PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [رتبه:4075 ][منطقه: 1][رشته :ریاضی][شهر : تهران]

desimoos
05-08-2011, 21:44
درود
وای!!!!! خانواده دهنم رو آسفالت کردن:19:
به نظر شما برم شهرستان مهندسی نرم افزار بخونم بهتره یا همین تهران بمونم ریاضی و کاربردها رو تو دانشگاه امیر کبیر یا تهران بخونم؟! کدومش بهتره؟
علوم کامپیوتر جایی تو تهران قبول می شم؟ ریاضی محض چه طور؟

اگه درباره رشته ریاضیات و کاربردها هم یه توضیح بدید ممنون می شم:31:
پیشاپیش از شما تشکر می نمایم

ALt3rnA
05-08-2011, 22:10
درود
وای!!!!! خانواده دهنم رو آسفالت کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر شما برم شهرستان مهندسی نرم افزار بخونم بهتره یا همین تهران بمونم ریاضی و کاربردها رو تو دانشگاه امیر کبیر یا تهران بخونم؟! کدومش بهتره؟
علوم کامپیوتر جایی تو تهران قبول می شم؟ ریاضی محض چه طور؟

اگه درباره رشته ریاضیات و کاربردها هم یه توضیح بدید ممنون می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش از شما تشکر می نمایم
برو مهندسی
معلم ریاضی من فوق محض و دکترای کاربردی داره . به من گفت هیچکدوم آینده نداره
اگه به قبول شدنه شما علوم کامپیوتر رو شریف فک کنم بتونی بیاری
ریاضی محض رو هم تهران قبولی (شریف رتبه کشوری 4 هزار میخواد )
ولی به خاطر اسم شریف پا نشی بری ریاضی ها ! از من گفتن

desimoos
05-08-2011, 22:39
اگه به قبول شدنه شما علوم کامپیوتر رو شریف فک کنم بتونی بیاری

نه، دوست عزیز علوم کامپیوتر تهران 2800 سهمیه می خواد
ولی خوب بهتر نیست همین تهران بمونم؟ اگه تهران بمونم می تونم تو این موسسه ها برم برنامه نویسی بخونم بعد فوق لیسانس برم مهندسی نرم افزار:31:

doost4
06-08-2011, 00:15
ولی خوب بهتر نیست همین تهران بمونم؟ اگه تهران بمونم می تونم تو این موسسه ها برم برنامه نویسی بخونم بعد فوق لیسانس برم مهندسی نرم افزار:31:

به نظر من از الان به هیچ وجه تصمیم گیری نکن واسه ارشد . نظر شخصی من اینه که مهندسی های خوب رو بزنی در شهرهای دیگه . ضمن اینکه قبولی در تهران صفر هم نیست . مثلا دانشگاههای تهران واحد شمال رو قبولی . در ضمن رشته ریاضی بسیار رشته سختی هست که از بسیاری رشته های مهندسی سخت تره .

eblisandenzo
06-08-2011, 00:17
ببین من اگه جای شما بودم میرفتم یه مهندسی تو یه شهر خوب میخونم ! آمار و ریاضی محض و این ها نون ازشون در نمیاد اگه هم بیاد خیلی سخت و باید طرف خیلی با عرضه باشه و البته زرنگ! ریاضی محض شریف که قبول نمیشی !

یه چیزی یادت باشه سعی کن بری سراغ چیزی که دوست داری ! نه اینکه پاسوز تهران بشی !

ALt3rnA
06-08-2011, 00:31
ولی خوب بهتر نیست همین تهران بمونم؟ اگه تهران بمونم می تونم تو این موسسه ها برم برنامه نویسی بخونم بعد فوق لیسانس برم مهندسی نرم افزار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اگه یادم باشه توی یادگار ماندگار 89 دیدم که زده بود 6000 کشوری (میانه)
خیر اصلا کار عاقلانه ای نیست
یا شهرای دیگه یا سال دیگه .
موفق باشی

desimoos
06-08-2011, 07:26
سایتی هست که کارنامه سال قبلیها رو داشته باشه؟ البته به جز گزینه 2