PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت در خارج از کشور

HOSEIN2398
14-08-2011, 15:52
سلام دوستان .
میخواستم بدونم که مردم خارج از کشور از چه اینترنتی استفاده میکنند یعنی از چه نوع اینترنتی استفاده می کنند مثلا آیا اون ها هم مثل ما از اینترنت adsl استفاده می کنند یا وایر لس دارند و در کل وضعیت خارجی ها چه جوریه . ممنون

arashsard
14-08-2011, 20:39
سلام دوستان .
میخواستم بدونم که مردم خارج از کشور از چه اینترنتی استفاده میکنند یعنی از چه نوع اینترنتی استفاده می کنند مثلا آیا اون ها هم مثل ما از اینترنت adsl استفاده می کنند یا وایر لس دارند و در کل وضعیت خارجی ها چه جوریه . ممنون
همچنین قیمتها و محدود یا نا محدود بودنشم ذکر کنند.اگر امکانشه هست یه speed test هم بزارن

gtairani
14-08-2011, 21:07
سلام
الان یا Cable هست یا فیبر نوری ولی بیشتر از Cable استفاده می کنند.از فیبرنوری بیشتر در شرکت های بزرگ استفاده می کنند.برای متال این Speedtest بک هتل در دبی هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این فیبرنوری هست

C0OPeR
14-08-2011, 21:16
سلام
الان یا Cable هست یا فیبر نوری ولی بیشتر از Cable استفاده می کنند.از فیبرنوری بیشتر در شرکت های بزرگ استفاده می کنند.برای متال این Speedtest بک هتل در دبی هست.
این فیبرنوری هست

پینگ 0 ؟! مگه میشه ...

vanish
14-08-2011, 21:19
ینگ 0 ؟! مگه میشه ...
فاصله از سرورم نگاه کن! خوابیده رو سرور تست :دی

C0OPeR
14-08-2011, 21:28
فاصله از سرورم نگاه کن! خوابیده رو سرور تست :دی
آخه حداقل 1ms میزد دلمون خوش باشه ... یعنی کمتر از یک میلی ثانیه هستش ؟!
من الان مودمی که به سیستم خودم وصله پینگ میکنم 1ms ئه :31:
ما که در آرزوی پینگ زیر 350 میمیریم :41:

gtairani
14-08-2011, 21:29
پینگ 0 ؟! مگه میشه ...
بله چرا نشه؟
اولا که فاصله از سرور 4 کیلومتر هست و فیبر نوری پینگ خیلی بهتری نسبت به Cable و Adsl داره.

razmjoo
14-08-2011, 21:42
پینگ 0 ؟! مگه میشه ...
0 نیست ولی زیر 1 هست که 0 نشون میده . :11:

sinaxex
14-08-2011, 22:58
بالاترین سرعت برای یوزر تو دنیا اول ژاپن هست دوم سوئد

بعد از نظر قیمت قیمت اینترنت تو اروپا و امریکا از همه جا ارزان تر هست
لیست ارزش هر مگابایت بر واحد پولی هر کشور رو تو لینک زیر میتونید ببینید :»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SA.JJ.AD
14-08-2011, 23:05
نزارید ازین تست ها و امار ها که داغ دلمون تازه میشه !:41:! اخه ما چه گناهی کردیم گیر یه مشت ادم بی سواده احمق افتادیم :2: ؟! :37:

File not found
14-08-2011, 23:07
دوستان عزیز آخه وقتی که وضعیت اقتصادی سیاسی فرهنگی و .. خراب هستش نباید کیفیت بالا واسه اینترنت انتظار داشته باشید

spiky
15-08-2011, 00:38
بالاترین سرعت برای یوزر تو دنیا اول ژاپن هست دوم سوئد

بعد از نظر قیمت قیمت اینترنت تو اروپا و امریکا از همه جا ارزان تر هست
لیست ارزش هر مگابایت بر واحد پولی هر کشور رو تو لینک زیر میتونید ببینید :»

نه ژاپن اوله و نه سوئد دومه
اولین کشور لیتوانی هست و دومی هم کره جنوبی , ژاپن 13 و سوئد 6 هست

GHAGHALEELEE
15-08-2011, 00:57
اخرین اماری که 2-3 هفته پیش از سایت ایران پ-ر-س نیوز دیدم همین بود.فقط فکر کنم لیتوانی نبود همونی بود که هکرهای ارتش روسیه به دستگاههای دولتیش حمله کردن و کشورشون داشت نابود میشد.فکر کنم لتونی بود.
در مورد قیمت هم یه مورد خودم بگم.برادرم چند ماه پیش امریکا بود 60 دلار هزینه شارژ برق و اب و گاز و اینترنت و تلفن رو با هم می داد.سرعتش با منیجر خود اکسپلورر 600-700 کیلوبایت بوده.محدودیت هم نداشته.مرکز نیویورک هم بوده.

arashsard
15-08-2011, 01:32
آقا انگلیس داره روو دسته همه میزنه.اینو ببنید

sinaxex
15-08-2011, 03:29
از نظر پهنای باند این دو کشور بالاترین هستند برای پهنای باند یوزر والا اون لیستی که از نظر بالاترین پهنای باند تو اسپد تست هست اشتباه هست به دلیل اینکه دیتا بیس اسپید تست میاد سورت میکنه کشور ها رو به میزان تست ایی که از اون کشور گرفته شده مثلا شما تشریف ببرید تو تست های ایران اش میبینید که امار ها خیلی تناقض داره
اما اینی که من لیست قیمت رو گذاشتم خیر لیست قیمت اش هیچ تناقضی نداره و از این نظر اپدیت هست و برابری قیمت هر مگابیت در کشور را در لیستی بیان کرده
بعد از ژاپن و سوئو اگر درست یادم باشه امریکا (ایالات متحده) جز سومین کشوری هست که بیشترین پهنای باند رو به یوزر میده
دوستان توجه کنید این سهع کشور ایی که گفتم بیشترین سرعت رو برای یوزر ها دارند والا تو اسپید تست سرعت های فضایی هم هست که بیشتر برای سرور ها هست و یا یوزر ها حرفه ایی (مثلا داشتم تو یوتوب میدیدم یک کاربری تو لوس انجلس اینترنت 150mbps داشت یا یک کاربر دیگر تو ژاپن که سرعت 600Mps داشت اینها یوزر های حرفه ایی هست نه عام یوزر مشترک اینترنت)

alivw71
15-08-2011, 08:32
حالا ایران چندمه؟ از 160 کشور 155 :31:

NirvanaH
15-08-2011, 10:37
اخرین اماری که 2-3 هفته پیش از سایت ایران پ-ر-س نیوز دیدم همین بود.فقط فکر کنم لیتوانی نبود همونی بود که هکرهای ارتش روسیه به دستگاههای دولتیش حمله کردن و کشورشون داشت نابود میشد.فکر کنم لتونی بود.
در مورد قیمت هم یه مورد خودم بگم.برادرم چند ماه پیش امریکا بود 60 دلار هزینه شارژ برق و اب و گاز و اینترنت و تلفن رو با هم می داد.سرعتش با منیجر خود اکسپلورر 600-700 کیلوبایت بوده.محدودیت هم نداشته.مرکز نیویورک هم بوده.

اگه بایت بوده باشه که آخر عشق و حاله واسه داداشت. خوش به حالش:40:

حامد:11:

p30world am
15-08-2011, 14:06
عموی من که تو ژاپن هست سرعت اینترنت خونشون بین 90تا 93مگابیت درثانیه هست.(یعنی یک dvdمعمولی فیلم در8 دقیقه دانلودمیشه)ایشون ازاساتیددانشگاه توکیو هستن وفکرکنم به این خاطر سرعت بالا بهشون دادن.چون میگفت اکثرأسرعت کمتر به بقیه میدن.فکرنکنم این سرعتا توژاپن خیلی زیادباشن.

GHAGHALEELEE
15-08-2011, 14:43
عموی من که تو ژاپن هست سرعت اینترنت خونشون بین 90تا 93مگابیت درثانیه هست.(یعنی یک dvdمعمولی فیلم در8 دقیقه دانلودمیشه)ایشون ازاساتیددانشگاه توکیو هستن وفکرکنم به این خاطر سرعت بالا بهشون دادن.چون میگفت اکثرأ50 مگابیت به بقیه سرعت میدن.فکرنکنم این سرعتا توژاپن خیلی زیادباشن.
اره درسته مراکز تحقیقاتی سرعت زیاد دارن و خونه ها معمولا همون زیر 20 مگا بیت هستن.برادرم چون بعنوان محقق رفته بود دانشگاه کلمبیا میگفت توی ال سی دی 60-70 اینچی ویدیو کنفراس گذاشته بودن .اینها نیویورک بودن اونور تصویر هم منچستر بودن. میگفت با کیفیت ترین تصویری بود که تو عمرت میتونی ببینی.جالبش اینجاست که با اینترنت به هم وصل شده بودن.حالا حسابش رو بکن اگه بخوای مثلا یه فیلم فول اچ دی رو ببینی چقدر سرعت اینترنت باید باشه!

majid.shiraz
15-08-2011, 16:16
قبل از عید امسال رفتم دوبی پیش یکی از اقوام واسه خونه اینترنت گرفته بود با 4 مگ دانلود میکرد تازه مینالید!
ازم پرسید ایران چجوریه منم گفتم خوبه اما به پای اینجا نمیرسه!!!

dvd2010
15-08-2011, 16:19
خداوکیلی عراق و افغاستان هم از ایران سرعتشون بیشتره.وای برما ایرانیان.تا کی خدا؟تاوقتی که خودتون خودتون تغییر ندید:27:

minime
15-08-2011, 16:34
حالا حالاها باید بسوزیم
بانک مرکزی و شرکت زیرساخت هم به لیست سیاه آمریکا اضافه شد و تحریم شدن.
یعنی دیگه هیچ پرووایدر اینترنتی به ایران پهنای باند نمیفروشه اگر هم بفروشه باید بیاد پولش رو نقد بگیره بره =))

a6l3i
15-08-2011, 16:39
سلام

همجنان در بیشتر کشورها عموم مردم از adsl استفاده میکنن. من آلمان هستم و سرویس زیر رو از vodafon گرفتم که بسیاری از مردم دارن و مثل سرویس های eco شاتل عمومیت داره . محدودیت دانلود نداره و ماهیانه 20 یورو (حدوداً 33 تومن ایران) پرداخت میکنم. یه مودم - روتر وایرلس هم روز اول روش دادن:

که البته دانلود بین 10 تا 18 مگ متغیره. و برای آپلود یا دانلودهای زیاد هم از دانشگاه استفاده میکنم:

به امید روزی که بشه این تست ها رو تو ایران گرفت!!

arashsard
15-08-2011, 16:53
من یه سوال مهم دارم.زیر ساخت های ایران واسه ارائه اینترنت پرسرعت مشکل داره یا خودشون نمیخوان بدن؟؟؟؟ یا هر دو؟؟؟

gtairani
15-08-2011, 17:13
من یه سوال مهم دارم.زیر ساخت های ایران واسه ارائه اینترنت پرسرعت مشکل داره یا خودشون نمیخوان بدن؟؟؟؟ یا هر دو؟؟؟
هر دو ولی بیشتر خودشون نمیخوان بدن.

razmjoo
15-08-2011, 17:24
هیچکدام . اگه خودشون میخواستن ندن که باید مراکز دولتی و شرکت ها داشتن سرعت های بالا رو و اگه زیر ساخت عبی داشت پس چطوری اینترنت 20 مگ میفروشن ماهی 7 میلیون . منظورم پهنای بانده . البته به صورت وایرلس من دیدم برا دانشگاه ها انتقال میدن . ایران به خاطر تحریم نمی تونه پهنا بخره و خیلی گرون از قطر وارد میکنن اونم که قطر و ترکیه نمی تونن خیلی بفروشن . کلا ایران در ضمینه ی پهنا در مزیقه قرار داره . یکی از مسئولین حرف میزد و می گفت ایران 171 تا پورت stm1 داره . واقعا خیلی کمه .:2:

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

و الا adsl خودش مینونه تا 20 مگ ساپورت کنه . وای فای هم که چی بگم .

arashsard
15-08-2011, 21:42
هیچکدام . اگه خودشون میخواستن ندن که باید مراکز دولتی و شرکت ها داشتن سرعت های بالا رو و اگه زیر ساخت عبی داشت پس چطوری اینترنت 20 مگ میفروشن ماهی 7 میلیون . منظورم پهنای بانده . البته به صورت وایرلس من دیدم برا دانشگاه ها انتقال میدن . ایران به خاطر تحریم نمی تونه پهنا بخره و خیلی گرون از قطر وارد میکنن اونم که قطر و ترکیه نمی تونن خیلی بفروشن . کلا ایران در ضمینه ی پهنا در مزیقه قرار داره . یکی از مسئولین حرف میزد و می گفت ایران 171 تا پورت stm1 داره . واقعا خیلی کمه .:2:

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

و الا adsl خودش مینونه تا 20 مگ ساپورت کنه . وای فای هم که چی بگم .

الان ایران اکثرا خونه ها سیم مسی هست.سیم مسی هم توو بهترین شرایط 700 کیلو بیشتر نمیکشه.من خودم دانلودم بیاد بالای 400 لینکم هی پشت سره هم قطع میشه

NirvanaH
15-08-2011, 22:09
حالا حالاها باید بسوزیم
بانک مرکزی و شرکت زیرساخت هم به لیست سیاه آمریکا اضافه شد و تحریم شدن.
یعنی دیگه هیچ پرووایدر اینترنتی به ایران پهنای باند نمیفروشه اگر هم بفروشه باید بیاد پولش رو نقد بگیره بره =))

چه کاریه. بچه ها سر مرز باهاش حساب میکنند دیگه.
تازشم فکر میکنید قبلا معامله ها چه جوری بوده!؟!؟ خب همین جوری دیگه. بچه ها میومدن مرز و مینشستن رودر رو با هم معامله میکردن. یکی از دلایل گرانی پورتهای اینترنت توی ایران هم به خاطر سعی و تلاش شبانه روزی و جیب تونل مانند مسئولین هستش دیگه:18:

حامد:11:

razmjoo
16-08-2011, 03:11
الان ایران اکثرا خونه ها سیم مسی هست.سیم مسی هم توو بهترین شرایط 700 کیلو بیشتر نمیکشه.من خودم دانلودم بیاد بالای 400 لینکم هی پشت سره هم قطع میشه
همین سیم مسی میتونه تا 20 مگ البته تو بهترین شرایط ساپورت کنه . نزدیک مخابرات . ولی بزا دورا می تونه راحت 10 رو بده .:11:

HOSEIN2398
16-08-2011, 13:53
پاسخ به :sinaxex

من که شنیده بودم تو سرعت کره اوله .حالا شما میگی ژاپنه :41:

HOSEIN2398
16-08-2011, 13:59
من که دایال آپ دارم و به زور به اینترنت وصل میشم آدم منفجر میشه تا کانکت شه فکر کنم فقط دلم میخواد برم مخابرات رو آتیش بزنم !!!!!! :4::4:

NirvanaH
16-08-2011, 15:16
من که دایال آپ دارم و به زور به اینترنت وصل میشم آدم منفجر میشه تا کانکت شه فکر کنم فقط دلم میخواد برم مخابرات رو آتیش بزنم !!!!!! :4::4:

جانا سخن از زبان ما میگویی. خدا قسمت کنه با هم بریم و چند تا C4 در نقاط اصلیش کار بزاریم.

حامد

sinaxex
16-08-2011, 15:22
پاسخ به :sinaxex

من که شنیده بودم تو سرعت کره اوله .حالا شما میگی ژاپنه :41:
کره اول نیست دوست من اما در مورد کره : کره بزرگریت هات اسپات رو تو دنیا داره یعنی مردم اش مثلا تو شهر سئول هر جای شهر که باشند متیونند به اینترنت وصل بشوند

razmjoo
16-08-2011, 15:42
جانا سخن از زبان ما میگویی. خدا قسمت کنه با هم بریم و چند تا C4 در نقاط اصلیش کار بزاریم.

حامد
درسته با سرعت کم ولی خلاصه به اینرترنت وصلیم دیگه اونم از ما نگیرین .:27:

wordship
16-08-2011, 16:37
ولی مسئله ای که هست ما فقط قیمت ارزون اینترنت و نامحدود بودنشو دیدیم! فکر خرج و مخارج زندگی اونجا رو نمیکنیم که!
به عنوان مثال شاید بدونید یه خونه معمولی تویه پایتخت انگلیس یا همون بریتانیا حدود 300 تا 400 میلیون و حتی بیشتر قیمتشه!
و...
البته نه اینکه فکر کنید بنده خودم از اینترنت اینجا رازیم!! برعکس میخوایم همراه با بچه های بالایی بریم بمب کار بزاریم مخابرات :دی
ولی در کل میگم حسرت خوردنش فایده نداره! چون هنوز ما به اون تکنولوژی نرسیدیم که بتونن اینترنت مناسبی بهمون ارائه بدن! ولی میتونن اینترانت و شبکه ملی راه بندازن!:41: امیدوارم خدا نابودشون کنه :دی

GHAGHALEELEE
16-08-2011, 17:09
ولی مسئله ای که هست ما فقط قیمت ارزون اینترنت و نامحدود بودنشو دیدیم! فکر خرج و مخارج زندگی اونجا رو نمیکنیم که!
به عنوان مثال شاید بدونید یه خونه معمولی تویه پایتخت انگلیس یا همون بریتانیا حدود 300 تا 400 میلیون و حتی بیشتر قیمتشه!
و...
البته نه اینکه فکر کنید بنده خودم از اینترنت اینجا رازیم!! برعکس میخوایم همراه با بچه های بالایی بریم بمب کار بزاریم مخابرات :دی
ولی در کل میگم حسرت خوردنش فایده نداره! چون هنوز ما به اون تکنولوژی نرسیدیم که بتونن اینترنت مناسبی بهمون ارائه بدن! ولی میتونن اینترانت و شبکه ملی راه بندازن!:41: امیدوارم خدا نابودشون کنه :دی
اصلا مخارج اینجوری که شما میگی نیست.تازه درامدها رو هم بگو.
فیمت 1 کیلو گوشت گوسفند توی تورنتو 5 دلار هست یعنی 5500 تومان.در صورتی که همون گوشت توی ایران 17000 تومان هست.
درامد یه معلم 6000-8000 دلار هست ولی درامد معلم توی ایران 400 هزار تومان هست.
قیمت خونه ای که از نظر امکانات کامل هست و مبله توی نیویورک 80 هزار دلار هست.در صورتی که قیمت همچین خونه ای توی تهران بالای 400-500 میلیون هست.
خلاصه بگم:درامد پایین تر-قیمت بیشتر-امنیت کمتر-فساد اداری بیشتری-استبداد بیشتر-بازم بگم:11:

NirvanaH
16-08-2011, 18:13
عجب بحث های جالبی!

حامد

wordship
16-08-2011, 18:52
اصلا مخارج اینجوری که شما میگی نیست.تازه درامدها رو هم بگو.
فیمت 1 کیلو گوشت گوسفند توی تورنتو 5 دلار هست یعنی 5500 تومان.در صورتی که همون گوشت توی ایران 17000 تومان هست.
درامد یه معلم 6000-8000 دلار هست ولی درامد معلم توی ایران 400 هزار تومان هست.
قیمت خونه ای که از نظر امکانات کامل هست و مبله توی نیویورک 80 هزار دلار هست.در صورتی که قیمت همچین خونه ای توی تهران بالای 400-500 میلیون هست.
خلاصه بگم:درامد پایین تر-قیمت بیشتر-امنیت کمتر-فساد اداری بیشتری-استبداد بیشتر-بازم بگم:11:
نیازی نیست دیگه بگید خیلی بهتر از شما این ها رو میدونم
لازم دونستم نکاتی رو فقط برای شما بازگو کنم> همین جا معلم استخدامی اموزش و پرورش داریم بیشتر از ماهی 1.5 تا 2 میگیره!
معلم هست با سیاست کاری و کلاس و.. هزار تا از این برنامه ها 7 پشت خودش رو تامین میکنه! همین جا .
بگذریم...
من قیمت خونه توی نیورک رو نیمدونم درسته که اونجا دخل به خرج میاد و...
ولی ایا برای بنده و جنابعالی فرش قرمز پهن کرده اند تا بریم اونجا؟ اگر این طوری باشه که فکر نمیکنم کسی بدش بیاد از اونطرف

اینجا رو ببین :
در رابطه با قیمت گوشت گفتی درست میگی! شیراز از 17 هم گرونتره
خب یه چیز دیگه > شما میدونستی تویه اروپا مثلا دانمارک ایرانی هست الان سوار بنز هست ولی هنوز اقامت ندادنش! ؟ هفته ای یه بار میاد امضا میکنه و میره!
در رابطه با استرالیا مطالبی رو میخوندم > استرالیا دیگر نیاز به مهاجرین خاورمیانه و آسیایی ندارد مگر شما بتوانید اثبات کنید که ارزش این را دارید که استرالیا بخواهد به شما ویزا دهد. چگونه؟

1. زبان قوی (یعنی حداقل IELTS 7).
با داشتن آیلتس 7 شما تازه می توانید جملات روزمره را تا اندکی متوجه شوید. باور کنید. اینجا استرالیا است و لهجه استرالیایی سخت است. لذا اگر نمی توانید آیلتس 7 بگیرید نه وقتتان خودتان را تلف کنید و نه وقت بنده را.
2. سابقه کار: حداقل 3 سال مفید
آقا یا خانم محترمی که تازه فارغ التحصیل شده اید شما حداقل باید 3 سال سابقه کار مفید داشته باشی وگرنه ول معطلی.
خواهش می کنم ایمیل نزنید که من تازه فارغ التحصیل شدم و یا ترم دیگه تمام می کنم می تونم مهاجرت کنم یا نه؟ نه عزیز من نمی تونید. کار در حین تحصیل هم به ندرت قابل قبول هست. 3 سال سابقه مفید بعد از اتمام تحصیل.
سابقه کار دانشگاهی هم به درد نمی خوره.

3. رشته به درد بخور
شرمنده دوستان گرافیست، کتابدار، مترجم، مدیران سطوح مختلف، موسیقی دان و نوازنده، روانشناس، کارشناس دروس علوم پایه (ریاضی، شیمی، فیزیک، ...)، رزمی کار و ...
به نظر شما تو استرالیا کم از این آدما هست که شما تقاضای مهاجرت می کنید. لذا اگر رشته شما در ایران زیاد دلچسب نیست اصلا فکر اینجا رو از سرت بیرون کن.
اگر هم بچه بازاری هستید و اهل بیزنس و سرمایه گزاری که شما باید حداقل 500 میلیون تومان داشته باشید.

4. سن مناسب
استرالیا به نوجوانان 20 ساله نیاز نداره. رنح سنی مطلوب 25 سال تا 39 سال هست و تمام. اونهم به شرطی که 3 سال سابقه کار داشته باشی.
امیدوارم این از تعداد ده ها ایمیلی (که بنده اصلا جواب هم نمی دهم) بکاهد. لطفا فقط و فقط هنگامی به بنده ایمیل بزنید که یا آیلتس 7 گرفتین یا آمادگی گرفتنش رو دارید.

با تشکر

شما به شخصه کدوم یکی از این شرایط رو داری که دلت رو برای اینترنتش لک زده؟ یا فکر کردی با ایجاد این تاپیک و تاپیک های مشابه میان و سرعت ما رو میبرن رویه 7 و 8 مگ؟
میدونستی بیشتر مهاجرایی که الان توی اروپا هستن به صورت قانونی رفتن اونور ولی دیگه بر نگشتن؟؟
من پیشنهاد میکنم حداقل اینجا رو بخونی :
مهاجرت غیر قانونی به انگلستان نمایندگان پارلمان اروپا روز ۱۸ ژوئن (چهارشنبه، ۲۹ خرداد) با اکثریت آرا به “آیین‌نامه‌ی بازگرداندن مهاجران غیرقانونی” رای مثبت دادند! طرح رهنمود بازگشت با ٣٦٧ رای موافق، ٢٠٦ رای مخالف و ١٠٩رای ممتنع به تصویب پارلمان اروپا رسید! اصلاحیه‌های پیشنهادی مخالفان هر بار به رای گذاشته شد و با اختلاف ١٠٠رای رد شد! این آیین‌نامه دربردارنده‌ی مقررات جدید و یک‌دست برای مقابله با مهاجران غیرقانونی و یا کسانی است که در کشورهای عضو اتحادیه اروپا با تقاضای‌شان برای اقامت موافقت نشده است! بر پایه‌ی مقررات تازه، کشور میزبان می‌تواند مهاجرانی را که مجبور به خروج از کشور شده‌اند، تا ۶ ماه (و در مواردی استثنائی تا ۱۸ ماه) در زندان نگه دارد!

تصویب این طرح قانونی که “رهنمود بازگشت” نام گرفته است انتقادهای گستر ده‌ای را در میان احزاب چپ‌گرای اروپا و سازمان‌های غیر دولتی برانگیخته است. مهم‌ترین نکته یا اقدام پیش‌بینی شده در این طرح به مدت زمان بازداشت مهاجران غیر قانونی مربوط می‌شود. تقسیم بار مهاجرت در اروپا یک‌سان نیست. این بار بیش از همه بر دوش کشورهای جنوبی است. دوره بازداشت مهاجران غیرقانونی پیش از اخراج و بازگرداندن اجباری آنان به کشورشان نیز در کشورهای مختلف اتحادیه اروپا (بر مبنای قوانین و مقررات داخلی آنان) بسیار متفاوت است. این مدت در فرانسه سی و دو روز، در یونان سه ماه، در هفت کشور دیگر اتحادیه اروپا از جمله هلند و سوئد نا محدود است. به‌وجود آوردن استانداردهای واحد در همه‌ی کشورهای عضو اتحادیه برای برخورد با مسئله‌ی مهاجران، از دیگر مواردی بود که نمایندگان پارلمان اروپا بر سر آن به توافق رسیدند. هم‌چنین کشورهای عضو موظف شده‌اند، ظرف دو سال آینده، مقررات جدید را با سیستم حقوقی خود منطبق کنند و در آن بگنجانند!

بر اساس تخمین‌های کارشناسان پارلمان اروپا، ۱۰ میلیون مهاجر به صورت غیرقانونی در اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند. بیشتر این مهاجران به صورت قانونی وارد خاک کشورهای عضو اتحادیه شده‌اند، اما دیگر به کشور خود بازنگشته‌اند! طبق مقررات جدید، مهاجران غیر قانونی در وهله‌ی اول به کشور خود و در غیر این صورت به کشورهای سوم که با اتحادیه‌ی اروپا “پیمان بازگرداندن” را امضا کرده‌اند، بازگردانده می‌شوند! سوسیال دموکرات‌ها و چپ‌ها از منتقدان تصمیم اشتراسبورگ بودند. آن‌ها با بازداشت پیش از اخراج تا ۳ ماه موافقند و به اعتقاد آن‌ها نوجوانان و کودکان را نمی‌باید به کشورشان بازگرداند! یکی از نمایندگان چپ در مجلس ایتالیا، با انتقاد از “ذهنیت محصور کردن اروپا”، این آیین‌نامه را لکه‌ی ننگ و توهینی به سیستم حقوقی اروپا می‌داند و معتقد است این قوانین با فرهنگ میهمان‌نوازی در اروپا مغایرت دارند! نکته قابل یاد آوری این است که در طرح تصویب شده پارلمان اروپا (که از سوی مخالفان آن به رهنمود شرم ملقب شده است!) اخراج مهاجران غیر قانونی زیر هژده سال را ممنوع نکرده است! پنج سال ممنوعیت از اقامت در کشورهای اتحادیه اروپا پس از بازداشت و اخراج از این کشورها عاملی است که بیش از پیش خشم و انتقاد مخالفان طرح را، اعم از احزاب و سازمان‌های چپ و نهادها و تشکل‌های مدافع حقوق‌بشر، بر می‌انگیزد!

دو روز پس از تصویب رهنمود اروپایی اخراج خارجیان بدون پروانه اقامت، موج مخالفت علیه آن نه فقط در میان شهروندان اروپا شدت گرفته است، بل‌که اینک با ورود برخی از رهبران کشورهای آمریکای لاتین به صحنه، این ناخشنودی‌ها ، ابعاد به‌مراتب وسیع‌تری هم یافته است. پنج‌شنبه شب هوگو چاوز طی سخنانی، اروپا را تهدید کرد که تصویب چنین قوانینی می‌تواند با جلوگیری از ورود نفت به اروپا توام گردد! امروز خاو یر سولانا (رییس دیپلماسی اروپا) در واکنش به سخنان تند چاوز، این تهدید را به‌کلی نامتناسب ارزیابی کرد. هوگوچاوز، با توسل به حربه مقابله به مثل، حتا سرمایه‌گذاری‌های اروپایی را نیز مورد تهدید قرار داد! این در حالی است که اوو مورالس (رییس‌جمهوری بولیوی) و رافائل کره آ (رییس‌جمهوری اکواتور) هم طی سخنانی به تصویب این رهنمود اعتراض کرده و خواستار تشکیل یک جبهه بین‌المللی برای مقابله با آن شدند! رییس جمهوری اکواتور این قانون را تجاوزی به حقوق انسان‌ها قلم‌داد کرد. او مدعی شد که در سطح منطقه تماس‌هایی را آغاز کرده است تا به‌تواند علیه آن‌چه که خود “رهنمود شرم‌آور” نامید جبهه‌ای تدارک ببیند! گرچه شهروندان مهاجر آمریکای لاتین به‌طور عمده به سمت ایالات‌متحده مهاجرت می‌کنند، ولی طبق آمار بانک بین‌المللی توسعه (که سال پیش منتشر شد) بیش از پانزده در صد از پول‌هایی که به‌وسیله مهاجرین به آمریکای لاتین وارد می‌شود از جانب اروپاست.

تصویب قوانین جدید در حوزه‌ی مهاجرت تاثیر چندانی در آلمان ندارد. قوانینی که هم‌اکنون در آلمان برای برخورد با مهاجران غیر قانونی وجود دارد، با استانداردهای حداقلی که پارلمان اتحادیه به دنبال آن‌هاست هم‌خوان‌ هستند! در آلمان مدت زمان بازداشت مهاجران غیرقانونی پیش از اخراج آنان ۶ ماه است! هورست کوهلر (رییس‌جمهور آلمان) در سومین سخنرانی برلین خود در روز سه‌شنبه (۱۷ ژوئن) به گونه‌ای غیرمستقیم از قواعد کنونی پذیرش مهاجران در آلمان انتقاد کرد و گفت دمکراسی‌های دیگر (مانند ایالات‌متحده) مهاجران به کشور خود را با تیزهوشی برمی‌گزینند، به گونه‌ای که این مهاجران معمولن از آموزش بالاتری نسبت به میان‌گین آمریکایی‌ها برخوردارند. کوهلر به سیستم امتیازدهی برای گزینش مهاجران در کشورهای سنتی مهاجرت اشاره کرد و گفت که احزاب سیاسی در آلمان هنوز درباره‌ی چنین سیستمی به توافق نرسیده‌اند! (این در حالی است که شمار انسان‌هایی که به آلمان مهاجرت می‌کنند به تدریج کم و کم تر؛ و شمار آلمانی‌هایی که از کشورشان مهاجرت کردند و در کشور دیگری زندگی‌شان را ادامه دادند بیشتر و بیشتر می‌شود! در نتیجه به تدریج جامعه‌ی آلمان پیرتر می‌شود!)

در نیمه اول سال ٢٠٠٧ نزدیک به نود هزار مهاجر غیرقانونی از کشورهای اروپایی اخراج شده‌اند! به گفته بریس اورتوفو (وزیر مهاجرت فرانسه) با روی کار آمدن دولت جدید پس از پیروزی نیکلا سارکوزی (در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه) روند اخراج مهاجران غیرقانونی شدت گرفته است و این روند در سال ٢٠٠٧ سی ویک درصد و در شش ماهی که از سال جاری می‌گذرد هشتاد درصد افزایش داشته است! اومانیته (روزنامه نزدیک به حزب کمونیست فرانسه) در مقاله‌ای ضمن انتقاد از سیاست‌های سخت‌گیرانه دولت در مقابل مهاجران غیر قانونی به طعنه می‌نویسد که تنها پدیده روبه‌رشدی که دولت می‌تواند بدان ببالد اوج‌گیری منحنی اخراج این مهاجران است! در پایان باید این نکته را یادآور شد که همه مهاجران غیرقانونی از راه‌های غیر قانونی وارد کشورهای میزبان از جمله فرانسه نشده‌اند! و بخشی چشم‌گیر از آنان پس از سال‌ها اقامت قانونی، به‌خاطر قوانین سخت‌گیرانه و شرایط اقتصادی (از جمله ناتوانی در یافتن کار) به خیل مهاجران غیرقانونی پیوسته‌اند!

رادیو فارسی فرانسه ، دویچلند رادیو ، دویچه‌وله رادیو

خب شاید بگی این همه مطلبی که گفتی هیچکدومش ربطی به اینترنت نداشت! درست میگی ! و منم علتشو بهت میگم > اینترنت با این سرعت ها تا چندین سال دیگه هم به اینجا راه پیدا نمیکنه! و ما اگر هوس این سرعت ها رو بکنیم باید بریم اونطرف !( استثناعاتی مانند اینترنت ماهواره ای و... رو در نظر نمیگیریم. با این همه پیگرد و..)

راستی این حقوق ماهیانه 8000 دلار رو منبع معتبر داری؟ شنیده ها و... اینا رو بیخیال
اینجا رو بخون :

mehdi_08
16-08-2011, 19:28
و...

عزیز من شما هم بهتره یه خورده چشمت رو باز کنی توی همین تهران خونه ی معمولی توی یه منطقه متوسط کمتر از 300 میلیون نیست.
اتفاقا تکنولوژیش رو هم داریم فقط اونایی که اون بالا هستن نمی خوان ما داشته باشیم
همین قانون مسخره محدودیت 128 کیلوبیت بر ثانیه خودش باعث 50 درصد مشکلاته

matrix_3s
16-08-2011, 19:52
نمیدونم همه از همه چی ناراضین .........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس این بی شرفا چجوری سرپاهستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

wordship
16-08-2011, 20:52
عزیز من شما هم بهتره یه خورده چشمت رو باز کنی توی همین تهران خونه ی معمولی توی یه منطقه متوسط کمتر از 300 میلیون نیست.
اتفاقا تکنولوژیش رو هم داریم فقط اونایی که اون بالا هستن نمی خوان ما داشته باشیم

من عذر خواهی میکنم که نظرمو گفتم! و باعث ناراحتی و براگیخته شدن افکار شما شدم!
اما شما فکر میکنی این شرکت ها بدشون میاد پول بیشتر بگیرن و خدمات بهتری هم ارائه بدن؟؟
اما خودتم میگی فعلا که شیرفلکش رو بستن و تکنولوژی هم از نظر من سرعت بود نه ارائه اینترنت ! نامحدود
خوبه شما هم چشمتو باز کنی و بینی هنوز خیلی از منطقه ها فیبر نوری هم نشدن! و شما دم از تکنولوژی میزنی
البته بعضی ها هستن میخوان نظرات خودشونو به دیگران تحمیل کنن! گر چه به زور! ولی این نکته رو در نظر نمیگرن که همه ی شرایط میتونن بر افکار موثر باشن شما برو و فکر اینترنت عالی باش
:11:

saeedhashemee
16-08-2011, 21:15
دختر عمه من در کانادا اینترنت 20 مگ نامحدود و غیر شر یعنی همیشه سرعتش ثابته بعلاوه تلفن رایکان برای تماس با سراسر امریکایی شمالی و موبایل های امریکای شمالی بعلاوه 100 کانال اچ دی و غیر اچی دی از طریق فیبر نوری ماهی 60 دلار میده
البته میگه تا 100 مگ هم اینترنت دارند که هزینه اینترنت تنهاش میشه ماهی 50 دلار

sms11
16-08-2011, 21:31
خوش به حال دختر عمت
خوش به حال خارجی ها
این چیزارو آدم میشنوه یه آه جیگر سوز از ته دل آدم میاد بیرون

vanish
16-08-2011, 21:45
من عذر خواهی میکنم که نظرمو گفتم! و باعث ناراحتی و براگیخته شدن افکار شما شدم!
اما شما فکر میکنی این شرکت ها بدشون میاد پول بیشتر بگیرن و خدمات بهتری هم ارائه بدن؟؟
اما خودتم میگی فعلا که شیرفلکش رو بستن و تکنولوژی هم از نظر من سرعت بود نه ارائه اینترنت ! نامحدود
خوبه شما هم چشمتو باز کنی و بینی هنوز خیلی از منطقه ها فیبر نوری هم نشدن! و شما دم از تکنولوژی میزنی
نه عزیزم کسی ناراحت نشد!! اینجا جاییه برای بحث کردن
اینجوری مطمئن باش پول بیشتری به جیب میزنن! وقتی پهنای باند بالا باشه دیگه بهونه ای برای خدمات ضعیف ندارن ولی الان هر شرکتی یه قانون نانوشته ای داره واسه خودش که به یه طریقی حق کاربرا رو ضایع کنه! نمونش شاتل! سریس محدود رو بنام سرویس نامحدود میفروشن!!
بعدشم اینجا تاپیک مهاجرت نیست که اومدی راجب مهاجرت کردن مینویسی! میگیم ما چرا توی کشور خودمون همچین امکاناتی داشته باشیم؟!؟

wordship
16-08-2011, 22:13
نه عزیزم کسی ناراحت نشد!! اینجا جاییه برای بحث کردن
اینجوری مطمئن باش پول بیشتری به جیب میزنن! وقتی پهنای باند بالا باشه دیگه بهونه ای برای خدمات ضعیف ندارن ولی الان هر شرکتی یه قانون نانوشته ای داره واسه خودش که به یه طریقی حق کاربرا رو ضایع کنه! نمونش شاتل! سریس محدود رو بنام سرویس نامحدود میفروشن!!
بعدشم اینجا تاپیک مهاجرت نیست که اومدی راجب مهاجرت کردن مینویسی! میگیم ما چرا توی کشور خودمون همچین امکاناتی داشته باشیم؟!؟

سلام
گزاشتم تگ اسپویلر یعنی کسی براش مهم نبود نخونه! قائدتا برای شما جالب بوده و خوندیش! اگر نه متوجه نمیشدین چی هست! پس اینحای کار شما هم لنگ میزنه!
به هر صورت میدونم اینترنت وضعش خرابه ولی به نظر شما با نشون دادن سرعت های 20 مگ و.. دردی از ما دوا میشه؟؟؟
به غیر از حسرت اگر چیزی در ما بوجود میاد عنایت بفرمایید تا استفاده کنیم چون اینجا کسی رسیدگی نمیکنه! امیدوارم جواب قانع کننده ای داشته باشین

vanish
16-08-2011, 22:34
گزاشتم تگ اسپویلر یعنی کسی براش مهم نبود نخونه! قائدتا برای شما جالب بوده و خوندیش! اگر نه متوجه نمیشدین چی هست! پس اینحای کار شما هم لنگ میزنه!
توی اسپویلر گزاشتی ولی مطالب قبل و بعدش به نوشته های داخل اسپویلر مربوط بود بخاطر همین مجبوریم بخونیم!!!

به هر صورت میدونم اینترنت وضعش خرابه ولی به نظر شما با نشون دادن سرعت های 20 مگ و.. دردی از ما دوا میشه؟؟؟
به غیر از حسرت اگر چیزی در ما بوجود میاد عنایت بفرمایید تا استفاده کنیم چون اینجا کسی رسیدگی نمیکنه! امیدوارم جواب قانع کننده ای داشته باشین
نگفتیم دردی دوا میشه! ولی قرارم نیست بخاطر اینکه میدونیم همچی امکان تو ایران نیست خودمونو به اون راه بزنیم که انگار همچی مسئله ابی وجود نداره
حالا این وسطم بعضیا داغ دلشون تازه شده

vanish
16-08-2011, 22:39
راستی این حقوق ماهیانه 8000 دلار رو منبع معتبر داری؟ شنیده ها و... اینا رو بیخیال

اینجا رو بخون

matrix_3s
16-08-2011, 22:40
خیلی از جاهای ایران آب و برق و گاز ندارن ........................شما دارین سر اینترنت دعوا میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GHAGHALEELEE
17-08-2011, 01:04
نیازی نیست دیگه بگید خیلی بهتر از شما این ها رو میدونم
لازم دونستم نکاتی رو فقط برای شما بازگو کنم> همین جا معلم استخدامی اموزش و پرورش داریم بیشتر از ماهی 1.5 تا 2 میگیره!
معلم هست با سیاست کاری و کلاس و.. هزار تا از این برنامه ها 7 پشت خودش رو تامین میکنه! همین جا .
بگذریم...
من قیمت خونه توی نیورک رو نیمدونم درسته که اونجا دخل به خرج میاد و...
ولی ایا برای بنده و جنابعالی فرش قرمز پهن کرده اند تا بریم اونجا؟ اگر این طوری باشه که فکر نمیکنم کسی بدش بیاد از اونطرف

اینجا رو ببین :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر رابطه با قیمت گوشت گفتی درست میگی! شیراز از 17 هم گرونتره
خب یه چیز دیگه > شما میدونستی تویه اروپا مثلا دانمارک ایرانی هست الان سوار بنز هست ولی هنوز اقامت ندادنش! ؟ هفته ای یه بار میاد امضا میکنه و میره!
در رابطه با استرالیا مطالبی رو میخوندم > استرالیا دیگر نیاز به مهاجرین خاورمیانه و آسیایی ندارد مگر شما بتوانید اثبات کنید که ارزش این را دارید که استرالیا بخواهد به شما ویزا دهد. چگونه؟

1. زبان قوی (یعنی حداقل IELTS 7).
با داشتن آیلتس 7 شما تازه می توانید جملات روزمره را تا اندکی متوجه شوید. باور کنید. اینجا استرالیا است و لهجه استرالیایی سخت است. لذا اگر نمی توانید آیلتس 7 بگیرید نه وقتتان خودتان را تلف کنید و نه وقت بنده را.
2. سابقه کار: حداقل 3 سال مفید
آقا یا خانم محترمی که تازه فارغ التحصیل شده اید شما حداقل باید 3 سال سابقه کار مفید داشته باشی وگرنه ول معطلی.
خواهش می کنم ایمیل نزنید که من تازه فارغ التحصیل شدم و یا ترم دیگه تمام می کنم می تونم مهاجرت کنم یا نه؟ نه عزیز من نمی تونید. کار در حین تحصیل هم به ندرت قابل قبول هست. 3 سال سابقه مفید بعد از اتمام تحصیل.
سابقه کار دانشگاهی هم به درد نمی خوره.

3. رشته به درد بخور
شرمنده دوستان گرافیست، کتابدار، مترجم، مدیران سطوح مختلف، موسیقی دان و نوازنده، روانشناس، کارشناس دروس علوم پایه (ریاضی، شیمی، فیزیک، ...)، رزمی کار و ...
به نظر شما تو استرالیا کم از این آدما هست که شما تقاضای مهاجرت می کنید. لذا اگر رشته شما در ایران زیاد دلچسب نیست اصلا فکر اینجا رو از سرت بیرون کن.
اگر هم بچه بازاری هستید و اهل بیزنس و سرمایه گزاری که شما باید حداقل 500 میلیون تومان داشته باشید.

4. سن مناسب
استرالیا به نوجوانان 20 ساله نیاز نداره. رنح سنی مطلوب 25 سال تا 39 سال هست و تمام. اونهم به شرطی که 3 سال سابقه کار داشته باشی.
امیدوارم این از تعداد ده ها ایمیلی (که بنده اصلا جواب هم نمی دهم) بکاهد. لطفا فقط و فقط هنگامی به بنده ایمیل بزنید که یا آیلتس 7 گرفتین یا آمادگی گرفتنش رو دارید.

با تشکر

شما به شخصه کدوم یکی از این شرایط رو داری که دلت رو برای اینترنتش لک زده؟ یا فکر کردی با ایجاد این تاپیک و تاپیک های مشابه میان و سرعت ما رو میبرن رویه 7 و 8 مگ؟
میدونستی بیشتر مهاجرایی که الان توی اروپا هستن به صورت قانونی رفتن اونور ولی دیگه بر نگشتن؟؟
من پیشنهاد میکنم حداقل اینجا رو بخونی :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمهاجرت غیر قانونی به انگلستان نمایندگان پارلمان اروپا روز ۱۸ ژوئن (چهارشنبه، ۲۹ خرداد) با اکثریت آرا به “آیین‌نامه‌ی بازگرداندن مهاجران غیرقانونی” رای مثبت دادند! طرح رهنمود بازگشت با ٣٦٧ رای موافق، ٢٠٦ رای مخالف و ١٠٩رای ممتنع به تصویب پارلمان اروپا رسید! اصلاحیه‌های پیشنهادی مخالفان هر بار به رای گذاشته شد و با اختلاف ١٠٠رای رد شد! این آیین‌نامه دربردارنده‌ی مقررات جدید و یک‌دست برای مقابله با مهاجران غیرقانونی و یا کسانی است که در کشورهای عضو اتحادیه اروپا با تقاضای‌شان برای اقامت موافقت نشده است! بر پایه‌ی مقررات تازه، کشور میزبان می‌تواند مهاجرانی را که مجبور به خروج از کشور شده‌اند، تا ۶ ماه (و در مواردی استثنائی تا ۱۸ ماه) در زندان نگه دارد!

تصویب این طرح قانونی که “رهنمود بازگشت” نام گرفته است انتقادهای گستر ده‌ای را در میان احزاب چپ‌گرای اروپا و سازمان‌های غیر دولتی برانگیخته است. مهم‌ترین نکته یا اقدام پیش‌بینی شده در این طرح به مدت زمان بازداشت مهاجران غیر قانونی مربوط می‌شود. تقسیم بار مهاجرت در اروپا یک‌سان نیست. این بار بیش از همه بر دوش کشورهای جنوبی است. دوره بازداشت مهاجران غیرقانونی پیش از اخراج و بازگرداندن اجباری آنان به کشورشان نیز در کشورهای مختلف اتحادیه اروپا (بر مبنای قوانین و مقررات داخلی آنان) بسیار متفاوت است. این مدت در فرانسه سی و دو روز، در یونان سه ماه، در هفت کشور دیگر اتحادیه اروپا از جمله هلند و سوئد نا محدود است. به‌وجود آوردن استانداردهای واحد در همه‌ی کشورهای عضو اتحادیه برای برخورد با مسئله‌ی مهاجران، از دیگر مواردی بود که نمایندگان پارلمان اروپا بر سر آن به توافق رسیدند. هم‌چنین کشورهای عضو موظف شده‌اند، ظرف دو سال آینده، مقررات جدید را با سیستم حقوقی خود منطبق کنند و در آن بگنجانند!

بر اساس تخمین‌های کارشناسان پارلمان اروپا، ۱۰ میلیون مهاجر به صورت غیرقانونی در اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند. بیشتر این مهاجران به صورت قانونی وارد خاک کشورهای عضو اتحادیه شده‌اند، اما دیگر به کشور خود بازنگشته‌اند! طبق مقررات جدید، مهاجران غیر قانونی در وهله‌ی اول به کشور خود و در غیر این صورت به کشورهای سوم که با اتحادیه‌ی اروپا “پیمان بازگرداندن” را امضا کرده‌اند، بازگردانده می‌شوند! سوسیال دموکرات‌ها و چپ‌ها از منتقدان تصمیم اشتراسبورگ بودند. آن‌ها با بازداشت پیش از اخراج تا ۳ ماه موافقند و به اعتقاد آن‌ها نوجوانان و کودکان را نمی‌باید به کشورشان بازگرداند! یکی از نمایندگان چپ در مجلس ایتالیا، با انتقاد از “ذهنیت محصور کردن اروپا”، این آیین‌نامه را لکه‌ی ننگ و توهینی به سیستم حقوقی اروپا می‌داند و معتقد است این قوانین با فرهنگ میهمان‌نوازی در اروپا مغایرت دارند! نکته قابل یاد آوری این است که در طرح تصویب شده پارلمان اروپا (که از سوی مخالفان آن به رهنمود شرم ملقب شده است!) اخراج مهاجران غیر قانونی زیر هژده سال را ممنوع نکرده است! پنج سال ممنوعیت از اقامت در کشورهای اتحادیه اروپا پس از بازداشت و اخراج از این کشورها عاملی است که بیش از پیش خشم و انتقاد مخالفان طرح را، اعم از احزاب و سازمان‌های چپ و نهادها و تشکل‌های مدافع حقوق‌بشر، بر می‌انگیزد!

دو روز پس از تصویب رهنمود اروپایی اخراج خارجیان بدون پروانه اقامت، موج مخالفت علیه آن نه فقط در میان شهروندان اروپا شدت گرفته است، بل‌که اینک با ورود برخی از رهبران کشورهای آمریکای لاتین به صحنه، این ناخشنودی‌ها ، ابعاد به‌مراتب وسیع‌تری هم یافته است. پنج‌شنبه شب هوگو چاوز طی سخنانی، اروپا را تهدید کرد که تصویب چنین قوانینی می‌تواند با جلوگیری از ورود نفت به اروپا توام گردد! امروز خاو یر سولانا (رییس دیپلماسی اروپا) در واکنش به سخنان تند چاوز، این تهدید را به‌کلی نامتناسب ارزیابی کرد. هوگوچاوز، با توسل به حربه مقابله به مثل، حتا سرمایه‌گذاری‌های اروپایی را نیز مورد تهدید قرار داد! این در حالی است که اوو مورالس (رییس‌جمهوری بولیوی) و رافائل کره آ (رییس‌جمهوری اکواتور) هم طی سخنانی به تصویب این رهنمود اعتراض کرده و خواستار تشکیل یک جبهه بین‌المللی برای مقابله با آن شدند! رییس جمهوری اکواتور این قانون را تجاوزی به حقوق انسان‌ها قلم‌داد کرد. او مدعی شد که در سطح منطقه تماس‌هایی را آغاز کرده است تا به‌تواند علیه آن‌چه که خود “رهنمود شرم‌آور” نامید جبهه‌ای تدارک ببیند! گرچه شهروندان مهاجر آمریکای لاتین به‌طور عمده به سمت ایالات‌متحده مهاجرت می‌کنند، ولی طبق آمار بانک بین‌المللی توسعه (که سال پیش منتشر شد) بیش از پانزده در صد از پول‌هایی که به‌وسیله مهاجرین به آمریکای لاتین وارد می‌شود از جانب اروپاست.

تصویب قوانین جدید در حوزه‌ی مهاجرت تاثیر چندانی در آلمان ندارد. قوانینی که هم‌اکنون در آلمان برای برخورد با مهاجران غیر قانونی وجود دارد، با استانداردهای حداقلی که پارلمان اتحادیه به دنبال آن‌هاست هم‌خوان‌ هستند! در آلمان مدت زمان بازداشت مهاجران غیرقانونی پیش از اخراج آنان ۶ ماه است! هورست کوهلر (رییس‌جمهور آلمان) در سومین سخنرانی برلین خود در روز سه‌شنبه (۱۷ ژوئن) به گونه‌ای غیرمستقیم از قواعد کنونی پذیرش مهاجران در آلمان انتقاد کرد و گفت دمکراسی‌های دیگر (مانند ایالات‌متحده) مهاجران به کشور خود را با تیزهوشی برمی‌گزینند، به گونه‌ای که این مهاجران معمولن از آموزش بالاتری نسبت به میان‌گین آمریکایی‌ها برخوردارند. کوهلر به سیستم امتیازدهی برای گزینش مهاجران در کشورهای سنتی مهاجرت اشاره کرد و گفت که احزاب سیاسی در آلمان هنوز درباره‌ی چنین سیستمی به توافق نرسیده‌اند! (این در حالی است که شمار انسان‌هایی که به آلمان مهاجرت می‌کنند به تدریج کم و کم تر؛ و شمار آلمانی‌هایی که از کشورشان مهاجرت کردند و در کشور دیگری زندگی‌شان را ادامه دادند بیشتر و بیشتر می‌شود! در نتیجه به تدریج جامعه‌ی آلمان پیرتر می‌شود!)

در نیمه اول سال ٢٠٠٧ نزدیک به نود هزار مهاجر غیرقانونی از کشورهای اروپایی اخراج شده‌اند! به گفته بریس اورتوفو (وزیر مهاجرت فرانسه) با روی کار آمدن دولت جدید پس از پیروزی نیکلا سارکوزی (در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه) روند اخراج مهاجران غیرقانونی شدت گرفته است و این روند در سال ٢٠٠٧ سی ویک درصد و در شش ماهی که از سال جاری می‌گذرد هشتاد درصد افزایش داشته است! اومانیته (روزنامه نزدیک به حزب کمونیست فرانسه) در مقاله‌ای ضمن انتقاد از سیاست‌های سخت‌گیرانه دولت در مقابل مهاجران غیر قانونی به طعنه می‌نویسد که تنها پدیده روبه‌رشدی که دولت می‌تواند بدان ببالد اوج‌گیری منحنی اخراج این مهاجران است! در پایان باید این نکته را یادآور شد که همه مهاجران غیرقانونی از راه‌های غیر قانونی وارد کشورهای میزبان از جمله فرانسه نشده‌اند! و بخشی چشم‌گیر از آنان پس از سال‌ها اقامت قانونی، به‌خاطر قوانین سخت‌گیرانه و شرایط اقتصادی (از جمله ناتوانی در یافتن کار) به خیل مهاجران غیرقانونی پیوسته‌اند!

رادیو فارسی فرانسه ، دویچلند رادیو ، دویچه‌وله رادیو

خب شاید بگی این همه مطلبی که گفتی هیچکدومش ربطی به اینترنت نداشت! درست میگی ! و منم علتشو بهت میگم > اینترنت با این سرعت ها تا چندین سال دیگه هم به اینجا راه پیدا نمیکنه! و ما اگر هوس این سرعت ها رو بکنیم باید بریم اونطرف !( استثناعاتی مانند اینترنت ماهواره ای و... رو در نظر نمیگیریم. با این همه پیگرد و..)

اینجا رو بخون :
برادر شما مثل اینکه از پست من بسیار عصبانی شده و همه چی رو قاطی کردید!اول بهتون پیشنهاد میکنم کمی خونسرد باشید و از چیزهایی که میخواهید بنویسید مطمئن بشید بعد روی قلم بیارید.
اول این رو بگم که فارغ اتحصیل حقوق هستم و به دلیل نوع تحصیلاتم مجبور اطلاعات خودم رو در زمینه مسایل سیاسی-اجتماعی-تاریخی-اقتصادی-... به روز کنم.
اما بریم سر صحبت های شما:
خواهر خود من معلم رسمی اموزش و پرورش هست .در دبیرستان هم تمام وقت تدریس میکنه.حقوق ماهیانه اش 350 هزار تومان است.حالا اگه تدریس خصوصی میکنه این دیگه به حقوقی که میگیره ربطی نداره.در صورتی که اون حقوق رو در کشورهای امریکای شمالی واسکاندیناوی معلم تنها از طریق تدریس در مدرسه بدست میاره.

اگر شما قیمت منزل در نیویرک رو نمیدونید ولی من میدونستم که ذکر کردم.
این مساله فرش قرمز رو متوجه نمیشم!مگه کسی گفت میخواد بره امریکا!در ضمن جایی که قدرت خرید اقتصادی و امنیت و رعایت ازادی های فردی بیشتر باشه مگر کسی بدش میاد بره اونجا زندگی کنه!
مسایل بعدی رو هم که مطرح کردید پاسخش در خط بالا ست.
اینترنت پرسرعت به محض تغییر فضای سیاسی مملکت به سرعت در دسترس همه قرار میگیره.در ضمن من تصور نمیکنم با این تاپیک اینترنت پر سرعت میگیرم.راهش چیز دیگه ای هست که همه میدونن ودنبالش هستن!

در ضمن شنیده های من شاید با شنیده های شما خیلی فرق کنه.خیلی از مطالبی که من میشنوم از زبان کسایی هست که در روزنامه ها و رسانه ها بعنوان منبع ازشون یاد میشه

نمیدونم چرا وقتی این پست رو دارم مینویسم یاد مناظره هایی می افتم که توی دانشگاه با بسیج دانشجویی داشتیم:11:.

wordship
17-08-2011, 09:04
برادر شما مثل اینکه از پست من بسیار عصبانی شده و همه چی رو قاطی کردید!اول بهتون پیشنهاد میکنم کمی خونسرد باشید و از چیزهایی که میخواهید بنویسید مطمئن بشید بعد روی قلم بیارید.
اول این رو بگم که فارغ اتحصیل حقوق هستم و به دلیل نوع تحصیلاتم مجبور اطلاعات خودم رو در زمینه مسایل سیاسی-اجتماعی-تاریخی-اقتصادی-... به روز کنم.
اما بریم سر صحبت های شما:
خواهر خود من معلم رسمی اموزش و پرورش هست .در دبیرستان هم تمام وقت تدریس میکنه.حقوق ماهیانه اش 350 هزار تومان است.حالا اگه تدریس خصوصی میکنه این دیگه به حقوقی که میگیره ربطی نداره.در صورتی که اون حقوق رو در کشورهای امریکای شمالی واسکاندیناوی معلم تنها از طریق تدریس در مدرسه بدست میاره.

اگر شما قیمت منزل در نیویرک رو نمیدونید ولی من میدونستم که ذکر کردم.
این مساله فرش قرمز رو متوجه نمیشم!مگه کسی گفت میخواد بره امریکا!در ضمن جایی که قدرت خرید اقتصادی و امنیت و رعایت ازادی های فردی بیشتر باشه مگر کسی بدش میاد بره اونجا زندگی کنه!
مسایل بعدی رو هم که مطرح کردید پاسخش در خط بالا ست.
اینترنت پرسرعت به محض تغییر فضای سیاسی مملکت به سرعت در دسترس همه قرار میگیره.در ضمن من تصور نمیکنم با این تاپیک اینترنت پر سرعت میگیرم.راهش چیز دیگه ای هست که همه میدونن ودنبالش هستن!

در ضمن شنیده های من شاید با شنیده های شما خیلی فرق کنه.خیلی از مطالبی که من میشنوم از زبان کسایی هست که در روزنامه ها و رسانه ها بعنوان منبع ازشون یاد میشه

نمیدونم چرا وقتی این پست رو دارم مینویسم یاد مناظره هایی می افتم که توی دانشگاه با بسیج دانشجویی داشتیم:11:.
نه دوست عزیز من عصبانی نشدم اما اگر کمی دقت کنید میبینید که همتون منتظر پستی اینطوری حالا از جانب هر کسی بودین تا تمام کمبود های اینترنتی اینجا رو بریزید سرش
من هم خودم دارم میگم اینترنت اینجا بدرد نمیخوره ولی باید فکر همه هزینه ها رو کرد! تویه پست قبلیم هم گفتم که اون اینترنت ماله خودشونه! و ما حالا حالا ها نباید فکر یه اینچنین اینترنتی باشیم! و اگر بخوایم فکر چینین اینترنتی باشم باید بریم اونطرف! پس لازم دونستم که بگم فعلا نه راه پس هست و نه راه پیش یعنی باید سوخت و ساخت! چون نه میشه با این وضعیت رفت اونطرف و فکر حقوق ماهی 8000 دلاری بود! و نه سرعت اینترنت ابنجا درست میشه!
و در جواب دوستمون که گفتن بحث رو بردی سر مهاجرت عرض کنم > لازم دونستم بگم با مهاجران اعم از ایرانی و ... چه برخوردی میشه! و شما فکر خونه و زندگی مرفه و.. اونجا هستین!
و خود بنده مطمئنم و با اطمینان خدمتتون عرض میکنم اگر به یکی مثل شما یه اینترنت حتی با سرعت 200 کیلو بایت و نامحدود بدن هیچ وقت هوس سر زدن به چنین تاپیک هایی به سرت نمیزنه! نمونش تا دو ماه پیش خودم!
حالا ما هر چی میگیم شما فقط سرعت اینترنت رو ملاک کنید
نمیخواستم اینو بگم ولی> حدود 2 سال پیش یکی از اقواممون رفت یه کشور اروپایی ! خدمتتون عرض کنم از لحاظ مالی هم مشکل خاصی نداشت اما همین طرف حدود 4 ماه هست اومده اینجا و داره همین جا زندگی میکنه!
در اصل منظور من اینه:::> شمایی که دم از حقوق هزاران دلاری اونجا میزیند! میدونید یه اب میوه اونجا حدود 2 تا 3 دلاره!
میدونید اونجا میوه رو دونه ای میخرن؟!
یا...
نه خیر شما فقط مبلغ دریافتی رو میینید و فکر میکنید که طرف نه خرج روزانه و نه لباس و نه ... هیچی نمیخواد!
به هر حال همونطوی که گفتم افکار و نظرات متفاوته و هرکس به هر چیز با دید خودش نگاه میکنه!
منم امیدوارم حداقل مسئله اینترنت اینجا رو حل کنند :11:

p30world am
17-08-2011, 09:29
درسته که اینترنت پرسرعت خوبه ولی فکرنکنم حیاتی باشه.اگه توایران سرعت کمه وازآخرمثلأششم هست دلیل برعدم پیشرفت نیست.بااومدن اینترنت ملی(شایداینترانت)بیشترکارا ی الکترونیکی ضروری مردم به سرعت حل میشه، باسرعت های بسیاربالا.درمورد سرعت دسترسی بالا برای دانلود،خود من همین چندوقت پیش باسرعت 12مگابایت درثانیه(دقیقه ای 720مگابایت) فایلی رودانلودکردم والآن هم اگه واقعأنیازباشه با7تا8مگ درثانیه دانلودمیکنم.اولش درسته برای بعضی افراد این سرعت ها هیجان داشته باشه ولی بعدازمدتی کاملأعادی میشه.همین اینترنت های پرسرعت فعلی موجود اگه کیفیت روفدای کمیت نکن واقعأبعضی کارای ضروری مردم که بااینترنت حل میشه،خیلی سریع انجام میشه.همه چیزکه دانلود نیست.
دوستان راه حل چیست؟یه جایی نوشته بودکه قراره اینترنت ملی(شایداینترانت) بیادباسرعت 8مگابیت برثانیه که فقط میشه سایتای دولتی رو برای خدمات الکترونیک استفاده کرد.واینترنت فعلی هم به وضع خودبرقرارخواهدبود.یعنی تاچندسال آینده خبری ازسرعت های بالابرای دسترسی کاربرای ایرانی به اینترنت جهانی نیست.اگرسرعت فعلی بالاترنره،حداقل قیمتش بسیارکاهش پیداکنه تامطلوب باشه.پس فکرکنم کاهش قیمت عملی ترازافزایش سرعت باشه.چون وزیرمحترم ارتباطات وفناوری اطلاعات میگفتن که75درصدپورت های پرسرعت بدون تقاضا مانده اند.به امیدپیشرفت روزافزون کشورعزیزمان ایران.
موفق باشید.

NirvanaH
17-08-2011, 11:05
بچه ها یه سوال؟!؟!
بالاترین سرعتی که به کاربرای خانگی در کشورهای خارجی دادن تا حالا،چند بوده؟ از چه نوعی بوده؟

حامد

p30world am
17-08-2011, 11:20
بچه ها یه سوال؟!؟!
بالاترین سرعتی که به کاربرای خانگی در کشورهای خارجی دادن تا حالا،چند بوده؟ از چه نوعی بوده؟

حامد

من 100مگابیت رودیدم.اینم آدرس:

alivw71
17-08-2011, 12:28
محدودیت سرعت هم اگه گفتید به چه دلیله؟
جواب:به این دلیل که نتونیم ویدئو (سیاسی داخلی) تو سایت های(سیاسی خارجی) اپلود کنیم. واقعا چه قدر ترسو هستن.
اگه گفتید چه کسانی ترسو هستن؟
جواب : به قول یکی از اعضای فورم (برادران قاچاقچی)

hermione
17-08-2011, 14:37
درسته که قانون محدودیت سرعت 128برای کاربر خانگی وجود داره ولی الان isp ها سرعت روی 1مگ و 2مگ می بندن به نظر من اگه با همین سرعت و قیمت (ماهی 10-15تومن) محدودیت حجمیو بردارن برای قدم اول خیلی عالیه که لا اقل برای 700مگ دانلود انقدر بیخوابی و شب زنده داری نکنیم
البته با برداشتن محدودیت حجمی و با وجود کاربرایی که می خوان صبح تا شب دانلود کنن چون سرعتامون شیر هست سرعت خیلی میاد پایین (اینم اشکال از ضعف تکنولوژی و امکاناته )

A.IvI.I.N
17-08-2011, 14:46
اینا ازاینکه اینترنت ارزون و خوب دست مردم بدن واهمه دارن:13:
الان سرانه ی اینترنت برای ملت ایران به 20kb/s نمیرسه...!!!

NirvanaH
17-08-2011, 15:14
من 100مگابیت رودیدم.اینم آدرس:

واووووووووووووووووو.100مگاب یت. خوش به حالشونه دیگه.

حامد

GHAGHALEELEE
17-08-2011, 15:50
ببینید دوستان در اینترنت دوتا مساله رو باید تفکیک کنید.یکی بخش سرگرمی هست.یکی بخش علمی و اقتصادی.

بخش سرگرمی میشه مثل همون دانلود و تماشای موزیک و فیلم و...
بخش علمی و اقتصادی میشه درامدزایی از طریق اینترنت و تبادل اطلاعات دانشگاهیان و هزاران چیز دیگه.
حالا یه سوال پیش میاد!ایا اینترنت پر سرعت باید فقط برای بخش اول باشه یا فقط بخش دوم و یا هر دو؟پاسخ من هر دو هست.حالا به مثالهایی که میزنم توجه کنید:
در بخش سرگرمی چنانچه سرعت نت بالا باشه صرفه جویی در وقت میشه.برای اینکه بفهمید صرفه جویی در وقت یعنی چی فقط همین مقدار بدونید که دولتها برای صرفه جویی در وقت نیروی انسانی جامعه (یعنی ما) پل میزنن-مترو میسازن-... .یعنی دولتها هزینه های اقتصادی فراوان میکنن تا بتونن وقت نیروی انسانی رو سازماندهی کنن.
در بخش علمی و اقتصادی هم که روشنه.مثلا به جای اینکه استاد توانمندی در جراحی قلب در تهران بخواد به تک تک شهرها سر بزنه و جراحی بکنه در تهران جراحی میکنه و بصورت ویدیو کنفرانس در 20 دانشگاه پزشکی کشور برای رزیدنتهای قلب پخش میشه.
پس با کمی دقت متوجه میشید که اینترنت پر سرعت نه تنها ضروری بلکه یکی از اصلی ترین معیارهای توسعه اقتصادی و فرهنگی و سیاسی و علمی و ... هست.

mehdi_08
17-08-2011, 16:29
درسته که قانون محدودیت سرعت 128برای کاربر خانگی وجود داره ولی الان isp ها سرعت روی 1مگ و 2مگ می بندن به نظر من اگه با همین سرعت و قیمت (ماهی 10-15تومن) محدودیت حجمیو بردارن برای قدم اول خیلی عالیه که لا اقل برای 700مگ دانلود انقدر بیخوابی و شب زنده داری نکنیم
البته با برداشتن محدودیت حجمی و با وجود کاربرایی که می خوان صبح تا شب دانلود کنن چون سرعتامون شیر هست سرعت خیلی میاد پایین (اینم اشکال از ضعف تکنولوژی و امکاناته )

خوب دقیقا اشکال کار همین جاس
وقتی توی قانون نوشته شده که 128 بیشتر ندین اگه شرکتی بیاد بیشتر از این مقدار رو به کاربر بده واگه سرویس کیفیت درستی رو نداشته باشه کاربر حق هیچ گونه اعتراضی نداره!!!!!!!!!!!! چون بیشتر از حق خودش گرفته!!!!!

NirvanaH
17-08-2011, 18:34
ببینید دوستان در اینترنت دوتا مساله رو باید تفکیک کنید.یکی بخش سرگرمی هست.یکی بخش علمی و اقتصادی.

بخش سرگرمی میشه مثل همون دانلود و تماشای موزیک و فیلم و...
بخش علمی و اقتصادی میشه درامدزایی از طریق اینترنت و تبادل اطلاعات دانشگاهیان و هزاران چیز دیگه.
حالا یه سوال پیش میاد!ایا اینترنت پر سرعت باید فقط برای بخش اول باشه یا فقط بخش دوم و یا هر دو؟پاسخ من هر دو هست.حالا به مثالهایی که میزنم توجه کنید:
در بخش سرگرمی چنانچه سرعت نت بالا باشه صرفه جویی در وقت میشه.برای اینکه بفهمید صرفه جویی در وقت یعنی چی فقط همین مقدار بدونید که دولتها برای صرفه جویی در وقت نیروی انسانی جامعه (یعنی ما) پل میزنن-مترو میسازن-... .یعنی دولتها هزینه های اقتصادی فراوان میکنن تا بتونن وقت نیروی انسانی رو سازماندهی کنن.
در بخش علمی و اقتصادی هم که روشنه.مثلا به جای اینکه استاد توانمندی در جراحی قلب در تهران بخواد به تک تک شهرها سر بزنه و جراحی بکنه در تهران جراحی میکنه و بصورت ویدیو کنفرانس در 20 دانشگاه پزشکی کشور برای رزیدنتهای قلب پخش میشه.
پس با کمی دقت متوجه میشید که اینترنت پر سرعت نه تنها ضروری بلکه یکی از اصلی ترین معیارهای توسعه اقتصادی و فرهنگی و سیاسی و علمی و ... هست.

این حرف، حرف کاملا درستیه. ولی مشکل مملکت ما اینه که اختیار رو با مشتری نمی زارن. شاید طرف دلش بخواد ماهی 200هزار تومن بده که اینترنت 2مگابایت داشته باشه نه اینکه با هزار بدبختی اسیر بیت و بدبختی و سرعت کم بشه.
در کشورهای خارج شیر فلکه شلتره و طرف راحت تر میتونه سرعتهای بال رو برای خونش بگیره. حالا این چه اشکالی داره که طرف کارش خانگی باشه و سرعت بالا بگیره.

حامد

p30world am
17-08-2011, 20:05
خبرجدید

سازمان رگولاتوری:محدودیت حجمی نباید اعمال شود.

فکر کنم لینک شکایت از خدمات دهنده ها این باشه

alivw71
17-08-2011, 21:09
به خدا اگه به هر کاربر خونگی کم کم 1 مگابابیت بدون محدودیت حجم راضی میشیم . ولی کی 1 سال دیگه 2سال دیگه......10 سال بعد.......
هر وریزی که میاد میگه محدودیت 128 رو بر میدارم . بعد مجلس تصمیم میگیره 128 کیلوبیت کافیه. یکی نیست تو مجلس سواد it داشته باشه.
شاید فکر میکن 128 که هست 128 کیلوبایته .بعید نیست.

NirvanaH
17-08-2011, 21:26
خبرجدید

سازمان رگولاتوری:محدودیت حجمی نباید اعمال شود.

فکر کنم لینک شکایت از خدمات دهنده ها این باشه

کو تا اجرایی بشه!!!

حامد

ArashMiniStar
17-08-2011, 21:42
درسته که اینترنت پرسرعت خوبه ولی فکرنکنم حیاتی باشه.اگه توایران سرعت کمه وازآخرمثلأششم هست دلیل برعدم پیشرفت نیست.بااومدن اینترنت ملی(شایداینترانت)بیشترکارا ی الکترونیکی ضروری مردم به سرعت حل میشه، باسرعت های بسیاربالا.درمورد سرعت دسترسی بالا برای دانلود،خود من همین چندوقت پیش باسرعت 12مگابایت درثانیه(دقیقه ای 720مگابایت) فایلی رودانلودکردم والآن هم اگه واقعأنیازباشه با7تا8مگ درثانیه دانلودمیکنم.اولش درسته برای بعضی افراد این سرعت ها هیجان داشته باشه ولی بعدازمدتی کاملأعادی میشه.همین اینترنت های پرسرعت فعلی موجود اگه کیفیت روفدای کمیت نکن واقعأبعضی کارای ضروری مردم که بااینترنت حل میشه،خیلی سریع انجام میشه.همه چیزکه دانلود نیست.
دوستان راه حل چیست؟یه جایی نوشته بودکه قراره اینترنت ملی(شایداینترانت) بیادباسرعت 8مگابیت برثانیه که فقط میشه سایتای دولتی رو برای خدمات الکترونیک استفاده کرد.واینترنت فعلی هم به وضع خودبرقرارخواهدبود.یعنی تاچندسال آینده خبری ازسرعت های بالابرای دسترسی کاربرای ایرانی به اینترنت جهانی نیست.اگرسرعت فعلی بالاترنره،حداقل قیمتش بسیارکاهش پیداکنه تامطلوب باشه.پس فکرکنم کاهش قیمت عملی ترازافزایش سرعت باشه.چون وزیرمحترم ارتباطات وفناوری اطلاعات میگفتن که75درصدپورت های پرسرعت بدون تقاضا مانده اند.به امیدپیشرفت روزافزون کشورعزیزمان ایران.
موفق باشید.
چیزی که من تو اینترانت میبینم فقط سایت های دواتی و عادی هست که با اینترنت عادی هم میشه کار کرد!
بحث باید روی اینترنت باشه.اینا میخواین از زیر کار در برن!

ArashMiniStar
17-08-2011, 21:59
نه دوست عزیز من عصبانی نشدم اما اگر کمی دقت کنید میبینید که همتون منتظر پستی اینطوری حالا از جانب هر کسی بودین تا تمام کمبود های اینترنتی اینجا رو بریزید سرش
من هم خودم دارم میگم اینترنت اینجا بدرد نمیخوره ولی باید فکر همه هزینه ها رو کرد! تویه پست قبلیم هم گفتم که اون اینترنت ماله خودشونه! و ما حالا حالا ها نباید فکر یه اینچنین اینترنتی باشیم! و اگر بخوایم فکر چینین اینترنتی باشم باید بریم اونطرف! پس لازم دونستم که بگم فعلا نه راه پس هست و نه راه پیش یعنی باید سوخت و ساخت! چون نه میشه با این وضعیت رفت اونطرف و فکر حقوق ماهی 8000 دلاری بود! و نه سرعت اینترنت ابنجا درست میشه!
و در جواب دوستمون که گفتن بحث رو بردی سر مهاجرت عرض کنم > لازم دونستم بگم با مهاجران اعم از ایرانی و ... چه برخوردی میشه! و شما فکر خونه و زندگی مرفه و.. اونجا هستین!
و خود بنده مطمئنم و با اطمینان خدمتتون عرض میکنم اگر به یکی مثل شما یه اینترنت حتی با سرعت 200 کیلو بایت و نامحدود بدن هیچ وقت هوس سر زدن به چنین تاپیک هایی به سرت نمیزنه! نمونش تا دو ماه پیش خودم!
حالا ما هر چی میگیم شما فقط سرعت اینترنت رو ملاک کنید
نمیخواستم اینو بگم ولی> حدود 2 سال پیش یکی از اقواممون رفت یه کشور اروپایی ! خدمتتون عرض کنم از لحاظ مالی هم مشکل خاصی نداشت اما همین طرف حدود 4 ماه هست اومده اینجا و داره همین جا زندگی میکنه!
در اصل منظور من اینه:::> شمایی که دم از حقوق هزاران دلاری اونجا میزیند! میدونید یه اب میوه اونجا حدود 2 تا 3 دلاره!
میدونید اونجا میوه رو دونه ای میخرن؟!
یا...
نه خیر شما فقط مبلغ دریافتی رو میینید و فکر میکنید که طرف نه خرج روزانه و نه لباس و نه ... هیچی نمیخواد!
به هر حال همونطوی که گفتم افکار و نظرات متفاوته و هرکس به هر چیز با دید خودش نگاه میکنه!
منم امیدوارم حداقل مسئله اینترنت اینجا رو حل کنند :11:
اینترنت مال خودشونه؟؟ یعنی چی؟
دیتا سنتر تو اروپا داریم بعد آمریکا استفاده میکنه! الان مال خودشه؟

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

تو کشوری که نه در داره نه پیکر هیچ چی درست نمیشه!!
اینجا تخفیف میدن به سرویس دهنده های ای دی اس ال قیمت رو کاهش نمیدن!!
خوب الان همون آقایونی که چند صد میلیون حقوق میگیرن چی کار میکنن؟ کی باید رسیدگی کنه؟:2:
کجاست این آرمان های امام راحل؟؟ آب برق گاز مجانی میکنیم؟ این بود مجانی؟
خودتون رو اینقدر گول نزنید!
اگر هم اینقدر شک دارید بذارید من آشنا تو اروپا زیاد دارم ازشون میپرسم که قیمت ها و حقوق ها چطوره!
ولی مطمعنا وضعشون بهتره!:13:

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

در ضمن اینکه اون آشناهتون که رفته اونجا 4 ماهه برگشته دلیل تمام اینها نمیشه.
درسته که جو کشور هایی مثل اینگلیس برای ایرانی ها خیلی بد شده به خاطر تبلیغات! ولی اگه کسی با هدفی کاری رو بکنه هیچ وقت در جا نمیزنه.میبینی طرف انگلیسی حالیش نیست زاتا نمیتونه سازگار بشه با محیط جدید که اینطوری میشه.پس مشکلات بعضی ها رو به همه ربط ندید!

NirvanaH
17-08-2011, 22:13

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

خوب الان همون آقایونی که چند صد میلیون حقوق میگیرن چی کار میکنن؟ کی باید رسیدگی کنه؟:2:
اگر هم اینقدر شک دارید بذارید من آشنا تو اروپا زیاد دارم ازشون میپرسم که قیمت ها و حقوق ها چطوره!

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

درسته که جو کشور هایی مثل اینگلیس برای ایرانی ها خیلی بد شده به خاطر تبلیغات! ولی اگه کسی با هدفی کاری رو بکنه هیچ وقت در جا نمیزنه.میبینی طرف انگلیسی حالیش نیست زاتا نمیتونه سازگار بشه با محیط جدید که اینطوری میشه.پس مشکلات بعضی ها رو به همه ربط ندید!

داداش حرف دل منو زدی. دمت گرم.

حامد

wordship
17-08-2011, 23:03

پس تازه رسیدی به حرف من!! تازه ...
میگم که فعلا افسار اسب دستشون هست هر راهی بخوان میبرنش!! طبق گفته خودتون!
البته طبق این لینک ها اینترنت باید نامحدود بشه توی ایران :

مشکلات بعضی ها رو به همه ربط ندید!

و ربطش به شما؟؟

NirvanaH
17-08-2011, 23:06
آقا بحث جالب شده. خواهشاً با تندی و جهتگیری بحث رو به حاشیه نکشید.
یک دنیا ممنون.

حامد

gtairani
18-08-2011, 00:17
دوستان اگه دوست دارید که کشور خودمون هم اینترنت پر سرعت داشته باشه فقط یه راه حل داره:
از اینترنت استفاده نکنیم.اگر از اینترنت استفاده نکنیم شرکت های اینترنت میلیونی ضرر می کنند و سرعتشون رو می برن بالا.دوستان نظرشون چیه؟

M A T I N
18-08-2011, 00:23
دوستان اگه دوست دارید که کشور خودمون هم اینترنت پر سرعت داشته باشه فقط یه راه حل داره:
از اینترنت استفاده نکنیم.اگر از اینترنت استفاده نکنیم شرکت های اینترنت میلیونی ضرر می کنند و سرعتشون رو می برن بالا.دوستان نظرشون چیه؟

مثل اینهکه در اعتراض به آلودگی هوای تهران از بقیه بخوای 5 دقیقه نفس نکشن :46:

mehdi_pro2
18-08-2011, 00:49
سرعت اینترنت ایران خیلی هم خوبه!
شما باید به طور منطقی بررسی کنید داخل ایران کپی رایت رعایت نمیشه
واقعا حاضر هستید سرعت اینترنت زیاد بشه ولی فیلم و نرم افزار های رو با قیمت 100 برابر! بخرید؟؟؟
مثلا شما با این سرعت مزخرف ایران یه فیلم 700 مگی 12 ساعت طول میکشه ولی می دونی برای خریدن این فیلم چقدر باید هزینه کنی ؟
مثلا یه برنامه فتوشاپ داخل اروپا و امریکا 500$ دلار هستش کسی تو ایران پیدا میشه که بیاد برنامه ویندوز و فتوشاپ رو با این قیمت بخره؟

کسی دیگه میاد قهوه تلخ رو بخره؟ { همه میرن یوتوب انلاین نگاه می کنند دیگه نیازی به دانلود هم نیست با اینترنت چند مگی! :31: }
و...

M A T I N
18-08-2011, 01:03
واقعا حاضر هستید سرعت اینترنت زیاد بشه ولی فیلم و نرم افزار های رو با قیمت 100 برابر! بخرید؟؟؟
مثلا شما با این سرعت مزخرف ایران یه فیلم 700 مگی 12 ساعت طول میکشه ولی می دونی برای خریدن این فیلم چقدر باید هزینه کنی ؟
مثلا یه برنامه فتوشاپ داخل اروپا و امریکا 500$ دلار هستش کسی تو ایران پیدا میشه که بیاد برنامه ویندوز و فتوشاپ رو با این قیمت بخره؟

کسی دیگه میاد قهوه تلخ رو بخره؟ { همه میرن یوتوب انلاین نگاه می کنند دیگه نیازی به دانلود هم نیست با اینترنت چند مگی! :31: }
و...

با عرض معذرت ولی اینا الان چه ربطی به هم دارن ؟:13:
شما فکر میکنی الان تو بقیه کشورهایی که قانون کپی رایت دارن همه میرن فیلم و نرم افزارا رو میخرن
کپی رایت قبل از اینکه قانون باشه فرهنگه !

luches
18-08-2011, 01:19
شما فکر میکنی الان تو بقیه کشورهایی که قانون کپی رایت دارن همه میرن فیلم و نرم افزارا رو میخرن
لپ کلام رو گفتی عزیزم.......

برو تو ساین تورنت Thepiratebay.org فقط ببین این خارجیها واقعا چقدر کپی رایت رعایت میکنن !!!! یارو امریکایی که تو بدترین و سخت گیر کشور از نظر قانون کپی رایت زندگی میکنه از ISP ایمیل اخطار میگیره که شما محتوای کپی رایت دانلود کردید . طرف میره فرداش دنبال HIDE IP و دو مین بعد دوباره شروع میکنه دانلود کردن . اینا خودشونم رعایت نمیکنن عزیزم .:31:

mehdi_pro2
18-08-2011, 01:29

خیلی ربط دارن
کپی رایت فرهنگه؟؟؟ :19: شوخی می کنی؟
بنظرت چند درصد مردم ایران می تونند برای ویندوز 500 هزار تومن هزینه کنند؟
فکرشو بکن بری لپ تاپ 700 هزار تومن بخری 500 هزار تومن هم بدی برای ویندوز 500 هزار تومن دیگه هم برای فتوشاپ 100 هزار تومن هم برای بازی فوتبال PES 2012 :31:

اگه امریکا قانون کپی رایت رو برداره تمام صنعت بازی و فیلم و موزیکشون نابود میشه :27:
حالا تو بیا فرهنگ سازی کن! :27:
امریکایی ها بخاطر فرهنگشون نیست که دانلود نمی کنند بخاطر اینه که اگه دانلود کنند با توپ تانک ارتش می رن تو خونش می برنش زندان! :46:

GHAGHALEELEE
18-08-2011, 01:58

و...
سرعت اینترنت ایران چیزی در حد فاجعه هست.این رو بر طبق امارهای منتشر شده چه از طرف خود حکومت و چه از طرف نهادهای مستقل میگم.
شما همه چیز رو با هم میبایست بگید.گفتن نیمی از واقعیت دلیل بر گفتن واقعیت نیست.اگر قرار باشه کپی رایت در ایران رعایت بشه (یعنی حقوق مولف و ناشر) باید حقوق و ازادی های فردی هم رعایت بشه.و این چیزی نیست جز دموکراسی.تازه بماند به قول دوستمون توی تورنت (که 40 درصد ترافیک اینترنت دنیا رو گرفته) دیگه اخر کپی رایت رو میبینیم!
بعد هم شرکت ادوبی که قرار نیست محصولاتش رو با همون قیمتی که تو امریکا میده توی یک کشور فقیر هم با همون قیمت بده که!500 دلار شاید برای امریکایی پول معمولی باشه اما تو کشوری مثل پاکستان کمر شکن هست.پس قیمت رو تو اونجا ها میارن پایین.دقت هم کنیم موقع نصبش ملیتت رو هم میپرسه

M A T I N
18-08-2011, 02:11
خیلی ربط دارن
فکرشو بکن بری لپ تاپ 700 هزار تومن بخری 500 هزار تومن هم بدی برای ویندوز 500 هزار تومن دیگه هم برای فتوشاپ 100 هزار تومن هم برای بازی فوتبال PES 2012 :31:

اگه امریکا قانون کپی رایت رو برداره تمام صنعت بازی و فیلم و موزیکشون نابود میشه :27:
امریکایی ها بخاطر فرهنگشون نیست که دانلود نمی کنند بخاطر اینه که اگه دانلود کنند با توپ تانک ارتش می رن تو خونش می برنش زندان! :46:

همین الان 99% ریپ فیلم ها و کرک نرم افزارا رو همین خارجی هایی که تو کشورشون کپی رایت دارن درست میکنن
بیشتر مجازات هم واسه اون کس هایی هست که این کارا رو میکنن نه مصرف کننده هاش !
هر کسی تا یه سطحی قانون رو رعایت میکنه اینجا کسی توقع نداره کسی که درامدش 1 تومنه 500 به خاطره ویندوز
بده ولی خیـــــلی ها هستن با اینکه میتونن مثلا قهوه تلخ رو دانلود کنن میرن میخرن .
یا مثلا شما وقتی یه متنی رو از یه سایتی کپی میکنی منبع رو پایینش مینویسی به خاطر اینه که میترسی نویسندش
با پلیس بیاد در خونتون یا اینکه وجدانت اینو میگه ؟

vanish
18-08-2011, 02:44
من واقعا بعضی طرز فکرا رو میبینم میخوام کلمو بکوبم به دیوار

wordship
18-08-2011, 08:06
من واقعا بعضی طرز فکرا رو میبینم میخوام کلمو بکوبم به دیوار

عزیز هر کسی طرز فکری داره! و مورد حترام هست! و لازم نیست شما به خاطر طرز فکر دیگران کلتون رو بکوبین توی دیوار!
با اینکه اینجا اینترنت وضعش خرابه ولی میدونستید خیلی ها هستن که همین 3 ماه 8 گیگ رو هم نمتیونن استفاده کنن؟ یا فقط افرادی مثل خودتون و بنده و امثالمون که اینترنت 2 مگ هم براشون جوابگو نیست رو مد نظر دارید؟؟
همه که اینترنت رو نمیخوان برای دانلود به عنوان مثال همون فیلمی که باید براش 2 شب بیدار بشی تا انلود بشه!
میتونی با هزینه ناچیزی بخریش مثلا اینجا هر دی وی دی 1000 تومنه بیشتر بخری ارزونتر میشه
حالا کاری نداریم به این مساله اما اگر خیلی اینترنت اینجا براتون ضعیفه! و جوابگوتون نیست باید هزینه بیشتری کنید و اینترنت بهتری بگیرید! میشه با حدود 200 دانلود افلاین راه انداخت! با سرعت خوب . حالا به همین میزان هر چی بیشتر خرج کنید میتونید اینترنت بهتری بگیرید!
اما مساله ما اینجاست! که هم سرعت بالا میخوایم و هم نامحدود بودن و هم قیمت ارزون که امری غیر ممکنه (حداقل تا چند سال دیگه)
به شخصه حاضرم یه اینترنت نامحدود باسرعت 100 کیلو تویه ثانیه نه زیاد تر بهم بدن ماهی 20 تومن! حداقل طرز فکر من کمی معقولانه تر هت در این زمینه ! و چیزی رو میخوام که حقم هست و امکانش هم هست:19:
اما شما میخواید اینترنت پر سرعت مثل خارج نامحدود و... همه اینارو با هم داشته باشید حالا هر چی هم دلیل و منظق بیارید و بگید اینترنت اصل مهمی توی زندگی هست و... فعلا اونطوری نمیشه. اما میشه پله های ترقی رو یکی یکی طی کرد! فعلا همین که دیشب 20.30 گفته که مخابرات و سازمان ازتباطات رادیویی اعلام کردن نباید هیچ گونه محدودیتی توی حجم دریافت و ارسال اطلاعات باشه خودش خیلی خوبه! اما تا همینم عملی بشه که قانون خودشونه! بنده دیگه باید با عصا بیام توی اینترنت چه برسه که بخوام اینجا رو با خارج مقایسه کنم! وقتی همه امکانات و تجهیراتمون شد مثله امریکا و اروپا اونوقت اینترنتمون هم میشه!

NirvanaH
18-08-2011, 08:29
منم با دوستمون موافقم. مقایسه ایران در بیشتر زمینه ها با بیشتر کشورهای آمریکایی و اروپایی و عیضاً بعضی از کشورهای آسیایی اشتباه محض هستش.این امر در مورد اینترنت هم کاملا مصداق داره. من آدم وطن گریز ی نیستم ولی از دروغ خیلی بدم میاد.آخه کشوری که هنوز زیر ساخت پهنای باند نداره چه طوری میتونه با کشورهایی که برای دادن سرویس اینترنت به کابل برق رو آوردن! مقایسه کرد.

حامد

HOSEIN2398
18-08-2011, 10:39
بابا من که جوابم رو نگرفتم منظورم فیبر نوری این مباحث تخصصی نبود که منطورم اینه که از که نوع ( وایمکس ، ای دی اس ال ، وایرلس ) اینترنتی استفاده میکنند ؟

ArashMiniStar
18-08-2011, 10:41

و...
عزیز مطمعن باش اگه تعداد کسانی که نسخه اورجینال میگیرند کم بودند الان همه شرکت های نرم افزاری گیم باید ورشکست می شدند.:27:

HOSEIN2398
18-08-2011, 10:45
آقا هر چی باشه کشورونه دیگه چی کارش میشه کرد ما که این همه صبر کردیم یه خورده ام روش پشت سر کشور خودمون بد نگیم

ArashMiniStar
18-08-2011, 10:47
منم با دوستمون موافقم. مقایسه ایرامن در بیشتر زمینه ها با بیشتر کشورهای آمریکایی و اروپایی و عیضاً بعضی از کشورهای آسیایی اشتباه محض هستش.این امر در مورد اینترنت هم کاملا مصداق داره. من آدم وطن گریز ی نیستم ولی از دروغ خیلی بدم میاد.آخه کشوری که هنوز زیر ساخت پهنای باند نداره چه طوری میتونه با کشورهایی که برای دادن سرویس اینترنت به کابل برق رو آوردن! مقایسه کرد.

حامد
حرف زیر ساخت شد.مگه ای دی اس ال تا 24 مگ سرعت نداره؟پس برای چی اینجا باید با کیلوبایتش سر و کله بزنیم؟؟؟ وایمکس اومد برای اینترنت کیلو بایتی؟:46::13:

HOSEIN2398
18-08-2011, 10:51

و...

شما تقریبا راست میگی ولی خیلی از کشور های دنیا این جوریه

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

و...

شما تقریبا راست میگی ولی خیلی از کشور های دنیا این جوریه

NirvanaH
حرف زیر ساخت شد.مگه ای دی اس ال تا 24 مگ سرعت نداره؟پس برای چی اینجا باید با کیلوبایتش سر و کله بزنیم؟؟؟ وایمکس اومد برای اینترنت کیلو بایتی؟:46::13:

ای بابا.24!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
به خدا می خوای یه سرویس یه مگ برداری یارو هزار تا کپی ازت میخواد که به قول خودش ثبت کنه توی پرونده. من رفتم یه یک مگ بگیرم یه نصف روز دنبال کپی هی مدارک بودم.1مکابیت دریافت به صورت شتاب(Burst). آخرشم اونی که فکر میکردم نبود:2:

حامد

ArashMiniStar
عزیز هر کسی طرز فکری داره! و مورد حترام هست! و لازم نیست شما به خاطر طرز فکر دیگران کلتون رو بکوبین توی دیوار!
با اینکه اینجا اینترنت وضعش خرابه ولی میدونستید خیلی ها هستن که همین 3 ماه 8 گیگ رو هم نمتیونن استفاده کنن؟ یا فقط افرادی مثل خودتون و بنده و امثالمون که اینترنت 2 مگ هم براشون جوابگو نیست رو مد نظر دارید؟؟
همه که اینترنت رو نمیخوان برای دانلود به عنوان مثال همون فیلمی که باید براش 2 شب بیدار بشی تا انلود بشه!
میتونی با هزینه ناچیزی بخریش مثلا اینجا هر دی وی دی 1000 تومنه بیشتر بخری ارزونتر میشه
حالا کاری نداریم به این مساله اما اگر خیلی اینترنت اینجا براتون ضعیفه! و جوابگوتون نیست باید هزینه بیشتری کنید و اینترنت بهتری بگیرید! میشه با حدود 200 دانلود افلاین راه انداخت! با سرعت خوب . حالا به همین میزان هر چی بیشتر خرج کنید میتونید اینترنت بهتری بگیرید!
اما مساله ما اینجاست! که هم سرعت بالا میخوایم و هم نامحدود بودن و هم قیمت ارزون که امری غیر ممکنه (حداقل تا چند سال دیگه)
به شخصه حاضرم یه اینترنت نامحدود باسرعت 100 کیلو تویه ثانیه نه زیاد تر بهم بدن ماهی 20 تومن! حداقل طرز فکر من کمی معقولانه تر هت در این زمینه ! و چیزی رو میخوام که حقم هست و امکانش هم هست:19:
اما شما میخواید اینترنت پر سرعت مثل خارج نامحدود و... همه اینارو با هم داشته باشید حالا هر چی هم دلیل و منظق بیارید و بگید اینترنت اصل مهمی توی زندگی هست و... فعلا اونطوری نمیشه. اما میشه پله های ترقی رو یکی یکی طی کرد! فعلا همین که دیشب 20.30 گفته که مخابرات و سازمان ازتباطات رادیویی اعلام کردن نباید هیچ گونه محدودیتی توی حجم دریافت و ارسال اطلاعات باشه خودش خیلی خوبه! اما تا همینم عملی بشه که قانون خودشونه! بنده دیگه باید با عصا بیام توی اینترنت چه برسه که بخوام اینجا رو با خارج مقایسه کنم! وقتی همه امکانات و تجهیراتمون شد مثله امریکا و اروپا اونوقت اینترنتمون هم میشه!
مگه همه چی رو با سی دی 1000 میشه خرید؟
شمایی که دم از قانون اونجا میزنی.اینجا ما هم چیزی به نام اسلام داریم.کجاش نوشته نرم افزار ها بازی هارو بدون رعایت کپی رایت (یعنی دزدی تمام) استفاده کنیم؟
از این حرفا هم مخابرات زیاد میزنه.مخابرات از وقتی خصوصی شده بدتر شده.فقط به دنبال سود خودشه نه مردم.:13::13::13::13:
اینا همش حرفه حرف.نمونش هم گفتم.:21:

ArashMiniStar
18-08-2011, 10:56
به خدا می خوای یه سرویس یه مگ برداری یارو هزار تا کپی ازت میخواد که به قول خودش ثبت کنه توی پرونده. من رفتم یه یک مگ بگیرم یه نصف روز دنبال کپی هی مدارک بودم.1مکابیت دریافت به صورت شتاب(Burst). آخرشم اونی که فکر میکردم نبود:2:

حامد
این قانونشونه که باعث پیشرفته صنعت نرم افزاری هست!

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

خیلی ربط دارن

قانون قانونه.چطور بخاطر عده از مردم که روزه میگیرن بقیه نباید در ملا عام روزه خوری کنند؟(حالا یا نخواسته بگیره یا بدتر مریضه)
اینطوری بقیه ی مردم اذیت نمیشن؟:46:

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

حامد
در ضمن شما کجا تشریف بردین؟:20:

NirvanaH
18-08-2011, 11:08
در ضمن شما کجا تشریف بردین؟:20:
پارس آنلاین!
سرویس 1 مگابیت دریافت Burst .

حامد

ArashMiniStar
18-08-2011, 11:11
پارس آنلاین!
سرویس 1 مگابیت دریافت Burst .

حامد
گفتم.:31::31:

NirvanaH
18-08-2011, 11:13
گفتم.:31::31:

باید به یه چیز اکتفا کنیم:
لعن خدا شامل حالشون بشه انشاالله.

حامد

vanish
18-08-2011, 11:34
به شخصه حاضرم یه اینترنت نامحدود باسرعت 100 کیلو تویه ثانیه نه زیاد تر بهم بدن ماهی 20 تومن! حداقل طرز فکر من کمی معقولانه تر هت در این زمینه ! و چیزی رو میخوام که حقم هست و امکانش هم هست
عزیز میدونی پاکستان کجاس؟ یا ترکیه؟ ما نخواستیم مثه آمریکا شیم! بخوایمم نمی تونیم! شما تحقیق کن راجب وضعیت اینترنت پاکستان و ترکیه

NirvanaH
18-08-2011, 11:42
عزیز میدونی پاکستان کجاس؟ یا ترکیه؟ ما نخواستیم مثه آمریکا شیم! بخوایمم نمی تونیم! شما تحقیق کن راجب وضعیت اینترنت پاکستان و ترکیه

واقعاً حق با دوستمونه.
بابا به پای افغانستان که با گوشی تلفن همراه اینترنت 128کیلوبیت میده هم برسیم کلاهمون رو میندازیم بالا.

حامد

vanish
18-08-2011, 11:48
فعلا همین که دیشب 20.30 گفته که مخابرات و سازمان ازتباطات رادیویی اعلام کردن نباید هیچ گونه محدودیتی توی حجم دریافت و ارسال اطلاعات باشه خودش خیلی خوبه
راستی این موضوع رو همه اشتباهی متوجه شدن! منظورش از نامحدود نامحدودی که ما کاربرا میگیم نیست! منظورش نامحدود مثه مخابرات اصفهانه!

ArashMiniStar
18-08-2011, 12:00
قعطی هم کم نداریم.ما که مشهدیم از صبانت میگیرم قعطی پراکنده فوق العاده زیاد داره.:13:

wordship
18-08-2011, 12:23

دوست عزیز اگر میتونی کاری کنی به خودشون بگو تا زه سرعت ترکیه که خیلی عالیه! قابل مقایسه نیست
دو دقیقه دیگه هم میخوای بگی دوبی حتما !!
اگر از دست بنده کاری ساخته بود دریغ نمیکردم!
من کاری به نامحدود ترکیه و پاکستان شما ندارم!
ولی شما میدونی توی مشهد > اینترنت 512 سه ماهی63 تومنه ؟ که توسط مخابرات ارائه میشه؟؟
ولی شیراز همینم نداره!

قعطی هم کم نداریم.ما که مشهدیم از صبانت میگیرم قعطی پراکنده فوق العاده زیاد داره.:13:

شما که مشهد هستین چرا از مخابرات نمیگیرین؟ 512 نامحدود سه ماهی 63 تومنه! خیلی حالبه که شما مشهد هستین و از صیا نت سرویس دارید!

ArashMiniStar
18-08-2011, 12:34
دوست عزیز اگر میتونی کاری کنی به خودشون بگو تا زه سرعت ترکیه که خیلی عالیه! قابل مقایسه نیست
ولی شما میدونی توی مشهد > اینترنت 512 سه ماهی63 تومنه ؟ که توسط مخابرات ارائه میشه؟؟
ولی شیراز همینم نداره!

شما که مشهد هستین چرا از مخابرات نمیگیرین؟ 512 نامحدود سه ماهی 63 تومنه! خیلی حالبه که شما مشهد هستین و از صیا نت سرویس دارید!
63 تومان از کجام بدم؟:13:
شما بجای من میدی؟ با این حقوق و وضع گرونی؟؟!!
خجالت داره.تو خارجش برای سرعت چند برابر این کمتر پول میدن بعد با این حقوق ها پول بیشتری هم باید بدیم!!:13:

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

در ضمن اون 512 رو به همه نمیدن.این هم میدونستی؟ باید کارت دانشجویی داشته باشی یا ... ؟!!!:27:

wordship
18-08-2011, 12:36
مگه همه چی رو با سی دی 1000 میشه خرید؟
شمایی که دم از قانون اونجا میزنی.اینجا ما هم چیزی به نام اسلام داریم.کجاش نوشته نرم افزار ها بازی هارو بدون رعایت کپی رایت (یعنی دزدی تمام) استفاده کنیم؟
از این حرفا هم مخابرات زیاد میزنه.مخابرات از وقتی خصوصی شده بدتر شده.فقط به دنبال سود خودشه نه مردم.:13::13::13::13:
اینا همش حرفه حرف.نمونش هم گفتم.:21:

الان کجای این جمله من که نقل قول کردین! اسمی از قانون اونطرف برده شده؟
خیر همه چی رو نمیشه با سی دی خرید! مثلا سی دی وبگردی نداریم! در نتیجه یکمی فکر کن > میشه وبگردی رو با ماهی دو گیگ هم انجام داد!
ولی منظور من دی وی دی و چیزای دانلودی بود! شما هرچیزی که اراده کنی (فیلم ؛ نرم ازار , بازی ) هست! حداقل توی شیراز! طرف شما رو نمیدونم
اما از اونجایی که همه ما هایی که توی این تاپیک شرکت کردیم یه دانلود درست و حسابی و بدون دردسر و ترس از ترافیک و... نکردیم واقعا یه سرعت مناسب برامون شده عقده! اما خودتون هم میگید > کی بدش میاد پول بیشتر بگیره ؟؟ هیچکس و فعلا هم راه گرفتن پول بیشتر تویه محدود کردن میزان ترافیک و سرعت هست.

ArashMiniStar
18-08-2011, 12:38
پول وی+ پی ان هم روش بذار!!!
چون بدونش نمیشه کار کرد:46:

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

الان کجای این جمله من که نقل قول کردین! اسمی از قانون اونطرف برده شده؟
خیر همه چی رو نمیشه با سی دی خرید! مثلا سی دی وبگردی نداریم! در نتیجه یکمی فکر کن > میشه وبگردی رو با ماهی دو گیگ هم انجام داد!
ولی منظور من دی وی دی و چیزای دانلودی بود! شما هرچیزی که اراده کنی (فیلم ؛ نرم ازار , بازی ) هست! حداقل توی شیراز! طرف شما رو نمیدونم
اما از اونجایی که همه ما هایی که توی این تاپیک شرکت کردیم یه دانلود درست و حسابی و بدون دردسر و ترس از ترافیک و... نکردیم واقعا یه سرعت مناسب برامون شده عقده! اما خودتون هم میگید > کی بدش میاد پول بیشتر بگیره ؟؟ هیچکس و فعلا هم راه گرفتن پول بیشتر تویه محدود کردن میزان ترافیک و سرعت هست.
من نمیدونم الان این مشکل منه که سرویس هاشون اینجوریه؟
کی باید به فکر باشه؟:20:

wordship
18-08-2011, 12:42
63 تومان از کجام بدم؟:13:
شما بجای من میدی؟ با این حقوق و وضع گرونی؟؟!!
خجالت داره.تو خارجش برای سرعت چند برابر این کمتر پول میدن بعد با این حقوق ها پول بیشتری هم باید بدیم!!:13:

در ضمن اون 512 رو به همه نمیدن.این هم میدونستی؟ باید کارت دانشجویی داشته باشی یا ... ؟!!!:27:

عزیز سه ماه 63 تومن یعنی ماهی 21 تومن به عبارتی روزی 700 تومن!! حداقل برای یکی مثل من ارزش داره!
کارت دانشجویی و هیچی هم نمیخواد شما یه پروانه کسب و یا .. هر چیزی تو این مایه ها
ببر میدن بهت . شما اگر پدرت کاسب باشه میتونی پروانه کسب ببری اگر دانشجو باشی میتونی کارت ببری
مثلا بنده این سرعت رو که الان دارم زیاد هم نیست ولی بدون هیچ گونه کارت و... گرفتم
عکس

ArashMiniStar
18-08-2011, 12:45
عزیز سه ماه 63 تومن یعنی ماهی 21 تومن به عبارتی روزی 700 تومن!! حداقل برای یکی مثل من ارزش داره!
کارت دانشجویی و هیچی هم نمیخواد شما یه پروانه کسب و یا .. هر چیزی تو این مایه ها
ببر میدن بهت . شما اگر پدرت کاسب باشه میتونی پروانه کسب ببری اگر دانشجو باشی میتونی کارت ببری
مثلا بنده این سرعت رو که الان دارم زیاد هم نیست ولی بدون هیچ گونه کارت و... گرفتم
عکس

خوش به جالت اینترنت چند مگ داری؟:27::2:
512 خیلی کار کنه 60 تا بیشتر سرعت نمیده.
قابل توجه بعضی ها!!!

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

پارتی داری همچین سرعتی گرفتی؟:31:

wordship
18-08-2011, 12:48
خوش به جالت اینترنت چند مگ داری؟:27::2:
512 خیلی کار کنه 60 تا بیشتر سرعت نمیده.
قابل توجه بعضی ها!!!

پارتی داری همچین سرعتی گرفتی؟:31:
شیراز التماس میکنن تا این سرعت رو بهت بدن! ولی محدوده! ...
اکثرا این سرعت رو میگیرن برای سند ولی من هنوز نخریدم دی وی بی :دی

NirvanaH
18-08-2011, 13:32
خوبه دیشب طرف اومد گفت هیچ شرکتی حق نداره محدودیت حجمی قائل بشه!!!

حامد

vanish
18-08-2011, 13:51
ولی شیراز همینم نداره!

آقا شما طرفتو مشخص کن! یه بار میای میگی خوبه همین یه بار میگی بده!
این اینترنت مخابراتم که گفتی منم همینو دارم ولی کرمانشاه! ولی من میبینم بقیه ملت دارن تو شهرای دیگه چه عذابی میکشن خونم به جوش میاد

wordship
18-08-2011, 14:38
آقا شما طرفتو مشخص کن! یه بار میای میگی خوبه همین یه بار میگی بده!
این اینترنت مخابراتم که گفتی منم همینو دارم ولی کرمانشاه! ولی من میبینم بقیه ملت دارن تو شهرای دیگه چه عذابی میکشن خونم به جوش میاد
عزیزمن از همون پست اولی هم که دادم گفتم اینترنت اینجا بدرد نمیخوره!!
ولی گفتم نمیشه فقط مسئله نت رو در نظر گرفت..

GHAGHALEELEE
18-08-2011, 18:26
عزیزمن از همون پست اولی هم که دادم گفتم اینترنت اینجا بدرد نمیخوره!!
ولی گفتم نمیشه فقط مسئله نت رو در نظر گرفت..
خوب اینجا هم تاپیک اینترنت اون هم خارج کشور هست.
از تمام دوستان خواهش میکنم نمونه هایی از سرعت و قیمت و این که چه جور در خارج دوستان و بستگانشون از اینترنت استفاده میکنن بنویسن.:11:

NirvanaH
18-08-2011, 18:38
اقا من یه سوال در چند تا پست قبل پرسیدم کسی جواب نداد!
افرادی که خارج نشینن بیشتر از چه نوع اینترنت پر سرعتی استفاده میکنند؟؟؟

حامد

gtairani
18-08-2011, 19:39
اقا من یه سوال در چند تا پست قبل پرسیدم کسی جواب نداد!
افرادی که خارج نشینن بیشتر از چه نوع اینترنت پر سرعتی استفاده میکنند؟؟؟

حامد
بیشتر از Cable استفاده می کنند

wordship
18-08-2011, 20:00
خوب اینجا هم تاپیک اینترنت اون هم خارج کشور هست.
از تمام دوستان خواهش میکنم نمونه هایی از سرعت و قیمت و این که چه جور در خارج دوستان و بستگانشون از اینترنت استفاده میکنن بنویسن.:11:
ولی متاسفانه مقایسه های زیادی بین اینترنت اینجا و خارج صورت گرفته!
...
تنها چیزی که مشاهده نشده قیمت و سرعت و ... اینترنت خارج هست.
حالا اگر شما قیمتی چیزی دارید لطفا بزارید
نمونه ای از قیمت های دی اس ال در المان :

NirvanaH
18-08-2011, 21:41
بیشتر از Cable استفاده می کنند

بیشتر با چه سرعتایی؟؟؟
کاربرای خانگی منظورمه ها!

حامد

gtairani
18-08-2011, 21:54
بیشتر با چه سرعتایی؟؟؟
کاربرای خانگی منظورمه ها!

حامد
خب بستگی داره
شما برو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تعرفه هاشو نوشته

GHAGHALEELEE
18-08-2011, 23:17
ولی متاسفانه مقایسه های زیادی بین اینترنت اینجا و خارج صورت گرفته!
...
تنها چیزی که مشاهده نشده قیمت و سرعت و ... اینترنت خارج هست.
حالا اگر شما قیمتی چیزی دارید لطفا بزارید
نمونه ای از قیمت های دی اس ال در المان :
مقایسه بین اینترنت ما و خارج جزء تاپیک هست ولی نمیبایست تا این اندازه مورد بحث قرار میگرفت.من چند وقت پیش یکسری قیمت از ایران پر-س نیوز دیدم ولی ایرادش این بود که مبناهای مشترک نداشت.مثلا قیمت 10 مگ بریتانیا رو گفته بود مثلا 14 پوند بعد اومده بود سرعت مثلا 2 مگ کانادا رو با یه قیمتی گذاشته بود.همشون توی سرعتهای یکسان نبودن.
راستی الان چون استفاده از لپتاپ زیاد شده خیلی ها دکل های تحت پوشش سرویس میگیرن.نمیدونم چیه.اگه وایمکس باشه مگه نباید مودم همراه لپ تاپ باشه؟برادرم از سیم کارت برای لپ تاپش استفاده میکرد.توی ماشین هم کانکت میشد.

pcsoft
18-08-2011, 23:20
خب می تونید گوشی رو به لپ تاپ وصل کنین و هر جایی که پشتیبانی بشه به اینترنت وصل بشین(با بسته های ایرانسل و یا همراه اول)

hermione
19-08-2011, 12:22
لپ کلام رو گفتی عزیزم.......

برو تو ساین تورنت Thepiratebay.org فقط ببین این خارجیها واقعا چقدر کپی رایت رعایت میکنن !!!! یارو امریکایی که تو بدترین و سخت گیر کشور از نظر قانون کپی رایت زندگی میکنه از ISP ایمیل اخطار میگیره که شما محتوای کپی رایت دانلود کردید . طرف میره فرداش دنبال HIDE IP و دو مین بعد دوباره شروع میکنه دانلود کردن . اینا خودشونم رعایت نمیکنن عزیزم .:31:

در جواب به این دوست عزیز لازمه یه مطلبیو بگم درسته که توی خارج از کشور قانون کپی رایت اعمال میشه این بیشتر شبیه فرهنگ هست تا قانون
اصلا و ابدا همچین چیزی وجود نداره که اخطار بدن شما محتوای کپی رایت دانلود کردید اونجا هیچکسی حق مانیتورینگ نداره و حریم شخصی حداقل به ظاهر رعایت میشه
ولی شما اگه همین فایلی که دانلود کردید اومدید به 5 نفر توی خیابون فروختید میگیرنتون 300 هزار دلار هم جریمه میشید .
والسلام

اما یه موضوع دیگه من هدف از ایجاد این تاپیکو نفهمیدم تا اونجایی که من می دونم معمولاَ اینجور بحثایی که وضعیت یه جای بهتر بررسی میشه (مثلا اینترنت توی خارج که قیمتش خیلی بهتره ) واسه اینه که وضعیت بد بهتر بشه یعنی یه جور آگاهی که آهای مردم اینترنت فلان کشورا اینه اینترنت ما این ...
حالا نمی دونم چرا یه عده دوستان میگن هدف بحث در مورد اینترنت خارجه و در مورد ایران حرفی نزنید.

arashsard
19-08-2011, 13:42
آقا ما نمیگیم که بیان مثل خارج پینگ 20 30 بهمون بدن.ندادن هم فدای سرشون.بابا همین پینگ 200 300 هم میدن همیشه همین مقدار باشه.من از سکته ای بودن اینترنت ایران مینالم.اعصابم از این خورده. مثلا یه خورده که پینگ خوب میشه آدم از یه طرف خوشحال میشه از طرف دیگه فکره 4 ساعت بعد باشه که پینگش میشه 500 600 . خدایااا چرا اینقد سکته ایییههه. متل آدم همیشه پینگ 200 300 بدید. الان پینگم 500 هس.4 تا میل میخواستم چک کنم.جونم به لبم اومد.از یه طرف دیگه چیز پی انم که وصل میکنیم یه 100 تا میاد روش:41::41: الان من با پینگ 600 چی میکشم:41:

GHAGHALEELEE
19-08-2011, 14:20
در جواب به این دوست عزیز لازمه یه مطلبیو بگم درسته که توی خارج از کشور قانون کپی رایت اعمال میشه این بیشتر شبیه فرهنگ هست تا قانون
اصلا و ابدا همچین چیزی وجود نداره که اخطار بدن شما محتوای کپی رایت دانلود کردید اونجا هیچکسی حق مانیتورینگ نداره و حریم شخصی حداقل به ظاهر رعایت میشه
ولی شما اگه همین فایلی که دانلود کردید اومدید به 5 نفر توی خیابون فروختید میگیرنتون 300 هزار دلار هم جریمه میشید .
والسلام

اما یه موضوع دیگه من هدف از ایجاد این تاپیکو نفهمیدم تا اونجایی که من می دونم معمولاَ اینجور بحثایی که وضعیت یه جای بهتر بررسی میشه (مثلا اینترنت توی خارج که قیمتش خیلی بهتره ) واسه اینه که وضعیت بد بهتر بشه یعنی یه جور آگاهی که آهای مردم اینترنت فلان کشورا اینه اینترنت ما این ...
حالا نمی دونم چرا یه عده دوستان میگن هدف بحث در مورد اینترنت خارجه و در مورد ایران حرفی نزنید.
هدف در اصل همینی هست که شما میگی ولی ما برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک (البته تعجب میکنم چرا تا حالا بسته نشده.با توجه به موارد قبلی میگم) تاتیکی عمل میکنیم.یعنی میخوایم امار هزینه و سرعت رو بگذاریم(چقدرم امار دیدیم:31:) بعد هر کی این امار رو ببینه خودش به فکر می افته که چرا سرعت و قیمت ما اینه و مال اونها ارزونتره.

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

خب می تونید گوشی رو به لپ تاپ وصل کنین و هر جایی که پشتیبانی بشه به اینترنت وصل بشین(با بسته های ایرانسل و یا همراه اول)
ممنونم از راهنماییتون.ولی مدل سیم کارتی رو که خودم گفتم.دوم اینکه ایرانسل و همرا اول تو خارج نیست:11:

wordship
19-08-2011, 14:35
البته از دیگر علت که اینجا اینترنت خوب ارائه نمیدن(بعضا نامحدود)
میدونید از راه همین مکالمه ها دارن چقدر پول میگیرن!!؟ بخصوص موبایل
خارج فکر کنم یه شارژ میکنن تلفن رو تا دلشون بخواد حرف میزنن با همون کشور البته نیازی هم نیست تلفن بزنن با همون اینترنت و اسکایپ و... همه مجانی میتونن ویس کال - ویدویو کال و... همه کار کنن
ما اونشب یه ویدیو کال با اسکایپ داشتیم حدود 600 مگ کم کرده! حالا 600 مگ ماله چند روزه :دی

hermione
20-08-2011, 01:54
البته از دیگر علت که اینجا اینترنت خوب ارائه نمیدن(بعضا نامحدود)
میدونید از راه همین مکالمه ها دارن چقدر پول میگیرن!!؟ بخصوص موبایل
خارج فکر کنم یه شارژ میکنن تلفن رو تا دلشون بخواد حرف میزنن با همون کشور البته نیازی هم نیست تلفن بزنن با همون اینترنت و اسکایپ و... همه مجانی میتونن ویس کال - ویدویو کال و... همه کار کنن
ما اونشب یه ویدیو کال با اسکایپ داشتیم حدود 600 مگ کم کرده! حالا 600 مگ ماله چند روزه :دی

خب پس با این حساب کشور های دیگه چه خوبه بیان اینترنت محدود کنن سرویس های نا محدود تلفن هم بردارن و هر 10 دقیقه 1یورو واسه مکالمه بگیرن:27:
واقعاَ که چقدر اونوریا ساده هستن از همچین موقعیت های پر سودی چشم پوشی می کنن :27::27:

p30world am
20-08-2011, 14:19
تعرفه اینترنت یک سرویس دهنده(فکرکنم کشورهند)

yashgin128
20-08-2011, 15:14
یه چیزی بگم دلتون بسوزه ،یه عکسی هم نشون بدم دل خودم بسوزه ،یه امار هم بدم دل جمع بسوزه

من اینترنت 128 رو 3 ماهه گرفتم فقط 20 تومن ناقابل(البته قبلا 15تومن بود)سرعت دانلودم هم خیلی نوسان داره ولی اگه لینک مستقیم و خوب باشه دور وبر 100 هست حالا یه چیزی پایین یا بالا .به نظر خودم که خوبه به نسبت داخل کشور.

اما این عکسی که همین الان از سرعتم گرفتم ببینید جور در میاد:

و این هم یه شاخ واسه ما:

"تا انتهای سال ۲۰۱۲ در کره جنوبی: اینترنت یک گیگابیتی برای همه

کره جنوبی، از لحاظ سرعت دسترسی کاربران به اینترنت، مقام نخست را دارد، اما ظاهرا این رتبه، به تنهایی، دولت این کشور را

راضی نمی‌کند.
تا انتهای سال ۲۰۱۲، کره جنوبی قصد دارد که همه خانه‌ها را مجهز به اینترنت یک گیگابیتی کند. چنین سرعتی ۲۰۰ بار از سرعت متوسط دسترسی به اینترنت، در آمریکا بیشتر است.
در طرح آزمایشی، پیش از اجرای سراسری، پنج هزار خانه در پنج شهر کره، به چنین اینترنتی متصل شده‌اند. هر مشتری برای دسترسی به اینترنت بایستی مبلغی کمتر از ۲۷ دلار پرداخت کند.
من میگم هزینه ها ما به نسبت خوبه فقط کیفیت رو افزایش بدن والله من به 1مگ قانع هستم مگه میخوام چیکار باهاش کنم ولی چرا باید برای 1مگ این همه مدرک رو کرد.
مثلا همین 128 که من دارم رو تبدیل به 1 مگ کنن با همین قیمت مطمئنا اکثر راضی خواهند شد.
و مطمئنا اینترنت 1 مگ هیچ تهدیدی برای کشور نخواهد داشت البته اگه نیان بگن که اینترنت 1 مگ کار استکبار جهانیه..

در ضمن یه خواهس از دوستان دارم دیگه تو این تاپیک اخباری از نقل قول های مسئولان کشور نزارن مثل همین برداشتن محدودیت و .. چونکه تجربه ثابت کرده 99 درصد این حرف ها الکیه و برای ببخشید خر کردن مردمه. مطمئن باشید همین الان مسولان با خودشون میگن همین هم از سرشون زیادیه .
در ضمن هدف نهادهایی هم مثل رگلاتوری یا زیرساخت یا فناوری و توسعه و دیگر نهاد ها پیشرفت اینترنت نیست بلکه نگه داشتن در همین سطح اینو مطمئن باشید

NirvanaH
20-08-2011, 15:30
دوستان تا حالا بالاترین سرعتی رو که شرکتهای خصوصی به کاربر داخل(ایران خودمون)دادن چنده؟
من خودم تا 1مگابیت گرفتم_خودم می دنم تا 128مجازه ها. ولی هیچ شرکتی این رو رعایت نمیکنه)

حامد

C0OPeR
20-08-2011, 16:21

اشکم در اومد :37:
آقا آدرس و شماره حساب بده کمک های نقدی و غیر نقدی ارسال کنیم ... :31:

آقا سرعت دانلود بالا نخواستیم - محدودیت دانلود نخواستیم جون مادرتون پینگ رو درست کنید ...
آخرش آرزو به دل میمیریم توی سرور خارجی بتونیم بازی کنیم با این پینگها !

NirvanaH
20-08-2011, 16:28

داداش سرویست چنده که این قدر دانلودت پایینه

حامد

NirvanaH
20-08-2011, 18:30
دوستان توی این تاپیک کی بالاترین سرعت رو داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حامد

vanish
20-08-2011, 20:06
خب مثه اینکه هندیام ناراضین از اینترنتشون :دی
اینجا یه تاپیک هست مثه همینی که ما داریم!

NirvanaH
20-08-2011, 20:41

اووه.
خدا رو شکر بالاخره یکی هم غیر ایرانی ها از اینترنتش ناراضیه.

حامد

alivw71
20-08-2011, 22:14

هندی ها رو تو رو خدا .
بحث سر اینکه سرعت 2 مگ بیشتر بهشون نمیدن.

yashgin128
22-08-2011, 15:14
این هم یه عکس جالب و البته قابل تامل

mr.dengo
22-08-2011, 16:25
اینم قیمت اینترنت توی عراق
این شرکت عراقیه که خیلیا ازین شرکت خدمات میگیرن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم دومین شرکت هستش که در اصل کویتیه ولی در عراق و بحرین و عربستان و کویت خدمات میشه
و اسم مدم هاش E-GO هستش که میتونید از مدم هاشون توی این 4کشور استفاده کنید تا اونجایی که شنیدم

mohsen_rkh
16-09-2011, 11:17
سرویس های یک ISP کوچک سوئدی به نام Comhem در یکی از کوچکترین شهرهای سوئد (Linköping) :

(قیمت کرون سوئد در لحظه ی نگارش این پست، 159.1 تومان)