PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب فرمویر LT+ 1.91 بر روی درایو های لایت آن اکس باکس 360 فت

.:PAR3A:.
08-08-2011, 14:41
سلام...
از اونجایی که یه سری از دوستان در رابطه با ریختن فرمویر LT+ 1.91 یه سری سوال داشتن ، گفتم یه آموزش کامل با تمام مخلفات بنویسم : دی
البته قبلا دوست خوبمون Squall Leonhart هم یه آموزش در این باره نوشته بودن ، که من توی قسمت DVD Key عینا آموزش ایشون رو میزارم : )
قبل از شروع آموزش چیز هایی که بهشون نیاز داریم رو میزارم :
فایل فرمویر ها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ورژن آخر جانگل فلشر :

----------------------------------------------
نکته : واسه ی وصل کردن کنسول به کامپیوتر ، اول کابل پی سی رو بزنید ، بعدش اگه سر راه کابل پاور کلید گذاشتین کلید رو در حالت روشن بزارید ، بعد کنسول رو روشن کنید ، بعد کامپیوتر... اگه قبل از روشن کردن کنسول کامپیوتر رو روشن کنید بایوس درایو رو نمیشناسه (چون برق به درایو نمیرسه...)
قسمت اول : استخراج DVD Key

1. استخراج DVD Key با استفاده از روش سوزنی (PMT Probe)
در صورتی که از قبل به نحوی Dummy.bin یا DVD Key را در اختیار دارید نیازی به انجام این مرحله نمی‌باشد. در صورتی که به DVD Key خود شک دارید حتما از این روش برای استخراج مجدد آن استفاده کنید. برای درایوهای 83850c ورژن یک، با استفاده از روش نیمه باز کردن درایو نیز می‌توان DVD Key را به دست آورد.
دستگاه را باز کرده و کابل برق درایو را در آورید. مطابق عکس زیر سیم‌های 5 و 6 را دقیقاً شناسایی بکنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیم 5 را از وسط کمی لخت کرده و یک سیم نازک به آن وصل کنید. به انتهای این سیم نازک یک سوزن ته گرد وصل کنید :

سیم 6 را از وسط قطع کرده و بر روی مسیر یک کلید روشن خاموش دو حالته قرار بدهید.

درب درایو LiteOn را باز کرده و با توجه به عکس زیر نقطه MPX01 را دقیقاً شناسایی بکنید :

کامپیوتر را روشن کنید. کلید کابل را در وضعیت روشن قرار دهید. یک طرف کابل ساتا را به مادربرد کامپیوتر و طرف دیگر آن را به پشت درایو LiteOn وصل کنید. برق کنسول را وصل کنید. کنسول را روشن کنید.
برنامه جانگل فلشر را اجرا کرده و مطابق عکس زیر مراحل را انجام دهید :

اگر مراحل را درست انجام دهید اطلاعات درایو از جمله DVD Key و Dummy.bin خوانده می‌شوند و می‌توانید آنها را ذخیره کنید.

مرحله دوم : پاک کردن فرمویر فعلی درایو
قبل از انجام این مراحل ، حتما از اینکه فایل Dummy.bin رو به صورت صحیح استخراج کردید ، اطمینان حاصل کنید : دی
حالا طبق عکس زیر عمل کنید :

تمامی پیغام هایی که میاد رو Yes بزنید...
جانگل فلشر شروع به پاک کردن درایو کنسول میکنه...
این راهیه که آموزش جانگل فلشر گفته و من تست نکردم ، من خودم تا حالا از یه راه دیگه میرفتم که بعد از این راه بهتون میگم...

زمانی که این نقطه چین دوم + پیغام : Drive Returned Status 0xD0 رو دیدین :
برق درایو رو قطع کنید و در عرض کمتر از یک ثانیه دوباره وصل کنید...

قبل از شروع کلید رو در حالت روشن قرار بدین...

واسه ی اینکار ، در صورتی که در مسیر کابل پاور کلید گذاشتین ، زمانی که نقطه چین دومی و پیغام Drive Returned Status 0xD0 رو دیدین ، کلید رو در حالت خاموش بزارین و در عرض کمتر از یک ثانیه دوباره به حالت روشن برگردونیدش... مبینید که جانگل فلشر درایو رو در حالت Vendor Mode شناسایی میکنه...

در این صورت ، سعی کنین کابل پاور رو تا آخرین حدی که از جاش کامل بیرون نیاد و اتصال قطع نشه بیارین بیرون ، بعدش که آماده شدین ، سریع کابل رو کامل بکشین بیرون و در عرض کمتر از یک ثانیه بزنین داخل...

میتونین کابل پاور کل کنسول هم یه بار بکشین بیرون و در عرض کمتر از یک ثانیه بزنید داخل و کنسول رو روشن کنید که این راه سخت تره و من راه بالایی رو توصیه میکنم...

و اما راهی که خودم ازش استفاده می کنم و توسط خودم تست شده...

زمانی که پیغام هایی واستون اومد و همه رو Yes زدین ، صبر کنید که جانگل کارشو بکنه ، زمانی که پیغام Drive Returned Status 0xD0 و نقطه چین دوم هم دیدین هیچ کاری نیاز نیس بکنین ، بعد یه مدت ، جانگل فلشر ارور میده که نتونسته درخواست وندور مود رو به درایو برسونه... (چار تا فحش هم فک کنم بده نمیدونم!!!)

الان دیگه جانگل درایو رو نمیشناسه ، ولی نترسین ، همه چی رو به راهه : دی

بعد از این ، روی دکمه ی Intro / Device ID کلیک کنین...
حالا دو راه هست :

قبل از شروع کلید رو در حالت روشن قرار بدین...

واسه ی اینکار ، اول دکمه ی Yes رو بزنید و بعدش کلید رو در حالت خاموش بزارین و در عرض کمتر از یک ثانیه دوباره به حالت روشن برگردونیدش... مبینید که جانگل فلشر درایو رو در حالت Vendor Mode شناسایی میکنه...

در این صورت ، سعی کنین کابل پاور رو تا آخرین حدی که از جاش کامل بیرون نیاد و اتصال قطع نشه بیارین بیرون ، بعدش که آماده شدین ، دکمه ی Yes رو بزنید و سریع کابل رو کامل بکشین بیرون و در عرض کمتر از یک ثانیه بزنین داخل...

میتونین کابل پاور کل کنسول هم یه بار بکشین بیرون و در عرض کمتر از یک ثانیه بزنید داخل و کنسول رو روشن کنید که این راه سخت تره و من راه بالایی رو توصیه میکنم...

بعد از انجام یکی از این کار ها جانگل با موفقیت درایو رو میشناسه و میزنه Drive is in Vendor mode...

-------------------------------------------------------------

مرحله سوم : رایت فرمویر آماده شده برای درایو

خوب ، اولین کاری که باید بکنین اینه که توی جانگل برین به تب : Firmware tools 32

حالا طبق عکس زیر عمل کنین :

1- اول دکمه ای رو که با عدد 1 مشخص کردم رو بزنید ، و بعدش فایل Dummy.bin که استخراج کردین رو انتخاب کنید...

2- بعد از اون دکمه ای که با عدد 2 مشخص کردم رو بزنید... باید فرمویر خام رو بدین... بعد از آپدیت به داشبورد 19می (13146؟؟؟) و 19 جولای (13599) ، فرمویر درایوتون به 0251 تغییر میکنه (وقتی درایو رو به جانگل فلشر وصل میکنین فرمویر ورژن رو میزنه 0251) ، پس باید فایل LTPlus-025v1.91.bin رو از پوشه ی Firmwares از فایلی که در اول آموزش لینکشو دادم رو انتخاب کنید...

3- حالا دکمه ی Spoof رو بزنید تا فرمویر مخصوص درایو شما ایجاد بشه...

حالا میرسیم به مرحله رایت... دیگه نیاز به کاری نیست... دقت کنید که فرمویر سفارشی رو ایجاد کرده باشین و توی جانگل هم باشه (از اون موقعی که فرمویر رو ایجاد کردین جانگل رو نبسته باشین و اگر هم بستین دوباره از مرحله سوم شروع کنین)...

(اون دو تا قسمت رو واسه ی این قرمز کردم که درایوم به پی سی وصل نبود و ممکن بود باعث گیج شدن بشه که چرا اطلاعات فرق دارن و چرا مال من هیچی ننوشته!!!)

خوب حالا دکمه Write رو بزنید... جانگل فلشر شروع به رایت کردن فرمویری که بهش دادین و با Dummy.bin که بهش دادین سفارشی شده میکنه...

تبریک میگم ، شما با موفقیت LT+ 1.91 رو رایت کردین!!!

توی آموزش Jungle Flasher گفته که بعد از این کار Outro/ATA Reset رو هم بزنین و من هم همیشه زدم... حالا شاید بدون زدن این هم مشکلی نباشه ولی شما بعد از اینکه فرمویر رایت شد محظ احتیاط Outro / ATA Reset رو بزنین...

منابع :

Junge Flasher Tutorial

با تشکر از Squall Leonhart عزیز (یه عذرخواهی به ایشون بدهکارم که بخش اول آموزش ایشون رو بدون اجازه توی این آموزش قرار دادم)

موفق باشید ; )

08-08-2011, 15:03
اگه لینک های پست اول ایراد داشت از این لینک ها استفاده کنید :

با تشکر از HESAM_5700 : دی ; )
اینم لینک غیر مستقیم :

s.j-rez
08-08-2011, 21:35
خیلی خیلی عالی دمت گرم...............
فقط با سعید و بقیه صحبت کن یه نسخه هم اینجا بزاری

خیلی ممنون

Squall Leonhart
09-08-2011, 20:01
با تشکر از Squall Leonhart عزیز (یه عذرخواهی به ایشون بدهکارم که بخش اول آموزش ایشون رو بدون اجازه توی این آموزش قرار دادم)

من قبلا توی آموزشی که به صورت pdf درست کردم اجازه استفاده از مطالبش رو دادم. هیچ مشکلی نیست. :10:

آموزش خواندن DVD Key و رایت کردن LT Plus 1.9 برای درایوهای(Phat) LiteOn به صورت PDF

hassanmirabi
16-08-2011, 11:49
دست شما درد نکنه دوست عزیز
ولی خیلی پیچیده بنظر میاد...
کسی توی تهران جایی رو میشناسه که هم خوب کپی خور کنه هم قیمتش منصفانه باشه؟
من چند روز پیش داشبوردم رو آپدیت کردم الان دیگه هیچ دیسک کپی ای رو اجرا نمیکنه.فکر کنم ارجینال شده دستگاه

16-08-2011, 12:23
به نظر پیچیده میاد ، اما خیلی خیلی سادس... برای بار اول نهایتا 15 دقیقه وقت ببره ، برای دفعات بعد چون هم مراحل بعدی رو بهش مسلطین هم اینکه DVD Key رو دارین ، نهایتا 5 دقیقه (روی 2-3 دقیقه حساب کنین : دی) زمان ببره...
واس تهران هم برین به این آدرس :
xboxworld.ir
هم کارش درسته هم منصفه... آدرس و این چیزا رو هم توی سایت زده...

starpars
16-08-2011, 17:07
من الان درايوم 74850 هست فريمور هم lt plus 1.1 و داشبورد 12625 هست فايلاي KEY هم دارم
خوب الان ميخوام LT+ 1.91 نصب كنم چنتا سوال دارم لطفا مارو روشن كنيد:

اول بهتره درايو رو به OFW ببرم بعد نصب داشبورد 13599 و بعدش LT+ 1.91
يا مستقيم LT+ 1.91 رو اول بريزم بعد داشبورد 13599
اگه اول داشبورد 13599 بريزم بعد بخوام LT+ 1.91 بريزم مشكلي پيش مياد ؟ (چون درايو رو فلش ميكنه)

16-08-2011, 17:47
اول فرمویر اوریجینال (میتونین هم نریزین ولی اگه بریزین بهتره چون بدون ریختن فرمویر اوریجینال احتمال فلگ هست) ، بعدش داشبورد 13599 ، بعدش LT+ 1.91...
موفق باشین ; )

arman.71
17-08-2011, 13:10
سلام. آموزشتون خیلی عالیه...
ولی من xbox ام اسلیم نیست.:41: آرکیده.
لطفاّ برای آرکید هم آموزش بذارین.
خیلی ممنون.:11:

s.j-rez
18-08-2011, 13:50
سلام. آموزشتون خیلی عالیه...
ولی من xbox ام اسلیم نیست.:41: آرکیده.
لطفاّ برای آرکید هم آموزش بذارین.
خیلی ممنون.:11:
خوب این آموزش فت هاست که آرکید هم شامل میشه:دی
فقط باید بفهمی درایوت چیه اگه لایت ان هست که همین اموزشه ولی اگه یه چیز دیگست که یه آموزش دیگه داره:10:

arman.71
20-08-2011, 21:12
خوب این آموزش فت هاست که آرکید هم شامل میشه:دی
فقط باید بفهمی درایوت چیه اگه لایت ان هست که همین اموزشه ولی اگه یه چیز دیگست که یه آموزش دیگه داره:10:
Lite on ه...:26:

MILIN3M
30-08-2011, 13:48
مرحله دوم چرا هیچ عکسی نداره؟؟/

S.J-REZ2
30-08-2011, 14:16
مرحله دوم چرا هیچ عکسی نداره؟؟/
آره مثل اینکه مشکل داره اون قسمت پاک کردن رو مثل این جا انجام بده:

HESAM_5700
04-09-2011, 21:29
: ((

این ارور کزایی برای چیه ؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]l.jpg

سریع تر راهنمایی کنید خیلی کارم گیره !!

اگر نیاز به دانلود چیزی داره لینک هم بدید :دی

HESAM_5700
04-09-2011, 21:38
اون ارور رو با نت فریمورک 4 حل شد ، حالا یه ارور دیگه میده که :

Unable to finde a Version of the runtime to run this Applacation

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HESAM_5700
04-09-2011, 22:30
ارور ها حل شد ، شرمنده به خاطر اسپم :11:

alipsp
09-09-2011, 12:43
دوستان من کابل ساتا دمه دستم نیست میشه از کابل خوده کنسول استفاده کرد و اون سرش که رو برد کنسوله زد به کامپیوتر؟
بعد یه چیزی رو نفهمیدم.این سوزنی که به سیم 5 میزنیم به چه درد میخوره؟

Squall Leonhart
09-09-2011, 14:05
دوستان من کابل ساتا دمه دستم نیست میشه از کابل خوده کنسول استفاده کرد و اون سرش که رو برد کنسوله زد به کامپیوتر؟
بعد یه چیزی رو نفهمیدم.این سوزنی که به سیم 5 میزنیم به چه درد میخوره؟

در مورد کابل ساتا بهتره که از بیرون یکی بخری چون ماله خود کنسول خیلی کوتاه هست.

اگه توی عکس ها دقت بکنی نقطه MPX01 تقریبا ریز هست. واسه همین برای اتصال سیم مربوطه به اون نقطه از سوزن استفاده میشه.

alipsp
09-09-2011, 14:07
در مورد کابل ساتا بهتره که از بیرون یکی بخری چون ماله خود کنسول خیلی کوتاه هست.

اگه توی عکس ها دقت بکنی نقطه MPX01 تقریبا ریز هست. واسه همین برای اتصال سیم مربوطه به اون نقطه از سوزن استفاده میشه.
مرسی.
توی آموزش نگفته کجا باید سوزن رو به این نقطه وصل کنیم؟
ببخشید کور بودم ندیدم شرمنده:11:

S.J-REZ2
09-09-2011, 14:10
مرسی.
توی آموزش نگفته کجا باید سوزن رو به این نقطه وصل کنیم؟
چرا بابا گفته آموزش رو بخون دوباره همون جایی که نقل قول هست

legolas 224
09-09-2011, 14:10
توی آموزش همه چی کامل توضیح داده شده. لطفا اول کامل آموزشو بخونین بعد دست به کار شین ، یه وقت کنسول رو به خاک سیاه ننشونین :دی

alipsp
09-09-2011, 16:41
دوستان برای وصل کردن درایو به نظرتون اصولی هست تبدیل sata به usb استفاده کنم؟آخه لب تاپ لگن من sata نداره
pc هم تو یه اتاق دیگه هست حس حمل و نقلش نیست:20:

10-09-2011, 10:26
بهتره از تبدیل E-Sata to Sata استفاده کنید...

alipsp
10-09-2011, 16:34
بهتره از تبدیل E-Sata to Sata استفاده کنید...
:31:
اونم نداره!!!
بد بختی ها:31:

arvinivra
11-09-2011, 15:54
حذف شود ................

Amin.P30
12-09-2011, 10:03
این کابلی که کنسول رو به کامپیوتر وصل میکنه رو باید خرید؟
توی خود کنسولی که تازه میخریم نیست؟
عکسی ازش دارید بزارید؟
-------------------------------
بعد در این کار کل کنسول باید باز بشه؟
کنسول تازه گرفتم گارانتی هم داره.از گارانتی در میاد درسته اگر بازش کنم؟
کسی اینجا این کار رو کرده؟اگر طبق اموزش پیش بریم بدون مشکل ریخته میشه؟
کنسول من 250 g slim هستش .درایوش رو از کجا باید بفهمم لاین ان هستش یا چیز دیگه ای؟
--------------------------------
گرگان کسی از دوستان هستش که خودش یا جایی سراغ داشته باشه که مطمئن و منصف باشه.؟

S.J-REZ2
12-09-2011, 10:07
این کابلی که کنسول رو به کامپیوتر وصل میکنه رو باید خرید؟
توی خود کنسولی که تازه میخریم نیست؟
عکسی ازش دارید بزارید؟
-------------------------------
بعد در این کار کل کنسول باید باز بشه؟
کنسول تازه گرفتم گارانتی هم داره.از گارانتی در میاد درسته اگر بازش کنم؟
کسی اینجا این کار رو کرده؟اگر طبق اموزش پیش بریم بدون مشکل ریخته میشه؟
کنسول من 250 g slim هستش .درایوش رو از کجا باید بفهمم لاین ان هستش یا چیز دیگه ای؟

آره اگه نداری باید بخری............
هست ولی خیلی خیلی کوچیکه و به درد نمیخوره.......
همون کابلsataهست دیگه.........
قاب کل کنسول باز میشه بعد هم قاب درایو............
بعضی کنسول ها گارانتی داره....آره باز کنی میپره گارانتی.ولی بستگی به گارانتیتم داره...
آره من و خیلی هایه دیگه کردیم..بله بدون هیچ مشکلی..........
افففففففففف بابا زدی به خاکی این آموزش سری فت هست نه اسلیم...اسلیم کارش سخته دنبالش نرو:دی

Amin.P30
12-09-2011, 10:11
آره اگه نداری باید بخری............
هست ولی خیلی خیلی کوچیکه و به درد نمیخوره.......
همون کابلsataهست دیگه.........
قاب کل کنسول باز میشه بعد هم قاب درایو............
بعضی کنسول ها گارانتی داره....آره باز کنی میپره گارانتی.ولی بستگی به گارانتیتم داره...
آره من و خیلی هایه دیگه کردیم..بله بدون هیچ مشکلی..........
افففففففففف بابا زدی به خاکی این آموزش سری فت هست نه اسلیم...اسلیم کارش سخته دنبالش نرو:دی

خیلی سخته؟ اموزش داره توی فروم؟
بیرون میتونن انجام بدن؟چقدر میگیرن؟
گارانتی زده 24 ماه خدمات.امکان داره انجام بدن برام؟

12-09-2011, 10:35
تعویض فرمویر اسلیم اصلا به راحتی فت نیست و احتمال نفله شدن هم داره : دی ریسک داره خیلی... بدین بیرون بهتره ، ارزش نداره به خاطر 15-20 تومن این قدر ریسک رو متحمل بشین...

hassanmirabi
12-09-2011, 14:10
این آموزش خیلی ناقص و کلیه... فقط برای تعداد کمی از درایو های لایت آن جواب میده.بستگی به فریمویرت داره .تقریبا خیلی بعیده بتونید با این روش آپدیت کنید.من کلی تلاش کردم نشد بعدش که انگلیسیش رو سزچ کردم دیدم این روش فقط برای درایو با فریمویر 83850 جواب میده و درایو من 02510 هستش.که برای استخراج DVD KEY مراحل خیلی پیچیده ای داره.از خیرش گذشتم.به نظر من این آموزش کاملا بی فایدس.پاک بشه بهتره.ملت رو به اشتباه میندازه

S.J-REZ2
12-09-2011, 14:16
پاک بشه...................................

12-09-2011, 15:58
این آموزش خیلی ناقص و کلیه... فقط برای تعداد کمی از درایو های لایت آن جواب میده.بستگی به فریمویرت داره .تقریبا خیلی بعیده بتونید با این روش آپدیت کنید.من کلی تلاش کردم نشد بعدش که انگلیسیش رو سزچ کردم دیدم این روش فقط برای درایو با فریمویر 83850 جواب میده و درایو من 02510 هستش.که برای استخراج DVD KEY مراحل خیلی پیچیده ای داره.از خیرش گذشتم.به نظر من این آموزش کاملا بی فایدس.پاک بشه بهتره.ملت رو به اشتباه میندازه
این آموزش واسه ی تمام فت های لایت آن جواب گو هست... واسه ی در آوردن DVD Key هم روش های مختلفی هست ، و چندین نوع کیت ، و خیلی موارد کلی بریدن PCB و لحیم و این جور کارا... این راه آسون ترینه... و این راه هم واسه ی تمام درایو های لایت آن فت جواب میده... ضمنا : هیچ درایو لایت آن فت ــی 0251 نیست ، با داشبورد 13146 و 13599 ریفلش میشه به 0251... و دوباره هم میگم که هــر فرمویری داشته باشین این روش جواب میده :) این روش استخراج DVD Key واسه ی تمام درایو های لایت آن فت جوابگوئه ، همچنین ایریز کردن و رایت کردن...
ضمنا ساجد یه بار دیگه وقتی که فکر میکنی که شاید اشتباه میکنی پست بدی جفت پا میام تو صورتت :-دبلیو همین کارا رو میکنی میان میریزن سرت دیگه : دی

Arashmartini
16-09-2011, 13:54
اموزش اپدیت
اپدیت هیتاچی هم دارید؟

samad_sr
22-09-2011, 14:23
سلام من key های دستگاهم را ندارم وقتی برنامه رو اجرا میکنم و گزینه phat key رو میزنم ارور میده که درایو رو پیدا نکرده(no detect drive found) همه چیز رو هم طبق راهنماییهای صفحه اول انجام دادم نمیدونم چرا اینطور میشه؟
به نظرتون مشکل من از کجاست؟روی دوتا سیستم هم امتحان کردم

22-09-2011, 15:52
پورت رو عوض کنین تا بشناسه درایو رو... مدلش رو باید بزنه...

samad_sr
22-09-2011, 22:16
پورت رو عوض کنین تا بشناسه درایو رو... مدلش رو باید بزنه...

عوض کردم بازم نشد

22-09-2011, 23:08
باید پورت مربوط به درایو رو پیدا کنین خلاصه ، دیگه کاری بیش از این از دست من بر نمیاد...
اگه DVD Drive ساتا دارین و اگه روی یکی از پورت ها جانگل شناختش ، میتونین DVD Drive رو موقتا جدا کنین و درایو 360 رو بهش بزنین و روی همون پورت بیارین...

hessam2006
24-09-2011, 10:44
سلام

دوستان من از کجا میتونم بفهمم چه فریموری روی دستگاهم نصب شده
من حدود یک ماه پیش بردم توپ خونه برام آپدیت کردن
درایور لایت آن هست و ایکس باکس فت الیت هست
داشبوردم این ورژنه
2.0.12311.0
می تونم داشبورد
2.0.9199.0
بریزم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
الان فریمورم چیه ؟

24-09-2011, 19:01
الان شما کنسول رو به داشبورد 13599 یعنی آخرین داشبورد آپدیت کنید... یعنی فایلشو از xbox.com بگیرین و بریزین روی فلش (توضیحات رو توی خود سایت داده)...
بعد فرمویر دستگاه به 0251 استاک تبدیل میشه... بعد شما باید طبق آموزش صفحه اول ، فرمویر LT+ یعنی فرمویر کپی خور رو بریزین...

saeed_136915
24-09-2011, 20:57
سلام دوستان . من ایکس باکس 360 فت با درایو 83850c دارم اگه ممکنه فایل فریمویر 1.91 اون رو واسم بزارین.
ورژن 1 یا 2 بودن درایو رو هم نمیدونم ولی تاریخ روی دستگاه June 2009 هست.
فایل دانلود فریمویر های پست اول کار نمیکنه از چند جای دیگه هم دانلود کردم اصلا نفهمیدم کدومش مال درایو منه.

خیلی ممنون./

saeed_136915
24-09-2011, 21:05
در ضمن من الان LT 1.9 رو ریختم کار خاصی باید بکنم یا فرقی نمیکنه که فریمویر اورجینال باشه یا نباشه؟؟
آخرین آپدیت هم روی دستگاه نصبه

mehransmart
26-09-2011, 09:22
راستی من رو ایکس باکسم قبلا lt زده بودم ایا بازهم این کار وصل کردن به پی سی لازمه
حالا نمیشه فقط اپدیتش با فلش ممری یا هارد انجام بگیره بدون وصل شدن به پی سی

---
I am here:
Sent from my iPhone using Tapatalk

mkh-n71
27-09-2011, 16:36
با سلام
آقا این فایل ال تی پلاسکه واسه دانلود گذاشتین 500 فایل داره. کدوم رو انتخاب کنیم؟

27-09-2011, 16:42
تو پست اول گفتم که...

mkh-n71
27-09-2011, 17:03
تو پست اول گفتم که...
شرمنده حواسم نبود.
خیلی ممنون

juolipuoli
29-09-2011, 18:18
دوستان من پاک کردن فریمور رو انجام دادم بعد از اون جانگل دیکه درایو مونو نمیشناسه و حتی پس از روشن کردن ایکس باکس درایو هیچ تکونی نمیخوره وثابت هست ایراد از کجاست؟من دقیقا طبق آموزش رفتم

29-09-2011, 21:32
وقتی فرمویر رو پاک میکنین درایو کلا از کار میافته ، باید ببرین به وندور مود... توی پست اول هم توضیح دادم چه طوری ببرین به وندور مود (کلی روش هم گفتم :| )

sascovach
30-09-2011, 14:44
وقتی فرمویر رو پاک میکنین درایو کلا از کار میافته ، باید ببرین به وندور مود... توی پست اول هم توضیح دادم چه طوری ببرین به وندور مود (کلی روش هم گفتم :| )
مرحله دوم عکساش برا من نمیاد

s.j-rez
30-09-2011, 14:47
مرحله دوم عکساش برا من نمیاد
آره واسه منم نمیاد نمیدونم مشکل چیه
پارسا یه نیم نگاهی بنداز دوباره آپلودش کن:دی

30-09-2011, 15:17
خیلی عذر میخوام ، اتفاقا دوستان دیگه هم گفته بودن اما یادم رفت :| تا شب سعی میکنم درستش کنم : )

sascovach
30-09-2011, 23:13
خیلی عذر میخوام ، اتفاقا دوستان دیگه هم گفته بودن اما یادم رفت :| تا شب سعی میکنم درستش کنم : )
ما همچنان انتظار میکشیم...

sascovach
01-10-2011, 16:22
دوستان اگه کسی داره این عکسای مرحله دوم رو بزاره
من مرحله اول رو انجام دادم الان دل و روده ایکس باکسم ریخته بیرون منتظرم مرحله دوم رو انجام بدم

s.j-rez
01-10-2011, 16:27
دوستان اگه کسی داره این عکسای مرحله دوم رو بزاره
من مرحله اول رو انجام دادم الان دل و روده ایکس باکسم ریخته بیرون منتظرم مرحله دوم رو انجام بدم
خوب ظاهرا آقا پارسا سرش شلوغه و شما هم خیلی معطلی میتونی از روش پاک کردن تو این آموزش استفاده کنی:

SAEEDHST
02-10-2011, 22:16
سلام
ممنون از آموزش
من بازی KINECT the Gunstringer رو اجرا کردم که UPDATE خاست ، من هم OK زدم
وست Load کردن Update گیر کرد و Erorr داد . وقتی روشن میشه اون Erorr میاد و نمیشه کاری کرد .
باید مراحل بالا رو انجام بدم ؟
از کجا ورژن درایو رو بفهمم ؟

mosolim
03-10-2011, 20:50
سلام

من تو سایت بازی بودم اونجا روش کمی متفاوتری رو برای رایت فریم ویر معرفی کرده و به نظر راحتر میاد یعنی نیازی به کابل برق کشیدن نیست و میگه که برای پاک کردن و رایت کردن باید در عرض یک ثانیه دکمه خاموش و روشن بشه. وکلا مراحل دو و سه رو اومده یکی کرده و خلاصه متفاوته.

جریان چیه؟
اونطوری هم میشه؟؟؟؟

جریان چیه

HESAM_5700
03-10-2011, 21:09
کلا این آموزش اگه دی وی دی کی رو دارین که میشه بدون کلید اما اگه نه باید کلید باشه !

تو قسمتی که درباره وندور توضیح داده شده هم 2روش نوشته پارسا جان ! 1.استفاده از کلید 2. کشیدن کابل پاور !

MILIN3M
05-10-2011, 19:48
یه سوال توی قسمت اول کع دی وی دی کی رو میخوایم بدست بیاریم مرحله چهار نوشته کلید خاموش کابل در میاریم ثانیه صبر 5بعد کابل میزننیم روشن ...اول اینکه میخوایم روشن کنیم در حالت کلید خاموش روشن میکنیم دیگه؟؟؟؟
بعد فایل دامی و دیوی دی کجا مشخص میشن که گرفتم؟؟؟

s.j-rez
05-10-2011, 20:17
یه سوال توی قسمت اول کع دی وی دی کی رو میخوایم بدست بیاریم مرحله چهار نوشته کلید خاموش کابل در میاریم ثانیه صبر 5بعد کابل میزننیم روشن ...اول اینکه میخوایم روشن کنیم در حالت کلید خاموش روشن میکنیم دیگه؟؟؟؟
بعد فایل دامی و دیوی دی کجا مشخص میشن که گرفتم؟؟؟
خول اگه فایل هارو دراری میگه کجا زخیره کنم ولی اگه درنیاری اروز میده خود جانگل
بعد اون قسمت کلید هم نفهمیدم چی گفتی ولی اگه منظورت اینه که تو اول کار باید روشن باشه یا خاموش باید بگم که اول کار باید تو حالتONباشه

MILIN3M
05-10-2011, 21:26
خول اگه فایل هارو دراری میگه کجا زخیره کنم ولی اگه درنیاری اروز میده خود جانگل
بعد اون قسمت کلید هم نفهمیدم چی گفتی ولی اگه منظورت اینه که تو اول کار باید روشن باشه یا خاموش باید بگم که اول کار باید تو حالتONباشه
الان من میخوام شروع به کار کنم...یه سوال اگه دیویدی کی و دامبی فایل رو ددر بیارم.... تو هر قسمت کار من اشتباه کنم بعد ازون خطر تبدیل شدن به دیویدی پلایرهست یا نه دیگه؟؟ لطفا اگه میتونی شمارتو برام پیغام کن گند زدم بزنم بهت :31:

alipsp
10-10-2011, 11:16
ببخشید مگه اول نباید فریم ور رو پاک کنیم بعد جدیده رو رایت کنیم؟
چرا تو آموزش نگفته اینو؟

HESAM_5700
10-10-2011, 13:22
بعد از دراورن دي وي دي كي بايد فريمور پاك بشه كه تو اموزش عكسش پاك شده فكر كنم !!

tazarvmmr
04-01-2012, 13:38
کامپیوتر را روشن کنید. کلید کابل را در وضعیت روشن قرار دهید. یک طرف کابل ساتا را به مادربرد کامپیوتر و طرف دیگر آن را به پشت درایو LiteOn وصل کنید. برق کنسول را وصل کنید. کنسول را روشن کنید.
برنامه جانگل فلشر را اجرا کرده و مطابق عکس زیر مراحل را انجام دهید :

سلام
توی پست اول نوشته شده کامپیوتر روشن باشه بعد کابل ساتا رو وصل کنیم؟ درست متوجه شدم یا اینکه برعکس؟

s.j-rez
04-01-2012, 13:41
سلام
توی پست اول نوشته شده کامپیوتر روشن باشه بعد کابل ساتا رو وصل کنیم؟ درست متوجه شدم یا اینکه برعکس؟
اشتباهه اول کابل رو وصل میکنی.بعد اگه گلید گزاشتی روشنش میکنی بعدXBOXرو روشن میکنی بعدکامپیوتر

tazarvmmr
04-01-2012, 14:25
ببخشید من یک سوال دیگر هم برام پیش اومد! اون پروبی که درست کردیم رو کی باید بزاریم روی اون نقطه! وقتی خاموشه یا وقتی برنامه رو اجرا کردیم؟

ببخشید! این سوال گویا به دلیل بی توجهی به متنهای داخل عکسها بود! جوابش رو پیدا کردم.
ممنون

tazarvmmr
04-01-2012, 14:51
سلام مجدد
من وقتی میرم روی DVD Key 32 هیچ پنجره ای نمیاد که من کاری انجام بدم!
این هم عکسش:

وقتی کلید phat key رو میزنم پیام
No Drive Detected! DVDkey files extraction aborted!

میده، کابل ساتا رو وصل کردم جای کابل CD ولی بازم همین اتفاق میافته

s.j-rez
04-01-2012, 15:30
سلام مجدد
من وقتی میرم روی DVD Key 32 هیچ پنجره ای نمیاد که من کاری انجام بدم!
این هم عکسش:

وقتی کلید phat key رو میزنم پیام
No Drive Detected! DVDkey files extraction aborted!

میده، کابل ساتا رو وصل کردم جای کابل CD ولی بازم همین اتفاق میافته
ببینید پورت هارو که انتخاب میکنید یکی یکی امتحان کنید تا ببینید تو کدوم فعال هست اون گزینه(یادتون بمونه اون پورت کدوم)
|ورت هارو طبق عکس زیر تغییر بدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Beta.jpg)
مواضب باشید با هارد کار نکنید و اونجا بنویسه درایو0251هست

tazarvmmr
04-01-2012, 16:37
فقط یکی از پورتها یک درایو دیتکت میکنه اونم نمیدونم ی هستش! عکسشو میطازم شما ببین این هارده یا همونی که باید باشه!

مرسی

احتمالا م هارد باشه چون اصلا phatkey غیر فعال میشه

s.j-rez
04-01-2012, 16:54
فقط یکی از پورتها یک درایو دیتکت میکنه اونم نمیدونم ی هستش! عکسشو میطازم شما ببین این هارده یا همونی که باید باشه!

مرسی

احتمالا م هارد باشه چون اصلا phatkey غیر فعال میشه
عکس معلوم نیست یه جا دیگه آپلود کن.
ولی خوب اگه گزینه غیر فعاله دیگه خوب هاردت هست.
اون ترتیب زدن کابل و روشن کردن کامپیوتر رو رعایت کردی؟
کامپیوتر رو ریستارت کن. به جز این پورت روی اون یکی ها هم بعد ریستارت امتحان کن ببین روی کدوم گزینه فعاله.
(به جز هارد و درایو ایکس باکس باsataچیز دیگه ای وصل نباشه

tazarvmmr
04-01-2012, 17:17
با رهنمایی های شما از این مرحله رد شدم، فرم ور رو هم پاک کردم توی مرحله بعدی نوشته شده فایل LTPlus-025v1.91.bin رو لود کنم ولی این فایل تو فولدر فرمور نیست! شبیه ترینهاش ایناس:
LTPlus-025-v2.0
LTPlus-0225-v1.92
LTPlus-0225-v1.92u
LTPlus-0272-v1.92

چیکار باید بکنم؟
بعد یک مقدار که معطل میشم کنسول خود بخود خاموش میشه! دوباره روشنش کنم که ایرادی نداره؟

ضمنا الان وقتی روشن میشه چراغش همش چشمک میزنه! به خاطر اینه که فرمور پاک شده؟ ایی که اشتباه نکردم؟

ممنون

A.N.A.P
04-01-2012, 17:23
با رهنمایی های شما از این مرحله رد شدم، فرم ور رو هم پاک کردم توی مرحله بعدی نوشته شده فایل LTPlus-025v1.91.bin رو لود کنم ولی این فایل تو فولدر فرمور نیست! شبیه ترینهاش ایناس:
LTPlus-025-v2.0
LTPlus-0225-v1.92
LTPlus-0225-v1.92u
LTPlus-0272-v1.92

چیکار باید بکنم؟
بعد یک مقدار که معطل میشم کنسول خود بخود خاموش میشه! دوباره روشنش کنم که ایرادی نداره؟

ضمنا الان وقتی روشن میشه چراغش همش چشمک میزنه! به خاطر اینه که فرمور پاک شده؟ ایی که اشتباه نکردم؟

ممنون
خب اگه درایوت LiteOn 93450 هست و اگه میخوای LT2 بریزی همون اولی !

tazarvmmr
04-01-2012, 17:28
من نمیدونم 93450 هست یا نه!

A.N.A.P
04-01-2012, 17:37
من نمیدونم 93450 هست یا نه!
رو درب درایو نوشته . کلا اگه درایو LiteOn هست اشکال نداره ! حالا واسه اطمینان یه نگاه بکن !

tazarvmmr
04-01-2012, 17:43
همین کارو کردم، دکمه WRITE رو که میزنم پیام میده:

Unknown flash type Write aborted !

لاگ کلیه کارهای دوتا مرحله آخر اینه:

Spoofing Target
DVD Key copied to target
Target is LT - ID strings not copied to Target
Serial data already matches

Target rev is LT 02510C, serial info not copied

Target f/w saved as: Lite_CFW.bin

ضمنا روی درایو هم نوشته 93450C

s.j-rez
04-01-2012, 17:46
همین کارو کردم، دکمه WRITE رو که میزنم پیام میده:

لاگ کلیه کارهای دوتا مرحله آخر اینه:

Spoofing Target
DVD Key copied to target
Target is LT - ID strings not copied to Target
Serial data already matches

Target rev is LT 02510C, serial info not copied

Target f/w saved as: Lite_CFW.bin

ضمنا روی درایو هم نوشته 93450C
مطمین ایدdvd kryرو درست دراوردید؟
spoofکردید؟
dvd keyتوی جانگل فلشر مونده؟
کلید توی حالت روشنه؟
اگه همه اینا یادت بسپار که پورت ایکس باکی کدوم بود بعد کنسول و کامپیوتر رو خاموش کن بعد مطمین شوsataوصل هست بعد کنسول رو روشن کن بعد کامپیوتر رو و بعدdvd keyرو لود کن و کارهارو انجام بده ببین چی میشه

tazarvmmr
04-01-2012, 17:54
مطمین ایدdvd kryرو درست دراوردید؟
spoofکردید؟
dvd keyتوی جانگل فلشر مونده؟
کلید توی حالت روشنه؟
اگه همه اینا یادت بسپار که پورت ایکس باکی کدوم بود بعد کنسول و کامپیوتر رو خاموش کن بعد مطمین شوsataوصل هست بعد کنسول رو روشن کن بعد کامپیوتر رو و بعدdvd keyرو لود کن و کارهارو انجام بده ببین چی میشه

من سه بار dvdkey رو درآوردم و سه جای مختلف کپیش کردم، ولی موقع لود کردن اونطوری که توی دستورات نوشته فایل dummy رو لود میکنم درسته؟ یا باید اونم لود کنم؟

اشکالی که هست اینه که هی کنسول خاموش میشه! من نمیدونم باید دوباره کامپیوتر رو خاموش روشن کنم یا اینکه میتونم فقط کنسول رو روشن کنم!

تو مرحله اول 5 تا فایل ایجاد شده:

dummy
Identify
Inquery
Key
Seril

دامی 256 کیلو بایت و بقیه 1 کیلو بات هستن

s.j-rez
04-01-2012, 17:57
من سه بار dvdkey رو درآوردم و سه جای مختلف کپیش کردم، ولی موقع لود کردن اونطوری که توی دستورات نوشته فایل dummy رو لود میکنم درسته؟ یا باید اونم لود کنم؟

اشکالی که هست اینه که هی کنسول خاموش میشه! من نمیدونم باید دوباره کامپیوتر رو خاموش روشن کنم یا اینکه میتونم فقط کنسول رو روشن کنم!
بله فقط بای داون فایل رو لود کنیدspoofیادتون نره!!!
راستی درایو رو بردید رو وندر مود؟
خوب مشکل کنسول که خیلی سریع نیست یکم طول میکشه بعد همون ترتیب که برای روشن کردن و این ها هیت و گفتم سریع کارهارو بکنید حله!!!

tazarvmmr
04-01-2012, 17:59
الان که فرم ور پاک شده چطوری باید دوباره ببرمش رو وندر مود؟ اونموقه زمان پاک کردن کلید رو سریع خامش روشن کردم! الان که میگه چیزی پیدا نمیکنه پاک کنه!

04-01-2012, 18:02
مشکلی نیست...
دکمه intro رو بزنین و بعد از تایید ها ، وقتی دیدین یه سری نقطه نقطه داره پر میشه کلید رو روشن خاموش کنین...
توی آموزش واضح تر توضیح دادم :)

tazarvmmr
04-01-2012, 18:14
خوب مشکل کنسول که خیلی سریع نیست یکم طول میکشه بعد همون ترتیب که برای روشن کردن و این ها هیت و گفتم سریع کارهارو بکنید حله!!!

فکر کنم انجام شد! الان دوباره دستگاه و جمع میکنم و وصلش میکنم، بهتون خبر میدم که درست شد یا نه، ولی نتیجه هرچی که باشه همینجا از همه دوستانی که کمک کردن و بخصوص شما دوست عزیز تشکر میکنم.

tazarvmmr
04-01-2012, 18:43
خوب! یه اتفاق جالب افتاده! کنسول درایوش راه افتاد یعنی عمل write انجام شدو پیام آخری که توی آموزش نوشته شده رو داد، منم جمعش کردم و وصلش کردم ولی بازم مثل قبل سی دی های کپی رو اجرا نمیکنه!

فکر میکنین مشکل کجاست؟

حدود 6 تا بازی رو تست کردم هیچکدومو اجرا نکرد، یدونه بازی اورجینال هم داریم که اونم اجرا نمیکنه! فکر کنم شد دی وی دی پلیر!!!!

s.j-rez
04-01-2012, 19:01
خوب! یه اتفاق جالب افتاده! کنسول درایوش راه افتاد یعنی عمل write انجام شدو پیام آخری که توی آموزش نوشته شده رو داد، منم جمعش کردم و وصلش کردم ولی بازم مثل قبل سی دی های کپی رو اجرا نمیکنه!

فکر میکنین مشکل کجاست؟

حدود 6 تا بازی رو تست کردم هیچکدومو اجرا نکرد
اون 6بازی کدوم بازی ها بودن؟
مطمین ایدlt+2رو ریختید
وقتی کار رو میکردید یه جایی شک نکردید؟

04-01-2012, 19:10
داشبوردتون چیه؟؟؟
احتمال میدم داشبورد جدید تر از 13599 رو ریخته باشین و همه بازی هایی که تست کردین هم AP2.5 و XGD3 بودن ، در نتیجه باید کش کنسول رو پاک کنین تا بازی های AP2.5 و XGD3 اجرا بشن...

s.j-rez
04-01-2012, 19:11
داشبوردتون چیه؟؟؟
احتمال میدم داشبورد جدید تر از 13599 رو ریخته باشین و همه بازی هایی که تست کردین هم AP2.5 و XGD3 بودن ، در نتیجه باید کش کنسول رو پاک کنین تا بازی های AP2.5 و XGD3 اجرا بشن...
داشبردشون13599بود . وظاهرا لایو هم نرفته بودن

tazarvmmr
05-01-2012, 07:39
خوب داشبورد همون 13599 بود، در مورد LT+2 هم نمیدونم! اگر منظورتون مرحله سوم بود که باید 2 تا فایل رو لود میکیردیم و snoof میکریم من لیست فایلهای موجود رو نوشتم و در نهایت LTPlus-025-v2.0 رو لود کردم! دیگه نمیدونم این همونه یا نه!

حالا میترسم که نکنه دستگاه شده باشه دی وی دی پلیر!! آخه اورجینال رو هم اجرا نمیکنه.

به نظرم میاد که مهم کارها درست انجام شد! فقط من برای احتیاط مرحله اول که دی وی دی کی بود رو سه بار انجام دادم و هر سه بار فایلها رو در سه جای مختلف کپی کردم چون خیلی راجع بهش توصیه شده بود و در آخر هم فایل دامی آخرین بار رو لود کردم.

tazarvmmr
05-01-2012, 07:43
من به نظرم همه کارا رو درست انجام دادم! در مورد اینکه LT+2 رو ریختم یا نه هم اونجایی که باید لیست فایلها رو نوشتم و با راهنمایی یکی از دوستان فایل LTPlus-025-v2.0 رو کپی کردم! نمیدونم این همونه که شما میگی یا نه.

داشبورد هم 13559 هستش، مشکل فقط اینجاس که الان نه اورجینال ها رو اجرا میکنه و نه کپی هارو!

تنها چیزی که باید بگم اینه که من مرحله اول رو سه بار انجام دادم و فایل های مربوط به دی وی دی کی رو سه جای مختلف کپی کردم و دست آخر فایل مربوط به سومین بار رو استفاده کردم

بازیها هم من فقط یک بازی اورجینال براش گرفتم اونهم توی جعبه کینکت بود، بقیه بازیها هم مثلا باکوگان، کشتی کج، ریو، توی استوری، فیفاو از این قبیل هستن! به خاطر سن و سالش از اون بازیهایی که اصولا معروفن و بازی کردنشون هم سخته نداره کلا. آنلاین هم تقریبا یکسال پیش یکی دوبار رفت و فوتبال بازی کردو الان یکسال هست که اطلا کنسولش به اینترنت وصل نیست

tazarvmmr
05-01-2012, 07:59

این بای داون فایل چیه؟ کدومه؟

tazarvmmr
05-01-2012, 09:09
دوستان من هر کاری میکنم درایو نمیره توی وندور مود!!!! عکسشو ببینین! بعد اون قسمتی که باید دی وی دی کی رو بنویسه هم نوشته not found فکر میکنم رایت کردنش اشکال داشته!

البته من فکر میکنم دی وی دی کی رو درست گرفتم! یعنی مرحله اول رو کاملا درست و بدون مشکل طی کردم!!

نظرتون چیه؟ الان چیکار کنم که دوباره برم تو وندور مود که یکبار دیگه رایت کنم؟

s.j-rez
05-01-2012, 09:52
این بای داون فایل چیه؟ کدومه؟

دوستان من هر کاری میکنم درایو نمیره توی وندور مود!!!! عکسشو ببینین! بعد اون قسمتی که باید دی وی دی کی رو بنویسه هم نوشته not found فکر میکنم رایت کردنش اشکال داشته!

البته من فکر میکنم دی وی دی کی رو درست گرفتم! یعنی مرحله اول رو کاملا درست و بدون مشکل طی کردم!!

نظرتون چیه؟ الان چیکار کنم که دوباره برم تو وندور مود که یکبار دیگه رایت کنم؟

من به نظرم همه کارا رو درست انجام دادم! در مورد اینکه LT+2 رو ریختم یا نه هم اونجایی که باید لیست فایلها رو نوشتم و با راهنمایی یکی از دوستان فایل LTPlus-025-v2.0 رو کپی کردم! نمیدونم این همونه که شما میگی یا نه.

داشبورد هم 13559 هستش، مشکل فقط اینجاس که الان نه اورجینال ها رو اجرا میکنه و نه کپی هارو!

تنها چیزی که باید بگم اینه که من مرحله اول رو سه بار انجام دادم و فایل های مربوط به دی وی دی کی رو سه جای مختلف کپی کردم و دست آخر فایل مربوط به سومین بار رو استفاده کردم

بازیها هم من فقط یک بازی اورجینال براش گرفتم اونهم توی جعبه کینکت بود، بقیه بازیها هم مثلا باکوگان، کشتی کج، ریو، توی استوری، فیفاو از این قبیل هستن! به خاطر سن و سالش از اون بازیهایی که اصولا معروفن و بازی کردنشون هم سخته نداره کلا. آنلاین هم تقریبا یکسال پیش یکی دوبار رفت و فوتبال بازی کردو الان یکسال هست که اطلا کنسولش به اینترنت وصل نیست

ببینید عکس هاتون باز نمیشه یه جای دیگه آپلود کنید.
ببینید مراحل رو یه بار دیگه برید.
dvd keyرو که مطمعن اید درست دراوردید.
الان دوباره فریم ویر درایو رو پاک کنید.بعد ببرید رو وندر مود وdummyوفریم ویر رو انتخاب کنید وspoof:نید بعد رایت کنید نتیجه رو بگید.
عکسهاتونو هم جای دیگه آپلود کنید اصلا نمیبینمشون.

tazarvmmr
05-01-2012, 10:19
راجع به عکسا من خودم میبینم! دارم تو tinypic آپلود میکنم!
ولی کل ماوقع همین کاری که شما گفتی رو انجام دادم و dummy فایلی که توی اولین استخراج key درست شده بود رو انتخاب کردم! الان درست شد!!

یعنی هم بازی اورجینال و هم بازی کپی رو اجرا کرد!!!!!

فکر میکنم فقط یک دفعه میشه dvd key رو خوند! نمیدونم! ولی در کل درست شد!!!

دست همتون درد نکنه، کار بزرگی کردید. آبروی منم جلوی پسرم حفظ شد! دیروز با کلی امید و تعریف و تمجید از من ایکس باکسشو وصل کردیم و کار نکرد! قبل از اینکه وصلش کنم هی میگفت بابا خیلی با هوشیا! از کجا یادگرفتی این کارارو!
وقتی زذیمش و کار نکرد گفت بابا خوب یاد نگرفتی؟ چرا آخه دقت نکردی!!!!

حالا از مدرسه که برگرده خیلی خوشحال میشه و بدون کمک شما اصلا امکانش نبود!

از همتون ممنونم

s.j-rez
05-01-2012, 10:22
راجع به عکسا من خودم میبینم! دارم تو tinypic آپلود میکنم!
ولی کل ماوقع همین کاری که شما گفتی رو انجام دادم و dummy فایلی که توی اولین استخراج key درست شده بود رو انتخاب کردم! الان درست شد!!

یعنی هم بازی اورجینال و هم بازی کپی رو اجرا کرد!!!!!

فکر میکنم فقط یک دفعه میشه dvd key رو خوند! نمیدونم! ولی در کل درست شد!!!

دست همتون درد نکنه، کار بزرگی کردید. آبروی منم جلوی پسرم حفظ شد! دیروز با کلی امید و تعریف و تمجید از من ایکس باکسشو وصل کردیم و کار نکرد! قبل از اینکه وصلش کنم هی میگفت بابا خیلی با هوشیا! از کجا یادگرفتی این کارارو!
وقتی زذیمش و کار نکرد گفت بابا خوب یاد نگرفتی؟ چرا آخه دقت نکردی!!!!

حالا از مدرسه که برگرده خیلی خوشحال میشه و بدون کمک شما اصلا امکانش نبود!

از همتون ممنونم
آقا شرمنده من اسپم میدم:دی
ولی به پسرت سلام برسون.
ایشاالله موفق باشی و باشه:
در موردkeyهم فرقی نمیکنه کی دراری ولی نباید بعد پاک کردن فریم ویرkeyرو دراری

mtcom
06-01-2012, 11:02
سلام آقا به فرض که الان من یک دی وی دی رو با روش برنر مکس رایت کردم روی دیسک ورباتیم
حالا میخوام از روش کپی بگیرم
1- باید حتما دیسک خامی هم که میخوام کپی رو روش رایت کنم ورباتیم باشه
2 - میشه از داپلیکیتور استفاده کرد یا نه

s.j-rez
06-01-2012, 11:14
سلام آقا به فرض که الان من یک دی وی دی رو با روش برنر مکس رایت کردم روی دیسک ورباتیم
حالا میخوام از روش کپی بگیرم
1- باید حتما دیسک خامی هم که میخوام کپی رو روش رایت کنم ورباتیم باشه
2 - میشه از داپلیکیتور استفاده کرد یا نه
باید ورباتیم باشه و با روش بورنر مکس باشه.
معدود دیسک های دیگه هم میشن ولی وربایتم بهرته و حتما نیاز به بورنر مکس هست

mtcom
06-01-2012, 14:07
آقا ممنون ولی ببخشید
نگفتید میشه با داپلی کپی شون کرد یا نه

iman_hashemi
06-01-2012, 23:28
hamon dastane pes2012 as
vali vase man hata update ham nemikone
va error mide ke akharesh 0013 as alan bayad chi ka konam avval bayd update konam
ya rahe hali voojod dare ke asan toye ein tale naoftam
age bayad update konam updatesho az koja begieram?

esiargh
08-01-2012, 23:46
سلام دوستان
آقا این داداش ما رفته از سایت خود مایکروسافت آپدیت جدید رو گرفته و در یک اقدام انتحاری داشبورد رو آپدیت کرده به 14699
الان دستگاه به فنا رفته
میشه راهنماییم کنید چیکار کنم دوباره بتونه دی وی دی کپی بخونه؟
با تشکر

s.j-rez
09-01-2012, 08:27
سلام دوستان
آقا این داداش ما رفته از سایت خود مایکروسافت آپدیت جدید رو گرفته و در یک اقدام انتحاری داشبورد رو آپدیت کرده به 14699
الان دستگاه به فنا رفته
میشه راهنماییم کنید چیکار کنم دوباره بتونه دی وی دی کپی بخونه؟
با تشکر

آقا نریزید این داشبرد لعنتی رو به فنا میرید:دیزبونم مو دراورد:دیببینید الان هم کنسول شما کپی خورش پریده(بازی های کپی اجرا نمیکنه) درسته؟همdea.binاش عوض شده.الان شما باید دوباره کپی خور کنی.برای این کار هم باید مدل کنسول و نوع درایو رو معرفی کنی تا آموزش مربوطه معرفی بشه

esiargh
09-01-2012, 08:36
آقا نریزید این داشبرد لعنتی رو به فنا میرید:دیزبونم مو دراورد:دیببینید الان هم کنسول شما کپی خورش پریده(بازی های کپی اجرا نمیکنه) درسته؟همdea.binاش عوض شده.الان شما باید دوباره کپی خور کنی.برای این کار هم باید مدل کنسول و نوع درایو رو معرفی کنی تا آموزش مربوطه معرفی بشه

یعنی به فنا رفتیم ما هم؟
آقا مدلش که اسلیم سفیده
درایورشو از کجا بگم خدمتتون؟

s.j-rez
09-01-2012, 08:42
یعنی به فنا رفتیم ما هم؟
آقا مدلش که اسلیم سفیده
درایورشو از کجا بگم خدمتتون؟

مطمینی اسلیم هست؟از همون هاست که هاردش روی سر کنسول هست؟اینو بگو درایو هم راهنمایی میکنم.اینو گفتم چون بعید میدونم اسلیم سفید گرفته باشید.الان بازی های کپی رو کنسول اجرا میکنه؟

esiargh
09-01-2012, 08:53
مطمینی اسلیم هست؟از همون هاست که هاردش روی سر کنسول هست؟اینو بگو درایو هم راهنمایی میکنم.اینو گفتم چون بعید میدونم اسلیم سفید گرفته باشید.الان بازی های کپی رو کنسول اجرا میکنه؟

اقا الان خودمم تو شکم!:20:
سفیده ولی هارد روش نداره!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsc%2F34118625-2-440-DT4.jpg)
سمت چپی تو این عکسه
نه بازی کپی رو اجرا نمیکنه
مرسی

09-01-2012, 09:42
آرکیده... زیر کنسول ، قسمت جلو ، یه فرو رفتگی هست ، از اونجا بکشید تا قسمت جلوی کنسول باز بشه ، بعد کنار درایو یه سوراخ هست ، رنگ سیمی که توی اون سوراخه اگه زرد بود ، از آموزش صفحه اول انجام بدین...

esiargh
09-01-2012, 10:31
آرکیده... زیر کنسول ، قسمت جلو ، یه فرو رفتگی هست ، از اونجا بکشید تا قسمت جلوی کنسول باز بشه ، بعد کنار درایو یه سوراخ هست ، رنگ سیمی که توی اون سوراخه اگه زرد بود ، از آموزش صفحه اول انجام بدین...
از LT+ 1.91 استفاده کنم؟

s.j-rez
09-01-2012, 11:11
از LT+ 1.91 استفاده کنم؟
نه بایدLT+3بریزید و بازی هایXGD3و برخی بازی هایXGD2رو هم باهاش پچ کنید.

esiargh
09-01-2012, 11:32
نه بایدLT+3بریزید و بازی هایXGD3و برخی بازی هایXGD2رو هم باهاش پچ کنید.
میشه آموزششو لطف کنید
این abgx 1.0.6 چیه؟ اومده؟ تفاوتش با xbc چیه؟
سپاسگزارم

s.j-rez
09-01-2012, 11:44
میشه آموزششو لطف کنید
این abgx 1.0.6 چیه؟ اومده؟ تفاوتش با xbc چیه؟
سپاسگزارم
خوب آموزش چی رو بزارم؟کجا مشکل دارید؟
آموزش که تو پست اول هست فقط باید از فایل هایLt+3و جانگل فلشر جدید استفاده کنید که من و دوستان بار ها توی تاپیک های مختلف گزاشتیم یه جست و چو کنید پیدا میشه.
abgx360یه برنامه هست واسه پچ و چک کردن بازی ها به کار شما نمیاد.xbox bcهم نمیتونه به سادگیabgxپچ کنه و همه اطلاعات لازمه رو به سادگی نمیده.