PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مورد اکسترکت کردن فایل رار

man hastam
15-08-2011, 22:53
من یک فایلی رو دانلود کردم که فیلم هستش و توسط نرم افزار Winrar فشرده شده وقتی میخوام اکسترکت کنم وقتی 99 ٪ پر میشه ارور میده
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر
اروری که میده اینه
! D:\Gisoo Kamand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar): CRC failed in Gisoo Kamand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])\Gisoo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])\Gisoo) Kamand\Gisoo Kamand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).mkv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).mkv). The file is corrupt

Rahpooyan
15-08-2011, 23:08
یا فایل فشرده شده مشکل داشته یا موقع دانلود مشکلی پیش اومده البته به شرطی که رمز رو درست تایپ می کنی !
اگه رمز می خواد عبارت زیر را کاملا کپی کرده و در قسمت مربوطه وارد کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
15-08-2011, 23:33
ازبرنامه RAR Repair Tool هم برای ترمیم فایل rar خودتون میتونید استفاده کنیداگر مشکل داره:20:

لینک دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p_s_m
16-08-2011, 07:52
موقع اکسترکت کردن گزینه keep broken files رو در winrar تیک بزن وبعد بازش کن اگر فایل ویدیویی باشه به احتمال زیاد درست میشه

man hastam
16-08-2011, 09:43
خیلی خییل ممنون از راهنماییتون

مشکلم حل شد
توضیحات اضافی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.