PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی

S.A.E.E.D P30
10-08-2011, 21:13
سلام دوستان
من این سوال رو تو یه تاپیک دیگه پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد.
من اینترنت ا مگ اسیاتک دارم که از ساعت 2 تا 8 صبح رایگانه. کرج هستم.
ساعت 2 که میخواد وارد ترافیک رایگان بشه یه بار خودکار dissconnect میکنه و خودم باید دوباره کانکت کنم تا وارد دانلود رایگان بشم.
مشکل اینجاست که این diss شدن راس ساعت 2 شب کار منو خراب میکنه. میخواستم ببینم راهی هست که بدون diss شدن وارد ترافیک رایگان بشم یا اینکه اینترنت خودکار dissconnect نشه و تا وقتی که خودم diss نکردم وارد ترافیک رایگان نشه؟؟
در واقع عملیات dissconnect کردن برای ورود به ترافیک رایگان بیفته پای خودم بجای اینکه خودکار انجام بشه.
اگه راهی هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

a6l3i
11-08-2011, 14:23
سلام دوست عزیز

1- بهترین جا برای سوالتون یکی از دو تاپیک جامع زیر هستش:

بخشِ سرويس اينترنت پرسرعت تاپیک جامع Adsl/ شركت آسياتك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا
بخش شبكه هاي كامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپیک جامعِ راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- اگه تابحال از برنامهء خاصی برای این کار استفاده نکردین و خودبخود راس ساعتا 2 قطع میشه ، پیشنهاد میکنم از خودِ آسیاتک بپرسید.

S.A.E.E.D P30
11-08-2011, 15:35
سلام دوست عزیز

1- بهترین جا برای سوالتون یکی از دو تاپیک جامع زیر هستش:

بخشِ سرويس اينترنت پرسرعت تاپیک جامع Adsl/ شركت آسياتك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا
بخش شبكه هاي كامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپیک جامعِ راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- اگه تابحال از برنامهء خاصی برای این کار استفاده نکردین و خودبخود راس ساعتا 2 قطع میشه ، پیشنهاد میکنم از خودِ آسیاتک بپرسید.

ممنون از پاسختون
تو تاپیک اسیاتک خیلی وقته این سوالو پرسیدم ولی کسی جواب نداد.
به خود ISP هم زنگ زدم خیلی جالبه پشتیبانی میگه نمیدونم.
بازم اگه کسی میدونه ممنون میشم راهمایی کنه.