PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC Incredible S یا HTC Desire HD یا ARC

iman121
14-08-2011, 12:20
من تا 550 میتونم هزینه کنم
انتظارات من :
1- بدنه عالی گوشی (که فکر می کنم HTC تو این دو برند بهترینه )
2- ساپورت عالی
3- کیفیت از همه لحاظ
بین HTC Incredible S یا HTC Desire HD یا ARC شما کدوم رو میپسندید ؟؟
کمک کنید خواهشا

در مورد سامسونگ GS2 میگن بدنش پلاستیکیه و جا دست هم میمونه روی بدنش درسته ؟
(متاسفانه جنس خوبی نداره مگه بهترین اتخاب بود و منتظر ارزون شدنش می موندم )
شمام کمک کنید در مورد GS2 هم نظر بدید ؟

*M!L4D*
14-08-2011, 12:21
Sony Ericsson Xperia Arc

sAeEd_kHaAn
14-08-2011, 12:27
ارک خوشگل تره و دوربینش بهتره نسبتا اما کیفیت ساخت و جنس بدنش به پای اون 2تا نمیرسه ضمن اینکه اینترفیسشم اصلا به گرد پای سنس نمیرسه

iman121
14-08-2011, 12:27
ARC جنسش خوبه جنس بدنش برام مهمه می گن جا دست میمونه و جنس بدنشش خوب نیست نسبت به HTC Incredible S یا HTC Desire HD

بین این سه گوشی کدامش رو انتخاب کنم از طرفی ARC یهویی رسیده به 525 و امکاناته خوبی داره
با بیان دلیل سه گوشی را بگید کدومش بهترین انتخابه خواهشا بدون تعصب !!
اساتید راهنمایی کنید

P I R A N H A
14-08-2011, 12:42
ارک بهتره از اون 2تا
اگه با بدنه گلکسی اس2 مشکل داری به سنسیشن واتریکس فکرکن(گلکسی از هردوتاشون سرتره)

iman121
14-08-2011, 12:46
بررسی تخصصی HTC Incredible S

اچ تی سی بزرگترین تولید کننده تلفن های هوشمند سال ۲۰۱۰ با مدل های جذاب خود دوباره قصد دارد همچنان بر سکوی نخست تکیه بزند.
سری شگفت انگیز اچ تی سی محبوب ترین مدلها در آمریکا است و با آمدن ورژن اریس این مدل پشت سرهم مقام ها و افتخاراتی بود که برای این کمپانی تایوانی سرازیر می شد پس باید قبول کرد با مدلی روبرو هستیم که اچ تی سی حرف های زیادی برای گفتن در آن جای داده است.
اگر از آن دسته افرادی باشید که سیر تکاملی محصولات اچ تی سی را دنبال می کنید به این نتیجه رسیده اید که این شرکت تمامی گوشی های خود را بدون هیچ تکمه سخت افزاری تولید می کند(البته بجز freestyle)
اچ تی سی Incredible S سعی دارد هم منتقدان صفحات بزرگ ۴٫۳ با صفحه معقول ۴ اینچ خود به سمت خود بکشاند هم دوست داران صفحات بزرگ را، یعنی تلفیق دو قشر سلیقه!
این یک استراتژیک خوب از سوی اچ تی سی است.

نمای دستگاه
۱- قسمت بالای دستگاه
همانطور که ملاحظه می کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جای همیشگی درگاه قرارگیری هندزفری با جک هدفون ۳٫۵mm و تکمه پاور مانند مدل های پیشین حفظ شده است.
قرارگیری میکروفون دستگاه علاوه بر قسمت انتهایی پائین دستگاه ، در قسمت بالایی دستگاه نیز بسیار جالب است.
۲[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- قسمت پائین دستگاه
همانطور که می بینید میکروفون دستگاه در سمت چپ و داک مخصوص بازکردن در پشت دستگاه تقریبا در وسط دستگاه وجود دارد.
۳[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- نمای کنار دستگاه
در سمت چپ کناری دستگاه همان کلیدهای کنترل صدا و محل قرارگیری پورت micro usb مانند مدل های پیشین است.
در سمت راست کناری دستگاه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هیچ کلیدی مشاهده نمی شود که یکی از ضعف های این مدل در موقع گرفتن عکس یا فیلم نداشتن کلید اختصاصی در این قسمت است.

4[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- نمای جلوی دستگاه
دقیقا حس یک دست بودن صفحه از دیزایر اچ دی الهام گرفته شده و با اضافه شدن دورگیری در لبه های گوشی که آغاز گر این استایل در مدل اسمارت بود در این مدل تکرار شده است و این جمع بندی از تجربیات گذشته باعث شده به این گوشی یک حس تازگی به کاربر بدهد.
وقتی گوشی را در دست می گیرید یک حس جسم سرد با یک صفحه لغزنده ، اعتماد به نفس خاصی از هنر طزاحی صنعتی به کاربر می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در قسمت بالایی جلوی دستگاه علاوه بر بلندگوی گوشی و سنسور دستگاه ، آرم اچ تی سی و یک دوربین ۱٫۳ مگاپیکسلی مشاهده می کنیم.

5- نمای پشت دستگاه
درست است که پشت دستگاه از پلاستیک مات بسیار نرم و قابل انعطاف ساخته شده است ولی این به دوام گوشی بسیار کمک می کند و جالب تر این که وزن دستگاه را بسیار سبک کرده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در قسمت بالایی پشت دستگاه یک دوربین ۸ مگاپیکسلی با دو فلش بسیار قوی ال ای دی و یک اسپیکر قدرتمند وجود دارد.
طراحی پشت آن با آرم اچ تی سی همرنگ بدنه ولی با کمی با حس تر باعث یکدستی و زیبایی آن شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در قسمت انتهایی پشت دستگاه هم تنها محل خروجی صدا و قوص پایانی و در بالای آن جمله همیشگی اچ تی سی که معرف رابط کاربری دستگاه است مشاهده می شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در مورد در پشتی دستگاه می توان این را بیان کرد که چون از پلاستیک مات بسیار نرم و قابل انعطاف ساخته شده است یک انعطاف پذیری خاصی به آن بخشیده که در مقابل هرگونه ضربه و فشاری بسیار مقاوم است.
حتی با خم کردن آن با یک دست دوباره به حالت اولش برمی گردد.

———————————————— ———————————————— ————————————–
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ج) لوازم جانبی
وقتی جعبه گوشی را باز می کنیم با صجنه نا امید کننده ای مواجه می شویم.
تنها یک میکرو اس دی ۲ گیگ برای این شگفت انگیز اچ تی سی بسیار مایوس کننده است.
بقیه لوازم هم مانند مدل قبلی است.
د) امکانات دیجیتالی
وقتی اچ تی سی سه محل برای خروجی صدا آن هم به صورت نامتقارن در نظر می گیرد با پخش موزیک معلوم می شود که این نامتقارنی باعث ایجاد صدای نرم و دالبی باورنکردنی است.
ایجاد دو میکروفون هم به ما کمک می کند که در تماس های تصویری تنها به یک میکروفون اکتفا نکنیم و بخاطر قرار گیری یک میکروفون نتوانیم از دستگاه فاصله بگیریم یا از نرسیدن صدایمان بهراسیم.
این دستگاه با توجه به سیستم عامل آن می تواند فرمت های DivX و XviD را پخش کند.
ه) صفحه نمایش
همانطور که در بررسی های گذشته گفتیم صفحه نمایش های Super Clear LCD دیگر نواقص صفحات AMOLED را ندارند ولی یک اشکالی که در این گوشی هم دیده شد ، خوانایی ضعیف در زیر نور آفتاب است که شما باید به طریقی برای خواندن اطلاعات صفحه سایه ای در آن قسمت ایجاد کنید.
و) دوربین
عکس های گرفته شده با این گوشی بسیار با کیفیت تر از دیزایر اچ دی است ، و همین طور کیفیت فیلم برداری این دستگاه معادل ۳۵ فریم در ثانیه است که یک رکورد جالب با لنز ۸ مگاپیکسلی است.
می توانید نمونه عکس های گرفته شده با این گوشی را مشاهده کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ز) رابط کاربری
همانطور که ملاحظه می کنید رابط کاربری نسبت به ورژن های پیشین زیاد تغییر نکرده است ولی کارایی و زیبایی آن را دو چندان شده است:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])———————————

sAeEd_kHaAn
14-08-2011, 16:17
ARC جنسش خوبه جنس بدنش برام مهمه می گن جا دست میمونه و جنس بدنشش خوب نیست نسبت به HTC Incredible S یا HTC Desire HD

بین این سه گوشی کدامش رو انتخاب کنم از طرفی ARC یهویی رسیده به 525 و امکاناته خوبی داره
با بیان دلیل سه گوشی را بگید کدومش بهترین انتخابه خواهشا بدون تعصب !!
اساتید راهنمایی کنید

عرض کردم جنس بدنه و کیفیت ساخت ارک در حد گوشی های htc نیست شما که جنس بدنه واست مهمه از بین گوشی های htc انتخاب کن بین اون 2تا اینکریدیبل بهتره

ارک بهتره از اون 2تا
اگه با بدنه گلکسی اس2 مشکل داری به سنسیشن واتریکس فکرکن(گلکسی از هردوتاشون سرتره)
ایشون بین 3تا گوشی دیگه مشاوره میخواد شما دوهسته ای پیشنهاد میدی ؟

Scud_MD2
14-08-2011, 17:17
به نظر من HTC Desire HD بهتره

iman121
14-08-2011, 18:08
دوستان زنگ زدم به یه فروشنده و تعمیراتی موبایل گفت قطعات HTC Incredible S و ARC
تو بازار نیست تا 1 سال دیگه می آد چون گوشی های جدید تری ولی HTC Desire HD قطعاتش هست LCD,.....
گیر میآد درضمن افتشم کرده شما نظرتون چیه ؟

HTC Desire HD چهار اشکال عمده داره مگه نه ماهه :

1 - شارژ سریع خالی می کنه ؛ میشه با آپدیت این مشکلش رو حل کرد راهی هست؟؟؟؟
2- صفحش تو نور آفتاب بسیار بد نشون می ده (این مشکل حساب نمی شه )
3- دوربین جلو نداره ( مهم نیست به درد من نمی خوره تازه برا من حسن حساب می شه )
4- کیفیت صدای ناامید کننده ( با آپدیت حل میشه ؟ )
ولی در بقیه موارد عالیه ، مشکلش رو می شه حل کرد مشکل 1 را ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

Mig33
14-08-2011, 19:15
اگه کسی پیدا بشه از این 3 تا بخواد یکیشو بهم هدیه کنه من انکردیبل رو ور میدارم :31:

P I R A N H A
14-08-2011, 19:17
اقا سعید شما اخر پست ایشون رو بخونید

Mig33
14-08-2011, 20:14
سعید جان یه مدتیه چشماش ضعیف شده ...525 رو میخونه 620 و الی ماشاالله... :31::46:

sAeEd_kHaAn
15-08-2011, 08:22
اقا سعید شما اخر پوست ایشون رو بخونید

سعید جان یه مدتیه چشماش ضعیف شده ...525 رو میخونه 620 و الی ماشاالله... :31::46:

اخرش واسه من شطرنجی بود :31::10:

iman121
15-08-2011, 18:31
آیا گوشی های htc ساپورت فارسی دارن مثل سونی اریکسون و سامسونگ ؟
تمام فارسی می شن ؟
کیبورد فارسی دارن رو لمسی ها ؟

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

برای خرید گوشی صبر کنم آیا گوشی های htc آن دو مدلی که عرض کردم تا آمدن دو هسته ای ها ارزونتر میشن ؟
صبر کنم یا همین الان بخرم ؟

P I R A N H A
15-08-2011, 18:43
کلی فارسی بشه نمیدونم ولی کیبورد اره فارسی میشه
اگه پولتو بیشتر میتونی بکنی واستا فک نکنم دوهسته ای ها زیاد ارزون بشن اگرم نه یکی از این3تا رو بخر

iman121
17-08-2011, 18:40
بابا چرا کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟؟

یه سوال دیگه از لحاظ قیافه HTC Desire HD به نظر قشنگتر از HTC Incredible S هست و نظر شما چیه ؟
چون من امروز از نزدیک HTC Desire HD را تودست گرفتم سنگین و بد دسته ولی خیلی خوشگل و با کلاسه

P I R A N H A
17-08-2011, 19:26
واسه زیبایی هرکس یه نظری داره مهم اینه که تو بپسندی نه بقیه

anathema-m
20-08-2011, 10:56
منم موافق با Incredible S

sAeEd_kHaAn
20-08-2011, 20:14
بابا چرا کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟؟

یه سوال دیگه از لحاظ قیافه HTC Desire HD به نظر قشنگتر از HTC Incredible S هست و نظر شما چیه ؟
چون من امروز از نزدیک HTC Desire HD را تودست گرفتم سنگین و بد دسته ولی خیلی خوشگل و با کلاسه

اره موافقم جنس بدنه drsire hd و دیزاینش خیلی باحاله گوشی با ابهتی هستش مشکلاتشم که خودت گفتی فقط اگه کیفیت صفحش در حد اینکردبل بود هتما بهت پیشنهادش میدادم حیف که کیفیت صفحش پاینتر از اینکریدبل هستش وگرنه منم بودم desire hd برمیداشتم

iman121
21-08-2011, 14:20
از لحاظ ساپورت توی ایران میگن :

1-nokia

2-samsung
sony ericson- 3
htc -4 !!

و بسیارم مهمه دوستانی که htc دارن یا اطلاعات کاملی دارن بگن ساپورتش چطوره ؟

و از این لحاظ نظرم رفت روی sony ericson arc
شما نظرتون چیه ؟

یه رقابت جدی بین HTC Incredible S و ARC؟؟؟؟
کسی هست یه مقایسه جدی بین این دو تا بکنه من می خوام بخرم یکی از این دوتا رو کمک کنید

sAeEd_kHaAn
21-08-2011, 19:08
از لحاظ ساپورت توی ایران میگن :

1-nokia

2-samsung
sony ericson- 3
htc -4 !!

و بسیارم مهمه دوستانی که htc دارن یا اطلاعات کاملی دارن بگن ساپورتش چطوره ؟

و از این لحاظ نظرم رفت روی sony ericson arc
شما نظرتون چیه ؟

یه رقابت جدی بین HTC Incredible S و ARC؟؟؟؟
کسی هست یه مقایسه جدی بین این دو تا بکنه من می خوام بخرم یکی از این دوتا رو کمک کنید

کیا میگن ؟ کی گفته نوکیا ساپورتش خوبه ؟ حتی سونی اریکسون ؟ بعد از 1 سال و خورده ای هنوز 2.3 واسه x10 نداد
الان بازار دست htc و سامسونگه بقیه دارن بوق میزنن عزیز نوکیا که کلا finish
بین ارک و اینکریدبل هم من اینکریدبل رو پیشنهاد میدم
رم بیشتر - حافظه داخلی بیشتر - صفحه خیلی خیلی بهتر و شفافتر - ساپورت خیلی بهتر - اینترفیس فوق العاده بهتر و زیباتر و جدابتر از مزیت های اینکریدبل نسبت به ارک هستش

iman121
25-08-2011, 10:56
فعلا با توجه به قیمتش من فکر میکنم ARC افت خودش رو کرده و تا 520 رسیده الان
و امکاناتش و منوهای تمام فارسی آن رو تو 10 X دیدم واقعا عالی بود البته ARC را نمی دونم خوشدسته
اگه کسی داره راجبش بگه و این که راشی بوده داداش sAeEd_kHaAn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما یه ذره تعصب داری رو HTC ولی ما داریم از ایران حرف میزنیم

خواشنا در مورد ARC نظر بدید تا قانع شم ارزش خرید را داره ؟؟؟

falax
25-08-2011, 11:32
از لحاظ اینکه دوستمون گفتن الان باید نوکیا بره بوق بزنه دقیقا" الان اینجوریه ..بین این دوتا هم نظر شخصی من رو اینکریدیبل htcهستش .

iman121
26-08-2011, 21:59
بحث ما سر arc عزیز دل و من در مورد arc می خوام بگم الان arc تو بازار تهران 520 ولی HTC Incredible تو بازار 585

خوب امکانات با پولی که می دیم باید تطابق داشته باشه نظر بدید ؟؟

Mah12
27-08-2011, 12:54
سلام
همون آرک رو بگیر قیمتش خوبه

freshte_kuchulu
28-08-2011, 18:03
من که نفهمیدم آخر کدومشو بگیرم؟؟؟ :23::44:

iman121
28-08-2011, 22:19
ولی فقط HTC Incredible S تازه دارم می فهمم عجب گوشیه خوبیه اندورید سونی اریکسون مزخرفه

و این گوشی HTC بهترین گوشی تو لنواع HTC هاست چون اشکال عمده ای نداره

اگه شک دارین به بررسی HTC Incredible S در صفحه اول سر بزنید

sAeEd_kHaAn
29-08-2011, 08:22
ولی فقط HTC Incredible S تازه دارم می فهمم عجب گوشیه خوبیه اندورید سونی اریکسون مزخرفه

و این گوشی HTC بهترین گوشی تو لنواع HTC هاست چون اشکال عمده ای نداره

اگه شک دارین به بررسی HTC Incredible S در صفحه اول سر بزنید

خوب منم که همینو گفتم بهت اگه شما تازه فهمیدی من خیلی وقته میدونم همینو بگیر مبارکت باشه :دی

peditx
04-12-2011, 09:12
انتخاب با شما ست دوست من !!!
htc به ظاهر مکانیکیش معروفه! کیفیت کالا در سطح عالیه!!! اما خوب اینکریبل رو ببین! واقعا به طراحی پشت دستگاه فکر هم نکردن!! فقط یه ژلاتبن نرم استفاده شده!!!
sonyericsson اما من x10 داشتم!! از لحاظ کیفیت و بدنه در طراحی چیزی کم نمی زاره اما متاسفانه فراموش می کنه که مویابل یه وصیله ی همراه دوست خوب طراح مون از شیشه انگار استفاده کرده!!! من x10 رو از جمهوری خریده بودم موبایل ایرانیان و طرح ترافیک اجاره نداد ماشین ببرم !! توی مترو در 40 دقیقه که به میرداماد برسم سه تا خط مشتی رو گوشی بود!!!

در htc با سیستم سنس به پایداری رسیده و میشه گفت که در آپدیت ارضا کنندست!!!
در sonyericsson اما شما پایداری زیادی در کاربری اسکیپ تایم نمی بینی و آپدیت دیر میاد اما واقعا تغییز احساس میشه!!! و ساپورت با اینکه دیر به دیر میاد اما اساسی میاد

اما ارک بهتره چون زیبایی در درجه ی اول قرار داره!!

به هر حال! نظر شخصی منه!! شما که داری 580 تا پول میدی یه مقدار بیشتر هزینه کن و یک آیفون 4 16 بردار و از خرید 10 موبایل دیکه و ضرر 1000000 میلیونی زود تر جلو گیری کن! این ایفون لعنتی من و که توی خودش زمین گیر کرد!!!

h!tman
04-12-2011, 13:51
انتخاب با شما ست دوست من !!!
htc به ظاهر مکانیکیش معروفه! کیفیت کالا در سطح عالیه!!! اما خوب اینکریبل رو ببین! واقعا به طراحی پشت دستگاه فکر هم نکردن!! فقط یه ژلاتبن نرم استفاده شده!!!
sonyericsson اما من x10 داشتم!! از لحاظ کیفیت و بدنه در طراحی چیزی کم نمی زاره اما متاسفانه فراموش می کنه که مویابل یه وصیله ی همراه دوست خوب طراح مون از شیشه انگار استفاده کرده!!! من x10 رو از جمهوری خریده بودم موبایل ایرانیان و طرح ترافیک اجاره نداد ماشین ببرم !! توی مترو در 40 دقیقه که به میرداماد برسم سه تا خط مشتی رو گوشی بود!!!

در htc با سیستم سنس به پایداری رسیده و میشه گفت که در آپدیت ارضا کنندست!!!
در sonyericsson اما شما پایداری زیادی در کاربری اسکیپ تایم نمی بینی و آپدیت دیر میاد اما واقعا تغییز احساس میشه!!! و ساپورت با اینکه دیر به دیر میاد اما اساسی میاد

اما ارک بهتره چون زیبایی در درجه ی اول قرار داره!!

به هر حال! نظر شخصی منه!! شما که داری 580 تا پول میدی یه مقدار بیشتر هزینه کن و یک آیفون 4 16 بردار و از خرید 10 موبایل دیکه و ضرر 1000000 میلیونی زود تر جلو گیری کن! این ایفون لعنتی من و که توی خودش زمین گیر کرد!!!

اوه اوه چه گرد و خاکی از تاپیک بلند شد
عزیز آیفون 4 850 تومنه
اگر بخواد اینقدر هزینه بشه Galaxy s2 به صرفه تره چون همه جوره سره! و رقیبش توی اپل 4S هست

hompoil
04-12-2011, 18:04
arc s بهترین گزینه است اگه قدرت مالیشو دارین
1-کیفیت صفحه عالی
2-دوربین عالی
3-کیفیت ساخت خوب (از سامسونگ خیلی بهتره) htc فقط بدنه محکمی داره ولی داخلش از قطعات معمولی استفاده میکنه

Pedram_mrn
04-12-2011, 22:40
htc فقط بدنه محکمی داره ولی داخلش از قطعات معمولی استفاده میکنه شما میتونی این حرفتو ثابت کنی؟
چطور متوجه شدید قطعات داخل گوشی های HTC معمولی ان!!!!؟؟؟؟

مزایای آرک:
صفحه ی بزرگتر...خروجی HDMI فوکس مداوم در فیلم برداری.... Usb on the go که میشه باهاش فلش مموری موس کیبرد دسته ی بازی رو به گوشی وصل کرد....قیمت کمتر و آپدیت به اندروید 4....

مزایای انکریدیبل:
رم بیشت(فضا برای اجرای برنامه های بیشتر) رام بیشتر(فضا برای نصب برنامه های بیشتر) رابط کاربری زیبای سنس... جنس بدنه ی بهتر+کیفیت ساخت بهتر و البته وزن بیشتر و ضخامت بیشتر از آپدیت به اندروید 4 هم به احتمال زیاد خبری نیست....

حالا انتخاب خیلی ساده شد ببین چیا برات بیشتر مهمه

ولی اگه انکریدیبل رو انتخاب کردی من پیشنهادم بهت Desire s هست قیمت کمتری داره خوشگل تره بدنش آلومینیوم یه تیکست فقط دوربینش ضعیف تره و سایز صفحش کمتر البته همین خوش دستش میکنه....
اگه از آرک خوشت نمیاد Xperia neo هم هست ارزون تره و کوچیک تر و تمام امکانات آرک رو داره...
راستی آرک بخاطر صفحه ی بزرگش باطریش زیاد خوب عمل نمیکنه اینکریدیبل هم باطری جالبی نداره

موفق باشی

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

h!tman
05-12-2011, 19:43
شما میتونی این حرفتو ثابت کنی؟
چطور متوجه شدید قطعات داخل گوشی های HTC معمولی ان!!!!؟؟؟؟

مزایای آرک:
صفحه ی بزرگتر...خروجی HDMI فوکس مداوم در فیلم برداری.... Usb on the go که میشه باهاش فلش مموری موس کیبرد دسته ی بازی رو به گوشی وصل کرد....قیمت کمتر و آپدیت به اندروید 4....

مزایای انکریدیبل:
رم بیشت(فضا برای اجرای برنامه های بیشتر) رام بیشتر(فضا برای نصب برنامه های بیشتر) رابط کاربری زیبای سنس... جنس بدنه ی بهتر+کیفیت ساخت بهتر و البته وزن بیشتر و ضخامت بیشتر از آپدیت به اندروید 4 هم به احتمال زیاد خبری نیست....

حالا انتخاب خیلی ساده شد ببین چیا برات بیشتر مهمه

ولی اگه انکریدیبل رو انتخاب کردی من پیشنهادم بهت Desire s هست قیمت کمتری داره خوشگل تره بدنش آلومینیوم یه تیکست فقط دوربینش ضعیف تره و سایز صفحش کمتر البته همین خوش دستش میکنه....
اگه از آرک خوشت نمیاد Xperia neo هم هست ارزون تره و کوچیک تر و تمام امکانات آرک رو داره...
راستی آرک بخاطر صفحه ی بزرگش باطریش زیاد خوب عمل نمیکنه اینکریدیبل هم باطری جالبی نداره

موفق باشی

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

در مورد معمولی بودن
معمولی رو به کار نمیبرم!
شرکت اچ تی سی کرده توی کوالکوم در نمیاره! از نظرم یکی از ضعیف ترین شرکت هاست ! و البته احساسم بم میگه ARM بش قطعه نمیده!:دی
اینکردیبل بخوان بخرن Arc S میگیرن!
کلا اچ تی سی تمام بازارو از دست داده!