PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ADSL مخابرات

Simin Secret
11-08-2011, 14:45
سلام دوستان خسته نباشید من یه چند روزه با این ADSL مخابرات مشکل پیدا کردم

مشکل اینجاست که من از طرح صبا-برنزی ADSL خراسان رضوی استفاده میکنم با حجم دانلود 1 گیگ در ماه سرعت خیلی خوبه مخصوصا سرعت دانلود اما نمیدونم چرا حجم دانلود بیخودی کم میشه مثلا دو روز پیش حجم دانلود رو توی سایت خود مخابرات زده بود 1460 مگ دیروز شد 465 مگ با اینکه من اصلا چیزی دانلود نکردم و امروز یه دفعه ای رفتم دیدم نوشته 260 مگ خیلی عصبانی شدم به نظر شما راه حلش چیه و آیا باید به مخابرات گزارش بدم؟

ممنون

راستی بعضی وقتا که میخوام کانکت بشم هی ارور 734 میده صد بار باید بزنم تا درست بشه!!!

ahriman323
11-08-2011, 14:53
سلام

توی تاپیک اسیاتک یا تاپیک شهرتون باید پست میزدی دوست عزیز
پسورد اکانتت و مودمت را عوض اگه حل نشد گزارش بده!

734؟
error 734:the ppp link control protocol was terminated
بفرمایید داخل propertis کانکشنتون و حالا در قسمت networking
و احتمالاًمشکل اینجاس، در قسمت internet protocol یک کیلیک کنید تا به حالت انتخاب در بیاد و حالا propertis فعال شده. اون رو هم کیلیک بفرمایید.
و اگه آی پی وارد شده پاک بفرمایید ( همین طور dns)

یا
1.ابتدا Start بزنیدو بعد از قسمت Network and Dial-up Connections کانکشن مورد نظر رو انتخاب کنید
2.راست کلیک کنید و Properties انتخاب کنید.
3.به تب Networking و بعد به Settings برید
4.تیک گزینه ی Negotiate multi-link for single link connections check box اگر فعاله بردارید.و سپس ok .ok بزنید
امتحان کنید..........درست نشد؟؟؟ پس این کارو بکنید
5.دوباره به کانکشن مورد نظر بروید و دوباره Properties را بزنید.
6.حالا تب Security بزنید
7.در قسمت زیره Security options گزینه ی Allow unsecured password را روشن کنید حالا دوبار ok رو بزنید.
امتحان کنید...... درست شد. پس یه تشکریم برا ما بزنید.
یا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hot849
11-08-2011, 15:29
سلام دوستان خسته نباشید من یه چند روزه با این ADSL مخابرات مشکل پیدا کردم

مشکل اینجاست که من از طرح صبا-برنزی ADSL خراسان رضوی استفاده میکنم با حجم دانلود 1 گیگ در ماه سرعت خیلی خوبه مخصوصا سرعت دانلود اما نمیدونم چرا حجم دانلود بیخودی کم میشه مثلا دو روز پیش حجم دانلود رو توی سایت خود مخابرات زده بود 1460 مگ دیروز شد 465 مگ با اینکه من اصلا چیزی دانلود نکردم و امروز یه دفعه ای رفتم دیدم نوشته 260 مگ خیلی عصبانی شدم به نظر شما راه حلش چیه و آیا باید به مخابرات گزارش بدم؟

ممنون

راستی بعضی وقتا که میخوام کانکت بشم هی ارور 734 میده صد بار باید بزنم تا درست بشه!!!

با سلام

مطمئنی که از مخابرات گرفتی؟

چونکه مخابرات سرویس حجمی نداره! حداقل من که تهران ازش استفاده می کنم اینطورری!

با سرعت 128 روزی تقریبا 300 -400 مگ فقط دانلود دارم( البته اگه وقت کنم)

به نظرم حتما زنگ بزن و از کارشناساش بپرس!:8:

Simin Secret
12-08-2011, 17:16
نه داش من از مخابرات استان خراسان رضوی گرفتم اتفاقا جدیدا طرح سحر هم گزاشته از ساعت 12 شب الی 7 صبح دانلود رایگان نامحدود فقط 3500 تومن !!!

خوب مشکل جدید پیدا کردم امروز صبح دیگه وصل نمیشه همش ارور 691 میده نمیدونم چرا شما میدونید؟
راستی اگه مثلا من حجم دانلود 3 گیگ باشه واسه سه ماه بعد من همشو تو یه ماه تموم کنم دیگه نمیتونم برم تو اینترنت؟یعنی این ارور بخاطر همونه؟
ممنون میشم پاسخ بدین

NirvanaH
14-08-2011, 23:11
نه داش من از مخابرات استان خراسان رضوی گرفتم اتفاقا جدیدا طرح سحر هم گزاشته از ساعت 12 شب الی 7 صبح دانلود رایگان نامحدود فقط 3500 تومن !!!

خوب مشکل جدید پیدا کردم امروز صبح دیگه وصل نمیشه همش ارور 691 میده نمیدونم چرا شما میدونید؟
راستی اگه مثلا من حجم دانلود 3 گیگ باشه واسه سه ماه بعد من همشو تو یه ماه تموم کنم دیگه نمیتونم برم تو اینترنت؟یعنی این ارور بخاطر همونه؟
ممنون میشم پاسخ بدین

بله دوست عزیز شاید از این بابت باشه. مواردی که باعث این خطا میشه:
۱-ورود اشتباه نام کاربری یا رمز عبور
۲-پایان یافتن مدت اشتراک
۳-پایان یافتن حجم تخصیصی
۴-برقراری تماس قبل از ۱۰ دقیقه بعد از قطعی ناگهانی

حامد:11:

oghab3378
01-09-2012, 17:17
سلام دوستان من از ADSL استفاده می کنم مدتی است که مشکل خطای the ppp link control protocol was teminated آزارم می دهد لطفا کمکم کنید از توضیحاتی که قبلا دادید استفاده کردم ولی باز مشکل حل نشد

A.Hunter
11-09-2012, 00:17
اینی که شما میگی هزار دلیل میتونه داشته باشه ! می تونه ویروس باشه ، می تونه auto update یه نرم افزار یا آنتی ویروس باشه و ...

منم داشتم این مشکل رو ( وقتی idm با bit defender نصبه از پهنای باند میخوره ! ) خیلی عجیبه !نه !