PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل: صفحه توي dreamweaver ديده ميشه، توي مرورگر نه!!

Honradez
13-08-2011, 19:41
سلام.

من با نرم‌افزار dreamweaver يک صفحه html ساختم که به يک فايل css هم لينک ميشه.
توي صفحه چند تا عکس و مقداري متنه.

تو قسمت design که ميرم، ميتونم صفحه رو کاملا ببينم، ولي وقتي با مرورگر (ie, chrome , firefox) صفحه رو باز ميکنم، سفيد سفيده و هيچي توش نيست. انگار يه صفحه خاليه.

ممنون ميشم منو راهنمايي کنيد.

m.m.m5651
13-08-2011, 19:58
زیاد نباید به قسمت design ِ دریم ویور اعتماد کنید و از اون استفاده کنین. من خودم صفحه هام رو توی قسمت design فقط بک گراند صفحه رو نشون میده، ولی در مرورگر کل کد رو نشون میده. باید خودتون کد ها رو وارد کنین و حداکثر از input های آماده، و ... استفاده کنین که اون ها رو هم باید بازم کد رو بلد باشین تا بتونین استفاده کنین. احتمالا مشکلتون هم همین جاست که فقط با دریم ویور نشون میده و شاید مثلا صفحه سرور سایده و از نرم افزار های سرور ساز استفاده نمی کنید، شاید آدرس صفحه رو اشتباه زدید که با f12 خودش باز می کنه صفحه رو با فایرفاکس.

Honradez
13-08-2011, 20:30
با کد نوشتم نه با ديزاين. سرور سايد هم که والله من کدم فقط html داره و css. يعني نبايد بدون سرور و اين حرفها مشکل داشته باشه. ضمن اينکه بصورت دستي هم باز کردم و مشکل وجود داشت.

درواقع يه ويدئوي آموزشي ميديدم که اين صفحه رو بايد براساسش ميساختم.

اينم کد صفحه:‌

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بسيار ممنون که راهنماييم ميفرماييد.

m.m.m5651
13-08-2011, 21:35
ممکنه درون includes/marquee.css باشه مشکل.

Honradez
13-08-2011, 21:50
ممکنه درون includes/marquee.css باشه مشکل.
آره حق با شماست. link رو حذف کردم درست شد!

منتها راستش ايرادي توي css نميبينم. جالبه که کل css رو نه از طريق کد نويسي دستي بلکه از طريق منوهاي خود دريم ويور (تول باکس CSS Styles) تنظيم کردم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يکبار ديگه تشکر.

m.m.m5651
13-08-2011, 21:53
display: inline-block;
این ممکنه کار رو خراب کرده باشه. شاید.

Honradez
14-08-2011, 00:44
display: inline-block;
این ممکنه کار رو خراب کرده باشه. شاید.
نه درست نشد. :41:

mohrd
14-08-2011, 01:45
سلام.
مشکل ارتباطی با display: inline-block نداره.
شما باید overflow: hidden رو از styleهای .marquee_container بردارید. (البته ممکنه در آینده برای جاوا اسکریپتی که احتمالا اسفاده می کنید مشکل ایجاد کنه)
پس از این کار شاید تمام محتوا رو نبینید، که دلیلش اینه که بکگراند شما به طور پیشفرض سفید هست و بعضی از متون color سفید دارند. (می تونید بکگراند رو یک رنگ دیگه به جز سیاه و سفید کنید. مثلا قرمــــز!)
ضمنا مطمئن شوید که تمام تصاویر به کار رفته برای background المنت ها، سرجاشون هستن!

موفق باشید ./.

Honradez
14-08-2011, 12:40
مشکل از overflow: hidden بود. حل شد.

عجيبه، تو ويدئويي که آموزش ميداد، همه چيز درست بود. ولي روي کامپيوتر من خراب ديده ميشه.

بسيار ممنون از راهنماييها.

ويرايش: فهميدم. توي کد تکميل‌شده‌اي که گذاشته بود، براي marquee_container طول و عرض تنظيم کرده بود. اينکارو که کردم هم درست شد و overflow: hidden رو هم تونستم بنويسم و مشکل نداشته باشه. يکبار ديگه تشکر.