PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلاسما سه بعدی ال جی یا سامسونگ و یا.... !!؟

Silent TR
07-08-2011, 00:12
دوستان امروز رفته بودم تلویزیون ها رو یک نگاهی بکنم که از بینشون یکی رو انتخاب کنم
ولی الان واقعا انتخاب سخت شده !!

من دنبال یک پلاسما میگشتم که قیمتش مناسب باشه و حدود 800 900 تومان باشه که دیدم مدل های سه بعدی پلاسما هم اومده ! که واقعا آدم رو وسوسه میکنن ! و قیمت هاشون هم بسیار عالی بود ! :::

پلاسما سه بعدی سامسونگ 43 اینچ
3 ورودی HDMI
سیستم ذخیره انرژی
ورودی usb
مدل : PS43D495
قیمت : 976.000 تومان

پلاسما سه بعدی ال جی 42 اینچ
قابلیت تبدیل تصاویر 2 بعدی به 3 بعدی
راحی فوق باریک
دارای صفحه محافظ شیشه ای
سرعت تصویر 600HZ
مدل: 42PW35000
قیمت: 950.000 تومان !!!!!

من فقط همین پلاسما های سه بعدی رو تو هایپر استار دیدم. قیمتش هاش هم خیلی عالیه
واقعا آدم گیج میشه که چیکار کنه !؟
پلاسما های سه بعدی دیگه ایی هم هست که مثل اینها قیمتش هاش مناسب باشه ؟
و اینکه این جوایزی که صدا و سیما تبلیغ میکنه و برای ال جی هست ( مثل یک سال اینترنت پر سرعت رایگان و مودم و 10 عینک و... ) به این پلاسما های سه بعدی ال جی تعلق میگیره ؟
و پلاسما های بهتری در راه نیست ؟
اگر هم توضیحات و اطلاعاتی هست که لازمه ازشون با خبر بشوم لطفا بهم بگید تا بهترین انتخاب رو بکنم

Silent TR
07-08-2011, 12:26
کسی نمیدونه ؟

baran77777
07-08-2011, 13:46
دوستان امروز رفته بودم تلویزیون ها رو یک نگاهی بکنم که از بینشون یکی رو انتخاب کنم
ولی الان واقعا انتخاب سخت شده !!

من دنبال یک پلاسما میگشتم که قیمتش مناسب باشه و حدود 800 900 تومان باشه که دیدم مدل های سه بعدی پلاسما هم اومده ! که واقعا آدم رو وسوسه میکنن ! و قیمت هاشون هم بسیار عالی بود ! :::

پلاسما سه بعدی سامسونگ 43 اینچ
3 ورودی HDMI
سیستم ذخیره انرژی
ورودی usb
مدل : PS43D495
قیمت : 976.000 تومان

پلاسما سه بعدی ال جی 42 اینچ
قابلیت تبدیل تصاویر 2 بعدی به 3 بعدی
راحی فوق باریک
دارای صفحه محافظ شیشه ای
سرعت تصویر 600HZ
مدل: 42PW35000
قیمت: 950.000 تومان !!!!!

من فقط همین پلاسما های سه بعدی رو تو هایپر استار دیدم. قیمتش هاش هم خیلی عالیه
واقعا آدم گیج میشه که چیکار کنه !؟
پلاسما های سه بعدی دیگه ایی هم هست که مثل اینها قیمتش هاش مناسب باشه ؟
و اینکه این جوایزی که صدا و سیما تبلیغ میکنه و برای ال جی هست ( مثل یک سال اینترنت پر سرعت رایگان و مودم و 10 عینک و... ) به این پلاسما های سه بعدی ال جی تعلق میگیره ؟
و پلاسما های بهتری در راه نیست ؟
اگر هم توضیحات و اطلاعاتی هست که لازمه ازشون با خبر بشوم لطفا بهم بگید تا بهترین انتخاب رو بکنم

براي جوايز بايد به نمايندگي سري بزني ولي تا اونجا كه من ميدونم در مورد سينماي سه بعدي ال اي دي هست نه پلاسما

kautuver
07-08-2011, 19:59
سلام اين 2 مورد که اشاره کردينFULL HD هستند ؟

Silent TR
07-08-2011, 20:41
نمیدونم ! مثل اینکه زیاد کسی به این تاپیک سر نمیزنه که جواب ما رو بده

mp883
10-08-2011, 10:06
با سلام پانلهاي فوق full hd نيستند من كه ترجيح ميدهم پاناسونيك بدون گارانتي بگيرم مثلاً 42V20 يا مدلهاي جديدتر رو كه از نظر كيفيت تصوير كاملاً شناخته شده اند.

midnight1234
20-08-2011, 13:41
یه علتی داره این ارزونی! وقتی مدل های 42 اینج ال ای دی قیمتاش حولو هوش 2 میلیون هست راجب کیفیت سه بعدی نداشتن پرش تصویر و سرعت تاخیرش تحقیق کنید مثلا 8 میلی ثانیه نباشه .. و من بعید می دونم 600 هرتز باشه!! الان 200 هرتز سینما خانگی الجی 2400 قیمتشه!!

Silent TR
20-08-2011, 13:47
یه علتی داره این ارزونی! وقتی مدل های 42 اینج ال ای دی قیمتاش حولو هوش 2 میلیون هست راجب کیفیت سه بعدی نداشتن پرش تصویر و سرعت تاخیرش تحقیق کنید مثلا 8 میلی ثانیه نباشه .. و من بعید می دونم 600 هرتز باشه!! الان 200 هرتز سینما خانگی الجی 2400 قیمتشه!!

خوب پلاسما کلا بر پاییه ارزونیه !

تنها راهش اینه که تستش کنیم
من هم هنوز نتونستم تست کنم
اگه کسی تونسته لطفا اینجا اعلام کنه

mehrdad8086
20-08-2011, 14:58

پلاسما بخاطر نوع ساختارشون ارزونتر هستند.دوست من اینر بدون بهترین LED وLCD ها سرعت رسپانسشون3 یا 5 میلی هست در صورتیکه پلاسماها 1هزارم:18: میلی ثانیه ..... که بسیار سرعت بالا و خوبیه برای پردازش..:27:هرتز هم که دیگه پلاسما معرف حضورتون هست چقدره دیگه....

poonel
20-08-2011, 15:20
من تو یه فروشگاهی PS43D495 و U30 و V20 پاناسونیک رو کنار هم تست کردم.
PS43D495 نور تصویرش به پای پاناسونیک نمی رسید. رنگهای پاناسونیک مخصوصا V20 خیلی طبیعی بود. PS43D495 در مقایسه با پاناسونیک، زیاد چنگی به دل نمی زد.
در کل به این نتیجه رسیدم پلاسما فقط پاناسونیک و بس.

Silent TR
20-08-2011, 16:02
من تو یه فروشگاهی PS43D495 و U30 و V20 پاناسونیک رو کنار هم تست کردم.
PS43D495 نور تصویرش به پای پاناسونیک نمی رسید. رنگهای پاناسونیک مخصوصا V20 خیلی طبیعی بود. PS43D495 در مقایسه با پاناسونیک، زیاد چنگی به دل نمی زد.
در کل به این نتیجه رسیدم پلاسما فقط پاناسونیک و بس.

قیمت هاشون رو هم پرسیدید که ببینید چند هستند ؟
مثلا v20 سایز 42 اینچش چنده ؟ و چه امکاناتی داره ؟

poonel
21-08-2011, 07:50
قیمتها رو درست یادم نیست چون برای سرگرمی رفته بودم نه برای خرید! :27:
تا اونجا که یادمه V20 حدود 1.700 بود. U30 و D495 قیمتشون رو نپرسیدم.
مشخصات 42V20 تو سایت دیجی کالا هست اما آدرسشو که می ذارم نمی دونم چرا سانسور میشه؟:13:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Silent TR
22-08-2011, 14:15
این دو تا پلاسما سه بعدی خیلی چشمم رو گرفته ولی جالبه که هیچ اطلاعات درست و حسابی ازشون تو نت نیست !!!

من هم بین این دو تا موندم ! یه نظرتون کدومش بهتره ؟

البته اول نظرم روی پاناسونیک بود ولی قیمت پلاسما هاش با توجه به محدودیت مالی من برای خرید تلویزیون بالا بود.

پلاسما سامسونگ 43 اینچ مدل :
PS43D495
پلاسما 42 اسنچ ال جی مدل :
42PW350

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

این پلاسما های پاناسونیک میدونید کدوم هاش گیرنده تلویزیون دیجیتال داره ؟

Terova
22-08-2011, 17:07
این دو مدل ضعیف ترین پلاسما های سه بعدی موجود هستن که رزولیشن اونها Full Hd نیست..

انتخاب بین این دو تا خیلی سخته..ولی من به شخصه با توجه به ویدئو های که دیدیم d490 رو انتخاب میکنم..

البته تو مشخصات pw350 نوشته شده 3D Ready که اگر درست باشه یعنی Full 3D نیست و باید با استفاده از ابزار جانبی سه بعدی ببینی..

در کل اگر بتونی D550 یا همون D585 بخری خیلی بهتره که اون هم متاسفانه مدل 43 نداره و مدل 51 اون با گارنتی 1.700 هست

Silent TR
22-08-2011, 17:39
من دیگه واقعا گیج شدم

من دنبال یک تلویزیون حدود 42 اینچ میگردم که فول اچ دی باشه و امکانات خوبی از جمله usb داشته باشه
و قیمتش هم زیر 1 میلیون باشه و ترجیحا مارک پاناسونیک باشه !؟
شما یک همچنین تلویزیونی سراغ دارید ؟

Silent TR
22-08-2011, 17:52
راستی من تو هایپر که این دو تا تلویزیون رو با هم و خیلی از تلویزیون های فول اچ دی دی دیگه مقایسه کردم دیدم کیفیت تصویر این الجیه به دلم میشینه ! :13:
یعنی کیفیتشون به نظر من خیلی بالا بود
و اینکه نمیدونم چرا این فول اچ دی و اچ دی فرقشون زیاد به چشمم من نمیاد !؟
و به نظرم زیاد با هم فرقی ندراند ( البته نه هر تلویزیون اچ دیی ! )

Terova
22-08-2011, 19:06
من دیگه واقعا گیج شدم

من دنبال یک تلویزیون حدود 42 اینچ میگردم که فول اچ دی باشه و امکانات خوبی از جمله usb داشته باشه

به نظر من بیایی سمت LCD یا LED بهتر هست چون بیشتر کسانی میرن سمت پلاسما که اینچ بالاتری مد نظرشون هست تو سایز 42 شاید بهترین انتخاب پلاسما V20 باشه که قیمت با گارانتی اون حدود 1.800 هست و قیمت بانه 1.300

LED من بهت D5950 رو پیشنهاد میکنم که تو بانه 950 تومن هست

راستی من تو هایپر که این دو تا تلویزیون رو با هم و خیلی از تلویزیون های فول اچ دی دی دیگه مقایسه کردم دیدم کیفیت تصویر این الجیه به دلم میشینه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی کیفیتشون به نظر من خیلی بالا بود
و اینکه نمیدونم چرا این فول اچ دی و اچ دی فرقشون زیاد به چشمم من نمیاد !؟
و به نظرم زیاد با هم فرقی ندراند ( البته نه هر تلویزیون اچ دیی ! )

فرق HD و Full HD تو دیدن فیلم های FULL HD و بازی ها معلوم میشه و گرنه اگر میخوای بیشتر کانالهای معمولی نگاه کنی HD هم زیاد هست..

Silent TR
22-08-2011, 20:57
به نظر من بیایی سمت LCD یا LED بهتر هست چون بیشتر کسانی میرن سمت پلاسما که اینچ بالاتری مد نظرشون هست تو سایز 42 شاید بهترین انتخاب پلاسما V20 باشه که قیمت با گارانتی اون حدود 1.800 هست و قیمت بانه 1.300

LED من بهت D5950 رو پیشنهاد میکنم که تو بانه 950 تومن هست

فرق HD و Full HD تو دیدن فیلم های FULL HD و بازی ها معلوم میشه و گرنه اگر میخوای بیشتر کانالهای معمولی نگاه کنی HD هم زیاد هست..

من حداکثر میتونم 1 تومن برای تلویزیون خرج کنم
به نظرم با توجه به مبلغی که میخواهم بدهم همین پلاسما های 42 امکانات بسیار زیادی دارند و مناسب من هستند
اون LED هم سایزش 40 هست. که تا بخواهن بیارنش تهران هزینش میزنه بالای 1 تومن
اتفاقا من ر**س*یور اچ دی هم دارم ولی برای زیاد مهم نیست چون همین کیفیت هم برام زیاده
کیفیت این پلاسما ها رو من پسندیدم فقط به نظر شما امکاناتش خوب هست ؟

قضیه این که باید با امکانات فیلم سه بعدی تو این مدل ال جی دید چیه ؟

Terova
22-08-2011, 23:14
من حداکثر میتونم 1 تومن برای تلویزیون خرج کنم
به نظرم با توجه به مبلغی که میخواهم بدهم همین پلاسما های 42 امکانات بسیار زیادی دارند و مناسب من هستند
اون LED هم سایزش 40 هست. که تا بخواهن بیارنش تهران هزینش میزنه بالای 1 تومن
اتفاقا من ر**س*یور اچ دی هم دارم ولی برای زیاد مهم نیست چون همین کیفیت هم برام زیاده
کیفیت این پلاسما ها رو من پسندیدم فقط به نظر شما امکاناتش خوب هست ؟

قضیه این که باید با امکانات فیلم سه بعدی تو این مدل ال جی دید چیه ؟

شما اون مدل D5950 رو برو نگاه کن و بعد بین اینها تصمیم بگیر البته گفتم با این استفاده شما آنچنان فرقی نخواهید دید..

در مورد 3D Ready هم این میتونه کمکت کنه..

مقایسه 3D Ready و Full 3D در تلویزیون های سه بعدی با فناوری Active Shutter
مقایسه 3D Ready و Full 3D
اخیرا تعدادی از کاربران به قصد مشاهده تصاویر سه بعدی، تلویزیون های سه بعدی خریداری کردند. بدون توجه به این نکته که همه تلویزیون های سه بعدی که برچسب 3D روی آنها چسبانده شده، نمی توانند تصاویر سه بعدی را پخش کنند. در واقع تلویزیون های سه بعدی در دو نوع 3D Ready و Full 3D به بازار عرضه شدند. فقط یکی از این مدل ها بدون نیاز به تجهیزات جانبی اضافه، قابلیت پخش تصاویر به صورت سه بعدی را دارند. البته این موضوع تنها در مورد تلویزیون های Active Shutter صادق است و تلویزیون های Passive همگی Full 3D هستند.

پیش از مطالعه این مقاله توجه کنید که تلویزیون های سه بعدی که از فناوری Active Shutter بهره می برند، به دو گروه 3D Ready و Full 3D تقسیم می شوند ولی سایر تلویزویون های سه بعدی با فناوری Passive تنها در یک نوع Full 3D عرضه می شوند. بنابراین این مقاله مربوط به تلویزیون های 3D Ready و Full 3D با فناوری Active Shutter است.

پیشتر در مورد تلویزیون های سه بعدی اطلاعات زیادی ارائه کردیم و نحوه عملکرد این تلویزیون ها را بررسی نمودیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون های سه بعدی، می توانید مقاله "هر آنچه در مورد تلویزیون های سه بعدی باید بدانید" را مطالعه کنید. در این مقاله قصد داریم یکی از نکات مهم در خرید تلویزیون های سه بعدی را برجسته تر کنیم تا هنگام خرید این تلویزیون ها دچار مشکل نشوید.

بیشتر تلویزیون های سه بعدی بازار از فناوری Active Shutter استفاده می کنند. این تلویزیون ها دارای یک Transmitter داخلی هستند که سیگنالی را به عینک مخصوص سه بعدی ارسال می کند. تلویزیون های 3D Ready بر خلاف تلویزیون ها Full 3D این Transmitter داخلی را ندارند. در واقع با تهیه یک تلویزیون سه بعدی 3D Ready بدون Transmitter، مشاهده تصاویر سه بعدی ممکن نیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پخش تصاویر سه بعدی، می توانید مقاله "تکنولوژی سه بعدی در خانه" را مشاهده کنید.

Full 3D TV

تلویزیون هایی که بدون نیاز به تجهیزات اضافه (به جز عینک مخصوص) قادرند تصاویر سه بعدی را پخش کنند، Full 3D نامیده می شوند. بعضی از این Full 3D ها قادرند تصاویر دو بعدی را نیز به سه بعدی تبدیل کنند و به اصطلاح قابلیت 2D to 3D convert دارند. بنابراین اگر قصد خرید تلویزیون سه بعدی دارید حتما به عبارت Full 3D توجه کنید تا مجبور نباشید برای مشاهده تصاویر سه بعدی، به دنبال تجهیزات بیشتر باشید.

3D Ready

برای مشاهده تصاویر سه بعدی با تلویزیون های 3D Ready، نیاز به تجهیزات اضافه دارید. در واقع این تلویزیون ها بدون وجود آداپتور سه بعدی(Transmitter)، قادر نیستند تصاویر سه بعدی پخش کنند. حتی اگر این تلویزیون ها را با نام Full 3D ready HD 1080P هم مشاهده کردید گول نخورید و بدانید این تلویزیون ها Full 3D نبوده و نمی توانند بدون تجهیزات جانبی تصاویر سه بعدی را پخش کنند. این تجهیزات حدود 200 تا 300 هزار تومان برای شما هزینه خواهند داشت.

ممکن است با دانستن همین نکته کوچک ، انتخاب شما تغییر کند و اشتباها تلویزیون 3D Ready را به جای تلویزیون Full 3D خریداری نکنید. البته اگر قصد خرید تلویزیون سه بعدی با فناوری Active Shutter را دارید.

اگر شما تلویزیون 3D Ready داشته باشید، نمی توانید بدون تهیه تجهیزات اضافه تصاویر را به صورت سه بعدی در تلویزیون خود مشاهده کنید. بنابراین اگر قصد تلویزیون دو بعدی با کیفیت بالا را دارید و ممکن است در آینده تصمیم بگیرید آن را به تلویزیون سه بعدی تبدیل کنید، این گزینه را به شما پیشنهاد می کنیم.

rasool_cd
23-08-2011, 22:34
سلام من خیلی در مورد این دو مدل تحقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم

samsung d495 : دومین محصول از سری جدید تلویزیونهای پلاسمای سامسونگ مدل D495 میباشد. دو عضو حاضر در این گروه در دو سایز 43 و 51 اینچ ارائه می شوند که هر دو نیز علاوه بر محتوای معمول Full HD در کلاس دو بعدی، امکان نمایش محتوای سه بعدی را نیز با کمک عینک های مخصوص Active (شاتر) سامسونگ دارا هستند. سیستم پیشرفته پردازش تصویر در پنل های D495 گذشته از ایجاد تصاویری شفاف با کنتراست فوق العاده امکان تبدیل آسان و بلافاصله محتوای دو بعدی به تصاویر سه بعدی را نیز فراهم می آورد که از این لحاظ یکی از برترین محصولات در ردیف مدل های هم قیمت خود در بین رقبا به شمار می رود. موتور پردازش تصویر سه بعدی این مدل ها همچون سری D8880 از نوع 3D Hyper Real engine است که کیفیت فوق العاده ای را ایجاد می کند. در ساختار اعضای دو گانه سری D495 از سه اتصال HDMI و یک ورودی USB استفاده شده که می توان هرگونه محتوای صوتی و تصویری مورد پشتیبانی را از PC به تلویزیون و بالعکس منتقل کرد. دیگر قابلیت فوق العاده این پنل ها حضور گیرنده تلویزیون های دیجیتالی به فرم ----T است که امکان دریافت و نمایش شبکه های دیجتالی را با بالاترین کیفیت و کمترین میزان افت سیگنال فراهم می آورد.

lg pw3500 :
نوشته شده توسط aminkh17
دوستان من تلویزیون پلاسما LG 42pw3500 رو خریداری کردم.
به شخصه تجربیاتم رو از خریدم براتون می نویسم
اولا اینکه برای این تلویزیون در وب و مخصوصا سایتهای ایرانی LG هیچ منبعی پیدا نکردم
قیمت 950000 تومان خریدم، بدون عینک 3D و یا فیلم در کنار آن.

1- اینکه پلاسما است از نسل جدید، تصاویر زیبا هستند (از نظر من طبیعی تر از LCD , LEDمی باشد)
2- ضخامت زیادی نداره یکی ندونه فکر می کنه LED هستش
3- تقریبا هر نوع فرمتی رو در فیلم وصدا و تصویر پخش می کنه. من هارد اکسترنالم رو که بستم بهش هر نوع فیلمی هم دارم و هر نوع زیرنویس فیلم ها رو هم پخش کرد. برای من که خیلی اتفاق خوبی بود که نگران دستگاه پخش کننده خوبی بودم.
4- در پخش تصاویر همزمان امکان پخش موسیقی را هم دارد
5- گیرنده دیجیتالی تلویزیون هم دارد یعنی 8 کانال دیجیتال ایران رو با کیفیت بسیار عالی و 10 کانال رادیو دیجیتالی رو گرفت. من فقط کانال استانی تبریز رو از آنالوگ دریافت کردم که امیدوارم اونهم بزودی دیحیتال شود. هر چند در عوض کردن بین کانالها کمی کند عمل می کنه
6- مختصری حرارت زیادی تولید می کند ولی فکر نکنم مساله ساز باشد
7- زاویه دید بسیار عالی تقریبا 180درجه
8- شفافیت تصویر و سرعت واکنش تصویر بسیار خوب است
9- 3Dشو فعلا تست نکردم، عینک خریدم اونها رو هم میگم

D495 VS PW3500 ???
دوستان کسی میشه بگه کدوم این دومدل d495 samsung یا pw3500 lg بهتره هم از نظر کیفیت تصویر دو بعدی و سه بعدی ؟
و آیا کدوم full hd هستن ؟
هم این که برای دیدن تصویر 3 بعدی نیاز به عینک Active هست به تنهای یا لوازم دیگه همراه عینک می خواهد؟
اگه میشه بررسی کامل باشه که معلوم بشه که کدام یکی بهتره؟

Silent TR
23-08-2011, 23:21
من هم خیلی دوست دارم بدونم کدوم بهتره
من رفتم تلویزیون های قدرتمند بازار رو دیدم ولی از همه بیشتر پلاسما به دلم میشینه
از نظر کیفیت و اذیت نشدن چشم به نظر من پلاسما بهتره

فقط اینطوری که دوستمون گفت یکسری امکانات میخواهد تا بشه با این ال جیه فیلم سه بعدی دید ! ولی اینطور که گفتید فرمت های زیادی رو پشتیبانی میکنه خیلی خوبه
من خودم ال جی رو ترجیح میدم به سامسونگ ولی باز نمیشه گفت کدوم امکانات بیشتری داره !
این سوالات پیش اومده که سوالات مهمی هستند ::
1.آیا واقعا برای دیدن فیلم سه بعدی در این مدل ال جی باید تجهیزات خاص جداگانه ای خرید ؟
2. هر دو پلاسما چه فرمت های ویدیویی رو ساپورت میکنن ؟
3.کیفیت تصویر کدوم بهتره ؟
فکر کنم هیچ کدوم فول اچ دی نیستند ولی من حتی در پخش تصاویر فول اچ دی هم فرقی بین این پلاسما ها و ال ای دی های فول ندیدم !
در کل به نظرم یک مقایسه کلی در رابطه این دو پلاسما لازمه

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

راستی aminkh17 کی هست ؟ و تو کدوم انجمنه؟ و چطوری میشه باهاش صحبت کرد ؟

Terova
24-08-2011, 00:30
فکر نکنم زیاد فرقی بین این دو مذل پیدا کنیم..
ولی مدل LG از فن آوری Cinema 3D استفاده میکنه که معایب و مزایایی داره

مزایاش این هست که عینکش سبک و ارزان هست و زاویه دیدش برای تصاویر 3D بالاست
ولی معایبش نصف شده رزولیشن تصویر هست که چون این تلویزیون Full HD نیست بیشتر به کیفیت 3D ضربه میزنه..

این ویدئو ها رو ببینید شاید کمکتون کرد

PW350

D490

Silent TR
24-08-2011, 00:43
یعنی وقتی میخواهیم یک فیلم سه بعدی ببینیم کیفیتش میاد پایین ؟ یا در همه حالات ؟

---------- Post added at 01:43 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

ویدیو ها هم فقط یکسری فیلم بود که داشتند این تلویزیون ها نشون میدادن !
هیچ توضیحی در مورده فناوری سه بعدیش نداد !

Silent TR
24-08-2011, 11:34
دوستان اطلاعات بیشتری در مورد این تلویزیون ها پیدا نکردید ؟
آخر نفهمیدیم aminkh17 کیه ؟

help please
24-08-2011, 11:55
با خرید این tv های HD ready و البته 3D لذت دیدن فیلم سه بعدی رو بدست میاری البته نصفه !!!
کلا شاید فعلا 3 تا عنوان فیلم سه بعدی مهم باشه مثلا avatar و resident evil و tron که سه تاشونم انچنان فیلم های شاخی نیستن ( نظر شخصی )
ولی هزاران عنوان فیلم Full HD رو نصفه رزولوشن باید ببینی !! فیلم هایی که کارگردانای بزرگی ساختن . اونایی که میدونن میزانسن چیه .
من بودم با توجه به بوجه شما میرفتم سراغ پلاسما full HD که 3D هم نباشه . LCD نگیری که full HD هاش حس sharp بودن پلاسماهای HD رونداره .

Terova
24-08-2011, 12:42
یعنی وقتی میخواهیم یک فیلم سه بعدی ببینیم کیفیتش میاد پایین ؟ یا در همه حالات ؟

آره مدل LG این مشکل نصف شدن رزولیشن رو داره که اگر پلاشما FUll Hd بود کمتر به چشم میومد البته مزایایی هم داره..

ویدیو ها هم فقط یکسری فیلم بود که داشتند این تلویزیون ها نشون میدادن !
هیچ توضیحی در مورده فناوری سه بعدیش نداد !

بیشتر منظورم از اون ویدئو ها کیفیت تصویر دو تا TV بود..

با خرید این tv های HD ready و البته 3D لذت دیدن فیلم سه بعدی رو بدست میاری البته نصفه !!!
کلا شاید فعلا 3 تا عنوان فیلم سه بعدی مهم باشه مثلا avatar و resident evil و tron که سه تاشونم انچنان فیلم های شاخی نیستن ( نظر شخصی )
ولی هزاران عنوان فیلم Full HD رو نصفه رزولوشن باید ببینی !! فیلم هایی که کارگردانای بزرگی ساختن . اونایی که میدونن میزانسن چیه .
من بودم با توجه به بوجه شما میرفتم سراغ پلاسما full HD که 3D هم نباشه . LCD نگیری که full HD هاش حس sharp بودن پلاسماهای HD رونداره .

اولا که اکثر فیلم ها که ما میبینیم Full HD نیستن و به زور به 720P میرسند..
دوم اینکه برای یک 42 اینچ از فاصله 1.5 متری دیگه نمیتونی تفاوتی بین HD و FULL HD ببینی.. یعینی اگر فاصلت از TV زیاد هست هیچ احتیاج به خرید FULL HD نداری..

Silent TR
24-08-2011, 13:22
من قبلا هم گفتم که زیاد از تصویر و روشنایی led و lcd خوشم نمیاد !

اتفاقا این سه بعدی بودنش هم برای من زیاد مهم نیست !!! با این بودجه ای که دارم من پلاسما فول اچ دیی رو سراغ ندارم ؟
شما اگه سراغ داری بهم لطفا حتما بهم معرفی کن
فقط به نظرم یکسری پلاسما های پاناسونیک فول بود که اونا هم قیمتاشون خیلی بیشتر از یک میلیونه !

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

یکی از ویژگی های این ال جیه که چشمم رو گرفته بود ساپورت کردن اکثر فرمت ها بود که دیگه نیاز نبود برم فقط کلی پول یک سینما خانگی گرون بدم تا فرمت های زیادی ا جمله mkv رو ساپورت کنه

Silent TR
24-08-2011, 14:11
دوستان مدلی از پلاسما ال جی رو سراغ دارید که تمام امکانات مدل
PW350 رو داشته باشه ولی فقط سه بعدی نباشه ؟
چون این سه بعدی بودنش بدردم نمیخوره !

help please
24-08-2011, 14:14
اولا که اکثر فیلم ها که ما میبینیم Full HD نیستن و به زور به 720P میرسند..
دوم اینکه برای یک 42 اینچ از فاصله 1.5 متری دیگه نمیتونی تفاوتی بین HD و FULL HD ببینی.. یعینی اگر فاصلت از TV زیاد هست هیچ احتیاج به خرید FULL HD نداری..
من که Full HD میبینم :31:. چشم 20/20 میتونه 1/60 زاریه رو تشخیص بده . . فکر کنم برای 42 اینچ از این فاصله ای که شما گفتین بشه تفاوت رو دید .

Silent TR
24-08-2011, 14:18
به نظرتون این همون pw350 بدون فناوری سه بعدی نیست ؟ :::

42PT3510

goldiran.ir/pd-626.htm#inline_17

help please
24-08-2011, 14:19
من قبلا هم گفتم که زیاد از تصویر و روشنایی led و lcd خوشم نمیاد !

اتفاقا این سه بعدی بودنش هم برای من زیاد مهم نیست !!! با این بودجه ای که دارم من پلاسما فول اچ دیی رو سراغ ندارم ؟
شما اگه سراغ داری بهم لطفا حتما بهم معرفی کن
فقط به نظرم یکسری پلاسما های پاناسونیک فول بود که اونا هم قیمتاشون خیلی بیشتر از یک میلیونه !

u30 پانا رو اگه با تخفیفش حساب کنی تقریبا میشه 1260 تا 1280 . البته با روشن کردن یه چراغ میشه آینه !!!
اگه واسه محیط با نور خیلی کم می خوای ok هست .
200 تومن بیشتر رو بده . البته اگه شرایط محیطی مناسبش رو داری .

Silent TR
24-08-2011, 14:25
u30 پانا رو اگه با تخفیفش حساب کنی تقریبا میشه 1260 تا 1280 . البته با روشن کردن یه چراغ میشه آینه !!!

نه فکر کنم با بودجه من و امکاناتی که میخواهم همین 42PT3510 هم برام خوب باشه !؟
نظرتون راجع بهش چیه ؟

help please
24-08-2011, 14:36
نه فکر کنم با بودجه من و امکاناتی که میخواهم همین 42PT3510 هم برام خوب باشه !؟
نظرتون راجع بهش چیه ؟
فکر کنم اگه بوجت خیلی محدوده و فقط خودت می خوای بشینی پای tv بجاش یه مانیتور asus حرفه ای بگیری تصویرش برات خوشایندتر باشه .
هزینه هم خیلی خیلی میاد پایین .
lg plasma تصویر راضی کننده ای فکر نمی کنم داشته باشه . باید تو خونه تصویرشو خودت ببینی .
من خودم پلاسمای پانا دارم و تو اتاقم با نور صفر می بینم ولی چون pioneer KURO رو دیدم خیلی راضیم نمی کنه البته یه سر و گردن از tv های 4-5 تومنی sony بهتره ها:5: .

kambiz11000
24-08-2011, 15:24
من دیگه واقعا گیج شدم

u30 بدونه گارانتی این قیمت گیرت میاد می تونی بگیری ولی تصویرشو اول ببین چون با 50 هرتز امکان داره فلیکر ببینی امکان داره هم نبینی.

Silent TR
24-08-2011, 18:40
دوستان دیگه هم اگر نظری دارند بیان و نظر خودشونو اعلام کنن
مخصوصا در مورده 42PT3510

rasool_cd
25-08-2011, 07:45
فکر کنم کسی تا حالا این دو تلویزیون پلاسما از نزدیک 3d تست نکرده چون هر دو این ها دارای عینک اکتیو هستن نه پسیو وقیمت عینک ها بالا هست.
ولی کیفیت سه بعدی بالای داران
مدل سامسونگ d495 43" با دو تا عینک فروشنده 990 میده
ولی ال جی pw 3500 42 بدون عینک میدن 950 میده این که ال جی مصرف برق 107 وات هست و خیلی باریک هست.

لطفا اگه کسی pw3500 va d495 واقعا از نزدیک تست کرده کیفیت دو بعدی وسه بعدی کدوم یکی بهتره؟

وسوال دیگه بهترین مدل تلویزیون پلاسما که full hd باشه و دوبعد باشه فقط و امکانات خوبی داشته باشه با کیفیت تصویر خوب تو برند سامسونگ و ال جی کدوم مدل هست ؟

ECW200X
25-08-2011, 08:54
سلام کسی پلاسما بخواد ما داریم

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:51 AM ----------

پلاسما فقط پاناسونیک اون هم در اینچ های بزرگ مثل 54 اینچ:31:

ECW200X
25-08-2011, 09:02
:3:کسی نیست؟

ehsanxps
25-08-2011, 09:58
سلام کسی پلاسما بخواد ما داریم

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:51 AM ----------

پلاسما فقط پاناسونیک اون هم در اینچ های بزرگ مثل 54 اینچ:31:

سلام.من دنبال vt30 هستم شما آوردید این مدلو؟
پلاسما سامسونگ کار نمی کنید؟ من مد نظرم پلاسما d8000 سامسونگ هم هست.

Silent TR
25-08-2011, 10:04
وسوال دیگه بهترین مدل تلویزیون پلاسما که full hd باشه و دوبعد باشه فقط و امکانات خوبی داشته باشه با کیفیت تصویر خوب تو برند سامسونگ و ال جی کدوم مدل هست ؟

من خیلی گشتم ولی مثل اینکه ال جی و سامسونگ پلاسما فول اچ دی نزدند
ولی این pw350 مثل ابنکه امکانات بالایی داره ! و فرمت های زیادی رو از طریق یو اس بی پشتیبانی میکنه !
حالا این 42PT3510 هم دقیقا امکاناتش مثل pw350 هست با این تفاوت که سه بعدی نیست !

دوستان یعنی این تلویزیون ها مصرف برقشون خیلی بالاست ؟

ECW200X
25-08-2011, 12:13
:3:بیا ببر پاناسونیک پلاسما

Silent TR
25-08-2011, 12:38
عزیز من 42 میخوهم نه بالای 50

Terova
25-08-2011, 14:11
من خیلی گشتم ولی مثل اینکه ال جی و سامسونگ پلاسما فول اچ دی نزدند
ولی این pw350 مثل ابنکه امکانات بالایی داره ! و فرمت های زیادی رو از طریق یو اس بی پشتیبانی میکنه !
حالا این 42PT3510 هم دقیقا امکاناتش مثل pw350 هست با این تفاوت که سه بعدی نیست !

دوستان یعنی این تلویزیون ها مصرف برقشون خیلی بالاست ؟

پلاسمای فول سامسونگ D550 هست که زیر 51 اینچ نداره سه بعدی هست قیمت هم 1.700 من که کیفیت تصویرش رو دیدم واقعا شوکه شدم.. ولی قیمتش بالاست..

مدل فول LG هم اگر سه بعدی بخوای که ارزونترینش PZ550 هست 1.300 دلار قیمت داره که اگر تو ایران باشه 1.600 تومنی هست
ولی اگر پلاسمای معمولی میخوای مدل PV450 با قیمت 750 دلار به نظر من چیز خوبی هست.. فقط زیر 50 نداره..

ehsanxps
25-08-2011, 15:53
چرا جواب نمیدید فقط تبلیغ میکنید ؟؟؟/؟؟
بی زحمت جواب پست صفحه قبل منو بدید اگه با قوانین جور نیست p.m لطفا.

Silent TR
25-08-2011, 16:25
دوستان خبر ندارین که ال جی کی پلاسما فول اچ دی هاش میاد تو بازار که سایزشون هم 42 باشه ؟

راستی من قید سه بعدی رو زدم و فقط پلاسما معمولی میخواهم بگیرم با امکانات بالا

Terova
25-08-2011, 17:37
دوستان خبر ندارین که ال جی کی پلاسما فول اچ دی هاش میاد تو بازار که سایزشون هم 42 باشه ؟

راستی من قید سه بعدی رو زدم و فقط پلاسما معمولی میخواهم بگیرم با امکانات بالا

LG اصلا مدل 42 اینچ Full HD نداره..

می تونی بری تو سایتش ببینی..
من هم US رفتم هم UK

kambiz11000
25-08-2011, 18:00

plasma u 30 panasonic که داری فقط یه لامپ می شه روشن کنی لامپ چند وات روشن می کنی ؟ یعنی 2 تا لامپ هم نمی شه روشن کنی؟

من خودم پلاسمای پانا دارم و تو اتاقم با نور صفر می بینم ولی چون pioneer KURO رو دیدم خیلی راضیم نمی کن
شاید کالیبره نیست. این نور صفر یعنی چی اتاق بدون هیچ لامپی کاملا تاریک؟

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

البته یه سر و گردن از tv های 4-5 تومنی sony بهتره ها .
واقعا اینجوریه؟ با چه سورسی نگاه می کنی؟

help please
25-08-2011, 18:13
plasma u 30 panasonic که داری فقط یه لامپ می شه روشن کنی لامپ چند وات روشن می کنی ؟ یعنی 2 تا لامپ هم نمی شه روشن کنی؟

شاید کالیبره نیست. این نور صفر یعنی چی اتاق بدون هیچ لامپی کاملا تاریک؟

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

واقعا اینجوریه؟ با چه سورسی نگاه می کنی؟
چشمی تا اونجا که میشه کالیبره هست . ببین برای گرفتن black level واقعی یدونه لامپ هم نباید روشن کرد . ولی با چراغ روشن هم توهم رنگ مشکی در کنار رنگهای دیگه ایجاد میشه . به نظرم دقیق ترین توضیحی که میتونم بدم اینه که این تلوزیون حس CRT رو داره با همه ی مشخصات تصویری. به همین خاطر هست که میگم از tv های 4-5 تومنی lcd یا led هم بهتره . نمی دونم شاید به این خاطر هست که چشم من به CRT عادت کرده . راستش ما از 7-8 سال پیش تلوزیون پروجکشن داریم . برادرم هم lcd ولی هنوز تصویر مانیتور crt کامپیوترم رو به اونا ترجیه میدم . البته به جز u30 خودم :31: .

Silent TR
25-08-2011, 18:24
از بین اینهمه تلویزیون آدم واقعا گیج میشه
که کدوم رو انتخاب کنه
والا من هنوز هم نمیدونم با بودجه زیر یک تومن کدوم تلویزویون 42 اینچی مناسبمه ! که امکانات خوبی هم داشته باشه

kambiz11000
25-08-2011, 18:35
چشمی تا اونجا که میشه کالیبره هست . ببین برای گرفتن black level واقعی یدونه لامپ هم نباید روشن کرد . ولی با چراغ روشن هم توهم رنگ مشکی در کنار رنگهای دیگه ایجاد میشه . به نظرم دقیق ترین توضیحی که میتونم بدم اینه که این تلوزیون حس CRT رو داره با همه ی مشخصات تصویری. به همین خاطر هست که میگم از tv های 4-5 تومنی lcd یا led هم بهتره . نمی دونم شاید به این خاطر هست که چشم من به CRT عادت کرده . راستش ما از 7-8 سال پیش تلوزیون پروجکشن داریم . برادرم هم lcd ولی هنوز تصویر مانیتور crt کامپیوترم رو به اونا ترجیه میدم . البته به جز u30 خودم :31: .

ببین میتونی لومن یا لوکس این tv رو بدست بیاری اگه نتونستی این TESTانجام بده .

زمانی که لامپها خاموش هست تصویره سیاه رو در نظر بگیر بعدا یک یکی لامپ روشن کن ببین لامپ اول چه تغییری میکنه لامپ دوم به بعد باز چه تغییری ایجاد می شه در رنگ مشکی و بقیه رنگها. رو لامپها هم اکثرا وات و لومن نوشته شده ببین تا چند تا لامپ می شه روشن کنی که دودی نشه تصویر و تغییرات دیگه.

rasool_cd
26-08-2011, 13:33
دوستان لطفا یک تلویزیون پلاسما full hd خوب نزدیک 1.000.000 پیشنهاد بدید چه مدلی خوبه ؟؟؟

Silent TR
26-08-2011, 13:56
دوستان لطفا یک تلویزیون پلاسما full hd خوب نزدیک 1.000.000 پیشنهاد بدید چه مدلی خوبه ؟؟؟

من هم خیلی وقته دنبالشم ولی مثل اینکه تو این رنج قیمت چیزی نیست که فول باشه

manaminjamkharam
27-08-2011, 01:04
این درست هست که لایه ی ضدرفلکس نور پلاسمای d8000 سامسونگ بعد از چند ماه استفاده یه سری مشکل جدیدی رو ایجاد میکنه؟ شبیه به اعوجاج و پوسته پوسته شدن ف ی ل ت ر و این چیزا

Silent TR
27-08-2011, 01:41
تو پلاسما ال جی42PT3510 هم ایتجوریه مه جلوی بازتابه نور رومیگیره !
تو سایت گلدیران زده