PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی بلده؟ روش برنامه و بازی ریختن روی موتورولا v3x

rasoulparham
13-06-2006, 05:21
من گوشی موتورولا وی 3 ایکس دارم و برای آهنگ و عکس ریختن مشکلی ندارم ولی روش برنامه ریختن و بازی ریختن رو نمیدونم اصلا" معلوم نیست که بازی و عکسی که میریزم کجا میره ؟ ضمن اینکه در برنامه همراه خود گوشی گزینه ایی برای بازی و برنامه ریختن نداره لطفا" منو راهنمایی کنید ممنون و متشکر

man730
15-06-2006, 00:05
I can help you
please send me your software version
and language version

rasoulparham
17-06-2006, 13:06
هیچکس بلد نیست ؟ بابا یکی به داد ما برسه

somayehns
03-07-2006, 17:09
قبل از این که به توضیح در مورد چگونگی برنامه ریختن بپردازم بهتره مطلاع باشید که نحوه برنامه ریختن روی این سری گوشی های خیلی راحته و چندین راه متفاوت و ساده داره که در زیر یکی از روش ها رو توضیح می دم :

1- پیدا کردن فایل هایی محتوی برنامه ، بازی ، تم و ... با پسوند JAR ( برای این که می تونید در موتورهای جستجو دنبال این گونه پسوندها بگردید و یا سری به آدرس Getjar.com بزنید ) و دانلود اونا روی کامپیوتر
2- از روی گوسی به مسیر Menu\Connection\USB Setting\Defualt Connection رفته و گزینه Memory Card را انتخاب کنید و بعد از همه منو ها خارج شوید و به صفحه اصلی ( زمینه ) برگردید.
3- حال گوشی را با کابل MiniUSB به کامپیوتر متصل کنید ( در صورتی که اولین بار است که این کار را انجام می دهید مدتی صبر کنید تا ویندوز گوشی را با عنوان پارتیشن قابل حمل ( Removable Disk ) بشناسد.
4- پنجره My Computer را باز کنید و به آدرس Tools\Folder Option\View بروید و سپس گزینه Show hidden Files and folders را انتخاب کرده و هم چنین دو خط بعد از آن گزینه Hide protect operating system files recommended را غیر فعال کنید.
5- حال با استفاده از My Computer و پارتیشن مربوط به گوشی به آدرس M:\Mobile\Kjava ( :m Removable Disk است ) رفته و فایل های JAR را در آن جا کپی نمائید.
6- بعد از کپی فایل ها گوشی را از کامپیوتر جدا کنید ( به روش استاندارد Safely Remove ) و به آدرس Menu\Games & Apps رفته توجه شود ، در آنجا گزینه ایی به نام Install New وجود دارد آنرا انتخاب و ok کنید. حال لیست فایل هایی را که روی گوشی کپی کرده اید را خواهید دید. روی فایل کلید Option را بزنید و سپس از منوی ظاهر شده گزینه Install بزنید و به دنبال آن به پیام های گوشی پاسخ مثبت دهید. ( نکته : بهتر است تمام فایل ها را روی کارت حافظه نصب کنید )
7- بعد از اتمام کار شما می توانید به آدرس Menu\Games & Apps رفته و فایل نصب شده را در قالب برنامه ، بازی ، تم و ... اجراء نمائید.
8- لازم به ذکر است 1 ) شما می توانید فایل هایی را که روی گوشی نصب کرده اید را برای گوشی های دیگر نیز ارسال کنید و 2 ) بعد از نصب برنامه ، بازی ، تم و ... شما قادر خواهید بود با انتخاب گزینه DELETE از منوی Option در مسیر Menu\Games & Apps آن را پاک نمائید ( توانایی که بیشتر گوشی های دیگر امکان آن را ندارند. )

این روش اول بود.
روش های دیگه رو هر موقع وقت کنم براتون می نویسم .

rasoulparham
08-07-2006, 16:21
با تشکر از اینکه چواب من رو دادید ولی با اینکه من نرم افزار نصب گوشی رو اجرا کرده و گوشی توسط ویندوز من شناسایی شده است و برای ریختن آهنگ مشکلی ندارم ولی در قسمت مای کامپیوتر و با کارهایی که شما فرمودید ولی هیچ جا اسمی از گوشی پیدا نکردم و در واقع در آنجا چیزی بنام گوشی من وجود ندارد چه کنم؟

rasoulparham
08-07-2006, 16:23
با عرض معذرت من عجله کردم و الان در مای کامپیوترم گوشی وجود دارد و شناسایی شد لطف کن و اگر لینکی برای گرفتن برنامه داری معرفی کن

somayehns
08-07-2006, 16:25
لطف کن یه مقداری باز تر بگو چون من منظورت رو نفهمیدم بعد هم در روشی که من گفتم اصلا نیازی به نرم افزار نداره ؟

somayehns
08-07-2006, 16:32
یه سری به getjar.com بزن و بعد از سمت چپ صفحه لینک موتورولا رو انتخاب کن و به دنبال اون مدل گوشیت رو.
فقط توجه داشته باش زمان دانلود یعضی از فایل ها برای همه گوشی ها هستند و بعضی ها رو تقسیم کرده که تو اون مواردی که تقسیم پذیری صورت گرفته باید فایل های مخصوص مدل گوشیت رو انتخاب کنی.

حالا به بچه های انجمن و بعضی از مدیراش که می کن برنامه و بازی برای موتورولا وجود نداره یه سلامی از جانب من بده .

rasoulparham
08-07-2006, 17:54
من کارهایی رو که گفتی انجام دادم و فایلهای با پسوند جار رو انتخاب کردم و اول اونها رو با win rar باز کردم و بعد روی گوشی ریختم ولی بعد از جدا کردن گوشی از کامپیوتر و در قسمت install new هیچ چیزی وجود ندارد و کاملا" خالی است در حالی که گوشی را که مجددا" وصل میکنم و در مای کامپیوتر که داخل میروم و در همان قسمتی که شما گفتید فایلها وجود دارند چکار کنم ؟

somayehns
09-07-2006, 15:37
خوب آخه جیگر طلا بازم که عجله کردی

بدون اینکه فایل ها رو باز کنی و فقط با همون پسوند جار توی اون مسیری که گفتم کپی کن : Ok

rasoulparham
13-07-2006, 22:47
من باز هم فیلها را با همان پسوند جار و بدون اینکه با وین رار بازش کنم روی همان قسمتی که شما گفتی ریختم ولی بعد که گوشی را جدا کردم هیچ چیز در قسمتی که شما می فرمایید نیست چه کنم راستی جدا کردن گوشی از کامپیوتر به روشی که نوشتهاید استاندارد چطور است؟ ممکن است ایراد از نحوه جدا کردن باشد؟ در ضمن الان که گوشی را در کامپیوتر نگاه میکنم فایلها در قسمت جاوا دیده میشوند ولی هنانطور که گفتم گوشی را که جدا کنم نه

rasoulparham
20-07-2006, 12:36
جواب نمیدی؟

somayehns
21-07-2006, 18:07
با عرض معذرت این روزا سرم خیلی شلوغه به همین خاطر نمی تونم سر بزنم ولی دیده نشدن فایل های ربطی به چطور جداکردن گوشی نداره اما یه راهه دیگه اگه کسی گوشی سیمبین داره فایل ها رو روی اون گوشی بریز و بعد از اون گوشی به وسیله بلوتوس به گوشیه خودت بفرست بعد از این که گوشیه شما فایل رو بگریه سئوال میکنه که قصد نصب برنامه رو داری یا نه که بهش جواب مثبت بده.

اگر این کارو درست انجام بدی و برنامه نصب بشه هم تونستی به مقصدت برسی و هم بعد گوشی خودت رو با کابل به کامپیوتر وصل کن و مموریت رو چک کن ببین اون فایل کجا ریخته شده و از این به بعد فایل ها رو انجا بریز.

بازم عذر خواهی می کنم از این که نمی تونم زود زود سر بزنم و امیدوارم این طوری بتونی برنامه رو نصب کنی .

M.etallic.A
14-09-2006, 21:43
عزيز اگه پسوند فايل جار باشه و تو شاخه kjava بريزي امكان نداره نياد شايد نصب نشه ( به دليل بعضي از مشكلات ) اما اومدن رو مياد. پس يه مشكل تو اين دو تا هست. يا پسوند جار نيست يا تو شاخه kjava نميريزي. دقت كن بعضي از فايلهاي جار رو زيپ ميكنن. يعني بايد زيپ رو باز كني و از توش فايل جار رو كپي كني.

Diego
14-09-2006, 21:58
روی LG p7200 بلدید بازی یا نرم افزار بریزید؟ اینم تقریبا همون مشکل رو داره.هیچ فولدری (حتی به صورت مخفی)واسه جاوا نداره.

M.etallic.A
15-09-2006, 11:20
روی LG p7200 بلدید بازی یا نرم افزار بریزید؟ اینم تقریبا همون مشکل رو داره.هیچ فولدری (حتی به صورت مخفی)واسه جاوا نداره.

ببين نيازي نيست كه خودش فولدري داشته باشه. اگه چنين فولدري رو نداشت خودت درست كن. حالا اسمش رو نميدونم چي بايد بزاري. براي v3x كه اسم فولدرشو بايد kjava بزاري. براي اين گوشي كه گفتي رو نميدونم. دنبالش ميگردم اگه پيدا كردم تو همين تاپيك ميزارم.

boogh
15-09-2006, 16:01
یادت نره یه بار بعد از ریختن فایل ها تو گوشی گوشی را ری استارت کنی

M.etallic.A
15-09-2006, 16:29
یادت نره یه بار بعد از ریختن فایل ها تو گوشی گوشی را ری استارت کنی

آفرين . راست ميگه . يادم نبود. حتما بعد از كپي كردن فايلهاي جار تو گوشي و جدا كردنش از كامپيوتر يه بار گوشي رو روشن خاموش كن.

Homey Soldier
24-12-2006, 02:06
سلام.من تازه v3x خریدم , می تونم bluetooth بگیرم ولی نمی تونم چیزی بفرستم . می خواستم ببینم که اصلا با این گوشی میشه چیزی فرستاد یا نه؟

mona1360
06-07-2007, 00:45
با سلام من بهتون می گم چه طور بازی و نرم افزار بریزید تو گوشی موتورولا ولی کامل و دقیق انجام بدید:10: cd موتورولا خود را نصب کنید. حالا گوشی خود را با کابل usB به کامپیوتر وصل کنید.برنامه motorola pone tools را باز کنید یک new جدید با هر اسمی که دوست دارید بسازید و ok کنید. اگر کامپیتر خواست گوشی شما را بشناسد اینکارو تا آخر انجام دهید مشکلی نیست. در قسمت conecction برنامه را روی data بگذارید. برنامه موتورولا باز است و نشانه آن گوشی موبایل است ا.از طریق massage هم می توانید برای دیگران sms بفرستید. خوب اصل موضوع: از منو گوشی فولدر multimedia studio را انتخاب می کنیم وکمی صبر کنید تا برنامه باز شود بعضی اوقات طول می کشه.وقتی برنامه باز شد در سمت راست پنجره 4 گزینه میبینیم video , audio , pictur,وmmc. حالا mmc را باز کرده و داخل آن فایلی به اسم kjava میسازیم حتما به این اسم باشد.
بازی هایی رو که پسوند آن jar & jad هستند می تونیم داخل آن کپی کنیم. همه محتویات بازی نه فولدر بازی . را داخل آن کپی بگیرید. همه با هم در اینجا قاطی هستند ولی در گوشی شما منظم می باشد. حالا برنامه را بسته و گوشی خود را جدا می کنیم. از قسمت setting برنامه initial setuo را باز کرده و aster reset را انتخاب می کنیم برای ریست کردن گوشی و به تعداد000000 وارد می کنیم . بعد از اینکار در قسمت بازی instal را باز میکنیم و گوشی را روی ram یا گوشی می گزاریم تا بازیها را ببینیم . حالا بازیهارو instal کنید از طریق گوشی. خودش پیغام میده.چیه خوشحالی منم وقتی ریختم خوشحال شدم :11:

mona1360
06-07-2007, 00:47
با سلام من بهتون می گم چه طور بازی و نرم افزار بریزید تو گوشی موتورولا ولی کامل و دقیق انجام بدید:10: cd موتورولا خود را نصب کنید. حالا گوشی خود را با کابل usB به کامپیوتر وصل کنید.برنامه motorola pone tools را باز کنید یک new جدید با هر اسمی که دوست دارید بسازید و ok کنید. اگر کامپیتر خواست گوشی شما را بشناسد اینکارو تا آخر انجام دهید مشکلی نیست. در قسمت conecction برنامه را روی data بگذارید. برنامه موتورولا باز است و نشانه آن گوشی موبایل است ا.از طریق massage هم می توانید برای دیگران sms بفرستید. خوب اصل موضوع: از منو گوشی فولدر multimedia studio را انتخاب می کنیم وکمی صبر کنید تا برنامه باز شود بعضی اوقات طول می کشه.وقتی برنامه باز شد در سمت راست پنجره 4 گزینه میبینیم video , audio , pictur,وmmc. حالا mmc را باز کرده و داخل آن فایلی به اسم kjava میسازیم حتما به این اسم باشد.
بازی هایی رو که پسوند آن jar & jad هستند می تونیم داخل آن کپی کنیم. همه محتویات بازی نه فولدر بازی . را داخل آن کپی بگیرید. همه با هم در اینجا قاطی هستند ولی در گوشی شما منظم می باشد. حالا برنامه را بسته و گوشی خود را جدا می کنیم. از قسمت setting برنامه initial setuo را باز کرده و aster reset را انتخاب می کنیم برای ریست کردن گوشی و به تعداد000000 وارد می کنیم . بعد از اینکار در قسمت بازی instal را باز میکنیم و گوشی را روی ram یا گوشی می گزاریم تا بازیها را ببینیم . حالا بازیهارو instal کنید از طریق گوشی. خودش پیغام میده.چیه خوشحالی منم وقتی ریختم خوشحال شدم :11:

mona1360
06-07-2007, 14:07
با سلام من بهتون می گم چه طور بازی و نرم افزار بریزید تو گوشی موتورولا ولی کامل و دقیق انجام بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif cd موتورولا خود را نصب کنید. حالا گوشی خود را با کابل usB به کامپیوتر وصل کنید.برنامه motorola pone tools را باز کنید یک new جدید با هر اسمی که دوست دارید بسازید و ok کنید. اگر کامپیتر خواست گوشی شما را بشناسد اینکارو تا آخر انجام دهید مشکلی نیست. در قسمت conecction برنامه را روی data بگذارید. برنامه موتورولا باز است و نشانه آن گوشی موبایل است ا.از طریق massage هم می توانید برای دیگران sms بفرستید. خوب اصل موضوع: از منو گوشی فولدر multimedia studio را انتخاب می کنیم وکمی صبر کنید تا برنامه باز شود بعضی اوقات طول می کشه.وقتی برنامه باز شد در سمت راست پنجره 4 گزینه میبینیم video , audio , pictur,وmmc. حالا mmc را باز کرده و داخل آن فایلی به اسم kjava میسازیم حتما به این اسم باشد.
بازی هایی رو که پسوند آن jar & jad هستند می تونیم داخل آن کپی کنیم. همه محتویات بازی نه فولدر بازی . را داخل آن کپی بگیرید. همه با هم در اینجا قاطی هستند ولی در گوشی شما منظم می باشد. حالا برنامه را بسته و گوشی خود را جدا می کنیم. از قسمت setting برنامه initial setuo را باز کرده و aster reset را انتخاب می کنیم برای ریست کردن گوشی و به تعداد000000 وارد می کنیم . بعد از اینکار در قسمت بازی instal را باز میکنیم و گوشی را روی ram یا گوشی می گزاریم تا بازیها را ببینیم . حالا بازیهارو instal کنید از طریق گوشی. خودش پیغام میده.چیه خوشحالی منم وقتی ریختم خوشحال شدم:11: