PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوانين پست كردن در اين انجمن

hyriand
22-03-2005, 22:40
قوانين پست كردن در اين انجمن

لطفا قبل از پست كردن مطالبتون حتما اين نكات رو در نظر بگيريد.

1- تيتري گويا براي تاپيك خود انتخاب كنيد
2- از توضيح كل مشكلتون در تيتر تاپيك خودداري كنيد و اصل موضوع رو در داخل تاپيك توضيح بديد
3- اگر سوالي در مورد نرم افزاري داشتيد بعد از پست كردن صبر كنيد تا كسي جواب شما را بدهد ( نه اينكه تو تاپيك خودتون داد بزنيد كه آهاي ملت بياين جواب منو بدين )
4- قبل از پست مطلبتون با استفاده از امكان جستجوي انجمن بگرديد كه آيا كسي قبلا مشكل شما رو داشته يا نه و بعد تاپيك خودتون رو بنويسيد.
5- اگر جوابي از كسي دريافت نكرديد به تاپيك خود پاسخ ندهيد كه كه به بالاي صفحه منتقل شود ٫ بلكه به جاي اينكار صبر داشته باشيد.
6- مشكل نرم افزاري خود را به طور كامل توضيح دهيد تا بقيه كاربران ديگه ازتون سوال نپرسند و بهتر مشكل شما رو حل كنند.
7- در خواستهاي نرم افزاري خود را در اين بخش ننويسيد بلكه در قسمت ( درخواست نرم افزارهاي مختلف )
8- از فينگليسي نوشتن جدا خودداري كنيد و اطمينان داشته باشيد كه در اين صورت اصلا كسي به سوال نرم افزاري شما توجهي نخواهد كرد.
9- در هنگام قرار دادن لینکها دقت کنید که اونا رو به صورت Code و یا عادی بنویسید و هرگز از دکمه URL در بالای قسمت ویرایش استفاده نکنید
10- اگر به جواب نرسيديد و يا عجله داريد از باز كردن تاپيكي تكراري از همان موضوع و با تيتري ديگر جدا خودداري كنيد و به جاي اينكار كمي صبر داشته باشيد.

با تشكر از دقت شما :)

Mohammad
22-03-2005, 22:49
چشم
ولی میشه بگید برایه جواب تا چقدر باید صبر کنیم؟ :roll:

MaFia
23-03-2005, 01:11
خب اگه خيلي صبر كردي جواب نگرفتي يعني كسي جوابي نداشت :)
خب قرار نيست 100٪ شما جواب بگيري كه :shock:
البته با اجازه hyriand عزيزم :P

Mohammad
23-03-2005, 12:05
منم نگفتم که قرار 100% جواب بگیریم.
فکر میکنم بعد 3 4 روز قطع امید کنه خوبه. :wink:

hyriand
23-03-2005, 14:17
همونطور كه مافيا گفت اصلا معلوم نيست كه 100 جواب داده بشه.
بعدشم اينكه اگه جواب نگرفتيد به منزله اين نيست كه كسي به سوال شما توجه نكرده بلكه
خب حتما كسي نميدونه. ولي اينكه خود طرف بياد و زير سوالش يه پاسخ بنويسه مثلا ( آهاي
كسي نيست جواب مارو بده ) كه اون تاپيك بياد بالاي صفحه ٫ به نظرم اصلا مودبانه نيست.
ولي فكر كنم با اينكه اين قوانين پست همه جاي انجمن نوشته شده باز هم بايد براي تازه واردها
و تك پستي ها توضيح داد. :?

Mohammad
23-03-2005, 15:13
اینو قبول دارم پاسخ نوشتنه خود طرف مودبانه نیست ولی بعضی مواقع چاره ای نیست.
چرا دروغ بگم من خودم اینجوری جواب گرفتم البته کارم خیلی فوری بود.
البته اگه همه نسبت به سوالات یکدیگر خودشونو مسوول بدونن دیگه این جور مسایل پیش نمی یاد.
آقا هیچ جا p30world نمیشه.
خسته نباشید :) :)

reza jaky
08-05-2005, 18:46
باشه ما چون تازه وارد هستيم هر چا بريم بايد بگيم چشم

بازم ميگيم چشم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ

دوستي نشانه معرفت و دشمني نشانه بي معرفتي نيست
:mrgreen:

Mehdi_Best
09-05-2005, 10:09
رضا جان سلام
ببخشيد من اينو مي گم. اما براي اينكه سوءتفاهم نشه گفتم بد نيست يه نكته اي رو خدمتت عرض كنم.
اصلا بحث اينكه شما تازه وارد هستي يا قديمي نيست. اينجا همه يكسان هستند و حتي خود مديران سايت و انجمن هم خودشون رو با بقيه يكسان مي بينند و قوانين رو رعايت مي كنند. خود شما هم اگه دقت كنيد خواهيد ديد كه اگه اين قوانين نباشه ديگه سنگ روي سنگ بند نمي شه و قوانين براي راحتي خود شما و ديگر اعضاي انجمن هست.

hyriand
31-05-2005, 06:37
به دليل اينكه بسياري از دوستان كمي در نحوه پست كردن كم كاري ميكنند يه نكته اي رو
ميخواستم دوباره بگم كه لطفا حتما بهش دقت كنيد و اون اينكه

نام كوتاه و مناسب براي تاپيك خودتون انتخاب كنيد و تمام داستان رو تو تاپيك ننويسيد.
( بهتره كمي به تاپيكهاي پست شده دقت كنيد تا ببينيد كه نحوه درست پست كردن به چه صورته)

بعدش اينكه مشكلتون رو در داخل تاپيك به طور مفصل توضيح بديد و نگران اين نباشيد كه شايد
ديگران از نحوه نوشتن شما خيال كنند كه مبتدي هستيد. بلكه اينجا همه ما مبتدي هستيم
و هر چه بهتر مشكلتون رو توضيح بديد
1- دوستان ديگه بهتر ميتونند راهنمايي كنند
2- در هنگام جستجو افراد ديگه زودتر و راحتتر به جواب خواهند رسيد

با تشكر

پوریا
23-06-2005, 14:57
سلام به دوستان عزيز
من منتظر تاپيكي به نام معرفي و بحث آنتي ويروسها هستم ولي تا حالا خبري ازش نيست .

MaFia
23-06-2005, 15:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پوریا
23-06-2005, 18:24
MaFia, جان ممنون :wink: