PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی در مورد نرم افزار های افزایش سرعت اینترنت

saeid72
09-08-2011, 16:32
با سلام میخواستم ببینم که شماها از نرم افزار افزایش سرعت اینترنت استفاده میکنید یا نه ؟
اگه استفاده میکنید از چه برنامه و لطف کنید بگید تغییری هم کرده یا نه
من از dsl speed-full speed-flash speed-speed connect-Throttle-cfosspeed-win 7 manager-ashampo win optimizer-netscream
استفاده کردم ولی در نهایت بدتر گیج شدم نمیفهمم کدوم بهتره
ایا اصلا تاثیری داره البته من انتظار معجزه ندارم فقط استفاده از حداکثر باند و ثابت شدن سرعت و لود سریع صفحات مد نظرمه کسی از از اینا استفاده کرده نتیجه گرفته باشه؟؟

arashsard
09-08-2011, 16:52
با سلام میخواستم ببینم که شماها از نرم افزار افزایش سرعت اینترنت استفاده میکنید یا نه ؟
اگه استفاده میکنید از چه برنامه و لطف کنید بگید تغییری هم کرده یا نه
من از dsl speed-full speed-flash speed-speed connect-Throttle-cfosspeed-win 7 manager-ashampo win optimizer-netscream
استفاده کردم ولی در نهایت بدتر گیج شدم نمیفهمم کدوم بهتره
ایا اصلا تاثیری داره البته من انتظار معجزه ندارم فقط استفاده از حداکثر باند و ثابت شدن سرعت و لود سریع صفحات مد نظرمه کسی از از اینا استفاده کرده نتیجه گرفته باشه؟؟

من اعتقادی به هیچ کدوم ندارم.همش دست شرکت ارائه دهندس.اگه شیرشو رووت باز کنن اینترنتت خوبه وگرنه این نرم افزارا هیچ کاری نمیکنن:11:

amh1365
09-08-2011, 17:34
من اعتقادی به هیچ کدوم ندارم.همش دست شرکت ارائه دهندس.اگه شیرشو رووت باز کنن اینترنتت خوبه وگرنه این نرم افزارا هیچ کاری نمیکنن:11:

من هم موافقم. نرم افزار تاثیر زیادی نداره.

NirvanaH
10-08-2011, 23:24
خدایا با نام تو
با سلام به همگی
تاپیک جالبی بود و حیفم اومد نظرمو ندم. همه اون نرم افزارایی که بالا واسه نظر سنجی لیست شده، باهاشون کار کردم.بیشتر از نود درصدشون که سیستم رو بعد از چند روز میریزن به هم و اگه شانس بیاری و ویندوز بالا بیاد و یه دستی به سرو گوش رجیستری ویندوز بکشی میتونی از تعویض ویندوز نجات پیدا کنی.
اما اگه نرم افزار به سیستم رو داغون نکنه هیچ تأثیری در افزایش سرع حتی برای یک تیریلیونیوم درصد نداره. همه نرم افزارای مثلا افزایش سرعت. همش بازار گرمی فروشنده های نرم افزار هستش و یه مشت دروغ. تنها کاری که اینا انجام میدن اینه که تنظیمات رجیستری ویندوز رو به بدترین نحو ممکن(البته در ایران که همه چی رو کرک میچرخه!) تحت اثر قرار میده و بوووووووم....
از معروفترینا که سه تای اول هستن، بیشتر بین کاربرا رواج پیدا کرده و طرف فکر میکنه که سرعتش بیشتر شده.
جالب اینجاست که اکثر ماها فکر میکنیم این نرم افزارها سرعت رو دو برابر میکنه و بعد از نصب کلی حال میکنیم. دریغ از اینکه....
در هر حال من هیچ کدام از این نرم افزارها رو به شما توصیه نمیکنمو اگه خواهان سرعت بیشتر اینترنت هستید به یه ISP مراجعه کنید و بادادن هزینه لازم(یا احیاناً پول زور!) از سرعت بیشتر بهره مند بشید.

حامد:11:

Dark Shine
11-08-2011, 00:26
این نوع تاپیک ها مگه مربوطــ به بخش نظرسنجی نمیشه ؟
البــته تاپیک جــدید زده نشده ولـی به اینــجا مربوط نمیشه .