PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رشته هنر سهميه شاهد نياز فوري به راهنمايي

atour
08-08-2011, 16:44
رشته هنر
سهميه شاهد
رتبه در سهميه 5
رتبه كشوري بدون سهميه 1474
نمره زير گروه 2(طراحي صنعتي)7428
ادبيات:24
عربي:12
معارف:24
زبان:38/7
درك عمومي هنر«22/3
درك عمومي رياضي و فيزيك:16/1
ترسيم فني:25
خلاقيت تصويري:53/4
خلاقيت نمايشي:50
خلاقيت موسيقي:0
خواص مواد:0/5
به نظرتون طراحي صنعتي تهران قبولم؟
(راستي من پسر هستم و تنها 4.32درصد پسرها مجاز به انتخاب رشته شده اند)

saeedkhaledian
09-08-2011, 01:36
صد در صد واسه امتحان عملیه طراحی صنعتی در میای.فقط باید امتحانتو خوب بدی.من سوالاشو دارم خواستی پیام خصوصی بده بفرستم برات.توام دعا کن من موسیقی دربیام

atour
09-08-2011, 03:46
خدا از دهنت بشنوه ايشالا خوش خبر باشي هميشه
اگه ميشه برام سوالا رو بفرست من هنوز حق پيام خصوصي ندارم تو فروم
اميدوارم هم تو كنسرواتوار ايران و هم تو كنسرواتوار هاي جهاني بدرخشي

saeedkhaledian
09-08-2011, 13:27
اینو ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

atour
09-08-2011, 15:01
راستي يه سول دارم الان رشته هاي نيمه متمركز هنر 7تا دانشنگاه مختلف تو يه رشته يه كد رشته دارن اين چجوريه كسي ميدونه؟؟؟؟
يعني بعد از امتحان عملي معلوم ميشه كجا قبول ميشي و بايد بري كدوم دانشگاه؟؟؟؟

atour
09-08-2011, 19:07
راستي طراحي صنعتي بهتره يا گرافيك؟؟؟؟؟؟؟

jimrako
09-08-2011, 23:35
راستي طراحي صنعتي بهتره يا گرافيك؟؟؟؟؟؟؟
این به علاقه شما بر میگردد ولی رشته گرافیک آینده بهتری داره چون اگر کارتون خوب باشه توی خیلی از زمینه ها میتونید فعالیت کنید چون گرافیک خیلی محدوده وسیعی رو پوشش میده! یک هنر که به معنای واقعی توی همه جا نشونی ازش هست از طراحی آرم گرفته تا گرافیک مجلات و نشریات تا خیلی زمینه های دیگه میتونید فعالیت کنید به نظر من گرافیک خیلی بهتر هست و اگر کار عملی شما توی گرافیک خوب باشه و یک مدرک خوب هم از یک دانشگاه معتبر بگیرید میتونید راحت پول پارو کنید !!!
راستی داداش یه صحبت اینکه من و شما همه برادر هم هستیم و من با شما مشکلی ندارم عین داداش خود من هستید ولی به نظر من بعضی اوقات سهمیه ها کمی شرایط خیلیها رو از عدالت خارج میکنه شما با سهمیه شاهد توی رتبه سهمیه رتبتون کمی نا عادلانه کم شده در صورتی با رتبه کشوری که به دست آوردید و رتبه کل قانونا حدود 300 و یا 400 باید میشدید ولی شدید توی سهمیه 5 حرف شما نیست یکی از دوستان من با رتبه 6000 هنر توی زیر گروه ها 200 شدن که ایشون هم سهمیه شاهد بودن ولی خوب باز هم این یک درد دل بود نه شکایت و ابراز ناراحتی چون در واقع داداش من جای خوب قبول بشه یه افتخار برای خود من هست !!!
راستی در مورد رشته های هنر سوالی داشتید بگید چون من الان 3 سال هست که کنکور هنر میدم و از ریشه با گوشت خون با تمام رشته های هنر آشنا هستم خودم میخوام کارگردانی بخونم !!!

atour
10-08-2011, 03:42
دمت گرم داداش دست گلت درد نكنه خيلي لطف كردي
درضمن دوست عزيز سهميه شهاد 5 درصد مازاد هستش و جاي كسي رو اشغال نميكنه
من بدن سهميه شاهد سهميه منطقا سه ام بين 100تا 230 ميشد با ديدن كارنامه ها اين رو ميشه فهميد
درضمن نحوه قبولي ما هم اينطوري كه بايد 75درصد نمره قبولي آخرين نفر رو بياريم تا قبول بشيم به رتطبه زياد ربط نداره