PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در زمینه راه اندازی گیم نت

hamed_dij
10-08-2011, 12:29
با عرض سلام
شرمنده این سوال رو اینجا مطرح میکنم تو قسمت خودش یعنی گیم نت و مسابقات 10 روزه مطرحش کردم کسی جوابم رو نمیده
از دوستان خواهشمندم من رو تو زمینه راه اندازی گیم نت کمک کنن
کلا" چند تا سیستم میخواد؟
چه نوع شبکه ای باید استفاده کرد ؟هزینه شبکه کردنش چقدر میشه؟
چه نوع سیستمی ببندم؟
چه جوری تبلیغ کنم؟
اصلا میسرفه گیم نت یا نه؟
چقدر طول میکشه تا جا بیفتم؟
خواهش میکنم جواب بدین , میخوام گیم نت راه بندازم

Amin4All
10-08-2011, 12:52
چند تا سیستم میخاد به خودت و بودجه ت و محله ت بستگی داره.
تا شعاع 1 کیلومتریت اگر گیم نت نبود ایجاد کنی میصرفه.:31:
اگر پولت نقده برو از تهران بگیر که خیلی برات میصرفه و حد اقلش بین (300 تا 900 شایدم بیشتر از سیستم جلو بیفتی).
از قسمت مشاوره سیستم کمک بگیر و سیستم رو از بچه های همین فروم بگیر یا از هر جای دیگه که قابل اطمینانه.
سیستم هات تقریبا قوی باشه.
یا میتونی چند تا سیستم قوی برداری برای بازی های سنگین بقیه ش برای بازی های شبکه ای و معمولی.
شبکه ش کاری نداره.سیمش رو میتونی خودت بخری کمی اگر وارد باشی چند تا عدد میدی درست میشه.
البته برا کسی که تجربه ش رو نداره سخته.
کلا 20 الی 40 تومن شاید بگیرن.
اگر تو محله رفیق زیاد داشته باشی و بچه زیاد باشه خودشون میان و احتیاج به تبلیغ نیستش.
البته مراقب باش.
میان سوارت میشن.از همون اول یه سری قوانین بزار و زیاد شل نگیر .
صرفیدنش میصرفه.دو سال پیش مغازه رو باز کردیم با 4 تومن.
با ساعتی 400 شروع کردیم.توی 2 سال نزدیک 25 تومن در اوردیم.
بعدش 500 و الان ساعتی 600 کردیمش.
الان 2 تا مغازه دیگه کنارمون باز کردن که مشتریمون کمتر شده ولی باز مشتری های خودمون رو داریم.
سیستم هامون هم دیگه قدیمی شدن.

hamed_dij
10-08-2011, 15:55
چند تا سیستم میخاد به خودت و بودجه ت و محله ت بستگی داره.
تا شعاع 1 کیلومتریت اگر گیم نت نبود ایجاد کنی میصرفه.:31:
اگر پولت نقده برو از تهران بگیر که خیلی برات میصرفه و حد اقلش بین (300 تا 900 شایدم بیشتر از سیستم جلو بیفتی).
از قسمت مشاوره سیستم کمک بگیر و سیستم رو از بچه های همین فروم بگیر یا از هر جای دیگه که قابل اطمینانه.
سیستم هات تقریبا قوی باشه.
یا میتونی چند تا سیستم قوی برداری برای بازی های سنگین بقیه ش برای بازی های شبکه ای و معمولی.
شبکه ش کاری نداره.سیمش رو میتونی خودت بخری کمی اگر وارد باشی چند تا عدد میدی درست میشه.
البته برا کسی که تجربه ش رو نداره سخته.
کلا 20 الی 40 تومن شاید بگیرن.
اگر تو محله رفیق زیاد داشته باشی و بچه زیاد باشه خودشون میان و احتیاج به تبلیغ نیستش.
البته مراقب باش.
میان سوارت میشن.از همون اول یه سری قوانین بزار و زیاد شل نگیر .
صرفیدنش میصرفه.دو سال پیش مغازه رو باز کردیم با 4 تومن.
با ساعتی 400 شروع کردیم.توی 2 سال نزدیک 25 تومن در اوردیم.
بعدش 500 و الان ساعتی 600 کردیمش.
الان 2 تا مغازه دیگه کنارمون باز کردن که مشتریمون کمتر شده ولی باز مشتری های خودمون رو داریم.
سیستم هامون هم دیگه قدیمی شدن.
مرسی دوست عزیز
با 6 تا سیستم شروع کنم خوبه ؟
3 تاش قوی باشه یعنی تا 2 سال دیگه بازیها رو ساپورت کنه و سه تاش هم بازیهای الان رو ساپورت کنه یعنی زیاد قوی نباشه؟چه جوریه ؟هان؟
محلمون گیم نت نیست ولی زیاد بچه هاش زیاد اهل گیم نیستن(البته فکر کنم اینطوری باشه:13:)
لطفا یه سیستم پیشنهادی وقیمتش رو بهم بدین.(هم سیستم قوی و هم سیستم ضعیف)
باز هم تشکر

hamed_dij
10-08-2011, 16:06
یه سیستم قوی بهم معرفی کنید که بازیها رو تا 2 سال آینده ساپورت کنه و یه سیستم که فقط بتونه بازیهای الان رو ساپورت کنه(همراه با قیمت)
چون میخوام همین طور که دوستمون گفت به دلیل کمبود بودجه از 2 نوع سیستم استفاده کنم
بودجه ام حدودا 4 الی 5 تا هست.5 تا سیستم میخوام , یه خوردش هم واسه خرید میز و صندلی و ... هست یعنی کلا" بودجه ام واسه راه اندازی گیم نت 4 الی 5 تا هست.خوبه یا کمه؟:31:

hamed_dij
10-08-2011, 20:42
یه سیستم قوی بهم معرفی کنید که بازیها رو تا 2 سال آینده ساپورت کنه و یه سیستم که فقط بتونه بازیهای الان رو ساپورت کنه(همراه با قیمت)
چون میخوام همین طور که دوستمون گفت به دلیل کمبود بودجه از 2 نوع سیستم استفاده کنم
بودجه ام حدودا 4 الی 5 تا هست.5 تا سیستم میخوام , یه خوردش هم واسه خرید میز و صندلی و ... هست یعنی کلا" بودجه ام واسه راه اندازی گیم نت 4 الی 5 تا هست.خوبه یا کمه؟:31:
یه مرد جواب ما رو بده:31::11:

MJ assassins creed
11-08-2011, 13:05
یه مرد جواب ما رو بده:31::11:
آقا حامد برای سیستم بهتره یه تاپیک توی این بخش بزنی زودتر نتیجه میگیری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amin4All
11-08-2011, 14:03
مرسی دوست عزیز
با 6 تا سیستم شروع کنم خوبه ؟
3 تاش قوی باشه یعنی تا 2 سال دیگه بازیها رو ساپورت کنه و سه تاش هم بازیهای الان رو ساپورت کنه یعنی زیاد قوی نباشه؟چه جوریه ؟هان؟
محلمون گیم نت نیست ولی زیاد بچه هاش زیاد اهل گیم نیستن(البته فکر کنم اینطوری باشه:13:)
لطفا یه سیستم پیشنهادی وقیمتش رو بهم بدین.(هم سیستم قوی و هم سیستم ضعیف)
باز هم تشکر

البته همین سوال هم به این بخش مربوط نمیشه.
مشاوره سیستم رو در بخشش بپرس.
گفتم بستگی به بودجه ت داره.
اگر پولش رو داری همه سیستم هات رو قوی و شبیه هم بگیر و هاردش حتما زیاد باشه.
500 الی 700 میتونه خوب باشه البته باز بودجه ت زیاد باشه بیشتر هم میتونی کنی ولی حد اکثر 700 متعادله.
گیم نت رو که زدی ببین چقدر سرت شلوغ میشه.:31:
قیمت رو هم نمیدونم شهرتون ساعتی چنده ولی اگر سرت خیلی شلوغ بود 700 الی 800 متعادله.
البته من 600 میدم.
6 یا 8 سیستم هم برا شروع خوبه اگر جاش رو هم داشتی بعدا میتونی بیشتر کنی و مایه بیشتر بزنی تو جیب.:8: