PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال : رام دیگه چیه و به چه دردی می خوره؟

atlas-m
16-08-2011, 17:35
سلام
یک سوال : رام دیگه چیه و به چه دردی می خوره؟

Rahpooyan
16-08-2011, 18:31
خوب مال چی هست . منظورت سیدی رام است یا چیز دیگه ...؟

Farshid72
16-08-2011, 18:59
دوسته عزیز رام گوشی بخشی هست ک کرنل گوشی روی اون ریخته میشه یعنی شما برای بالا اومدن سیستم گوشی و یا کامپیوتر ویا هر دستگاه دیگه ای نیاز به یک سری فایل های اولیه دارید ک اون فایل ها روی رام ریخته میشه.

atlas-m
17-08-2011, 17:01
خوب مال چی هست . منظورت سیدی رام است یا چیز دیگه ...؟

شما دوست عزیز من. اینجا احتمالا در بخش "کلوپ اسمارت فون ها - Smart Phones > بخش رام ها" هست و سوالات هم مربوط به همین. نه سی دی رام، دی وی دی رام، پدرام، غلام، جعفر و بقیه دوستان شکرستان ... .

atlas-m
17-08-2011, 17:11
دوسته عزیز رام گوشی بخشی هست ک کرنل گوشی روی اون ریخته میشه یعنی شما برای بالا اومدن سیستم گوشی و یا کامپیوتر ویا هر دستگاه دیگه ای نیاز به یک سری فایل های اولیه دارید ک اون فایل ها روی رام ریخته میشه.

بسیار عالی رام گوشی محلی برای نگهداری فایل اولیه جهت راه اندازی سیستم عامل گوشی از جمله کرنل سیستم عامل هست. (البته فکر می کنم)

در کامپیوترها، در بخش سخت افزاری ویژه ای به اسم رام (ROM) نرم افزارهایی جهت راه اندازی کامپیوتر قرار دارد. مثلا Boot Loader که پس از روشن شدن کامپیوتر مسئول راه اندازی سیستم عامل (کرنل سیستم عامل) می باشد.

این مطلبی که من نوشتم "کاملتر" و "صحیح تر" نبود دوست عزیز؟

بسیار ممنونم.

atlas-m
19-08-2011, 11:34
کسی نیست که منو در این زمینه راهنمایی کنه

دقیقا رام چیه وبه چه دردی می خوره و چگونه استفاده می کنند و اصولا چه کسی این رو تهیه می کنه؟

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

خواهشا، دقیق و کامل توضیح بدین.