PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [رتبه: 3877][منطقه: 1][رشته :ریاضی ][شهر :تهران ]

Aryana_b
06-08-2011, 14:31
[رتبه: 3877][منطقه: 1][رشته :ریاضی ][شهر :تهران ]

سلام دوستان
اینم مشخصات من:20:
میخوام تا اونجایی که میشه تهران مهندسی قبول بشم:13:اما فک نکنم بشم
مثلا مهندسی صنایع-it-مهندسی پزشکی-پلیمر و ...
اینده نگری: من میخوام برا ارشد اگه بشه خارج از ایران mba بخونم با توجه به اون باید یه رشته ای بخونم که به اون مربوط باشه
اما اگه رشته ی دیگه هم شد اشکال نداره

اگه اصفهان یا شهرهای اطراف تهران هم میشه بگید ولی ترجیحا تهران
یه مشکلی هم هست که به همفکریتون نیاز دارم:11:
من امسال خیلی مشکل داشتم فعالیت جانبی خاصی نداشتم اما همه ی توانم صرف درس خوندن نشد
مدرسه ما خیلی مشکل داشت طوری که خود ما باید دنبال استادا میدویدیم تا برامون کلاس بزاره کسی به فکر ما نبود هیچ نظارتی رو کلاسا و برنامه ها نبود و ...من امسال نتونستم درست درس بخونم:41: به نظرتون بزارم سال دیگه تا همین تهران یه رشته خوب توی یه دانشگاه خوب قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

doost4
06-08-2011, 17:39

سلام دوستان
اینم مشخصات من:20:
میخوام تا اونجایی که میشه تهران مهندسی قبول بشم:13:اما فک نکنم بشم
مثلا مهندسی صنایع-it-مهندسی پزشکی-پلیمر و ...
اینده نگری: من میخوام برا ارشد اگه بشه خارج از ایران mba بخونم با توجه به اون باید یه رشته ای بخونم که به اون مربوط باشه
اما اگه رشته ی دیگه هم شد اشکال نداره

اگه اصفهان یا شهرهای اطراف تهران هم میشه بگید ولی ترجیحا تهران
یه مشکلی هم هست که به همفکریتون نیاز دارم:11:
من امسال خیلی مشکل داشتم فعالیت جانبی خاصی نداشتم اما همه ی توانم صرف درس خوندن نشد
مدرسه ما خیلی مشکل داشت طوری که خود ما باید دنبال استادا میدویدیم تا برامون کلاس بزاره کسی به فکر ما نبود هیچ نظارتی رو کلاسا و برنامه ها نبود و ...من امسال نتونستم درست درس بخونم:41: به نظرتون بزارم سال دیگه تا همین تهران یه رشته خوب توی یه دانشگاه خوب قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

سلام . با این رتبه خوب چرا بذارید واسه سال بعد ؟ شما زحمت خودتون رو کشیدید و رتبتون هم خوب هست بنابراین یک سال وقت خودتون رو الکی هدر ندید . مهندسی های دانشگاه های تهران واحد شمال رو میارید . ضمن اینکه احتمال قبولی در تهران صفر نیست . به ترتیب از رشته های مورد علاقتون از تهران و اصفهان شروع کنید. اطراف تهران هم هر رشته ای خواستید قبولید .

Aryana_b
07-08-2011, 10:45
مرسی دوست عزیز دیگه خیلی کمتر به سال دیگه فکر میکنم:20:
نامردا مهندسی سبانه تهران رو برداشتن فقط الزهرا داره که اونم دوست ندارم حتی عباسپور رو هم برداشتن:41: