PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رشته مکانیک - دانشگاه تبریز بهتر است یا صنعتی بابل

sepehr_x50
09-08-2011, 09:53
سلام. ممنون میشم این دو دانشگاهو در این رشته خاص مقایسه کنید...

یکی از آشنایان فرمودند: دانشگاه بابل چون چند سالی هست که صنعتی شده قطعا از تبریز بهتره

نظر شما؟

micropersian
09-08-2011, 10:31
سلام. ممنون میشم این دو دانشگاهو در این رشته خاص مقایسه کنید...

یکی از آشنایان فرمودند: دانشگاه بابل چون چند سالی هست که صنعتی شده قطعا از تبریز بهتره

نظر شما؟

1- ببین کدوم نزدیک تره
2- تبریز خیلی خیلی بزرگ تر از بابله شهرش
3- دانشگاه تبریز خیلی سختگیریشون بیشتره اساتید (سخت خواهد گذشت)
4- بابل شماله نزدیک دریاست هواش معتدله - تبریز سرده
5- امکانات رفاهی و تفریحی تبریز بیشتره خیلی

AB
09-08-2011, 14:32
تبریز هم از نظر دانشگاه و هم از نظر محیط شهری و امکانات رفاهی خیلی خیلی بهتر از بابله.

ولی به نظر من اونی که نزدیکتره انتخاب کن.رفت و آمد پدر آدمو درمیاره.

farshadmahmoud
09-08-2011, 18:28
سلام
من الان سال چهارم مكانيك دانشگاه صنعتي بابلم
فقط بهت بگم كه شهر تبريز بزرگتر از بابله، ولي بابل شمال كشوره و معتدله آب و هواش،‌نزديك درياست و بچه ها همش بين انتخاب استخر و دريا با هم بحث دارند!
دانشگاه وسط شهره، يعني يك متر هم پياده روي اينها نداره و دسترسي به همه امكانات شهري براحتي مهياست. نمي دونم مهمه يا نه
سطح علميش كه واقعا خوبه، مكانيك بهترين و قديميترين رشته دانشگاه بابله با استاداي خوبي كه داره، نمره گرفتن هم به نظر من زياد سخت نيست، البته به جز علوم پايه كه پوست ميكنه،
دانشگاه كوچيك و جمه جوريه، به نظر خيلي ها دانشگاه بايد 100 هكتار باشه، ولي باور كن بعد يكسال خسته ميشي، ماها كه فاصله 20 متري دانشكده مكانيك با سلف رو بزور ميريم،
كلي هم ساخت و ساز دارن و دارن رشته هاي جديد ايجاد مي كنند و امكانات جديد و اينها
كلا من خيلي راضيم...

farid0485
10-08-2011, 09:04
تبریز هم از نظر دانشگاه و هم از نظر محیط شهری و امکانات رفاهی خیلی خیلی بهتر از بابله.

ولی به نظر من اونی که نزدیکتره انتخاب کن.رفت و آمد پدر آدمو درمیاره.

من هم همين نظرو دارم...تبريز شهر بزرگتريه پس مطمئنا امكانات بيشتري داره....