PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار دانشگاه اصفهان بهتره یا صنعتی اصفهان ؟

far2009
08-08-2011, 12:46
سلام دوستان

راستش من از چند نفری درباره رشته نرم افزار دانشگاه اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان پرسیدم همشون یک جورایی بین این 2 تا شک داشتند ولی یکی از آنها نظرش بیشتر روی دانشگاه اصفهان بود.

حالا نظر شما چیه ؟ کدامش بهتره ؟

hermione
08-08-2011, 12:53
مسلماَ صنعتی اصفهان
فنی مهندسی دانشگاه اصفهان هر چند که جدیدا نسبتاَ بهتر شده ولی هیچ حرفی برای گفتن نداره در مقابل صنعتی اصفهان
شک نکن.
اگه خودم توی همچنین شرایطی بودم دانشگاه اصفهان انتخاب می کردم هم به دلیل زیبایی دانشگاه و سرسبزیش و اینکه موقعیت مکانیش خیلی عالیه .

milla.online
08-08-2011, 12:55
من قبلا تو مطلبای دوستان دیدم که جو دانشگاه صنعتی بهتره...
اتفاقا من خودمم گزینه 2 زد که سخت افزار میارم... اما شک دارم بزنم یا نه...

hermione
08-08-2011, 13:01
من قبلا تو مطلبای دوستان دیدم که جو دانشگاه صنعتی بهتره...
اتفاقا من خودمم گزینه 2 زد که سخت افزار میارم... اما شک دارم بزنم یا نه...

جو از چه نظر ؟ از نظر درس خوندن بـــله یه جو کاملاَ خشک درس خوندن فراهمه :دی
از نظر علمی حرف نداره ولی از بقیه چیزا نه .

far2009
08-08-2011, 13:17
یکی از این افراد که تو صنعتی هم درس می خواند گفت همه رشته های مهندسی صنعتی بهتره بعد من گفتم حتی نرم افزار ؟

یک مکثی کرد و گفت سوال سختیه ! و جواب قطعی به من نداد.

یکی دیگه از این افراد هم که دوستم برای برق پیشش رفته بود گفته بود بهش که صنعتی تو همه رشته های فنی مهندسی بهتر به جز کامپیوتر

یکی دیگه هم می گفت دانشگاه صنعتی استادهای این رشته اش بیشتر دانش جو های کارشناسی ارشد هستند ولی دانشگاه اصفهان استادهاش دکترند.

hermione
08-08-2011, 13:32
من اطلاع دقیقی از گروه کامپیوتر صنعتی اصفهان ندارم ولی اینو می دونم که بچه ها اول دانشگاه صنعتیو انتخاب می کنن و بعدش دانشگاه اصفهان این میشه که رتبه های بهتر اونجا هستن کلاَ دانشجو های خوبی داره و مسلماَ جو درس خوندن بقیه روی شما تأثیر میذاره

insomniac2
08-08-2011, 13:42
من صنعتی درس می‌خونم، البته ارشدم و لیسانسم رو اینجا نبودم. من خیلی شنیدم که نرمِ دانشگاه اصفهان بهتره، یعنی دوستایی که از اصفهان اومدن صنعتی و نرم بودند نظرشون این بوده. صنعتی از نظر استادی که تخصصش نرم باشه خیلی کمبود داره، اکثر استاداش هم خیلی چنگی به دل نمی‌زنند. در جواب پست آخرت هم نه دانشجویِ ارشد تدریس نمی‌کنه اینجا ولی تازه فارغ‌التحصیل‌هایِ ارشد داریم که درس بدن اون هم نه هر درسی بیشتر دروس ترم‌های اول. دانشجوهای دکترا هم هستند که به هر حال در برنامه تحصیلیشونه که درس بدن به کارشناسی‌ها. بعد هم مسئله‌ای نیست اگر استادها تازه‌فارغ‌التحصیل‌ها باشند، شاید از جوانبی بهتر هم باشه که به هرحال دانششون به‌روزتره.

از نظرِ منی که الان سنم بیشتر از شماهاست و خیلی ایدئال‌گرایانه نگاه نمی‌کنم به نظر خیلی هم فرق نمی‌کنه این دو تا، در نهایت نرم‌افزار نرم‌افزاره و بیشتر از دانشگاه تلاش خودت و چیزایی که به طور جنبی خودت می‌ری دنبالش که یاد بگیری بعدا به کمکت میاد نه درسی که تو دانشگاه خوندی.

ولی در کل اگر اسم و رسم دانشگاه برات مهم‌تره صنعتی رو انتخاب کن ضمن اینکه درسته اساتید عالی نیستند ولی صنعتی امکانات تحقیقیاتی بهتری در اختیارت می‌ذاره و ارتباطش با شرکتها و صنایع هم بهتره به نظر من و اگر خودت بخوای می‌تونی خودتو بالا بکشی.

milla.online
08-08-2011, 14:10
جو از چه نظر ؟ از نظر درس خوندن بـــله یه جو کاملاَ خشک درس خوندن فراهمه
از نظر علمی حرف نداره ولی از بقیه چیزا نه .
منظورم جو غیردرسی (30 آ 30) بود... حراستش هم میگن پاچه گیره یکم...:21:

gomnam23
08-08-2011, 14:13
از نظر استاد سطح خود دانشگاه اصفهان تو این رشته بهتره و همچنین در رشته IT

far2009
09-08-2011, 20:34
من واقعا گیج شدم.

از طرفی اسم و رسم دانشگاه صنعتی و شرایط تحقیقاتیش

از طرفی ظاهرا استادهای بهتر اصفهان توی رشته نرم افزار و نزدیکی اصفهان و شرایط محیطی و طبیعت و ساختمانهای جدیدترش

انتخاب را برای من خیلی سخت کرده.

شاید پاسخ به این سوال بتوانه بهتر به من کمک کنه : درس خواندن تو صنعتی اصفهان یا دانشگاه اصفهان در آینده کاری تاثیر می گذاره ؟

insomniac2
10-08-2011, 11:16
من واقعا گیج شدم.

از طرفی اسم و رسم دانشگاه صنعتی و شرایط تحقیقاتیش

از طرفی ظاهرا استادهای بهتر اصفهان توی رشته نرم افزار و نزدیکی اصفهان و شرایط محیطی و طبیعت و ساختمانهای جدیدترش

انتخاب را برای من خیلی سخت کرده.

شاید پاسخ به این سوال بتوانه بهتر به من کمک کنه : درس خواندن تو صنعتی اصفهان یا دانشگاه اصفهان در آینده کاری تاثیر می گذاره ؟

ببین در مورد صنعتی و اصفهان که خیلی هم با هم فرق ندارند شاید به درد نخوره ولی این جوابی که من تو یه ترد دیگه دادم رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته در نهایت خودتی که آینده‌ی کاری‌ات رو مشخص می‌کنی، با چیزایی که خودت یاد می‌گیری و تلاشی که می‌کنی، من صرفا رو حسابِ شنیده‌هام می‌گم به نظرم تو صنعتی امکانات بهتری در اختیارِ آدمه که می‌تونه ازشون استفاده کنه.
بعد هم صنعتی ساختمون جدید رو شاید نداشته باشه ولی آب‌وهوای خوب و گل‌وبلبل رو داره، یه سر به عکسهای دانشگاه بزن :)
یه جا هم گفتی حراستِ دانشگاه صنعتی گیره که به نظرم برعکسه، خواهر من دانشگاه اصفهانه و من زیاد می‌رفتم اونجا، گیرتر و احمق‌تر از حراستِ دانشگاه اصفهان ندیدم به عمرم. تو صنعتی گشتِ حراست زیاد نیست و غیر از یه کنترل کارت تو ایستگاهِ دروازه‌تهرون خیلی کنترلی نمی‌کنند.
در مورد رفت‌وآمد به دانشگاه هم که صبحها و عصرها سرویس داره و بسته به محلِ خونه‌تون نیم ساعت تا چهل‌وپنج دقیقه تو راهی، اگر خودت بخوای بری و بیای باید زمانِ رسیدن به دروازه تهران رو به علاوه‌ی حدودِ 20 دقیقه بکنی. برا من حدودِ یه ساعت و ربع می‌شه. برا همین نزدیکی دانشگاه اصفهان چیزِ خوبیه ولی باید ببینی چقدر برات اهمیت داره، ممکنه بخوای جایی کار کنی بعدا و در رفت‌وآمد باشی...

Antonio Andolini
10-08-2011, 22:26
مسلما صنعتی اصفهان!
دانشجوهاش بهتره و جو درس خوندن بالاتره ... شما بعد از فارغ التحصیلی چه بخواید وارد بازار کار بشید چه در درجه های بالاتر تحصیلی ادامه بدید، حداقلش اینه که اسم صنعتی اصفهان خیلی بیش تر کمکتون می کنه.

far2009
13-08-2011, 10:00
دوستان یک سوال دیگه هم داشتم : به نظر شما IT صنعتی بهتره یا نرم افزار اصفهان ؟

من خودم به نرم افزار بیشتر علاقه دارم و همان طور که دوستان هم گفتند تو این رشته شاید تفاوت عمده ای بین اصفهان و صنعتی اصفهان نباشه . با این حساب نظر خودم روی نرم افزار اصفهان هست. حالا تا نظر دوستان چی باشه ...

بعد از آن به نظر شما و با توجه به کاهش ظرفیت ها تا چه رتبه ای میشه نرم افزار صنعتی قبول شد و تا چه رتبه ای IT اصفهان ؟