PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای مجوز گیم نت

L.A.M.P.A.R.D
18-08-2011, 10:51
سلام دوستان....به امید خدا میخوام یه گیم-کافی نت بزنم...حالا میخوام بدونم برای مجوز باید چیکار بکنم ؟ کجاها باید برم ؟ اگه بخوام نمایندگی یه شرکت (مثلا شرکت های adsl یا کامپیوتر) بگیرم باید چیکار بکنم ؟
ممنون میشم کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hirsababak
18-08-2011, 13:19
مجوز گیم نت و کافی نت جدا هست
واسه گیم نت باید بری اتحادیه محصولات فرهنگی و برای کافی نت هم باید بری اتحادیه کامپیوتر و ماشینهای اداری
برای گرفتن مجوز هر کدوم هم یه شرایط خاصی می خواد
بدترین شرایط که من رو وادار کرد بجای کافی نت گیم نت بزنم این بود که باید حداقل 30 سال باشی و متاهل

L.A.M.P.A.R.D
19-08-2011, 11:06
ممنونم دوست عزیز از جوابتون

shahin_mp3
09-09-2011, 12:44
مجوز گیم نت و کافی نت جدا هست
واسه گیم نت باید بری اتحادیه محصولات فرهنگی و برای کافی نت هم باید بری اتحادیه کامپیوتر و ماشینهای اداری
برای گرفتن مجوز هر کدوم هم یه شرایط خاصی می خواد
بدترین شرایط که من رو وادار کرد بجای کافی نت گیم نت بزنم این بود که باید حداقل 30 سال باشی و متاهل

واقعا همچين شرايطي داشت ؟ خيلي مسخره است :21:

mohsen_sir
10-09-2011, 10:47
ديروز بازرس اومدش گيم نت گفت مجوز! گفتم ندارم گفت يعني چي نداري! اومدم خودمو بزنم اون راه گفتم مگه گيم نتم مجوز ميخواد؟ اونم يه برگه اخطاريه نوشت تا 15 روز برم مجوز بگيرم!
راستي هزينش كي ميدونه چقدره؟!

mohsen_sir
10-09-2011, 11:15
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پروانه کسب دائم اشخاص حقیقی فرم تقاضای عضویت در اتحادیه ( این فرم توسط اتحادیه در اختیار متقاضی گذارده می شود ) اصل و فتوکپی سند مالکیت همراه بنچاق یا اجاره نامه رسمی یا صلح سرقفلی یا هرگونه قرارداد خرید، اجاره عادی از مالک در محل اتحادیه) اصل و فتوکپی سوابق کسب قبلی محل ( در صورت سابقه جواز کسب قبلی از هر اتحادیه ای ) تکمیل فرم های مربوط به مشخصات فردی و مکانی ( توسط اتحادیه به شما ارائه می شود ) اتحادیه از تحویل فرمهای که ناقص پر شده باشد جدا معضور می باشد. تکمیل فرم تعهد نامه که پس از امضاء به تائید دفتر خانه رسمی رسیده باشد . ( گواهی امضاء ) اصل و فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه متقاضی پروانه کسب و مباشر در صورت داشتن مباشر 18 قطعه عکس 4*3 (بیش از 6 ماه از تاریخ عکس نگذشته باشد رنگی با زمینه روشن) متقاضی پروانه کسب 12قطعه عکس 4*3 (بیش از 6 ماه از تاریخ عکس نگذشته باشد رنگی با زمینه روشن) جهت مباشر درصورت الزام مباشر اصل و فتوکپی از پشت روکارت پایان خدمت ، معافیت دائم یا تحصیلی (متقاضی پروانه کسب یا مباشر) اصل و فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی .(متقاضی پروانه کسب یا مباشر) اصل و فتوکپی کارت ملی یا کارت موقت .(متقاضی پروانه کسب یا مباشر) اصل و فتوکپی فیش تلفن مکان مورد درخواست پروانه کسب و منزل متقاضی پروانه کسب توضیحات : به مکانهای مسکونی به هیچ وجه پروانه کسب تعلق نمی گیرد. تائید صلاحیت فردی، انتظامی و ترافیکی از اداره عمومی ( پس از جوابیه آزمایش عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه کیفری که پس از استعلام اتحادیه و بازرسی انجام می شود) احراز صلاحیت فنی از کمیسیون فنی اتحادیه متقاضی پروانه کسب( در صورت عدم صلاحیت فنی متقاضی، معرفی مباشر جهت این امر الزامی است) درصورت دارا بودن پروانه کسب از هر صنف معرفی مباشر جهت اداره مکان صنفی الزامی میباشد. الزامی بودن نام فارسی یا مضامین موافق عفت عمومی جهت واحد صنفی . دارا بودن تجهیزات ایمنی و دزدگیر، کپسول آتش نشانی و صندوق نسوز جهت واحد صنفی. (جهت تائید صلاحیت انتظامی مکان توسط اداره اماکن عمومی) مبالغ ذیل جهت اخذ پروانه کسب در فیش های جداگانه به شماره حساب 2-27999-810-236 بانک پاسارگاد شعبه میدان فردوسی به نام اتحادیه رایانه، داده ورزی و ماشینهای اداری تهران واریز گردد.

صندوق قرض الحسنه حمایت 000/100 ریال مباشرت 000/300 ریال حق عضویت سالانه برای متراژ زیر 30متر 000/600 ریال و برای متراژ بالای 30 متر 000/800 ریال بازرسی 000/200 ریال حق فنی ( ورودی) 000/000/3 ریال
مبالغ واریزی به سازمانها
مجمع امور صنفی : 000/300 ریال بانک ملت شعبه شریعتی کد 68296 جاری 1599970121 بنام مجمع امور صنفی صنوف تولید و خدمات فنی تهران
وزارت بازرگانی: 000/30 ریال بان ملی شعبه بلوار کشاورز حساب سیبا 2175801356000 بنام وزارت بازرگانی
شورای اصناف کشور: 000/200 ریال بانک ملی شعبه پیام انقلاب حساب سیبا 0103100597004 ینام شورای اصناف کشور

hirsababak
11-09-2011, 09:48
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پروانه کسب دائم اشخاص حقیقی فرم تقاضای عضویت در اتحادیه ( این فرم توسط اتحادیه در اختیار متقاضی گذارده می شود ) اصل و فتوکپی سند مالکیت همراه بنچاق یا اجاره نامه رسمی یا صلح سرقفلی یا هرگونه قرارداد خرید، اجاره عادی از مالک در محل اتحادیه) اصل و فتوکپی سوابق کسب قبلی محل ( در صورت سابقه جواز کسب قبلی از هر اتحادیه ای ) تکمیل فرم های مربوط به مشخصات فردی و مکانی ( توسط اتحادیه به شما ارائه می شود ) اتحادیه از تحویل فرمهای که ناقص پر شده باشد جدا معضور می باشد. تکمیل فرم تعهد نامه که پس از امضاء به تائید دفتر خانه رسمی رسیده باشد . ( گواهی امضاء ) اصل و فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه متقاضی پروانه کسب و مباشر در صورت داشتن مباشر 18 قطعه عکس 4*3 (بیش از 6 ماه از تاریخ عکس نگذشته باشد رنگی با زمینه روشن) متقاضی پروانه کسب 12قطعه عکس 4*3 (بیش از 6 ماه از تاریخ عکس نگذشته باشد رنگی با زمینه روشن) جهت مباشر درصورت الزام مباشر اصل و فتوکپی از پشت روکارت پایان خدمت ، معافیت دائم یا تحصیلی (متقاضی پروانه کسب یا مباشر) اصل و فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی .(متقاضی پروانه کسب یا مباشر) اصل و فتوکپی کارت ملی یا کارت موقت .(متقاضی پروانه کسب یا مباشر) اصل و فتوکپی فیش تلفن مکان مورد درخواست پروانه کسب و منزل متقاضی پروانه کسب توضیحات : به مکانهای مسکونی به هیچ وجه پروانه کسب تعلق نمی گیرد. تائید صلاحیت فردی، انتظامی و ترافیکی از اداره عمومی ( پس از جوابیه آزمایش عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه کیفری که پس از استعلام اتحادیه و بازرسی انجام می شود) احراز صلاحیت فنی از کمیسیون فنی اتحادیه متقاضی پروانه کسب( در صورت عدم صلاحیت فنی متقاضی، معرفی مباشر جهت این امر الزامی است) درصورت دارا بودن پروانه کسب از هر صنف معرفی مباشر جهت اداره مکان صنفی الزامی میباشد. الزامی بودن نام فارسی یا مضامین موافق عفت عمومی جهت واحد صنفی . دارا بودن تجهیزات ایمنی و دزدگیر، کپسول آتش نشانی و صندوق نسوز جهت واحد صنفی. (جهت تائید صلاحیت انتظامی مکان توسط اداره اماکن عمومی) مبالغ ذیل جهت اخذ پروانه کسب در فیش های جداگانه به شماره حساب 2-27999-810-236 بانک پاسارگاد شعبه میدان فردوسی به نام اتحادیه رایانه، داده ورزی و ماشینهای اداری تهران واریز گردد.

صندوق قرض الحسنه حمایت 000/100 ریال مباشرت 000/300 ریال حق عضویت سالانه برای متراژ زیر 30متر 000/600 ریال و برای متراژ بالای 30 متر 000/800 ریال بازرسی 000/200 ریال حق فنی ( ورودی) 000/000/3 ریال

مبالغ واریزی به سازمانها
مجمع امور صنفی : 000/300 ریال بانک ملت شعبه شریعتی کد 68296 جاری 1599970121 بنام مجمع امور صنفی صنوف تولید و خدمات فنی تهران
وزارت بازرگانی: 000/30 ریال بان ملی شعبه بلوار کشاورز حساب سیبا 2175801356000 بنام وزارت بازرگانی
شورای اصناف کشور: 000/200 ریال بانک ملی شعبه پیام انقلاب حساب سیبا 0103100597004 ینام شورای اصناف کشور

چیزی که واسه جواز گرفتن حالگیری بود یه هفته کلاسی بود که زیر نظر اصناف برگزار میشد

mohsen_sir
11-09-2011, 21:55
من كه مغازه به نام پدرم هست بابام باس بره جواز بگيره يا خودم؟!

hirsababak
12-09-2011, 13:38
من كه مغازه به نام پدرم هست بابام باس بره جواز بگيره يا خودم؟!

خودتون هم می تونید

shahin_mp3
08-10-2011, 23:23
جواز و گرفتي ؟ :21:

P2X
14-11-2011, 12:32
آقا اصلا جواز نگیری چی میشه؟
مثلا خود من گیمنتمو پوشوندم و هیچ تبلیغی هم نکردم.با هیچ کسی هم خدارا شکر جر و بحث اونچنانی هم نداشتم الان دو ساله دارم کار میکنم کسی هم نیومده بهم گیر بده.:8:

Saeed System
14-11-2011, 12:44
چیزی که واسه جواز گرفتن حالگیری بود یه هفته کلاسی بود که زیر نظر اصناف برگزار میشد

اینکه خوبه...ما برا ی جواز عینکسازی 2 سال تحصیل کردیم تو رشته اپتیک تا جواز دادن ..چه قدر هم هزینه گرفتن

کلا جوا زگرفتن ارزشش رو داره 1 هفته چیزی نیست

آقا اصلا جواز نگیری چی میشه؟
مثلا خود من گیمنتمو پوشوندم و هیچ تبلیغی هم نکردم.با هیچ کسی هم خدارا شکر جر و بحث اونچنانی هم نداشتم الان دو ساله دارم کار میکنم کسی هم نیومده بهم گیر بده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

شکایت ازت بشه براحتی میتون مغازتو ببندن ولی جوا زداشته باشی نمی تونن

P2X
14-11-2011, 13:37
شکایت ازت بشه براحتی میتون مغازتو ببندن ولی جوا زداشته باشی نمی تونن
شکایت از چی کنن؟
تازشم بستن مغازه به این راحتیا نیست که تا چند بار اول اگر مورد خاصی نداشته باشی فقط اخطاریه میدن.

sajadblog.blogfa
29-12-2011, 22:18
آقا ما يه زيرزمين داريم كه الان آرايشگاه زنونه است،يعني خوراك گيم نت من خودمم دانشجو كامپيوترم
به نظزتون اگر بابام رو بفرستم جلو خودمم به عنوام مباشر معرفي كنم مي تونم بگيرم

بعد برآورد قيمتتون براي 10 تا دستگاه براي شروع چند تومن؟
ميگم براي شروع چون جامون راحت 30تا رو جواب ميده و منطقه هم همينطور.

mohsen_sir
01-01-2012, 17:06
گيم نت خوبه بشرطي كه سيستم زياد داشته باشي قيمت هر داستگاه در حال حاضر خيلي بالا در مياد هر سيستم نزديك حدا اقل هفتصد و لي نت دو سال پيش گرفتم 500 الاتن خيلي راضيم

Is_DeXter
06-01-2012, 15:23
میگن واسه گیم نت تربیت بدنی هم میتونه کمک کنه ! درسته ؟

narotu
06-01-2012, 16:51
شکایت از چی کنن؟
تازشم بستن مغازه به این راحتیا نیست که تا چند بار اول اگر مورد خاصی نداشته باشی فقط اخطاریه میدن.

حتما جواز بگیرین بعدا ناگهان مشکلات رو سرتون هوار نشه
کار از محکم کاری عیب نمیکنه

j_zolfaghari
10-01-2012, 17:07
میگن واسه گیم نت تربیت بدنی هم میتونه کمک کنه ! درسته ؟

منظورت از کمک چیه ؟ توی هزینه های راه اندازی گیم نت ، جواز کسب ، مسابقات... کدومش ؟
ولی در مورد هزینه خرید مانیتور ، اگه جواز کسب داشته باشی شرکت مادیران با گیم نت هایی که قرارداد ببنده روی هر مانیتور اکبند 50 درصد تخفیف نسبت به قیمت مصرف میده.

CLP
20-02-2012, 15:10
کسی میدونه تو تهران مجوز گیم نت زیر نظر چه اتحادیه است؟؟