PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ mini & mini pro | اندرويدي كوچك سوني اريكسون با پردازنده ي 1 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

greenmidi
23-01-2012, 20:34
این لینکی که زدی قیمتشو برده بالا!!!!!! اگه روش کلیک کنی دیگه 320 نیست! زده 400 هزار تومن!!!!!!!!!!!1

دوست عزیز دی جی کالا و گوشی شاپ دزدترین سایت های ایتنرنت هستن!
قیمتاشون همیشه 50 تا 100 تومن از قیمت واقهای بالاتره!!!!!
اگه از این دو تا سایت بگیری وقعا اشتباه کردی

به نظر من از سایت قطعه بگیر. قیمتاش قیمت های کف اینترنت هست و واقها دارن کالاهاشونو با سود کم میفروشن!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته به نظر من یه اگه یه ذره بزاری رو پولت یه neo v بگیری خیلی بهتره و بازی ها و برنامه های بیشتری داره (به خاطر رزولوشن بزرگش) . تو این سایت neo v رو زده 375 که واقها مفته! البته ray هم هست 388 که فقط صفحش کوچکتره ولی دوربینش 8 مگاپیکسله!

در مورد اعتبار این فروشگاه هم میتونی به اینجا سر بزنی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Ft221746-page48.html)

همینی که به قول شما دزد نیست هیچی موجود نداره
یعنی داره نمی خواهد بفروشه شاید برای ثبات بازار یا .................؟

atlas-m
23-01-2012, 22:20
سلام دوستان عزیز .. عرض کنم خدمتتون من گوشیمو که گرفتم وقتی قفلش میکردم تیریپه تلویزیون خاموش میشد ! اما نمیدونم چرا پریده این قضیه ! میخواستم بدونم اگه آپش کنم اوکی میشه یا غیر آپ کردن هم راه حلی وجود داره ... ؟؟؟
:19:

سلام.
وقتی گوشیمو آپدیت کردم (برای اولین بار) مال منم پرید. خیلی جالب بود. دلم براش تنگ شده بود. تا اینکه آپدیت جدیدتر اومد (62) و منم آپدیت کردم. درست شد!

PersiAndroid
23-01-2012, 23:01
به اين قابليت crt off ميگن... فك نكنم رو رام رسمي باشه احتمالا كاستوم هست تو چينج لاگ رام نگاه كنين بايد نوشته باشه

hamed1297
23-01-2012, 23:31
سلام دوستان عزیز .. عرض کنم خدمتتون من گوشیمو که گرفتم وقتی قفلش میکردم تیریپه تلویزیون خاموش میشد ! اما نمیدونم چرا پریده این قضیه ! میخواستم بدونم اگه آپش کنم اوکی میشه یا غیر آپ کردن هم راه حلی وجود داره ... ؟؟؟
از توی منو ستینگ قسمت دیسپلی:دی...ببینید همه انیمیشن ها فعال هست یا نه.اونجا بود گزینش.

atlas-m
23-01-2012, 23:37
به اين قابليت crt off ميگن... فك نكنم رو رام رسمي باشه احتمالا كاستوم هست تو چينج لاگ رام نگاه كنين بايد نوشته باشه
نه دوست عزیز. این قابلیت به صورت فابریک (رام رسمی) روی گوشی هست. وقتی به 52 آپدیت می کنی میپره و وقتی به 62 آپدیتش کردی میاد!!!

galiver_7145
25-01-2012, 15:52
از توی منو ستینگ قسمت دیسپلی:دی...ببینید همه انیمیشن ها فعال هست یا نه.اونجا بود گزینش.

مرسی دوست عزیز ! درست شدش ! :40:
فقط یه چیز دیگه ! اگه همه انیمیشن هارو فعال کنی , رو مصرف باتریت تاثیر داره ؟؟؟:41:

mohammadkj
26-01-2012, 12:32
سلام من mini pro رو دو ماهه دارم ولی امروز متوجه شدم یکی از پیکسلهاش کار نمیکنه گوشیم گارانتی هم نداره یعنی ممکنه مشکل سخت افزاری باشه؟

atlas-m
28-01-2012, 22:46
سلام من mini pro رو دو ماهه دارم ولی امروز متوجه شدم یکی از پیکسلهاش کار نمیکنه گوشیم گارانتی هم نداره یعنی ممکنه مشکل سخت افزاری باشه؟
مطمئناً باید سخت افزاری باشه. فکر نمی کنم با نرم افزار، به سادگی بشه یک پیسکل رو خاموش کرد. یا مثلا به خاطر اینکه در بخش رام مشکلی هست، پس باید یک دو از پیسکل های خوشگلمون رو از دست بدیم.

برای استفاده از گارانتی برای این موارد یسری داستان ها وجود داره. مثلا مال لب تاپ من:
1. اگه سفید بود به گارانتی مربوط نمیشه. (پیسکلو میگم)
2. اگه سیاه بود چند حالت داره :
الف : اگه یکی بود. بی خالش بشین.
ب : اگه دوتا شد. بازم مورد نداره.
ج : اگه ... .
.
.
.
هـ : اگه زیاد بود، بیارینش تا درستش کنیم!!!
لب تاپ من ASUS هست. قدیمه شده دیگه. ولی توی گارانتیش اینا رو نوشته. دفترچه فارسی اون چاپ خارجه و ایرانی نیست.

vahidsport
30-01-2012, 16:08
این برنامه رو نصب کنید ببینید که چند امتیاز میده
این کار رو حتما یکی انجام بده لازم داره (ممنون)
X10 خودشو خفه کرد 1400 و تو حالت عادی 1200 تا گرفت و Neo V تو حالت عادی 1600 تا گرفت می خوام بدونم این گوشی چند امتیاز میگیره؟

حجمش هم 800 کیلو هست از سرور Mediafire راحت دان میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atlas-m
30-01-2012, 19:07
.: Quadrant Advanced :.

System
SDK version : 2.3.4
ID : 4.0.2.A.0.62

Device
Model : SK17i - Sony Ericsson XPERIA™ mini pro

Screenshot 1 :

Screenshot 2 :

Screenshot 3 :

Screenshot 4 :

vahidsport
30-01-2012, 20:29
برای یه گوشی با این قیمت عالیه
پس فکر نمیکنم تو پخش فیلم های 1280*720 با پسوند MKV و بیت ریت های بالای 4 مگ مشکل داشته باشه درسته؟

فرق اون شات ها تو چیه از 1500-2000 متغییره؟ کلاک CPU تو حالت 1500 چقدر هست؟
اگه ممکنه اسم بازی هایی یا برنامه که تا حالا نتونستید اجرا کنید رو بگید؟ دلیلش رو هم بگید که بازی فکر میکنم فقط رزولوشن باشه درسته؟تو برنامه فکر نمی کنم مشکل داشته باشید

با تایپ فارسی تو حالت معمولی(منظورم Landscape نیست) مشکل ندارید؟مثلا حرف ها رو اشتباهی تایپ نمی کنید؟

USB On The Go و اندروید 4 این گوشی داره دیگه!!!!؟

کلا عیب های گوشی چی هست؟ و اگر دوباره به خواهید گوشی بخرید چی میگیرید
Vivaz Pro گرفتم پشیمون شدم نمی خوام دوباره پشیمون بشم
ببخشید که زیاد سوال پرسیدم

Mammad Prince
30-01-2012, 22:23
برای یه گوشی با این قیمت عالیه
پس فکر نمیکنم تو پخش فیلم های 1280*720 با پسوند MKV و بیت ریت های بالای 4 مگ مشکل داشته باشه درسته؟

اگه ممکنه اسم بازی هایی یا برنامه که تا حالا نتونستید اجرا کنید رو بگید؟ دلیلش رو هم بگید که بازی فکر میکنم فقط رزولوشن باشه درسته؟تو برنامه فکر نمی کنم مشکل داشته باشید

با تایپ فارسی تو حالت معمولی(منظورم Landscape نیست) مشکل ندارید؟مثلا حرف ها رو اشتباهی تایپ نمی کنید؟

Vivaz Pro گرفتم پشیمون شدم نمی خوام دوباره پشیمون بشم

آره انصافا عالیه !

من که تا حالا بازی آندرویدی نبوده که نتونم باهاش بازی کنم ! ( البته 100 درصد چنین بازی هایی هست ! )
برنامه هم همین طور !

من معمولا تو حالت landscape و با کیبورد کار می کنم ! و فوق العادست !
چرا وقتی کیبورد به این باحالی داره ازش استفاده نکنم ؟!

ولی در حالت معمولی به خاطر کوچک بودن صفحه ، یه خورده تایپ کردن سخته ...

من در کل عیب خاصی ندیدم و الان حدود 3 ماه این گوشی (mini pro) رو دارم و ازش راضی ام !!!!! :31::31::31:

vahidsport
30-01-2012, 22:38
چرا وقتی کیبورد به این باحالی داره ازش استفاده نکنم ؟!
گوشیم در حال حاضر Vivaz Pro هست و کیبردش تو حالت معمولی اصلا نمیشه استفاده کرد و با چرخش گوشی به حالت Landscape نمیره و مجبورم همیشه رو Landscapeحالت تایپ کنم که گاهی اوقات مثلا تو خیابون دارم میرم دستم هم پره مجبورم با یک دست تایپ کنم که تو حالت Landscape نمیه که اندروید این مشکل رو نداره

قیمت این گوشی هم معمولی و هم پرو کسی خبر داره

atlas-m
30-01-2012, 22:45

نه به اون صورت مشکل نداره. تا حالا هرچی ریختم خونده. البته بعضی هاشو هم نخونده. علتشو هم نمی دونم. زدم به تلویزیونمون، اونم نخوند. ولی تو لپ تاپ خوند!

چند بار بنچ مارک رو اجرا کردم و نتیجه هر بار متفاوت بود! گفتم بزارم براتون خودتون تصمیم بگیرید.

من N.O.V.A 2 رو اجرا کردم مشکلی نداشت. ولی چون صفحه نمایش کوچیک بود حال نکردم و پاکش کردم. کامپیوتر رو میزی من دوتا صفحه نمایش 22 اینچ داره. با اونا بازی میکنم. با 3 اینچ حال نمی کنم! اینو گفتم که بدونی این مسئله کاملاً سلیقه ای هستش.

با تایپ فارسی تو حالت معمولی(منظورم Landscape نیست) مشکل ندارید؟مثلا حرف ها رو اشتباهی تایپ نمی
کنید؟

کیبورد داره، مــــــــــــــــــــاه. چرا Landscape؟!؟؟؟!!

در ماه مارس آپدیت آندروید 4 اون میاد. خبرشو از سایت سونی گرفتم و توی همین تایپیک گذاشتم.

من تنها عیبشو کوچک بودنش می دونم. به نظر من گوشی هوشمند یعنی اینترنت و اینترنت توی صفحه کوچیک خیلی جواب نمیده و فقط یک کار رابنداز هست. من اگه قرار باشه گوشی دوباره بگیرم، سعی میکنم پول بیشتری روش بزارم و "حداقل" 3.7 اینچی بگیرم. مثلا Neo که من خیلی دوسش دارم. البته دیگه کیبورد نداره و خود این کیبرد کلاس خاص خودشو داره. اصلا بیشترین علت خرید من به خاطر کیبردش بود. سامسونگ یه گلکسی 9003 هم داره که بدک نیست.

خواهش.

وسلام.

atlas-m
30-01-2012, 22:55
بابت قیمت هم بهت بگم که قیمتش فعلا ثابت نیست.
لینک وب سایت موبایل : قیمت گوشی "مینی پرو" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jojonice
31-01-2012, 22:02
سلام
لطفا راهنمائی کنید
در مورد XPERIA X10 mini pro آیا نرم افزار ظبت مکالمه بدون صداب بیپ موجود میباشد ؟
و لطفا بگید قیمت حدودا چقدره بعضی سایتها زدن 200 تومان و بعضی های دیگر 350 زدن اختلافشون خیلی زیاده
حالا حدودا چقدره
در مورد کیبوردش سوال دارم که آیا باید همیشه از کیبوردش استفاده کرده ؟ یا نیازی نیست
میخواهم بدونم کیبوردش به چه کاری میاد چون مدلی هم داره بدون کیبورد
و اندرویدش چنده چون در جاهای مختلف گفتن ورژنش را و لطفا بگید چنده و آیا بروز میشود ؟
لطفا بگید چه فرقی در XPERIA X10 mini pro و XPERIA X8 mini pro است
باتشکر
خداحافظ

atlas-m
31-01-2012, 22:13
سلام
لطفا راهنمائی کنید
در مورد XPERIA X10 mini pro آیا نرم افزار ظبت مکالمه بدون صداب بیپ موجود میباشد ؟
و لطفا بگید قیمت حدودا چقدره بعضی سایتها زدن 200 تومان و بعضی های دیگر 350 زدن اختلافشون خیلی زیاده
حالا حدودا چقدره
در مورد کیبوردش سوال دارم که آیا باید همیشه از کیبوردش استفاده کرده ؟ یا نیازی نیست
میخواهم بدونم کیبوردش به چه کاری میاد چون مدلی هم داره بدون کیبورد
و اندرویدش چنده چون در جاهای مختلف گفتن ورژنش را و لطفا بگید چنده و آیا بروز میشود ؟
لطفا بگید چه فرقی در XPERIA X10 mini pro و XPERIA X8 mini pro است
باتشکر
خداحافظ

سلام دوست من. این تایپیک مختص گوشی XPERIA mini/mini pro است.

jojonice
31-01-2012, 22:26
سلام خوب ببخشید خوب در همین مورد سوالم بود مگر XPERIA X10 mini pro مربوط به اینجا نمیشود اسمش
یا فرقی دارد
میشود لینک بدهید

atlas-m
31-01-2012, 22:41
سلام خوب ببخشید خوب در همین مورد سوالم بود مگر XPERIA X10 mini pro مربوط به اینجا نمیشود اسمش
یا فرقی دارد
میشود لینک بدهید
سلام.
مشخصات Sony Ericsson XPERIA™ mini pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات Sony Ericsson XPERIA™ X10 mini pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم لینک گوشی Sony Ericsson XPERIA™ X10 mini pro در سایت P30World ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تشکر یادت نره!

.:PAR3A:.
31-01-2012, 22:59
حذف شود...

Hamed_forum
02-02-2012, 17:53
این گوشی طوره؟ایا ارش داره ادم 80هزارتومان بیشتر هزینه کنه و این رو بگیره بجای x8?
کارکردش چند در مییاد؟کسی کاردکردش رو نداره؟

atlas-m
02-02-2012, 18:10
این گوشی طوره؟ایا ارش داره ادم 80هزارتومان بیشتر هزینه کنه و این رو بگیره بجای x8?

شما یه کاری کن. در بخش جستجوی پیشرفته تنظیمات رو طوری تغییر بده که تایپیکهایی که من فرستادم و مربوط به تلفن همراه هم هست رو برات جستجو کنه. من تمام جزئیات این گوشی رو توی همین تایپیک گذاشتم.
توی سایت آل دیجیتال هم یکی کارکرده زده . ببین چنده.
www . AllDigitall . com

2raj_a
02-02-2012, 19:16
دوست عزیز من x8 أاشتم و الان از خرید مینی خیلی راضیم و تقریبا میتونم بهت اطمینان بدم که تو خریدش شک نکن به نظر من گوشی خوبیه

khafan8288
03-02-2012, 00:07
سلام
دوستان چرا قسمتی واسه x10 mini نیستش؟
من هرچی گشتم قسمتی پیدا نکردم
چیکار کنم؟
مشکل اصلیم هم اینه

این گوشی دکمه ریاستارت نداره؟
داداشم این گوشیو داره
فک کنم رمش ایراد داره صفحه گوشی قفل شده
اما نمیدونم چه جوری گوشیو روشن خاموش کنم
چیکار کنم؟

hamed1297
03-02-2012, 00:18
پس این چیه؟:

گوشیتون روت باشه برنامه ای به نام x-charge که اون برنامه گزینه های ریستارت و خاموش کردن رو داره.

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

فعلا باتری رو بکشید.

khafan8288
03-02-2012, 00:24
پس این چیه؟:

گوشیتون روت باشه برنامه ای به نام x-charge که اون برنامه گزینه های ریستارت و خاموش کردن رو داره.

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

فعلا باتری رو بکشید.

گوشیم روت هست
اما مشکل اینه که صفحه کاملا سیاهه
ولی وقتی میزنی به pc یا به شارژ چراغش روشن میشه
مشکل اینجاست که باتریش هم onboard هست:41::37::42:

mhddddd
03-02-2012, 01:05
دوستان کسی طریقه روت و برطرف کردن مشکل لایسنس را در اپدیت جدید بدون باز کردن بوت لودر را بلده؟

hamed1297
03-02-2012, 15:11
گوشیم روت هست
اما مشکل اینه که صفحه کاملا سیاهه
ولی وقتی میزنی به pc یا به شارژ چراغش روشن میشه
مشکل اینجاست که باتریش هم onboard هس
درست شد؟دکمه پاور رو نگه دارید ببینید ریست میشه.توی گوگل یه سرچ بزنید راهی هست حتما.

vahidsport
04-02-2012, 23:41
این دو تا گوشی USB-on-the-go دارند؟

به اندروید 4 هم اپدیت ش براش میاد دیگه؟

atlas-m
05-02-2012, 08:57
این دو تا گوشی USB-on-the-go دارند؟

به اندروید 4 هم اپدیت ش براش میاد دیگه؟

من قبلا پاسخ شمارو دادم.
آنروید 4 براش در ماه مارس میاد.
USB on the go
رو توی مشخصاتش نزده:
مشخصات کامل گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidsport
05-02-2012, 10:21
من قبلا پاسخ شمارو دادم.
آنروید 4 براش در ماه مارس میاد.
USB on the go
رو توی مشخصاتش نزده:
مشخصات کامل گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_ericsson_xperia_mini_pro-3713.php)

ممنون

ولی این گوشی USB-on-the-go داره....

این لینک رو ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

01110362
06-02-2012, 16:46
سلام.
دوستان لینک بیلد 62 مینی دارید ؟:41:

atlas-m
06-02-2012, 19:10
سلام.
دوستان لینک بیلد 62 مینی دارید ؟:41:
سلام.
از سایت زیر دانلودش کن.
[رام رسمی] تمام رامهای رسمی xperia mini/mini pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

atlas-m
06-02-2012, 19:25
سلام. من گوشی خودم می خوام بفروشم. اگر پیشنهادی برای خرید دارید حتما به سایت زیر مراجعه کنید.
فروش گوشی دست دوم XPERIA mini pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

01110362
06-02-2012, 21:20
adb server is out of date. killing...
این پیام من زمان نصیب cwm و باز کردن bootloder دارم یعنی چی؟چطور میتونم رفعش کنم . ضمنا دوستان اگر توضیحی دارند بی نصیب نزارن.[COLOR="Silver"]

Hamed_forum
06-02-2012, 22:32
اگر یک مینی معمولی باشه من خریدارم

atlas-m
07-02-2012, 12:11
اگر یک مینی معمولی باشه من خریدارم
دوست من Xperia mini pro هستش.
حالا چرا شما mini می خوای. این هم گرافیکش بالاتره (کمی) و هم یک کیبرد عالی داره. ضمن اینکه با توجه به قیمتی که من اعلام کردم به نظر عاقلانه تر اینکه اینو بخرید. (با توجه به اینکه قیمت کل گوشی ها بالا رفته)

Hamed_forum
07-02-2012, 13:30
دوست من Xperia mini pro هستش.
حالا چرا شما mini می خوای. این هم گرافیکش بالاتره (کمی) و هم یک کیبرد عالی داره. ضمن اینکه با توجه به قیمتی که من اعلام کردم به نظر عاقلانه تر اینکه اینو بخرید. (با توجه به اینکه قیمت کل گوشی ها بالا رفته)

دوتا گوشی مشخصاتشون یکی
بعد پول اونقدر ندارم پول به خاطر کیبورد دار بیشتر بدم با قیمتی ک شما زدی نوعش گیر میاد البته بدون گارانتی
تکر منتظر پیشهادادت جدید

atlas-m
07-02-2012, 14:09
دوتا گوشی مشخصاتشون یکی
بعد پول اونقدر ندارم پول به خاطر کیبورد دار بیشتر بدم با قیمتی ک شما زدی نوعش گیر میاد البته بدون گارانتی
تکر منتظر پیشهادادت جدید
ببخشید. من منظورم پردازنده بود و نه گرافیک. توی پستی قبلی که نگاه کنی در رابطه با این مسئله بحث شده.

پردازنده XPERIA mini pro
Qualcomm MSM8255 Snapdragon

پردازنده XPERIA mini
Qualcomm QSD8255 Snapdragon

ضمن اینکه با توجه به کوچک بودن صفحه نمایش این گوشی ها در هنگام تایپ شما دچار مشکل خواهید بود. این مشکل در زمانی که به صورت افقی یا عمودی تایپ می کنید و جود دارد. مثلا در حالت عمودی برای هر حرف باید چندین با دکمه ها را بفشارید و در حالت افقی با وجود اینکه تمام حروف در دسترس هست ولی به خاطر کوچکی و همچنین کوچکتر بودن بخش نمایش متن تایپ شده، دچار مشکل خواهید شد. ولی با وجود کیبردی که دکمه های آن با فاصله خوبی از هم قرار گرفته ان دیگه مشکلی نخواهید داشت.
ضمناً این گوشی بدون گارانتی 380 هزار تومن است. که البته بدون گارانتی آن در "شهرستانها" نیست. و گوشی با گارانتی هم 394 هزار تومن قیمت خورده که البته تا چندی پیش 430 هزار تومن بود.

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

ضمناً مصرف باتری XPERIA mini pro کمتر از mini است.

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

XPERIA mini pro :
Up to 5 h 40 min (2G) / Up to 5 h 25 min (3G)

XPERIA mini :
Up to 4 h 30 min (2G) / Up to 4 h 30 min (3G)

vahidsport
07-02-2012, 14:38
پردازنده XPERIA mini pro

پردازنده XPERIA mini

با این اوصاف Xperia mini امتیاز ش تو بنچمارک ها چنده؟ کسی میتونه تست کنه ، پرو که خیلی خوب بود

این لینک برنامه

Hamed_forum
07-02-2012, 21:05
ببخشید. من منظورم پردازنده بود و نه گرافیک. توی پستی قبلی که نگاه کنی در رابطه با این مسئله بحث شده.

پردازنده XPERIA mini pro

پردازنده XPERIA mini

ضمن اینکه با توجه به کوچک بودن صفحه نمایش این گوشی ها در هنگام تایپ شما دچار مشکل خواهید بود. این مشکل در زمانی که به صورت افقی یا عمودی تایپ می کنید و جود دارد. مثلا در حالت عمودی برای هر حرف باید چندین با دکمه ها را بفشارید و در حالت افقی با وجود اینکه تمام حروف در دسترس هست ولی به خاطر کوچکی و همچنین کوچکتر بودن بخش نمایش متن تایپ شده، دچار مشکل خواهید شد. ولی با وجود کیبردی که دکمه های آن با فاصله خوبی از هم قرار گرفته ان دیگه مشکلی نخواهید داشت.
ضمناً این گوشی بدون گارانتی 380 هزار تومن است. که البته بدون گارانتی آن در "شهرستانها" نیست. و گوشی با گارانتی هم 394 هزار تومن قیمت خورده که البته تا چندی پیش 430 هزار تومن بود.

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

ضمناً مصرف باتری XPERIA mini pro کمتر از mini است.

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

XPERIA mini pro :
Up to 5 h 40 min (2G) / Up to 5 h 25 min (3G)

XPERIA mini :
Up to 4 h 30 min (2G) / Up to 4 h 30 min (3G)
من دقت نکردم پردازشگرشون فرق دار

اما چکارکنم پولم کمه

vahidsport
07-02-2012, 23:47
مثل اینکه gsmarena اشتباه کرده
تو این ادرس که مربوط به review مینی هست چیپ ست رو زده MSM8255 و در سایت ویکیپدیا و یکی دو سایت دیگه هم چیپست رو همین MSM8255 زده

این لینک مربوط به جی اس ام ارنا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_ericsson_xperia_mini-review-634.php)

اینم یه سایت دیگ هکه جزئیات رو خیلی دقیق تر زده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n

atlas-m
08-02-2012, 14:33
فرق پردازش گر رو دوستانی این گوشیهارو دارند گفته بودن.

01110362
08-02-2012, 14:38
من دقت نکردم پردازشگرشون فرق دار

اما چکارکنم پولم کمه
سلا م
دوست عزیز انقدر وسواس نباش تو این قضیه .شما تو خرید این گوشی (مینی ) شک نکن .
صدا تو اسپیکر کیفیت قابل قبولی داره و در هدفون هم که به جرات باید بگم بهترین کیفیت صدایی هست که تا حالا شنیدم بین گوشیها (5800 - n78 - hd mini -diamon 2- x8 - galaxy s - n95 - e71).
واقعا اسم خوبی رو گوشی گذاشتن هیولای کوچک .
با رم 512 و cpu 1 ghz دوربین 5 مگاپیکسل 720 p دیگه چی میخوای؟؟ ظاهرا آندروید 4 هم بطور رسمی براش خواهد اومد .
تنها ضعفی که من دیدم ساپورت رام هست که اونطوری که انتظار میره نیست البته رامهایی براش پورت شده که من بیشتر ترجیح میدم از رام رسمی استفاده کنم + مشکل back گوشی که اون هم تو گوشی هایی سری ساخت قدیمی با یک اسکریپت حل شده و گوشیهای جدید هم که این مشکل ندارند ظاهراً .
موفق باشید.

vahidsport
08-02-2012, 15:25
سلا م
دوست عزیز انقدر وسواس نباش تو این قضیه .شما تو خرید این گوشی (مینی ) شک نکن .
صدا تو اسپیکر کیفیت قابل قبولی داره و در هدفون هم که به جرات باید بگم بهترین کیفیت صدایی هست که تا حالا شنیدم بین گوشیها (5800 - n78 - hd mini -diamon 2- x8 - galaxy s - n95 - e71).
واقعا اسم خوبی رو گوشی گذاشتن هیولای کوچک .
با رم 512 و cpu 1 ghz دوربین 5 مگاپیکسل 720 p دیگه چی میخوای؟؟ ظاهرا آندروید 4 هم بطور رسمی براش خواهد اومد .
تنها ضعفی که من دیدم ساپورت رام هست که اونطوری که انتظار میره نیست البته رامهایی براش پورت شده که من بیشتر ترجیح میدم از رام رسمی استفاده کنم + مشکل back گوشی که اون هم تو گوشی هایی سری ساخت قدیمی با یک اسکریپت حل شده و گوشیهای جدید هم که این مشکل ندارند ظاهراً .
موفق باشید.

شما که این گوشی مینی رو دارین میتونید یه بچمارک بگیرین و امتیاز ش رو اینجا بزارین؟برنامه رو تو یکی دو پست بالاتر گذاشتم
ممنون

01110362
08-02-2012, 19:56
شما که این گوشی مینی رو دارین میتونید یه بچمارک بگیرین و امتیاز ش رو اینجا بزارین؟برنامه رو تو یکی دو پست بالاتر گذاشتم
ممنون

بنچی که گذاشتم بدون دستکاری و اورکلاک هست و با اورکلاک هم بنچ تا 3400-3500 تونستن امتیاز بیارن .
موفق باشید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

starn
10-02-2012, 14:07
کسی ازدوستان این اواخر این گوشی رو گرفته با توجه به این که اکثر گوشی های بازار گارنتی اصلی شدن میخواستم ببینم الان اینایی که توی بازار تهران هست سری ساختشون چنده با گارانتی کامتل سری w41 پیدا میشه؟؟؟

atlas-m
10-02-2012, 18:11
بنچی که گذاشتم بدون دستکاری و اورکلاک هست و با اورکلاک هم بنچ تا 3400-3500 تونستن امتیاز بیارن .
موفق باشید .
سلام دوست من. نرم افزارهای بنچ مارک یک اطلاعاتی از سخت افزار رو هم نشون میدن. میشه مدل "پردازنده" گوشی تون رو هم از توش پیدا کنید و بزارید. (البته گوشی شما mini بود دیگه؟)

jrmn77711
11-02-2012, 18:31
سلام بچه ها
من واقعا گرفتار شدم
یکی به دادم برسه
من گوشیمو روت کردم با برنامه unlook root . گوشیمم اکسپریا مینی پرو هستش.
بعد یه مدت که استفادش کردم خواستم برنامه های اضافی رو پاک کنم سرعتش بیاد بالا.
بعد فکتوری ریسیت کردم گوشیمو تو حالت روت شده.
بعد که بالا اومد گوشیم یو اس بی رو نمیشناخت.
دوباره انروت کردم و دوباره فکتوری ریسیت کردم درست شد.
اما یه سری برنامه ها رو که قبلا نصب میکرد دیگه نصب نمیکرد.
ورژن اندرویدم اومده عقب.
تو ویژگی تلفن مینویسه ورژن 2.3.4 یعنی همون ورژنی که بود.اما برنامه های که با این ورژن اجرا میشدند دیگه اجرا نمیشن.برنامه های با ورژن قدیمیتر اجرا میشن.
گوشیمو خواستم اپدیت کنم.
ابدیت سنتر ابدیت جدید و نشون میده.
ابدیت جدید رو هم دانلود کردم ولی وقتی میره تو نصب و گوشی رو خاموش میکنه و نصب میکنه .تو مرحله اخر نصب ایدیت گیر میکنه و انجامش نمیده و وقتی گوشی میاد بالا مینویسه بسته ابدیت نصب نشد.
چیکار کنم من؟
میخوام گوشیمو ابدیت کنم.یکی به دادم برسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
09377951177
arash79551@gmail.com (arash79551@gmail.com)

2raj_a
11-02-2012, 23:04
دوست عزیز فایل اپدیت جدید رو دانلود کنین و با فلش تولز بریزین روی گوشی درست میشه

Hamed_forum
14-02-2012, 16:01
ایا ایکس lmini برای تلویزیون های هوشمند امکاناتی داره اخه x10 رو میگن میشه باهش روصفحه تلوزیونهای هوشمند فیلم نمایش داد
دنبال کارکدشم کسی داره؟

atlas-m
14-02-2012, 23:48
ایا ایکس lmini برای تلویزیون های هوشمند امکاناتی داره اخه x10 رو میگن میشه باهش روصفحه تلوزیونهای هوشمند فیلم نمایش داد
دنبال کارکدشم کسی داره؟
نرم افزار Connected devices
قابلیت اتصال به ®BRAVIA و ™PLAYSTATION3 از شبکه Wi-Fi (بی سیم).
من نه تلویزیون SONY و نه پلی استیشن دارم که امتحانش کنم!

Hamed_forum
15-02-2012, 11:10
نرم افزار Connected devices
قابلیت اتصال به ®BRAVIA و ™PLAYSTATION3 از شبکه Wi-Fi (بی سیم).
من نه تلویزیون SONY و نه پلی استیشن دارم که امتحانش کنم!

یعتی با ایکس 8 و مینی ایکس 10 نمیشه؟

atlas-m
15-02-2012, 16:51
یعتی با ایکس 8 و مینی ایکس 10 نمیشه؟
من X10 و یا X8 ندارم و نمی دونم!
ولی این نرم افزار چون به صورت پیش فرض بر روی گوشی نصب شده، وقتی جزئیات گوشی رو توی سایتهای مختلف میزنن، نرم افزارهای نصب شده پیش فرض هم رو میزنن. شاید اسم این نرم افزار رو هم توی او لیست اعلام کنن. تحقیق در رابطه با این مسئله پای خودتون!

saeediust
16-02-2012, 02:40
سلام اگه ميشه طريقه روت كردن ميني (پرو منظورم نيست )رو بگين
روش خيلي ساده كه به نصب رام نياز ناشته باشه

01110362
16-02-2012, 14:51
سلام اگه ميشه طريقه روت كردن ميني (پرو منظورم نيست )رو بگين
روش خيلي ساده كه به نصب رام نياز ناشته باشه
سلام
ورژن رام رو گوشیتون چیه ؟
اگر بیلد 62 باشه یه خورده دنگ وفنگ داره .ورژنهای پایینتر راحت تر روت میشن.

saeediust
17-02-2012, 02:04
همون 62 هست

saeediust
18-02-2012, 13:28
چه طوري روت كنم بيلد برام مهم نيست

greenmidi
19-02-2012, 00:26
سلام من دیروز یه پرو خریدم 380
الن که می خواهم آپدیت کنم ورژن 4 موجوده ولی برای آپدیت تا به جایی پیش میره بعد مینویسه
آندروید خودش2.3.3 هستش
usb رو از پشت وصل کردم
ورژن 2.0 برنامه رو از سایت سونی اریکسون دانلود کردم
حالا چه کار کنم؟

atlas-m
19-02-2012, 09:22
سلام.
ورژن 4 آندروید نیومده! 2.3.4 اومده.
مراحل زیر رو طی کن. انشااله حل میشه:
1. نصب آخرین ورژن Sony Ericsson PC Companion
2. فعال کردن USB debugging از از طریق : Setting/Applications/Development/USB debugging
3. غیر فعال کردن نصاب PC Companion خود گوشی از طریق : Setting/Sony Ericsson/Connectivity/Install PC Companion
4. داشتن حداقل 50 درصد باتری برای آپدیت
5. اتصال گوشی به سیستم و اجرای نرم افزار Sony Ericsson PC Companion

همچنین شما می توانید از طریق نرم افزار Update Service گوشی خود را آپدیت کنید. (این روش بهتر است و مراحل بالا باید در آن نیز رعایت کنید.)

saeediust
19-02-2012, 13:42
گوشي رو روت كردم ورزن 62
تا 2 گيگا هرتز ميشه فركانس سي پي يو رو بالا برد
فلش مموري رو هم تونستم داخلش رو بخونم خيلي حال داد
جواستيك رو هم وصل كردم ولي تو بازي نتونستم استفاده كنم موس رو هم ميشناسه

greenmidi
19-02-2012, 21:21
سلام.
ورژن 4 آندروید نیومده! 2.3.4 اومده.
مراحل زیر رو طی کن. انشااله حل میشه:
1. نصب آخرین ورژن Sony Ericsson PC Companion
2. فعال کردن USB debugging از از طریق : Setting/Applications/Development/USB debugging
3. غیر فعال کردن نصاب PC Companion خود گوشی از طریق : Setting/Sony Ericsson/Connectivity/Install PC Companion
4. داشتن حداقل 50 درصد باتری برای آپدیت
5. اتصال گوشی به سیستم و اجرای نرم افزار Sony Ericsson PC Companion

همچنین شما می توانید از طریق نرم افزار Update Service گوشی خود را آپدیت کنید. (این روش بهتر است و مراحل بالا باید در آن نیز رعایت کنید.)
منظور من همون 2.3.4 بود
ولی باز هم مشکلم حل نشد
لطفا کمک کنید

vahidsport
19-02-2012, 21:52
شما با update service اپدیت کن احتمال زیاد حل میشه

akbarrazmi
19-02-2012, 22:49
سلام

دوستان عزیز صدای زنگ پیامک من عوض نمیشه.. و هر کاری میکنم همان صدای فابریک هست.. کمک کنید!

golabi_65
19-02-2012, 22:59
سلام

دوستان عزیز صدای زنگ پیامک من عوض نمیشه.. و هر کاری میکنم همان صدای فابریک هست.. کمک کنید!

با airdroid میشه . نصبش کن ، wifi روشن باشه ، تو pc یا لپتاپت ip که میده رو تو فایر فاکسی چیزی تایپ کن کامل با http و همه چی ، بعد که وصل شد، هر کاری دوست داری بکن با موبایلت ، رینگ تون هم همونجا میبینی دم دسته

greenmidi
19-02-2012, 23:20
شما با update service اپدیت کن احتمال زیاد حل میشه
حل شد با تشکر از دوستان
بعد از آپدیت مصرف باتری کمتر شد
دوربین سه بعدی اضافه شد

golabi_65
20-02-2012, 00:03
باز هم نشد
دوستان کمک کنند

matr!x_2008
21-02-2012, 15:31
گوشي رو روت كردم ورزن 62
تا 2 گيگا هرتز ميشه فركانس سي پي يو رو بالا برد
فلش مموري رو هم تونستم داخلش رو بخونم خيلي حال داد
جواستيك رو هم وصل كردم ولي تو بازي نتونستم استفاده كنم موس رو هم ميشناسه

سلام. منم بیلد 62 رو اپدیت کردم.اما نمیتونم روت کنم:41:.میشه بگی چطور 62 رو روت کردی؟ ممنون میشم

Punisher_2008
22-02-2012, 14:45
سلام..
دوستان میگن برنامه Neutron Music Player روی گوشی های HVGA اجرا نمیشه
کسی تست نکرده؟
میشه یکی تست کنه خبرشو بهم بده...

Punisher_2008
23-02-2012, 13:52
سلام..
کسی تست نکرده؟
سلام.
کسی روی این گوشی تست کرد؟:40::40:

vahidsport
23-02-2012, 16:49
اقا من گوشیم رو وقتی میزنم شارز وقتی به نود درصد میرسه چراغ بالا گوشی سبز میشه ولی به شارز ادامه میده تا صد در صد برای شما هم همین طوری؟ چند ساعت میکشه شارز بشه؟

amirreza_r143
23-02-2012, 17:10
سلام..
کسی تست نکرده؟

greenmidi
23-02-2012, 17:13
اقا من گوشیم رو وقتی میزنم شارز وقتی به نود درصد میرسه چراغ بالا گوشی سبز میشه ولی به شارز ادامه میده تا صد در صد برای شما هم همین طوری؟ چند ساعت میکشه شارز بشه؟
برای من هم همین طوره ولی هیچ وقت به 100 نمیرسه چون وقتی 100 بشه دوباره دشارژ می کنه تا 95
کلا باتری این گوشی ضعیفه توی یه هفته اول من هر روز دارم شارژش می کنم
دوستان پیشنهادی برای کاهش مصرف باتری دارن؟

atlas-m
23-02-2012, 17:55
حدود 2 تا 3 ساعت طول می کشه تا فول بشه.
وقتی چراغ سبز شد با مدت کمی توی برق که بمونه به 100 درصد هم میرسه. تقریبا از 80 تا 100 چراغ سبز روشن میشه.

atlas-m
24-02-2012, 22:05
سلام..
کسی تست نکرده؟
سلام.
من نصبش کردم. اجرا شد. عجب نرم افزار خوب هم هست. دستت درد نکنه.
راستی من mini pro دارم که HVGA هم هست.

Punisher_2008
25-02-2012, 20:27
سلام.
من نصبش کردم. اجرا شد. عجب نرم افزار خوب هم هست. دستت درد نکنه.
راستی من mini pro دارم که HVGA هم هست.
سلام.
مرسی دوست عزیز بابت تستی که کردین..
دوست عزیزم میشه یک فیلم در حد 10 ثانیه از گوشیتون در حال اجرا این برنامه بندازین..
میخواستم نشون یکی بدم..که راضی بشه..:40::40:
در حد 10 ثانیه با رزولیشن کم هم باشه مشکلی نداره فقط در همین حد که نشون بده روی این گوشی اجرا میشه.

بازم مرسی.

greenmidi
25-02-2012, 21:09
سلام..
کسی تست نکرده؟
عجب نرم افزار خوفیه
بسیار بسیار کاربردی

atlas-m
25-02-2012, 22:34
سلام.
مرسی دوست عزیز بابت تستی که کردین..
دوست عزیزم میشه یک فیلم در حد 10 ثانیه از گوشیتون در حال اجرا این برنامه بندازین..
میخواستم نشون یکی بدم..که راضی بشه..:40::40:
در حد 10 ثانیه با رزولیشن کم هم باشه مشکلی نداره فقط در همین حد که نشون بده روی این گوشی اجرا میشه.

بازم مرسی.

دوست عزیز من نصبش کردم. اجرا شد. بدون مشکل. گجتهای برنامه هم مشکلی نداره.
نمی تونم از گوشیم فیلم بگیرم.
اسکیرین شات هم به کارتون نمیاد. درسته؟

Punisher_2008
26-02-2012, 13:12
دوست عزیز من نصبش کردم. اجرا شد. بدون مشکل. گجتهای برنامه هم مشکلی نداره.
نمی تونم از گوشیم فیلم بگیرم.
اسکیرین شات هم به کارتون نمیاد. درسته؟
سلام..
میدونم دوست عزیزم..
من میخواستم نشون یکی بدم که باور کنه. اخه یکی ادعا میکرد این برنامه روی Hvga جواب نمیده..
برای همین در این تاپیک پرسیدم تا ایشون هم مطمئن بشن..ولی بازم...
به هر حال اگه امکانش هست یک فیلم در حد 10 ثانیه با رزولیشن 240 320 هم باشه حجمش به 1 mb بیشتر نمیشه.. قرار بدین خیلی ممنون میشم..:40:

atlas-m
26-02-2012, 22:29
سلام..
میدونم دوست عزیزم..
من میخواستم نشون یکی بدم که باور کنه. اخه یکی ادعا میکرد این برنامه روی Hvga جواب نمیده..
برای همین در این تاپیک پرسیدم تا ایشون هم مطمئن بشن..ولی بازم...
به هر حال اگه امکانش هست یک فیلم در حد 10 ثانیه با رزولیشن 240 320 هم باشه حجمش به 1 mb بیشتر نمیشه.. قرار بدین خیلی ممنون میشم..:40:

شرمنده. وسیله ای که بتونم باهاش از گوشیم فیلم بگیرم ندارم. وب کم لب تاپم خیلی کیفیت پایین داره. اصلا جالب در نمیاد.

Punisher_2008
27-02-2012, 00:08
شرمنده. وسیله ای که بتونم باهاش از گوشیم فیلم بگیرم ندارم. وب کم لب تاپم خیلی کیفیت پایین داره. اصلا جالب در نمیاد.
سلام.
این چه حرفیه داداش.. دشمنت شرمنده..
داداش با همین وبکم هم فیلم بگیری بازم موردی نداره..اصلا کیفیتش مهم نیست. فقط نشون بده که این برنامه روی xperia mini اجرا میشه.. در حد 10 ثانیه..:40::40:
ممون میشم اگه امکانش هست قرار بدین.

atlas-m
27-02-2012, 12:16
سلام.
این چه حرفیه داداش.. دشمنت شرمنده..
داداش با همین وبکم هم فیلم بگیری بازم موردی نداره..اصلا کیفیتش مهم نیست. فقط نشون بده که این برنامه روی xperia mini اجرا میشه.. در حد 10 ثانیه..:40::40:
ممون میشم اگه امکانش هست قرار بدین.
سلام. من یک ورژن از این نرم افزار نصب کردم که به صورت Trial (آزمایشی) هست. شما می تونید نسخه کاملش رو بزارید؟

KAHAKDAM
01-03-2012, 10:58
سلام
استید یه مشکل بد بهش برخوردم!
گوشی کوچیکترین گرمایی بهش بخوره بیچاره میشم!
دیگه نمیشه باهاش کار کرد و لمسیش از کار میفته!
قاط میزنه بد فرم!
اگر اینطور باشه تابستون چجور باهاش کار کنم؟:19:

Captain_Nemo
02-03-2012, 10:53
با سلام خدمت دوستان
اگه اين گوشی رو از طربق اينتذنت آپديت کنيم ... تمام برنامه ها و اس ام اس ها پاک ميشه؟
در ضمن گوشی من با گارانتی کامتل خريدم که از اول فارسی روش نصب بود ... ممکنه با آپديت مشکل برای زبان فارسیش بوجود بياد؟

atlas-m
02-03-2012, 11:33
با سلام خدمت دوستان
اگه اين گوشی رو از طربق اينتذنت آپديت کنيم ... تمام برنامه ها و اس ام اس ها پاک ميشه؟
در ضمن گوشی من با گارانتی کامتل خريدم که از اول فارسی روش نصب بود ... ممکنه با آپديت مشکل برای زبان فارسیش بوجود بياد؟
سلام.
بله، با آپدیت تمام اطلاعات پاک میشه. ولی مشکلی برای زبان فارسی اون پیش نمیاد.

vahidsport
03-03-2012, 17:06
اقا اندرويد 4 براي ارك و ارك اس اومده من بوت لودر گوشيم رو باز كردم نميتونم تست كنم يه لطفي كنيد و تست كنيد ببينيد براي ميني هم دادند يا نه
ممنون

atlas-m
03-03-2012, 19:23
اقا اندرويد 4 براي ارك و ارك اس اومده من بوت لودر گوشيم رو باز كردم نميتونم تست كنم يه لطفي كنيد و تست كنيد ببينيد براي ميني هم دادند يا نه
ممنون
دست درد نکنه بابت اطلاع رسانیت. امشب چک میکنم. بهت می گم. این آپدیت توی ایران هم قابل دسترسی هست؟

vahidsport
03-03-2012, 19:34
دست درد نکنه بابت اطلاع رسانیت. امشب چک میکنم. بهت می گم. این آپدیت توی ایران هم قابل دسترسی هست؟

در اين مورد چيزي نميدونم فقط ميدونم بصورت بتا اومده

atlas-m
03-03-2012, 19:42
در اين مورد چيزي نميدونم فقط ميدونم بصورت بتا اومده
بتا!
من از بتا خوشم نمیاد!
ولی باشه، امتحان میکنم.

vahidsport
04-03-2012, 04:01
همين الان يه كرنل ريختم به اسم rage كه ورزن ش 2.4 هست چه طوري بفهمم كه كرنلي كه الان رو گو شيم هست همين rage هست؟ مي خوام مطمئن شم

اين كرنل رو ريختم ولي تو setting تو Kernel version اين جمله رو نوشته
2.6.32.9g-perfdumoh@vbox #24 كه اون 24 اخرش نشون ميده ورزن 2.4 هست و اين درسته ، قبل از ريختن كرنل 2 نوشته بود

rajabzadeh1377
04-03-2012, 15:53
سلام.میخواستم بدونم که رویx10miniمیشه اندروید3نصب کرد؟هیچ راه حلی برای زومش نیست؟

atlas-m
04-03-2012, 17:31
ممنون
فعلا برای Xperia mini pro قابل دسترس نیست.

greenmidi
04-03-2012, 20:17
سلام
با در آوردن باتری کلیه اطلاعات گوشی مثل باتری،ساعت،تاریخ و... ریست میشه
راه حل این مشکل چیه؟

atlas-m
04-03-2012, 22:48
سلام
با در آوردن باتری کلیه اطلاعات گوشی مثل باتری،ساعت،تاریخ و... ریست میشه
راه حل این مشکل چیه؟
سلام.
راه حل : در نیاوردن باتری!
متاسفانه باتری داخلی نداره و این باعث مشکل شده.

sina_176
08-03-2012, 22:05
سلام به دوستان
[[من حدود 3ماهی هست این گوشی Xperia mini روخریدم ولی جدیدا"ًیه مشکلی پیدا کرده اونم اینه که یه چند دقیقه که باهاش کار میکنم شروع میکنه به بک کردن .هر قسمتی که باز میکنم دوباره بر میگرده به صفحه اول حتی وقتی ولش ومکنم بدون این که بهش دست بزنم هی بک میزنه انگار کسی دستش رو گذاشته روی دکمه سمت راستی ودسش رو بر نمیداره .تنظیمات کارخانه رو هم زدم ,یه بارم فلشش کردم ،باز هم همین طوره لطفا راهنمایی کنید.]

mhddddd
09-03-2012, 19:16
دوستان امروز فرداست که android4 بیاد
چون Sony PC Companion 2.1 اومده که برای اپدیت android 4 هست

vahidsport
10-03-2012, 00:31
برای کم کردن مصرف باطری فرکانس سی پی یو رو پایین بیارید من رو 500 مگاهرتز گذاشتم دیگه مثل قبل الکی شارژ خالی نمیکنه بهتر شده
تو این فرکانس فیلم های 720 بازی nfs shift,dead space,pes2012 رو خیلی راحت اجرا کردم هیچ فرقی نکرده تازه شده neo v
برای این کار باید گوشی رو روت کنید و بوت لودر رو هم باز کنید اگه بوت لودر رو باز کنید دیگه نمیتونید گوشی رو اپدیت کنید ولی میشه دوباره بست و اپدیت کرد

greenmidi
10-03-2012, 19:58
سلام
این آندروید مارکت من رو خیلی اذیت میکنه
هرباری که قفل گوشی رو باز می کنم ارور میده
باید چی کار کنم

Havbb
11-03-2012, 19:21
گوشی مینی پرو ، قابلیت وصل شدن به تلویزیون رو داره یا نه؟

atlas-m
11-03-2012, 23:27
گوشی مینی پرو ، قابلیت وصل شدن به تلویزیون رو داره یا نه؟
فقط از طریق "وایرلس" به تلویزیون SONY و پلی استیشن.

BZ7
13-03-2012, 04:28
دوستان عزیز خسته نباشید . من میخوام این مدل Mini pro رو بگیرم . مشکل Overheat در چه حد هست ؟!
آیا در مدل هایی که جدید عرضه شدن این مشکل هنوز وجود داره ؟!!
با اون اسکریپت میشه مشکل رو حل کرد ؟
و اگه میشه آیا تاثیر قابل احساسی در حساسیت تاچ گوشی داره ؟!
با تشکر ببخشید سوالات زیاد بود!

atlas-m
13-03-2012, 10:03
دوستان عزیز خسته نباشید . من میخوام این مدل Mini pro رو بگیرم . مشکل Overheat در چه حد هست ؟!
آیا در مدل هایی که جدید عرضه شدن این مشکل هنوز وجود داره ؟!!
با اون اسکریپت میشه مشکل رو حل کرد ؟
و اگه میشه آیا تاثیر قابل احساسی در حساسیت تاچ گوشی داره ؟!
با تشکر ببخشید سوالات زیاد بود!
راستو حسینی من به شما میگم. گوشی من سری اوله. نه مشکل داغ کردن داره نه بک. البته قبلا بک اون مشکل داشت. با آپدیت به راحتی مشکل اون حل شد. مصرف باتریشم بهینه تر شده.

BZ7
13-03-2012, 13:19
راستو حسینی من به شما میگم. گوشی من سری اوله. نه مشکل داغ کردن داره نه بک. البته قبلا بک اون مشکل داشت. با آپدیت به راحتی مشکل اون حل شد. مصرف باتریشم بهینه تر شده.

یعنی ما بگیریم چقدر احتمال وجود داره این مشکل براش پیش بیاد ( داغ کردنش اگه به گوشی آسیبی نمیزنه مهم نیست فقط دکمه بک برام مهمه )؟ البته پیش بیاد هم مهم نیست تا وقتی که اسکریپت مشکلش رو حل کنه .

atlas-m
13-03-2012, 16:45
یعنی ما بگیریم چقدر احتمال وجود داره این مشکل براش پیش بیاد ( داغ کردنش اگه به گوشی آسیبی نمیزنه مهم نیست فقط دکمه بک برام مهمه )؟ البته پیش بیاد هم مهم نیست تا وقتی که اسکریپت مشکلش رو حل کنه .
من خودم قبلا با اسکریپ درستش کرده بودم. خیلی عالی بود. اصلا باورم نمیشد که یه کد به این خوبی درستش کنه. آندرید 4 هم که بیاد ممکن که همه کمو کاستی هارو برطرف کنه.

راستی من گوشیمو میفروشم. Xpreria mini pro با قیمت 350 تومن. مشکلی هم نداره.

BZ7
14-03-2012, 17:22
من دیروز mini pro رو 370 تومن خریدم و از همه چیز راضی هستم فقط یه چیز !
ویبره زدن هاش احساس میکنم یکم قوی هست و حس جالبی به آدم نمیده ( هنگام تایپ یا استفاده از کلید های Back و Options )
مثلا سامسونگ Galaxy Mini ویبره خیلی جالبی داشت اما این یکم خشک ویبره میزنه . شما هم همچین چیزی رو احساس کردین ؟

vahidsport
14-03-2012, 19:21
ویبره زدن هاش احساس میکنم یکم قوی هست و حس جالبی به آدم نمیده

من که با قوی بودنش خیلی خوشم اومد چون گوشی قبیلم که ویواز بود ضعیف بود و ازار دهنده

مشکلی نسیت میتونی قطع کنی ویبره دکمه بک و منو رو!!!!!

چرا Live نگرفتی هم ال سی دیش بزرگتره و هم اسپیکره استریو داره؟!!!!!!

به هرحال مبارکه

من رفتم بودم Live بگیرم که از 385 به 440 قیمتش تغییر کرده و مینی خریدم 337 که مینی پرو هم 450 بود

BZ7
14-03-2012, 22:31
من که با قوی بودنش خیلی خوشم اومد چون گوشی قبیلم که ویواز بود ضعیف بود و ازار دهنده

مشکلی نسیت میتونی قطع کنی ویبره دکمه بک و منو رو!!!!!

چرا Live نگرفتی هم ال سی دیش بزرگتره و هم اسپیکره استریو داره؟!!!!!!

به هرحال مبارکه

من رفتم بودم Live بگیرم که از 385 به 440 قیمتش تغییر کرده و مینی خریدم 337 که مینی پرو هم 450 بود

Vibrate Feedback رو غیر فعال کردم و برای تایپ هم Perfect Keyboard رو نصب کردم ( برای مواقعی که از کیبرد خود گوشی استفاده نمیکنم ) که بتونم میزان ویبره رو تنظیم کنم

این Live رو اینجاها پیدا نکردم اما من اسپیکر خیلی واسم مهم نبود و کیبرد رو ترجیح دادم به 0.2 بزرگتر
پس ظاهرا من Mini pro رو با قیمت خوبی گرفتم !!

KAHAKDAM
15-03-2012, 11:09
سلام به دوستان
[[من حدود 3ماهی هست این گوشی Xperia mini روخریدم ولی جدیدا"ًیه مشکلی پیدا کرده اونم اینه که یه چند دقیقه که باهاش کار میکنم شروع میکنه به بک کردن .هر قسمتی که باز میکنم دوباره بر میگرده به صفحه اول حتی وقتی ولش ومکنم بدون این که بهش دست بزنم هی بک میزنه انگار کسی دستش رو گذاشته روی دکمه سمت راستی ودسش رو بر نمیداره .تنظیمات کارخانه رو هم زدم ,یه بارم فلشش کردم ،باز هم همین طوره لطفا راهنمایی کنید.]
این مشکل همون داغ کردن و گوشی و قاط زدنشه که من با کلی جست و جو درستش کردم!
یکی نبود برای رضای خدا کمکم کنه توی این تاپیک شکر خدا!
ولی خب شکر خدا درست شد والان خیلی خوب داره کار میکنه و به قول دوستان فکر نمیکردم اینقدر عالی بشه!
اینم راه حل:

قبل از هر کاری از طریق ریکاوری ( cwm ) بکاپ بگیرید

پیش نیازها : گوشی روت شده و برنامه ی superuser

برنامه ی gscript lite

لینک دانلود :

آموزش :

1_ برنامه ی gscript lite را نصب کنید

2_ ممکن است superuser از شما اجازه بخواه در این صورت allow را بزنید
روش اول :

3_a_ فایل txt زیر را دانلود کنید با rename کردن txt. ان را پاک کنید ودر sd card/gscript قرار دهید

4_a_ حال یرنامه ی gscript lite را باز کنید و روی touch panel بزنید

5_a_ پس از انجام کار گوشی خود به خود خاموش میشود

6_a_ گوشی را روشن کنید و لذت ببرید

دانلود txt فایل : touchpanel.sh.txt

روش دوم :

3_b_ سپس دکمه منو را بزنید و add script را انتخاب کنید و کدهای زیر را تایپ کنید توجه داشته باشید در صورت اشتباه تایب کردن ممکن است به گوشی شما اسیب برسد

نکته : خودتان خط عوض نکنید بگذارید خود به خود به خط بعدی برود

4_b_ پس از اتمام تایپ save کنید

5_b_ حال روی گزینه fix بزنید پس از انجام کار گوشی خود به خود خاموش میشود

گوشی را روشن کنید و لذت ببرید

مسعولیت و عواقب این کار بر عهده ی خودتان است

روی گوشی خودم تست شده

BZ7
15-03-2012, 15:28
دستت واسه اسکریپ درد نکنه منم خواستم بذارم اینو ولی حال ترجمه و گذاشتن عکس ها رو نداشتم
امیدوارم این مشکل برای من پیش نیاد !!

حالا یه مشکلی دارم !
رو گوشیم آندروید 2.3.4 نصبه که رقم آخر فریم ویر 62. هست
و متاسفانه میگن بعد از 58. روت نمیشه و باید Firmware Downgrade کرد
راهی واسه روت کردن این پیدا نکردی شما ؟

saze
15-03-2012, 21:22
سلام
قیمت گوشی ؟بازیها ونرم افزارهای hd رو ساپورت میکنه؟دوام باطری خوبه؟

BZ7
15-03-2012, 22:16
سلام
قیمت گوشی ؟بازیها ونرم افزارهای hd رو ساپورت میکنه؟دوام باطری خوبه؟

من 370 خریدم ( بدون گارانتی )
از نظر ساپورت که هر گوشی GPU 3D داشته باشه میشه هر بازی رو باهاش اجرا کرد !
من بازی GTA3 رو باهاش بازی کردم کاملا روان و بدون Lag هست
( قدرت و امتیاز کلی این گوشی در بنچ مارک ها از Galaxy S و Nexus One 2.2 هم بیشتر بوده ... )

prance33
15-03-2012, 22:58
سلام دوستان x8 با mini x10 چه فرقایی دارن به نظرتون کدوم بهتره ؟ من تازه میخوام یه گوشی انروییدی بگیرم بین این دوتا مودندم
چند روز \یش یه مینی دو هفته کارکرده دیدم خیلی تمیز بود 210 تومن میدادن خوبه بگیرم؟البته یکم کار کردم باهاش چون ال سی دی کوچیک داره زیاد حال نکردم/ از کجا بفهمم چقد کارکرده؟

.:PAR3A:.
16-03-2012, 00:04
این تاپیک برای Xperia Mini هست ، نه Xperia X10 Mini ...

prance33
17-03-2012, 00:31
عذر میخوام :41:

vahidsport
22-03-2012, 02:13
سلام کسی این رام رو ریخته تا حالا؟
البته سال نو مبارک

p3rsi4n
23-03-2012, 15:35
یک سوال از دوستانی که این گوشی رو دارن این داستان هنگ کردن این گوشی چیه چند نفر رو دیدم از این شکل ناراحتند
به نظر تون ارزش داره این گوشی رو خرید
من بین ان گوشی و نوکیا C6-01 موندم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

sina_176
23-03-2012, 16:04
با سلام خدمت دوستان وتشکر از دوست عزیزم KAHAKDAM در مورد مشکل گوشی xperia mini من حدود 3ماهی هست این گوشی Xperia mini روخریدم ولی جدیدا"ًیه مشکلی پیدا کرده اونم اینه که یه چند دقیقه که باهاش کار میکنم شروع میکنه به بک کردن .هر قسمتی که باز میکنم دوباره بر میگرده به صفحه اول حتی وقتی ولش ومکنم بدون این که بهش دست بزنم هی بک میزنه انگار کسی دستش رو گذاشته روی دکمه سمت راستی ودسش رو بر نمیداره .تنظیمات کارخانه رو هم زدم ,یه بارم فلشش کردم ،باز هم همین طوره از چندتا موبایلی سوال کردم گفتند که احتمالاتاچش باید عوض شه که اونم هیچ جا گیر نیومد.در مورد راه حلی که دوستم KAHAKDAM گفته بود به نظر یه کم مشکل وهم ریسکه .خواهش می کنم رهنمایی کنید

atlas-m
23-03-2012, 19:27
یک سوال از دوستانی که این گوشی رو دارن این داستان هنگ کردن این گوشی چیه چند نفر رو دیدم از این شکل ناراحتند
من شیش ماهه که این گوشی رو دارم و هیچ مشکلی باهاش ندارم. به آخرین آپدیت سونی اریکسون هم آپدیتش کردم.

Lamanta
26-03-2012, 00:37

من c6-01 دارم ، 100 % mini بگیر که C6-01 هیچی نداره......

amin n & i series
06-04-2012, 14:42
سلام دوستان
میخواستم بدونم هنوز مشکل بک زدن پا بر جاست؟؟؟
تو سری های جدید درست نشده؟؟؟
خیلی دوست دارم بخرم ولی از این مشکل بک زدنش میترسم
{البته با اموزشی که گذاشته بودید میدونم درست میشه ولی میخوام بدونم بدون مشکلش گیر میاد این گوشی؟}

2raj_a
06-04-2012, 16:00
من حدود5ماهه خریدم تا الان مشکل بک نداشتم و خیلی ازش راضیم

masoud_5april
08-04-2012, 07:28
سلام
من خودم قبلا w8 داشتم و اصلا راضی نبودم حالام میخوام برم mini pro بگیرم
تو کل این همه پستها فهمیدم که این مشکل داغ کردن،مشکل دکمه برگشت و... اینها تا حدی در پرو رفع شده یا با آپدیت درست میشه،ولی این مشکل نویز دوربین قضیش چیه؟
بعدم اینکه با آپدیت درست میشه؟
تازه اگه الان بخوام بخرم سری جدید تو بازار هست ؟ مثلا 11w39 به بالا ؟
یا اصلا با این گرونتر شدنه به نظرتون می ارزه یا صبر کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

atlas-m
14-04-2012, 14:19
سونی : بروز رسانی آندروید ۴ برای ۱۱ گوشی از خانواده Xperia

به نظرمی رسد سرانجام فصل بروز رسانی آندرویدی ها برای شرکت های مختلف آغاز شده است.یکی از این شرکت ها که اقدام به بروز رسانی تلفن های همراه خود کرده است شرکت سونی می باشد. در این اقدام سونی جزییات بروز رسانی سیستم عامل آندروید را برای خط تولید سری Xperia اعلام کرد. سونی یکی از بهترین کمپانی هایی می باشد که اقدام به بروز رسانی تلفن های همراه به صورت نسخه های الفا و بتا برای سیستم عامل آندروید ICS قبل از انتشار نسخه نهایی برای تست و خطا یابی کرده است تا بهترین بروز رسانی را با کمترین مشکل قبل از ارائه نسخه نهایی انجام دهد. این استراتژی سونی باعث شده تا در ارائه این سیستم عامل برای دستگاه های مختلف پیش قدم باشد و در زمره بهترین شرکت ها در این زمینه قرار گیرد. حال سونی با بروز رسانی خود قرار است تا اواسط ما جون سیستم عامل ۱۱ تلفن همراه خود را بروز رسانی کند.
گوشی های Xperia Arc S, Xperia Neo V and Xperia Ray در اواسط ماه آوریل بروز رسانی خواهند شد و در اواسط ماه می و یا شاید ماه جون گوشی های Xperia Arc, Play, Neo, Mini, Mini Pro, Pro, Active و Sony Ericsson Live Walkman در طول مدت ۲ ماه بروز خواهند شد.

منبع : نت ویزارد

abtin1
14-04-2012, 20:10
می خواستم بدونم این مشکل دگمه بک در گوشی mini pro هم هست یا فقط در گوشی mini هست ؟

mohammadkj
22-04-2012, 00:04
سلام من مینی پرو دارم هر وقت گوشی رو خاموش میکنم یا از کامپیوتر جدا میکنم آیکون برنامه ها به هم میریزه و باید دوباره مرتبشون کنم کسی این مشکلو تاحالا داشته ؟ راه حلی براش هست؟

atlas-m
22-04-2012, 14:09
سلام من مینی پرو دارم هر وقت گوشی رو خاموش میکنم یا از کامپیوتر جدا میکنم آیکون برنامه ها به هم میریزه و باید دوباره مرتبشون کنم کسی این مشکلو تاحالا داشته ؟ راه حلی براش هست؟
شما بعد از اینکه گوشی از کامپیوتر جدا کردی یه فرصت بهش بده، اتومات درست میشه.

Amir rza
25-04-2012, 15:21
سلام به همگی.:11:
میخواستم بدونم فرق CPU های Qualcomm QSD8255 Snapdragon و Qualcomm MSM8255 Snapdragon در mini و mini pro چیه و کدومشون بهتره؟
تو یکی از پستا دیدم که پردازنده ی mini بهتره ولی من فکر نکنم این طوری باشه.:13:

atlas-m
25-04-2012, 16:29
سلام به همگی.:11:
میخواستم بدونم فرق CPU های Qualcomm QSD8255 Snapdragon و Qualcomm MSM8255 Snapdragon در mini و mini pro چیه و کدومشون بهتره؟
تو یکی از پستا دیدم که پردازنده ی mini بهتره ولی من فکر نکنم این طوری باشه.:13:
سلام.
من در Review ها دیده بودم که اعلام کرده بودند mini pro پردازنده قوی تری داره.
البته اگه اطلاعات قوی تری می خوای به سایت شرکت سازنده پردازنده ها برو. فکر می کنم Nvidia تولید کننده این پردازنده ها باشه.

vahidsport
26-04-2012, 00:04
سخت افزار مینی ، مینی پرو ، نئو ، ارک همشون یکیه یعنی MSM8255 با فرکانس 1GHz و کارت گرافیک یا همون GPU به مدل Andero205 و رم 512 مگ هست و با توجه با اطلاعاتم با ارک اس هم یکی با اینکه ارک اس 1.4 GHZ هست فرکانس ش و مینی (گوشی خودم) تا فرکانس 1.5 GHz بدونه هیچ مشکلی کار میکنه (تا 2 گیگا هرتز هم میره)

اینم بگم از نظر قدرت سخت افزاری با Galaxy S Plus هم مقایسش کردم گوشیم رو که فرکانس Galaxy S Plus پیشفرش 1.4 هست و مینی 1 هست . در فرکانس پیش فرض ، گوشی خودم 3000 تا امتیاز گرفت و Galaxy S Plus حدود 3500 تا گرفت وقتی فرکانس گوشیم رو تا 1.4 بالا بردم تا 3600 الی 3700 امتیاز گرفت منظورم این نیست که مینی/پرو از Galaxy S Plus بهتر منظورم اینکه این دو گوشی مینی/پرو سخت افزاری در حدود گوشی های 500 الی 600 تومنی دارند و به غیر از کوچیک بودم ال سی دی (البته برای من ) ایراد دیگه ای ندارند

Amir rza
26-04-2012, 08:18
سلام.
من در Review ها دیده بودم که اعلام کرده بودند mini pro پردازنده قوی تری داره.
البته اگه اطلاعات قوی تری می خوای به سایت شرکت سازنده پردازنده ها برو. فکر می کنم Nvidia تولید کننده این پردازنده ها باشه.

ممنون.:11:
یه سوال دیگه هم دارم.
CPU و GPU گوشی Live with Walkman از این بهتر هست یا نه.
چون اختلاف قیمت مینی پرو و Live with Walkman کمه ولی من از مینی پرو بیشتر خوشم اومده. اما اگه قدرت Live with Walkman از این بهتره بگید تا من این یکی رو بخرم.:13:
با تشکر.:11:

vahidsport
26-04-2012, 11:15
لایو هم سخت افزار ش با مینی /پرو و... یکی هست

لایو ال سی دی ش 3.2 اینچه که نسبتا بزرگتر از مینی/پرو هست کلا ال سی دی لایو کوچیک دیده نمیشه و دو تا اسپیکر داره که صداش خیلی بلند تره و باطریش یکمی بهتر از مینی /پرو هست ولی ال سی دی ش TFT هست و کیفیت ال سی دی مینی /پرو رو نداره چون هم مینی/ پرو بک لایت LED هستند و هم کوچک بودن ال سی دی

Amir rza
26-04-2012, 11:46
لایو هم سخت افزار ش با مینی /پرو و... یکی هست

لایو ال سی دی ش 3.2 اینچه که نسبتا بزرگتر از مینی/پرو هست کلا ال سی دی لایو کوچیک دیده نمیشه و دو تا اسپیکر داره که صداش خیلی بلند تره و باطریش یکمی بهتر از مینی /پرو هست ولی ال سی دی ش TFT هست و کیفیت ال سی دی مینی /پرو رو نداره چون هم مینی/ پرو بک لایت LED هستند و هم کوچک بودن ال سی دی

پس کیفیت صفحه ی mini بهتره.آخه 0.2 چیزی نیست که به خاطرش اون یکی رو بخرم.
فقط میمونه باطری و صدا.:13:
که باتری رو با mini یه جور سر میکنم.ولی در مورد صدا بگم که من زیاد اهل آهنگ گوش دادن نیستم و بیشتر باهاش یا حرف میزنم یا برنامه کار میکنم فقط گاهی وقتا فیلم و آهنگ گوش میدم. اگه صدای mini pro در حد خوبی باشه و ضعیف نباشه واجب نیست یه live بگیرم.:13:

abtin1
27-04-2012, 09:25
می خواستم بدونم این مشکل دگمه بک در گوشی mini pro هم هست یا فقط در گوشی mini هست ؟

کسی جواب مارو نمی ده ؟

amin148
27-04-2012, 12:11
کسی جواب مارو نمی ده ؟

دوست عزیز این مشکل از همون اول بیشتر مربوط به مینی بود تا مینی پرو.

الان هم که اکثر مینی پروهایی که تو بازار هستند ساخت 2012 هستند و فک نکنم دیگه مشکل خاصی داشته باشن.
چند روز پیش هم هم اتاقی من یه دونه خرید تا حالا هیچ مشکلی نداشته.

atlas-m
27-04-2012, 13:06
کسی جواب مارو نمی ده ؟
قبلا چندین بار این سوال شما پاسخ داده شده است.

vahidsport
27-04-2012, 14:09
گوشی من مینی هست و تاریخ ساخت هم 11w37 هست و تا دمای 41 هم رفته به مدت ده مین ولی تا حالا هیچ مشکلی نداشته
فقط کوچیک بودن ال سی دیش اذیت میکنه

Amir rza
27-04-2012, 16:44
نگفتین صداش درحد خوبی هست؟:13:

2raj_a
27-04-2012, 17:14
دوست عزیز مینی صدای بلندی نداره

vahidsport
29-04-2012, 11:06
کسی میدونه مینی الان چنده ؟پایین ترین قیمت

Amir rza
29-04-2012, 19:26
دوست عزیز مینی صدای بلندی نداره

دوست عزیز.:11:
حالا که نمیخوام از گوشی به عنوان اسپیکر کامپیوتر استفاده کنم.:31:
من میگم صداش در حد نرمال یا خوبی هست؟:13:
مثل GLX 2690 (یه خورده باهاش کار کردم صداش خوب و بعضی وقت ها بلند هم بود.هر چند گوشی مضخرفی بود.:13::2:)

2raj_a
29-04-2012, 21:48
دوست عزیز.:11:
حالا که نمیخوام از گوشی به عنوان اسپیکر کامپیوتر استفاده کنم.:31:
من میگم صداش در حد نرمال یا خوبی هست؟:13:
مثل GLX 2690 (یه خورده باهاش کار کردم صداش خوب و بعضی وقت ها بلند هم بود.هر چند گوشی مضخرفی بود.:13::2:)
منم گوشی رو با سیستم صوتی مقایسه نکردم که گفتم صداش کمه
تو گوشی ها نسبتا صدای اسپیکرش کمه ولی مکالمش انقدر زیاده که همیشه باید کمش کنی تا صحبت کنی در کل من ازش راضیم تا الانم مشکلی باهاش نداشتم

crazymohamad
29-04-2012, 21:53
کسی میدونه مینی الان چنده ؟پایین ترین قیمت

همین امروز علائدین بودم
xperia mini طبقه 5 دو جا قیمت گرفتم 240 بود!
ولی الان نگیری بهتره... قیمت جهانیش 160 دلاره و با توجه به کاهش روزانه قیمت دلار پیش بینی میشه قیمت این گوشی اوایل تیرماه زیر 200 تومن هم بیاد.... (بهترین زمان خرید اوایل تیره)
پارسال یکی از دوستام اوایل تیرماه گوشی x10 از طبقه پنجم علائدین گرفت 350!!!!!!

atlas-m
29-04-2012, 22:15
همین امروز علائدین بودم
xperia mini طبقه 5 دو جا قیمت گرفتم 240 بود!
ولی الان نگیری بهتره... قیمت جهانیش 160 دلاره و با توجه به کاهش روزانه قیمت دلار پیش بینی میشه قیمت این گوشی اوایل تیرماه زیر 200 تومن هم بیاد.... (بهترین زمان خرید اوایل تیره)
پارسال یکی از دوستام اوایل تیرماه گوشی x10 از طبقه پنجم علائدین گرفت 350!!!!!!

شما مطمئن هستی که Xperia mini رو پرسیدی؟ شاید طرف قیمت Xperia X10 mini رو بهت داده!
قسمت Xperia mini در آل دیجیتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت Xperia X10 mini در آل دیجیتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

قیمت این دو گوشی در دیجی کالا
قسمت Xperia mini در دیجی کالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت Xperia X10 mini در دیجی کالا - فعلا موجود نیست.

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

البته سایت دیجی کالا توسط پی30 ورلد عزیز غیر قابل دسترس میشه و شما نمی توانید از طریق لینک بالا به آن دسترسی پیدا کنی!

kaveh_d
29-04-2012, 22:23
قیمت درسته. بدون گارانتی 240 تا 245 با گارانتی 280 به بالا. x10 mini هم حدود 205.

vahidsport
29-04-2012, 23:16
337 تومن گرفتم من البته قبل عید ولی ادیروز دست دوش رو پرسیدم 245 و گوشی خودم رو هم 200 می خردین

گوشی همش ضرر هست

crazymohamad
30-04-2012, 15:33
337 تومن گرفتم من البته قبل عید ولی ادیروز دست دوش رو پرسیدم 245 و گوشی خودم رو هم 200 می خردین

گوشی همش ضرر هست

قبول دارم
دقیقا مثل پارسال من شدی!
من اوایل اسفند 89 گوشی x8 خریدم 245 بعد از عید روند کاهشیش شروع شد و تیرماه به 160 تومن هم رسید!!!!!!
داشتم میسوختم.. سریع 180 تومن انداختمش به یه بدبختی و الان 1100 دستمه... احتمالا اوایل تیر که mini میرسه به 190 برم یه دونه بخرم....

راستی امروز سونی از یه کوشی رده متوسط به نام Xperia ST21i رونمایی کرده که رزولوشنشم hvga هست و پردازندش MSM7227 (مثل گوشی های 2009)و فرکانس 800MHz چیپ گرافیکیشم adreno 200! هستش!و دوربین 3 مگاپیکسلی داره!!!!!!(منو یاد مرحوم xperia x8 انداخت!!! مشخصات دوربین پردازنده و چیپ گرافیکیش دقیقا همینه و فرکانس سی پس یوش هم با اوورکلاک راحت به 800 و 1000 میرسه!!!!)
خداییش از سونی بعید بود تو سال 2012 یه گوشی با همچین مشخصاتی بزنه!!!
این گوشی مقابل گوشی قدرتمند xperia mini هیچ حرفی برای گفتن نداره (با وجود این دوربین قدرتمند و پردازنده یک گیگاهرتزی QSD8255 که با اوورکلاک به 2گیگاهرتز هم رسیده!!!!! و چیپ ADRENO 205) و تنها مزیتش یدک کشیدن نام بزرگ sony هستش!

atlas-m
02-05-2012, 09:04
سلام.
می خواستم بدونم هنوز روش بدون دنگوفنگی برای روت کردن Build Number 62 نیومده؟ (آخرین آپدیت Xperia mini pro)

kaveh_d
02-05-2012, 15:14
بلاخره منم امروز رفتم از علاالدین این گوشی رو خریدم (237).
سری ساختش مال 2012 اس. تا الان که یکسره دارم باهاش ور میرم و بازی میکنم مشکل داغ کردن و گیر کردن نداشته. انشالا تو سری های جدید این مشکل حل شده. فعلا که ازش راضیم. به نظرم نسبت به قیمت بهترین انتخاب میتونه باشه.

atlas-m
02-05-2012, 16:48
بلاخره منم امروز رفتم از علاالدین این گوشی رو خریدم (237).
سری ساختش مال 2012 اس. تا الان که یکسره دارم باهاش ور میرم و بازی میکنم مشکل داغ کردن و گیر کردن نداشته. انشالا تو سری های جدید این مشکل حل شده. فعلا که ازش راضیم. به نظرم نسبت به قیمت بهترین انتخاب میتونه باشه.
مبارکه.
شما Xperia mini گرفتید دیگه؟

یا Xperia X10 mini

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

الان توی آل دیجیتال Xperia Mini حدود 312 است.
Xpria X10 mini قیمتش هست : 235.

kaveh_d
02-05-2012, 17:19
آقا دمت گرم دیگه. بخدا فرق Xperia X10 mini و Xperia mini رو میدونیم!

کف قیمت Xperia X10 mini و200 تومن بود. Xperia mini رو 240 میگفت با چک و چونه 237 گرفتم. با گارانتی 280 تومنه. یه کارتن داغونشو داشت 267 میگفت.

قیمت این سایتهای اینترنتی دقیق نیست. مثلا من دوربین sony cx130 رو یکماه پیش 600 گرفتم چندماهه تو دیجی کالا زده 760تومن!

تو کارتنش شارژر و کابل یو اس بی و هدفون داشت. سی دی همراش نبود. قاب دوم هم نداشت!

اگه تبلیغ حساب نشه طبقه پنجم 554.

yas1385
03-05-2012, 09:14
سلام.به نظرتون اینو بگیرم یا لایو ویت والکمن؟
بعد دوام باطریش چطوره با استفاده معمولی؟
بعد دوستم الان 20 روزه گوشیو با کد 12w01 خریده تا الان نه مشکل داغ کردن داشته نه بک خوردن.از همه چیزشم راضیه فقط میگه زود شارژ خالی می کنه.
بعد چجوری بهش فلش میخوره؟
و کلا ارزش داره ویوازمو بفروشم و اینو بخرم؟ویوازمو 250 ازم یکی میخره.بعد چرا انقدر ویواز از این گرون تره(یه چی حدود 80)؟

atlas-m
03-05-2012, 10:57
بعد دوستم الان 20 روزه گوشیو با کد 12w01 خریده تا الان نه مشکل داغ کردن داشته نه بک خوردن.از همه چیزشم راضیه فقط میگه زود شارژ خالی می کنه.
و کلا ارزش داره ویوازمو بفروشم و اینو بخرم؟ویوازمو 250 ازم یکی میخره.بعد چرا انقدر ویواز از این گرون تره(یه چی حدود 80)؟
بعدشم سلام!
موقع خرید تست کنید. گوشی من سری اول و هیچ مشکلی نداره.
فرق mini و لایو توی 0.2 اینچه. به نظرم لایو خشگل تره. ولی mini pro با اون کیبرد باحالش از همه سرتره... .

yas1385
03-05-2012, 13:24
بعدشم سلام!
موقع خرید تست کنید. گوشی من سری اول و هیچ مشکلی نداره.
فرق mini و لایو توی 0.2 اینچه. به نظرم لایو خشگل تره. ولی mini pro با اون کیبرد باحالش از همه سرتره... .
خو خوشتیب بقیه سوالامم جواب بده دیگه:27:

atlas-m
03-05-2012, 14:06
خو خوشتیب بقیه سوالامم جواب بده دیگه:27:
با vivaz کار نکردم.
ارزش داره خرید این گوشی.
باتریش ضیعف هست و کاریش هم نمیشه کرد! من خودم 2 روز یک بار میزنم شارژ!
دیگه بستگی به خودت داره.

atlas-m
03-05-2012, 14:13
من گوشی خودمو آنلاک کردم. یه کرنل هم روش نصب کردم. ضمناً روت و ریکاوری هم روش نصب شده.
میخوام گوشیمو اورکلاک کنم. چه کارایی رو باید انجام بدم؟
اینم از کرنلی که نصب کردم : X Kernel 2.6.32.59 2-4-2012
وب سایت --------- - به پست شماره هفت توجه کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

atlas-m
03-05-2012, 15:08
سلام.
گوشی من XPERIA™ mini pro - SK17i است.
از طریق لینک بوت لودر چیست، چرا و چگونه آنرا بدون از بین رفتن کدهای drm بوت لودر را آنلاک کنم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست شماره 2 گوشی خودم را آنلایک مردم. (استفاده از روش رسمی سونی اریکسون)
کرنل X Kernel 2.6.32.59 2-4-2012 را از طریق نرم افزار Fastboot نصب کرده ام. لینک کرنلی که نصب کرده ام. (پست شماره 7) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا مشکلی من این است که WiFi گوشیم Error می دهد و روشن نمیشود.
اینم عکسی از گوشیم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]™_mini_pro_WiFi_Error_.jpg
لطفا راهنماییم کنید تا مشکلم را حل کنم.
ممنون از شما.

atlas-m
03-05-2012, 15:14
.: درخواست کمک فوری. پس از آنلایک کردن و نصب کرنل، دیگر WiFi گوشی کار نمی کند :. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yas1385
03-05-2012, 16:12
.: درخواست کمک فوری. پس از آنلایک کردن و نصب کرنل، دیگر WiFi گوشی کار نمی کند :. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حقته تا دیگه به من نگی بعدشم بعدشم:46:

atlas-m
03-05-2012, 16:31
حقته تا دیگه به من نگی بعدشم بعدشم:46:
بعدشم نیم ساعت پیش درست شد.
یه کرنل دیگه نصب کردم.
بعد، بعدشم دماغت سوخت، نه؟

Amir rza
03-05-2012, 18:19
بعدشم نیم ساعت پیش درست شد.
یه کرنل دیگه نصب کردم.
بعد، بعدشم دماغت سوخت، نه؟

:31::31::27:
خیلی باحالی.:8:
راستی منو که میشناسی.:20:
(راستی منم ممکنه چند وقت بعد این گوشی رو بخرم ولی نمیدونم mini بگیرم یا mini pro ؟:13:
mini چه مشکلاتی داره که pro نداره؟:13:)
البته هر کسی که میتونه جواب بده ثواب داره.:11:
بازم ممنون.:11::40:

atlas-m
03-05-2012, 19:08
:31::31::27:
خیلی باحالی.:8:
راستی منو که میشناسی.:20:
(راستی منم ممکنه چند وقت بعد این گوشی رو بخرم ولی نمیدونم mini بگیرم یا mini pro ؟:13:
mini چه مشکلاتی داره که pro نداره؟:13:)
البته هر کسی که میتونه جواب بده ثواب داره.:11:
بازم ممنون.:11::40:
باحالی که از خودته!
شمارو هم نه، نشناختم!
انشاله... .
mini تا آنجایی که من میدان CPU ضعیفتری داره (البته خیلی جزئی). Pro بخاطر کیبردش با کلاستره ... . ولی اصتحکاک حاصل از کشوی اون کمی اذیت میکنه و گوشی رو کهنه ... .
خواهش ..

atlas-m
03-05-2012, 19:16
من گوشی خودمو آنلاک کردم. یه کرنل هم روش نصب کردم. ضمناً روت و ریکاوری هم روش نصب شده.
میخوام گوشیمو اورکلاک کنم. چه کارایی رو باید انجام بدم؟
اینم از کرنلی که نصب کردم : Rage Kernel v2.8
وب سایت --------- - به پست شماره دو توجه کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کسی هست در این باره اطلاعاتی در اختیار ما بگذاره؟

Amir rza
03-05-2012, 19:33
باحالی که از خودته!
شمارو هم نه، نشناختم!
انشاله... .
mini تا آنجایی که من میدان CPU ضعیفتری داره (البته خیلی جزئی). Pro بخاطر کیبردش با کلاستره ... . ولی اصتحکاک حاصل از کشوی اون کمی اذیت میکنه و گوشی رو کهنه ... .
خواهش ..

خوب نبایدم بشناسی چون خیلی وقت پیش یه برخورد کوتاه با هم داشتیم.:31:
ولی جدا از شوخی من تو بازی COD mw3 بهت کمک کردم اگه یادت باشه.(که یادت نیس.:27:)
ممنون از راهنماییت.:11:

vahidsport
03-05-2012, 23:22
کسی هست در این باره اطلاعاتی در اختیار ما بگذاره؟ منم همین کرنل رو ریختم ولی از سایت XDA گرفتم

برنامه CPU Master یا SetCPU رو نصب کنم و اور کن خیلی راحت کار خاصی نداره

من با CPU Master کار میکنم بعد از باز کردن برنامه شما فرمانس گوشی رو میبینی
یه MAX داره و یه Min که مشخص هست دیگه مکس برای حداکثر فرکانس و مین برای کمترین فرکانس

تو این کرنل تا 2GHz بالا میره و تا اونجایی که میدونم تا 1.8GHz پایدار هست مطمئن نیستم ریسکش با خودته ولی من برای مدت خیلی کوتا هی تا 2 بردم

من همیشه فرکانس و رو 576MHz میزارم(کمتر از فرکانس کارخانه) چون :

1) مصرف باریش کمتر میشه
2) با اینکه بالا رفتن دما تا حالا برای مشکل خاصی نداشته ولی با این کار دما بین 25-33 میشه معمولا
3) گوشی علکی برای هر کاری زور نمیزنه که عمرش به خواد کم بشه
4)....

تو این فرکانس تا حالا نشده فیلم های HD یا بازی های HD رو کم بیاره اصلا نظر نمیاد که فرمانس نصف شده فقط تو بازی GTA بود که باید رو 1 میزاشتم تا راحت اجرا کنه بازی های NFS shift,PES 2012, NOVA, NFS Hotpursite رو اجرا کردم در این فرکانس اصلا مشکل نداشته تو پخش فیلم که اصلا مشکل نداشه

سلام.
گوشی من XPERIA™ mini pro - SK17i است.
از طریق لینک بوت لودر چیست، چرا و چگونه آنرا بدون از بین رفتن کدهای drm بوت لودر را آنلاک کنم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست شماره 2 گوشی خودم را آنلایک مردم. (استفاده از روش رسمی سونی اریکسون)
کرنل X Kernel 2.6.32.59 2-4-2012 را از طریق نرم افزار Fastboot نصب کرده ام. لینک کرنلی که نصب کرده ام. (پست شماره 7) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا مشکلی من این است که WiFi گوشیم Error می دهد و روشن نمیشود.
اینم عکسی از گوشیم:
لطفا راهنماییم کنید تا مشکلم را حل کنم.
ممنون از شما.

در مورد این یه مود هست که اگه اون رو با Xrecavery بریزید درست میشه بعضی از کرنل های این طور هستند مثل X Kernel ولی من تا حالا بهتر از Rage ندیدم یعنی چنتا کرنل ریختم این پایدار تر بوده

crazymohamad
04-05-2012, 01:41

دوستت از کجا خریده که سری ساختش اینقدر جدیده؟؟؟؟؟
بگو ماهم بریم از همونجا بگیریم

kaveh_d
04-05-2012, 01:56
دوستت از کجا خریده که سری ساختش اینقدر جدیده؟؟؟؟؟
بگو ماهم بریم از همونجا بگیریم

اینکه قدیمیه. من دیروز خریدم سری ساختش 12w10 هست:46:.

atlas-m
04-05-2012, 01:58
CPU Master کار میکنم
سلام. من یه ورژن از این نرم افزار را دانلود کردم. و نسخه ناقص هستش و بعضی قسمتاشو اجازه دسترسی نمیده. شما نسخه کاملشو داری؟

crazymohamad
04-05-2012, 18:05
اینکه قدیمیه. من دیروز خریدم سری ساختش 12w10 هست:46:.

چند خریدی؟
دقیقا از کجا خریدی؟
احیانا رو جعبه گوشیت یه برچسب کوچیگ با لوگوی آندروید 4 و عبارت ICS Upgradable وچود نداره؟

kaveh_d
04-05-2012, 21:55
چند خریدی؟
دقیقا از کجا خریدی؟
احیانا رو جعبه گوشیت یه برچسب کوچیگ با لوگوی آندروید 4 و عبارت ICS Upgradable وچود نداره؟

صفحه قبل توضیح دادم. 237 تومن ط 5 علا الدین و اون برچسب هم رو کارتنش هست :20:.

vahidsport
04-05-2012, 22:43
صفحه قبل توضیح دادم. 237 تومن ط 5 علا الدین و اون برچسب هم رو کارتنش هست :20:.

گوشیت رو مفد خریدی من 337 هزار تومن پول دادم البته از گوشی کاملا راضی هستم به غیر از کوچیک بودن ال سی دی و کوچیک بودن اندازه گوشی حداقل سونی اندازه گوشی رو مثل X8 نکرده

kaveh_d
04-05-2012, 23:16
منم از این گوشی تا حالا که کاملا راضیم. نسبت به قیمتش بهترین گوشی بازاره. البته قیمتش همینجوری داره افت میکنه. دیشب تو mobile . ir حتی 235 هم قیمت داده بودن. فکر میکنم بخاطر سابقه بد ذهنیه که سری اول این گوشی ها تو ذهن ملت گذاشته ، باشه. در هر صورت فعلا که به نفع خریداره. دوستم قبل از گرونی دلار 260 خریده بود و مشکل داغ کردن و کلید بک هم پیدا کرده بود. اما از وقتی روتش کرد مشکلش کاملا حل شد.

BZ7
05-05-2012, 22:18
اورکلاک SK17i Xperia mini pro تا 1.7Ghz
Rage Kernel V2.8 + Stock .62 Rom

دوستانی که میخواین اورکلاک کنن ! Rage Kernal 2.8 رو نصب کنین که Wifi هم مشکلی نداره ! ( rom باید Stock باشه )

Amir rza
07-05-2012, 18:17
سلام به همه.:11:
من یه درخواستی دارم که اگه انجامش بدید خیلی ازتون ممنون میشم.:11:
کسانی که این گوشی رو دارن یه چند تا عکس و ترجیحا یه فیلم در شرایط مختلف.(شب و روز و...)بذارن میخوام ببینم در چه حدیه؟:13:
در حد N85 هست؟:13:

pour-homme
07-05-2012, 18:41
من شاید این گوشی رو بگیرم فقط ترسم از مشکلاتی هست که میگن به نظر شما تا 1 ماه دیگه گرون میشه
واز کجا بفهمم که سری جدید هست
راسته که میگن سر یک هفته تاچش خراب میشه
و اینکه با گارانتی الان چقدر هست
ببخشید سوالاتم زیاد شد

crazymohamad
07-05-2012, 23:50
من شاید این گوشی رو بگیرم فقط ترسم از مشکلاتی هست که میگن به نظر شما تا 1 ماه دیگه گرون میشه
واز کجا بفهمم که سری جدید هست
راسته که میگن سر یک هفته تاچش خراب میشه
و اینکه با گارانتی الان چقدر هست
ببخشید سوالاتم زیاد شد

اگه تهرانی حتما برو از طبقه پنجم پاساژ علائدین بگیر تو خیابون جمهوری...
اگه از اونجا بگیری خیالت راحته که گوشیت سری ساختش کاملا جدیده و از زیر خط تولید sony اومده بیرون (یه برچسب با لوگوی آدروید 4 رو گوشیه که دقیقا رو xperia s هم هست! موقع خرید حتما دقت کن که رو جعبه گوشی این برچسب باشه تا خیالت از بابت هنگ ،داغ کردن و... راحت بشه. چون این گوشی هایی که جدید تولید شدن دیگه این مشکلو ندارن...)
قیمتشم اونجا 225 تومنه بدون گارانتی

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

من یه درخواستی دارم که اگه انجامش بدید خیلی ازتون ممنون میشم.:11:
کسانی که این گوشی رو دارن یه چند تا عکس و ترجیحا یه فیلم در شرایط مختلف.(شب و روز و...)بذارن میخوام ببینم در چه حدیه؟:13:
در حد N85 هست؟:13:

کیفیت فیلمبرداری اچ دی 720 این گوشی به هیچ وجه قابل مقایسه با کیفیت فیلمبرداری VGA گوشی N85 نیست!!!

به صفحه زیر مراجعه کنی 9 تا عکس و یه فیلم اچ دی که با این گوشی گرفته شده رو گذاشتن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_ericsson_xperia_mini-review-634p6.php)

(البته فیلمش تو روز و تو یه خیابون گرفته شده و چند ثانیه بیشتر نیست که میتونی با حجم 9 مگابایت از اینجا دانلود کنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

adel.alizadeh1994
08-05-2012, 18:36
سلام بچه ها گوشی ایکسپریا مینی پرو بهتره یا لایو واکمن ؟
لطفا تفاوت هاشون و همچنین دلیل برتری یکی نسبت به دیگری رو بگید
و در ضمن ایا گوشی ایکسپریا مینی پرو موتور براویا رو بصورت برنامه داره یا واقعا رو گوشی هست چون من شنیدم موتور براویا فقط هنگام عکس و فیلم استفاده میشه و در بازی ها و صفحات وب اصلا کار نمیکنه و در استفاده روزمره استفاده نمی شه ایا درسته؟
و خواستم بپرسم لایو که براویا نداره و با ایکسپریا مینی که داره زیاد فرق میکنه؟

30vil
10-05-2012, 11:49
اساتید عزیز من بین مینی و الجی اپتیموس وان موندم راهنمایی کنید لطفا

مینی سری جدید مشکل داره یا رفع شده؟

Amir rza
10-05-2012, 14:03
ببخشید جدید ترین سری این گوشی چنده میشه بگید؟:13:
ممنون.

2raj_a
10-05-2012, 14:24

همون سری قدیمیشم همه مشکل نداشتن من با مینی اصلا مشکل نداشتم

30vil
10-05-2012, 16:07
همون سری قدیمیشم همه مشکل نداشتن من با مینی اصلا مشکل نداشتم

منظورم مشکلات داغ کردن و بک کردن و باتری و صدای ضعیف بود

crazymohamad
10-05-2012, 16:36
منظورم مشکلات داغ کردن و بک کردن و باتری و صدای ضعیف بود

سری 2012 کلا رفع شده و از این بابت مشکلی نیست.
در پست های قبلی هم گفتم واسه اینکه خیالتون از بابت جدید بودن گوشی راحت باشه حتما به برچسب ICS Upgratable روی کارتن گوشی توجه کنین...
طبقات بالای پاساژ علائدین اکثر فروشنده ها روی گوشی هاشون این برچسب هستش...
آخرین قیمتشم همونجا 210 واسه مینی و 285 واسه مینی پرو

atlas-m
10-05-2012, 16:41
... ... ... فقط ترسم از مشکلاتی هست که میگن ... ... ...
... ... ...و از کجا بفهمم که سری جدید هست
راسته که میگن سر یک هفته تاچش خراب میشه ... ... ...
تاچش گوشی های بدون برند چینی حداقل 6 ماه کار میکنه، چه برسه به سونی!!! آخه این اخبار از کجا به گوشتون رسیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گوشی های سری جدید با برچسب "آندروید 4" به فروش میرسند.
گوشی من سری اوله و هیچ مشکلی نداره. مخصوصا بعد از بروز رسانیها کم مصرفتر هم شده ... .

... ... ... ایکسپریا مینی پرو بهتره یا لایو واکمن ؟... ... ... و در ضمن ایا گوشی ایکسپریا مینی پرو موتور براویا رو بصورت برنامه داره یا واقعا رو گوشی هست چون من شنیدم موتور براویا فقط هنگام عکس و فیلم استفاده میشه و در بازی ها و صفحات وب اصلا کار نمیکنه و در استفاده روزمره استفاده نمی شه ایا درسته؟
و خواستم بپرسم لایو که براویا نداره و با ایکسپریا مینی که داره زیاد فرق میکنه؟
انتخاب بین گوشی ها سلیغه ای است.
موتور برویا هم به صورت واقعی بر روی گوشی وجود دارد و این حالت در زمان بخش فیلم و عکس همون طور که در دمو خود شرکت سونی هم مشخص بود مورد استفاده قرار میگیرد.

معمولا در سری جدید سعی بر رفع مشکل است. البته من از سری اول این گوشی استفاده میکنم و تا به حال با مشکلی بر نخورده ام.
الجی با سونی فرقشون در خیلی چیزاست و کاملا سلیقه ای است.

... ... ... ببخشید جدید ترین سری این گوشی چنده میشه بگید ... ... ...
سری جدیدش با برچسب "آندروید 4" ارزه شده. و در تایپیک های گذشته هم دقیقا سری ساخت را مشخص کرده بودند.

... ... ... مشکلات داغ کردن و بک کردن و باتری و صدای ضعیف بود ... ... ...
این مشکلات در آپدیتهای قبلی برطرف شد. ولی در هر صورت من از سری اول این گوشی استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم.

--- -- - - - - - - - - - - - ---- -- - - - - - - - - - - - - - ----- - - -- -- -- -- -- --
تنها مشکل این گوشی صفحه نمایش کوچک گوشی آن میباشد که باید در هنگام خرید مورد توجه قرار گیرد.
مشکلاتی مثل داغ کردن، دکمه Back و مصرف بالا در بروز رسانی ها از بین رفته اند.
در بین مدلهای mini و live و mini pro، گوشی mini pro از سخت افزار قوی تری برخوردار است. ضمن اینکه یک کیبرد QWERTY بسیار کاربردی و زیبا را هم دارد و عیب صفحه کوچک را تا حدودی می پوشاند.

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ||||||
دیگه خودتون میدونید!!!!!!!!!!! فقط خدایی دیگه عیب روی گوشی نزارید. تقریبا همه پستهای گذشته مربوط به عیب ایرادهای گوشی بود! یا اینو بگیرد و داستان رو تموم کنید یا برید سراغ یه چیز دیگه!!!!!!!! و بی خودی هی نگید این بهتره یا اون....
ممنون از شما

adel.alizadeh1994
10-05-2012, 18:04
باتری و صداش که بصورت طبیعی ضعیف هست و نمیشه کاریش کرد شاید با اومدن اندروید 4 بهتر بشه ولی خیلی بهبود پیدا نمیکنه
سری این گوشی ها به این شکله سال تولید دبلیو هفته تولید مثلا 12w26 یعنی ساخت سال 2012 هفته 26

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

ممنون atlas_m ایا براویا تو بازی ها استفاده نمیشه؟
ممنون
از نظر سخت افزاری چجوری قویتره تا لایو؟

atlas-m
10-05-2012, 18:32
... ... ... ایا براویا تو بازی ها استفاده نمیشه؟ ... ... ... از نظر سخت افزاری چجوری قویتره تا لایو؟
1. زمانی که احتیاج باشه موتور برویا اجرا میشه. البته اینو تو عکس و فیلم اعلام کرده. منطقی اینکه توی بازی هم باشه.
2. پردازنده mini pro کمی بالاتر از mini و live است. (البته کم!)

vahidsport
10-05-2012, 23:41
1. زمانی که احتیاج باشه موتور برویا اجرا میشه. البته اینو تو عکس و فیلم اعلام کرده. منطقی اینکه توی بازی هم باشه.
2. پردازنده mini pro کمی بالاتر از mini و live است. (البته کم!)

سخت افزار مینی ، مینی پرو ، نئو ، ارک همشون یکیه یعنی MSM8255 با فرکانس 1GHz و کارت گرافیک یا همون GPU به مدل Andero205 و رم 512 مگ هست و با توجه با اطلاعاتم با ارک اس هم یکی با اینکه ارک اس 1.4 GHZ هست فرکانس ش و مینی (گوشی خودم) تا فرکانس 1.5 GHz بدونه هیچ مشکلی کار میکنه (تا 2 گیگا هرتز هم میره)

اینم بگم از نظر قدرت سخت افزاری با Galaxy S Plus هم مقایسش کردم گوشیم رو که فرکانس Galaxy S Plus پیشفرش 1.4 هست و مینی 1 هست . در فرکانس پیش فرض ، گوشی خودم 3000 تا امتیاز گرفت و Galaxy S Plus حدود 3500 تا گرفت وقتی فرکانس گوشیم رو تا 1.4 بالا بردم تا 3600 الی 3700 امتیاز گرفت منظورم این نیست که مینی/پرو از Galaxy S Plus بهتر منظورم اینکه این دو گوشی مینی/پرو سخت افزاری در حدود گوشی های 500 الی 600 تومنی دارند و به غیر از کوچیک بودم ال سی دی (البته برای من ) ایراد دیگه ای ندارند

میتونید خودتون سرچ کنید مینی / پرو و لایو و... همش یه سخت افزار هست

adel.alizadeh1994
11-05-2012, 10:37
من که تو بررسی تخصصی خوندم فقط هنگام عکس و فیلم براویا کاربرد داره نه موقع دیگه ای
و منم با نظر اقا وحید موافقم هر دوشون یه سخت افزار دارن باید ببینیم تو عمل (بنچمارک) کدوم بهتره
و من تو بررسی های تخصصی خوندم که از لحاظ صدا مینی پرو ضعیفه یعنی تو نموداد بدون ایکسلود تو قسمت below average بود یعنی زیر متوسط واقعا در این حد ضعیفه؟
اینم لینک بررسی تخصصی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.php%3Fphoneid%3D2392)

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

و اقا وحید به لیست اولی که نوشتی لایو هم باید اضاف میکردی:31:
و صفحه ی 3 اینچ برای همه کوچیک نه تنها شما اما کیفیت صفحه ی مینی پرو و کیبوردش در برابر لایو ادم رو وسوسه میکنه.
من خودم الان ایکس 8 دارم.

Ami R 940
11-05-2012, 18:24
آقا شرمنده اینجا میگم

experia mini گوشی رو دو سه ساعت پیش برای مادر به عنوان کادو خریدم...فک میردم چون خانومه رنگ سفید خوشش بیاد اما اینطوری نبود میگه just Black خلاصه کار نداره زنگ زدم مغازه دار میگه فقط سفید داریم بلک ندارم چنج کنم...

گوشی نو هست اگه کسی از دوستان مایل بود با بلک تعویض میکنم..یا برای فروش بگه دیگه اینا پ خ کنه

vahidsport
11-05-2012, 21:52
و صفحه ی 3 اینچ برای همه کوچیک نه تنها شما اما کیفیت صفحه ی مینی پرو و کیبوردش در برابر لایو ادم رو وسوسه میکنه.در این مورد فقط اینو میتونم بگم من الان با این 3 اینچ ال سی دی سرعت تایپ فارسیم از یه گوشی با کیبرد بیشتر هست ( انگلیسی به مراتب بیشتر هست) واگر ال سی دی بزرگتر باشه بازم بیشتر میشه (تو این حالت تعداد غلط هام کمتر میشه ) به دو دلیل

1) برای تایپ حرفهایی مثل پ و گ و یکی دوتا دیگه شما تو تایپ با ال سی دی همه حروف ها رو دارید در حالی که تو کیبرد چند ها حرف نیست و باید دکمه SYM رو بگیری تا مثلا پ تایپ کنید (البته اگه مینی پرو مثل ویواز پرو باشه کیبردش ، که فکر میکنم هست)

2) تو تایپ با ال سی ، چون تاچ خازنی هست کافیه فقط لمس کنید حرف رو در حالی که تو کیبرد با فشار بدین سرعت تایپ بین تاچ خازنی و تاچ مقاومتی خیلی فرق میکنه به خاطر همین لمس کردن در تاچ های خازنی چبرسه که با کیبرد به خواد مقایسه بشه

ولی خوب در بعضی از جاها مثلا کار با برنامه ها کیبرد دار بودن گوشی خیلی کار برد داره اینو تو ویواز پرو تجربه کردم که 100% تو اندروید بهتر هم هست

من لایو رو ترجیح میدم چون ال سی دی بزرگتر و کل گوشی بزرگتر و دوتا اسپیکر داره چون گوشی قبلیم ویواز پرو بود (هیچ گوشی حتی برد های دیگه کیبرد مثل کیبرد ویواز پرو نداشند ویواز پرو دکمه های Copy,Cut,Past, Select ALL و... رو هم داشت و معایت و مضایاش رو خوب میدونم

خرابی گوشی های کیرد دار بیشتر است هر موبایلی بپرسید میگه البته نه اینکه زود خراب میشن باید مراقب باشید چون دو تیکه هست ظریفتر هستند نسبت به گوشی های ثابت وگرنه مشکل خاصی نیست چون خودم ویاز پرو داشتم

کیبرد خیلی کلاس داره و کاربردی هست و ... اگه Xperia Pro بگیرید دستتون میفهمید کیبرد یعنی چی ، چه کلاسی به گوشی میده وقتی بازش میکنید و دکمه های بزرگ ش رو فشار میدید

باز نظر نظر شماست من بود Neo V میگرفتم یک بار برای همیشه ، هر سه گوشی لایو و مینی/پرو گوشی های خوبی هستند و چون از نظر ال سی دی و یک دو مورد کوچیک ایراد دارن وقتی ادم با این سه گوشی کار میکنه از بس خوبند و قابله مقایسه با گوشی های هم قیمت خود نیستد ادم دوست داره گوشی داشته باشه که ایراد این سه گوشی رو هم نداشته باشه نمیدونم منظورم رو فهموندم یا نه
Neo V الان بدونه گرانتی فکر مکنم 420 هم پیدا بشه اینم بگم از گوشی کاملا راضی هستند

atlas-m
11-05-2012, 22:18

میتونید خودتون سرچ کنید مینی / پرو و لایو و... همش یه سخت افزار هست

نه خیر دوست عزیز. پردازنده mini pro با mini یکی نیست... به مدلهای پردازندها دقت کنید. mini pro پردازنده قوی تری داره.

tiyam 01
11-05-2012, 22:59
به قول یکی از بجه ها این گوشی مثل x8 سکSی محسوب نمیشه؟ :دی

نه خیر دوست عزیز. پردازنده mini pro با mini یکی نیست... به مدلهای پردازندها دقت کنید. mini pro پردازنده قوی تری داره.
هر دو یکیه
Chipset ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fglossary.php3%3Fterm%3Dchipset) Qualcomm MSM8255 Snapdragon / Qualcomm QSD8255 Snapdragon
CPU ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fglossary.php3%3Fterm%3Dcpu) 1 GHz Scorpion / 1 GHz Scorpion

vahidsport
12-05-2012, 00:21
نه خیر دوست عزیز. پردازنده mini pro با mini یکی نیست... به مدلهای پردازندها دقت کنید. mini pro پردازنده قوی تری داره. قسمت Key features گزنیه 6 رو شما بخون بعد با پرو مقایسه کن این ها هم بکنار امتیاز ها تو بنچمارک نیز همین رو میگه

سایت به خواهید دارم بازم

unforgivenII
12-05-2012, 08:55
سلام
من تازه این گوشی رو خریدم و زیاد به اندروید وارد نیستم!
با این حال که در قسمت تنظیمات وقتی در locaation &security استفاده از gps ماهواره ای رو تیک می زنم، در نرم افزارهای مختلف مانند maps نمی تونه منو پیدا کنه! نقشه ایران رو هم بزرگ نمی کنه!
آیا باید کاری کنم تا فعال بشه؟
نرم افزار می خواد و یا ...؟
ممنون که توجه کردین

atlas-m
12-05-2012, 11:38
به قول یکی از بجه ها این گوشی مثل x8 سکSی محسوب نمیشه؟ :دی

هر دو یکیه
Chipset ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fglossary.php3%3Fterm%3Dchipset) Qualcomm MSM8255 Snapdragon / Qualcomm QSD8255 Snapdragon
CPU ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fglossary.php3%3Fterm%3Dcpu) 1 GHz Scorpion / 1 GHz Scorpion

Qualcomm MSM8255 Snapdragon با Qualcomm QSD8255 Snapdragon فرق میکنه دوست عزیز.... .
مثل اینکه بگی پردازنده دو هسته ای Core i3 با پردازنده دوهسته ای Core 2 duo یکی است!!!!! در صورتی حتی اگه سرعت کلاک ساعت Core 2 duo از core i3 بیشتر باشه، بازم Core i3 سریع تر عمل میکنه... . پس نباید به سرعت سی.پی.یو نگاه کرد، بلکه نوع معماری اون مهم است... .

adel.alizadeh1994
12-05-2012, 12:27
بچه ها ممنون که جواب همه ی سوالاتم رو دادید
اقا وحید از شما هم ممنونم که جواب سوالام رو دادی و با نظر شما موافقم که یه گوشی مثل نئو وی میتونه لذت خیلی بیشتری تا سه گوشی دیگه.
اقا وحید شما خودتون چه گوشی دارید؟

johnypersian1656
12-05-2012, 12:43
سلام
من تازه این گوشی رو خریدم و زیاد به اندروید وارد نیستم!
با این حال که در قسمت تنظیمات وقتی در locaation &security استفاده از gps ماهواره ای رو تیک می زنم، در نرم افزارهای مختلف مانند maps نمی تونه منو پیدا کنه! نقشه ایران رو هم بزرگ نمی کنه!
آیا باید کاری کنم تا فعال بشه؟
نرم افزار می خواد و یا ...؟
ممنون که توجه کردین
یه چند لحظه صبر کنین،توی فضای باز هم امتحان کنین. بعد توی نرم افزاری مثل google maps باید my location رو بزنین تا مکانتونو نشون بده ها.توی چه نرم افزاری نمیتونه نقشه ی ایران رو بزرگ کنه؟ اگر google maps منظورتونه که چرا باید زوم کنین (gprs تون هم فعال باشه ،البته ورژن جدید کش خیلی خوبی داره ) توی برنامه های دیگه که آفلاین کار میکنن (maverick ,...) باید نقشه رو با زوم های مختلفی که هست کپی کنین توی گوشی

arman486
13-05-2012, 12:33
دوستان سلام
ببخشید من سوالم رو اینجا مطرح میکنم گفتم از شما دوستان سونی اریکسونی بپرسم که بیشتر راهنماییم کنید
من بعد از سالها میخوام یک گوشی بخرم گوشی فعلیم 2600 نوکیا هست
با تحقیق به این نتیجه رسیدم که گوشی xperia mini pro بخرم که هم کیبورد داره هم سخت افزار مناسبی داره هم گویا محکمه
سوالم از شما دوستانی که این گوشی رو دارید اینه
ویبرش قوی هست؟
اولاً زبان فارسی داره این گوشی و برای اندورییدش زبان فارسی هست؟
اس ام اس فارسی میشه داد و گرفت ؟
کیبوردش راحته و اس ام اس دادن باهاش خوبه؟
و از همه مهمتر این که این کیبورد رو که هی باز میکنی میبندی بعد از یک مدت شل نمیشه و لق بزنه؟
لطف کنید راهنماییم کنید که چون این گوشی قراره مدتها دستم باشه و دوام بیاره من گوشی باز نیستم

BZ7
13-05-2012, 13:07
Qualcomm MSM8255 Snapdragon با Qualcomm QSD8255 Snapdragon فرق میکنه دوست عزیز.... .
مثل اینکه بگی پردازنده دو هسته ای Core i3 با پردازنده دوهسته ای Core 2 duo یکی است!!!!! در صورتی حتی اگه سرعت کلاک ساعت Core 2 duo از core i3 بیشتر باشه، بازم Core i3 سریع تر عمل میکنه... . پس نباید به سرعت سی.پی.یو نگاه کرد، بلکه نوع معماری اون مهم است... .

معماری اونا یکیه اسم چیپ ست متفاوته
هر دو Snapdragon S2 و Scorpion و ARMV7 هستن !

tiyam 01
13-05-2012, 13:33

اصلاً حواسم به اون دوتا نبود، آره فرق میکنه، اما CPU نیست. چیپست ـه . مثل amd 785g و amd 780g . پردازنده یکیه

حالا تفاوت MSM و QSD چقدر باشه نمیدونم

vahidsport
13-05-2012, 22:13
گوشی من مینی هست
اگه توجه کرده باشید تو سایت gsmarena مشخصات مینی رو زده QSD در حالی کی تو ریویو گوشی مینی که لینک ش رو گذاشتم زدم MSM دقیقا همون چیزی که برای پرو لایو و ارک هست من تو چنتا سایت دیگه هم که دیدم همین MSM رو گفتن میتونید سرچ کنید
اگه مایل بود من از گوشیم یه بنچمارک میزارم کسانی که پرو دارن هم بزارن ببینیم چقدر فرق میکنه ولی مطمءن باشید سخت افزار مینی /پرو ارک لایو نء و... همشون یکی هستند

crazymohamad
13-05-2012, 23:00
دوست عزیر هر دو مدل یکیه فقط MSM8255 بعد از مدل QSD تولید شده...
در کل هیچ فرقی با هم ندارن ... QSD8255 تو گوشی هایی مثل Desire HD و MSM8255 هم تو گوشیهای ARC NEO و... استفاده شده...
آخرین قیمت ها هم تا صبح امروز تو طبقه آخر علائدین:
Ray 350
mini 220
mini pro 250
بازهم جای افت قیمت تا 40 تومن دیگه واسه این سه مدل وجود داره... تا یک ماه و نیم دیگه...

atlas-m
13-05-2012, 23:53

معماری اونا یکیه اسم چیپ ست متفاوته
هر دو Snapdragon S2 و Scorpion و ARMV7 هستن !

اصلاً حواسم به اون دوتا نبود، آره فرق میکنه، اما CPU نیست. چیپست ـه . مثل amd 785g و amd 780g . پردازنده یکیه
دوست عزیز، cpu یعنی واحد پردازش مرکزی. به فارسی بهش میگن پردازشگر، پردازنده، پراسس یا همون "سی.پی،یو". چیپست هم همونه. شما زیاد درگیر این نشو که من چی گفتم.

در کل هیچ فرقی با هم ندارن ... QSD8255 تو گوشی هایی مثل Desire HD و MSM8255 هم تو گوشیهای ARC NEO و... استفاده شده...
آقایون من میگم نره شما هی بگید بدوش..... .
دوستان عزیز، پردازنده استفاده شده در mini pro با پردازنده mini و live متفاوت است. پردازنده mini pro کمی قوی تر از پردازنده mini است. حالا هر چقدر هم بنچ مارک بزاریم داستان همونه. من خودم 30 تا بنچ مارک با نرم افزار AnTuTu گرفتم و هر بار یه نتیجه داد!!! بنچ مارک .... .

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

متاسفانه قبلا سایت "سونی اریکسون" مشخصات گوشی را با جزئیات بهتری نمایش میداد .... ولی الان سونی برش داشته!

vahidsport
13-05-2012, 23:55

و تمام....

با این اوصاف نئو وی به زیر 400 تومن هم میرسه

atlas-m
14-05-2012, 00:24
یه مطلب جالب!!!
شرکت تولید کننده پردازنده های Snapdragon اصلاً پردازنده ای با مدل QSD8255 توی لیست پردازنده هاش نداره!
لینک وب سایت رسمی Snapdragon™ Processors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

atlas-m
14-05-2012, 00:30

دوست من، تولید کننده_ی همین به قول شما چیپست، از کلمه Processors استفاده کرده. یعنی همون پردازشگر.

اینم لینک PDF تمام پردازنده های Snapdragon با تمام جزئیات!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من فکر میکنم که پردازنده mini مدل QSD8250 باشه.

pour-homme
14-05-2012, 11:00
آخرین قیمت ها هم تا صبح امروز تو طبقه آخر علائدین:
Ray 350
mini 220
mini pro 250
بازهم جای افت قیمت تا 40 تومن دیگه واسه این سه مدل وجود داره... تا یک ماه و نیم دیگه...

من اول تیر میخوام این گوشی رو بگیرم یعنی ارزون تر هم میشه من میترسم گرون شه دوباره

vahidsport
14-05-2012, 11:45
من فکر میکنم که پردازنده mini مدل QSD8250 باشه. اون لینک تو پست قبلیم رو دیدی؟

قبول دارید که GPU گوشی مینی Adreno 205 هست ؟ اگه قبول ندارید یه شات از گوشیم میزارم که این رو مشخص میکنه

تو اون PDF و سایتی که شما گفتید MSM8255 دارای GPU به مدل Adreno 205 هست در حالی که چیپ QSD8250 دارای GPU به مدل Adreno 200 هست و اختلاف این دو مدل GPU خیلی زیاد چرا چون Xperia X10 دارای GPU به مدل Adreno 200 هست و وقتی گوشی خودم رو باهاش مقایسه میکردم نزدیک دوبرابر گوشی خودم قوی تر بود

از رو فرکانس کاری CPU هم میشه فهمید که چیپ مینی QSD8250 نیست

تو پست صفحه قبلم که یه لینک از سایت gsmarena گذاشتم تو اون پست گفتم که چیپ منی رو تو صفحه مشخصاتش زده QSD8255 (که به قول خودتون وجود خارجی نداره) ولی در ریورو چیپ رو زده MSM8255

سخت افزار گوشی های Xperia سال 2011 سونی همشون یکی هستند

ghahremanimehdi
14-05-2012, 22:36
سلام
من یدونه مدل live خریدم بدون گارانتی.از کجا میتونم مطمئن بشم نو هست ؟ آیا مثل نوکیا کدی هست که بزنم ببینم چقدر روشن بوده و ساخت چه تاریخی هست ؟
راستی نرم افزاهای مهمی( به غیر از آسترو) که باید نصب کنم چی هستن ؟ این آنلاک کردن که مدام دربارش صحبت شده چی هست و به چه دردی میخوره و چرا باید آنلاک کرد و چطور میشه اینکارو کرد؟

Hamed_forum
15-05-2012, 22:29
من میخوام بخرماین گوشی رو همین سری ساختش که داغ میگنه 11w38
ایا باین کارای که میگن مشکل حل میشه؟میتوانم رامها جدید هم بریزم؟

اگر کسی برای فروش هم داشت خریدارم

fingulii
16-05-2012, 00:00
کسی آپدیت 4 رو کرده ببینه مشکل داغ کردن گوشی حل میشه؟

arman486
16-05-2012, 09:30
سری ساخت رو از کجا میشه فهمید و بهترین سری ساخت برای مینی پرو چی هست
از کجا میشه فهمید اندرویید 4 روش نصبه؟

Hamed_forum
16-05-2012, 13:42
سری ساخت رو از کجا میشه فهمید و بهترین سری ساخت برای مینی پرو چی هست
از کجا میشه فهمید اندرویید 4 روش نصبه؟

پشت باطری روی بدنه نوشته w داره

arman486
16-05-2012, 14:40
سری ساخت رو روی جهبه نزده؟

abtin1
16-05-2012, 17:13
الان روی xperia mini pro اندرویید 4 نصب هست یا نه ؟

atlas-m
21-05-2012, 22:06
سلام.
آیا آپدیت آندروید 4 برای گوشی های ™XPERIA در دسترس هست؟ (در حال حاضر میشه توی ایران دانلود کرد.)
گوشی من XPERIA™ mini pro است.

M0RTEZA_R
22-05-2012, 13:40
قیمت xperia mini چنده الان؟
چشم ادم که درنمیاد موقع کار کردن باهاش؟

IrNCO
22-05-2012, 21:20
سلام
من امروز از علاعدين يه ميني سفيد گرفتم 216 مشكيش هم ٢١٤ بود

IrNCO
22-05-2012, 21:27
سلام.
آیا آپدیت آندروید 4 برای گوشی های ™XPERIA در دسترس هست؟ (در حال حاضر میشه توی ایران دانلود کرد.)
گوشی من XPERIA™ mini pro است.
من الان دارم آپديت 4.0.2 دانلود ميكنم
كسي ميدونه كه اين آپديت مشكل خاصي داره يا نه، آخه شنيدم تو آپديت هاي قبليش مشكل پيدا ميكرده

M0RTEZA_R
22-05-2012, 21:29
اگه گوشیمو خوب بخرن منم مینی میگیرم.
انتن دهیش چطوره؟

IrNCO
23-05-2012, 10:36
اگه گوشیمو خوب بخرن منم مینی میگیرم.
انتن دهیش چطوره؟
فعلا تو تهران كه خوبه ولي امروز دارم ميرم شمال تو مسير آنتنش رو چك ميكنم

metallover
23-05-2012, 19:17
گوشی mini pro هم آیا مشکل دکمه back داره چون من شنیدم که این مشکل بیشتر تو مینی هست و سری ساختش باید چی باشه ؟

h!tman
23-05-2012, 19:21
به 4آپدیت نکنید
ICS های سونی خیلی افتضاحن

abtin1
24-05-2012, 19:15
پس مینی پرو سری 12w10 مشکل نداره درسته؟

crazymohamad
25-05-2012, 11:02
موظب باشین
دلار دوباره داره میکشه بالا
همین روزاسxperia mini بازم به 350 تومن برسه!!!!

احمقی نژاد و دوستان:22: دور جدید کندن پوست مردم رو آغاز کردن...دلار که چهارشنبه 1680 بود پنجشنبه با 1770 تومن ررسیده(ینی تو یه روز 90 تومن گرون شد!!!!)
مطمئن باشین تا دو هفته دیگه مجددا به 2 هزار تومن میرسه و بازار گجت ها مجددا میریزه به هم!!!!

خلاصه اگه کسی قصد خرید xperia mini داره همین فردا بره طبقه پنجم علائدین 218 تومن بده یه دونه بخره تا بعدا مجبور نشه 300 تومن پول بی زبون واسه این گوشی 154 دلاری بده!!!!!

a-z-0-0-9
26-05-2012, 12:40
دوستان اگه هنگامی که صفحه کلید باز باشه از صفحه لمسی زیاد استفاده کنم ممکنه لقی پیدا کنه؟؟مثلا بازی کنم.

johnypersian1656
26-05-2012, 23:10
دوستان احتمالا کسی اینجا cyanogen رو واسه xperia mini امتحان کرده؟ چطوره؟

jojonice
28-05-2012, 18:25
سلام
لطفا راهنمائی کنید
میخواستم Xperia mini بخریدم و بنظر شما Xperia mini تو بورس تره یا با کیبورد دارش که Xperia mini pro است
1- لطفا بگید باید ساخت کجا باشد و روی جعبه و روی خود موبایل چی باید نوشته باشد که یه موقع فروشنده گول نزند
2- چه محتویاتی باید داشته باشد در جعبه
3- بعضی ها میگن بخاطر cpu قوی خیلی نرم افزار ها را نصب میکند اما بعضی ها میگن بخاطر صفحه کوچک بعضی از نرم افزار ها روش نصب نمیشود آیا درسته این حرف و یا اکثر نرم افزارها روش نصب میشود ؟
4- لطفا بگید نرم افزار ظبط مکالمه هم برای این گوشی است ؟
5- اندرید 4 چه زمانی براش میاد
6- و آیا تایپ کردن در این موبایل راحته
7- بعضی ها میگن بعد از چند دقیقه کار کردن با Xperia mini وقتی داغ میشود کار کردن باهاش سخته و منو هاش قاطی میشود و اشتباه میکند چنین چیزی درسته و یا میشو مشکل را حل کرد ؟
ممنون میشوم کامل توضیح دهید
خداحافظ

SevenCity
29-05-2012, 08:27
مینی دارم
1- این کم و زیاد شدن نورها طبیعیه؟ چجوری میشه این ویژگی رو غیر فعال کرد اگر طبیعیه که هیچ
2- گوشی من st15i هست سری قدیمیه یا جدید؟
3- در ویندوز یه گزینه داریم به نام تسک منجر و پروسس که میتونیم ببینیم برنامه ها چقدر دارن از سی پی یو استفاده میکنند من از کجا باید بفهمم سی پی یو گوشیم 1 گیگاهرتز هست و چقدرش استفاده شده

johnypersian1656
29-05-2012, 12:38
سلام
لطفا راهنمائی کنید
میخواستم Xperia mini بخریدم و بنظر شما Xperia mini تو بورس تره یا با کیبورد دارش که Xperia mini pro است
1- لطفا بگید باید ساخت کجا باشد و روی جعبه و روی خود موبایل چی باید نوشته باشد که یه موقع فروشنده گول نزند
2- چه محتویاتی باید داشته باشد در جعبه
3- بعضی ها میگن بخاطر cpu قوی خیلی نرم افزار ها را نصب میکند اما بعضی ها میگن بخاطر صفحه کوچک بعضی از نرم افزار ها روش نصب نمیشود آیا درسته این حرف و یا اکثر نرم افزارها روش نصب میشود ؟
4- لطفا بگید نرم افزار ظبط مکالمه هم برای این گوشی است ؟
5- اندرید 4 چه زمانی براش میاد
6- و آیا تایپ کردن در این موبایل راحته
7- بعضی ها میگن بعد از چند دقیقه کار کردن با Xperia mini وقتی داغ میشود کار کردن باهاش سخته و منو هاش قاطی میشود و اشتباه میکند چنین چیزی درسته و یا میشو مشکل را حل کرد ؟
ممنون میشوم کامل توضیح دهید
خداحافظ

سلام دوست عزیزم. مطمئنا داشتن کیبورد کار رو راحتتر میکنه مخصوصا با داشتن صفحه ی کوچیک مینی.اگه از لحاظ بودجه مشکلی ندارین مینی پرو خویه

من این سوالاتونو که جواب میدم بر اساس اکسپریا مینی خودم جواب میدم
1- ساخت چین باید باشه . روی جعبه هم مثل گوشیهای دیگه imei و سریال نامبر و sar و..... چیز خاصی نیست .یه علامت ics هم هست که یعنی گوشی قابلیت آپدیت به آیس کریم سندویچ رو داره.
2- روی گوشی یه مموری 2 گیگابایته . یه هندزفری معمولی. یه کابل یو اسبی(که واسه شارژ با شارژر هم استفاده میشه. سی دی هم نداره چون پی سی کامپنین روی مموری هست و یه هندزفری معمولی

3- تا حالا نشده برنامه ای روش نصب کنم جواب نده. مشکل با بازی ها هم ممکنه به خاطر رزولوشن باشه ولی بازی هایی مثل riptide , racing thunder راحت روش میان .یه سری از بازی هایی که امتحان کردم و اومده هم مثل نسخه های مختلف angry birds و یا bagit,cut the rope ,doodle jump اینا هم میان.

4- بله .شاید بالای 10،15 تا برنامه باشه.
5- تا یک هفته ی دیگه میاد. ولی الان ورژن لیک شدش هست.البته اینم بگم ginger bread ش خیلی stable هست. شاید اصلا نیازی به آپدیت نباشه(حرف سونی)
6- با landscape keyboard ش من که مشکلی ندارم ولی اگه انگشتاتون بزرگه میتونین از portrait keyboard استفاده کنین. به نظر من مشکلی نداره
7- اصلا و ابدا! من خودم با کرنل تا 2 گیگاهرتز اورکلاک کردم و pattern رو هم روی lagfree گذاشتم که اکثرا استفاده از سی پی یو بالاس ولی داغ نمیکنه یا قاطی کنه. ولی به نظر من تا میتونین از فیرمویر stock و لانچر اصلی استفاده کنین! بدون باگ هستن.یه چیز دیگه اینکه توی گوشی یه در پشت اضافه هم بود (بنفش رنگ) اون دره حالت پلاستیکی بیشتری داره و بیشتر داغ میشه.

johnypersian1656
29-05-2012, 12:41
مینی دارم
1- این کم و زیاد شدن نورها طبیعیه؟ چجوری میشه این ویژگی رو غیر فعال کرد اگر طبیعیه که هیچ
2- گوشی من st15i هست سری قدیمیه یا جدید؟
3- در ویندوز یه گزینه داریم به نام تسک منجر و پروسس که میتونیم ببینیم برنامه ها چقدر دارن از سی پی یو استفاده میکنند من از کجا باید بفهمم سی پی یو گوشیم 1 گیگاهرتز هست و چقدرش استفاده شده

1- منظورتون brightness هست؟ اگه آره که توی تنظیمات نور بذارین روی حالت fixed
2- اسم رمز st15i مشترکه!
3 - برنامه های مختلفی واسه این کار هستن. ولی مثلا setcpu رو میتونین نصب کنین (گوشی باید روت شده باشه) اینجوری هم میتونین گوشی رو اورکلاک کنین هم اینکه به صورت ویجت از setcpu روی صفحه استفاده کنین تا همیشه سی پی یو رو ببینین. میزان رم رو هم که با اکثر تسک منیجر ها میشه دید.

SevenCity
29-05-2012, 18:59
1- منظورتون brightness هست؟ اگه آره که توی تنظیمات نور بذارین روی حالت fixed
2- اسم رمز st15i مشترکه!
3 - برنامه های مختلفی واسه این کار هستن. ولی مثلا setcpu رو میتونین نصب کنین (گوشی باید روت شده باشه) اینجوری هم میتونین گوشی رو اورکلاک کنین هم اینکه به صورت ویجت از setcpu روی صفحه استفاده کنین تا همیشه سی پی یو رو ببینین. میزان رم رو هم که با اکثر تسک منیجر ها میشه دید.

1- مثلا این قضیه که فکر میکنم همون حسگر نور محیط هست توی صفحات روشن مشهوده زمان pdf خوندن نور کم و زیاد میشه مثل این میمونه که lcd مشکل داره، توی display , brightness اصلا گزینه ای به نام fixed ندارم درواقع فقط brightness تنظیم میشه و تیکی هم نداره که زده یا برداشته بشه، این حسگر توی xperia pro اصلا به این شکل و به این سرعت نیست که معلوم بشه و هی کم و زیاد بشه
3- کلا این روت کردن یعنی چی :ی اگر برای همون دسترسی بیشتره که گوشی من الان فارسیش هم نصبه یعنی روت شده؟

h!tman
29-05-2012, 19:49
1-تو تنظیماتش یک چیزی رو Auto هست :دی اونو بردارید
3-نخیر! روت دسترسی به فایلای سیستمی هست ! ست سی پی یو هم یک برنامه اورکلاکر! ولی نمیدونم برا کرنلی که براش oc تعریف نشده بشه انجام داد یا نه! فارسی ساز هم به روت مربوط نیست

johnypersian1656
29-05-2012, 19:51
1- مثلا این قضیه که فکر میکنم همون حسگر نور محیط هست توی صفحات روشن مشهوده زمان pdf خوندن نور کم و زیاد میشه مثل این میمونه که lcd مشکل داره، توی display , brightness اصلا گزینه ای به نام fixed ندارم درواقع فقط brightness تنظیم میشه و تیکی هم نداره که زده یا برداشته بشه، این حسگر توی xperia pro اصلا به این شکل و به این سرعت نیست که معلوم بشه و هی کم و زیاد بشه
3- کلا این روت کردن یعنی چی :ی اگر برای همون دسترسی بیشتره که گوشی من الان فارسیش هم نصبه یعنی روت شده؟

من از فیرمویر stock استفاده نمیکنم واسه همین توی همون notification bar که میدیم پایین این رو دارم:

به قول شما سرعت زیاد حسگر باعث این میشه. ببینین با ویجتی مثل power widget هم باز این مشکلو دارین؟ توی سایت خود سونی دیدم گفته به آخرین ورژن آپدیت کنین تا مشکل حل بشه.

روت هم یه دسترسی بیشتر به فایلهای سیستمیه. دسترسی بیشتر فقط واسه فارسی نیست. فیرمویرهایی هستن که بدون روت و به طور پیش فرض هم فارسی رو دارن.یه تعدادی از برنامه های کاربردی روت رو نیاز دارن. اگه از baseband 62 به قبل رو دارین با نرم افزار از طریق پی سی وگرنه با دانگرید یا فلش کردن یه کاستوم کرنل میتونین روت کنین.

SevenCity
29-05-2012, 20:30
من از فیرمویر stock استفاده نمیکنم واسه همین توی همون notification bar که میدیم پایین این رو دارم:

به قول شما سرعت زیاد حسگر باعث این میشه. ببینین با ویجتی مثل power widget هم باز این مشکلو دارین؟ توی سایت خود سونی دیدم گفته به آخرین ورژن آپدیت کنین تا مشکل حل بشه.

روت هم یه دسترسی بیشتر به فایلهای سیستمیه. دسترسی بیشتر فقط واسه فارسی نیست. فیرمویرهایی هستن که بدون روت و به طور پیش فرض هم فارسی رو دارن.یه تعدادی از برنامه های کاربردی روت رو نیاز دارن. اگه از baseband 62 به قبل رو دارین با نرم افزار از طریق پی سی وگرنه با دانگرید یا فلش کردن یه کاستوم کرنل میتونین روت کنین.

شما هم مینی دارین؟
این عکسی که گذاشتین از کدوم قسمته
برای من display setting / brightness اینجوری نیست تنها شباهتی که میبینم فونت و کیبورد هست
باید گام به گام بریم جلو :31:
baseband رو زده 64
اصلا الان از کجا بفهمم روت هست یا نه
از اول بگید چیکار باید کنم
نکته:
1- تو مغازه مشکل بک خور بودن رو حل کرد
2-با sony pc companion چندتا چیز رو به شدت اپدیت کردم و اون بالا تو برنامه زده your phone is up to date

johnypersian1656
29-05-2012, 23:24
شما هم مینی دارین؟
بله

این عکسی که گذاشتین از کدوم قسمته
برای من display setting / brightness اینجوری نیست تنها شباهتی که میبینم فونت و کیبورد هست
اون قسمت notification bar (همون جا که ساعت و علامت اینترنت و... هست) رو بکشید پایین(البته توی کاستوم رام ها فقط هست)

یکی از راحت ترین راهها اینه که یه برنامه ای که به روت نیاز داره مثل set cpu,root explorer,titanium backup یا..... رو نصب کنین ببینین موقع سوال پرسیدن اول برنامه که اجازه ی دسترسی میخواد روت شده گوشی یا نه
(البته با توضیحاتی که شما دادین روت نشده.)

baseband رو زده 64
از اول بگید چیکار باید کنم
نکته:
1- تو مغازه مشکل بک خور بودن رو حل کرد
2-با sony pc companion چندتا چیز رو به شدت اپدیت کردم و اون بالا تو برنامه زده your phone is up to date
خوب اینجا مشکلتون اینه که baseband 64 رو نمیشه مستقیما روت کرد. یا باید یه فیرمویر استوک سونی با بیس بند پایینتر رو اول با flashtool فلش کنین. یا اینکه بوت لودر رو آنلاک کنین و بعد یه کرنل فلش کنین که هم روت بشه و هم اون کرنل مزیتای دیگه ای هم داره.

مثلا موقع اجرای برنامه ی root explorer برای اولین بار این سوال رو میپرسه :

و اگرشما روی allow کلیک کنین این نوشته میاد :

اینم set cpu واسه اورکلاک

vahidsport
30-05-2012, 15:26
سلام
انروید 4 برای مینی اومده یا نه؟

johnypersian1656
31-05-2012, 12:30
سلام
انروید 4 برای مینی اومده یا نه؟

به طور رسمی نه

lebesgue
31-05-2012, 19:09
امروز من یک Xperia Mini گرفتم، چند تا سوال داشتم:

- کلاً گوشی های موجود در بازار در حال حاضر، اصل و تقلبی دارن؟ اگه آره، در مورد این گوشی Xperia Mini چطور میشه تشخیص داد؟ یکجا خوندم که پشت قاب گوشی که نوشته HD و Xperia، این نوشته ها باید برجسته باشن، اما برای گوشی من نیستن.

- چند تا از فروشنده ها میگفتن تاچ این گوشی بعضاً دچار مشکل میشه و بهتره با گارانتی رو بگیرید، همچنین اینکه این مشکل نرم افزاری هست و با آپدیت رفع میشه. من بدون گارانتیش رو گرفتم. میخواستم ببینم این قضیه درسته و اگه آره، آیا میشه به صورت نرم افزاری حلش کرد؟

- برای اولین شارژ باید کار خاصی کرد؟

- تغییر نور صفحه بر حسب نور محیط رو میشه غیر فعال کرد؟

johnypersian1656
31-05-2012, 21:45
امروز من یک Xperia Mini گرفتم، چند تا سوال داشتم:

- کلاً گوشی های موجود در بازار در حال حاضر، اصل و تقلبی دارن؟ اگه آره، در مورد این گوشی Xperia Mini چطور میشه تشخیص داد؟ یکجا خوندم که پشت قاب گوشی که نوشته HD و Xperia، این نوشته ها باید برجسته باشن، اما برای گوشی من نیستن.

همگی ساخت چین هستن. تقلبی نداره. اون مورد hd برجسته هم درست نیست. بستگی به در پشت داره.

- چند تا از فروشنده ها میگفتن تاچ این گوشی بعضاً دچار مشکل میشه و بهتره با گارانتی رو بگیرید، همچنین اینکه این مشکل نرم افزاری هست و با آپدیت رفع میشه. من بدون گارانتیش رو گرفتم. میخواستم ببینم این قضیه درسته و اگه آره، آیا میشه به صورت نرم افزاری حلش کرد؟
گارانتیهاش به درد نمیخوره . بعضا میگن با فلش کردن مشکل بک گوشی حل میشه. ولی توی همه موارد چیزی که این مورد رو تشدید میکنه گرمای زیاد هست. پس اگه میتونین سی پی یو رو آندر کلاک کنین . یا حداقل vsel رو تا جایی که گوشی stable باشه کم کنین.

- برای اولین شارژ باید کار خاصی کرد؟
بله. باید شارژر رو بزنین به پریز و گوشی رو شارژ کنین :31:نه دوست خوبم.

- تغییر نور صفحه بر حسب نور محیط رو میشه غیر فعال کرد؟ از نرم افزارها و ویجت های زیادی میتونین استفاده کنین. بهترینشون zdbox هست.

ghahremanimehdi
01-06-2012, 06:09
این تنظیم اتوماتیک ساعتش با اینترنت چرا کار نمیکنه ؟ هر دفعه باتری رو در میاری تاریخ و ساعتش ریست میشه میره روی 1980!

h!tman
01-06-2012, 07:00
برا من اینطوری نیست
تاریخ رو درست نگه میداره
حتی بعد فکتوری ریست هم همینه!فقط تایم زون عوض میشه

greenmidi
01-06-2012, 09:49
این تنظیم اتوماتیک ساعتش با اینترنت چرا کار نمیکنه ؟ هر دفعه باتری رو در میاری تاریخ و ساعتش ریست میشه میره روی 1980!

برای من هم همین طوره اگه راه حلش رو پیدا کردی ما رو هم دریاب

vahidsport
01-06-2012, 12:56
برای من هم همین طوره اگه راه حلش رو پیدا کردی ما رو هم دریاب

برای من بدونه مشکل کار مکینه البته فکر میکنم رو رام اصلی برای من کار نکرد ولی الان رو رام غیر اصلی داره کار میکنه

ghahremanimehdi
01-06-2012, 17:58
برای من بدونه مشکل کار مکینه البته فکر میکنم رو رام اصلی برای من کار نکرد ولی الان رو رام غیر اصلی داره کار میکنه

بهترین رام غیر اصلیش چی هست؟ از کجا میشه این رامهاش رو دانلود کرد ؟

johnypersian1656
01-06-2012, 23:03
بهترین رام غیر اصلیش چی هست؟ از کجا میشه این رامهاش رو دانلود کرد ؟

از اینجا:
رام ها هم سلیقه ای هست. من hybrom v17 رو دارم خوبه.

SevenCity
02-06-2012, 06:42
یه گوشی دیگه خریداری شده از همون مغازه ای که من خریدم در تفاوت با گوشیم احساس میکنم نورش بیشتره البته کنتراست هر دو گوشی که افتضاحه
گوشی اون سفیده، گارانتی پارس کامتل هم نیست، برچسب هم نداره گوشی من برچسب android 4 upgradeabe داره واسه اون نداره
نمیدونم نور گوشیم طبیعیه یا نه ولی احساس میکنم کمه

ghahremanimehdi
02-06-2012, 06:58
از اینجا:
رام ها هم سلیقه ای هست. من hybrom v17 رو دارم خوبه.

من گوشیم Sony Ericsson Live with Walkman هستش . از کجا باید رامش رو بگیرم؟

h!tman
02-06-2012, 08:50
Live قسمتی توی XDA نداره

vahidsport
02-06-2012, 10:21

تو همون لینکی که دوستمون گذاشته رام و کرنل برای لایو هست معمولا اگه یه کرنل یا یه رام برای مینی بسازند نسخه های مربوط به لایو مینی پرو و اکیو هم میسازند و بلعکس ولی حتما باید نسخه مربوط به لایو رو رو گو شیتون بریزید کلا کلوپ لایو همون لینک هست و معمولا اسم لایو رو به سه صورت نشون میدن

Live With Walkman
WT19i
LWW

johnypersian1656
02-06-2012, 11:53

همونجور که وحید عزیز توضیح دادن کلوپش همون لینکه. همون hybrom v17 رو وقتی میرین توی نصب یه محیط گرافیکی میاد که میتونین توش انتخاب کنین این رام رو واسه چه گوشی ای میخواین نصب کنین! یعنی شما یه فایل مشترک رو دانلود میکنین ولی بعد توی نصب مشخص میکنین واسه چه گوشی ای میخواین نصب کنین. فقط به baseband و کرنلی که باید برای نصب اون رام داشته باشین توجه کنین.

lebesgue
02-06-2012, 12:11
گارانتیهاش به درد نمیخوره . بعضا میگن با فلش کردن مشکل بک گوشی حل میشه. ولی توی همه موارد چیزی که این مورد رو تشدید میکنه گرمای زیاد هست. پس اگه میتونین سی پی یو رو آندر کلاک کنین . یا حداقل vsel رو تا جایی که گوشی stable باشه کم کنین.

این مشکل دقیقاً چی هست؟ یعنی چطوری خودشو نشون میده؟

از نرم افزارها و ویجت های زیادی میتونین استفاده کنین. بهترینشون zdbox هست.

نور صفحه گوشی نسبت به سایر گوشی ها به نظرم کم میاد. آیا میشه با نرم افزار نور صفحه رو زیاد کرد بدون اینکه آسیبی به گوشی برسه؟

- مای کامپیوتر این گوشی کجا هست؟! یعنی از کجا میشه به فولدرها و فایل ها به طور مستقیم دسترسی داشت؟