PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست لینک مستقیم برای دو تا بازی میکرو

hes25
12-08-2011, 06:38
بچه ها سلام چطورین.

من دنبال یکی دوتا بازی قدیمی میکرو میگردم خیلی ازشون خاطره دارم

اسم یکی رو پیدا کردم بهش میگن pow. تو نت هم سرچ کردم اما لینکا بیشتر خرابن مثل اینکه، یا لااقل من نتونستم دانلود کنم

اون یکی اسمشو نمی دونم ولی یادمه بهش میگفتن بروسلی ،مشت و لگد بود بازیش یادمه آخرش هم میرفت نامزدش که اسیر بود نجات میداد خیلی هم اون موقع گرافیک خوبی داشت

اگه کسی اینا رو داره لطف کنه برام آپلود کنه ممنون میشم خاطرات زیادی باهاشون دارم

Amir M.ohAma.D
13-08-2011, 02:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hes25
13-08-2011, 03:23
دوست عزیز دستت درد نکنه خیلی لطف کردی

hes25
11-09-2011, 21:14
بچه ها دوباره سلام
واقعا دسستون درد نکنه خیلی از بازی ها رو تونستم بگیرم واقعا عالی بود انگار دوباره برگشتم به دوران کودکیم!

اما من هنوز اون سلطان بازی های میکرو رو پیدا نکردم (البته از نظر خودم) بیشتر بازی ها رو گرفتم رامبو- pow- لاک پشتا- چاقو زن- تانک جنگی و... اما هنوز اون بازی اصلیه مونده هرچی هم از بچه ها میپرسم و نشونی میدم به ذهنشون نمیاد کدومه!

همون بازیه که مثل pow مبازه ای بود
اولشم فک کنم یه دختره رو می دزدن که نمی دونم نامزدش بود چی بود ...بچه بودم زیاد یادم نیست! که باید میرفت دنبالش تا پیداش کنه
خیلی هم مشتاش قوی بود یادم میاد
جز آخرین بازیهای میکرو بود فک کنم سال 72 بود که بچه ها تو کلوپ بازی میکردن گرافیک خیلی خوبی هم داشت pjd بهتر از رامبو و pow!
یادمم میاد آخرش بزرگسالانه بود من هم چون بچه بودم اون موقع به من می گفتن برو بیرون خوب نیست و اینا و ...!

حالا یادتون اومد کدومه؟!من اسم اصلیش و بلد نیستم والا تو این سایتایی که گفتین حتما هست. راستش دیگه خسته شدم هی دانلود کردم و دیدم نیست!

مرسی از همتون

meyn
12-09-2011, 15:33
سلام. میشه یکم بیشتر در مورد داستان و شخصیت بازی توضیح بدی؟ چون آخرین بازی که بصورت رسمی برای میکرو منتشر شد Adventure Island 4 بود که با مشخصاتی که شما دادی نمیخونه.
شما این بازی ها رو امتحان کردی؟
Kung-Fu
Double Dragon
Shattered Hand
Mighty Final Fight
Karateka
به احتمال زیاد فکر کنم منظورتون Karateka بوده!

hes25
13-09-2011, 21:22
سلام...

آقا دستت درد نکنه اما بازم توی این بازیا نبود مثل اینکه، نمی دونم کدوم بود که...

تنها چیزایی که یادم میاد، گاردش مثل بوکسورای آمریکایی بود چاقو و اینا هم میگرفت جاهای خیلی خوفی هم میرفت ،گهگاهی هم یه آهنگای ساکت و ترسناکی میزد راستش چیز زیادی یادم نمیاد اونوقت من کوچیک بودم ولی اینو که بازی میکردن خیلی دورش جمع میشدن! به سبک بازی pow بود اما از اون بهتر بود اینم بگم شاید یادت اومد این تنها بازیی بود که بچه ها تا آخرش رفته بودن فک کنم ده دوازده تا مرحله بود نمی دونم فقط یادمه که آخرش که نامزدش و پیدا کرده بود اون توی یه اتاقی (حالا شاید زندون بود) روی یه تختی خوابیده بود و این پسره رفته بود پیشش و ...

بازم ممنون از لطفت...

meyn
13-09-2011, 22:38
شما که تا حالا زحمت کشیدی سرچ کردی، این چندتا رو هم امتحان کن. امیدوارم بازی مورد نظر شما تو اینا باشه. با توجه به توضیحاتی که شما دادی فکر میکنم بازی که دنبالشی The Adventures of Bayou Billy باشه.
The Adventures of Bayou Billy
Bad Street Brawler
Lethal Weapon
Target: Renegade
Bad Dudes
Rolling Thunder
ظاهر شخصیت اصلی چه شکلی بود؟ مراحل بازی چطور؟ مثلا تو جنگل بود یا بیابون بود یا...؟ بعد تفنگ و چاقو هم میگرفت یا فقط با مشت و لگد میرفت جلو؟ اگه اینا رو بتونی بمن بگی، کمک بزرگی در پیدا کردنش بمن میکنی! :31:

hes25
14-09-2011, 21:28
سلام خوبی...

بابا میکرو چقدر بازیای خوب خوب داشت ما اصلا نمی دونستیما! همین چندتا بازیی که گذاشتی خیلی خوب بودن ولی حیف که با خاطرات دوران کودکیم اجین نشدن! اما انصافا گرافیک خوبی هم داشتن

راستش اون بازیه باز هم توی اینا نبود ، اگه من اون وقتا با تلوزیون رنگی دیده بودمش حتما یه نشونیی بهت میدادم که فورا یادت بیاد اما همش ساه و سفید بودن

یادمه یا لباسش رکابی بود یا اینکه اصلا پیرهن نداشت
بجز مشت و لگد با چاقو و مخصوصا از پنجه بوکس خیلی استفاده میکرد!
مراحلشم خیابون-انبار ها-فک کنم کارخانه های متروکه-... بود که تو انبار ها یه میله ای هم بر میداشت و با اون که میزد هوار هم میکشید که یادمه من میترسیدم!
غول های مرحله هاشم بوکسورای هیکلی بودن
یادمه آرمشم با یه گارد از مشتش شروع میشد که یک دادی هم می کشید البته فک کنم این آرمش بود! بازم مطمئن نیستم

باز اگه بیشتر یادم بیاد میام خبر میدم

راستی اگه برام لیست بازی های مشت و لگدی رو بزاری شاید تونستم اونو پیدا کنم ها!

مرسی

meyn
15-09-2011, 10:38
والا دیگه عقل من به جایی قد نمیده! بازی که شما دنبالشی یکی از کمیابترین بازیهای میکرو هست. اینطورم که شما از فضای بازی تعریف میکنی منو به یاد P.O.W.: Prisoners of War میندازی! اینم لیست کامل بازیهایی beat 'em up یا همون مشت و لگدی برای میکرو. اینایی که پر رنگ تایپ کردم جزء بازیهای مورد علاقه کودکیم هست:

2010: Street Fighter
Adventures of Bayou Billy, The
Bad Dudes
Bad Dudes vs. Dragon Ninja
Bad Street Brawler
Batman Returns
Battletoads
Battletoads & Double Dragon
Challenge of the Dragon
Datsugoku: Prisoners of War
Double Dragon
Double Dragon II: The Revenge
Double Dragon III: The Sacred Stones
Downtown Nekketsu Monogatari
Downtown Special: Kunio-kun no Jidaigeki Dayo Zenin Shuugou
Dragon Ninja
Family Trainer: Manhattan Police
Great Battle Cyber
Hiryu no Ken II: Dragon no Tsubasa
Hiryu no Ken III: 5 Nin no Ryuu Senshi
Hokuto no Ken
Ikari III: The Rescue
Ikari III
Juuouki
Kung Fu
Last Action Hero
Lethal Weapon
Mad City
Mighty Final Fight
Nekketsu Kouha Kunio-Kun
P.O.W.: Prisoners of War
Renegade
River City Ransom
Rollergames
Sakigake!! Otokojuku: Shippu Ichi Gou Sei
Spartan X
Spartan X 2
Street Cop
Street Fighter 2010: The Final Fight
Street Gangs
Target: Renegade
Teenage Mutant Ninja Turtles
Teenage Mutant Ninja Turtles 2: The Manhattan Project
Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game
Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project
Toxic Crusaders

s-mu
28-09-2011, 03:27
prison of war

mahdi_amiri
06-11-2011, 22:46
با سلام به دوستان عزیز
من دنبال یه بازی میکرو میگردم، اسمشو بلد نیستم! فقط یادم میاد یه مردی فقط با یک کلت می جنگید و مراحل رو طی میکرد، در یک قسمتهایی هم میتونست یک یوزی بگیره، مهمترین حرکات ش پریدن، نشستن و تیر اندازی بود، می تونست درهایی رو باز کنه و داخل اون تیر هاش اضافه می شد البته پشت درها معلوم نبود، ورود ش هم با فشار دادن دکمه حرکت به سمت بالا بود!
مابین مراحل هم تصویر آدم بدا روی یک مانیتور نشون داده می شد که یه دختری رو گروگان گرفتن که اون مرد باید می رفت تا آزادش کنه!
از کمک شما ممنون

meyn
07-11-2011, 05:02
با سلام به دوستان عزیز
من دنبال یه بازی میکرو میگردم، اسمشو بلد نیستم! فقط یادم میاد یه مردی فقط با یک کلت می جنگید و مراحل رو طی میکرد، در یک قسمتهایی هم میتونست یک یوزی بگیره، مهمترین حرکات ش پریدن، نشستن و تیر اندازی بود، می تونست درهایی رو باز کنه و داخل اون تیر هاش اضافه می شد البته پشت درها معلوم نبود، ورود ش هم با فشار دادن دکمه حرکت به سمت بالا بود!
مابین مراحل هم تصویر آدم بدا روی یک مانیتور نشون داده می شد که یه دختری رو گروگان گرفتن که اون مرد باید می رفت تا آزادش کنه!
از کمک شما ممنون

Rolling Thunder

یکی از بهترین بازیهای میکرو بود. من که خیلی باهاش حال کردم.:31:

mahdi_amiri
19-11-2011, 09:49
ممنون "Meyn"
ولی حیف که ورژن 1 رو نتونستم گیر بیارم! :41:
فقط 2 و 3 موجود هستند.
به هر حال خیلی ممنون از اینکه اسمشو بیادم آوردین!:20:

meyn
22-11-2011, 07:15
سلام. اینم لینک دانلود برای ورژن یک این بازی که برای میکرو هم منتشر شده بود. برای اجرای این رام به یک امولیتور میکرو نیاز دارید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

poriya ap
19-01-2012, 12:37
سلام
واقعا دمت گرم که اسم میکرو رو اوردی من خیلی باهاش حا کرده بودم دومین دستگاه بازی بود که بعد آتاری دستی گرفتم بعضی وقته با خودم می گم بازی های میکرو وسگا خیلی باحال تر psاست یعنی از جذابیت بالایی برخوردار بودن ولی حیف که خیلی محدودن :41:
من الانم درون ps3 بازی های سگارو بازی می کنم البته با قابلیت saveکردن:10::11:

vahidreza_sh
19-01-2012, 15:58
دوستان بهتون یه سایت معرفی میکنم که کل بازی های نینتندو و سگا و سوپر نینتندو و ... رو داره.منم تمام بازیها رو از اینجا گرفتم .لینکشون هم مستقیمه و با یه کلیلک روی نام بازی دانلود میشه و دردسرهای سایتهای دیگه رو نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بریا حالشو ببرید.

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

سلام
من الانم درون ps3 بازی های سگارو بازی می کنم البته با قابلیت saveکردن:10::11:

دوست عزیز شما با همون نرم افزار معروف P-Gen داری این بازی رو انجام میدی دیگه؟(که داخل یه دی وی دی همراه بازیها یا داخل فلش ریختی)

من تو PS2 بازیها رو اجرا میکنم ولی بعضی از بازیها مثل خرگوش و سونیک استپ استپ داره .برا شما هم اینطوریه؟

Mohammad Mahdi.G
28-07-2012, 16:11
تو بازیه اسم street نداشت؟

asrit.net
28-07-2012, 16:40
البته می دانم که جای پست شاید اینجا نباشد. ولی Sega یک Emulator با نام

Genises برای موبایل های آندرویید دارد که از همین رام هایی که در پست های قبل

معرفی شده اند می توانید استفاده کنید و بازی های سگا را در آندرویید بازی کنید.

smm_shire
17-08-2012, 23:49
سلام دوستان یه بازی تو میکرو بود فوتبال که توش فکر کنم تیم کره بودی و با تیم ملی کشور های دیگه میتونستی بازی کنی هر بازیکنه کره هم برای خودش شوت مخصوص داشت در ضمن تعداد بازی کنان زمین 10 نفر( 5v5) بود بعد از گل زدن یه صحنه می یاورد که می تونستی با زدن دکمه ها خوشحالی کنی ..........(توضیحم کافیه یا بگم؟)
ممنون می شم یکی معرفی کنه این بازیو خیلی هوس شو کردم

meyn
19-08-2012, 20:44
سلام دوستان یه بازی تو میکرو بود فوتبال که توش فکر کنم تیم کره بودی و با تیم ملی کشور های دیگه میتونستی بازی کنی هر بازیکنه کره هم برای خودش شوت مخصوص داشت در ضمن تعداد بازی کنان زمین 10 نفر( 5v5) بود بعد از گل زدن یه صحنه می یاورد که می تونستی با زدن دکمه ها خوشحالی کنی ..........(توضیحم کافیه یا بگم؟)
ممنون می شم یکی معرفی کنه این بازیو خیلی هوس شو کردم

اسم بازی مورد نظر شما به ژاپنی Kunio-Kun no Nekketsu Soccer League می باشد که در ایران به Goal 3 معروف بود.
این بازی یکی از بهترین بازیهای میکرو بود ولی متاسفانه شرکت سازندش Technōs (که خالق سری بازیهای Double Dragon بود) ورشکست شد.
در ضمن تیمی که میشد باهاش در لیگ بازی کرد ژاپن بود نه کره.

dj.tiesto
10-09-2012, 18:40
بازی فوتبالیستا رو خیلی وقته دنبالشم.اگه اشتباه نکنم زبونشم عربی بود و اسم سوباسا ماجد بود توش.اون بازی رو میخوام و بازی میوه خور.کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟

meyn
12-09-2012, 11:48
ورژن ژاپنی فوتبالیستها برای میکرو Captain Tsubasa و ورژن انگلیسیش به Tecmo Cup Soccer Game معروفه. ورژن عربیش سخت گیر میاد. باید تو فروم های عربی دنبالش بگردی.
بازی میوه خور یا همون Adventure Island چهار تا ورژن برای میکرو داشت. کدومشو میخوای؟ لینک هر چهارتاشو برات گذاشتم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dj.tiesto
12-09-2012, 12:02
ممنون اتفاقا انگلیسیش بهتره باز آدم انگلیسی رو بیشتر از تازی میفهمه.یادمه بازی سختی بود.
نمیدونم چرا از اینجا نمیتونم دان کنم.:45:

meyn
12-09-2012, 12:12
منظورت دانلود از کول رامه؟ اول رو Download Now کلیک کن بعد یه صفحه جدید باز میشه که باید چند ثانیه صبر کنی بعدش Download Your File رو بزن و دانلود کن.

dj.tiesto
12-09-2012, 12:59
ممنونم رفیق
لطف کردید.
از اون صفحه سیاهه جلو تر نمیتونم برم.
نت من فعلا مشکل داره.به هر حال ممنون لطف کردی

psp2
28-09-2012, 01:33
بچه ها سلام چطورین.

من دنبال یکی دوتا بازی قدیمی میکرو میگردم خیلی ازشون خاطره دارم

اسم یکی رو پیدا کردم بهش میگن pow. تو نت هم سرچ کردم اما لینکا بیشتر خرابن مثل اینکه، یا لااقل من نتونستم دانلود کنم

اون یکی اسمشو نمی دونم ولی یادمه بهش میگفتن بروسلی ،مشت و لگد بود بازیش یادمه آخرش هم میرفت نامزدش که اسیر بود نجات میداد خیلی هم اون موقع گرافیک خوبی داشت

اگه کسی اینا رو داره لطف کنه برام آپلود کنه ممنون میشم خاطرات زیادی باهاشون دارم

تشکرDouble Dragon

eviram
06-06-2016, 14:29
سلام حسته نباشید من خییییییییلی دنبال ی بازیی میگردم اسمشو نمیدونم اما اون موقه بهش میگفتیم کله تاس ... ی موجودی بود دقیق نمیدونم چی بود اما اجر میشکوند و راه باز میکرد برا خودی با کلش اجر میشکوند نه بمب

eviram
06-06-2016, 14:37
فقط اسمشو بدید تو رو خدا

سلام حسته نباشید من خییییییییلی دنبال ی بازیی میگردم اسمشو نمیدونم اما اون موقه بهش میگفتیم کله تاس ... ی موجودی بود دقیق نمیدونم چی بود اما اجر میشکوند و راه باز میکرد برا خودی با کلش اجر میشکوند نه بمب

Squall Leonhart
08-06-2016, 20:44
احتمالا منظورت Bonk's Adventure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s_Adventure_1.png

اگه این نیست بهترین کار اینه همه عکس های بازی های میکرو رو ببینی تا پیدا بکنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه اسمش رو پیدا کردی لطفا بگو تا منم بدونم.

eviram
11-03-2017, 20:57
moai kun

این اسم بازیس