PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با یوتیوب

shuhin
16-08-2011, 12:34
سلام دوستان
الان چند وقته یوتیوب رو باز میکنم کلیپها لود نمیشن
با همه Browser ها هم امتحان کردم ، فلش پلیر هم نصبه
مشکل از کجاست؟؟

ahmadreza.rstm
16-08-2011, 16:49
مشكل ميتونه پايين بودن سرعت اينترنت شما باشه دوست من،‌ نرم افزار Internet Download Manager را نصب كنيد، و موقعي كه روي كليپ يوتيوپ مياين با نشانگر موس لينك دانلود ظاهر ميشه،‌ فيلم را دانلود كنيد و بعد ببينيد

melanie
16-08-2011, 18:05
سلام
من هم حدود 5-4 روزه كه اين مشكلو پيدا كردم.من از دانلود منيجر براي دانلود كليپهاي يوتيوب استفاده مي كردم.اما الان ديگه كار نميكنه.و كليپها هم لود نميشن.
به نظرتون ميتونه ربطي به فيل..تر شكن داشته باشه؟من از اول..ترا استفاده ميكنم.

shuhin
16-08-2011, 19:01
مشكل ميتونه پايين بودن سرعت اينترنت شما باشه دوست من،‌ نرم افزار Internet Download Manager را نصب كنيد، و موقعي كه روي كليپ يوتيوپ مياين با نشانگر موس لينك دانلود ظاهر ميشه،‌ فيلم را دانلود كنيد و بعد ببينيد

دوست عزیز من ADSL 1 Mb دارم . از سرعت فکر نکنم باشه(از چیز پی ان هم استفاده میکنم)
بعد قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد با IDM همین کارو انجام میدادم ، اما الان اصلا لود نمیشه که اون صفحه برای دانلود کلیپ بیاد:13:

ahmadreza.rstm
16-08-2011, 21:28
پلاگين shockwave را دانلود كنيد و اون را روي سيستم نصب كنيد ببين بر طرف ميشه،‌ پيشنهاد مي كنم آخرين ورژن FlashPlayer را هم نصب كنيد

Intel VS AMD
16-08-2011, 23:41
سلام
من هم حدود 5-4 روزه كه اين مشكلو پيدا كردم.من از دانلود منيجر براي دانلود كليپهاي يوتيوب استفاده مي كردم.اما الان ديگه كار نميكنه.و كليپها هم لود نميشن.
به نظرتون ميتونه ربطي به فيل..تر شكن داشته باشه؟من از اول..ترا استفاده ميكنم.

منم اين مشكلو داشتم . الان از اين سايت استفاده ميكنم.لينكو بهش ميدي اونم يه كانورت ميكنه لينك ميده ميزاري تو idm اميدوارم بدرد همه بخوره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

melanie
18-08-2011, 18:19
منم اين مشكلو داشتم . الان از اين سايت استفاده ميكنم.لينكو بهش ميدي اونم يه كانورت ميكنه لينك ميده ميزاري تو idm اميدوارم بدرد همه بخوره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خيلي ممنون از راهنماييتون.موثر بود.:)
اما يه مشكل كوچيكي كه هست اينه كه حجم فايلها رو خيلي بالا مي بره.
......
كسي ميدونه كه چرا اين مشكل براي دانلود از يوتيوب پيش اومده؟اينطور كه من سرچ كردم،جديدا خيليا با يوتيوب مشكل پيدا كردن.:(

Intel VS AMD
18-08-2011, 18:52
خيلي ممنون از راهنماييتون.موثر بود.:)
اما يه مشكل كوچيكي كه هست اينه كه حجم فايلها رو خيلي بالا مي بره.
......
كسي ميدونه كه چرا اين مشكل براي دانلود از يوتيوب پيش اومده؟اينطور كه من سرچ كردم،جديدا خيليا با يوتيوب مشكل پيدا كردن.:(

يوتيوب مسلما علاقه نداره كسي بتونه دانلود كنه و ميگه بايد آنلاين ببينين حالا شيلتر بودن يوتيوب هم اضافه شده.بعد دو تا سايت پيدا ميشن كه در ازاي پول لينك ميدن اينم موقتيه .ولي زماني كه ميشد با idm دانلود كرد واقعا عالي بود.
البته اين سايت محدوديت ١٠٠ مگ داره متاسفانه و بالاي ١٠٠ پوليه.