PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درحواست راهتمایی برای تبدیل یک دیتا بیس

Vahid67
11-08-2011, 04:22
سلام دوستان ...
این کدها رو که یکی از اساتید در کتابش منتشر کرده و نمی دونم مربوط به چه نسخه ای از MySQL هستش رو می خوام به تبدیل کنم به دیتابیس در phpMyAdmin که ارور سینتکس میگیره البته جداول رو می تونم بسازم و تنظیماتی مثل کلید اصلی و ... رو هم می تونم وارد کنم ولی برخی از خط هاش رو که پر رنگ کردم رو متوجه نمیشم ( من درس پایگاه داده پاس نکردم ولی هرچی به استاده میگم میگه خودت برو یاد بگیر !!!! )
ممنون میشم راهنماییم کنید ....

این کدی هستش که بعد از ساختن یکی ار تیبل ها در phpMyAdmin به من میده ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم کدی هستش که توی کتاب این استاد هستش ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Darya-eng
11-08-2011, 23:46
1.
constraint CKC_DISC_TYPE_DISCOUNT check ( DISC_TYPE is null or ( DISC_TYPE in ('High','Medium','Low')))

2.
create index STORE_DISC_FK on DISCOUNT (
STORE_ID ASC
);
3.
alter table DISCOUNT
add constraint FK_DISCOUNT_STORE_DIS_STORE foreign key (STORE_ID)
reference STORE(STOR_ID)

1)چک میکنه که مقادیری که قبول میکنه بین low-medium-hight OR nullباشد

2)ایندکس رو معمولا برای راحتتر شدن سرچ ایجاد می کنیم دونوع داره کلاستر و NONCLUSTERED که اگر نوعش را مشخص نکنید

اینجا اطلاعات خوبی از constraintوجودداره:
defaultهمون کلاستر درنظرگرفته می شود 3)با alterهم table ی که قبلا ایجاد کردیم رو میتونیم تغییر بدیم (ایجا یه constraintرو addکرده)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیدوارم به دردتون بخوره

Vahid67
12-08-2011, 00:00
مرسی از پاسخ شما ....

ولی مشکل من کار کد ها نیست مشکل اصلی من تبدیل اونها به کدهای قابل فهم برای phpMyAdmin هستش که وقتی این ها رو داخلش تایپ می کنم سینتکس ارور می گیره ...
من یکسری موارد مثل گذاشتن ' برای اسم فیلد ها رو هم رعایت کردم ولی فایده نداشت کلا مثل اینکه فرق می کنه ....

اگر توی سوی درست متوجه شده باشم یعنی داره جدول رو ویرایش می کنه و یک کلید خارجی بهش اضافه می کنه درسته ؟؟
کلا اینا رو توی phpMyAdmin چطوری می تونم پیاده سازی کنم ؟؟؟