PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشخيص شهر از طريق اي پي

irancity
13-06-2006, 18:00
من يه كد مي خوام كه وقتي كاربر وارد سايت ميشه اسم شهرش رو بنويسه :rolleye:

sa3er
13-06-2006, 21:07
مراجعه به:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

irancity
15-06-2006, 14:01
اين سايت واقعا عاليه.
يعني فوق العاده س.ولي از كجا كد رو بگيرم؟

*سینا*
15-06-2006, 14:18
با سلام
چه کدی کد شهر؟
کد مخابراتی منظورته؟

Mohsen khan
16-06-2006, 06:40
با سلام
من هم هچین سیستمی می خوام
و یک سوال دیگه چه جوری می شه ip واقعی یک نفر رو تشخیص داد

bernadet
16-06-2006, 08:38
بچه ها يه سوال ... آيا راهي هست كه جلوي ورود يك آي پي بخصوص رو به وب سايت يا وبلاگ بگيريم ؟ يعني آيا كدي هست كه بتونه رنج آدرس آي پي كه بهش مي ديم رو بن كنه يعني اون شخص ديگه نتونه سايت رو ببينه ؟ يا مثلا سايتي باشه كه يه خدمات اينچنيني ارايه بده ؟ ممنون

bernadet
16-06-2006, 10:40
خوب بچه ها كنتور زير هم خوبه

و مي تونيد در اون ثبت نام كنيد و در قسمت ليست آخرين بازديد كنندگان بهتون ادرس اي پي اخرين بازديد كنندگان رو مي ده و روي اي پي هر كدوم از ويزيتورها كه كليك كنيد نام شهرش و ادرس سرور در اون شهر و شماره تلفن اون سرور و شماره فكسش رو مي ده و حتي نام كارت اينترنت طرف رو هم مي تونيد ببينيد و مي تونيد ببينيد بازديدكنندگان از كدوم لينكها از وب سايتهاي ديگه وراد سايت شما شدن از كدوم كشور هستن و خيلي امكانات ديگه و حتي مي تونيد امارش رو خصوصي كنيد كه فقط براي خودتون قابل ديدن باشه

irancity
16-06-2006, 22:27
با سلام
چه کدی کد شهر؟
کد مخابراتی منظورته؟
نه عزيز كد جاوا اسكريپت :laughing:

و مي تونيد در اون ثبت نام كنيد و در قسمت ليست آخرين بازديد كنندگان بهتون ادرس اي پي اخرين بازديد كنندگان رو مي ده و روي اي پي هر كدوم از ويزيتورها كه كليك كنيد نام شهرش و ادرس سرور در اون شهر و شماره تلفن اون سرور و شماره فكسش رو مي ده و حتي نام كارت اينترنت طرف رو هم مي تونيد ببينيد و مي تونيد ببينيد بازديدكنندگان از كدوم لينكها از وب سايتهاي ديگه وراد سايت شما شدن از كدوم كشور هستن و خيلي امكانات ديگه و حتي مي تونيد امارش رو خصوصي كنيد كه فقط براي خودتون قابل ديدن باشه
اين هم خوبه ولي من يه كد مي خوام كه تو خود سايت يا وبلاگ اسم شهرش رو بنويسه مثل اين سايت

*سینا*
16-06-2006, 22:29
نه عزيز كد جاوا اسكريپت :laughing:

اين هم خوبه ولي من يه كد مي خوام كه تو خود سايت يا وبلاگ اسم شهرش رو بنويسه مثل اين سايت
با سلام
شرمنده من یه ذره که چه عرض کنم خیلی قات زدم
واقعا پوزش

mamalionline
18-06-2006, 17:09
من دیتابیس دارم ولی باید براش برنامه نویسی کنی اگر پی اچ پی بلدی میتونم دیتابیس رو در اختیارت بزارم .

irancity
18-06-2006, 22:56
من دیتابیس دارم ولی باید براش برنامه نویسی کنی اگر پی اچ پی بلدی میتونم دیتابیس رو در اختیارت بزارم .
من html بلدم ولی php رو قشنگ بلد نیستم حالا اگه می شه بذارین و یه ذره توضیح بدین

mamalionline
19-06-2006, 00:23
من html بلدم ولی php رو قشنگ بلد نیستم حالا اگه می شه بذارین و یه ذره توضیح بدین
html که نه ! پی اچ پی فقط .
توضیحاتشم اگر کم بود حتما" میگفتم . فردا آپلود میکنم .

irancity
19-06-2006, 14:28
يه دوست دارم كه بلده
بابت اپلود هم مرسي

irancity
20-06-2006, 11:35
اقا چي شد اين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

irancity
20-06-2006, 11:36
اقا چي شد اين

vb_lord_AR
19-05-2008, 10:38
می تونید از سایت زیر استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Bill Gates
19-05-2008, 12:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
برای دریافت اسکریپت این سایت باید این رو خریداری کنید که یک بانک اطلاعاتی نسبتا کامل به شما میده

fan2q
12-01-2013, 15:24

من چطوری میتونم ادرس ای پی 1 نفر و پیدا کنم؟
1 از بازدید کننده های وبم!میخوام بدونم برا کدوم شهره
چطوری باید این کار و بکنم!؟

pjso
29-05-2013, 17:39
با سلام
کد اسکریپت تشخیص شهر از طریق آی پی چی شد؟؟؟
تشکر فراوان

amir_lord
23-07-2013, 11:52
سلامــ دوستان! برای نمایش آی پی فردی که وارد وب یا وبلاگ شما میشه به سایت وبگذر مراجعه کنید!
اما برای بدست اوردن شهر فرد! اگر حرفه ای باشید آی پی هر شهر رو میدونید! و بنظر من این بهتر روشه! چون اغلب سایت هایی شما برای شناسایی آی پی وارد اون میشید اطلاعات غلطی به شما میدن!:n16:

ولی اگر کسی لیست آی پی های شهر ها رو داره ممنون میشمــــ یا برام بفرسته! یا همین جا بذاره!ممنونـــ!:n16:

amir_lord
23-07-2013, 11:59
متاسفانه توی سیستم ها وبلاگ چنین امکانی وجود نداره! اما برای وبسایت می تونید آی پی فرد رو مسدود سازی کنید! اما فرد هم اگر بلد باشه میتونه آی پی خودشو به راحتی تغییر بده!

tux-world
12-05-2014, 13:30
سلام. من هم دنبال این دیتابیس میگردم. اگرم پولی و به روز باشه مشکلی نداره