PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ mini & mini pro | اندرويدي كوچك سوني اريكسون با پردازنده ي 1 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

crazymohamad
18-11-2011, 16:38
آخرین قیمت (موبایل علائدین):
Sony Ericsson Xperia mini 265
Sony Ericsson Xperia mini pro 305

amin148
18-11-2011, 21:03
سلام چند تا سوال دارم
1 من الان x8 دارم و حقیقتن بازی hvga براش کم بود و اکثرن قدیمی(2 3 ماه قبل) و من زیاد هم بدلیل سخت افزار ضعیف دنبالشو نگرفتم
الان با توجه به قدرت بالای گوشی های hvga آیا بازی های hd جدید براشون میاد؟
سورس دانلودش هم بگید ممنون میشم
گیم لافت چی بازی واسه این رزول داره؟
2 آیا کیفیت تصویر مینی با مینی برو یا لایو واکمن با هم فرق دارند؟ gsmarena از زاویه دید و کنتراست مینی برو و واکمن ایراد گرفته بود درسته یا توهم gsmarena هست؟
3 خروجی هدفون مینی چجوریه!!؟؟ منظورم هدفون فابریکش نیست خودم هدفون philips shl9600 دارم که خداییش خیلی قویه
حالا خروجی صدای گوشی منظورمه مثلن x8 خوبه ولی کمی تو bass کم میاره این چی
4 اسبیکرش چجوره در حد x8 هست

سلام دوست عزیز . به لینک زیر سر بزن . چتد تا بازی game loft و پرگرافیک رو مینی پرو اجرا میکنه ( مثه need foe speed , asphalt , dead space , nova , eternal legacy ) به نظر خوب و روون میومد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

metal_militia
19-11-2011, 00:34
ممنون پس اینکه بازی جدید هم برای این رزول میاد!!
چون اکثر سایت ها داخلی آرشیوشون برای 2 3 ماه پیش هست و زیاد کامل نیست

سایتی میتونید برای بازی HVGA HD به من معرفی کنید که کامل هم باشه

amin148
19-11-2011, 01:03
سایتی میتونید برای بازی HVGA HD به من معرفی کنید که کامل هم باشه

نه دوست عزیز, سراغ ندارم .چون دنبال بازی و اینا نیستم .

ولی یه سر به applanet.net بزن احتمالا چیزای خوبی توش گیر میاد.

zahedy2006
19-11-2011, 01:08
دقیقا چه خبره؟
برید به سایت زیر و قیمت ها را ببینید!!

Xperia Mini 170 USD
Xperia Mini Pro 229 USD
Xperia Ray 299 USD
Arc-S 369 USD
X8 119 USD
Neo-V 250 USD
هنوز ایران گرونه؟

crazymohamad
19-11-2011, 01:47
دقیقا چه خبره؟
برید به سایت زیر و قیمت ها را ببینید!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXperia Mini 170 USD
Xperia Mini Pro 229 USD
Xperia Ray 299 USD
Arc-S 369 USD
X8 119 USD
Neo-V 250 USD
هنوز ایران گرونه؟

دوست عزیز قیمت های این سایت همگی به یورو (£) هستند نه دلار آمریکا(USD)

یورو الان تقریبا 1600 تومنه که XPERIA MINI که 169 تا قیمت خورده به پول ما همین 280 در میاد تقریبا!
دلار رو هم اگه 1300 فرض کنیم اون سایته که زده 199 دلار به پول ما میشه تقزیبا 250!!!!!
البته اگه صبر کنیم حتما قیمتش افت بیشتری میکنه.
:10:

metal_militia
19-11-2011, 02:12
بچه ها کسی زحمت میکشه به من آدرس سایتی بده که بشه از توش بازی های hvga جدید رو دانلود کرد

امروز یه آمار گرفتم 275 تا 290 متغییر بود
نظرم کاملن روی این گوشی هست و البته اگر neo v هم بتونم 370 گیر بیارم خب اونو میگیرم
فردا خبر میدم
فقط گیم یادتون نره

atlas-m
19-11-2011, 02:13
بچه ها مگه قراره سرمایه گذاری کنید یا سهام بخرید، که دنبال بالا پایین شدن قیمت هستید. هرچه زودتر برید بگیرید و لذت داشتنشو حس کنید
من وقتی فهمیدم گوشی اومده ایران فقط تونستم یک ماه صبر کنم. و حالا هم که بعد از دو ماه 50 هزار تومان ارزون تر شده اصلاً ناراحت نیستم. من این گوشی خیلی دوست داشتم.

amin148
19-11-2011, 10:51
بچه ها کسی زحمت میکشه به من آدرس سایتی بده که بشه از توش بازی های hvga جدید رو دانلود کرد

امروز یه آمار گرفتم 275 تا 290 متغییر بود
نظرم کاملن روی این گوشی هست و البته اگر neo v هم بتونم 370 گیر بیارم خب اونو میگیرم
فردا خبر میدم
فقط گیم یادتون نره

دوست خوبم تو که بازی های GAME LOFT برات تا حدودی مهمه حتما NEO V بگیر .هم صفحش برا بازی بزرگتر و بهتره هم رزولوشنش برای بازی های پرگرافیک بیشتر توی بورسه .

اگه آشنا شیراز داری با این قیمت ( 5 تومن بالا پایین ) راحت گیر میاد .

atlas-m
21-11-2011, 01:33
میخواستم بگم که چجوری رام android 4 نصب کردم ولی حیف که لیاقت ندارید منو محروم می کنید
فقط در این حد که در you tube بزنید experia+android4
هر وقت ضایع شدید بهم خبر بدید

شما زیاد خودت رو ناراحت نکن. بلاخره اینجا جای بحث و تبادل نظره و ممکن بعضیها اشتباهی هم کنند یا نظری مخالف نظر ما بدن یا کلا حرف مارو .... . در هر صورت از این اتفاقات زیاد میافته و اگه قرار باشه خیلی زود ناراحت بشیم که دیگه باید همون جم کنیم بریم.
شما هم اگه میشه آموزش اینو بزارید. یادتون نره که لینکهای مربوط نرم افزارهای مورد نیاز و همچنین نام کامل و ورژن آنها رو قرار بدین.
ممنون

mhddddd
21-11-2011, 13:33
به به برادر atlas اقا من شنیدم که شما برای من گزارش تخلف رد کردی!
به هر حال من ادم عقده ای نیستم فقط یه سایت خارجی بود باید ترجمه بکنمش
به هر حال یه بدی هایی هم داره اینکه رام نکسوس هست و تصویر با اندازه گوشی مطابقت نمیکنه هر از چندی گوشی هنگ میکنه که باید خاموش روشن بشه

sina_176
22-11-2011, 22:31
سلام
من میخواستم این گوشی رو بخرم با توجه به امکانات خوبی که داره ونیز قیمت مناسبش ولی نظر من بیشتر با اینترنت و وب گردی با اونه .به نظر دوستان با توجه به صفحه کوچیکش ایا خواسته من را براورده میکنه یا خیر ؟
البته میدونم که گوشیهای صفحه بزرگتر برای اینترنت بهتره ولی اگه این گوشی رو بگیرم چطوره؟
با تشکر از همه دوستان:11:

amin148
23-11-2011, 12:50
سلام
من میخواستم این گوشی رو بخرم با توجه به امکانات خوبی که داره ونیز قیمت مناسبش ولی نظر من بیشتر با اینترنت و وب گردی با اونه .به نظر دوستان با توجه به صفحه کوچیکش ایا خواسته من را براورده میکنه یا خیر ؟
البته میدونم که گوشیهای صفحه بزرگتر برای اینترنت بهتره ولی اگه این گوشی رو بگیرم چطوره؟
با تشکر از همه دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برا وبگردی گوشی با صفحه بزرگتر بگیری بهتره . صفحه مینی پرو کوچیکه برا وبگردی (البته کار راه انداز هستا ولی برا طولانی مدت خوب نیست ) همش باید zoom in , zoom out کنی .

atlas-m
23-11-2011, 15:19
سلام.
من میخوام V..P..N تهیه کنم.
کسانی که از این سرویس استفاده میکنند و راضی هستند سایتی که از آن V..P..N تهیه کرده اند را بگذارند.

پیشاپیش بابت راهنمایتون ممنون هستم.

NIMA.GNI
23-11-2011, 17:47
سلام.
من میخوام V..P..N تهیه کنم.
کسانی که از این سرویس استفاده میکنند و راضی هستند سایتی که از آن V..P..N تهیه کرده اند را بگذارند.

پیشاپیش بابت راهنمایتون ممنون هستم.

سلام، همین امروز صبح بود به طور اتفاقی با یه وبلاگ در زمینه ی نتورک و بازاریابی شبکه ای از کمپانی گاما برخورد کردم که وی پی ان مجانی ارائه میداد،اولش فکر کردم الکی یه چیز تو وبلاگ زده بازدید کننده ش زیاد بشه اما بعد دیدم واقعیه. در حال حاضر من خودم دارم استفاده می کنم و از وی پی انی که خودم گرفتم توی سرعت یه سرو گردن سرتره
آدرس وبلاگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atlas-m
24-11-2011, 00:03
سلام، همین امروز صبح بود به طور اتفاقی با یه وبلاگ در زمینه ی نتورک و بازاریابی شبکه ای از کمپانی گاما برخورد کردم که وی پی ان مجانی ارائه میداد،اولش فکر کردم الکی یه چیز تو وبلاگ زده بازدید کننده ش زیاد بشه اما بعد دیدم واقعیه. در حال حاضر من خودم دارم استفاده می کنم و از وی پی انی که خودم گرفتم توی سرعت یه سرو گردن سرتره
آدرس وبلاگ
سلام.
بابت وی چی ان ممنون. عالیه. فقط حیف که زده یک ماه.
----------------------
من یک V..P..N بدون محدودیت می خوام.
----------------------

---------- Post added 24-11-2011 at 12:03 AM ---------- Previous post was 23-11-2011 at 11:58 PM ----------

سلام.
من یه مشکل دارم.
من Account جیمیل خودم در بخش Accounts & Sync که در Settings هست، ADD کردم. چند وقت پیش پسورد جیمیلم رو از طریق کامیوترم تغییر دادم. و حالا Account داخل گوشیم دیگه Sync نمیشه. گزینه هم واسه Edit این Account نیست. چیکارش کنم؟

NIMA.GNI
24-11-2011, 00:35
مگه وی پی ان نامحدودم داریم؟

atlas-m
24-11-2011, 00:54
مگه وی پی ان نامحدودم داریم؟

منظورم 3 ماه تا 1 سال هست.

mhddddd
24-11-2011, 13:01
دوست عزیز من vpn دارم که استفاده نمیکنم به هر حال میزارم که ازش استفاده کنی اموزش هم داره

mhddddd
25-11-2011, 11:51
من به هنگام اجرا بازی nova2 که روی new game کلیک میکنم از بازی بیرون میاد mail دهید
در ضمن برای اندروید 4 هم رفتم دیدم چند روزه دیگه برای mini pro میاد دیگه ترجمه نکردم
فقط در همین حد بدونید که رم گوشی رو در بیارید بعد گوشی رو فلش کنید و کد unlock را برای سونی اریکسون بگیرید و گوشی خود را unlock کنید سپس با یک برنامه فلش رام نکسوس رو نصب کنید

atlas-m
25-11-2011, 15:34
سلام.
من یه مشکل دارم.
من Account جیمیل خودم در بخش Accounts & Sync که در Settings هست، ADD کردم. چند وقت پیش پسورد جیمیلم رو از طریق کامیوترم تغییر دادم. و حالا Account داخل گوشیم دیگه Sync نمیشه. گزینه هم واسه Edit این Account نیست. چیکارش کنم؟

crazymohamad
26-11-2011, 08:42
سلام
برای دوستانی که توپیدا کردن بازی واسه xperia mini مشکل دارن یه تاپیک معرفی میکنم که توش پر بازی مخصوص این گوشی ها هست

sina_176
26-11-2011, 20:58
سلام خدمت دوستان مخصوصا amin148
سوال دیگه اینکه ایا میشه انواع فایل های صوتی تصویری رو باش دانلود کرد مثل کامپیوتر؟ (با Xperia min )

2raj_a
27-11-2011, 12:16
دوستان اپدیت 2.3.4 فارسی داره؟اگه نداره نذارم اپدیت بشه!

atlas-m
27-11-2011, 13:42
دوستان اپدیت 2.3.4 فارسی داره؟اگه نداره نذارم اپدیت بشه!
دوست من این داستان هیچ ربطی به فارسی نداره و فقط یکسری امکانات به گوشی اضافه میشه و احتمالا یکسری باگها هم رفع میشه... .
بزار آپدیت شه... .

atlas-m
27-11-2011, 13:50
سلام خدمت دوستان مخصوصا amin148
سوال دیگه اینکه ایا میشه انواع فایل های صوتی تصویری رو باش دانلود کرد مثل کامپیوتر؟ (با Xperia min )

منظورت چیه. چرا نشه دانلود کرد. اصلا مگه فرق میکنه با گوشی بری اینترنت فیلم دانلود کنی یا با کامپیوتر.
فقط تو گوشی دیگه IDM* نداریم. البته یسری نرم افزار هست ولی هیچ کدوم IDM نمیشه.

-------------------------------------------------
IDM : Internet Download Manager

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

سلام atlas اگه هستی جواب بده
سلام عزیزم.
این دیگه چیه؟
مگه اینجا چت رومه که نوشتی "اگه هستی جواب بده!"
آره هستم. فرمایش؟

mhddddd
27-11-2011, 13:55
به هر حال من نمیتونم backstab و Shadowgun و nfs hotpru و 9mm و letsgolf 3 و nova2 نصب کنم
یه سری رزولیشن نمی خوره بعضی اصلا نمی خوره nova 2 هم از بازی خارج میشه

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

عزیزم میتونی به من جواب بدی؟

atlas-m
27-11-2011, 13:55
به هر حال من نمیتونم backstab و Shadowgun و nfs hotpru و 9mm و letsgolf 3 و nova2 نصب کنم
یه سری رزولیشن نمی خوره بعضی اصلا نمی خوره nova 2 هم از بازی خارج میشه

من اهل بازی نیستم. ولی برای آزمایش به راحتی "N.O.V.A 2" رو نصب کردم.
لینک دانلود و آموزش نصب هم توسط بروبچ توی همین تایپیک های قبلی هست.
"بعدشم، بازی به چه کاری میاد، برو درستا بخون" البته این یه شوخی بود. من که راستش درس دارم. باید برای کنکور بخونم. 3 ماه دیگه کنکور دارم.

mhddddd
27-11-2011, 14:06
بعد گوشیم موقع بازی تیک میزنه خیلی برام مهمه جواب بدهید

2raj_a
27-11-2011, 15:35
دوستان اون سوراخی که بالای گوشی قرار داره چیه؟کسی میدونه؟

zahedy2006
27-11-2011, 20:23
دوستان اون سوراخی که بالای گوشی قرار داره چیه؟کسی میدونه؟

سلام
من گوشی را ندارم اما فکر کنم اینها باید باشند (قبلا دستم بود این گوشی)
یکی دوربین مکالمه تصویری هست (که در Mini نیست و در mini pro هست)
دوتا چراغ
فکر کنم سنسور نور محیط برای تنظیم در عکاسی و نور صفحه
و بلندگو مکالمه !

بالای گوشی هم که جای هدفون و یو اس بی و یه سوراخ ریز برای میکروفن دوم برای noise canceling هست.

2raj_a
27-11-2011, 20:51
سلام
من گوشی را ندارم اما فکر کنم اینها باید باشند (قبلا دستم بود این گوشی)
یکی دوربین مکالمه تصویری هست (که در Mini نیست و در mini pro هست)
دوتا چراغ
فکر کنم سنسور نور محیط برای تنظیم در عکاسی و نور صفحه
و بلندگو مکالمه !

بالای گوشی هم که جای هدفون و یو اس بی و یه سوراخ ریز برای میکروفن دوم برای noise canceling هست.
مرسی از شما دوست گل
اکسپریا مینی هست ماه این دوستم!و این که یو اس بی و سوراخ مربوط به میکروفن زیر گوشی هست سنسور و ..جلوی گوشی تعبیه شده!دکمه پاور + ال ای دی+یک سواخ دیگه بالاش وجود داره که دوستم نمیدونه ماله چیه!متاسفانه بنده هم شهرتانم و نیستم اونجا تا ببینم چیه!

zahedy2006
27-11-2011, 21:48
مرسی از شما دوست گل
اکسپریا مینی هست ماه این دوستم!و این که یو اس بی و سوراخ مربوط به میکروفن زیر گوشی هست سنسور و ..جلوی گوشی تعبیه شده!دکمه پاور + ال ای دی+یک سواخ دیگه بالاش وجود داره که دوستم نمیدونه ماله چیه!متاسفانه بنده هم شهرتانم و نیستم اونجا تا ببینم چیه!

عکس سنسورهای proximity and ambient light sensors هست

عکس فوق یه چراغ وضعیت (قرمز و سبز و آبی) و یه سوراخ برای میکروفن دوم هست که همون کاربرد noise canceling را داره

اینم عکس زیر گوشی هست که میکروفن ، جای بند و جای یو اس بی هست + جای هدفون

به دوستتون آدرس بدید اینجا را ببینه یا ریویو سایت gsmarena را بخونه

2raj_a
27-11-2011, 22:00
مرسی دوست عزیز جوابم رو گرفتم!همون میکروفن دوم هستش!

Captain_Nemo
28-11-2011, 10:42
من ديروز اين گوشی رو خريدم... مشکل اصلیم اینه که تنظیمات GPRS همراه اول رو نمی تونم ذخیره کنم ...

hamed1297
28-11-2011, 19:03
من ديروز اين گوشی رو خريدم... مشکل اصلیم اینه که تنظیمات GPRS همراه اول رو نمی تونم ذخیره کنم ...

مبارکه.
برو این مسیر:
settings>wireless & networks>mobile networks>access point name
حالا گزینه اول و دوم رو هر اسمی خواستی بزار.وقتی نوشتی دکمه منو رو بزن و save رو بزن.حلله.

atlas-m
28-11-2011, 22:13

مبارکه.
دقیقاً من هم همین مشکل رو داشتم. از دوستان راهنمایی خواستم، گفتن که به صورت دستی تنظیمات رو برای گوشی اعمال کنم و ذخیره کنم. ولی مشکل اینجا بود که اصلا ذخیره نمی شد. به دفاتر مخابراتی هم سر زدم و به من پیشنهاد کردن که ببرم به نمایندگی. ولی من سیم کارت های دیگه از جمله خود همراه اول رو روی گوشی امتحان میکردم جواب میگرفتم ولی سیم کارت من نه!
در آخر مجبور شدم که سیم کارتم رو تعویض کنم. یعنی قبلی رو سوزوندم و یکی دیگه گرفتم که هزینه تویض شد 5 هزار تومان و مشکل حل شد و براحتی تنظیمات ارسالی همراه اول رو روی گوشی ذخیره کردم.

Captain_Nemo
28-11-2011, 22:15
مبارکه.
برو این مسیر:
settings>wireless & networks>mobile networks>access point name
حالا گزینه اول و دوم رو هر اسمی خواستی بزار.وقتی نوشتی دکمه منو رو بزن و save رو بزن.حلله.

دوست عزیز ممنون از راهنمایت
ولی گزینه اول و دوم تو مسیری که گفتی وجود نداره.

hamed1297
29-11-2011, 00:03
دوست عزیز ممنون از راهنمایت
ولی گزینه اول و دوم تو مسیری که گفتی وجود نداره.
یکم کنجکاوی کن خوب:دی....دکمه منو رو بزنی new apn میاد که بعد از اون گزینه اول و دوم میاد :)

patybor
30-11-2011, 10:40
سلام دوستان. تو سایت se زده بود از برنامه pc companion میشه برای contact ها استفاده کرد. منظور بک اپ و رستور
از همون جا دانلودش کردم اما بعد از نصب وقتی گوشی رو متصل کردم فقط یک جا داره برای اپدیت گوشی. هیچ دکمه و منوی دیگه ای وجود نداره
برای این کار چه برنامه ای لازمه ؟ اگر کمک کنید ممنون میشم

atlas-m
30-11-2011, 14:44
سلام دوستان. تو سایت se زده بود از برنامه pc companion میشه برای contact ها استفاده کرد. منظور بک اپ و رستور
از همون جا دانلودش کردم اما بعد از نصب وقتی گوشی رو متصل کردم فقط یک جا داره برای اپدیت گوشی. هیچ دکمه و منوی دیگه ای وجود نداره
برای این کار چه برنامه ای لازمه ؟ اگر کمک کنید ممنون میشم

این برنامه به شما کمک میکنه تا دفترچه تلفن خود رو در اینترنت آپلود کنید و هر وقت که نیاز شد از آن استفاده کنید. البته وقتی شما عضو سایت سونی بشید از طریق گوشی هم این کار امکان پذیر میشه. فقط کافیه در داخل گوشی به اکانت خودتون در سونی Sync کنید.

mhddddd
30-11-2011, 20:59
دوستان android4 دقیقا کی برای mini pro میاد؟
در ضمن وقتی گوشیم به کامپیوتر برای اپدیت وصل می کنم نمی تونه گوشیم رو شناسایی کنه گاهی اوقات هم میشناسه
در ضمن گوشیم موقع بازی تیک میزنه چیکار کنم

atlas-m
30-11-2011, 21:47
دوست عزیز من vpn دارم که استفاده نمیکنم به هر حال میزارم که ازش استفاده کنی اموزش هم داره

این وی . پی . انی که گذاشته بودی بدون پسورد بود!

mhddddd
01-12-2011, 12:52
این وی . پی . انی که گذاشته بودی بدون پسورد بود!
این یکی رو امتحان کن
پسورد تو خودشه
اگر هم بد بود این یکی رو امتحان کن
mlmgni1وmlmgni1

sina_176
02-12-2011, 18:25
با سلام خدمت دوستان
من میخواستم یکی از این گوشی ها رو بخرم (expria mini) ازکجا باید فهمید که 1-گوشی نو هست 2-سالمه 3-آکه 4-ضربه هم نخورده باشه .در کل گوشی رو به ما نندازه . لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر از شما

n.a.b.a.t
02-12-2011, 18:47
این گوشی بدون گارانتی چنده ؟

2raj_a
04-12-2011, 11:55
دوستان میشه چک کردن اپدیت گوشی که به صورت اتوماتیک انجام میشه رو خاموش کرد؟هروقت وصل میشه گوشی به اینترنت خودش رو چک میکنه!

atlas-m
04-12-2011, 12:32
دوستان میشه چک کردن اپدیت گوشی که به صورت اتوماتیک انجام میشه رو خاموش کرد؟هروقت وصل میشه گوشی به اینترنت خودش رو چک میکنه!

چرا نشه عزیزم.
به مسیر زیر برو:
Settings/About phone/Software update
و بعد دکمه منو رو بزن سپس Setting رو انتخاب کن و تیک Automatic update رو بر دار.
ضمناً به نظر من بهتره تیک Send usage info رو هم برداری. برای دسترسی به این گزینه به آدرس زیر برو:
Settings/Sony Ericsson/Usage info Settings
این گزینه هم یکسری گزارش از گوشی شما به سونی میفرسته که باعث اطلاف پهنای باند و ترافیک اینترنت شما خواهد بود که البته این میزان بسیار ناچیز هست.

MicroSystem
06-12-2011, 21:25
دوستان تا حالي کسي مشکلي با اين Xperia mini در حين گرم شدن اون و خود به خود کار کردن دکمه هاي لمسي نداشته مال من که اينطور هست همچنين از خيليهاي ديگه تو نت شنيدم حتي تو فروم خود سوني اريکسون هم ذکر شده و شرکت نتونسته کاري کنه و قراره ديگه اين مدل رو توليد نکنه و بجاش Xperai SE رو بده بازار

amin148
07-12-2011, 00:51
دوستان تا حالي کسي مشکلي با اين Xperia mini در حين گرم شدن اون و خود به خود کار کردن دکمه هاي لمسي نداشته مال من که اينطور هست همچنين از خيليهاي ديگه تو نت شنيدم حتي تو فروم خود سوني اريکسون هم ذکر شده و شرکت نتونسته کاري کنه و قراره ديگه اين مدل رو توليد نکنه و بجاش Xperai SE رو بده بازار

دوست خوبم میشه بگی این خبرو که سونی قرار ورژن جدید این گوشی رو بده بیرون کجا خوندی ؟
آخه میخوام هفته دیگه این گوشی رو بخرم .

بعد شما گوشیتو آپدیت کردی؟ میگی خیلی از مشکلات این گوشی تو آپدیت جدید بر طرف شده .

MicroSystem
07-12-2011, 09:37
دوست خوبم میشه بگی این خبرو که سونی قرار ورژن جدید این گوشی رو بده بیرون کجا خوندی ؟
آخه میخوام هفته دیگه این گوشی رو بخرم .

بعد شما گوشیتو آپدیت کردی؟ میگی خیلی از مشکلات این گوشی تو آپدیت جدید بر طرف شده .
بله آپديت کردم اوضاع خيلي خرابه خيليها متوجه موضوع نشدند چون فعلا زمستونه و هوا سرده منهم بعد از يک هفته متوجه شدم
البته در مورد اون SE من اشتباه کردم چون فروم خارجي هست به سوني اريکسون ميگن SE و قرار نيست مدل جديدي توليد بشه

اکثرا دادن شرکت سوني اريکسون گوشي کليدهاي گوشي رو واسشون کاليبره کنن و مشکل خيليها حل شده
متاسفانه من گوشي رو بدون گارنتي خريدم و نميدونم الان کجا بدم که دکمه هاي گوشي رو کاليبره کنن کسي چيزي به ذهنش نميرسه؟ آيا با وجود بدون گارنتي بودن شرکت قبول ميکنه و اصلا تو ايران سوني اريکسون نمايندگي داره؟

adrenalin
07-12-2011, 13:18
بله آپديت کردم اوضاع خيلي خرابه خيليها متوجه موضوع نشدند چون فعلا زمستونه و هوا سرده منهم بعد از يک هفته متوجه شدم
البته در مورد اون SE من اشتباه کردم چون فروم خارجي هست به سوني اريکسون ميگن SE و قرار نيست مدل جديدي توليد بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداکثرا دادن شرکت سوني اريکسون گوشي کليدهاي گوشي رو واسشون کاليبره کنن و مشکل خيليها حل شده
متاسفانه من گوشي رو بدون گارنتي خريدم و نميدونم الان کجا بدم که دکمه هاي گوشي رو کاليبره کنن کسي چيزي به ذهنش نميرسه؟ آيا با وجود بدون گارنتي بودن شرکت قبول ميکنه و اصلا تو ايران سوني اريکسون نمايندگي داره؟

سایت نماینده رسمی سونی اریکسون در ایران

پشتیبانی فارسی سونی اریکسون

CATIGA
07-12-2011, 13:33
سلام
من نزدیک به 6 ماه در باره گوشی های مختلف بررسی کردم اخر سر این گوشی رو حدود 20روزپیش 280درمشهد خریدم هنوز یک ساعت باهاش کار نکرده بودم که کلا لمش رفت اصلا به هیچی پاسخگو نبود (دوستام گفتن از بس سخت انتخاب میکنی سنگ میفته جلو پات) القصه :
چون گارانتی داشت بردم نمایندگی گفتن باید بره تهران 2ماه طول میکشه اما شنبه زنگ زدن که درست شده بابام رفت گرفت الان هیچ مشکلی نداره آپدیت هم کردن به 2.3.4
الان مشکل اینکه بابام میگه این چه گوشیه که نیومده خراب میشه بفروش یک گلکسی ایس یا جیو بخر یا هر چیز دیگه بقیر از این
آخه می دونید گوشی در خانه ما عمر نوح باید بکنه :31:
به بابام گفتم دیگه مشکلی پیش نمی آد اما تو سایت خوندم که داغ میکنه مشکلات داره
الان فقط از رادیوش استاده می کنم و تماس وپیام می ترسم حتی به کامپیوتر وصل کنم اونم من:41:
نظرتون چیه ؟ شما که مدتیه استفاده می کنید مشکلات زیادی پیش میاد؟

mhddddd
07-12-2011, 13:37
من که mini pro دارم خبری هم از این جنگولک بازی ها نیست در ضمن شما ادرس منبع از sonyericsson رو میزارید

amin148
07-12-2011, 13:46
اکثرا دادن شرکت سوني اريکسون گوشي کليدهاي گوشي رو واسشون کاليبره کنن و مشکل خيليها حل شده

منم دیشب همین موضوع رو خوندم و خیلیها هم بعد از کالیبره کردن از گوشیشون خیلی راضی بودن .

البته الان که فیس بوک و فروم xda رو خوندم خیلیها گفتن مشکلشون حل نشده ( هم static noise هم گرما) و اصرار داشتن که مشکلشون سخت افزاریه و باید SE گوشیشون رو تعویض کنه و کلی بد و بیراه به سونی گفتن .

SE هم جواب داده بود که گوشیهایی که بعد از سپتامبر تولید کردن این مشکلو ندارن . و بازم برو بچز XDA به سونی گیر داده بودن که اگه میگی مشکل سخت افزاریه چرا میگی تو آپدیت جدید مشکل حل شده و اگه هم میگی نرم افزاریه پس چرا میگی ما این مشکلو از نظر سخت افزاری توی گوشیهای بعد از سپتامبر حل کردیم ؟

به نظرم فعلا باید صبر کنیم تا گوشیهای که بعد از سپتامبر تولید شدن وارد ایران بشن . ( البته این مشکلاتو همه مینی پروها نداشتن ولی اونایی هم که داشتن کم نبودن )
و اگه میخواین بخرین دقت کنین Manufacture Date: 11w42 اون عدد بعد از w ، که نشون دهنده هفته تولیدش از اول سال هست 42 یا بالاتر باشه . چون تا هفته 41 هم این مشکلات گزارش شده .

دوست عزیز واقعا ممنون از اطلاع رسانی خوبت .
لطفا اگه به نمایندگی سر زدی ما رو هم در جریان کارت بذار . آخه بعید میدونم این کارمندای کامتل اصلا بدونن کالیبره چیه .

atlas-m
09-12-2011, 00:55
Manufacture Date: 11w42
اینو باید کجایه گوشی یافت؟
من گوشی Xperia mini pro رو از 12 مهر تا به حال دارم و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم. نه داغ میشه و نه قفل میکنه. یکسره هم دارم باهاش ور میرم و نرم افزارهای متفاوت روش نصب میکنم. آپدیت هم کردم.

CATIGA
09-12-2011, 08:22
سلام
شما نمی دونید ضبط صوت گوشی کجاست؟

amin148
09-12-2011, 10:44
اینو باید کجایه گوشی یافت؟
من گوشی Xperia mini pro رو از 12 مهر تا به حال دارم و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم. نه داغ میشه و نه قفل میکنه. یکسره هم دارم باهاش ور میرم و نرم افزارهای متفاوت روش نصب میکنم. آپدیت هم کردم.

دوست خوبم منم دقیق نمیدونم ولی حدس میزنم اونجایی که IEMI نوشته باشه .(جایی که یه برچسب سفید رو گوشی میزنن و همه اطلاعاتش روی اونه )
اگه شما بگردی و پیدا کنی و به ما هم بگی ممنون میشیم .

البته خدا رو شکر که مال شما مشکلی نداره ، منم گفتم همه مینی پروها این مشکلو نداشتن ولی اونایی هم که داشتن کم نبودن .
شما خوش شانسین :46:

mhddddd
09-12-2011, 12:04
دوستان یه کاری بکنید
هر کسی در ابن تاپیک mini pro داره بگه که این ین مشکل گرم شدن رو داره یا نه؟
من که این مشکل رو ندارم
البته با گفتن مدل گوشی{برای من mini pro یا همون sk17i هست}

atlas-m
09-12-2011, 13:20
منم دقیق نمیدونم ولی حدس میزنم اونجایی که IEMI نوشته باشه....
....
اگه شما بگردی و پیدا کنی و به ما هم بگی ممنون میشیم
پیداش کردم. پشت گوشی نوشته.
ابتدا گوشی را خاموش کنید و سپس درب پشت گوشی (درب باتری) را باز کنید و باتری را خارج کنید.
بخشی با عنوان FCC ID وجود دارد که شماره ای مقابل آن نوشته شده. بعد از این شماره با فاصله کمی Manufacture Date نوشته شده است. به صورت زیر:

FCC ID : PY7A3******4         11W32

Mammad Prince
09-12-2011, 23:27
من هم الان حدود 1 ماه می شه این گوشی رو خریدم ( کمتر از 1 ماهه ! )

ولی خدا رو شکر هیچ مشکلی ندارم ....
همه چیز ردیفه !
خیلی هم گوشی توپیه ! به همه پیشنهاد می کنم بخرین ! :31::31::31:

A/|\IR
10-12-2011, 01:43
دوستان الان مینی وضعش خرابه نه؟؟؟؟
نباید بخریم؟؟!!؟

amin148
10-12-2011, 10:24
دوستان الان مینی وضعش خرابه نه؟؟؟؟
نباید بخریم؟؟!!؟

آره دوست خوبم . فعلا وضعش خیلی خرابه . اصلا فعلا نخر . البته نه اینکه اگه بخری صد در صد مشکل دار میشه ولی احتمالش زیاده .

اول تو فروم های خاجی بحث شه بود الان تو فروم موبایلستان هم چند صفحه آخرشو بخونی میبینی خیلیها مشکل دارن ،
(حتما یه سر به اونجا بزن )

اگه برات صفحه کلید مینی پرو مهم نیست برو live with walkman بخر . اگه هست (مثله خودم) صبر کن تا سریهای جدیدتر وارد بشن و سونی اریکسون یه فکری برا مشکلات این گوشی بکنه .

2raj_a
10-12-2011, 12:26
بابا انقدر بد تعریف نکنین ونجوریم که شما میگی نیست!

mhddddd
10-12-2011, 13:00
چرا می خواین اسم گوشیرو خراب کنین تو ایران یه نفر هنوز این مشکلو نداره چه بسا همش دروغه مگه اینچیزایی هم نشان داده شد مدرکه رسمیه اصلا اینجا تاپیک رفع مشکل هست نه تاپیک هر حرفی
در عمرم هیچ گوشی خوب و خوش دست همانند این گوشی من یکی ندیدم

.:PAR3A:.
10-12-2011, 15:12
3 تا از آشناهای من مینی پرو دارن ، واللا این مشکلا رو ندیدن... میشه یه سری لینک (ترجیحا از XDA ) بزارین؟؟؟
ممنون ;)

amin148
10-12-2011, 18:14
چرا می خواین اسم گوشیرو خراب کنین تو ایران یه نفر هنوز این مشکلو نداره چه بسا همش دروغه مگه اینچیزایی هم نشان داده شد مدرکه رسمیه اصلا اینجا تاپیک رفع مشکل هست نه تاپیک هر حرفی
در عمرم هیچ گوشی خوب و خوش دست همانند این گوشی من یکی ندیدم

دوست محترم یه طوری حرف میزنی انگار نمایندگی سامسونگ یا htc ماله منه بعد من از بد گفتن از این گوشی نفع میبرم.
من خودم هیچ مشکلی تو خرید گوشی تا 550 ندارم ولی عاشق اینگوشی ام و چون میخوام بخرمش منتطرم ببینم سونی بالاخره میخواد چیکار کنه .

اگه هم این چیزا رو میگم برا اینه که بچه ها ضرر نکنن . اینجاکه مثه ، مثلا هند نمایندگی رسمی وجود نداره که گوشیتو تعمیر یا تعویض کنن .
بعدم من چندین بار گفتم که همه مینی پروها این مشکلو نداشتن ولی اونایی که داشتن کم نبودن .

در ضمن مشکل گرم شدن گوشی و خود به خود کار کردن دکمه های لمسی برا بعضیا با کالیبره حل شده، الان مشکل جدیتر این گوشی electrostatic noise این گوشی هست که نه با آپدیت و کالیبره حل شده نه سونی تونسته کاری براش انجام بده .

در ضمن 2 صفحه قبل دوستمون microsystem دقیقا اون مشکل گرم شدن داشتن و دوست خودم هم داره .

روندش هم این طوری هم بود که dead space رو حدود نیم ساعت بازی کردیم بعد گوشی یه کمی داغ شد بعد از بازی اومدیم بیرون و بلافاصله حدود 15 دقیقه با gprs رفتیم توی نت یه دفعه گوشی از نت پرید بیرون و دکمه back خود به خود کار میکرد و نمیداشت تو هیچ برنامه ای بریم تا کلا باتری گوشی رو خارج کردیم و بعد 5 دقیقه روشنش کردیم .
3 بار دیگه هم ای کارو کردیم که 2 بار دیگه این مشکل پیش اومد 1 بارشم هم هر کاری کردیم گوشیش کم نیاورد .

لطف برنگردین و بگین گوشی من اینطوری نیست خودم میدونم .
فروشنده همون مغازه ای که ازش این گوشی رو خریدیم خودش mini pro داشت و چون باهش دوستم تو مغازش ما با گوشیش 45 دقیقه از gprs استفاده کردیم که داغ شد ولی مشکلی به هم نزد.

3 تا از آشناهای من مینی پرو دارن ، واللا این مشکلا رو ندیدن... میشه یه سری لینک (ترجیحا از XDA ) بزارین؟؟؟
ممنون ;)

حتما دوست خوبم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[QUOTE]

اون لینک xda پربیننده ترین لینک عمومی این گوشی بوده و 48000 تا بیننده تا حالا داشته .
و لطفا حتما به اون لینک دوم و چهارم هم یه سری بزنید . تو لینک چهارمی بین یکی از اعضای xda و نماینده سونی گفتگوی جالبی صورت گرفته، حتما بخونید.

الان تو این فریوم ها همه دارن ازاین صحبت میکنن که سونی باید یا یه فراخوانی کلی بده یا گوشی ها رو با یه مدل بدون مشکل عوض کنه بعد دوستان اینجا میان به کلی مشکلو انکار میکنن .

در آخر هم بگم به خدا میدونم گوشی های خیلیاتون این مشکلو ندارن و خدا رو شکر . ولی اگر از هر 5 تا گوشی 1 گوشی هم این مشکلو داشته باشه زیاد و غیر قابل قبوله .

mhddddd
10-12-2011, 21:56
دوست محترم یه طوری حرف میزنی انگار نمایندگی سامسونگ یا htc ماله منه بعد من از بد گفتن از این گوشی نفع میبرم.
من خودم هیچ مشکلی تو خرید گوشی تا 550 ندارم ولی عاشق اینگوشی ام و چون میخوام بخرمش منتطرم ببینم سونی بالاخره میخواد چیکار کنه .

اگه هم این چیزا رو میگم برا اینه که بچه ها ضرر نکنن . اینجاکه مثه ، مثلا هند نمایندگی رسمی وجود نداره که گوشیتو تعمیر یا تعویض کنن .
بعدم من چندین بار گفتم که همه مینی پروها این مشکلو نداشتن ولی اونایی که داشتن کم نبودن .

در ضمن مشکل گرم شدن گوشی و خود به خود کار کردن دکمه های لمسی برا بعضیا با کالیبره حل شده، الان مشکل جدیتر این گوشی electrostatic noise این گوشی هست که نه با آپدیت و کالیبره حل شده نه سونی تونسته کاری براش انجام بده .

در ضمن 2 صفحه قبل دوستمون microsystem دقیقا اون مشکل گرم شدن داشتن و دوست خودم هم داره .

روندش هم این طوری هم بود که dead space رو حدود نیم ساعت بازی کردیم بعد گوشی یه کمی داغ شد بعد از بازی اومدیم بیرون و بلافاصله حدود 15 دقیقه با gprs رفتیم توی نت یه دفعه گوشی از نت پرید بیرون و دکمه back خود به خود کار میکرد و نمیداشت تو هیچ برنامه ای بریم تا کلا باتری گوشی رو خارج کردیم و بعد 5 دقیقه روشنش کردیم .
3 بار دیگه هم ای کارو کردیم که 2 بار دیگه این مشکل پیش اومد 1 بارشم هم هر کاری کردیم گوشیش کم نیاورد .

لطف برنگردین و بگین گوشی من اینطوری نیست خودم میدونم .
فروشنده همون مغازه ای که ازش این گوشی رو خریدیم خودش mini pro داشت و چون باهش دوستم تو مغازش ما با گوشیش 45 دقیقه از gprs استفاده کردیم که داغ شد ولی مشکلی به هم نزد.

حالا چرا 550 چرا 600 یا 500 نه ؟
من که چیزی نگفتم فقط گفتم شما اسم گوشیرو خراب کردین دروغ نگفتم
تازه هم شما گوشی رو نخر مدل های بهتری تو راهه تازشم شما خودت نمایندگی هستی دیگه اره دیگه:21:
حالا من خودم یک فکری میکنم هر چی باشه خودم طراح گوشی هستم الکی فشار به موهای زیبات امیر جان نیار
دوستدار تو محمد باشد که زیاد دیگه سر سونی بازی نکنی

Captain_Nemo
11-12-2011, 09:22
با سلام من اين گوشي رو دو هفته پيش گرفتم. مشكلي با صفحه نمايش نداشتم ولي مشكل استاتيك نويز رو داره ... صداي نويز تو فيلم برداريش شنيده ميشه...

CATIGA
11-12-2011, 17:32
سلام
این مشکلایی که میگین برای Xperia mini pro یه ؟
یا برای mini هم هست؟

mhddddd
12-12-2011, 18:28
سلام
این مشکلایی که میگین برای Xperia mini pro یه ؟
یا برای mini هم هست؟
mini
mini pro پاک هست

CATIGA
12-12-2011, 22:07
mini
mini pro پاک هست
اگه mini مشکلی داره چرا بحث سر mini pro ایه؟:18:
یا من اشتباه کردم؟؟؟؟

mhddddd
13-12-2011, 19:56
تا حالا فکر می کردی قضیه سر mini pro هست؟

amin148
13-12-2011, 20:52
تا حالا فکر می کردی قضیه سر mini pro هست؟

mini pro پاک هست

نه اینطوری نیست .

مشکل گرم کردن یا همون overheating مال سری mini هست ولی مشکل electrostatic noise مال مینی پروها هست .
( یعنی یه صدای نویز توی فیلمبرداری وجود داره ، بعضیا گفتن موقع حرف زدن هم این صدای نویزو میشنون ولی تعدادشون خیلی کمه )

CATIGA
14-12-2011, 21:40
سلام
جدای از این بحثا من چند سوال داشتم
گوشی منmini یه . کارت حافظه اش از 2 گیگ 1.5 گیگش بدون اینکه من چیزی بریزم پره . مشکلی داره ؟؟ باید چکار کنم؟؟
نصب نرم افزار روش چطوریه ؟ از کجا باید محتویات کارت حافظه رو روش ببینم و نصب کنم؟؟؟
من از قسمت آفیس که وارد می شم محتویات کارت حافظه رو نشون می ده اما فایاپل های نصبی توش نیس اصلا نمی شناسه مسیرم اشتباست یا مشکل دیگه ایه؟؟؟

amin148
14-12-2011, 23:19
داداش یک ادم تو ایران پیدا کن که با mini pro مشکل electrostatic noise روداشته باشه نه اینکه با یک id دیگه بگی که این مشکل رو داشته باشی
حتی یک نفر هم این مشکل رو بعد اپدیت کردن نداره بفهم می خوای 300 تومن پول بدی گوشی بخری
نمی خوای که 1400000 بدی iphone بخری

ادب مرد به ز دولت اوست .
من دیگه حرقی با تو ندارم .

سلام
گوشی منmini یه . کارت حافظه اش از 2 گیگ 1.5 گیگش بدون اینکه من چیزی بریزم پره . مشکلی داره ؟؟ باید چکار کنم؟؟
نصب نرم افزار روش چطوریه ؟ از کجا باید محتویات کارت حافظه رو روش ببینم و نصب کنم؟؟؟
من از قسمت آفیس که وارد می شم محتویات کارت حافظه رو نشون می ده اما فایاپل های نصبی توش نیس اصلا نمی شناسه مسیرم اشتباست یا مشکل دیگه ایه؟؟؟

دوست عزیز برو توی فرو موبایلستان و ---------.ir آموزشهای خیلی خوبی راجع به این گوشی وجود داره .
احتمالا راه حل مشکلت هم اونجا پیدا میکنی .

mhddddd
15-12-2011, 11:59
سلام
اون 1.5بیشترش بخاطر حجمی هست که از اول روی گوشی بوده که نیازی هم بهش نیست من پاکش کردم
در کل بهتره یک رم کلاس بالا و حجم بالاتری بگیری :20:

CATIGA
15-12-2011, 12:30
اون 1.5بیشترش بخاطر حجمی هست که از اول روی گوشی بوده که نیازی هم بهش نیست من پاکش کردم
در کل بهتره یک رم کلاس بالا و حجم بالاتری بگیری :20:
مایه موجود نیست:41:
پولام رو جمع کردم می خوام لب تاب بخرم:46:
اگه حذفشون کنم مشکلی پیش نمی یاد؟؟؟
متشکرم:11:

mhddddd
15-12-2011, 16:35
مایه موجود نیست:41:
پولام رو جمع کردم می خوام لب تاب بخرم:46:
اگه حذفشون کنم مشکلی پیش نمی یاد؟؟؟
متشکرم:11:
میتونی برای اطمینان توی کامپیوتر کپی بگیریشون در کل مشکلی پیش نمیاد
در برای مرور بر روی sd باید یک برنامه manager از اینترنت دانلود کنی
در کل با 13یا14 تومن میتونی یه رم کلاس 4 16gig بگیری:10:

alimirzaee38
16-12-2011, 10:40
سلام این گوشی دوال تاچ داره

mhddddd
16-12-2011, 13:15
سلام این گوشی دوال تاچ داره
اگه منظور شما multi touch هست بله دارد

alimirzaee38
16-12-2011, 13:46
ممنونم منظورم همونی که صفحه ی گوشی هر دو انگشت رو تشخیص میده
من قصد دارم X8 رو بفروشم این گوشی رو بخرم

mhddddd
16-12-2011, 14:44
ممنونم منظورم همونی که صفحه ی گوشی هر دو انگشت رو تشخیص میده
من قصد دارم X8 رو بفروشم این گوشی رو بخرم
اتفاقا منظورت رو فهمیدم
این گوشی خیلی خوبه ولی با توجه به نیازت گوشی بخر
به رزولیشن متوسط گوشی توجه کن hdmi نمی خوره
رم 2 گیگ داره دوربین 5 داره ولی در عوض کلی خوبی هم داره مثل کوچیک بودنش

alimirzaee38
16-12-2011, 16:16
هر چی هست فکر کنم از x8 بهتر باشه

fingulii
16-12-2011, 17:37
دوستان متاسفانه من دیشب xperia mini خریدم (البته من ARCs دارم اما برای خواهرم خریدم) و امروز متوجه شدم که دکمه back اون گیر داره...تا وارد برنامه میشی سریع میپره بیرون و تا وقتی باطری رو در نیاری این مشکل ادامه داره

alimirzaee38
16-12-2011, 18:18
تو بازی ها لگ داره چون امروز gta 3 رو x8 تست کردم از بس لگ داشت پاکش کردم

mhddddd
16-12-2011, 23:39
دوستان متاسفانه من دیشب xperia mini خریدم (البته من ARCs دارم اما برای خواهرم خریدم) و امروز متوجه شدم که دکمه back اون گیر داره...تا وارد برنامه میشی سریع میپره بیرون و تا وقتی باطری رو در نیاری این مشکل ادامه داره
دوست عزیز نباید mini بگیری باید mini pro بگیری این مشکل هم درست نمیشه البته با کالیبره کردن شاید درست بشه در کل بهتره گوشی رو رد کنی و mini pro بگیری که کاملا بی عیب هست

mhddddd
16-12-2011, 23:44
تو بازی ها لگ داره چون امروز gta 3 رو x8 تست کردم از بس لگ داشت پاکش کردم
عزیز باید از برنامه sd speed فکر می کنم باید استفاده کنی در کل هم باید کش های اضافی رو با اندروید اساسین پاک کنی بعد گوشی رو خاموش روشن کنی مشکل بر طرف میشه البته باید برم واسم دقیق sd speed رو برات پیدا کنم فعلا سرم شلوغه یه وقت دیگه

mhddddd
16-12-2011, 23:50
هر چی هست فکر کنم از x8 بهتر باشه
البته که بهتره این گوشی با قیمت پایین و اندازه 3اینچی کارایی های بالایی داره
به نظر شخصی من از galaxy s خیلی بهتره
در ضمن فکر کنم gta 3 سی پس یو 1گیگا بخواد دلیل اصلی لوگ گوشی شما هم احتمالا همین باشه

fingulii
17-12-2011, 12:13
دوست عزیز نباید mini بگیری باید mini pro بگیری این مشکل هم درست نمیشه البته با کالیبره کردن شاید درست بشه در کل بهتره گوشی رو رد کنی و mini pro بگیری که کاملا بی عیب هست

امروز به صورت اتفاقی مموری خودم رو انداختم روش (8gig arcs) و دیدم مشکلش حل شد !! آیا میتونه اشکال از مموریش باشه؟

fingulii
17-12-2011, 12:46
امروز به صورت اتفاقی مموری خودم رو انداختم روش (8gig arcs) و دیدم مشکلش حل شد !! آیا میتونه اشکال از مموریش باشه؟

نه مثل اینکه ظاهرا بازهم مشکله ایجاد شد !!

alimirzaee38
17-12-2011, 15:32
قضیه ی این گیر کردن دکمه ی back چیه تو mini هست یا توmini pro هم هست

amin148
17-12-2011, 16:33

دوست عزیز باید ببرش نمایندگی یا یه تعمیرکار مطمئن پیدا کنی که دکمه های لمسیشو برات کالیبره کنه .
اگه هم گوشیتو آپدیت نکردی آپدیتش کن ببین درست میشه یا نه (برا بعضیا شده )

بعد چند صفحه فبل دوستمون micro-system هم این مشکلو داشت ، ببین چی کار کرده . شاید تونست یه جای مطمئن برا کالیبره یا یه راه حل جلو پات بذاره .

تو یکی از فروم های همسایه هم بچه ها میگفتن اگه ویبره دکمه لمسی رو برداری کمتر اذیت میکنه و یکی از بچه ها به کلی 2تا دکمه لمسی را فعلا(تا پیدا شدن یه راه حل مطمئن ) غیر فعال کرده بود که آموزششو هم گذاشته بود .

r3 shatel
17-12-2011, 17:53
این گوشی درایور خاصی داره ؟ هر کار کردم با پی سی سوئیت کانکت نشد

fingulii
17-12-2011, 22:29
دوست عزیز باید ببرش نمایندگی یا یه تعمیرکار مطمئن پیدا کنی که دکمه های لمسیشو برات کالیبره کنه .
اگه هم گوشیتو آپدیت نکردی آپدیتش کن ببین درست میشه یا نه (برا بعضیا شده )

تو یکی از فروم های همسایه هم بچه ها میگفتن اگه ویبره دکمه لمسی رو برداری کمتر اذیت میکنه و یکی از بچه ها به کلی 2تا دکمه لمسی را فعلا(تا پیدا شدن یه راه حل مطمئن ) غیر فعال کرده بود که آموزششو هم گذاشته بود .

با آپدیت که درست نشد
میشه لینک غیرفعال کردن دکمه ها رو بذارید؟

zavareh2
18-12-2011, 11:13
emrooz ye mini pro gerftam (sk17 i) jabash bar khalaf on chizi ke to saitha dide bodam abi rang bood!!!va androidesham 2.3.3 bod aya arzeash update be 2.3.4 ro dare ya sabr konam ta android 4 biyad

amin148
18-12-2011, 11:20
با آپدیت که درست نشد
میشه لینک غیرفعال کردن دکمه ها رو بذارید؟

دوست عزیز کل پستهای صفحات 26 و 27 و 28 رو بخون . کلا دستت میاد مشکل از کجاست

fingulii
18-12-2011, 11:44
دوست عزیز کل پستهای صفحات 26 و 27 و 28 رو بخون . کلا دستت میاد مشکل از کجاست

متشکرم امیدوارم سونی اریکسون هرچه زودتر فکری به حال این مشکل بکنه

mhddddd
18-12-2011, 14:20
این گوشی درایور خاصی داره ؟ هر کار کردم با پی سی سوئیت کانکت نشد
دوست عزیز
اول اینکه باید برنامه sony ericsson رو نصب کنی از تو setting پیداش کن بعد اگر باز هم نشد برو حافظه موبایل رو تخلیه کن

mhddddd
18-12-2011, 14:40
مشکل شما شاید با کالیبره حل بشه ولی گوشی رو با 250 یا 240 رد کن بره mini pro بگیر

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

قضیه ی این گیر کردن دکمه ی back چیه تو mini هست یا توmini pro هم هست
خوبه که مطالب گذشته را یه نگاه بندازی
مشکل برای mini هست فقط وفقط mini mini mini

crazymohamad
18-12-2011, 23:28
کف قیمت طبقه آخر پاساژ علائدین امروز 27/9/90

xperia mini 252
xperia mini pro 296
live with walkman 278
neo v 355

بقیه گوشی های xperia افت چندانی نداشتن

zavareh2
19-12-2011, 10:39
کسی جواب ما را نمی ده !!1- چرا جعبه گوشیم مینی پرو که خریدم سفید ،آبی بود(تو سایت ها سفید و صورتی است)!؟؟ 2- و آیا به 2.3.4 آپدیت کنم یا صبر کنم تا آندروید 4 بیاد؟؟ ممنون

2raj_a
19-12-2011, 12:57
دوستان چرا نمیشه CMW نصب کرد؟با هر چیزی که بگین امتحان کردم!

mhddddd
19-12-2011, 13:33
دوستان چرا نمیشه CMW نصب کرد؟با هر چیزی که بگین امتحان کردم!
منظور شما از cmw چیه؟

2raj_a
19-12-2011, 20:00
منظورم نرم افزار [ClockworkModL] هست!

nima178
19-12-2011, 20:45
کف قیمت طبقه آخر پاساژ علائدین امروز 27/9/90

xperia mini 252
xperia mini pro 296
live with walkman 278
neo v 355

بقیه گوشی های xperia افت چندانی نداشتن
معلوم بود افت می کنه
اینو نوشتم پاکش کردن
سلام
آقا من دو روز پیش یک ایکس پریا می نی گرفتم این رو کد:
این مشکل اساسی داره باتری رو که در می یاری ریست می شه!
یعنی تاریخش بر می گرده به 1980
اولیم که گرفتم 1980 بود! ساعتش اشتباه بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوباره امشب باتری رو در اوردم سیم کارت عوض کنم دیدم همه چی به هم خورده
می خواستم ببین مشکل از کجاست
این مگر باتری داخلی نداره؟
بعد رفتم تحقیق کردم
فهمیدم مشکل از نوع گوشیه نه فقط گوشی من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تحقیق کردم متاسفانه این فقط مشکل من نیست!
هر وقت باتری رو در بیاری ریست می شه!
خیلی زشته
از نوکیا های 20 تومنی هم مغز سونی اریسکون کوچکتره
واقعا شرم آوره
من توصیه می کنم حتما این عیب رو بررسی کنید
اگر مطمئن شدید که این مشکل رو نداره Xperia بخرید
من گول ظاهرشو خوردم
حیف پول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یک گوشی سامسونگ دارم 20 تومنم نیست الان قیمتش
ماله عهده بوق هنوز که هنوز ساعت و تاریخش درسته!
من اولین بار همچین چیزی می بینم در هر گوشی که داشتم که کلشون قیمتشون اندازه این نیست!
یعنی 300 تومن پولمو دور ریختم با خریدن مینی و کلا سونی اریکسون
نه اندروید سازگاری سیمبیان رو داره
خیلی خشک و بی روح
اگر بتونم 40 تومن زیر قیمت می دم بره
همون 6220 ام خیلی کاراییش ازین بیشتره
لاقل خیالم راحته ساعتش نمی خوابه صبح دیر برم سر کار
مطئمن باشید به زیر 200 می رسه
با این کیفیت پایین و ایراد اساسی و غیر قابل بر طرف کردن

hamed1297
19-12-2011, 22:40
دوست عزیز درسته خرید خوبی نداشتی ولی دیگه اطلاعات غلط ندین به بقیه.
اپرا مینی 320 مگ حافظه داخلی داره و مینی پرو هم 400 مگ.با توجه به اینکه آندروئید 2.3 روش هست پس مشکل حافظه داخلی بی معنا هست.

افت قیمت دیگه تقصیر گوشی نیست.بیشتر صبر میکردین تا افتش رو بکنه.

در رابطه با باتری و این مشکل ریست شدن ساعت و تاریخ هم مشکوکه.بعیده همچین قابلیتی رو نداشته باشه این گوشی.فوقش همچین ایرادی رو داشته باشه .قبول دارم ایراد بزرگی هست ولی در عمل مگه شما روزی چند بار باتری رو بیرون میکشی؟

در مورد اینکه گفتین آندروئید کارایی سیمبین رو نداره مشخصه زیاد با آندو کار نکردی وگر نه همچین حرفی رو نمیزدی.یه مدت با دید مثبت باهاش کار کنی دیگه طرف سیستم عامل دیگه ای نمیری.

nima178
19-12-2011, 23:05
یکمی در گوگل و همین لینکی که دادم و حتی همین تاپیک بگردید می بینید که حق با منه
و این مشکل رو داره هر بار باتری رو بر دارید بر می گرده به 1980!
این مشکل کوچکیه؟
گوشی در ظرف یک شب 30 تومن افت کرده و مطمئن باشید تا آخر همین ماه زیر 200 هم می شه
اما اینکه حافظه داخلی نداره یا داره
اون 520 مگ رو که داره ازش استفاده که نمی کنه
وگرنه ریست نمی شد!
کلا ضعیف ترین گوشیه که تا حالا دیدم ازین لحاظ
علی رغم شکل ظاهرش و سرعت بالا در اجرای برنامه ها
این مشکل آزار دهنده است
و آزار دهنده تر اینکه اصلا راهی نداره!
اتفاقا دارم اطلاعات درست می دم
اگر فروشنده مغازه می گفت همچین ایرادی داره
من نوکیا C7 رو می خردیدم با 80 تومن بالاتر و کیفیت بی نظیر نوکیا
--
در مورد سیستم عامل سیستم عاملی بهتره که سازگار و پایدار باشه و قابل انعطاف
من اجازه دیسکاور ابل کردن بلوتوسم رو به مدت بیش از 2 دقیقه ندارم این خوبه؟
من اصلا می خوام ملت 24 ساعته بلوتوس بازی کنم چرا باید سر 2 دقیقه بلوتوسش نامرئی بشه؟
لاقل زمان رو دست خودم می داد
---
کلا نظر من در مورد سونی اریسکون منفی بود با این شاهکارشون منفی ترم شد

hamed1297
19-12-2011, 23:31
این مشکل کوچکیه؟
گوشی در ظرف یک شب 30 تومن افت کرده و مطمئن باشید تا آخر همین ماه زیر 200 هم می شه
وگرنه ریست نمی شد!
این مشکل آزار دهنده است
--
من اصلا می خوام ملت 24 ساعته بلوتوس بازی کنم چرا باید سر 2 دقیقه بلوتوسش نامرئی بشه؟
---
افت قیمت یه مساله طبیعی هست.
شما 2 روزه خریدی هنوز مطمئنم یه فایل مینجر هم نریختی،اطلاعی از امکان انتقال برنامه ها از مموری داخلی به مموری کارت نداری.
بد نیست بدونی یکی از منعطف ترین سیستم عاملها آندروئید هست.این رو روند پیشرفت روز به روزش میگه.
خوب شما یه سری چیزا رو نمیپسندی نمیشه بگی ایراد سیستم عامل اینه.مساله امنیت توی بلوتوث مطرح بوده که این قابلیت رو گذاشتن.پس اپل
دیگه باید بره بمیره دیگه سر قضیه بلوتوث.باز با برنامه های مختلف ارسال بلوتوث هم میشه این قضیه رو تغییر داد.
به هر حال مشخصه شما کلا با این گوشی و سونی اریکسون لجی.پس به نتیجه ای نمیرسیم.

2raj_a
19-12-2011, 23:38
دوست عزیز قضیه بلوتوث یه بحث امنیتیه که برند موتورولا از هون اوایل این اصل رو رعایت میکرده!
شما کلا با برند سونی مشکل داری و با تعصب در مورد نوکیا و سونی حرف میزنی!

Punisher_2008
20-12-2011, 00:33
سلام...
از دوستان اینجا کسی قصد فروش داره من فوری خریدارم..
قمت صفرش امروز 260 تومان بودxpria mini اگه کسی در حد اک داره ترو تمیز خط و خش نداشته باشه 200 خریدارم.
کسی خواست پ.خ بده..

atlas-m
20-12-2011, 02:12
سلام.
من قبلاً با نرم افزارهایی که با WiFi کار میکردن، روی گوشیم نصب کرده بودم و بدون مشکل استفاده میکردم. ولی بعد از Reset Factory که به تازه گی انجام دادم با این نرم افزارها مشکل پیدا کردم. مثل وقتی نرم افزار Remote Web رو اجرا می کنم و Start server رو می زنم IP مورد نیاز رو نمیاره تا در مرورگر وبم بزنم. نرم افزارهای دیگه مثل استفاده از دوربین گوشی به عنوان وب کم با Wifi هم همین مشکل رو دارند.
به نظر شما مشکل از کجاست؟
-------------------------------------------
توی پست های قبل دیدم که از مشکل دکمه Back صحبت شده. من این مشکل داشتم و فکر میکردم فقط مال من اینطوریه. حالا که اینجا دیدم بســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــیار خوشحال شدم!!! (گوشی من Xperia mini pro هست)

hamed1297
20-12-2011, 14:20
برنامه ای هست به نام botton savior اون رو بریزید.به صورت نرم افزاری دکمه های سخت افزاری رو شبیه سازی میکنه روی صفحه نمایش.

2raj_a
20-12-2011, 14:21
دوستان کسی میتونه لینک دانلود درایور اکسپریا مینی رو بده!

atlas-m
20-12-2011, 14:24
دوستان کسی میتونه لینک دانلود درایور اکسپریا مینی رو بده!

دوست من درایور (راه انداز) این گوشی ها داخل خود گوشی (حافظه گوشی) هست و نیازی به درایور دیگه ای نیست.

برای چه کاری درایور می خوای؟

mhddddd
20-12-2011, 14:27
این مشکل کوچکیه؟
وگرنه ریست نمی شد!
این مشکل آزار دهنده است
--
---
البته experia mini مشکل داره این از اول هم معلوم بود افراد باید experia mini pro بگیرند

2raj_a
20-12-2011, 15:59
دوست من درایور (راه انداز) این گوشی ها داخل خود گوشی (حافظه گوشی) هست و نیازی به درایور دیگه ای نیست.

برای چه کاری درایور می خوای؟
ممنون مشکلم حل شد

zavareh2
21-12-2011, 10:36
سون اریکسون 12مین،گوشی پرفروش دنیاست،به لحاظ قیمت خداییش میرزه..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جواب همرو را دادید،جواب ما پس چی شد!؟:41:
کسی جواب ما را نمی ده !! 1- چرا جعبه گوشیم مینی پرو که خریدم سفید ،آبی بود(تو سایت ها سفید و صورتی است)!؟؟ 2- و آیا به 2.3.4 آپدیت کنم یا صبر کنم تا آندروید 4 بیاد؟؟ ممنون

atlas-m
22-12-2011, 01:33
سون اریکسون 12مین،گوشی پرفروش دنیاست،به لحاظ قیمت خداییش میرزه..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جواب همرو را دادید،جواب ما پس چی شد!؟:41:
کسی جواب ما را نمی ده !! 1- چرا جعبه گوشیم مینی پرو که خریدم سفید ،آبی بود(تو سایت ها سفید و صورتی است)!؟؟ 2- و آیا به 2.3.4 آپدیت کنم یا صبر کنم تا آندروید 4 بیاد؟؟ ممنون

مال من هم سفید، آبی بود.
آپدیت کن. حالا کوتا آندروید 4. دوربین بهتر میشه. چیزای دیگه هم هست که می ارزه... .

atlas-m
22-12-2011, 01:39
البته experia mini مشکل داره این از اول هم معلوم بود افراد باید experia mini pro بگیرند
دوست من experia نه. XPERIA. بدون e.

doctor mas
22-12-2011, 20:54
سلام به دوستان من می خوام xperia miniبخرم ولی شنیدم زیاد داغ می کنه.من هم زیاد تو خط برنامه و بزی هستم کسی هست که در مورد گرم شدن یا مشکلات دیگش برام بگه ایا xperia mini pro هم این مشکل رو داره.قیمتش با گارانتی یا بدون گارانتی چنده؟ممنون میشم کسی کامل جوابم رو بده:20:

mhddddd
23-12-2011, 11:26
سلام به دوستان من می خوام xperia miniبخرم ولی شنیدم زیاد داغ می کنه.من هم زیاد تو خط برنامه و بزی هستم کسی هست که در مورد گرم شدن یا مشکلات دیگش برام بگه ایا xperia mini pro هم این مشکل رو داره.قیمتش با گارانتی یا بدون گارانتی چنده؟ممنون میشم کسی کامل جوابم رو بده:20:
اگر یه نگاه تو صفحات قبلی بندازی جوابت رو راجع به قیمت و مشکلاتش میبینی
mini pro نسبت به این مشکلات کاملا پاک البته مشکل نویز دوربین با اپدیت درست میشه
گوشی برای بازی اصلا مناسب نیست یک گوشی تو دست و به نسبت با کلاسیه

atlas-m
23-12-2011, 19:42
آقا من گوشی رو که کمتر از یک هفته است خریدم
با 8 گیگ رم کیف و ضد خش برای 320 تومن در امده بود به 270 فروختم رفت
--
تا عمر دارم دیگه طرف سونی اریکسون نمی م
اون فروشنده ای هم که اینو به ما انداخت هرگز نخواهم بخشید
به بقیه هم توصیه می کنم اگر
براتون مهم نیست که
هر بار که باتری رو در میاری بر می گرد به 1980
رو سیستم عاملش هر برنامه نصب نمی شه خصوصا برنامه های جاوا مثله موبایل بانک ها که به سختی نصب می شه(با امولاترو و بدبختی)
هر دکمه اش رو فشار بدی کناریش هم می خوره(فقط برای بانوان ظریف خوبه)
اگر کلا با برنامه مرنامه سرکار ندارید
زیادم صحبت نمی کنید ساعت ایناهم براتون مهم نیست
پول زیادی هم دارید Xperia مینی بخرید

زیاد سخت نگیر دوست من.
این امضای شما به آدم استرس وارد میکنه. نمیشه یه لطفی کنی و پاکش کنی.حالا که دیگه Xperia نداری.
نوکیا کیفیتش خیلی خوبه. آدم وقتی داره و بعد میره سراغ یه "برند" دیگه دچار مشکل میشه. من هم دقیقا وقتی Xperia خریدم، سر سه روز مثل چی از خریدم پشیمون شدم. ولی سه تا چهار هفته بعد نظرم عوض شد و به بی کیفیتیش عادت کردم! به نظرم مشکل شما هم کیفیت بود. همیشه گوشی های دیگه یه چیزیایی که خیلی هم تابلو هستند رو کم دارن ولی تو "نوکیا جماعت" معمولا سعی شده که همه چیز تکمیل و خوب باشه.

فکر کنم بزرگترین مشکل شما ساعت بود. من مشکل ساعت و تاریخش رو با یک نرم افزار خیلی کوچولو حل کردم. به محضی که بخوام ساعتم رو تنظیم کنم (وقتی می پره) کافیه فقط به مدت 10 ثانیه به اینترنت وصل بشم تا این نرم افزار به طور اتوماتیک و "کاملا دقیق" برام OK کنه.

PersiAndroid
23-12-2011, 22:32
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﺑﺤﺚ ﻫﺎﯼ ﺣﺎﺷﯿﻪ ﺍﯼ ﺭﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﺬﺍﺭﯾﻦ ﻭ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺳﺮﭺ ﺩﺭ ﮔﻮﮔﻞ ﻭ ﺩﺭﺩ ﻭ ﺩﻝ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺤﺚ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯾﻦ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺮ atlas m ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺍﺯ ~ﺳﺖ ﺭﺩ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﻦ ﯾﻪ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺯﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﻦ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺖ ~ﯼ ﺳﯽ ﻭﺭﻟﺪﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻓﻼﻧﻪ ﻭ ﭼﻨﺎﻧﻪ
ﻭ ﺍﮐﺲ~ﺭﯾﺎ ﻣﯿﻨﯽ ﺑﻪ ﺩﺭﺩ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺭﻩ ﺍﻻﻥ ﻣﯿﺎﯼ ﯾﻪ ~ﺳﺖ ﺟﺎﻣﻊ ﺍﺱ~ﻡ ﻣﯿﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ . ﺧﻮﺍﻫﺸﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺤﺚ ﻫﺎﺭﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﺬﺍﺭﯾﻦ

zerocold1982
24-12-2011, 01:28
با سلام
من دیروز این گوشی رو گرفتم و می خوام به 2.3.4 آپدیت کنم می نمی دونم چطوری کل این 38 صفحه گشتم چیزی پیدا نکرم همش در مورد تست گوشی و ... بود فقط 3 جا اشاره شده به 2.3.4 آپدیت شد و چطوری
دوستان اگه میشه یه راهنمایی دقیق کنید
با تشکر

hamed1297
24-12-2011, 14:27
با 2 تا برنامه میتونی آپدیت کنی.یا برنامه pc companion یا update service.هر دو توی سایت سونی اریکسون برای دانلود پیدا میشن.بعد که گرفتی نصبشون میکنید.بعد برنامه خودش رو به روز میکنه و مراحلش رو خودش توضیح میده که چیکار کنید.

zeus_1
24-12-2011, 15:26
با 2 تا برنامه میتونی آپدیت کنی.یا برنامه pc companion یا update service.هر دو توی سایت سونی اریکسون برای دانلود پیدا میشن.بعد که گرفتی نصبشون میکنید.بعد برنامه خودش رو به روز میکنه و مراحلش رو خودش توضیح میده که چیکار کنید.

علاوه بر اینها که دوستمون گفت،از طریق خود گوشی و با WiFi هم می شه
من اولین بار که گوشی پسرخاله ام رو وصل کردم به اینترنت پیغام اومد برای آپدیت
داخل منوی Setting بری Update servic رو پیدا می کنی. از اونجا بزنی آپدیت می شه

atlas-m
24-12-2011, 16:44
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﺑﺤﺚ ﻫﺎﯼ ﺣﺎﺷﯿﻪ ﺍﯼ ﺭﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﺬﺍﺭﯾﻦ ﻭ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺳﺮﭺ ﺩﺭ ﮔﻮﮔﻞ ﻭ ﺩﺭﺩ ﻭ ﺩﻝ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺤﺚ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯾﻦ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺮ atlas m ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺍﺯ ~ﺳﺖ ﺭﺩ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﻦ ﯾﻪ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺯﺩﻩ ﺑﻮﺩﯾﻦ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺖ ~ﯼ ﺳﯽ ﻭﺭﻟﺪﯼ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻓﻼﻧﻪ ﻭ ﭼﻨﺎﻧﻪ
ﻭ ﺍﮐﺲ~ﺭﯾﺎ ﻣﯿﻨﯽ ﺑﻪ ﺩﺭﺩ ﻧﻤﯽ ﺧﻮﺭﻩ ﺍﻻﻥ ﻣﯿﺎﯼ ﯾﻪ ~ﺳﺖ ﺟﺎﻣﻊ ﺍﺱ~ﻡ ﻣﯿﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ . ﺧﻮﺍﻫﺸﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺤﺚ ﻫﺎﺭﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﺬﺍﺭﯾﻦ

مگه من چی نوشتم.
نوشتم من هم همین مشکل رو داشتم ولی بعدا بهش عادت کردم. چون چاره ای نداشتم!
اسپم دیگه چیه. پستهای منو چرا پاک میکنی. پست قبلیم رو چرا پاک کردین؟ من پاسخ دوستمون رو دادم و شما میگی اسپم؟
-----------------------
شما یه طوری نوشتی که من به سختی متوجه منظورتون شدم. لطفا از حرف "پ" مناسبتری استفاده کنید! من وقتی پست میزارم، قبل از ارسال چندبار میخونم و غلط یا خطای تایپی اون رو هم درست میکنم. "به خاطر دوستانم"
-----------------------
یه پست شبه پست بالایی من یکی از دوستان "دست بالا" گذشته بود که حذف نکردین. ولی به محض برخورد با پستهای من به شکل دیگری برخورد میکنید!

24-12-2011, 16:51
مگه من چی نوشتم.
نوشتم من هم همین مشکل رو داشتم ولی بعدا بهش عادت کردم. چون چاره ای نداشتم!
اسپم دیگه چیه. پستهای منو چرا پاک میکنی. پست قبلیم رو چرا پاک کردین؟ من پاسخ دوستمون رو دادم و شما میگی اسپم؟
-----------------------
شما یه طوری نوشتی که من به سختی متوجه منظورتون شدم. لطفا از حرف "پ" مناسبتری استفاده کنید! من وقتی پست میزارم، قبل از ارسال چندبار میخونم و غلط یا خطای تایپی اون رو هم درست میکنم. "به خاطر دوستانم"
-----------------------
یه پست شبه پست بالایی من یکی از دوستان "دست بالا" گذشته بود که حذف نکردین. ولی به محض برخورد با پستهای من به شکل دیگری برخورد میکنید!

بحث آف تاپیک چه جواب باشه چه نباشه ، باید پاک بشه... 2 تا از پست های خود منم که آف تاپیک بود پاک شد....
پاک کردن پست هم توی این انجمن فقط توسط : Alex_pk و AryanLand میتونه انجام شه... البته اگه مدیرای کل رو فاکتور بگیریم :)
----------------------
خوب دوست عزیز ، این دوستمون حتما کیبوردش مشکل داره یا ... (رام گوشیش پ رو این شکلی میزنه :-جی :دی) ، دیگه کار دیگه ای نمیشه کرد :)
----------------------
کاری به تعداد پست و ... نداره ، پست آف تاپیک باشه حذف میشه...
من هم 3 صفحه آخر رو خوندم ، ندیدم پستی آف تاپیک چه از یوزر های با پست پایین تر و چه از یوزر هایی با پست بالاتر مونده باشه...

mhddddd
24-12-2011, 20:11
بحث آف تاپیک چه جواب باشه چه نباشه ، باید پاک بشه... 2 تا از پست های خود منم که آف تاپیک بود پاک شد....
پاک کردن پست هم توی این انجمن فقط توسط : Alex_pk و AryanLand میتونه انجام شه... البته اگه مدیرای کل رو فاکتور بگیریم :)
----------------------
خوب دوست عزیز ، این دوستمون حتما کیبوردش مشکل داره یا ... (رام گوشیش پ رو این شکلی میزنه :-جی :دی) ، دیگه کار دیگه ای نمیشه کرد :)
----------------------
کاری به تعداد پست و ... نداره ، پست آف تاپیک باشه حذف میشه...
من هم 3 صفحه آخر رو خوندم ، ندیدم پستی آف تاپیک چه از یوزر های با پست پایین تر و چه از یوزر هایی با پست بالاتر مونده باشه...
دوست عزیز بیشتر از 10 تا پست از 40 پست من هم پاک شده والا یه تاپیک معمولی هست از بین 1000000000000000000000000000000000 تاپیک های دنیا ادم از سایت زده میشه
تو رو خدا یه فکری کنید

mhddddd
28-12-2011, 15:03
دوستان کسی میدونه من دیتا gta3 و shodowgun را از کجا میتونم برای mini pro بگیرم؟
البته لینکش سالم باشه
امیدوارم این پست منو پاک نکنید

mhddddd
29-12-2011, 13:42
ببینم
فکر کنم تاپیک مشکل داره
یا کسی جواب منو نمیده؟

hamed1297
29-12-2011, 14:36
اگه بلد باشیم جواب میدیم خوب.توی قسمت مخصوص بازی باید برید.

atlas-m
29-12-2011, 19:16
توی یکی از همین پست های قبلی یک آدرس سایتی به بخش بازی های آندروید مخصوص این گوشی گذاشته بودن. سایتش ---------.ir بود.

mhddddd
29-12-2011, 21:05
توی هیچ سایت ایرانی در مورد این موضوع چیزی نوشته نشده
اون تاپیک که میگی اطلس هم بازی هاش به تعداد کمی بود که کاملا معمولی هم بود تازه لینکاش مشکل داشت

atlas-m
30-12-2011, 16:48
خوب میگی چیکار کنم.
البته اگه vpn داشته باشی بیشتر فایلهارو می تونی دانلود کنی.

hamed1297
30-12-2011, 18:16
به موبایلستان هم یه سر بزنید.

mohammadkj
30-12-2011, 22:56
ن می خواستم ببینم این گوشی سیستم wifi که داره چجوری میتونم وصلش کنم به یک wifi خصوصی که دارای proxyy خاصیه؟؟
من تو دانشگاه واسه تغییر proxyy گوشیم با مشکل برخورد میکنم نمیدونم کجاست کسی میدونه بهم بگه ممنون میشم اگه کسی تجربه داره بهم کمک کنه

hamed1297
31-12-2011, 00:15
برای آیپی و پورت خاص برنامه ای مثل p*roxy droid رو نصب کنید و آدرس و پورت رو ست کنید.
فکر کنم توی تنظیمات wifi هم قسمت advance گزینه های دیگه ای هم برای این کار داره

mhddddd
31-12-2011, 13:25
ممنون از کمکتون مخصوصا اطلس از تو ولی این همه به خودت ناراحتی راه نده
موهات میریزه گفتم اگر کسی بلده به من هم یاد بده

atlas-m
31-12-2011, 17:49
ممنون از کمکتون مخصوصا اطلس از تو ولی این همه به خودت ناراحتی راه نده
موهات میریزه گفتم اگر کسی بلده به من هم یاد بده

موهای من شده داستان برای خودش. داره هی میریزه. حالا این بازی های شما هم هی ناراحتی برای ما ایجاد میکنه!
--- --- --- --- --- --- ---
دوست من یه چیزی از من می خوای، خارق العاده! منی که خودم بازی نمی کنم چطور باید از این داستانها سرم بشه؟
من یه دونه پرنده خشمگین الان رو گوشم هست. اونم ماهی دوبار اجراش می کنم. وقت این کارا رو ندارم.
ناراحت نشو از من.

mhddddd
31-12-2011, 19:54
موهای من شده داستان برای خودش. داره هی میریزه. حالا این بازی های شما هم هی ناراحتی برای ما ایجاد میکنه!
--- --- --- --- --- --- ---
دوست من یه چیزی از من می خوای، خارق العاده! منی که خودم بازی نمی کنم چطور باید از این داستانها سرم بشه؟
من یه دونه پرنده خشمگین الان رو گوشم هست. اونم ماهی دوبار اجراش می کنم. وقت این کارا رو ندارم.
ناراحت نشو از من.
هییییی گفتی زن نگرفته موهای من هم داره میریزه
گفتم بازی مسئله مهمی نیست اگه تونستی دیتاgta3 را برای mini pro بساز
تازه میدونستی ریزش مو در ایران بخاطر اب دارای مقدار زیاد کلر هست و اینکه ایران در برابر این موضوع میگه این اب برای کشور هست و این ما هستیم که دربارش تصمیم میگیریم درحالی که اب مورد مصرف حوزه ها و سپاه و... کاملا استاندارد هست اگر توجه کنی اب انها یا از گالن یا دستگاه تصفیه و... استفاده میشود
دوست گلم aryanland این پست را پاک نکن ممنون از مدیریت عالیت:20:

elc_tabriz
01-01-2012, 12:40
نحوه ی نصب نرم افزار روی xperia min pro به چه شکلی هستش؟

mhddddd
01-01-2012, 13:53
یک فایل منیجر مثل astro با اینترنت گوشیت دانلود کن و از طریق astro نرم افزار را نصب کن

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

دوستان تونستم انواع بازی مثل gta3 را با کمک یک دوست خارجی روی mini pro نصب کنم

atlas-m
01-01-2012, 15:58
در ابتدا براي اين كار بايد طبق یکی از دو روش زير عمل كني:
1. از طريق بلوتوس فايل نرم افزار مورد نظرتو با پسوند apk به گوشی ارسال كني و بعد اقدام به نصب كني.
2. نرم افزار مورد نيازت رو با گوشی از اينترنت و ماركتهاي مختلف دانلود كني و آنها رو نصب كني.

پیشنهاد : از طريق بلوتوس يا اينترنت يك نرم افزار "مديريت فايل" رو روي گوشی نصب کن و از اين به بعد مي توني فايلهاي نصبي رو از كامپیوتر به حافظه MicroSD انتقال بدي (با كابل USB يا مموري خوان) سپس از طريق نرم افزار مديريت فايلت شروع به نصب اونها كني. من به شما نرم افزار مدیریت فایل "ES File Explorer" رو پیشنهاد می کنم. لینک دانلود نرم افزار رو برتون میزارم.

لینک دانلود نرم افزار ES File Explore ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-6533)

atlas-m
01-01-2012, 16:11
دوستان تونستم انواع بازی مثل gta3 را با کمک یک دوست خارجی روی mini pro نصب کنم
به نظرم این فکر خیلی خوبی باشه اگه : روش نصب + لینک سایت منبع + فایل های بازی + فایل های Data رو برای استفاده و دانلود دیگران در اینجا هم بزاری.
پیشاپیش ممنون می شم.

mhddddd
02-01-2012, 12:57
البته اطلس اونجوری تشکر نمیکنند در سایتعلامت تشکر زیر پست هست
خب دوستان من با هزار و یک زحمت تونستم تمام مشکلات بازی و نرم افزاری خود را بر طرف کنم فقط با استفاده از یک وبلاگ خارجی
که در ان همه چیز پیدا میکنید این بلاگ مخصوص mini و mini pro است توش gta3 هم هست و.....
حالا اون تشکر خوشگله را بیارید وسط

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

البته اطلس اونجوری تشکر نمیکنند در سایتعلامت تشکر زیر پست هست
خب دوستان من با هزار و یک زحمت تونستم تمام مشکلات بازی و نرم افزاری خود را بر طرف کنم فقط با استفاده از یک وبلاگ خارجی
که در ان همه چیز پیدا میکنید این بلاگ مخصوص mini و mini pro است توش gta3 هم هست و.....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ot.com%2F)
حالا اون تشکر خوشگله را بیارید وسط

mhddddd
02-01-2012, 17:13
دوستان یکی به من اموزش نصب ریکاوری و cmw را روی mini pro به من میده؟
ممنون

atlas-m
02-01-2012, 22:48
ممنون

منظورت از آموزش نصب ریکاوری چیه؟
اگه برای برگرداندن اطلاعات، نرم افزارها و تنظیمات کارخانه، ریکاوری می خوای که باید "ریست فکتوری" کنی. که این گزینه از طریق مسیر زیر در دسترس هست:
Setting>Privacy>Factory data reset
* نکته: این گزینه اطلاعات داخل حافظه MicroSD رو هم پاک می کنه. باید قبل از این کار ازش Backup بگیری.

cmw دیگه چیه؟ چرا مخفف می نویسی. من که متوجه نشدم.

2raj_a
02-01-2012, 22:57
ممنون

منظورت از آموزش نصب ریکاوری چیه؟
اگه برای برگرداندن اطلاعات، نرم افزارها و تنظیمات کارخانه، ریکاوری می خوای که باید "ریست فکتوری" کنی. که این گزینه از طریق مسیر زیر در دسترس هست:
Setting>Privacy>Factory data reset
* نکته: این گزینه اطلاعات داخل حافظه MicroSD رو هم پاک می کنه. باید قبل از این کار ازش Backup بگیری.

cmw دیگه چیه؟ چرا مخفف می نویسی. من که متوجه نشدم.

پیش نیاز :
رام رسمی روت شده

قابلیت ها :
1. نصب منو ریکاوری روی تمامی گوشی های Xperia 2011 بدون نیاز به باز کردن بوتلودر
2. نصب MegaBass روی تمامی گوشی های Xperia 2011
3. نصب BraviaEngine ( برای گوشی هایی که BraviaEngine ندارند )
4. نصب جاوا ( برای اجرای برنامه های جاوا روی آندروید )
5. APK Installer ( نصب برنامه ها از روی کامپیوتر )

آموزش :

1. USB Debugging رو روی گوشی فعال کنید و به کامپیوتر وصل کنید .
2. برنامه رو باز کنید . گزینه مورد نظر رو از منوی بالای برنامه انتخاب و سپس کلید Install رو بزنید .

* برای نصب برنامه از روی کامپیوتر :
- برنامه هایی رو که می خواهید نصب کنید به فولدر Apk منتقل کنید .
-گزینه APK Installer رو بزنید .
-از منو بالای برنامه apk مورد نظر رو انتخاب کنید و Install رو بزنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fhem0eob8vzo9y7s)فقط چند نکته که باهاش برخورد داشتم

1_ واسه نصب هر یک از نرم افزارها باید صفحه گوشی روشن باشه screen timeout.

2_ واسه رفتن به حالت ریکاوری باید کلید volume down دکمه کم کردن صدا را بعد از اومدن نوشته سفید سونی اریکسون چندبار فشار دهیم.

3_ گزینه auto reboot رو تیک بزنیم بهتره چون خودش ریستار میشه.

4_ megabass نصب میشه ولی انگار گزینه ای اضافه نمی کنه انگار فقط موقع شنیدن موزیک باید حس بشه.

5_ برای نصب java برنامه ی مورد نظر رو روی sd بریزید برنامه ی java رو از منو باز کنید سپس کلید سمت راست رو بزنید و گزینه ی sd card رو انتخاب کنید.

اگه هر جایی مشکل بود در خدمتم.

atlas-m
02-01-2012, 23:19
پیش نیاز :
رام رسمی روت شده
رام رسمی روت شده یعنی همون که گوشی خودمون رو روت کنیم؟

قابلیت ها :
1. نصب منو ریکاوری روی تمامی گوشی های Xperia 2011 بدون نیاز به باز کردن بوتلودر
3. نصب BraviaEngine ( برای گوشی هایی که BraviaEngine ندارند )
4. نصب جاوا ( برای اجرای برنامه های جاوا روی آندروید )
5. APK Installer ( نصب برنامه ها از روی کامپیوتر )
1. منو ریکاوری چیه؟ میشه یه توضیح بدین که دقیقا به چه درد می خوره؟
2. MegaBass چیه و به چکار میکنه؟
3. مگه همه گوشی های Xperia 2011 ها BraviaEngine ندارند؟

5_ برای نصب java برنامه ی مورد نظر رو روی sd بریزید برنامه ی java رو از منو باز کنید سپس کلید سمت راست رو بزنید و گزینه ی sd card رو انتخاب کنید.

اینو من متوجه نشدم. میشه بیشتر توضیح بدین؟ منظورتون از منو، کدوم منو هست؟

تشــــــــــــکر.

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

من دقیقاً متوجه نشدم CWM چیه!
ببخشید که یکم گیجم!

ghahremanimehdi
02-01-2012, 23:22
ببخشید یه xperia mini خریدم نمیدنم چرا زود باتری خالی میکنه؟ کلا باتریش ضعیفه یاراهکاری داره ؟

02-01-2012, 23:38
رام رسمی روت شده یعنی همون که گوشی خودمون رو روت کنیم؟
دقیقا...

1. منو ریکاوری چیه؟ میشه یه توضیح بدین که دقیقا به چه درد می خوره؟
منوی ریکاوری ، یک جور نرم افزاره که موقع روشن کردن گوشی باید یه سری کارایی انجام بدین (تو گوشی های مختلف فرق میکنه) بره توی اون منو... اکثر دستکاری های سیستمی از اونجا صورت میگیره... از اونجا میتونین گوشی رو وایپ کنین (یه جورایی فکتوری ریست خودمون) ، رام بزنین ، از رام فعلی بکاپ بگیرین ، بکاپ از رام رو ریستور کنین و خیلی کار های دیگه...
CWM هم منوی ریکاوری هست که توسط Clockwork Mode ساخته شده و کامل ترین و بهترین منوی ریکاوری اندرویده و برای اکثر گوشی های اندرویدی اومده...

2raj_a
03-01-2012, 00:25
منوی ریکاوری ، یک جور نرم افزاره که موقع روشن کردن گوشی باید یه سری کارایی انجام بدین (تو گوشی های مختلف فرق میکنه) بره توی اون منو... اکثر دستکاری های سیستمی از اونجا صورت میگیره... از اونجا میتونین گوشی رو وایپ کنین (یه جورایی فکتوری ریست خودمون) ، رام بزنین ، از رام فعلی بکاپ بگیرین ، بکاپ از رام رو ریستور کنین و خیلی کار های دیگه...
CWM هم منوی ریکاوری هست که توسط Clockwork Mode ساخته شده و کامل ترین و بهترین منوی ریکاوری اندرویده و برای اکثر گوشی های اندرویدی اومده...
با تشکر فراوان از پارسا عزیز که توضیحات رو دادن فقط خدمت دوستان عرض کنم که full wipe درسته فکتوری ریست میکنه اما فقط فایل های سیستمی رو ریست میکنه و به اطلاعات مموری هیچ کاری نداره!
بازم هر سوالی بود در خدمتیم

ببخشید یه xperia mini خریدم نمیدنم چرا زود باتری خالی میکنه؟ کلا باتریش ضعیفه یاراهکاری داره ؟
کلا گوشی های اندروید یه مقدار مصرف بالایی دارن حالا منظور شما از این زود خالی کردن چقدره؟زمان؟

atlas-m
03-01-2012, 00:56
دقیقا...

حالا یه سوال دیگه!
اگه مراحل گفته شده توی تایپیک دوستمون رو انجام بدیم، اطلاعات گوشی که پاک نمیشه؟ (مثل دفترچه تلفن و ... .)

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

2. MegaBass چیه و به چکار میکنه؟

اینو من متوجه نشدم. میشه بیشتر توضیح بدین؟ منظورتون از منو، کدوم منو هست؟

03-01-2012, 09:32
اگه مراحل گفته شده توی تایپیک دوستمون رو انجام بدیم، اطلاعات گوشی که پاک نمیشه؟ (مثل دفترچه تلفن و ... .)
اگه منظورتون همون ریختن CWM هست ، نه مشکلی پیش نمیاد... اما ریختن اکثر رام ها و وایپ کردن دفترچه تلفن ، اس ام اس ها ، اپلیکیشن ها و... رو پاک میکنه...

این واسه ی X10 و گوشی های 2011 که به هر دلیلی براویا انجین روشون نیستــ(مثلا رام های بدون براویا انجین) ــه...

atlas-m
03-01-2012, 10:47

دوست من چرا در رابطه با این دو نکته چیزی نمیزاری؟ من این دوتا رو نمی دونم.

sara100
03-01-2012, 11:32
سلام دوستان و مدیران محترم

قضیه : گوشی سالم سالم بود تا اینکه صبح اومدم رام کوک شده Xperia Mini pro - HYBROM v5 را روی گوشی خودم ( Xperia Mini ) نصب کردم ! میدونم اشتباه زدم ( از قصد زده بودم ) ولی از اونوقت تا حالا دیگه تاچ گوشی کلا کار نمیکنه.قبلش همه چی سالم بود و کار میکرد.رام اصلی و ارجینال گوشی را فلش زدم ولی باز کار نمیکنه.

الان با با باکس هم دادم بیرون فلش زدن ولی باز جواب نداد

ورژن های مختلف را هم خودم با FlashTool فلش زدم جواب نداد.

بکاپ را هم ریختم باز جواب نداد

یکجا دیگه بردم گفتن باید سخت افزار کلا خام بشه بعد دوباره Program بخوره !

دوستان 99% مشکل نرم افزاریه. چیکار باید کنم ؟

جالب اینجاست : در واقع وقتی دوباره رام مینی پرو را از طریق ریکاوری نصب میکنم تاچ کار میکنه ولی نه بطور عادی ! یعنی بزور تونستم تا صفحه اصلی گوشی و دیگه نمیتونم تو منو برم ! چون رام مال این گوشی نیست ! و هماهنگی لازم را ندارد.پس بنابراین تاچ کار میکنه و اونم فقط با رام مینی پرو ! پس معلوم سیستم نرم افزاری کلا ریخته بهم

یعنی در اصل گوشی من Xperia Mini است ولی با کاستوم رام Xperia Mini pro هماهنگ شده یکجورایی !

تو مشکل عجیبی غریبی افتادم. تمام راه ها را دارم تست میکنم ولی باز جواب نمیده ! نمیدونم رام با گوشی چیکار کرده که فقط و فقط با رام کاستوم مینی پرو تاچ کار میکنه ولی اونم ناقص !

حتی خارجی ها هم تعجب کردن از این قضیه !

از بچه های خارجی نمونه داشت اونم گوشیش x10 بود ولی با اپدیتر خود سونی مشکلش حل شده ولی من نه !

هیچکی هم راحشو بلد نیست ! راهی نمونده که تست نکرده باشم !

رام s51se را از wotan فلش زدم ولی باز جواب نداد !

"pc companion یک قسمت داره که نوشته repair اونو امتحان کردی؟" -> اره این راه هم جواب نداد

کرنل هم زدم ولی باز جواب نداد

اگه سخت افزار اسیب دیده یا کلا نباید کار کنه یا اگرم کار کنه باید با هر رامی کار کنه! حداقل رام مخصوص و اورجینال خودش. در صورتی که اینطور نیست و وقتی کاستوم مینی پرو را نصب میکنم تاچ و دکمه بک و منو کار میکنه ....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

الان برای اولین بار در جهان تونستم از روش ابتکاری درستش کنم ! اونم بصورت کامل !

sara100
03-01-2012, 11:35
سلام دوستان و مدیران محترم

قضیه : گوشی سالم سالم بود تا اینکه صبح اومدم رام کوک شده Xperia Mini pro - HYBROM v5 را روی گوشی خودم ( Xperia Mini ) نصب کردم ! میدونم اشتباه زدم ( از قصد زده بودم ) ولی از اونوقت تا حالا دیگه تاچ گوشی کلا کار نمیکنه.قبلش همه چی سالم بود و کار میکرد.رام اصلی و ارجینال گوشی را فلش زدم ولی باز کار نمیکنه.

الان با با باکس هم دادم بیرون فلش زدن ولی باز جواب نداد

ورژن های مختلف را هم خودم با FlashTool فلش زدم جواب نداد.

بکاپ را هم ریختم باز جواب نداد

یکجا دیگه بردم گفتن باید سخت افزار کلا خام بشه بعد دوباره Program بخوره !

دوستان 99% مشکل نرم افزاریه. چیکار باید کنم ؟

جالب اینجاست : در واقع وقتی دوباره رام مینی پرو را از طریق ریکاوری نصب میکنم تاچ کار میکنه ولی نه بطور عادی ! یعنی بزور تونستم تا صفحه اصلی گوشی و دیگه نمیتونم تو منو برم ! چون رام مال این گوشی نیست ! و هماهنگی لازم را ندارد.پس بنابراین تاچ کار میکنه و اونم فقط با رام مینی پرو ! پس معلوم سیستم نرم افزاری کلا ریخته بهم

یعنی در اصل گوشی من Xperia Mini است ولی با کاستوم رام Xperia Mini pro هماهنگ شده یکجورایی !

تو مشکل عجیبی غریبی افتادم. تمام راه ها را دارم تست میکنم ولی باز جواب نمیده ! نمیدونم رام با گوشی چیکار کرده که فقط و فقط با رام کاستوم مینی پرو تاچ کار میکنه ولی اونم ناقص !

حتی خارجی ها هم تعجب کردن از این قضیه !

از بچه های خارجی نمونه داشت اونم گوشیش x10 بود ولی با اپدیتر خود سونی مشکلش حل شده ولی من نه !

هیچکی هم راحشو بلد نیست ! راهی نمونده که تست نکرده باشم !

رام s51se را از wotan فلش زدم ولی باز جواب نداد !

"pc companion یک قسمت داره که نوشته repair اونو امتحان کردی؟" -> اره این راه هم جواب نداد

کرنل هم زدم ولی باز جواب نداد

اگه سخت افزار اسیب دیده یا کلا نباید کار کنه یا اگرم کار کنه باید با هر رامی کار کنه! حداقل رام مخصوص و اورجینال خودش. در صورتی که اینطور نیست و وقتی کاستوم مینی پرو را نصب میکنم تاچ و دکمه بک و منو کار میکنه ....

اقا خواهشا یکی کمکی کنه. :41:

03-01-2012, 14:13
اگه بوت لودر آنلاک ــه ، یه کاستوم کرنل بریزین ببینین چی میشه :-؟

2raj_a
03-01-2012, 14:24
دوست من چرا در رابطه با این دو نکته چیزی نمیزاری؟ من این دوتا رو نمی دونم.
در مورد این megabass نصب کردم اما راستش زیاد فرق نکرد یعنی انقدر کم بود که به چشم نمیاد!!
و در مورد java هنوز امتحان نکردم نمیتونم نظری بدم!

sara100
03-01-2012, 14:52
اگه بوت لودر آنلاک ــه ، یه کاستوم کرنل بریزین ببینین چی میشه :-؟

همه اینکارا را کردم ولی باز جواب نداد !

حتی بچه های اینجا هم نتونستن کاری کنن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

:18: :31: :27: :8: :10: :40:

03-01-2012, 15:03
چیکار کردین؟؟؟ یه مقدار توضیح بدین :)

atlas-m
03-01-2012, 17:26
سلام.
میشه آموزش نصب کستوم رام و همچنین لینک های دانلود رو بزارید. برای Xperia mini pro می خوام.
چندتا کاستوم رام برای این گوشی اومده. بهترینش کدوم هست؟
این HYBROM v5 که توی forum.xda-developers.com هست، آدرس فـ.ـیـ.ـلـ.ـتـ.ـر شده. امکانش هست که لینک سالم براش ایجاد کنید. آخه V.P.N من دیروز تموم شد!

ALI . R
03-01-2012, 17:34
با سلام
گوشی من اکسپریا x8 است. چند ماه است که وارد صفحه اصلی گوشی نمیشه و از go launcher استفاده می کنم.
در گوشیم سه تا دکمه در پایین دارد که من وقتی وسطی رو فاشر می دادم می تونستی تم مورد علاقه ات رو انتخات کنی و هم می تونستی صفحه اصلی رو باز کنی . ولی الآن وقتی وسطی رو فشار می دی مانند دکمه back خارج می شه. اما کلی .
اگه میشه راهنمایی کنید. ممنون میشم
با تشکر

2raj_a
03-01-2012, 17:54
همه اینکارا را کردم ولی باز جواب نداد !

حتی بچه های اینجا هم نتونستن کاری کنن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر

خواستن توانستن است.!
افرین به شما!
خوب توضیح بدین تا ما هم از شما درس بگیریم

sara100
03-01-2012, 18:04
خواستن توانستن است.!
افرین به شما!
خوب توضیح بدین تا ما هم از شما درس بگیریم

شاید باورتون نشه. نزدیک بود گوشی باز بشه

نزدیک بود گوشی 70 تومنی پیاده بشه اونم تازه معلوم نبود

چندین راه را تست کردم ولی اصلا جواب نداد

توصیه من به شما : هرگز از رام دیگر گوشی ها استفاده نکنید . در غیر این صورت مشکلی براتان پیش نمیاد !

موفق باشید

atlas-m
03-01-2012, 18:06
سلام.
میشه آموزش نصب کستوم رام و همچنین لینک های دانلود رو بزارید. برای Xperia mini pro می خوام.
این HYBROM v5 که توی forum.xda-developers.com هست، آدرس فـ.ـیـ.ـلـ.ـتـ.ـر شده. امکانش هست که لینک سالم براش ایجاد کنید. آخه V.P.N من دیروز تموم شد!

خیلی ممنون میشه در این رابطه کمکم کنید.
و اینکه در سایت forum.xda-developers.com عضو شدم ولی اجازه ارسال پست ندارم تا از اونا بخوام لینک دیگه ای بزارن!

atlas-m
03-01-2012, 18:19
من CWM رو نصب کردم. امکانات جالبی داره. البته بعضی قسمت هارو نمی دونم چیه.
میشه در رابطه با قسمتهای زیر توضیحاتی بدین. ممنون.
1. wipe cache partition : چیه؟ و چرا همه گزینه های اون به غیر از یکی، No است؟
2. mounts and storage : چیه و کلا چی کار می کنه؟ (البته زیر گزینه های زیادی هم داره)
3. Reboot Recovery : چیه؟ (این گزینه در بخش Advance قرار داره)
4. Wipe Dalvik Cache : چیه؟ (این گزینه در بخش Advance قرار داره)
5. Wipe Battery Stats : چیه؟ (این گزینه در بخش Advance قرار داره)
6. Key Test : چیه؟ (این گزینه در بخش Advance قرار داره)

2raj_a
03-01-2012, 18:58
شاید باورتون نشه. نزدیک بود گوشی باز بشه

نزدیک بود گوشی 70 تومنی پیاده بشه اونم تازه معلوم نبود

چندین راه را تست کردم ولی اصلا جواب نداد

توصیه من به شما : هرگز از رام دیگر گوشی ها استفاده نکنید . در غیر این صورت مشکلی براتان پیش نمیاد !

موفق باشید
دوست عزیز خوب میشه بفرمایین چیکار کردین که گوشیتون درست شد؟شاید بعد ها کسی همین مشکل باش پیش بیاد!

ghahremanimehdi
03-01-2012, 18:59
کلا گوشی های اندروید یه مقدار مصرف بالایی دارن حالا منظور شما از این زود خالی کردن چقدره؟زمان؟

روزی یه بار باتری خالی میکنه. زیاد هم باهاش ور نمیرم.نمیدونم چرا اینجوریه. گوشی آک و با گارانتی مایکروتل هم هست.

hamed1297
03-01-2012, 18:59
2. mounts and storage : چیه و کلا چی کار می کنه؟ (البته زیر گزینه های زیادی هم داره)
1.اطلاعات پارتیشن رو پاک میکنه.یکی از کاربردهاش قبل از نصب رام جدیده برای پاک کردن اطلاعات رام قبلی.
2.اون هم یکم تخصصی هست.زیاد لازم نمیشه.مثلا توی رام MIUI برای نصب فارسی ،سیستم باید mount بشه.
3.وقتی توی منو ریکاوری هستید ،این رو میزنید و گوشی ریستارت میشه و دوباره به منو ریکاوری بر میگرده.
4.برای نصب رام جدید کاربرد داره.
5.برای کالیبره کردن باتری بعد از نصب رام جدید
6.رو نمیدونم!

h!tman
03-01-2012, 19:03
من CWM رو نصب کردم. امکانات جالبی داره. البته بعضی قسمت هارو نمی دونم چیه.
میشه در رابطه با قسمتهای زیر توضیحاتی بدین. ممنون.

خوب شما که 95% کار رو کردی!:دی
اول در مورد وایپ ها! سعی کنی همشو بزنید!:دی یک جور بازگشت به تنظیمات کارخانه هست
قبلش با تیتانیوم بک آپ از همه چی بک آپ بگیرید!(هرچند برای اس ام اس و شماره تلفنا از یک بک آپ گیر دیگه باید استفاده شه
اون که میبینید همه نو هستن و یکی yes برای اینه که اشتباهی دستتون نخوره!
بقیرو بیخیال شید! به دردتون نمیخورن
خوب گوشیتون که روت هست!:دی بعد شما از iinstall zip from sd card میتونید انتخاب کنید که چیو نصب کنید (اگر کاستوم رام برای مینی هست بریزید روی SD کارد و Install From Sd card رو بزنید و تمام:دی)

sara100
03-01-2012, 20:18
روزی یه بار باتری خالی میکنه. زیاد هم باهاش ور نمیرم.نمیدونم چرا اینجوریه. گوشی آک و با گارانتی مایکروتل هم هست.

عزیز نگاه گوشی تو حالت استندبای هر ساعت 1 درصد باتری را میخوره !

حالا حساب کن خودت تو حالت کار چند میشه !

البته رام کاستوم مثل سیانوژن بدتر

پیشنهاد ویژه و تخصصی : Cpu رابطه مستقیم با باتری و تاثیر داره ! :18:

امیدوارم گرفته باشین حرفمو !

موفق باشین

h!tman
03-01-2012, 20:21

موفق باشین
نه والا من نگرفتم!:دی

matr!x_2008
03-01-2012, 20:52
سلام

مسنجر nimbuzz رو برای این گوشی میخوام.چند تا بازی خوب با گرافیک بالا با اموزش بزارین.ممنون

atlas-m
03-01-2012, 21:50
سلام.

در رابطه با این مسئله کسی میتونه کمکم کنه؟
من می خوام کاستوم رام روی گوشی خودم نصب کنم. کسی پیشنهادی نداره؟

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

بقیرو بیخیال شید! به دردتون نمیخورن

وقتی می پرسم، حتما بردم می خوره! شاید در آینده ... .

خوب گوشیتون که روت هست!:دی بعد شما از iinstall zip from sd card میتونید انتخاب کنید که چیو نصب کنید (اگر کاستوم رام برای مینی هست بریزید روی SD کارد و Install From Sd card رو بزنید و تمام:دی)

برای این گوشی ماستوم رام مناسبی هست؟ روش نصبشو هم می خوام! البته با آدرسهای دانلود قابل دسنرس.

h!tman
03-01-2012, 22:01
در رابطه با این مسئله کسی میتونه کمکم کنه؟
من می خوام کاستوم رام روی گوشی خودم نصب کنم. کسی پیشنهادی نداره؟

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

وقتی می پرسم، حتما بردم می خوره! شاید در آینده ... .

برای این گوشی ماستوم رام مناسبی هست؟ روش نصبشو هم می خوام! البته با آدرسهای دانلود قابل دسنرس.

روش نصب رو براتون گفتم که !
از توی همون CWM
Install From SD CARD رو بزنید نصب میشه!
قبلش حتما Wipe Cache و Wipe data و Wipe Devlic رو بزنید
من میگم بدردتون نمیخوره چون کاربردی نداره و تاثیرم نداره
کاستوم هم میتونید توی Forum.Xda-developers.com پیدا کنید

hp722
03-01-2012, 22:50
سلام

من xperia mini خریدم.همین دیروز بود.دیروز قشنگ خوب کار میکرد تا وقتی که یه رم 8گیگ انداختم توش.دیگه همش ریست میکرد و هنگ.درش آوردم.از قرار معلوم رم ویروس داشت

حالا یه مشکل اساسی دارم.وقتی silent گوشی رو فعال میکنم یه دقیقه نگذشته واسه خودش غیرفعال میشه

من باید چیکار کنم؟

توروخدا کمکم کنید:41:

ghahremanimehdi
03-01-2012, 23:25

موفق باشین

خوب پس اونایی که مینی دارن چند روز گوشیشون باتری نگه میداره؟

r.gharravi
04-01-2012, 00:20
سلام دوست عزیز، به سایت سونی اریکسون فارسی برید و مشکلتون رو تو قسمت پشتیبانی مطرح کنید، امیدوارم مشکلتون حل بشه.

atlas-m
04-01-2012, 00:48
کاستوم هم میتونید توی Forum.Xda-developers.com پیدا کنید

کاستوم رام HYBROM v5 رو پیدا کردم. ولی مشکل اینجاست که فایلش رو نمی تونم دانلود کنم. چون فییلترش کردن.
فییلتر بشکن و v.p.n هم ندارم که دانلودش کنم. حالا نیازمند یاری سبزتان هستم!

atlas-m
04-01-2012, 01:44
یکی از دوستان فایل کاستوم رام HYBROM v5 رو گذاشت. دانلودش کردم.
حالا قبل از نصب چندتا سوال داشتم.

1. نظرتون کلاً در رابطه با کاستوم رام و به ویژه این کاستوم رام چیه؟ (کسی اینو نصب کرده؟ میتونه از تجربش برامون بگه؟)
2. همه چیز قابل برگشت به حالت اولیه است؟ (چطوری؟)
3. آیا برای آپدیت های احتمالی "سونی اریکسون" دچار مشکل نمی شه؟ (گوشی)

مممنون میشم بابت راهنمایتون.

---------- Post added at 01:44 AM ---------- Previous post was at 01:42 AM ----------

من دیدم که توی فروم زده بود این کاستوم رام باعث بهبود کارایی گوشی میشه. مثلا باتری کمتری مصرف میکنه.

KAHAKDAM
04-01-2012, 08:10
سلام خدمت دوستان
من گوشی و 1 ماهه خریدم واقعا عالی بوده و کاملا ازش راضیم!
تنها مشکیلی که من باهاش دارم Google Talk هست!
همه میدونید که این نرم افزار مثل یاهو مسنجر میمونه فقط فرقشاینه که برای google هست و برای اکانت gmail طراحی شده!
حالا مشکلش اینکه اخرین حرف جمله ی میره پشت عکش مخاطب!
یعنی حرف اخر رو باید خودت حدس بزنی!البته فقط فارسیش اینطوره و انگلیسیش درسته چون جهت عکس میره سمت راست ولی در فارسی میادسمت چپ!
کسی هست که راه حلی برای این مشکل بدونه!من با این نرم افزار زیاد کار میکنم!ممنون:11:

atlas-m
04-01-2012, 11:49
یه مشکل بزرگ برام پیش اومده!
رفتم از کل اطلاعاتم بکاپ گرفتم. با CWM هم گرفتم. بعدش همه اطلاعات رو ریختم توی کامپیوترم و بعد Micro SD رو فرمت کردم. بعدش هم کاستوم رام HYBROM v5 رو ریختم و با CWM نصبش کردم. پیغام Compelet داد. ریست کردم. حالا اومده روی لوگو "سونی ریکسون" و همونجا مونده! باتری رو در آوردم و دوباره روشن کردم. همون جوری مونده! دیگه CWM هم بالا نمی یاد.

R O O T
04-01-2012, 11:53
یه مشکل بزرگ برام پیش اومده!
رفتم از کل اطلاعاتم بکاپ گرفتم. با CWM هم گرفتم. بعدش همه اطلاعات رو ریختم توی کامپیوترم و بعد Micro SD رو فرمت کردم. بعدش هم کاستوم رام HYBROM v5 رو ریختم و با CWM نصبش کردم. پیغام Compelet داد. ریست کردم. حالا اومده روی لوگو "سونی ریکسون" و همونجا مونده! باتری رو در آوردم و دوباره روشن کردم. همون جوری مونده! دیگه CWM هم بالا نمی یاد.

تو cwm بعد از نصب رام wipe cache partition رو بزن یا از ریکاوری رست فکتوری بزن ببین درست میشه .

atlas-m
04-01-2012, 11:57
تو cwm بعد از نصب رام wipe cache partition رو بزن یا از ریکاوری رست فکتوری بزن ببین درست میشه .

مشکل اینجاست که CWM بالا نمی یاد!

2raj_a
04-01-2012, 11:59
با فلش تولز فلش کن گوشی به همون رام اصلی سونی اریکسون!

atlas-m
04-01-2012, 12:04
رام اصلی سونی اریکسون!
من الان Flashtool رو اجرا کردم. وقتی گوشی بالا نمی یاد، Flashtool گوشی رو نمی شناسه!
روی دکمه Flash هم کلیک میکنم یک فایل توی مسیر firmwares می خواد. ولی پوشه firmwares من خالیه!

2raj_a
04-01-2012, 12:17
باید رام دانلود کنی بریزی تو firmware بعد فلش رو بزنی رام مربوط رو انتخاب کنی یه پیغام میاد روی صفحه که گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کن(در حالت خاموش با نگاه داشتن ولوم پایین)و منتظر بمون تا بقیه کارا رو نرم افزار انجام بده!

elc_tabriz
04-01-2012, 12:28
در ابتدا براي اين كار بايد طبق یکی از دو روش زير عمل كني:
1. از طريق بلوتوس فايل نرم افزار مورد نظرتو با پسوند apk به گوشی ارسال كني و بعد اقدام به نصب كني.
2. نرم افزار مورد نيازت رو با گوشی از اينترنت و ماركتهاي مختلف دانلود كني و آنها رو نصب كني.

پیشنهاد : از طريق بلوتوس يا اينترنت يك نرم افزار "مديريت فايل" رو روي گوشی نصب کن و از اين به بعد مي توني فايلهاي نصبي رو از كامپیوتر به حافظه MicroSD انتقال بدي (با كابل USB يا مموري خوان) سپس از طريق نرم افزار مديريت فايلت شروع به نصب اونها كني. من به شما نرم افزار مدیریت فایل "ES File Explorer" رو پیشنهاد می کنم. لینک دانلود نرم افزار رو برتون میزارم.

لینک دانلود نرم افزار ES File Explore ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یاشا کارم راه افتاد.:10:

sara100
04-01-2012, 13:59
کاستوم رام HYBROM v5 رو پیدا کردم. ولی مشکل اینجاست که فایلش رو نمی تونم دانلود کنم. چون فییلترش کردن.
فییلتر بشکن و v.p.n هم ندارم که دانلودش کنم. حالا نیازمند یاری سبزتان هستم!

بفرما دوست عزیز

hybrom v5

لینک مستقیم و پرسرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود

تشکر یادت نره !

mhddddd
04-01-2012, 13:59
دوستان اگر با من باشه میگم همون رام خود گوشی بهترینه و به دردسرش نمیارزه
شاید نیاز به نصب اورکلاک باشه اونم برای کسانی که بهش احتیاج داشته باشند
اطلس کاری را که 2raj گفته رو انجام بده برای اطمینان به حالت فلش بوت چراغ ابی گوشی روشن بشه

04-01-2012, 15:41
رام اصلی سونی اریکسون!
من الان Flashtool رو اجرا کردم. وقتی گوشی بالا نمی یاد، Flashtool گوشی رو نمی شناسه!
روی دکمه Flash هم کلیک میکنم یک فایل توی مسیر firmwares می خواد. ولی پوشه firmwares من خالیه!

درایور های گوشی نصبه؟؟؟ درایور ADB رو دارین؟؟؟
نیازی به Flashtools هم نیست زیاد... با Sony Ericsson Update Service آپدیتش کنید...
احتمال میدم این رام که ریختین به کرنل خاصی نیاز داشته که نبوده رو گوشی... اگه لینک تاپیک XDA رو بدین بیشتر میتونم کمک کنم :)
فقط خیالتون راحت باشه ، به این سادگیا هیچ مشکلی واسه گوشیتون پیش نمیاد ، همه چی مرتبه : ))

2raj_a
04-01-2012, 16:05
اقا پارسا با فلش تولز بهتره گوشی رو درست کنه به دلایل زیادی:
1-قطعی اینترنت(در ایران عادیه)
2-اگر جایی بود که دوباره دچار درد سر شد و اینترنت نبود راحت میتونه درستش کنه

من به شخصه خودم از فلش تولز استفاده میکنم برای چند مدل از سونی که دیدم با همی کارم راه افتاده!

atlas-m
04-01-2012, 17:43
اینترنتم تموم شد. 1.5 گیگ هم مازاد زد! دیگه اینترنت نمی یام. مشکلمم حل شد. ممنون.
خدا حافظ تا وقتی که اینترنتم راه بی افته!

Mammad Prince
04-01-2012, 18:47
سلام دوستان !

چند تا سوال داشتم !! ممنون می شم جواب بدین ! گوشیم هم Xperai Mini Pro می باشد !

1. چه جوری می شه موزیک های داخل گوشی رو FOLDER بندی کرد ! ببینید دوستان منظورم دقیقا فولدر بندی است نه در play list کردن و کارهای دیگر !
منظورم یه چیزی مثل خود کامپیوتر است ...

2. چه جوری می تونم نرم افزار و بازی رو روی SD کارت نصب کنم نه حافظه گوشی !؟
می دونم این کار نیاز به روت کردن گوشی داره .... اگه می شه یکی توضیح بده دقیقا باید چی کار کنم ؟!

3.رم 8 گیگ الان چه مارکی خیلی خوبه ؟! اگه می شه قیمتش رو هم بگید ...

واقعا مر30 :31::31::31:

mhddddd
04-01-2012, 19:02
اینترنتم تموم شد. 1.5 گیگ هم مازاد زد! دیگه اینترنت نمی یام. مشکلمم حل شد. ممنون.
خدا حافظ تا وقتی که اینترنتم راه بی افته!
دلمون برات تنگ میشه امیدوارم در کنکور ببینمت با هم دیگه بریم المپیک البته نه با رتبه 99999999 بلکه با رتبه
1 و1 خداحافظ تا روزی که:46: پول توجیبی هات جمع بشه دوباره اینترنت بخری!

mhddddd
04-01-2012, 19:11
سلام دوستان !

چند تا سوال داشتم !! ممنون می شم جواب بدین ! گوشیم هم Xperai Mini Pro می باشد !

1. چه جوری می شه موزیک های داخل گوشی رو FOLDER بندی کرد ! ببینید دوستان منظورم دقیقا فولدر بندی است نه در play list کردن و کارهای دیگر !

می دونم این کار نیاز به روت کردن گوشی داره .... اگه می شه یکی توضیح بده دقیقا باید چی کار کنم ؟!

1.نظر من اینه یک برنامه مثل ttpod بریزی
2.به وسیله app to sd با sd movable
3.اگه مثل من بی پول هستی sandisk 16gig class4 بگیر با قیمت 14
اگر پول داری portable 16gig class 10 بگیر حدود 40
رم 8 نگیر کم میاری

atlas-m
05-01-2012, 01:41
سلام دوستان !

سلام. با توجه به شماره سوالات به سولاتت پاسخ میدم.

1. یک نرم افزار پخش موسیقی بهت معرفی می کنم. اول نصب کن بعد یکم باهاش کار کن، اگه بد بود که هیچ، ولی اگه خوشت اومد یه دعای خیر برام بکن!
نرم افزار NRG Playe
لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار: 1.75لینک مستقیم با حجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(من خودم همیشه با Playlist مشکل داشتم. این نرم افزار رو خیلی دوست دارم.)

2. بچه ها یک نرم افزار توی پست های قبلی گذاشتن که خیلی ماهه! با این نرم افزار می تونی به گوشی CWM اضافه کنی. ولی یک امکان بسیار عالی اون، نصب نرم افزارش هست از طریق کامپیوتر. من نرم افزار، زیاد نصب می کردم روی گوشیم. ولی بعد یک مدت جا کم می آوردم. چون همه نرم افزارها رو نمی شد با App 2 SD به حافظه MicroSD منتقل کرد. ولی این نرم افزار بالا، تمام نرم افزارهای مورد نیازت رو بدون محدودیت روی MicroSD نصب میکنه! البته بجز نرم افزارهای فابریک گوشی.
لینک دسترسی به پست نرم افزار CWM رو برات میزارم: لینک دسترسی به پست شماره 400 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(فقط یادت باشه تیک دو گزینه Internal Memory و Reinstall رو برداری. من تست کردم، نرم افزارهایی که فقط روی Phone میشد نصب کنی رو هم روی SD نصب میکنه)

3. من یه رم Patriotه، اصله، کلاس 10ه، توپ، 8 گیگا بایتی دارم که واقعاً سرعتش خوبه. Patriot برند معتبری توی رم جماعت است!
من این رمو نداشتم، گوشیمو وقتی خریدم، یارو بهم عیدی داد، یک رم Patriot داد. البته 27 هزارتومن ازم گرفت!!!

atlas-m
05-01-2012, 01:53
دلمون برات تنگ میشه امیدوارم در کنکور ببینمت با هم دیگه بریم المپیک البته نه با رتبه 99999999 بلکه با رتبه
1 و1 خداحافظ تا روزی که:46: پول توجیبی هات جمع بشه دوباره اینترنت بخری!

یادم نبود که شبا رایگانم!

atlas-m
05-01-2012, 01:59
نرم افزار NRG Playe
لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار: 1.75لینک مستقیم با حجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(من خودم همیشه با Playlist مشکل داشتم. این نرم افزار رو خیلی دوست دارم.)

این "پی 30 ورلد" لینکمو خراب کرده!
برای دانلود نرم افزار به سایت آنرویدیها برو و نرم افزار رو توش "سرچ" کن. یا توی گوگل... .

sara100
05-01-2012, 02:49
برای اولین بار در جهان

ایرانی ها اولین Porter برای Xperia Mini

در این ساعت hybrom v6 برای Xperia Mini کامل Port کردم

خبر خوش : به احتمال 99% تمامی رام های Mini pro را برای Mini را Port میکنم

سعی میکنم در اولین فرصت فیلم از گوشی خودم یا حداقل عکس بذارم

و در اولین فرصت ریلیزش میکنم اول ایران بعد xda

فعلا بیشتر از این نمیتونم ریسک کنم. تا همین الانشم 99% ریسک کردم. تو فکر رام های دیگر گوشی برای Xperia Mini هستم !

یا علی

sara100
05-01-2012, 12:05
افتخار دارم به عنوان یک ایرانی بگم که رام شماره 2 البته اینبار سیانوژن ورژن 7.1 بهینه

تر و زیباتر شده در تاپیک زیر را برای Xperia Mini الان Port کردم

یا علی

KAHAKDAM
05-01-2012, 13:03
سلام
یکی پیدا میشه جواب منو بده!ماشاالله یکی مارو تحویل نگرفت؟:41:

mhddddd
05-01-2012, 13:40
یادم نبود که شبا رایگانم!
خجالت نمیکشی با احساسات مردم بازی میکنی
این مدیا پلیری که معرفی کردی بهتره یا TTPOD?
اسم اینترنتت چیه؟ازش راضی هستی؟

sara100
05-01-2012, 17:25
Sony Ericsson Xperia active را همین الان بالاخره بعد چند ساعت Port کردم.ولی باگ زیاد داره ! ارزش نداره روش کار کنم. چون رام هم زیاد براش نیومده !

لینک صفحه این رام :

فعلا Mini Pro از همه بیشتر ساپورت میشه و من هم سعی میکنم بیشتر روی این تمرکز کنم

fingulii
05-01-2012, 22:27
ظاهرا مشکل دکمه بک و منو حل شده.... لطفا با تاپیک زیر مراجعه کنید...تست کنید به ما هم اطلاع بدید

matr!x_2008
05-01-2012, 22:29
من تازه کارم تو اندروید.میشه بگین این رام چیه؟ و اینکه بازی و نرم افزار برای ایکس پریا مینی از کجا بگیرم؟ممنون

atlas-m
06-01-2012, 01:44
خجالت نمیکشی با احساسات مردم بازی میکنی
این مدیا پلیری که معرفی کردی بهتره یا TTPOD?
اسم اینترنتت چیه؟ازش راضی هستی؟

شرمنده!
من با TTPOD کار نکردم. نصبش می کنم ببینم چطوره. ولی NRG مهرکه است.
من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم. سرعت در طول روز سه برابر سرعت هست که سفارش دادم! زنگ زدم به پشتیبانش گفتم چرا اینطوریه، یارو گفت واسه اینکه اینطوری باعث میشه ملت ترافیک بیشتر مصرف کنند و برن تو کار ترافیک مازاد! (ترافیک مازاد هر گیگ 2200 تومنه). ولی شبا سرعت واقعی خودتو داری. (از ساعت 1 تا 6 صبح)
حالا بنظرت باید راضی بود یا ناراضی؟

atlas-m
06-01-2012, 15:23
Ice Cream Sandwich coming to 2011 Xperia™ smartphones from end March/early April 2012 As previously communicated we will update the entire 2011 Xperia portfolio* to Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) as part of our next software upgrade. Our developers are now busy merging our current Xperia™ software with the new features in Android 4.0.

Read more about the timeplan and other details on our Product blog.

* "2011 Xperia™ Portfolio" refers to the following products: Xperia™ arc and arc S, Xperia™ PLAY, Xperia™ neo and neo V, Xperia™ mini and mini pro, Xperia™ pro, Xperia™ active, Xperia™ ray as well as Sony Ericsson Live with Walkman™
منبع : وب سایت "سونی اریکسون"

elc_tabriz
06-01-2012, 17:26
اقا راهی وجود داره که بعد از اپدیت کردن گوشی (xperia mini pro) اطلاعات قبلی پاک نشه حداقل مخاطبین و اینجور چیزا.

greenmidi
06-01-2012, 18:03
اقا راهی وجود داره که بعد از اپدیت کردن گوشی (xperia mini pro) اطلاعات قبلی پاک نشه حداقل مخاطبین و اینجور چیزا.
خب بکاپ بگیر:31:

fingulii
06-01-2012, 23:55
ظاهرا مشکل دکمه بک و منو حل شده.... لطفا با تاپیک زیر مراجعه کنید...تست کنید به ما هم اطلاع بدید

کسی تست نکرد؟

07-01-2012, 00:19
عزیز لینکت ایراد داشت :)

ویرایش:
خودم لینکو بازسازی کردم : )) :
حل مشکل دکمه بک و حساسیت صفحه نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fingulii
07-01-2012, 00:45
عزیز لینکت ایراد داشت :)

ویرایش:
خودم لینکو بازسازی کردم : )) :
حل مشکل دکمه بک و حساسیت صفحه نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله متشکرم

PersiAndroid
07-01-2012, 03:16
من تازه کارم تو اندروید.میشه بگین این رام چیه؟ و اینکه بازی و نرم افزار برای ایکس پریا مینی از کجا بگیرم؟ممنون

پيشنهاد مي كنم اينجا رو بخونين

تمامي اصطلاحات و واژه هاي مورد استفاده در اندرويد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازي و نرم افزار:

برنامه هاي اندرويد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازي هاي اندرويد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2raj_a
07-01-2012, 13:03
دوستان تازگی قصد داشتم گوشی با فلش تولز فلش کنم اما وقتی رام اصلی شرکت رو ریختم برای فلش کردن نرمافزار قادر به شناسایی این رام نبود در حالی که قبلا کار میکرد و با همون رام فلش کرده بودم.
حتی رام هایی که مربوط به گوشی قبلیم بود رو هم شناسایی نمیکرد!دورباره نرم افزار رو هم نصب کردم بازم نشناخت!!

fingulii
07-01-2012, 13:32
آموزش حل مشکل را در تاپیک زیر قرار دادم

PersiAndroid
08-01-2012, 19:42
آموزش حل مشکل به پست سه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منقل شد. توضیحات کامل تر و جامع تر کردن پست و تصحیح کد ها رو fingulii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز خودشون انجام بدن

galiver_7145
12-01-2012, 00:18
سلام بچه ها.
یکی دو هفته میشه که xperia mini pro خریدم ولی چند تا سوال بزرگ برام درست شده.
1-چطوری گوشی رو روت کنم که بتونم نرم افزار روش نصب کنم؟
2-احساس میکنم که مصرف باتری گوشیم خیلی زیاده.البته من شنیدم که کلآ مصرف گوشی آندروید بالاست.این مطلب درسته یا مشکل از باتریمه؟
ممنون از همکاری دوستان.

hamed1297
12-01-2012, 00:35
شما بروی توی تاپیک خود گوشی.چند صفحه آخر رو بگردی یکی از دوستان گذاشته بود.

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

راستی برای نصب نرم افزار نیاز به روت نیست.مصرف باتری هم از 2 روز به بالا دوام بیاره خوبه

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

البته به میزان مصرف هم بستگی داره

galiver_7145
12-01-2012, 01:28
اخه مشکل اینجاست که به روز دوم نمیرسه !
جالبه استفاده هم ندارم ِ ولی بازم جواب نمیده.
همیشه هم یه عالمه برنامه جاری باز داره.امکان داره بخاطر این زیاد شارژ بکشه؟

matr!x_2008
12-01-2012, 01:45
گوشی xperia mini رو تقریبا 20 روز میشه گرفتم. الان وقتی باش دارم کار میکنم صفحه میلرزه واسه چند دقیقه! مشکل از چیه؟ گارانتی هم داره.اولش فک کردم چون شارژ باتریش کمه اینجوی میشه، ولی وقتی فول شارژم میشه این مشکل هست!

2raj_a
12-01-2012, 01:50
اره دوست عزیز به خاطر همین برنامه هاست که بازه مصرف شارژ بالا میبره من مینی دارم مصرفش زیاده

برای روت کردن برو اخرین پست رو بخون تو تاپیک همین گوشی

2raj_a
12-01-2012, 01:52
فایل زیر را را دانلود کرده و extract کنید
سپس "RUNME.bat" اجرا کنید

ویژگی ها

1-root ur device using zergRush exploit
2- (install Busybox (1.18.4
3- (install SU files (3.0.5

نیازمندی ها

1- درایور گوشی روی pc نصب کنید
2- "USB DEBUGGING" روشن کنید
3- "UNKNOWN SOURCES" روشن کنید
4- صفحه گوشی باید روشن باشد که میتوانید timeout را در 10دقیقه یزارید
5- usb را به گوشی وصل کنید

forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=841876&d=1325678726

galiver_7145
12-01-2012, 02:09
خوب حالا یه سوال کلی : من الان که گوشی رو تازه خریدم ِ اگر بخام برنامه روش نصب کنم ِ دقیقآ باید چکار کنم؟
اصلآ واسه نصب نرم افزارهای رایج آندروید توی اینترنت نیاز به روت کردن گوشی هست یا نه؟

2raj_a
12-01-2012, 02:19
خوب حالا یه سوال کلی : من الان که گوشی رو تازه خریدم ِ اگر بخام برنامه روش نصب کنم ِ دقیقآ باید چکار کنم؟
اصلآ واسه نصب نرم افزارهای رایج آندروید توی اینترنت نیاز به روت کردن گوشی هست یا نه؟

برای نصب برنامه روی گوشیتون احتیاج به یه فایل منیجر یا اینستالر روی گوشی هست که بصورت پیش فرض روی گوشی وجود نداره

بعد از نصب فایل منیجر میتونید برنامه ها رو با کامپیوتر داخل مموریتون بریزید و با فایل منیجر گوشی به قسمتی که برنامه ها رو ریختید برید و نصب کنید (فایل منیجر رو ضمیمه کردم دانلود کنید)

چند روش مختلف وجود داره که دو روش راحت رو مینویسم:

اول از همه به دو مسیر زیر برید و تیک گزینه های unknown-sourrces و usb-deugging رو بزنید

menu>setting>application>unknown-sources

menu>setting>application>unknown-sources>development>usb-debugging

روشها :

روش اول :
بهترین راه ارسال یه فایل منیجر از طریق بلوتوث به گوشیتونه و بعد از دریافت نصبش کنید
(فایل منیجرهارو رو ضمیمه کردم دانلود کنید)
علاوه بر روشن کردن بلوتوث شما باید تیک گزینه Discoverable رو هم بزنید
برای اینکار باید به این مسیر برید : setting>wireless&network>Bluetooth setting>discoverable
با فعال کردن تایمر 120 ثانیه زمان میده که گوشی شما رو مشاهده کنن

روش دوم :
با گوشی به اینترنت وصل شید و با مرورگر گوشی یکی از دو آدرس زیر رو تایپ کنید و این برنامه رو دریافت و نصب کنید (حروف کوچیک و بزرگ رعایت شود)

---------.ir/Download/AI.apk

Ho3inNazari.com/link/android/linda.apk

اولی اینستالر هست که بعد از نصب اجراش کنید برنامه هایی رو که داخل مموریتون کپی کردید میتونید ببینید و نصب کنید
و دومی هم فایل منیجر هست
برای نصب برنامه نیازی به روت کردن نیست

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:17 AM ----------

اینم لینک دانلود فایل منیجر

---------.ir/Forum/attachments/4472d1303479163-es-file-explorer-apk

---------.ir/Forum/attachments/4514d1305056496-linda-file-manager-apk

mhddddd
13-01-2012, 14:25
سلام دوستان
من احتمالا تا چند روز دیگه اینترنتم بیخ بکشه{تمام بشه}
اگر کسی از من درباره کارهایی که در پست های قبلی انجام دادم سوالی داره بپرسه
این تاپیک تاپیک خیلی خوبیه امیدوارم تمام افراد بتوانند مشکلشون را در این تاپیک برطرف کنند
فعلا خدانگهدار

atlas-m
14-01-2012, 00:10
آپدیت 4.0.2A.0.62 در دسترس هست.

matr!x_2008
14-01-2012, 01:12
آپدیت 4.0.2A.0.62 در دسترس هست.

این همون اندروید 4 هست؟

hamed1297
14-01-2012, 01:26
نه دوست عزیز.نسخه 4 2 ماه دیگه میاد.

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:26 AM ----------

نه دوست عزیز.نسخه 4 ،2 ماه دیگه میاد.

matr!x_2008
14-01-2012, 01:41
نه دوست عزیز.نسخه 4 2 ماه دیگه میاد.

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:26 AM ----------

نه دوست عزیز.نسخه 4 ،2 ماه دیگه میاد.

چه مزایایی داره این ورژن؟ کسی نصب کرده بدونه؟ منظورم اون که 2 ماه دیگه میاد نیستا.همین که چند پست قبل معرفی شد؟

atlas-m
14-01-2012, 01:57
این همون اندروید 4 هست؟
نه دوست من. این ورژن Build Number است (البته اگه غلط نوشتم ببخشید) که می تونی در قسمت About گوشی خودت، اونو مشاهده کنی.

چه مزایایی داره این ورژن؟ کسی نصب کرده بدونه؟ منظورم اون که 2 ماه دیگه میاد نیستا.همین که چند پست قبل معرفی شد؟
خوب از مزایای آپدیت های دوره ای سونی اریکسون برای گوشی ها معمولا رفع باگها (خطا ها) هستش. البته در بعضی ورژن ها یکسری امکانات اضافه میشه. البته در این ورژن امکان خاصی اضافه نخواهد شد. ولی در سرعت و مصرف انرژی به گمانم تاثیر گذار باشه. من در حال حاضر در حال آپدیت هستم. با سرعت کم اینترنتم، این داستان مدتی طول خواهد کشید.

crazymohamad
14-01-2012, 19:34
واقعا قیاهت داره!!!!
تو این فروشگاه قیمتشو زدن 185 دلار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اونوقت تو ایران به جای اینکه هر روز ارزونتر شه داره گرونتر میشه!!!!
(تو طبقه 5 علائدین که چند روز پیش به 263 رسیده بود بازم کشیده بالا و به 290 هم رسیده!!!!!
حالا که میگن تا عید دلار به 2000 تومن میرسه فکر کنم قیمتش بازم گرونتر شه و به 350 تومنم برسه!
دوستایی که میخوان این گوشی یا هر کالای خارجی دیگه ایو بخرن زودتر بخرن تا احمقی نژاد دلارو به 2 تومن نرسونده!:18:)

atlas-m
14-01-2012, 22:44
این نیز بگذرد... .
آقا زیاد سخت نگیر. انشاله که دلار هم به قیمت واقعی خودش نزدیک میشه. منم می خوام کامپیوتر بخرم، همینجوری سرگردونم.

shamsoddin
14-01-2012, 22:59
مینی پرو 383 هزارتومن توی سایت دیجی کالا :blink::wac:

atlas-m
15-01-2012, 12:30
آقا مینی پرو (mini pro) توی شهر ما الان 370 تومان هست. اگه میخواید، پول بدین برتون بگیرم تا گرونتر نکردن. همین امروز پرسیدم. دقیقاً یک هفته پیش این یارو میداد 300 تومن. دوستم گفت داره میاد پایین تر، بهش گفتم بخر، نخرید، حالا شده داستان!

mhddddd
16-01-2012, 16:05
دوستان من ابتدا برنامه pc sonyericsson را پاک کردم بعد خواستم به وسیله گوشیم نصبش کنم حالا دیگه کامپیوتر نه برنامه را نصب میکنه نه گوشی را شناسایی میکنه
حالا چیکار کنم؟
الان هم pc sonyericsson را نصب کردم باز هم گوشیم را میشناسه اما اپدیت نمیکنه؟

atlas-m
16-01-2012, 21:52
دوستان من ابتدا برنامه pc sonyericsson را پاک کردم بعد خواستم به وسیله گوشیم نصبش کنم حالا دیگه کامپیوتر نه برنامه را نصب میکنه نه گوشی را شناسایی میکنه
حالا چیکار کنم؟
الان هم pc sonyericsson را نصب کردم باز هم گوشیم را میشناسه اما اپدیت نمیکنه؟
با نرم افزار Update Service سونی اریکسون، گوشی تو آپدیت کن. این خیلی بهتره. چون بعضی وقتا اون نرم افزار pcفلان هنگ میکنه.

mhddddd
17-01-2012, 00:14
با نرم افزار Update Service سونی اریکسون، گوشی تو آپدیت کن. این خیلی بهتره. چون بعضی وقتا اون نرم افزار pcفلان هنگ میکنه.
اطلس فکر کنم قضیه را نگرفتی سونی اریکسون من را اپدیت نمیکنه:20:
کمی در مورد خوبی ها و بدی های اپدیت جدید بگو
راستی مگه اینترنت تو در روز تمام نشده بود؟

atlas-m
17-01-2012, 10:02
اطلس فکر کنم قضیه را نگرفتی سونی اریکسون من را اپدیت نمیکنه:20:
کمی در مورد خوبی ها و بدی های اپدیت جدید بگو
راستی مگه اینترنت تو در روز تمام نشده بود؟

اینترنت تموم شده ولی دارم از مازاد استفاده می کنم. هر گیگ 2200 تومن.
فکر کنم سونی اریکسون ازت خوشش نمیاد! به همین علت آپدیتت نمی کنه!
عزیزم این نرم افزار رو نصب کن، کاریت نباشه.
خوبی هم که باید بگم ... . آپدیت کلاً چیز خوبیه!!!

hamed1297
18-01-2012, 22:34
امروز توی شیراز مینی خالی با گارانتی یه شرکت عجیب که اسمش یادم نیست 250 بود.
راستی مینی مشکل داشت یا مینی پرو؟

mhddddd
18-01-2012, 22:52
امروز توی شیراز مینی خالی با گارانتی یه شرکت عجیب که اسمش یادم نیست 250 بود.
راستی مینی مشکل داشت یا مینی پرو؟
mini
mini pro چند بود؟:20:

hamed1297
18-01-2012, 22:58
قیمت نکردم متاسفانه

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

فقط فروشنده گفت تا شنبه گوشی نخر.ارزونتر میشه.نمیدونم چرا

atlas-m
19-01-2012, 11:36
ســـــــــــلام.
دوست من می خواد Xperia mini pro بگیره. سایت "آل دیجیتال" این گوشی رو به قیمت 320 هزار تومان گذاشته. به نظر شما بخره یا وایسه تا ارزون تر بشه؟
این لینک سایت : فروشگاه اینترنتی آل دیجیتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

19-01-2012, 12:35
امیدی به ارزون شدن نیست فعلا که... تا گرونتر نشده بخره به نظرم...

crazymohamad
21-01-2012, 15:28
ســـــــــــلام.
دوست من می خواد Xperia mini pro بگیره. سایت "آل دیجیتال" این گوشی رو به قیمت 320 هزار تومان گذاشته. به نظر شما بخره یا وایسه تا ارزون تر بشه؟
این لینک سایت : فروشگاه اینترنتی آل دیجیتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fspecs.aspx%3Fpid%3D1319)

این لینکی که زدی قیمتشو برده بالا!!!!!! اگه روش کلیک کنی دیگه 320 نیست! زده 400 هزار تومن!!!!!!!!!!!1

دوست عزیز دی جی کالا و گوشی شاپ دزدترین سایت های ایتنرنت هستن!
قیمتاشون همیشه 50 تا 100 تومن از قیمت واقهای بالاتره!!!!!
اگه از این دو تا سایت بگیری وقعا اشتباه کردی

به نظر من از سایت قطعه بگیر. قیمتاش قیمت های کف اینترنت هست و واقها دارن کالاهاشونو با سود کم میفروشن!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته به نظر من یه اگه یه ذره بزاری رو پولت یه neo v بگیری خیلی بهتره و بازی ها و برنامه های بیشتری داره (به خاطر رزولوشن بزرگش) . تو این سایت neo v رو زده 375 که واقها مفته! البته ray هم هست 388 که فقط صفحش کوچکتره ولی دوربینش 8 مگاپیکسله!

در مورد اعتبار این فروشگاه هم میتونی به اینجا سر بزنی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Ft221746-page48.html)

crazymohamad
21-01-2012, 15:41
سلام هرکی از دوستان که تو پیدا کردن بازی های گرافیکی واسه رزولوشن hvga مشکل داره یه سر به این سایت بزنه:

تو این سایت اکثر بازی های گرافیکی جدید برای رزولوشن های hvga و qvga پیدا میشه!
من gta3 و fifa12 با رزولوشن hvga رو از این سایت دانلود کردم . مثل هلو رو x8 بالا آوردم! (البته gta3 لگ میزنه ولی فک نکنم تو xperia mini با اون پردازنده قویش این مشکل پیش بیاد!)

galiver_7145
23-01-2012, 20:24
سلام دوستان عزیز .. عرض کنم خدمتتون من گوشیمو که گرفتم وقتی قفلش میکردم تیریپه تلویزیون خاموش میشد ! اما نمیدونم چرا پریده این قضیه ! میخواستم بدونم اگه آپش کنم اوکی میشه یا غیر آپ کردن هم راه حلی وجود داره ... ؟؟؟
:19: