PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل عجيب من با اينترنت مخابرات !

Ehsan PCbase
07-08-2011, 18:22
سلام
من به تازگي (2 روز) از مخابرات ADSL 256 گرفتم . البته تهران نيستم ، قزوينم .
يه مشكل عجيبي دارم ... من تنها وقتي مي تونم تو اينترنت وب گردي كنم كه همزمان يه فايلي چيزي دانلود گذاشته باشم ، يعني بايد يه چيزي بزارم دانلود شه تا بتونم سايتي رو باز كنم !! :18:
اگه دانلودي نزارم ، هيچ سايتي باز نميشه و بعد از چند ثانيه دانلود هم نميشه گذاشت يعني كلا سند و رسيو قطع ميشه و بايد ديسكانكت كنم و دوباره كانكت شم . اولين بار كه وصل شدم فكر كنم خوب بود ولي الان اينجوري شده ، واسه همين چند ساعت هم نيست كه حالا بگيم بعدا درست ميشه ، از ديشب اينطوريه !
همون بار اول كه وصل شدم يه تستي از Speedtest گرفتم كه نتيجه اين بود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پينگم خيلي بالاست ، شايد بخاطر اينه ؟!
براي تنظيم مورد خودم رفتم شركت و يوزر نيم ، پسورد و شماره VPI و VCI گرفتم ، VPI : 8 و VCI : 81 هست .
رو حالت Bridge Mode هم تنظيم كردم ، نمي دونم شايد تنظيم ديگه اي هم مي خواد ؟! به نظرتون مشكل از كجاست ؟؟
ممنون ميشم جواب بديد

arashsard
07-08-2011, 20:18
سلام
من به تازگي (2 روز) از مخابرات ADSL 256 گرفتم . البته تهران نيستم ، قزوينم .
يه مشكل عجيبي دارم ... من تنها وقتي مي تونم تو اينترنت وب گردي كنم كه همزمان يه فايلي چيزي دانلود گذاشته باشم ، يعني بايد يه چيزي بزارم دانلود شه تا بتونم سايتي رو باز كنم !! :18:
اگه دانلودي نزارم ، هيچ سايتي باز نميشه و بعد از چند ثانيه دانلود هم نميشه گذاشت يعني كلا سند و رسيو قطع ميشه و بايد ديسكانكت كنم و دوباره كانكت شم . اولين بار كه وصل شدم فكر كنم خوب بود ولي الان اينجوري شده ، واسه همين چند ساعت هم نيست كه حالا بگيم بعدا درست ميشه ، از ديشب اينطوريه !
همون بار اول كه وصل شدم يه تستي از Speedtest گرفتم كه نتيجه اين بود :

پينگم خيلي بالاست ، شايد بخاطر اينه ؟!
براي تنظيم مورد خودم رفتم شركت و يوزر نيم ، پسورد و شماره VPI و VCI گرفتم ، VPI : 8 و VCI : 81 هست .
رو حالت Bridge Mode هم تنظيم كردم ، نمي دونم شايد تنظيم ديگه اي هم مي خواد ؟! به نظرتون مشكل از كجاست ؟؟
ممنون ميشم جواب بديد

داداش من مشکلی شبیهه تو داشتم اما با این تفاوت که اگر یه دیقه اینترنتمو ول میکردم.یعنی اینترنتم به حال خودش بود و چیزی دانلود نمیکردم دیسکانت میشدم.بعد فهمیدم مشکل مودمم بوده.رفتم شرکت واسم درستش کرد.شاید مشکل از مدمته.یه مودم دیگه بیار امتحان کن

t2download
08-08-2011, 01:54
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 02:54 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

Ehsan PCbase
08-08-2011, 08:56

---------- Post added at 02:54 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

عزيز تاپيك گذاشتن تست Speedtest اينه :