PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش نشدن چراغ فلش مموری و هارد اکسترنال در ویندوز 7

lucifer67
14-08-2011, 13:35
سلام
زمانی که فلش مموری و یا هارد اکسترنال رو در ویندوز 7 , safely remove میکنم همچنان چراغ هارد و فلش روشنه و زمانی که رستم رو روی هارد میذارم چرخش هارد رو حس میکنم
با این کار برای هارد و فلش اتفاقی نمیوفته ؟ بهتره خاموش کنم و تجهیزات رو جدا کنم یا safely remove کافیه؟

lucifer67
15-08-2011, 22:39
کسی جواب نمیده؟

EXTREME
15-08-2011, 22:56
تو تویندوز سون شما فلش رو سیف نکنی مشکلی نداره
چراغ هم خاموش نمیشه و طبیعیه و مشکلی نیست

Amir_Niknam
15-08-2011, 23:30
کسی جواب نمیده؟
در ویندوز سون وقتی وسائل USB رو safe میکنی منبع تغذیه اون وسائل رو قطع نمیکنه برایه همین چراغ فلشت خاموش نمیشه اگر میخوای دقیقا به همون شکل XP کار کنی نرم افزار UBS Safety Remove رو دانلود کن و بعد بهش اجازه بده power دستگاههای USB رو هم کنترل کنه البته سیستم نیاز به راستارت داره

lucifer67
16-08-2011, 03:53
تو تویندوز سون شما فلش رو سیف نکنی مشکلی نداره
چراغ هم خاموش نمیشه و طبیعیه و مشکلی نیست

خب تکلیف جریان برق و چرخش هارد چی میشه؟
آسیب نمیبینه ؟

lucifer67
16-08-2011, 04:07
در ویندوز سون وقتی وسائل USB رو safe میکنی منبع تغذیه اون وسائل رو قطع نمیکنه برایه همین چراغ فلشت خاموش نمیشه اگر میخوای دقیقا به همون شکل XP کار کنی نرم افزار UBS Safety Remove رو دانلود کن و بعد بهش اجازه بده power دستگاههای USB رو هم کنترل کنه البته سیستم نیاز به راستارت داره

مرسی جتما دانلود میکنم ببینم چجوره،تقریبا معادل همون خاموش کردنه

Amir_Niknam
17-08-2011, 14:23
مرسی جتما دانلود میکنم ببینم چجوره،تقریبا معادل همون خاموش کردنه
شاید من منظورم رو بد گفتم یا جمله شما رو متوجه نشدم منظورم از اینکه نیاز به راستارت داره این هست که هنگام نصب نرم افزار بار اول برای اینکه بتونه منبع تغذیه وسائل رو هم کنترل کنه نیاز به ری استارت هست نه اینکه هر دفعه شما بخواهید کار کنید باید یسستم رو راستارت کنید
بعد از نصب نرم افزار و راستارت سیستم یک آیکون در قسمت Notification Area میاد که خیلی راحت میتونید وسائل رو remove کنید و دقیقا عملکردی مثل آنچه در XP بود رو داشته باشید

Farshid72
17-08-2011, 16:09
دوسته عزیز شما وقتی remove میکنی دستگاه هیچ تبادل اطلاعاتی با سیستم نداره و فقط داره از برق usb استفاده میشه

lucifer67
17-08-2011, 21:25
دوسته عزیز شما وقتی remove میکنی دستگاه هیچ تبادل اطلاعاتی با سیستم نداره و فقط داره از برق usb استفاده میشه

دوست من از این مسئله خبر دارم
سوال من هم اینجاست که برق جریان داره آیا جدا کردن آسیب نمیزنه ؟

EXTREME
17-08-2011, 21:34
دوست من از این مسئله خبر دارم
سوال من هم اینجاست که برق جریان داره آیا جدا کردن آسیب نمیزنه ؟
مشکلی پیش نمیاد

lucifer67
18-08-2011, 02:41
مشکلی پیش نمیاد
مرسی ، قکر کنم این سوال خیلی ها بود