PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش کامل نصب برنامه و بازی روی گوشی های تحت آندروید توسط نرم افزار قدرتـــمند ا Android Pc Suite ا

Amin Genius
15-08-2011, 06:55
بسم الله .

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان جدیدالورود و البته دوستان قدیمی.

در این تاپیک قصد دارم برای یکبار و همیشه یک آموزش تست شده و یک راه حل کاملا کار آمد جلوی پای Web گردای ایران زمین بزارم . :11: برای کسانی که گوشی تحت آندروید دارند و هر روز آواره نت هستند شاید چیزی از نصب برنامه روی گوشی دستگیرشون بشه . همونطور که میدونید ریختن نرم افزار برای اولین بار روی گوشی کمی گیج کنندست. کسانی که مثل من تابحال با آندروید کار نکرده اند بسیار اذیت میشن . اگر هم بخواین بیرون براتون برنامه بریزه که قربونش برم پول اجاره مغازشو میخواد ازتون بگیره . پس بهترین روش خود کفا شدنه . با این روش شما میتونید از ابتدا برنامه های مورد علاقتون رو روی گوشی نصب کنید .

در این پست قصد داریم نحوه نصب برنامه PC Suite و نصب نرم افزارهای مورد علاقتون رو روی گوشی آموزش بدیم .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عزیزانی که عضو وبسایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p30world .com نیستند میتوانند با ذکر منبع ،
آدرس این صفحه رو در اختیار دوستانشون بذارند تا همگی استفاده کنند. با تشکر . Amin Genius
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

معرفی برنامه

نرم افزاری که بنده دانلود و تست کردم Android PC Suite 1.7 هست . محصول کارخانه چینگ چانگ چونگ 91 . :31:
بنده این نرم افزار رو روی X10 mini امتحان کردم و کاملا راضی بودم .:27: اولش فقط آرزو داشتم بتونه به گوشی وصل بشه و فایل نصب کنه . اما هنگام کار دیدم قابلیت های نرم افزار بسیار بیشتر از چیزیه که فکر میکردم. این برنامه مثل یک Pc Suite کامل تمام خواسته های شما رو برآورده میکنه . :8:

یک سری از قابلیت ها
-------------------------------------------

Management

Contacts               مدیریت حرفه ای دفترچه تلفن
Calendar               مدیریت تقویم
SmS                        رسال و مدیریت اس ام اس
ToDo List               لیست کارهای دارای اولویت
Email                       دیریت رایانامه
Books                     م یریت کتاب الکترونیکی EBook
Call History             تاریخچه تماس ها
Bookmarks              صفحات مورد علاقه شما در مرورگر وب گوشی
Alarm Clock             تنظیم بیدارباش

System

Reinstall phone Deamon               با Phone Deamon کار نکردم!
Back up Restore                            گرفتن بک آپ از اطلاعات گوشی.
One Key Transfer                           قابلیت بسیار پیشرفته انتقال اطلاعات از گوشی های مختلف به یکدیگر . مثلا Iphone to x10
Settings                                         تنظیما ت
Files                                             مش صه
Apps                                              پنل نصب برنامه یا بازی روی آندروید.
Edit Images                                    مشخصه
Caller location                               با این قابلیت هنوز کار نکردم!

Media

Wallpapers                              مشخصه
Ringtones                              مشخصه
ScreenSnap                             عکس برداری از صفحه گوشی .
Full-Screen Snap                     تص ویر زنده از صفحه گوشی . ( میتوانید با برنامه Snag it از صفحه موبایل خود در حال کار کردن فیلم تهیه کنید .)
Media                                      مشخصه
Photos                                     مشخصه
Themes                                    مشخصه
Player                                      مشخصه

دانلود
-----------------------

این نرم افزار رو میتوانید با کمی جستجو در اینترنت پیدا کنید . شاید اسمش Assistant for android هم باشه .
هنگام دانلود به حجم 35 مگابایتی و قابلیت Resume Support توجه کنید . (1)

یا میتوانید از لینک زیر استفاده کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمنا برای بالا رفتن سرعت دانلود می توانید از Internet Download Manager استفاده کنید .

نصب
---------------

برای نصب برنامه شما نیاز به Net Framework 2. دارید .
که در خود فایل گنجانده شده است .

اما مشکل اساسی در نصب و استفاده از برنامه زبان تیز چینی است . چراکه اصلا قابل تشخیص نیست . در هر مرحله از نصب و استفاده اگر به مشکلی برخوردید می توانید زبان Chinese Simplified رو از روی CD Windows نصب کنید تا اشکال دکمه ها نمایان شود ؛ بعد به شکل ذهنی از قوه تخیل خودتون استفاده کنید و دکمه NEXT رو پیدا کنید تا برنامه نصب بشه.
البته با نوشتن کلمه NEXT در Google Translate هم میتوانید شکل چینی آن را پیدا کنید و گزینه درست را انتخاب کنید.

نحوه استفاده
----------------------------------------

اما بعد از نصب ، اولین قدم تغییر زبان در شکل 1 است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در قدم بعدسخت ترین قسمت ماجرا قرار دارد . شناساندن گوشی به نرم افزار .
من خودم با Seven خیلی سریع تونستم گوشی رو بهش بشناسونم . اما با Pc و XP هنوز موفق نشدم البته زیاد ور نرفتم روش .شاید با کمی حوصله بخرج دادن به جواب برسید . همونطور که در شکل بعد خواهید دید بعد از وصل کردن گوشی به سیستم توسط کابل پنجره ای باز شده و از شما تائیدیه میخواهد که در صورت تائید درایور
گوشی شما بطور خودکار نصب میشود.
در صورتی که موفق به نصب گوشی نشده اید سعی کنید درایور گوشی را روی سیتم نصب کنید . (2)
و دوباره امتحان کنید .

فقط فراموش نشه که توی قسمت تنظیمات از منوی Application گزینه Unknown Source رو انتخاب کنید . همینطور از زیر منوی Development در همون قسمت گزینه USB Debugging رو هم فعال کنید .

خب حالا وقت اینه که اونو Log in کنید .( عکس زیر ) برای هر بار استفاده باید این مرحله رو انجام بدید .

وقتی گوشی رو log in میکنید صفحه موبایل روی صفحه اصلی برنامه به صورت نمادین روشن میشه . (عکس بعد )

نمای کلی برنامه را هنگامی که گوشی با موفقیت متصل شده را در شکل بعد میبینید .

حالا نوبت به نصب برنامه روی گوشی شما فرا رسیده است .
همانطور که در شکل بالا مشاهده میکنید گزینه Apps از منوی سمت چب را انتخاب میکنیم.
تا وارد پنل نصب برنامه شویم /

توضیحات پنل نرم افزار
------------------------------------------------------------------

در این پنل میتوانیم از منوی سمت چپ
نرم افزار های نصب شده روی گوشی توسط کاربر را مشاهده کنیم . ( در اینجا 2 عدد )
همینطور نرم افزار های نصب شده توسط خود سیستم . ( در اینجا 109 عدد )
در ادامه دریافت نرم افزار از وبسایت خود برنامه و زیر اون گزینه های مربوط به برنامه و بازی و تم و ... رو میشه انتخاب کرد .

اما برای نصب نرم افزار ابتدا میبایست با انتخاب گزینه Edit Path (مورد دوم) در بالای صفحه ، پوشه حاوی نرم افزار های آندروید خودتون رو به برنامه معرفی کنید.
حالا از منوی سمت چپ Apps Liberary رو انتخاب کنید . ( مورد شماره 1 )

حالا شما یک لیست از برنامه های apk رو روبروی خودتون دارید .که با انتخاب هر کدوم میتونید اونو نصب یا نصب مجدد کنید .
با انتخاب هر مورد (winamp در شکل بالا ) میتونید اطلاعات یا بقولی Permission هاش رو ببینید . البته خیلی خوب میشد اگر اینها رو هم می شد متوجه بشیم . اما اشکالی نداره .

زیر توضیحات Permission هم حداقل سیستم عامل مورد نیاز رو برای نصب مشاهده می کنید . ( در اینجا 2.1 )

در نهایت اگر ورژن آندروید شما این برنامه رو ساپورت میکرد روی دکه INSTALL کلیک کنید و تا 1...2....3...4...5 بشمرید .

برنامه روی گوشی شما نصب شد. (3)

از این به بعد میتونید با کلیک کردن روی خود برنامه های مورد علاقه اونهارو روی گوشی نصب کنید. البته این یکی واقعا زبان چینی میخواد.:3:

نیومده رفتیم !

پایان
----------------------------
:14::14::14::14::14:

_________ پا ورقی __________________________________________________ __________________________________________________

1. Resume Support به این معناست که با قطع ارتباط امکان ادامه دانلود فایل فراهم است . در غیر این صورت میبایست دانلود خود را از سر بگیرید.

2. درایور گوشی های تحت آندروید غالبا داخل خود گوشی میباشد که به محض اتصال گوشی به سیستم امکان نصب را به شما میدهد.

3. خود برنامه چینگ چانگ یه نسخه از خودشو روی گوشی شما میریزه که میتونید با App Remover.apk اونو پاک کنید.

sajjad4163
15-08-2011, 08:16
دستتون درد نکنه منم خیلی رنج کشیدم.

lvl@ster
17-08-2011, 12:23
به نظر من my phone Explorer خیلی از این سر تر هستش

Hadi King
17-08-2011, 12:53
سلام , برنامه HTC Sync هـم هسـت .
برای نصـب برنامه و انتقـال موزیک ، عکس و ... عالیــه :46:
موفق باشید!:40:

Amin Genius
17-08-2011, 13:19

هنوز تست نکردم اینرو . از یکی از بچه ها شنیدم Astro هم عالی هست .

Hadi King
17-08-2011, 14:22
برای نصـب برنامه و بازی داخـل گوشی من این برنامه رو برای دوستان معرفی میکنم .
AndroZip Pro File Manager

Amin Genius
19-08-2011, 14:11
برای نصـب برنامه و بازی داخـل گوشی من این برنامه رو برای دوستان معرفی میکنم .
AndroZip Pro File Manager

سلام و تشکر.
هادی خان این برنامه هم روی PC نصب میشه ؟
اگه میشه یکم Detail بیشتر یا لینکی مرحمت کنید . :46:

rmao
19-08-2011, 20:47
هنوز تست نکردم اینرو . از یکی از بچه ها شنیدم Astro هم عالی هست .

چه طور میتونم از این برنامه استفاده کنم کمک کنید
ممنون میشم
گوشیم

سونی اریکسون ایکس پریا x8

هست

Sadeq_ME
19-08-2011, 21:43
آقا ببخشید من تازه کارم:20: مگه نمی‌شه فایل رو بریزیم روی مموری و از داخل خود گوشی بازی و برنامه‌ها رو نصب کنیم؟:31:

بدون نصب نرم افزر جانبی منظورمه

Ali_ip3
20-08-2011, 03:26
آقا ببخشید من تازه کارم:20: مگه نمی‌شه فایل رو بریزیم روی مموری و از داخل خود گوشی بازی و برنامه‌ها رو نصب کنیم؟:31:

بدون نصب نرم افزر جانبی منظورمه

سلام
اول که گوشی های آندرویدی رو ( X10 - X8 ,...) میخری روشون مدیریت فایل وجود نداره یعنی نمیتونی به فالیات دسترسی داشته باشی:41:
پس تنها راه نصب کردن یک مدیریت فایل قدرتمند با کامپیوتره که با این نرم افزار 91 امکان پذیره

حالا برای دفعات بعدی با باز کردن فایل ستاب برنامه مورد نظر از داخل مدیریت فابل میتونید اونو نصب کنید:8:

Ali_ip3
20-08-2011, 03:31

دوست عزیز من از این نرم افزار my phone Explorer نتونستم استفاده کنم :41:

Ali_ip3
20-08-2011, 03:37
چه طور میتونم از این برنامه استفاده کنم کمک کنید
ممنون میشم
گوشیم

سونی اریکسون ایکس پریا x8

هست

این پی سی سویت 91 واقعا کارش عالیه بار امتحان کردید؟:13:

hosseingrami
20-08-2011, 04:53
سلام عزیزانم و ممنون از همتون هم بابت آموزشا و هم معرفی.
اگه میشد هر کی یه چیز معرفی میکنه لینک جدیدترین نسخش رو هم میداد خیلی خوب میشد.اینجوری من الان همه رو دانلود میکردم بقیه هم سرگردون نمیشدند.
یا علی مدد

Hadi King
20-08-2011, 17:00
سلام و تشکر.
هادی خان این برنامه هم روی PC نصب میشه ؟
اگه میشه یکم Detail بیشتر یا لینکی مرحمت کنید . :46:
سلام امیــن جان نوشتـم که داخـل گوشی یعنی همون مدیریـت فایل !
برا اونایی که میخوان برنامه ها و بازی ها رو روی مموریشون بریزن و از داخل گوشی اونو نصـب کنن .:46:

rmao
21-08-2011, 10:52
این پی سی سویت 91 واقعا کارش عالیه بار امتحان کردید؟:13:

سلام دوست عزیز هنوز از PC Suit For Android استفاده نکردم

میخوام از XPLORE-XP5 استفاده کنم نصبش هم کردم حالا بازی هایی که فرمت apk نیستن چه جوری باید با این نرم افزار نصب کرد؟
میخوام با خود گوشی نصب انجام بدم

:10:ممنون میشم راه نمایی کنین:10:

Hadi King
21-08-2011, 11:32
سلام دوست عزیز هنوز از PC Suit For Android استفاده نکردم

میخوام از XPLORE-XP5 استفاده کنم نصبش هم کردم حالا بازی هایی که فرمت apk نیستن چه جوری باید با این نرم افزار نصب کرد؟
میخوام با خود گوشی نصب انجام بدم

:10:ممنون میشم راه نمایی کنین:10:
سلام دوسـت عزیز اگه برنامه های که Apk نیستن نمیتونی نصـب کنی چون ساپورت نمیکنــه !
فرمــت رو به apk تغییـــر بده و با برنامه نصبش کنـــ. :46:

rmao
21-08-2011, 12:55
سلام دوسـت عزیز اگه برنامه های که Apk نیستن نمیتونی نصـب کنی چون ساپورت نمیکنــه !
فرمــت رو به apk تغییـــر بده و با برنامه نصبش کنـــ. :46:

سلام

میتونی یه نرم افزار معرفی کنی که اون بازی ها رو به apk تبدیل بکنه تا بتونم نصب کنم

راستی با PC Suit For Android میشه نصبشون کرد؟:19:

Ali_ip3
21-08-2011, 13:38
سلام

میتونی یه نرم افزار معرفی کنی که اون بازی ها رو به apk تبدیل بکنه تا بتونم نصب کنم

سوال 1- فرمت مورد نظر شما چیه ؟ فقط جاوا رو میشه به اندروید نبدیل کرد

سوال2- بیشتر مدیریت فایلهای آندروید مثل And Explorer این قایلیت رو دارن . این پی سی سوبت هم میتونه نصب کنه.

rmao
21-08-2011, 19:10
مثالش این بازیه art_of_war_hiapk_1.0.0 که برای امتحان از سایت pandaapp گرفتم بازیهای دیگه هم هستند که اینجوریه به صورت فشرده از اینترنت میگیری بازشون که میکنی چند تا فیل و پوشه داخلشون هستش
که نمیدونم چه جوری نصب میشن
این هم ادرس این صفحه

اگه سر در اوردی ما را بی خبر نکن

Hadi King
21-08-2011, 19:17
سلام

مثالش این بازیه art_of_war_hiapk_1.0.0 که برای امتحان از سایت pandaapp گرفتم بازیهای دیگه هم هستند که اینجوریه به صورت فشرده از اینترنت میگیری بازشون که میکنی چند تا فیل و پوشه داخلشون هستش
که نمیدونم چه جوری نصب میشن
این هم ادرس این صفحه
اگه سر در اوردی ما را بی خبر نکن
سلام دوسـت عزیز تو سایـت پـاندا موقعی که دانلود میکنی زیر نوشته کـه بعد از دانلود برای نصبش باید چیـکار کنــی :
If the downloaded file is in .zip format, rename its extension to .apk

rmao
21-08-2011, 22:16
سلام
راستش من که نفهمیدم باید چه کار کنم ؟
میشه توضیح بدین

Amin Genius
22-08-2011, 03:54
سلام
راستش من که نفهمیدم باید چه کار کنم ؟
میشه توضیح بدین

سلام دوست خوبم .

برای اینکه بتونی یک برنامه روی گوشی آندرویدت نصب کنی باید از چند تا چیز مطمئن بشی.

1. اون فایلی که گرفتی آندروید باشه .( یه وقت جاوا نگرفته باشی مثلا :31: ) (1)
2. وقتی دانلود به پایان میرسه فایلی که شما در اختیار دارین :

الف : یا پسوندش apk هست که خوب همون فایل رو به گوشی انتقال میدی یا با نرم افزار معرفی شده اونو روی گوشی نصب میکنی.

| A) فایل فشردست ( پس Extrac کن تا به فایل apk برسی)
                      ب : یا پسوندش Zip هست . حالا خود این 2تا حالت داره .  |
                                                                                                            | B) فایل فشرده نیست ، فقط پسوندش رو برای راحتی کار Rename کردند . ( خوب معلومه که باید فقط پسوندش رو به apk تغییر بدی )

________ پاورقی __________

1. سایت پاندا خوب یه سایت مطمئنه . اما فکر میکنم همین آندروید حتی جاوا رو هم تا حدودی ساپورت میکنه . درست میگم؟

rmao
22-08-2011, 11:57
اقا تشکر از راهنمایی تون
حالا میرم امتحان میکنم ببینم چی میشه

liverpooli
23-08-2011, 18:24
مگه خود گوشی ها یی که میخریم توی پاکتشون سی دی مورد نیاز جهت انتقال فایل به گوشی رو ندارند؟

N I R V A N A
25-08-2011, 17:12
سلام.
من این برنامه رو قبلا خونه نصب و استفاده کردم و بدون مشکل روی چند تا گوشی جواب داده بود.
اما الان رو سیستم مغازه میخوام اینو داشته باشم. دو تا ورژن آخرشم امتحان کردم کردم. اما طبق عکس زیر وقتی رو هر کدوم ار گزینه های منوی سمت چپ کلیک میکنم همش تو لودینگ میمونه.
کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

Ali_ip3
25-08-2011, 17:32
مگه خود گوشی ها یی که میخریم توی پاکتشون سی دی مورد نیاز جهت انتقال فایل به گوشی رو ندارند؟

من این گوشی هارو که خریدم نداشت
X10mini
w595
e250
x160
w300

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

سلام.
من این برنامه رو قبلا خونه نصب و استفاده کردم و بدون مشکل روی چند تا گوشی جواب داده بود.
اما الان رو سیستم مغازه میخوام اینو داشته باشم. دو تا ورژن آخرشم امتحان کردم کردم. اما طبق عکس زیر وقتی رو هر کدوم ار گزینه های منوی سمت چپ کلیک میکنم همش تو لودینگ میمونه.

این نرم افزار روی ویندوز 7 خیلی بهتر اجرا میشه.:5:

N I R V A N A
25-08-2011, 17:50
X10mini
w595
e250
x160
w300

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

گفتم که من این نرم افزار رو روی ویندوز ایکس پی تو خونه دارم و بدون مشکل دارم باهاش کار میکنم.
اما نمیدونم چرا رو سیستم مغازه اینطوریه...

Ali_ip3
27-08-2011, 01:29
روی سیستم مغازه
1-درایور گوشی مورد نظر رو نصب کردید؟
2-با گوشیهای دیگه امتحان کردید؟

liverpooli
27-08-2011, 13:37
X10mini
w595
e250
x160
w300

خب مگه خود سایت سازتده گوشی ها درایور ها و pc suite های مخصوص همون گوشی رو نمیذاره؟

Ali_ip3
27-08-2011, 15:18
گوشی های قدیمی تر چرا داشت و گوشی های جدبد دیگه اکثرا نداره.

Amin Genius
28-08-2011, 23:11
سلام / بزودی پست اول رو اصلاحی میدم . تا مشکلات بعضی دوستان مثل نیر وانا ی عزیز حل بشه .

همونطور که علی عزیز گفت بعضی هاشون ندارند . پس مجبوریم خودمون کاری کنیم . یا بدیم برامون بریزند یا خودمون خودکفا بشیم .

سلام.

شما باید اول گوشی رو به برنامه بشناسونید و بعد از اون بعد از هربار اتصال گوشی به کامپیوتر اون رو از زیر منوی دکمه Log in انتخاب کنید .
حالا آموزش های تکمیلی رو تو همون پست اول میزارم . اگه وقتی بمونه :40:

Amin Genius
29-08-2011, 09:20
پست اول UpDate شد !

Ali_ip3
29-08-2011, 22:02
شما باید اول گوشی رو به برنامه بشناسونید و بعد از اون بعد از هربار اتصال گوشی به کامپیوتر اون رو از زیر منوی دکمه Log in انتخاب کنید .
حالا آموزش های تکمیلی رو تو همون پست اول میزارم . اگه وقتی بمونه :40:

خیلی ممنون از توجهتون من هم توی پست قبلی گفتم مینونه از نصب نبودن درایور باشه:11:

N I R V A N A
12-09-2011, 16:55
معذرت میخوام بچه ها ولی با هیچ کدوم از این کارا هم مشکلم حل نشد!

من احساس میکنم ویندوزی که تو خونه دارم یه برنامه یا یه چیزی داره که رو ویندوز مغازه نیست.
جفتشون ایکس پی سرویس پک 2 هستن اما شرکت هاشون با هم فرق دارن.
دقیقا نمیفهمم مشکل از چیه!:13:

Ali_ip3
12-09-2011, 21:54
خیلی عجیبه این کارارو بکنید

1-نصب کردن آخرین ورژن این نرم افزار
2-آپدیت کردن درایور گوشی
3-اگه درست نشد اتصال چند نا گوشی آندرویدی دیگه

شما از هاب یا چیزی دیگه استفاده نمی کنید؟ چون افزایش طول کابل یو اس بی باعث میشه افت ولتاژ به وجود بیاد و وسیله شناسایی نشه

printemps
09-11-2011, 19:20
سلام دوست خوبم .

برای اینکه بتونی یک برنامه روی گوشی آندرویدت نصب کنی باید از چند تا چیز مطمئن بشی.

1. اون فایلی که گرفتی آندروید باشه .( یه وقت جاوا نگرفته باشی مثلا :31: ) (1)
2. وقتی دانلود به پایان میرسه فایلی که شما در اختیار دارین :

الف: یا پسوندش apk هست که خوب همون فایل رو به گوشی انتقال میدی یا با نرم افزار معرفی شده اونو روی گوشی نصب میکنی.

| A) فایل فشردست ( پس Extrac کن تا به فایل apk برسی)
ب : یا پسوندش Zip هست . حالا خود این 2تا حالت داره . |
| B) فایل فشرده نیست ، فقط پسوندش رو برای راحتی کار Rename کردند . ( خوب معلومه که باید فقط پسوندش رو به apk تغییر بدی )

________ پاورقی __________

1. سایت پاندا خوب یه سایت مطمئنه . اما فکر میکنم همین آندروید حتی جاوا رو هم تا حدودی ساپورت میکنه . درست میگم؟

من بعد دانلود rename کردم و یه .apk بهش اضافه کردم ولی بازم همون حالت فشرده باقی مونده. یعنی انگار فقط به اسمش اضافه شده و تغییری توی فرمت فایل ایجاد نشد.
میشه راهنمایی کنید و بگید کجاشو اشتباه انجام دادم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

printemps
11-11-2011, 19:16
من بعد دانلود rename کردم و یه .apk بهش اضافه کردم ولی بازم همون حالت فشرده باقی مونده. یعنی انگار فقط به اسمش اضافه شده و تغییری توی فرمت فایل ایجاد نشد.
میشه راهنمایی کنید و بگید کجاشو اشتباه انجام دادم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم جوابشو پیدا کردم
برای بقیه کسانی هم که مثل من نمیدونستن میذارم:

با رفتن به بخش زیر نمایش فرمت فایلها رو روی سیستمتون فعال کنید
Control Panel > Folder Options > View > Hide extensions for known files

m_j_cr9
16-12-2011, 13:14
برنامه MyPhoneExplorer گوشي من رو شناسايي نميكنه گوشيم x8 هست

Maryam.20
07-07-2012, 11:01
سلام.
من دوتا گوشی سونی اریکسون آرک اس دارم که روی اولی کار طبق دستور پیشبینی شده رفت جلو و موفقیت آمیز بود ولی روی دومی نه!!! البته اینم بگم که اولی روی خودش برنامه رو نداشته و بار اولش بوده که با اون روبه رو میشد ولی دومی داشته و من چند روز پیش چون نمیدونستم اصلن برنامه چی هست و زبانشم چینی بود دیگه رفت رواعصابم پاکش کردم :(((((
الان روی گوشی دوم هرکاری میکنم نمیشه برنامه بریزم ... حتی روی یه سیستم دیگه هم برنامه رو نصب کردم و امتحان کردم اما نشد... اصن کانکت نمیشه ... چراغ عکس گوشی روی برنامه روشن میشه اما تو قسمت Apps گزینه های :
"نرم افزار های نصب شده روی گوشی توسط کاربر را مشاهده کنیم . ( در اینجا 2 عدد )
همینطور نرم افزار های نصب شده توسط خود سیستم . ( در اینجا 109 عدد )"
که تو آموزشش گفته بودید نیست و به جاش نوشته کانکت نشده به گوشی ... ولی لیست برنامه های نصب شده رو تو 91assistant میاره!!! اما نمیشه بهش اضافه کرد :((((((
وقتی یه برنامه رو میزنم که اد بشه میره تو لیست تسکهاش اما نصبش ناموفقه.
من حتی با UC Browser گوشیم برنامه هم دانلود کردم یعنی فایل .apk توی گوشیم هم هست اما نمیدونم چه طوری باید نصبش کنم. میره تو برنامه لیندا منیجر اما نصب ناموفقه :((((((((((((((((((
من دیروز که یاهو مسنجرو برای گوشی اولی نصب کردم دیدم ورژنش جدید تره، از دومی پاک کردم برنامه رو اما دیگه نشد نصب کنم البته اینم بگم که هنوز فولدر Yahoo! توی گوشیم هست... اصن از فولدر بندی گوشیم هم سر درنمیارم ... نمیدونم چی به چیه ... تروخدا یکی منو از این گیجی نجات بده ... مردم از بسکه تو این سایتهای چرت و پرت چرخیدم ... خداییش اینجا تنها جایی بود که یه ذره کورسوی امیدرو در دل ناباور من روشن کرد :S

STIESTO
12-08-2012, 12:55
سلام دوستان من برنامه ای که امین جان قرار دادن رو نصب کردم اما متاسفانه در قسمت لانچر پیغام میده و نصب نمیشه آیا کسی به این مشکل برخورده؟
اگه میشه دوستان هرکی میدونه چی شده کمک کنه ممنون میشم

samaram
14-08-2012, 12:28
یه سوال در مورد همون اولین تاپیک
خسته نباشید و بی نهایت ممنون بابت این آموزش کامل
من تمام مراحل نصب رو مثل آموزش پیش میرم. منتها اون مرحله که باید گزینه ی appsرو بزنم بعد از زدن این گزینه کادر آبی رنگ کوچیک loading... ظاهر میشه و هر چی منتظر می مونم هیچ اتفاقی نمیفته. چیکار کنم؟ مشکل از کجاست؟
یه سوال دیگه. بعد از نصب فقط یه بار می تونم از برنامه(pc suite) استفاده کنم. یعنی وقتی بستمش، بار بعدی که میخوام بازش کنم یه کادر پر از نوشته های چینی ظاهر میشه که یه تصویر کلید کنارش هست. کرک میخواد؟ چشه؟!

azhdar1031
27-09-2012, 20:13
با سلام به همه دوستان من سونی اس دارم هر بار که سعی می کنم از این نرم افزار استفاده کنم پیغام میده که مموری گوشیت کمه! میشه راهنمایی کنین؟ ممنون

azhdar1031
27-09-2012, 23:14
سلام به همه دوستان
مشکل من حل شد نمی دونم به خاطر ورژن آندرویدم که 4 هستش بود یا نرم افزار در هر صورت اگر کسی به این مشکل برخورد به اینترنت وصل بمونه و گوشیشم وصل باشه بعد یه مدت یه پنجره جدید باز میشه که همش چینیه گزینه سمت چپو انتخاب کنیدو منتظر بمونید تا کامل شه باز دوباره گزینه چپو بزنیدو صبر کنید تو مرحله بعد فقط یه گزینه میمونه بعد همونو بزنید گوشیتونو میشناسه و حله اگرم نشد یه بار کابلو جدا کنید دوباره وصل کنید

Captain
28-09-2012, 15:52
من یه بار ازش استفاده کردم ولی از ظاهر و رابط کاربریش و .... اصلا خوشم نیومد!

به نظر من اصلا ارزشش رو نداره که بخوای نرم افزارهای چینگ چانگ چونگ استفاده کنی ! :دی

G.O.G
01-04-2013, 18:15
من تبلت galaxy note و ویندوز 7 دارم قبل از این که نرم افزار رو نصب کنم درایور تبلتم رو نصب کرده بودم الان چند روزه دارم امتحان میکنم اما نمیتونم تبلتم رو به نرم افزار بشناسونم کمکم کنید.

mehransony
12-06-2013, 09:56
متشکرم :n18::n18::n18::n18::n18: