودم

بله. برمیگرده. مگه شما گارانتیتون چی هست که مهمه براتون؟ چون اکثرا گارانتی ها جنبه ی تبلیغاتی دارن فقط! واسه baseband 64 باید بوت لودر رو آنلاک کنین و بعد با یه کاستوم کرنل روت کنین. و چون بعد اگه بخواین دوباره آنروت کنین زحمت ری لاک کردن بوت لودر هم اضافه میشه .بهترین کار اینکه که یه فیرمویر با base band دیگه دانلود کنین و با فلش تولز فلش کنین و بعد اونو روت کنین. میتونین هم بوت لودر رو روی همین بیس بندی که دارین آنلاک کنین و بعد با یه کاستوم کرنل روت کنین که امکانات زیادی هم دارن کرنلها

SevenCity
06-06-2012, 15:28
بله. برمیگرده. مگه شما گارانتیتون چی هست که مهمه براتون؟ چون اکثرا گارانتی ها جنبه ی تبلیغاتی دارن فقط! واسه baseband 64 باید بوت لودر رو آنلاک کنین و بعد با یه کاستوم کرنل روت کنین. و چون بعد اگه بخواین دوباره آنروت کنین زحمت ری لاک کردن بوت لودر هم اضافه میشه .بهترین کار اینکه که یه فیرمویر با base band دیگه دانلود کنین و با فلش تولز فلش کنین و بعد اونو روت کنین. میتونین هم بوت لودر رو روی همین بیس بندی که دارین آنلاک کنین و بعد با یه کاستوم کرنل روت کنین که امکانات زیادی هم دارن کرنلها

مشکل بکخور چی میشه چون مشکل داشت و gscript نصب کرد دوباره باید نصب کنم؟

johnypersian1656
06-06-2012, 15:46
من این مشکل رو نداشتم ولی میگن با فلش کردن مشکل برنمیگرده.چرا پس اگه دیدین این مشکل رو داره خریدینش؟

SevenCity
06-06-2012, 16:04
من این مشکل رو نداشتم ولی میگن با فلش کردن مشکل برنمیگرده.چرا پس اگه دیدین این مشکل رو داره خریدینش؟

چون میدونستم قابل حله
پس من سراغ انلاک کردن نرم؟ اول فلش کنم؟

johnypersian1656
06-06-2012, 17:26
چون میدونستم قابل حله
پس من سراغ انلاک کردن نرم؟ اول فلش کنم؟

باید خودتون ببینین کدوم روش رو میخواین استفاده کنین.

shahabprince
06-06-2012, 18:16
آپدیت رسمی گوشی mini pro در سرتاسر جهان منتشر شده و میتونید از طریق وایرلس آپدیت کنید:

Sony has just released the Android 4.0 ICS update for the Xperia mini pro. It is available almost everywhere already, so if you own one of those – go ahead and check for an OTA update.

In case the update is still unavailable for your unit, this list ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) should help you track the roll out.
Sony also announced the ICS updates for Xperia mini, Xperia active and Live with Walkman are ready for distribution. They will become available in the upcoming days as well. You can also track the update roll out from these links: Xperia mini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Xperia active ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Live with Walkman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Sony already seeded the ICS updates for Xperia arc, arc S, neo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _and_xperia_neo-news-4311.php), neo V and ray. The only one 2011 Xperia to be left out ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ist-news-4296.php) on Gingerbread is PLAY. Sorry, guys.

greenmidi
06-06-2012, 18:46
آپدیت رسمی گوشی mini pro در سرتاسر جهان منتشر شده و میتونید از طریق وایرلس آپدیت کنید:

Sony has just released the Android 4.0 ICS update for the Xperia mini pro. It is available almost everywhere already, so if you own one of those – go ahead and check for an OTA update.

In case the update is still unavailable for your unit, this list ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) should help you track the roll out.
Sony also announced the ICS updates for Xperia mini, Xperia active and Live with Walkman are ready for distribution. They will become available in the upcoming days as well. You can also track the update roll out from these links: Xperia mini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Xperia active ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Live with Walkman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Sony already seeded the ICS updates for Xperia arc, arc S, neo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _and_xperia_neo-news-4311.php), neo V and ray. The only one 2011 Xperia to be left out ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ist-news-4296.php) on Gingerbread is PLAY. Sorry, guys.
از دوستان کسی تست کرده
هم اکنون نیازمن یاری سبزتان هستیم!:7:

crazymohamad
06-06-2012, 20:26
تجربه شخصی بروز رسانی XPERIA mini pro به ساندویچ بستنی از زبان یک کاربر:

مزایای اصلی بروز رسانی:
- بازی ها بسیار خوب کار میکنند
- میزان بیشتری از رم آزاد است
- میزان بیشتری از حافظه آزاد است
- ویژگی های خوب (نمایش میزان دیتا و حافظه مصرف شده ،چند وظیفگی)
- ساختار عالی منوها
- قسمت ایمیل بسیار جذاب است
- پد شماره گیری و لیست مخاطبین به خوبی بهینه گردیده
- نوار notifications بسیار کاراتر شده است + لینک مستقیم به تنظیمات
- نمایش تماس ها و اس ام اس در صفحه اصلی
- گالری تصاویر بسیار سریع تر از قبل شده! (گالری اکسپریا!)
- ویجت تقویم بسیار زیبا!
- نوار استاتوس به روز رسانی شده + فضای بیشتر!
- افکت های چرخش صفحه نمایش بیسار زیبا هستند!
- رابط بروز شده برای دوربین

معایب بروز رسانی:
- مصرف باتری بسیار سنگین تر از قبل شده!
- چراغ LED در حال حاضر کار نمی کند!
- مرورگر اینترنت: وقفه ای نسباتا طولانی برای بازکردن سایت های سنگین دارد!

نتیجه گیری:
انتخاب با شماست! کارایی های بیشتر در انتظار شما هستند! امیدوارم در نسخه های بعدی چراغ LED دوباره کار کند!...

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SevenCity
06-06-2012, 21:44
غیر از وایرلس چگونه اپدیت کنیم

johnypersian1656
06-06-2012, 21:56
غیر از وایرلس چگونه اپدیت کنیم

اگه منظورتون ics واسه mini pro هست میتونین فایل ftf ش رو دانلود کنین و با flash tools فلش کنین. برای sk17i

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|568p7|3603309738|SK17i_4.1.B.0.431__124 9-7380_.ftf|375442|R~22047A0BB0527B0AF7709EADCD28FB7 5|0|0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%21download%7C568p7%7C3603309738%7CSK17i_4.1.B.0. 431__1249-7380_.ftf%7C375442%7CR%7E22047A0BB0527B0AF7709EADC D28FB75%7C0%7C0)

مثل اینکه واسه مینی هم بعضا آپدیت رو دریافت کردن :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atlas-m
07-06-2012, 07:43
سلام.
روش روت کردن گوشی پس از بروز رسانی به آندروید ورژن 4 چطوری است؟

atlas-m
07-06-2012, 07:45
به دوستان پیشنهاد میکنم بی درنگ اقدام به بروز رسانی گوشی خودشون به ورژن 4 کنند. واقعا ارزشو داره و گوشی هم از یکنواختی در میاد.

johnypersian1656
07-06-2012, 10:12
سلام.
روش روت کردن گوشی پس از بروز رسانی به آندروید ورژن 4 چطوری است؟

شما مشکل باتری ندارین؟

atlas-m
07-06-2012, 11:17

شما مشکل باتری ندارین؟
من هیچ وقت مشکل باتری نداشتم. این گوشی چه باتری زیاد مصرف کنه، چه کم هر دو رزو یکبار باید توی شارژ باشه... .توان این گوشی بیش از این نیست.
به نظر من آندروید 4 ارزش Update کردن گوشی رو داره. در هر صورت اگر مشکلی هم برای باتری باشه مطمئن باشید که توی بروز رسانی های آینده درست خواهد شد. توی آندروید 2 هم خیلی مشکل توی این گوشی بود که با بروز رسانی درست شده بود.

بابت لینک هم ممنون.

atlas-m
07-06-2012, 11:40
برای "روت" کردن گوشی پس از بروز رسانی آندروید 4 بهترین روش اینکه اول گوشی را آنلایک کنید، سپس کرنل آندروید 4 دستکارس شده را روی گوشی نصب کنید. بدین ترتیب گوشی شما آنلاک شده، روت می شود و هم اینکه ریکاوری هم به صورت اتوماتیک روی گوشی نصب می شود.

روش کار هم بسیار ساده است :

1. روش آنلایک کردن گوشی های ™XPERIA (روش رسمی شرکت سونی)

از طریق لینک روبه رو وارد سایت سونی شوید : Unlocking the boot loader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روی گزینه Continue کلیک کنید .
روی گزینه Yes, I’m sure کلیک کنید و سپس گزینه I accept. طبق تصاویر به ترتیب IMEI گوشی ، نام و Email خودتون رو وارد کنید. (برای پیدا کردن IMEI یا کد *#06#رو شماره گیری کنید یا زیر باتری رو چک کنید .) نکته :رقم آخر IMEI رو وارد نکنید. کد مربوطه در صفحه جدید نمایان می شود ، حتما آنرا Save کنید .
برای ادامه کار باید از ابزار فست بوت استفاده کنید : لینک دانلود Fastboot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در این مرحله گوشی رو خاموش کرده و کلید منو ( کلید قسمت چپ) رو گرفته و کابل USB رو متصل کنید ، LED آبی رنگ گوشی باید روشن شود .
به داخل پوشه فست بوت برید سپس کلید Shift رو گرفته و کلیک راست کنید و گزینه Open Command Window Here رو انتخاب کنید .
و در پنجره DOS خط زیر را تایپ کرده و Enter کنید :
fastboot.exe -i 0x0fce oem unlock 0xKEY
به جای گزینه KEY کدی را که از سایت سونی دریافت کردیده بودید را وارد کنید .

منبع : کامل ترین و قطعی ترین روش آنلاک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2. روش فلش کردن (نصب) کرنل آندروید 4. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش های بالا توست خودم روی گوشی XPERIA™ mini pro تست شده است.

vahidsport
07-06-2012, 12:19
شما مشکلی با برنامه ها ندارید مثلا نصب نشدن و...
سرعت گوشی چه طور بازی ها رو خوب اجرا میکنه فیلم های 720p چه طوره؟

کسی مینی رو ازمایش کرده؟

SevenCity
07-06-2012, 12:24
اقا میشه فرق این ICS و اندروید 4 رو بگید من که کلا گیج شدم مینی دارم لینک اندروید 4 کدومه؟ این PC Companion هم که میگه گوشیمون اپدیته
ICS رو که گفتین واسه مینی نیومده اندروید 4 چطور؟

johnypersian1656
07-06-2012, 13:49
اقا میشه فرق این ICS و اندروید 4 رو بگید من که کلا گیج شدم مینی دارم لینک اندروید 4 کدومه؟ این PC Companion هم که میگه گوشیمون اپدیته
ICS رو که گفتین واسه مینی نیومده اندروید 4 چطور؟

ics مخفف ice cream sanwich هست که همون ورژن 4 آندروید هست. واسه مینی هنوز نیومده. یه رام کاستوم پورت شده ics واسه مینی اومده میگن خوبه . من هنوز تست نکردم

پی نوشت : تست شد واقعا عالی و تا اینجا بدون باگ هست ics مینی

h!tman
07-06-2012, 17:26
کاستومش؟!منظورتون بدون باگه؟
بببینید تو بازی HD ریپ میزنه یا نه

johnypersian1656
07-06-2012, 17:38
کاستومش؟!منظورتون بدون باگه؟
بببینید تو بازی HD ریپ میزنه یا نه
بله کاستوم . والا فعلا فقط بازی racing thunder 2 رو تست کردم اجرا شد . riptide هم اجرا نشد. فقط 2 تا مساله یکی اینکه با اینکه کاستوم کرنل داشتم قبلش اما الان روت نیست . یکی هم کیفیت عکس دوربین به نظرم خیلی خوب شده .حالا باز بیشتر امتحان میکنم:

atlas-m
07-06-2012, 19:01
شما مشکلی با برنامه ها ندارید مثلا نصب نشدن و...
سرعت گوشی چه طور بازی ها رو خوب اجرا میکنه فیلم های 720p چه طوره؟

کسی مینی رو ازمایش کرده؟
اوه چندتا سوال!
من یه بک آپ از گوشی گرفتم و بعد از بروز رسانی اون بک آپ رو روی گوشیم انتقال دادم. بدون هیچ مشکلی همه نرم افزارام نصب شد. ولی نرم افزاری که باهاش گوشی رو OverClock کردم دیگه بالاتر از یک گیگاهرتز نمیره. قبلا تا 2 گیگ بالا می رفتم و قاتی میکرد و تا 1.25 عملیاتی میشد. (تا حدودی در 1.25 ثبات داشت!)
سرعت گوشی مثل قبله.
برای بازی هم باید به شما بگم که من فقط بازی Cute the rope رو نصب میکنم. (آواتارم) فکر کنم خیلی به کار شما نیاد!!!
برای فیلم 720p هم باید بگم که من فیلمو با صفحه 3 اینچی نگاه نمی کنم! با گوشی فیلم گرفتم خوب بود. البته قبلشم خوب بود (قبل از بروز رسانی)

johnypersian1656
07-06-2012, 19:44
اسکرین شات های آی سی اس کاستوم مینی (فعلا تنها باگش اینه که شتاب سنج یکمی لگ داره)

mandana300
07-06-2012, 23:16
سلام
میشه بگید حداکثر رزولشن فیلم های قابل پخش این گوشی چقدره؟

h!tman
08-06-2012, 06:02
1280*720یا همون HD خودمون

pezhmantoop
08-06-2012, 18:10
سلام دوستان ....:12:
من هنوز این گوشی رو نخریدم....ولی چند تا سوال دارم .. چون شاید این هفته اینو تهیه کردم...

1- اولا راضی هستید ؟!
2- میشه یه تصویری از اس ام اس دادنش بزارید.... آخه چند نفری گفتن یه کم سخته؟!! واقعا هست ؟
3- روی گوشی میشه با wireless از اکانت v--p--n کار کرد؟.. آخه دانشگامون باید اکانتی وصل بشی..!
4- در ضمن میگن سری قدیمیش خوب نیست راسته؟ میگن سریع گرم میشه...
5- دوستم یه روش گفت .. گفت اگه پشت گوشی 02w12 به بعد باشه مشکلی نداره و خوبه... دقیقا گجاش باید نوشته باشه؟!! روی باتری هم باید نوشته باشه؟

دوستان دیگه ببخشید سوال زیاده... :11:

با تشکر از همه :11:

pezhmantoop
09-06-2012, 11:29
دوستان میشه سریع تر جواب بدید...
فردا پس فردا میخام بخرم.....

johnypersian1656
09-06-2012, 12:15
سلام دوستان ....:12:
من هنوز این گوشی رو نخریدم....ولی چند تا سوال دارم .. چون شاید این هفته اینو تهیه کردم...

1- اولا راضی هستید ؟!
2- میشه یه تصویری از اس ام اس دادنش بزارید.... آخه چند نفری گفتن یه کم سخته؟!! واقعا هست ؟
3- روی گوشی میشه با wireless از اکانت v--p--n کار کرد؟.. آخه دانشگامون باید اکانتی وصل بشی..!
4- در ضمن میگن سری قدیمیش خوب نیست راسته؟ میگن سریع گرم میشه...
5- دوستم یه روش گفت .. گفت اگه پشت گوشی 02w12 به بعد باشه مشکلی نداره و خوبه... دقیقا گجاش باید نوشته باشه؟!! روی باتری هم باید نوشته باشه؟

دوستان دیگه ببخشید سوال زیاده... :11:

با تشکر از همه :11:

سلام.
1. بله . به نسبت قیمتش خیلی خوبه. تنها مشکل من باهاش صفحه ی کوچیکشه :دی
2.تو حالت portrait خیلی خوبه ولی توی حالت lanscape اگه یکمی انگشتاتون بزرگ باشه کار مشکل میشه :

3.بله :

4,5 . فکر نکنم سری که روش 2012 زده مشکل داشته باشه. آندرکلاک کردن هم یه راه دیگه واسه کاهش گرماس.

feryshad
10-06-2012, 00:30

فرهاد این اورش تا چند پایداره؟

johnypersian1656
10-06-2012, 00:38
فرهاد این اورش تا چند پایداره؟

والا من interactive یا smart ass v2 استفاده میکنم. تا 1.3 (بعضا تا 1.4 بسته به کرنل) پایداره .اما اینقدر روونه اصلا نیاز به اور نداره.

fire159
11-06-2012, 14:47
سلام بچه ها .
این قضیه مشکل دکمه بک و ویبره کردن وقتی گوشی داغ میشه چیه ؟
میخواستم واسه بچه داداشم یکیشو بخرم . چند نفر فروشنده گفتن بیشتر این xperia mini ها مشکل دارن !!
مشکلش نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟ حل میشه ؟ بخریم یا نخریم !
یه جواب کامل بهم بدین . ممنون

h!tman
11-06-2012, 16:24
هادی فکر کنم سری هایی که توی مدل نامبر زده 2012 مشکل دارن (این موضوع رو دوستمون چند صفحه پیش اشاره کردن)
من که چندتا خریدم برای دوستان هیچکدوم تا حالا جیک نزدن:دی

fire159
11-06-2012, 16:38
هادی فکر کنم سری هایی که توی مدل نامبر زده 2012 مشکل دارن (این موضوع رو دوستمون چند صفحه پیش اشاره کردن)
من که چندتا خریدم برای دوستان هیچکدوم تا حالا جیک نزدن:دی چند قیمته ؟ سراغ داری یه معمولی میخوام

organic2
11-06-2012, 17:01
از دوستان کسی تست کرده
هم اکنون نیازمن یاری سبزتان هستیم!:7:

سلام من تست کردم عالیه. همیشه cianogemod یه ایراد هایی داشت اما الان که رام رسمی ریختم خیالم راحته. راستی همین امروز براش اولین رام کاستوم بر پابه فریمور استوک اومد! ICEHYBROM v1 دیگه HYBROM نیست یه آیس اصافه تر داره.
گوشیمو روت کردم CWM هم نصب کردم الان منتظرم این کاستوم رام دانلود شه بزنم حالشو ببرم.

organic2
11-06-2012, 17:06
والا من interactive یا smart ass v2 استفاده میکنم. تا 1.3 (بعضا تا 1.4 بسته به کرنل) پایداره .اما اینقدر روونه اصلا نیاز به اور نداره.

دقیقا زدی رو خال. 1.4 به بالا بعضی اوقات force close میده . boof. rage kernel. kamarush همه تا 1.3 پایدارن. اما من رو 1.2 میزارم چون ولتاژ کاریش یا 1 گیگاهرتز یکیه 1200 میلی ولت. اما 1.3 و 1.4 1250میلی ولت هستن.

pezhmantoop
12-06-2012, 12:07
سلام دوستان
منم امروز سری 2012 رو خریدم ... به قیمت 232 البته از قائمشهر..... :)
هموم روز اول صفحه کلیدش پیش یارو باز نمیشد..... :)))
1-گفتش مشکل از همون بک زدن و اون حرفاست.... ؟؟؟!!! راست گفت؟؟؟؟
2-گفت سر یه ساعت واست درست میکنم.... دیگه آخ نمیگه... راست گفت؟؟! :))))))))( یعنی واقعا دیگه مشکلی پیدا نمی کنه؟

درضمن در جواب اونایی که میگن 2012 خوبه.... روی گوشین نوشته 19w12 ..... پس 2012 هم این مشکلو دارن...

باتشکر

johnypersian1656
12-06-2012, 14:18
سلام دوستان
منم امروز سری 2012 رو خریدم ... به قیمت 232 البته از قائمشهر..... :)
هموم روز اول صفحه کلیدش پیش یارو باز نمیشد..... :)))
1-گفتش مشکل از همون بک زدن و اون حرفاست.... ؟؟؟!!! راست گفت؟؟؟؟
2-گفت سر یه ساعت واست درست میکنم.... دیگه آخ نمیگه... راست گفت؟؟! :))))))))( یعنی واقعا دیگه مشکلی پیدا نمی کنه؟

درضمن در جواب اونایی که میگن 2012 خوبه.... روی گوشین نوشته 19w12 ..... پس 2012 هم این مشکلو دارن...

باتشکر

کار خاصی نمیکنن. یه اسکریپت روش اجرا میکنن. میگن دیگه مشکلش حل میشه واسه همیشه. ولی تا میتونین گوشی ای بخرین که حداقل اون ابتدای کار مشکل نداشته باشه.

johnypersian1656
13-06-2012, 19:08
ICS برای اکسپریا مینی (ورژن 4.1.B.0.431 ) فایل ftf هست و customization numver ش هم : 1244-2098 و generic world هست :

پی نوشت : دوستان اگه کسی میتونه یه جای دیگه هم آپلود کنه .خیلی سرعت این کمه

Green_life
14-06-2012, 14:04
آقا دو تا سوال داشتم
من دیروز xperia mini رنگ سفید خریدم.گوشیه خوبیه ولی دو تا چیز برام ضد حاله!
1-روشنایی صفحش فوق العاده کمه.انتظار بیشتر از این داشتم.(در مقایسه با live و ray)آیا ماله بقیه دوستان هم همینطوره؟
2-رنگ چراغ زیر دکمه های پایین صفحه( back ) خیلی بد رنگ و کدر هست(نور شیری رنگ کدری هست) و وقتی تو تاریکی دکمه پایین صفحه رو لمس میکنم احساس میکنم به همراه روشن شدن چراغش کل قاب دور صفحه هم یه مقداری روشن میشه.آیا برای بقیه دوستان هم همینطوره؟

SevenCity
17-06-2012, 12:11
ics اصلی نیومد برای گوشی های روت نشده؟

آقا دو تا سوال داشتم
1-روشنایی صفحش فوق العاده کمه.انتظار بیشتر از این داشتم.(در مقایسه با live و ray)آیا ماله بقیه دوستان هم همینطوره؟
2-رنگ چراغ زیر دکمه های پایین صفحه( back ) خیلی بد رنگ و کدر هست(نور شیری رنگ کدری هست) و وقتی تو تاریکی دکمه پایین صفحه رو لمس میکنم احساس میکنم به همراه روشن شدن چراغش کل قاب دور صفحه هم یه مقداری روشن میشه.آیا برای بقیه دوستان هم همینطوره؟

برای منم همینطوره

Mool Tee
17-06-2012, 13:39
سلام به دوستان.این گشی گوشیه خوبی هست ولی خوب این مشکل روشنایی صفحه کمی قابل حل هست!
شما این نرم افزار رو دانلود و نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه!

androidih(a او پرانتز رو پاک کن

johnypersian1656
17-06-2012, 17:37
ics اصلی نیومد برای گوشی های روت نشده؟

همون لینکی که صفحه ی قبلی گذاشتمه دیگه . واسه روت شده و نشده،لاک و آنلاک کار میکنه .با flashtool بایدبزنین. تنها فیرمویری که دیدم این مشکل نور روناره cyanogenmod 7.2 هست که واقعا stable هست و الان دارم ازش استفاده میکنم.ics هم کمی کنده و بازی ها هم بعضا روش مشکل دارن

SevenCity
17-06-2012, 20:31
همون لینکی که صفحه ی قبلی گذاشتمه دیگه . واسه روت شده و نشده،لاک و آنلاک کار میکنه .با flashtool بایدبزنین. تنها فیرمویری که دیدم این مشکل نور روناره cyanogenmod 7.2 هست که واقعا stable هست و الان دارم ازش استفاده میکنم.ics هم کمی کنده و بازی ها هم بعضا روش مشکل دارن

تو سایت سونی نمیاد؟ یعنی از طریق برنامه Sony Pc Companion نمیاد؟

johnypersian1656
18-06-2012, 00:41
چرا ولی فعلا نه. معمولا واسه ایران دیر میاد :دی

aboozar2012
19-06-2012, 21:23
سلام کاکا
گوشیم رو هنوز نتونستم با نرم افزاری روت کنم
مدل xperia mini بیلد 62
تونستی یه راهنمایی بده ممنونت عزیز
منتظرم
09158995591
aboozarkermani@gmail.com

atlas-m
20-06-2012, 23:18
سلام.
آندروید 4 یکم مشکلات داره. تا حالا آپدیتی براش نیومده؟

puma7
24-06-2012, 11:58
سلام. من xperia mini pro دارم. با برنامه Sony PC Companion پیغام آپدیت نسخه اندروید به 4 رو میده بعد که مراحل آپدیت و نصب و میخوام طی کنم وسط دانلود ارور میده و متوقف میشه!
ارورش هم اینه : unable install or start phone software update components
اصلا با این برنامه Sony PC Companion میشه به 4 آپدیت کرد یا باید به صورت دستی نصب کرد؟؟
یه چیز دیگه من نصب دستیشو زیاد بلد نیستم... اگه دستی نصب کنم مشکلی واسه گوشی پیش نمیاد یا گارانتیش باطل نمیشه؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین...

puma7
24-06-2012, 12:27
:13::20::13::13:

کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟

puma7
24-06-2012, 12:31
آقا دو تا سوال داشتم

آقا دیگه اینطوریا هم که شما میگین داغون نیست. تو display setting اگه نورشو زیاد کنی تا حد زیادی راضی کننده میشه. ( واسه من که اینطوریه)

SevenCity
24-06-2012, 22:51
من 4 0 4 رو با فلش زدم تغییرات زیادی رو تو شکل شمایل نمیبینم! اخر فلش هم یه اررور های قرمزی زد اما بهرحال اندروید 4 نصب شد
فکر میکردم افکتها بیشتر و خوشگلتر بشن
اونایی که 4 دارن یه چندتا عکس بزارن بیبنم همینه یا ناقص نصب شده!

puma7
25-06-2012, 15:41
الان که به اندروید 4 آپدیت کردم یکی دو تا مشکل کوچیک واسه گوشی پیش اومده اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه لطفا.
- یکی اینکه LED کوچیکه بالای گوشی که موقع اس ام اس اومدن یا میس کال داشتن چشمک میزد، دیگه چشمک نمیزنه.
- دوم اینکه برنامه Go launcher EX بعضی جاهاش مثل تنظیمات لانچر کار نمیکنه ( با انتخاب تنظیمات لانچر از برنامه میپره بیرون )
- یه چیز دیگه، تو دمو های اندروید 4 گفته شده بود یه screen lock اضافه شده که با تشخیص چهره به وسیله ی دوربین جلو کار میکنه. اما من هرچی گشتم همچین چیزی پیدا نکردم. اصلا همچین چیزی واقعا اضافه شده؟؟ :19:

clau
25-06-2012, 23:38
سلام داییم این گوشی خریده (ایکسپریا مینی )میگه این گوشی وقتی داغ میشه به طور خودکار backمیکنه راه حلی برای برطرف کردن این مشکل هست؟با اپدیت کردن این مشکل حل میشه ؟ ممنون میشم از جوابتون:11:

2raj_a
25-06-2012, 23:56
دوستان اندروید 4 که برای مینی اومده ایا فارسی رو ساپورت میکنه؟

johnypersian1656
26-06-2012, 11:27
الان که به اندروید 4 آپدیت کردم یکی دو تا مشکل کوچیک واسه گوشی پیش اومده اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه لطفا.
- یکی اینکه LED کوچیکه بالای گوشی که موقع اس ام اس اومدن یا میس کال داشتن چشمک میزد، دیگه چشمک نمیزنه.
- دوم اینکه برنامه Go launcher EX بعضی جاهاش مثل تنظیمات لانچر کار نمیکنه ( با انتخاب تنظیمات لانچر از برنامه میپره بیرون )
- یه چیز دیگه، تو دمو های اندروید 4 گفته شده بود یه screen lock اضافه شده که با تشخیص چهره به وسیله ی دوربین جلو کار میکنه. اما من هرچی گشتم همچین چیزی پیدا نکردم. اصلا همچین چیزی واقعا اضافه شده؟؟ :19:

ال ای دی چشمک نمیزنه به طور پیش فرض!

face unlock رو به صورت پچ توی ریکاوری میتونین بزنین

سلام داییم این گوشی خریده (ایکسپریا مینی )میگه این گوشی وقتی داغ میشه به طور خودکار backمیکنه راه حلی برای برطرف کردن این مشکل هست؟با اپدیت کردن این مشکل حل میشه ؟ ممنون میشم از جوابتون

توی موبایلستان قسمت مینی دنبال gscript بگردین.

دوستان اندروید 4 که برای مینی اومده ایا فارسی رو ساپورت میکنه؟
بله

rezaew
27-06-2012, 17:39
سلام
اگر به 4 آپدیت کردیم و مشکل داشت میشود برگردونیم به اندروید قبلی ؟
مرسی

2raj_a
27-06-2012, 22:01
اره میشه چرا نشه؟

rezaew
27-06-2012, 22:05
سلام
پس اگر مشکلی نداره میشود بگید با چه نرم افزاری باید آپدیت کنم برای 4 از طریق کامپیوتر و کلا آیا آپدیت 4 بهتره یا همون قدیمه برای xperia mini

johnypersian1656
27-06-2012, 23:24
سلام
پس اگر مشکلی نداره میشود بگید با چه نرم افزاری باید آپدیت کنم برای 4 از طریق کامپیوتر و کلا آیا آپدیت 4 بهتره یا همون قدیمه برای xperia mini

اگه بوت لودرتون لاک هست با پی سی کامپنین pc companion چک کنی میتونی آپدیت کنی. میتونی هم فایل رو دانلود کنی و با flashtools فلش کنی. من که اصلا با icsش حال نکردم. بهترین رام هم به نظرم cyanogenmode 7.2 هست یه بار امتحانش کنین دیگه سراغ stock چه 2 چه 4 نمیرین

vahidsport
28-06-2012, 23:29
این رام cyanogenmode 7.2 برای مینی هم هست؟ میشه لینکش رو بدین؟

من بوت لودرم بازه اگه لینکی از اندروید 4 بدونه دست کاری شده داریدبزاری ممنون

johnypersian1656
29-06-2012, 10:54
این رام cyanogenmode 7.2 برای مینی هم هست؟ میشه لینکش رو بدین؟

من بوت لودرم بازه اگه لینکی از اندروید 4 بدونه دست کاری شده داریدبزاری ممنون
این cm 7.2 برای مینی. از امتحان کردنش پشیمون نمیشین

ics ورژن خاورمیانه stock :

vahidsport
29-06-2012, 15:54
ممنون

الان 2.3.4 دارم بعد از فلش کردن اندروید 4 باید یه کرنل برای اندروید 4 رو گوشی بریزم؟ یا با کرنل 2.3.4 هم جواب میده

johnypersian1656
29-06-2012, 18:00
ممنون

الان 2.3.4 دارم بعد از فلش کردن اندروید 4 باید یه کرنل برای اندروید 4 رو گوشی بریزم؟ یا با کرنل 2.3.4 هم جواب میده

شما وقتی 4 رو فلش کنی که کرنل عوض میشه. ولی واسه بعدش یه سری کرنل های 2.3.4 واسه 4 هم جواب میده یه سری هم خاص ics هستن

vahidsport
29-06-2012, 23:35
شما وقتی 4 رو فلش کنی که کرنل عوض میشه. ولی واسه بعدش یه سری کرنل های 2.3.4 واسه 4 هم جواب میده یه سری هم خاص ics هستن

خیلی ممنون

من الان می خوام 4 رو فلش کنم بعد اگه خوشم نیومد اون فرم ور cyanogenmode 7.2 که لینکش رو دادی فلش کنم حله؟

من همیشه با CMW بکاپ میگیرم این بک اپ ها رو هم با flashtools میشه ریخت رو گوشی ؟

با فلش تولز تا حالا کار نکردم نمیدونم

ممنون

johnypersian1656
30-06-2012, 00:23
خیلی ممنون

من الان می خوام 4 رو فلش کنم بعد اگه خوشم نیومد اون فرم ور cyanogenmode 7.2 که لینکش رو دادی فلش کنم حله؟

من همیشه با CMW بکاپ میگیرم این بک اپ ها رو هم با flashtools میشه ریخت رو گوشی ؟

با فلش تولز تا حالا کار نکردم نمیدونم

ممنون
بله مشکلی نیست .مطمئنا ics هم راضیتون نمیکنه. فقط cm7.2 کرنل مخصوص خودشو داره . از توی همون فایلی که واسه cm7.2 لینک دادم boot.img رو خارج کنین و به عنوان کرنل فلش کنین و برین توی cwm و اونجا cm7.2 رو فلش کنین (کرنل سیانوژن واسه فیرمویرهاای دیگه کار نمیکنه و بالعکس) نه اگه cwm رو استفاده کردین باید با خود cwm ری استور کنین مگه اینکه بک آپ رو از طریق آپدیت با pc companion ساخته باشین.

vahidsport
30-06-2012, 01:11
یه سوال دیگه برای نصب cm.72 بعد از کپی کردن فایل زیپ تو مموری اول کرنل رو فلش میکنم بعد وارد CMW می شیم وبعد با گزینه Install Zip .... فریمور رو نصب میکنم درسته؟
چنتا فریمور نصب کردم ولی همشون با ریستور کرن نصب میشد و معمولا با Install Zip مد نصب میکرئم این یکم فرق میکنه

*M!L4D*
30-06-2012, 01:31
دوستان ممنون میشم لینک یه مرورگر ک از فیلطرینگ رد میشه رو بزارید
مرسی :40:

vahidsport
30-06-2012, 01:43
ریختم این رام رو عجب رامی هست

یه چند روز استفاده کنم بیشتر توضیح میدم گالریش خیلی سرعت بالای داره ولی رام خوبی هست سرعتش خیلی بالاست

خیلی ممون

greenmidi
30-06-2012, 18:35
دوستان ممنون میشم لینک یه مرورگر ک از فیلطرینگ رد میشه رو بزارید
مرسی :40:

از ما نشنیده بگیر ولی UC مرورگر خوبیه
باید تو قسمت option ,data saving رو فعال کن:evil2:ید

vahidsport
30-06-2012, 19:32
آقا با فلش تولز چه طوری فلش کنم

فریم ور رو کپی میکنم تو فلولدر فلش تولز بعد برنامه رو اجرا میکنم بعد رو ایکون رعدوبرق کلیک مکینم بعد flashmode و بعد انتخاب فریم و بعد OK بعد از اومدن پنچره USB گوشی رو خاموش میکنم بعد ولوم پایین رو میگیرم و کابل رو ول میکنم ولی ارور Device Connected in flashmodeرو میده

vahidsport
01-07-2012, 01:22
راهی هست که بتونم برنامه کیرد رام cm7.2 رو استخراج کنم و به کسی دیگه بفرستم

pezhmantoop
01-07-2012, 21:34
سلام دوستان...

من یهxperia mini خریدم حدود 1 ماه پیش....
مون روز اول back زد
بعدش بردم پیشه دوستم درستش کرد... فکر کنم اسکریپت ریخت...
این یه ماهی مشکلی نداشتم...
اما جدیدا وقتی حدود 15-20 دقیقه بازی عادی و ساده ای می کنم . وسط بازی back میزنه... از بازی سریع خارج میشه
اگه زیاد سمج بشم که اصلا نمیشه قفل کرد این قد بک میزنه

الان مشکل از کجاست... طرف گفت دیگه حله اما الان..؟!!! چی کار باید بکنم؟؟!!

SevenCity
02-07-2012, 16:34
سلام دوستان...من یهxperia mini خریدم حدود 1 ماه پیش....مون روز اول back زد بعدش بردم پیشه دوستم درستش کرد... فکر کنم اسکریپت ریخت...این یه ماهی مشکلی نداشتم...اما جدیدا وقتی حدود 15-20 دقیقه بازی عادی و ساده ای می کنم . وسط بازی back میزنه... از بازی سریع خارج میشهاگه زیاد سمج بشم که اصلا نمیشه قفل کرد این قد بک میزنهالان مشکل از کجاست... طرف گفت دیگه حله اما الان..؟!!! چی کار باید بکنم؟؟!!

با اسکریپت که درست میشه
طبیعتا بعد از اپدیت به اندروید 4 اسکریپت هم میپره برای منم مشکل داشت اپدیت کردم با اینکه اسکریپت هم پریده ولی مشکل بک دیگه ندارم فقط باتری زودتر از قبل خالی میشه

پیشتهاد میشه گوشی رو بروز کنید
من فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه

pezhmantoop
02-07-2012, 23:30
دوست عزیز ولی من آپگرید به 4 نکردم .....
نسخه اندرویدش 2.3.4 است....
کلا از همون اول همین بود ...
یه مدت هم خوب بود ولی جدیدا چت زده ... :31:

vahidsport
03-07-2012, 11:17
دوست عزیز ولی من آپگرید به 4 نکردم .....
نسخه اندرویدش 2.3.4 است....
کلا از همون اول همین بود ...
یه مدت هم خوب بود ولی جدیدا چت زده ...

یک بار دیگه اون اسکیریپ تو بریز شاید درست شد
مستر ریست کن
ببین چه اتفاقی افتاده که اسکیریپ ت کار نمیکنه

SevenCity
03-07-2012, 16:44
برای ثبت در تاریخ (تضمینی):

تا حالا 3 تا مینی برای دیگران خریدم!
دوتاش پارس کامتل نبودند سری ساخت 12w10 ، حتی یکی از اینهارو علائدین با یه کارت تقلبی جای گارانتی پارس کامتل فروخته و اون یکی هم با گارانتی سبز هردو مشکل بک داشتند
اون یکی هم که با هولوگرام سرخ و با گارانتی پارس کامتل فروخته شده با سری ساخت 12w19 به هیچ عنوان مشکل نداره
این مورد براحتی در طبقات بالا اون مغازه های شبیه دکه ها که کلی فروشی میکنند پیدا میشه و همه هم یک قیمت میدن (مقطوع) مثلا یک ماه پیش همه با هم 245 تومن میدادن ولی طبقات پایین گرون میدن
طبقات پایینتر علائدین بسیار دزد و شارلاتان و بیشرف هستند تو چشماتون نگاه میکنند و دزدی میکنند
یا با گارانتی هلوگرام دار سرخ بر روی جعبه بخرید یا بدون گارانتی این محصول رو بخرید
اگر حرف از هولوگرام سرخ بروی جعبه زدین و به شما خندیدن و گفتن بیخیال ما خودمون این هولوگرام هارو میزنیم شک نکنید اون فروشنده دزد تشریف داره

sina_176
05-07-2012, 11:23
سلام به دوستان .گوشی من xpria mini هستش میخواستم به اندروید 4 اپدیتش کنم اما نه روی خود گوشی اطلاع اپش میاد نه بانرم افزار pc companion اپدیتی براش مشناسه خواهش میکنم راهنمایی کنید.

ha789di
05-07-2012, 13:24
یک بار دیگه اون اسکیریپ تو بریز شاید درست شد
مستر ریست کن
ببین چه اتفاقی افتاده که اسکیریپ ت کار نمیکنه
منم واسه یکی از اقوام خریدم همین مشکل رو داره
میشه لینک اسکریپت رو بزارید؟

vahidsport
08-07-2012, 19:22
منم واسه یکی از اقوام خریدم همین مشکل رو داره
میشه لینک اسکریپت رو بزارید؟

بفرمایید

greenmidi
11-07-2012, 21:57
من 3-4 روز پیش گوشیم رو آپدیت کردم ورژن 4.0.4
رابط کاربری عالی شده
چراغ ال ای دی هم فعاله
کلا خیلی خوبه
مشکل بک هم نداره
مصرف باتری هم زیاد تغییر نکرده همون روزی یک بار شارژ می کنم
اگه سوای بود در خدمتیم

vahidsport
13-07-2012, 23:30
کسی اینجا بازی FIFA 2012 رو روی مینی یا گوشی دیگه تونسته اجرا کنه؟ چرا ارور Service Disable میده

هر کاری میکنم GPS گوشی معمولا بالای 15 دقیقه طول میکشه تا وصل بشه من از برنامه NDrive استفاده میکنم شما از چه برنامه ای استفاده می کنید

pooria-ir
16-07-2012, 13:19
بچه هام یشه یه توضیح کامل بدین که به اندروید 4 آپدیت کنیم یا نه ؟
کلا چه مزایا و معایبی واستون ایجاد شد بعد آپدیت ؟

atlas-m
16-07-2012, 16:12
آپدیت کن. تجربه_ی باحالیه! از یکنواختی هم در میاد. والا گوشی من نه کند شده نه خراب. روتشم کردم.

atlas-m
16-07-2012, 16:13
آپدیت کن. تجربه_ی باحالیه! از یکنواختی هم در میاد. والا گوشی من نه کند شده نه خراب. روتشم کردم.

crazymohamad
16-07-2012, 20:29
یه سایت پیدا کردم که گوشی xperia mini pro رو با گوشی iphone 4s مقایسه کرده... با این که مینی پرو با امتیاز 5.3 در مقابل 6.1 از آیفون شکست خورده اما تو خیلی از قابلیت ها از آیفون بالاتره... مثل قابلیت های پردازنده و سرعت!(نوشته حدود 30% از 4s سریعتره!!) ،پخش موسیقی و... از آیفون بالاتره!
تو یه پیج دیگه هم با live مقایسه کرده مه نهایتا امتیاز mini pro بیشتر شده و تو یه یچج دیگه هم با xperia ray مقایسه کرده که امتیازش با مینی پرو مساوی شده! درکل گوشی های زیادی رو با هم دیگه بطور تخصصی مقایسه کرده...
حتما یه سری بزنین:

Mahdi_Moosavi
17-07-2012, 15:44
از دوستان کسی لینک دانلود آخرین Firmware ICS خاورمیانه برای Xperia mini Pro رو داره ؟

می خوام زبان فارسی داشته باشه ...

crazymohamad
17-07-2012, 21:13
امروز تو سایت xda یه پک فوق العاده واسه xperia mini pro . mini .live دیدم، حیفم اومد بهتون نگم!(سازنده روی مینی پرو تستش کرده)
این پک قابلیت ها و امکانات فوق العاده ایو به گوشیتون اضافه میکنه و شامل اکثر آپشن های xperia s میشه!
سعی کنید حتما دانلود و نصب کنید.
اونطوری که سازندش توضیح داده فقط روی رام رسمی نصب میشه و باید با Clock Work Mod Recovery نصبش کنین...

زیر توضیحات هر آپدیت اسکرین شات های مخصوصش هم قرار دادم ولی متاسفانه برای شما ف یلتره!!!!
برای مشاهده اسکرین شات ها باید زبونم لال :19: با ووی پی ان :18:وصل شین!!!

آپدیت اول

-Phonebook
-Virtual keyboard
-SemcPhone

آپدیت دوم:
اجرای افقی لانچر! دnew look lockscreen in a horizontal position
-new look launcher _ fixed a few bugs
(This is my personal modifications. I worked on it a few long hours.)

لانچر با داک(does not work all the latest widgets)

لانچر استاندارد با 4 گوشه:(All new widgets work)

آپدیت سوم:
تم های پیشفرض جدید اضافه شده

آپدیت 3.1:
-smartcontacts.apk
-powersavemode.apk
(Install as a normal application)

آپدیت 4.5:
-Conversations.apk (The new look of Xperia S)
-InfiniteView.apk
-SemcContactsProvider.apk
-SemcPhone.apk
-SemcTelephonyProvider
-SmartSearch
New graphics from me:
-SystemUI.apk
-framework-res.apk
-SemcGenericUxpRes.apk

آپدیت 5:

-More new icons by me
Thank's to pallavikv!:
-new wallpapers (from Xperia S) (First, delete the original wallpaper: etc/customization/Content/com/sonyericsson/wallpaperpicker/wallpapers/ )
-WallpaperPicker.apk
-New appearance of the battery charging
-new fonts from (Xperia S)

News:
FIX
-Import contacts, backup, send contacts
-Improved display of some graphics

News 2:
-update center(Install as a normal application)

News 3:
-original icon from Xperia S in the messages

News 4:
-improved appearance of the application InfiniteView.apk

News 5:
-new look of the application browser (from the Xperia S)
-fixed icons of logo E and H

News 6:

فونت فوق العاده زیبای Xperia S

News 7.1:
-Lockscreen Clock Font by pallavikv
-ContactsImport
-Home by serajr 3,5,7 desktops ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-WidgetPicker
-Browser with Xperia S

News 8:
-Quickpanel v1.6 by like-p (with the possibility of any conversion, on and off)

تمامی آپدیت ها در یک پکیج!(بعلاوه news!!!)
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%21download%7C33%7C983248889%7CXperia_UXP_NXT_by_ przemo5020_v5.zip%7C76162)
MIRROR:DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

neon1
18-07-2012, 17:38
سلام من دو روزه که این گوشیو گرفتم .نمی دونم اینم سوال قبلا مطرح شده یا نه ولی می خواستم بدونم که شماره گیری صوتی چیه؟طرز کارش؟و روش استفاده ؟

griefcottage
18-07-2012, 18:52
سلام دوستان کسی برنامه قفل به وسیله تشخیص چهره واسه این مدل سراغ داره ،که جواب بده؟ من چندتا نصب کردم هیچکدوم جواب نداد

griefcottage
18-07-2012, 18:53
راستی یه سوال دیگه بازی هایی که دیتا دارن رو میشه نصب کرد؟دانلود کنم؟

greenmidi
18-07-2012, 19:17
سلام دوستان کسی برنامه قفل به وسیله تشخیص چهره واسه این مدل سراغ داره ،که جواب بده؟ من چندتا نصب کردم هیچکدوم جواب نداد
گوشی رو آپدیت کن خودش اضافه میشه

بله چرا نشه
ضمنا مبارکتون باشه گوشی خوبیه

greenmidi
18-07-2012, 19:19
من از وقتی گوشی رزو آپدیت کردم احساس میکنم که سرعت اینترنتم خیلی پایین اومده
اصلا دانلود نمی تونم بکنم حتی از بازار

atlas-m
18-07-2012, 19:23
آندروید 4 خودش اینو داره.

اگه فایل نصبی هم اندازه صفحه گوشی باشه نصبم میشه.

vahidsport
18-07-2012, 23:32
برای قلش با فلش تولز باز بودن بوت لودر واجبه؟

GPS من چرا طول میکشه وصل شه

2raj_a
19-07-2012, 01:09
برای قلش با فلش تولز باز بودن بوت لودر واجبه؟
فقط برای نصب بوت لودر کاستوم لازمه ک بوت لودر باز باشه در غیر این صورت احتیاجی نیست
اگر قصد فلش کردم رام اصلی رو دارین بوت لودر باز یا بسته بودنش مهم نیست

fire159
19-07-2012, 08:37
دوستان برنامه روت كردن اين فسقلي رو لينك بدن واسه دانلود به من ممنون ميشم . حوصله گشتن تو كلوپهاي سوني اريكسون رو ندارم /.

mehr20
19-07-2012, 13:23
من 2 روزه این گوشی رو خریدم.... با گوشی می تونم از طریق بلوتوث فایل بفرستم به کامپیوتر و گوشی های دیگه ولی نمی تونم با بلوتوث به گوشی فایل بفرستم.... تو قسمت bluetooth seting تیک discoverable رو فعال می کنم serch divice رو هم میزنم و کامپیوتر رو با گوشی ست می کنم(رمز میدم) ولی بازم فایل دریافت نمی کنه و ارور میده
دیگه چکار بکنم

griefcottage
19-07-2012, 13:42
گوشی رو آپدیت کن خودش اضافه میشه

بله چرا نشه
ضمنا مبارکتون باشه گوشی خوبیه

مرسی.گوشی باحالیه
حال میکنم باهاش

raha26
19-07-2012, 15:42
chetori mishe mioanbarhaye roye safharo ghere faal kard

mehr20
19-07-2012, 15:48
chetori mishe mioanbarhaye roye safharo ghere faal kard

انگشتت رو روی ایکونی که می خوای 3 یا 4 ثانیه نگهدار ...بعد که سبز شد بکش پایین بنداز تو سطل اشغال(هنگام نگه داشتن انگشت ، ایکون منو اون پایین وسط به سطل اشغال تبدیل میشه)

raha26
19-07-2012, 15:51
masrafe batry foghalade zyade dagh kardan ham nago ssharjo mikhore

raha26
19-07-2012, 15:51
[QUOTE=raha26;7110652]masrafe batry foghalade zyade dagh kardan ham nago ssharjo mikhore]

neon1
19-07-2012, 19:18
اگر آپدیت کنم زبان فارسی منو ها می پره؟ تو رو خدا این یکیو دیگه جواب بدید

h!tman
19-07-2012, 19:24
آندروید 4 به صورت پیشفرض زبان فارسی رو داره :)
زبان فارسی منو ها فکر نکنم داشته باشه
مگر این که ICS ایران داشته باشه.
داره دوستان؟

atlas-m
19-07-2012, 20:09

داره دوستان؟
XPERIA™ mini pro ای که من آپدیت کردم منوی فارسی نداره ولی ارسال و دریافت پیام کوتاه و همچنین تایپ فارسی در آن به صورت پیش فرض وجود داره.

vahidsport
19-07-2012, 22:08
کسی تا حالا کاستوم رام اندروید 4 ریخته؟ من یه رام هست که لینکش رو میزارم وقتی میریزم رو ارم سونی گیر میکنه
کرنل اندروید 4 هم ریختم

کسی میتونه اینو تست کنه ، به بوت لودر باز نیاز داره

puma7
19-07-2012, 23:51

اگه منو فارسی از قبل داشته باشی تغییر نمیکنه
من با برنامه update service از سایت سونی موبایل به اندروید 4 آپدیت کردم هیچ مشکلی ایجاد نشد. حتی مخاطبین و اس ام اس ها هم پاک نشد.
حجم آپدیت که دانلود شد حدود 206 مگابایت بود.

puma7
19-07-2012, 23:52
داره دوستان؟

گوشی من هم قبل از آپدیت و هم بعد از آپدیت منو فارسی داشت.

puma7
19-07-2012, 23:56
من از وقتی گوشی رزو آپدیت کردم احساس میکنم که سرعت اینترنتم خیلی پایین اومده
اصلا دانلود نمی تونم بکنم حتی از بازار

من آپدیت کردم تو سرعت اینترنت تاثیری نداشت شاید بیشتر شده باشه اما کمتر نشده.

puma7
19-07-2012, 23:59
در کل آپدیت به اندروید 4 همه چیزش البته به جز این موردی که موقع اس ام اس اومدن دیگه چراغ notification چشمک نمیزنه، خیلی بهتر از قبل شده.

greenmidi
20-07-2012, 00:47
در کل آپدیت به اندروید 4 همه چیزش البته به جز این موردی که موقع اس ام اس اومدن دیگه چراغ notification چشمک نمیزنه، خیلی بهتر از قبل شده.

برای من این مشکل LED رو نداره ولی موقع دانلود قطعی داره و سرعت اینترنت پایینه

h!tman
20-07-2012, 01:23
کسی تا حالا کاستوم رام اندروید 4 ریخته؟ من یه رام هست که لینکش رو میزارم وقتی میریزم رو ارم سونی گیر میکنه
کرنل اندروید 4 هم ریختم

کسی میتونه اینو تست کنه ، به بوت لودر باز نیاز داره

این چرا آرم سایپا رو برا CWM 'گذاشته =))
اول رام رو نصب کردید
بعد وایپ دیتا. بعدش وایپ کش و داولیک؟
اینطور که اینجا نوشته نباید روی لوگوی سونی گیر کنه و باید ران شه!

XPERIA™ mini pro ای که من آپدیت کردم منوی فارسی نداره ولی ارسال و دریافت پیام کوتاه و همچنین تایپ فارسی در آن به صورت پیش فرض وجود داره.
اصولا رام هایی که برای ایران ساخته میشن منوی فارسی دارن . همونطور که دوستمون گفتن . ایشون منوی فارسی رو دارن . چون رو رام ایران بودن و آپ ICS هم برای ایران بوده.
فکر کنم توی لیست رام های سونی بگردید پیدا میکنید . بعد اون رام رو فلش بزنید
هر چند کلا اصل گوشی به انگلیسی بودنشه

AC_POP
20-07-2012, 11:49
خواهرم از مینی خوشش اومده . منم یه مدت میخواستم بخرمش اما بخاطر مشکل داغ کردن و صفحه تاچ و دکمه های لمسی منصرف شدم . میخواستم بدونم این مشکل تو سری های جدید کلا حل شده ؟ خواهشا بدون تعصب جواب بدین چون فردا اگه چیزی بشه خواهرم منو مقصر میدونه . میخوام بدونم سری جدید کلا این مشکل حل شده یا باز با کالیبراسیون دستی قراره این مشکل حل بشه ؟
ممنون

درضمن از مینی و کلا گوشی های کیبورد دار هم خوشش نمیاد .

pooria-ir
20-07-2012, 21:11
خواهرم از مینی خوشش اومده . منم یه مدت میخواستم بخرمش اما بخاطر مشکل داغ کردن و صفحه تاچ و دکمه های لمسی منصرف شدم . میخواستم بدونم این مشکل تو سری های جدید کلا حل شده ؟ خواهشا بدون تعصب جواب بدین چون فردا اگه چیزی بشه خواهرم منو مقصر میدونه . میخوام بدونم سری جدید کلا این مشکل حل شده یا باز با کالیبراسیون دستی قراره این مشکل حل بشه ؟
ممنون

درضمن از مینی و کلا گوشی های کیبورد دار هم خوشش نمیاد .
دوست عزیز منم واسه سکی هفته پیش خریدم
الانم خیلی خیلی راضیه
اون مشکل داغ شدنو عمل نکردن تاچ هم با ریختن یه اسکریپت 100% قابل حل هستش و اصلا مشکلی نداره

neon1
20-07-2012, 21:29
من هم سه روز پیش خریدم تا حالا که همچنین مشکلی نداشته حتی یه بار 1 ساعت یک سره باهاش بازی کردم و هنوز که چیزی نشده در ضمن خیلی هم ازش راضیم

vahidsport
20-07-2012, 23:40
بعد وایپ دیتا. بعدش وایپ کش و داولیک؟

منظور از وایپ کش همون Wipe cash partition هست؟ اون دوتای دیگه رو میدونم چین

کسی رو هم ندیم که بگه رو لگوی سونی کرده فقط یک نفر بود اون همچی استوک بود

الان تست کردم بازم نشد

h!tman
21-07-2012, 02:44
آره منظور همونه
خوب یک رام کاستوم دیگه رو تست کن.
مطمئنی بوت لودر بازه؟

vahidsport
21-07-2012, 13:15
آره منظور همونه
خوب یک رام کاستوم دیگه رو تست کن.
مطمئنی بوت لودر بازه؟

اره بابا باز کردم یک هفته بعد از اینکه گوشی رو خردیم باز کردم

mkh-n71
21-07-2012, 16:25
دوستان مشکل ویبره و بک برای مینی پرو هم هست؟ قابل حلشدنه؟ آخه میخوام بخرم یکم دو دل شدم! باتریش با استفاده نسبتا سنگین یه روز میکشه(اینترنت و اینترنت واینترنت!!)؟

vahidsport
21-07-2012, 16:27
حل شد
مشکل از فیل زیپ بود

mask4216363
22-07-2012, 01:02
با سلام خدمت همه دوستان. بعد از تعویض رام به ICS 4.1.B.0.431 وقتی تو حالت خاموش گوشی رو به شارژ میزنم مدام آرم سونی میاد و دوباره ریست میشه وآرم سونی میاد اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم

atlas-m
22-07-2012, 23:18
دوستان مشکل ویبره و بک برای مینی پرو هم هست؟ قابل حلشدنه؟ آخه میخوام بخرم یکم دو دل شدم! باتریش با استفاده نسبتا سنگین یه روز میکشه(اینترنت و اینترنت واینترنت!!)؟

باتریش حداقل روز رو جواب گو هست.

Sent from my XPERIA mini pro using Tapatalk 2

OLK
23-07-2012, 06:02
سلام این که میگن اندروید 4.0.4 کیفیت دوربین گوشی رو کاهش میده یا با خیلی از بازی ها ناسازگاره تا چه حد درسته؟و این که کلا نظرتون در بارش چیه و به نظرتون می ارزه آپدیت کنم؟

atlas-m
23-07-2012, 10:00
سلام این که میگن اندروید 4.0.4 کیفیت دوربین گوشی رو کاهش میده یا با خیلی از بازی ها ناسازگاره تا چه حد درسته؟و این که کلا نظرتون در بارش چیه و به نظرتون می ارزه آپدیت کنم؟

بابا این حرفا چیه مرد مومن، مگه شرکت سونی بقالیه که چرت پرت بده بیرون به عنوان آپدیت و بروز رسانی! من الان نزدیک یک ماهی هست که اپدیتش کردم و هیچ مشکلی ندارم.

OLK
23-07-2012, 11:29
برای آپدیت به چه مقدار فضا تو حافظه ی گوشی احتیاج دارم؟و به نظرتون باید قبل از آپدیت از اطلاعات گوشی بکاپ بگیرم یا نه؟

atlas-m
23-07-2012, 11:43
برای آپدیت به چه مقدار فضا تو حافظه ی گوشی احتیاج دارم؟و به نظرتون باید قبل از آپدیت از اطلاعات گوشی بکاپ بگیرم یا نه؟
از دفتر تلفن و پیامکهات باید نسخه پشتیبان بگیری. برای مموری هم از شما میپرسه که میخواهید پاک کنید یا نه (محتویاتشو). برای آپدیت از نرم افزار Sony PC Companion 2.1 استفاده کن (از طریق کامپیوتر)، بدین ترتیب احتیاجی به فضا روی گوشی نیست. حجم آپدیت هم 350 مگابایتی هست.

javad2015
23-07-2012, 22:34
چه جوری به عنوان مودم ازش استفاده کنم تا حالا هر چی pc companion نصب کردم گزینه internetconnection نداشته

johnypersian1656
24-07-2012, 01:02
چه جوری به عنوان مودم ازش استفاده کنم تا حالا هر چی pc companion نصب کردم گزینه internetconnection نداشته

از usb tethering یا wifi hotspot استفاده کنین. هم توی ورژن gingerbread هم ics هست

mask4216363
24-07-2012, 02:23
با سلام خدمت همه دوستان. بعد از تعویض رام به ICS 4.1.B.0.431 وقتی تو حالت خاموش گوشی رو به شارژ میزنم مدام آرم سونی میاد و دوباره ریست میشه وآرم سونی میاد اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم
هیچکس نمیتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟

fire159
24-07-2012, 11:03
جدا که سونی اریکسون هم گوشی هاش بیخوده هم تایپیکش :2:. حالا اگر کلوپ گوشی موتو یه سوال میکردم 4تا جواب میدادن بهم .

johnypersian1656
24-07-2012, 12:50
جدا که سونی اریکسون هم گوشی هاش بیخوده هم تایپیکش :2:. حالا اگر کلوپ گوشی موتو یه سوال میکردم 4تا جواب میدادن بهم .

هادی جان سوالت رو ندیده بودم. اگه منظورت واسه روت کردن هست بی دردسرترین راه فلش کردن یه کرنله. rage kernel هم واسه ics هست هم ginger bread دانلود کن و توی فست بوت فلش کن. هم روت میشه هم governer های جدید واسه تنظیم کلاک سی پی یو بهش اضافه میشه. swap و... هم اگه خواستی اضافه میشه. کلوپ موتو رو هم با هیچ جا نمیشه مقایسه کرد :دی راستی اس ام استو دیر دیدم. خواستی بده گوشی رو اکی کنم.

crazymohamad
24-07-2012, 14:04
سلام دوستان
همونطور که میدونید سونی اریکسون ادعا کرده همه گوشی های xperia 2011 این قابلیت رو ساپورت میکنن!(ظاهرا همه گوشیا دارن به جز مینی پرو!)
قابلیت otg اجازه اتصال موس ،کی برد ، دسته بازی ،فلش و حتی هارد اکسترنال رو به گوشی میده!!!

لطفا اگر از دوستان کسی مینی پرو داره و کابل otg هم داره یه موس وصل کنه (بلافاصله و بصورت خودکار باید شناسایی بشه) و ببینه otg ساپورت میشه یا خیر..
من خیلی واسم مهمه این قابلیت رو mini pro

ویدئوی اتصال همزمان موس و کیبرد به xperia mini!!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com/watch?v=znpbgmYu5NA)

ویدئوی اتصال موس به live with walkman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com/watch?v=1EVC7cP86Nk)

mask4216363
26-07-2012, 01:17
هیچکس نمیتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟
ممنون از دوستان به خاطر اطلاعات مفیدشون خودم تو یه سایت خارجی جوابمو پیدا کردم

fire159
26-07-2012, 10:03
هادی جان سوالت رو ندیده بودم. اگه منظورت واسه روت کردن هست بی دردسرترین راه فلش کردن یه کرنله. rage kernel هم واسه ics هست هم ginger bread دانلود کن و توی فست بوت فلش کن. هم روت میشه هم governer های جدید واسه تنظیم کلاک سی پی یو بهش اضافه میشه. swap و... هم اگه خواستی اضافه میشه. کلوپ موتو رو هم با هیچ جا نمیشه مقایسه کرد :دی راستی اس ام استو دیر دیدم. خواستی بده گوشی رو اکی کنم.
مرسی فرهاد جان . باز به خودت . کاربرمتخصص موتورولا باید بیاد اینجا هم جواب بده :46:
میدونی که من خوش ندارم غیر موتورولا به چیزی ور برم و ابزارش رو هم ندارم . پس یروز که گوشیش دستم بود بهت مسیج میدم میام طرفت یروز . مرسی

vahidsport
26-07-2012, 10:16
سلام دوستان
همونطور که میدونید سونی اریکسون ادعا کرده همه گوشی های xperia 2011 این قابلیت رو ساپورت میکنن!(ظاهرا همه گوشیا دارن به جز مینی پرو!)
قابلیت otg اجازه اتصال موس ،کی برد ، دسته بازی ،فلش و حتی هارد اکسترنال رو به گوشی میده!!!

لطفا اگر از دوستان کسی مینی پرو داره و کابل otg هم داره یه موس وصل کنه (بلافاصله و بصورت خودکار باید شناسایی بشه) و ببینه otg ساپورت میشه یا خیر..
من خیلی واسم مهمه این قابلیت رو mini pro

مینی پرو نمیدونم ولی باید داشته باشه چون توی سایتش گفته

گوشی من مینی هست موس کیبرد و جوی استیک زدم بهش و فلش رو هم میاره ولی فلش رو با کرنل استوک نمیاره درضمن فلش NTFS هم میاره البته فقط میخونه جوی استیک هم هر جوی استیکی نمیتونید بزیند از این معمولی ها که شوک ندارن میتونید بزین چون جریان میکشه من هارد هم زدم به دلیل نیاز به جریان بالا نمیاره که برای این کار باید از یه USB هاب استفاده کنید که برق جدا داره ولی گالاکسی نوت عین مرد هارد رو میاره

crazymohamad
26-07-2012, 12:54
مینی پرو نمیدونم ولی باید داشته باشه چون توی سایتش گفته

گوشی من مینی هست موس کیبرد و جوی استیک زدم بهش و فلش رو هم میاره ولی فلش رو با کرنل استوک نمیاره درضمن فلش NTFS هم میاره البته فقط میخونه جوی استیک هم هر جوی استیکی نمیتونید بزیند از این معمولی ها که شوک ندارن میتونید بزین چون جریان میکشه من هارد هم زدم به دلیل نیاز به جریان بالا نمیاره که برای این کار باید از یه USB هاب استفاده کنید که برق جدا داره ولی گالاکسی نوت عین مرد هارد رو میاره

یه ویدئو تو پوتیوب پیدا کردم که به مینی پرو هارد 500 گیگ وصل کردن!(بدون منبع خارجی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رام گوشیشم معرفی کرده ..یه رام آندروید 4 قویه لینک رام و کرنلش رو هم گذاشته زیر همون ویدئو

vahidsport
26-07-2012, 13:23
این به یه دونه هاب وصله توجه کن ، اول کابل هارد رو وصل میکنه که به محض وصل کردن چراغ هارد روشن میشه بعد تازه کابل گوشی رو وصل میکنه این یه علت و علت دوم اینکه کابل هارد رو مستقیم به گوشی نزده!!!! در صورتی که میتونه بزنه ، به نر و مادگی کابل ها توجه کن

greenmidi
26-07-2012, 19:26
سلام مشکل اتصال به اینترنت من حل نشده
فکتوری ریست کردم باز هم درست نشد
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

atlas-m
26-07-2012, 21:58
سلام مشکل اتصال به اینترنت من حل نشده
فکتوری ریست کردم باز هم درست نشد
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
حالم خیلی خوب نی. بدن کمبود آب پیدا کرده و چشام سو نداره! حال خوندن پستهای قبلیتو ندارم! ولی اگه شما از کرنل غیر از کرنل استوک استفاده کردی باید بگم که فایل apk مخصوصشم باید دانلود کنی و نصب کنی. منظورم فایل apk وایرلس هست که دوباره باید نصب کنی.... .
امیدوارم مفید بوده باشه...

greenmidi
27-07-2012, 08:33
حالم خیلی خوب نی. بدن کمبود آب پیدا کرده و چشام سو نداره! حال خوندن پستهای قبلیتو ندارم! ولی اگه شما از کرنل غیر از کرنل استوک استفاده کردی باید بگم که فایل apk مخصوصشم باید دانلود کنی و نصب کنی. منظورم فایل apk وایرلس هست که دوباره باید نصب کنی.... .
امیدوارم مفید بوده باشه...
من با Sony PC Companion 2.1 اپدیت کردم
این فایل رو از کجا باید پیدا کنم

griefcottage
27-07-2012, 10:25
ايول من آپديتش كردم عجب چيزي شده!من كه حسابي حال كردم
در ضمن با Update Service زدم حدودا حجمش 230 مگ بود

griefcottage
27-07-2012, 10:30
دوستان كسي بازي Gangstar Rio: City of Saints رو نصب كرده؟ديتاش حدودا 750مگ هست !!!دانلود كنم بنظرتون؟

NIMA.GNI
30-07-2012, 09:54
سلام
من سه روز پیش گوشی مینی پرو رو 280 خریدم
حالا میخوام آپدیتش کنم به 4.0
من تازه کارم تا حالا گوشی اندروید نداشتم خیلی سخته؟ فیلم آپدیتش رو تو سایت دیجی کالا دیدم یاد گرفتم
خیلی طول میکشه تا آپدیت شه؟ سرعت اینترنت من 128 هستش
بعد زبون فارسی اینا که پاک نمیشه؟ در کل دردسر ساز نیست؟
اصلا آپدیت کنی به چه دردی میخوره؟

atlas-m
30-07-2012, 10:19
سلام
من سه روز پیش گوشی مینی پرو رو 280 خریدم
حالا میخوام آپدیتش کنم به 4.0
من تازه کارم تا حالا گوشی اندروید نداشتم خیلی سخته؟ فیلم آپدیتش رو تو سایت دیجی کالا دیدم یاد گرفتم
خیلی طول میکشه تا آپدیت شه؟ سرعت اینترنت من 128 هستش
بعد زبون فارسی اینا که پاک نمیشه؟ در کل دردسر ساز نیست؟
اصلا آپدیت کنی به چه دردی میخوره؟
سلام پسرم.
این همه سوال کردی، آخریش پدر همشون رو درآورده! "اصلا آپدیت کنی به چه دردی میخوره؟"! والا به خدا، آپدیت کیلو چنده!!! :23:

اولا که اصلا سخت نیست. (فیلمو هم که دیدی، پس دیگه مشکلی نی)
کل حجم آپدیت 207 مگابایته و با سرعت 128 حدود 3.5 تا 4 ساعتی طول میکشه و شایدم بیشتر (البته به خاطر کیفیت اینترنت طول میکشه، نه سرعتش) اگه حساب کنیم با 128 می تونی تو 1.5 ساعت دانلودش کنی.
منوی فارسی نداره ولی تایپ فارسی و ارسال دریافت پیامک فارسی مورد نداره.

و پاسخ سوال آخر : اوصولاً آپدیتها برای از بین بردن نواقص امنیتی و کمبودهای احتمالی ورژنهای قبلی ارائه می شوند. البته ارائه خدمات جدیدتر و بهتر و صد البته سرعت و کیفیت بیشتر و به نظر بنده مسئله امنیت از همه اینها مهمتره که متاسفانه در ورژن جدید آندروید هم هنوز امنیت پایین هست (در کل آندرویدیهای و نه فقط سونی) و تعداد بدافزارهای این سیستم عامل هر روز بیشتر و بیشتر می شود.... .

AliReza-M
30-07-2012, 11:20
سلام دوستان. من دیروز xperia mini گرفتم. اومدم اینجا تا یه مقدار اطلاعات مفید و کاربردی در مورد این گوشی بگیرم. ولی وقتی دیدم 93 صفحه بحث انجام شده، گرخیدم!! تو پست های اول هم اطلاعات کاربردی داده نشده.البته شاید من اشتباه اومدم و برای گرفتن جواب سوالام باید جای دیگه برم.اینو هم بگم که من قبل از این گوشی 6 سال بود که یه k750 داشتم و چند هفته پیش یه تراکتور!! از روش رد شد و به رحمت خدا رفت. اینو گفتم که بگم من خیلی از گوشی های آندرویدی و این شکلی سردر نمیارم. واسه همین اومدم این جا که لطف کنید راهنماییم کنید که واسه استفاده بهتر از این گوشی باید چه کار کنم؟ چه برنامه هایی به دردم میخوره؟ مخصوصا واسه اینکه قسمت پیام ها ساماندهی بشه و همینطور فایل منیجرش و ......کلا اگه نکته خاصی در مورد استفاده از این گوشی دارید بگید یا اینکه تاپیک مفیدی میشناسید،معرفی کنید در این موردالبته خیلی خوبه که یه همچین اطلاعاتی در پست های اول قرار بگیره تا همه بتونن استفاده کنند. چون اگه جواب من رو هم بدید چند روز دیگه این پستها میره تو خاطره ها و دوباره یکی دیگه میاد این سوالات رو میپرسه. مرسی

Captain_Nemo
01-08-2012, 23:10
با سلاممن با گوشی xperia mini pro با استفاده از سيم کارت ایرانسل وارد اینترنت gprs می شم ... مدتيه که وارد خيلی از سايت ها مثل گوگل و یاهو نمی تونم بشم ولی وقتی سيم کارتو تو يه گوشی ديگه ميذارم بدون مشکل کار ميکنه ... در ضمن کش برازر رو پاک کرده ام و تنضيمات GPRS رو از دوباره دريافت کردم ولی تغييری نمی کنه ... تو حالت اتصال به wifi همچين مشکلي نداره؟

2raj_a
02-08-2012, 11:29
گوشی دومی که ازش برای اینترنت استفاده میکنین چیه؟اخه اندروید از نظر اینترنت یه مقدار سرعت بیشتر و دانلود بیشتری برای باز کردن میطلبه

neon1
02-08-2012, 13:59
سلام دوستان من هرکاری می کنم نمی تونم دسترسی برنامه ها به اینترنتو محدود کنم دیشب 5000 تومن شارژ کردم امروز صبح تموم شده خواهش می کنم جواب بدید

2raj_a
02-08-2012, 16:32
دوست عزیز باید اول ببینی کدوم نرم افزار خودش باز میشه مثلا اپدیت خودکار گوشی رو غیر فعال کردی؟

Captain_Nemo
02-08-2012, 23:29
گوشی دومی که ازش برای اینترنت استفاده میکنین چیه؟اخه اندروید از نظر اینترنت یه مقدار سرعت بیشتر و دانلود بیشتری برای باز کردن میطلبه

گوشی دوم nokia 6300 هست ... با اتصال usb هم خوب کار میکنه ولی از داخل گوشی بازی در مياره ... قبلا اين طوری نبود ...

matr!x_2008
03-08-2012, 00:05
سلام من اکسپریا مینی دارم. هر کار میکنم نمیتونم اس ام اس خالی بفرستم با این گوشی ! مثلا برای عضویت تو یکی از طرح های ایرانسل یا همراه اول اپراتور میگه یه پیامک خالی به فلان شماره بزنید، ولی من نمیتونم ! یعنی وقتی پیامک خالی باشه گزینه ارسال نیست، چکار باید بکنم؟؟؟

neon1
03-08-2012, 09:32
آپدیت خودکارو غیر فعال کردم اما تقریبا تمام نرم افزار هایی که مجوز internet access دارن از اینترنت استفاده می کنن ،دیتا رو هم که غیر فعال می کنم دیگه خودم هم نمی تونم با مرورگرش برم تو اینترنت

darkest
06-08-2012, 08:37
سلام اقا اموزش اینکه چطوری میشه از داغ شدن و بک خوردن جلوگیری کرد رو میدید مرسی؟همشون با این کار درست میشن دیگه

darkest
06-08-2012, 08:56
سلام اقا اموزش اینکه چطوری میشه از داغ شدن و بک خوردن جلوگیری کرد رو میدید مرسی؟همشون با این کار درست میشن دیگه

neon1
07-08-2012, 19:13
کسی نیست جواب ما رو بده؟

2raj_a
07-08-2012, 20:19
دوست عزیز باید ببینی وقتی به اینترنت وصل میشی چه نرم افزاری دانلود میکنه برای خودش هیچ راهی فعلا به نظرم نمیرسه

neon1
07-08-2012, 20:33
مشکل همین جاست چون تقریبا همه نرم افزار نتورک اکسس دارن و دانلود می کنن حتی نرم افزار های فابریک که رو ی خود گوشی بود!

neon1
07-08-2012, 20:46
سلام من اکسپریا مینی دارم. هر کار میکنم نمیتونم اس ام اس خالی بفرستم با این گوشی ! مثلا برای عضویت تو یکی از طرح های ایرانسل یا همراه اول اپراتور میگه یه پیامک خالی به فلان شماره بزنید، ولی من نمیتونم ! یعنی وقتی پیامک خالی باشه گزینه ارسال نیست، چکار باید بکنم؟؟؟

شما نرم افزار mirsal رو نصب کنید ، با اینکه کار اصلیش این نیست ولی می شه با هاش این کارو کرد.

atlas-m
07-08-2012, 23:39
سلام. یه Space بزن.

atlas-m
07-08-2012, 23:45
سلام دوستان من هرکاری می کنم نمی تونم دسترسی برنامه ها به اینترنتو محدود کنم دیشب 5000 تومن شارژ کردم امروز صبح تموم شده خواهش می کنم جواب بدید
نرم افزارهای زیادی هست که بخش Starup گوشی را کنترل می کند. با نصب این نرم افزارها و روشن و خاموش کردن گوشی از دست خیلی از نرم افزارهای توی Backgroud خلاص میشی و مدیریت بهتری رو نرم افزارهای دیگه ای که به نت وصل میشوند داری. ضمنا بخش Sync رو هم غیر فعال کنید. معمولا نرم افزارهای ارائه دهنده دانلود نرم افزار و بازی همیشه به اینترنت متصل می شوند در بخش تنظیماتشان قابل کنترل هستند. سایر نرم افزارها را از طریق تنظیماتشان برای دسترسی به اینترنت محدود کنید.

neon1
08-08-2012, 09:36
ممنونم از راهنماییتون

atlas-m
08-08-2012, 10:19
ممنونم از راهنماییتون
برای تشکر نباید پست بزارید. باید دکمه "تشکر از کاربر" در پایین، سمت راستِ مشخصاتِ ارسال کننده_ی پست را کلیک کنید.

Abolfazl3007
11-08-2012, 17:50
بچه ها یه آموزش برای روت کردن این گوشی ( Xperia Mini ) میدین ؟

( انصافا جواب بدید !! )

atlas-m
13-08-2012, 01:02
بچه ها یه آموزش برای روت کردن این گوشی ( Xperia Mini ) میدین ؟

( انصافا جواب بدید !! )

یه سری به سایت --------- بزن.
اگه اندرويدت چهار باشه یکم دنگو فنگ داره.
اول باید آنلايك کنی.
بعدش باید کرنل مخصوص اندرويد را فلش کنی. بدین ترتیب به طور اتوماتیک گوشی روت هم میشه

Sent from my XPERIA mini pro using Tapatalk 2

blue2006
13-08-2012, 23:39
با سلام
گوشی من xperia mini هستش
وقتی برنامه همراه بانک ملی و صادرات رو نصب می کنم . وقتی مثلا صورت حساب یا موجودی و یا ... می خوام بگیرم . اصلا پیامی برام نمیاد .
گوشی رو رسیت کلی کردم . اول درست شد ولی بعد باز هم خراب شد .
مطمئنم که مشکل از گوشیه ولی چطور درستش کنم ؟

P I R A N H A
19-08-2012, 21:04
چجوری با GPRS ایرانسل برم اینترنت هرکاری میکنم نمیشه؟؟

neon1
20-08-2012, 21:11
کافی به لینک زیر مراجعه کنید بقیشو خودتون متوجه می شید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

neon1
20-08-2012, 21:52
برای آپدیت رام از طریق flash tools باید گوشی روت شده باشه؟

rezza405
21-08-2012, 07:01
با سلام همه ی دوستان و اساتید محترم
من حدود دو ماهی هست یه اکسپریا مینی( Android 2.3.4
Kernel 2.6.32.9-perf
Build: 62 ) گرفتم امروز یه دفعه خودش شروع کرد به ریستارت شدن
یعنی تا آرم سونی اریکسون میومد و بعدش ریست
وقتی سیمکارت گوشی رو در میارم بالا میاد حتی تو حالت پرواز خوبه ولی وقتی سیم کارت فعال میشه ریست میشه
حتی سیمکارتو عوض کردم بازم همین درد و داشت
حتی یه رام اصلی(4.0.4) جدید ریختم روش بازم همین دردشه
راهنمایی کنید چه باید بکنم

neon1
21-08-2012, 09:30
دوستان من خیلی عجله دارم اگه می شه بگید که برای آپدیت با فلش تولز باید گوشی روت شده باشه یا نه؟

rezza405
21-08-2012, 12:01
دوستان من خیلی عجله دارم اگه می شه بگید که برای آپدیت با فلش تولز باید گوشی روت شده باشه یا نه؟
نه لازم نیست

mpeg
21-08-2012, 23:14
ا اگر از دوستان کسی مینی پرو داره و کابل otg هم داره تونسته فلش مموری همون کول دیسک رو وصل کنه من mini pro دارم با اندروید 4 چطوری این کار رو انجام بدم

Punisher_2008
22-08-2012, 00:07
ا اگر از دوستان کسی مینی پرو داره و کابل otg هم داره تونسته فلش مموری همون کول دیسک رو وصل کنه من mini pro دارم با اندروید 4 چطوری این کار رو انجام بدم
سلام..
کرنل هایی که OTG ساپورت میکنند رو باید روی گوشی فلش بزنید..
در اندروید 4 رسمی مگه قابلیت OTG اضافه نشده؟
یک تستی کن.

Переклад не
23-08-2012, 22:24
دوستان دیشب یکیشو خریدم .260 تمن .خیلی نازه و و بیشتر به دخترونه میاد
خب حالا باید gps شو چطور بای فعال کنم؟.اون ناوبریشو میزنم چند دقیقه جستجو میکنه چیزی نمیاره بعدش

Переклад не
23-08-2012, 22:49
راستی من همین بازی اندرویدی که تو انجمن بازی موبایل گذاشتن رو دان کردم حالا تو پوشه ی نرم افزار ها تو مموری گوشی ریختم حالا باید چطوری اونو نصب کنم؟

neon1
24-08-2012, 15:02
سلام دوستان اگه کسی درایور یو اس بی شو داره بزاره لطفا

atlas-m
24-08-2012, 16:48
سلام.
قیمت mini pro الان توی بازار چنده؟ (توی نت نه!)

darkest
25-08-2012, 22:54
دوستان من گوشیم اندروید2.3.4 هست میتونم بدون انلاک کردن و رووت کردن گوشی رام رسمی4 با برنامه ی فلش تولز فلش کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

neon1
26-08-2012, 10:18
دوستان من گوشیم اندروید2.3.4 هست میتونم بدون انلاک کردن و رووت کردن گوشی رام رسمی4 با برنامه ی فلش تولز فلش کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

آره ،هیچ مشکلی پیش نمیاد. ولی من شنیدم اندروید 4 با بعضی از بازی ها و برنامه ها مشل داره اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه من الان رام رو گرفتم ولی تردید دارم. آپدیت کنم یا نه؟

atlas-m
26-08-2012, 10:45
شما چرا از روش استاندارد برای این کار استفاده نمی کنید؟
نرم افزار PC Companion را روی کامپیوتر نصب کنید و از طریق آن اقدام به بروز رسانی کنید.... .

atlas-m
26-08-2012, 10:47
آره ،هیچ مشکلی پیش نمیاد. ولی من شنیدم اندروید 4 با بعضی از بازی ها و برنامه ها مشل داره اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه من الان رام رو گرفتم ولی تردید دارم. آپدیت کنم یا نه؟

من هیچ مشکلی نداشتم. بازی ها نصب میشد بدون هیچ مشکلی. نرم افزارها هم همین طور. سزعت گوشی هم کم نشده بود. البته من فقط بازی cut the rope و پرنده های خشمگین را امتحان کردم!!!

Переклад не
26-08-2012, 13:58
دوستان من میخوام جایی که هستم رو رو نقشه بهم نشون بده .چیکار باید بکنم؟

darkest
26-08-2012, 15:40
بهتره همون زنجیلی بزارم بمونه.... میگن اندروید4 بازیای اچ دی رو جواب نمیده

SevenCity
26-08-2012, 18:56
مینی دارم 4.0.4
دوبار دیدم ریستارت شده
نمیدونم شاید هم قبلا باز هم ریست شده من ندیدم
مشکلش چیه؟

Amin-Nasim
29-08-2012, 16:47
سلام
چرا نمیشه برای هر مخاطب بیشتر از یه شماره ذخیره کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟
گوشی هم مینیه اندرویدشم 4.0.4

atlas-m
29-08-2012, 17:33
سلام
چرا نمیشه برای هر مخاطب بیشتر از یه شماره ذخیره کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟
گوشی هم مینیه اندرویدشم 4.0.4
سلام.
چرا، فقط باید روی علامت به اضافه کلیک کنی.

neon1
31-08-2012, 08:56
دوستان من میخوام جایی که هستم رو رو نقشه بهم نشون بده .چیکار باید بکنم؟
باید یکی از نرم افزار های ndrive ,navitelو یا maverick رو به همراه نقشه هاش دانلود و نصب کنی .تو گوگل سرچ کن خیلی راحت پیدا می شه .من خودم ndrive رو ترجیح می دم اما نقشه هاش محدودتره ،نویتل هم نرم افزار خیلی خوبیه در ضمن هر ان درایو و نویتل سخنگو هم دارند ،maverick هم فقط نقشه هست و محل فعلیتو بهت نشون میده .البته می تونی از گوگل مپس که فابریک روی گوشی هست هم استفاده کنی اما نقشه هاش آنلاینه.

Переклад не
31-08-2012, 12:31
باید یکی از نرم افزار های ndrive ,navitelو یا maverick رو به همراه نقشه هاش دانلود و نصب کنی .تو گوگل سرچ کن خیلی راحت پیدا می شه .من خودم ndrive رو ترجیح می دم اما نقشه هاش محدودتره ،نویتل هم نرم افزار خیلی خوبیه در ضمن هر ان درایو و نویتل سخنگو هم دارند ،maverick هم فقط نقشه هست و محل فعلیتو بهت نشون میده .البته می تونی از گوگل مپس که فابریک روی گوشی هست هم استفاده کنی اما نقشه هاش آنلاینه.
واقعیتش من وقتی ناوبری رو اجرا میکنم آیکن ماهواره بالا ظاهر میشه و میره رو حالت پردازش اما هیچی نمیاره و اصلا وصل نمیشه

neon1
31-08-2012, 13:48
تو فضای باز هم امتحان کردید؟ در ضمن برای ناوبری باید به gprs متصل باشید .در هر حال من نرم افزار های دیگر رو پیشنهاد می کنم چون خودم هرکاری کردم نتونستم از ناوبری و مپس و ...استفاده کنم

Переклад не
31-08-2012, 16:58
تو فضای باز هم امتحان کردید؟ در ضمن برای ناوبری باید به gprs متصل باشید .در هر حال من نرم افزار های دیگر رو پیشنهاد می کنم چون خودم هرکاری کردم نتونستم از ناوبری و مپس و ...استفاده کنم

آره ولی بازم نشد
راستی اون برنامه navitel رو ریختم اما نصب نشد

matr!x_2008
01-09-2012, 22:54
سلام

منم از گوگل مپ و ناوبری استفاده میکردم ولی چند وقته دیگه جواب نمیده! راستی میخوام گوشی ایکسپریا مینیمو تو ماشین شارژ کنم، شارژر فندکی مخصوص مینی هست؟

neon1
03-09-2012, 20:12
آره همه موبایل فروشی ها دارن

mehdi_08
09-09-2012, 17:16
سلام
یکی از آشنایان تازه این گوشی رو خریده مشکل داغ کردن و گیر کردن دکمه back رو داره
راه درمانش چیه؟؟؟
به آندروید 4 آپدیت بشه درست می شه؟؟

Mammad Prince
10-09-2012, 05:30
سلام ...

دوستان من Xperia Mini Pro دارم ( آبان ماه خریدم ) ...

اندروید 2.3.3 هست و من تا حالا نه خود گوشی و نه سیستم عامل رو آپدیت نکردم ....

الان می خواستم بدونم چه جوری می شه به اندروید 4 آپدیت کنم ؟

لطفا روش اصلی این کار را که روت و آنلاک و ... نخواهد را بفرمایید !

با تشکر

mehdi_08
10-09-2012, 18:13
مشکل داغ کردن رو با اپدبت به آندروید 4 حل کردم

mehdi_08
10-09-2012, 18:14
سلام ...

دوستان من Xperia Mini Pro دارم ( آبان ماه خریدم ) ...

اندروید 2.3.3 هست و من تا حالا نه خود گوشی و نه سیستم عامل رو آپدیت نکردم ....

الان می خواستم بدونم چه جوری می شه به اندروید 4 آپدیت کنم ؟

لطفا روش اصلی این کار را که روت و آنلاک و ... نخواهد را بفرمایید !

با تشکر

با خود گوشی یا از طریق نرم افزار روی سیستم می تونی اپدیتش کنی

shahabprince
10-09-2012, 22:43
بچه ها من اینو گوشی رو امروز واسه داداشم خریدم
آندروید 2.3.4 روش نصبه
اگه به آندروید 4 آپدیت کنم بهتر میشه؟
از لحاظ سرعت و باطری خوب میشه؟
کسانی که آپدیت کردند لطفا نظر بدن

Mammad Prince
11-09-2012, 20:17
با خود گوشی یا از طریق نرم افزار روی سیستم می تونی اپدیتش کنی

دوست عزیز می شه یه کم بیشتر توضیح بدین ... ممنون

lordsystem72
15-09-2012, 14:36
سلام وخسته نباشید اگه میشه یکم تند تر به سوالات من پاسخ بدید ///////پیشاپیش سپاسگزارم
1-آیا میشه من bulild Numberگوشیم رو که دو رقم آخرش 42 هست رو به 62 تبدیل کنم (باهر برنامه ای)؟؟
2-من وقتی camera یا gallery گوشی رو باز میکنم گوشی هنگ میکنه و اگه قفل بالای صفحه رو بزنم صفحه مشکی میشه و دیگه هر کاری کنی هم صفحه روشن نمیشه (فقط با درآوردن باطری و روشن کردنش درست میشه)!!!!!

shahabprince
15-09-2012, 18:59
کسی نیست جواب ما رو بده؟

Mammad Prince
17-09-2012, 19:57
سلام دوستان من امروز صبح گوشیم رو به اندروید 4 آپدیت کردم و واقعا عالی شده !

اصلا هنگ و ... نداره ( قبلش هم نداشت ! ) و خیلی خشگل تر شده !:31:

باتریش هم به نظر من باور کنید حتی بهتر هم شده !!! از صبح دارم بازی می کنم و آهنگ گوش می دم ، تازه 40% شده !

Android Version : 4.0.4

Build Number : 4.1.B.0.431

یه حدود 300 مگ دانلود کردم ...

موفق باشید !

avril
18-09-2012, 18:45
سلام من xperia mini pro دارم مشکلم تو بلوتوس هست می تونم ارسال کنم اما دریافت نه از هر نرم افزاری هم بگید استفاده کردم اما برای دریافت تا 30 درصد می ره بعد قطع میشه الان هم فایل ترنسفور نصبه
شنیدم که برای دریافت باید گوشی روت باشه درسته؟ اگه اینجوره روشش رو بگید من درایور ندارم هیچ سی دی هم تو کارتون نیست راهنمایی کنید ممنون میشم
ترجیحا می خوام گوشی رو از طریق نرم افزاری که رو گوشی میریزم روت کنم و همچنین امکان ان روت هم باشه
مرسی

greenmidi
19-09-2012, 22:29
سلام
من یه رم 16 ترنسند کلاس 4 برای گوشیم گرفتم همه اطلاعات رم قبلی رو ریختم توی این
الان خیلی هنگ میکنه
چی کار کنم؟

AliReza-M
20-09-2012, 14:50
دوستان من وقتی گوشی رو به کامپیوتر متصل میکنم، نرم افزارش بالا نمیاد و فقط میتونم اطلاعات رم رو از تو my computer ببینم که اون هم هی وقع و وصل میشه. دفعه های اول که وصل میکردم، نرم افزار گوشی میومد بالا واسه دانلود و اینجور چیزا، ولی الان نمیاد.

باید چه کنم؟ دوستان راهنمایی کنند

ممنون

greenmidi
20-09-2012, 21:28
سلام
من یه رم 16 ترنسند کلاس 4 برای گوشیم گرفتم همه اطلاعات رم قبلی رو ریختم توی این
الان خیلی هنگ میکنه
چی کار کنم؟
کسی نیست به من کمک کنه
گوشی روی اعصابمه
هر بار که ریست میشه 1 دقیقه بالا میاد ولی بعدش دوباره هنگ میکنه

AliReza-M
22-09-2012, 22:08
کلا کلوپ در پیتیه، من دومین باره که اینجا سوال مطرح میکنم، ولی هیچکس حال جواب دادن نداره...

Q1Q
25-09-2012, 23:24
دوستانی که اندروید 4 دارین، لطفا این برنامه رو تست کنین ببینین بدون مشکل اجرا میشه یا نه.
خیلی ممنون میشم، چون میخوام ببینم مشکل از این برنامست یا اینکه گوشیم خراب شده. و گرنه خود برنامهه مهم نیست.

لینک دانلودش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود 1 مگابایت

vahidsport
10-10-2012, 17:30
سلام

من رام cm-7.2.0 رو ریختم و برنامه دورین اصلا خوشم نمیاد و برنامه دوربین رام استوک رو می خوام و یه رام هم دارم که برنامه ردوربین رام استوک رو داره و خود رام هم پسوند zip هست چه طور میتونم عوض کنم این دو تا رو

johnypersian1656
12-10-2012, 01:09
سلام

من رام cm-7.2.0 رو ریختم و برنامه دورین اصلا خوشم نمیاد و برنامه دوربین رام استوک رو می خوام و یه رام هم دارم که برنامه ردوربین رام استوک رو داره و خود رام هم پسوند zip هست چه طور میتونم عوض کنم این دو تا رو

رام سیانوژن با رام استاک ، framework های متفاوتی دارن ، بنابراین اگه بخواین از دوربین خود سونی استفاده کنین نیاز به ری کامپایل هست. از برنامه های دیگه مثل lg camera یا camera fx که بهتر هم هستن استفاده کنین

vahidsport
28-10-2012, 22:28
آقا چرا GPS من خیلی طول میکشه وصل شه با گوشی نئو و مقایسه کردم ( هر دو گوشی تو یه موقتصات و همزمان و البته زیر سقف 9 که نئو و خیلی سریخ وصل شد در حالی که گوشی من حتی یه ماهوا ر هم پیدا نکرد چرا ازمایس با یه برنامه بود فقط من 2.34 بودم و نئو و اندروید 4 بود

LOVEFORLOVE
09-12-2012, 19:02
سلام یه مینی هست بهد چند مین کار کردن قاطی میکنه باید چی کارش کنم نرم افزاریه خرجش چقده؟

Agame.Arash
09-12-2012, 21:28
داداش واسه مینی کلوپ داریم .... ولی اگه کارت گیره یه فکتوری ریست کن یا اگه اطلاعاتت مهم نیست فرمت کلی ... اگه درس نشد اشکالت از صفحه تاچه که خدا تومن خرجش میشه ... تازه اگه گیرت بیاد !

johnypersian1656
10-12-2012, 11:21
سلام یه مینی هست بهد چند مین کار کردن قاطی میکنه باید چی کارش کنم نرم افزاریه خرجش چقده؟
یه مشکل شایع توی اکسپریا مینی همین تاچه (حالا نمیدونم از شما هم همین باشه یا نه)‌ولی با یه اسکریپت میشه درستش کرد . که اسکریپتشم توی انجمن موبایلستان قسمت مینی هست.به قول دوستمون سوالتونم توی انجمن خود مینی بپرسین

darkest
11-12-2012, 17:43
سلام دوستان امروز من ی رام نصب کردم اماذ گوشی بالا نیومد..بعد دوباره رام اصلی رو فلش زدم اما تاچ گوشی کار نمیده؟کسی میدونه مشکل برای چیه؟ریست کرد کرنل عوض کردم فلش کردم هیچکدوم جواب نداد..یعنی ممکنه بخاطر نصب رام تاچ بسوزه؟

Agame.Arash
11-12-2012, 18:59
سلام دوستان امروز من ی رام نصب کردم اماذ گوشی بالا نیومد..بعد دوباره رام اصلی رو فلش زدم اما تاچ گوشی کار نمیده؟کسی میدونه مشکل برای چیه؟ریست کرد کرنل عوض کردم فلش کردم هیچکدوم جواب نداد..یعنی ممکنه بخاطر نصب رام تاچ بسوزه؟

تا حالا ندیدم عوض کردن رام تاچو بسوزونه ! البته این که از کار بیفته طبیعیه ولی این که بسوزه و بخوای صفحه عوض کنی خب .... ! ... از فرم ور اصلی بک آپ داری ؟ ... هونو یه بار دیگه بریز شاید فیکس شد ...

darkest
12-12-2012, 17:10
نه مشکلش خاص بود...هیچ کس فعلا نمیدونه راهش چیه اما من بلد شدم...ی بنده خدایی بلد بود میگفت80هزار میگیره درستش کنه...گفتم اگه اون بلده منم بلدم ..واسه همین خودم یاد گرفتم الانم گوشیم سالمه

LOVEFORLOVE
30-12-2012, 21:26
آقا مشکل گوشی هنوز پا برجاست و راه حل مناسب اینه که به آندروید 4 ارتقا داد خواستم ببینم باید به متخصص بدم برام ارتقا بده یا خورم میتونم هزینه ارتقاش تا چقده؟ممنون سریع جواب بدید

آندروید 4 خوبخ؟خوب جواب میده روی مینی؟

2raj_a
31-12-2012, 00:10
دست عزیز ارتقا دادن گوشی به اندروید 4 که کاری نداره خیلی ساده است و خودتون میتونید انجام بدین

LOVEFORLOVE
01-01-2013, 20:10
چه جوری آخه:n02:

یکی بهم اموزشو میده:42:

adrenalin
01-01-2013, 21:47
چه جوری آخه:n02:

یکی بهم اموزشو میده:42:

اول این برنامه دانلود کنید

Download PC Companion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم آموزش تو لینک زیر