PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید

crystalline
12-08-2011, 14:44
دو تا لپ تاپ توی خونه داریم که هر دو با یک مودم وایرلس به اینترنت وصل میشوند
برای شبکه کردن دو تا لپ تاپ باید چیکار کنم ؟میخوام فایل ها رو share کنم
خواهشا کمکم کنید

crystalline
13-08-2011, 21:24
کسی نیست کمکم کنه؟!!

a6l3i
14-08-2011, 11:27
سلام دوست عزیز

اول چند تا نکته برای اینکه سریع تر به پاسخ هاتون برسید:

1- سوال هاتون رو در تاپیک های جامع مطرح کنید که دوستان سریع تر ببینن و پاسخ بدن. در مورد این سوال شما:

یا تاپیک جامعِ راه اندازی شبکه مابین دو کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در بخش شبكه هاي كامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا
تاپیک جامعِ راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در بخش شبكه هاي كامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- اگر در تاپیک های جامع به نتیجه ای نرسیدین و خواستین مثل الآن تاپیک جدا باز کنین ، برای اینکه دوستان سریع تر سوالتون رو ببینین ، این قانون رو مد نظر داشته باشید:
قوانین انجمن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
"عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ..."

3- اگه هر دو سیستم بدون مشکل به مودم و اینترنت وصل هستن ، کافیه وارد بخش Network در منوی استارت بشید و آیکن مربوط به سیستم مثایل رو ببینید. البته بسته ویندوز اونها متفاوته که پیشنهاد میکنم سوالتون رو با ذکرِ نوم مودم و ویندوزهای دو سیستم در تاپیک راه اندازی شبکه مابین دو کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید.
هرچند فکر کنم با خوندن پست های موجود در تاپیک بالا به نتیجه برسید!

موفق باشید . . .