PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلویزیون یجیتال در استانهایی که در ادامه گفتیم، قابل مشاهده است

samira_googleOne
08-08-2011, 15:25
امواج دیجیتال از دو TS پخش می شوند . یکی از این TS ها 8 کانال و دیگری 6 کانال را شامل می شوند.
ممکن است در محل سکونت شما تنها یکی از TS ها راه اندازی شده باشد.
برای اینکه بدونید در محل زندیگینون کدام TS راه اندازی شده و می تونید الان گیرنده دیجیتال تهیه کنید یا نه باید به وبلاگی که در زیر معرفی کردم برید و نام شهرتون را در قسمت نظران بگید و بپیرسید راه افتاده یا نه تا سریع جوابتون را بده

ضمنا از آنجایی که این اطلاعات محرمانه هستند، به صورت یکجا در هیچ سایتی قرار نمی گیرند ولی این وبلاگ خیلی خوب و کامل جواب می ده
اینم آدرس وبلاگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi_206
09-08-2011, 07:49
ضمنا از آنجایی که این اطلاعات محرمانه هستند، به صورت یکجا در هیچ سایتی قرار نمی گیرند
کجا محرمانه هست؟! میتونید از روابط عمومی صدا و سیمای استان خودتون هم بپرسید. اینجا هم لیست کاملش هست و دیگه نیازی به پرسیدن هم نداره!

isfahaneshop
09-08-2011, 12:56
کجا محرمانه هست؟! میتونید از روابط عمومی صدا و سیمای استان خودتون هم بپرسید. اینجا هم لیست کاملش هست و دیگه نیازی به پرسیدن هم نداره!
جو دادن بیخودی را توی اکثر تبلیغات مادیران می تونید ببینید!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگار فقط ایکس ویژن توی بازار است و خدمات داره و بقیه ...

اگه اینقدر که شما میگی خوبه چرا 121، 131 و 333 توی لیست قیمت جدید شرکت نبود؟
گفتند به دلیل مشکلات فنی دیگه توزیع نمیشه؟

توی نمایشگاه اصفهان ، مسئول غرفه مادیران به من میگفت اگه شما محصولات مادیران را نداشته باشی دیگه نمی تونی تا 6 ماه آینده!!!! تلویزیون ببینی!!! (منظورش سال 2015 !!! بود که 6 ماه آینده میرسه:27:)
برای شوخی بهش گفتم خوب ماهواره می بینم تا حالت گرفته شه!!!
گفت ماهواره هم دیگه کار نمی کنه!!!!
فقط باید با گیرنده های ایکس ویژن تلویزیون ببینید!
خلاصه بگم اگه 10 دقیقه دیگه وایساده بودم از دروغهاش 2 تا شاخ در میاوردم.
الان حدود 6 ماه از اون تاریخ می گذره و هنوز هم بدون مادیران میشه حتی با دردسر کمتر تلویزیون دید:31:

نمی دونم این حرفها را از کجاشون در میارند! ( از بی اطلاع بودن مردم سوء استفاده کردن که هنر نیست)
این برادر عزیزمون آقای سلطانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره شبانه روز زحمت میکشه و وبلاگ خودش را از صدا و سیما هم پرمحتوا تر درست کرده!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم هرچی توی شرکت مادیران محرمانه بود برو توی این وبلاگ به صورت رایگان و بدون مهر محرمانه ببین!