PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [رتبه: 436][منطقه: 2][رشته : هنر][شهر :اصفهان ]

insomniac2
05-08-2011, 16:54
این کارنامه خواهرمه. البته الان دانشجوئه و بعد دو سال و بدون خوندن، همینجوری کنکور داده. الان با این رتبه چی قبول می‌شه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Miss Artemis
05-08-2011, 17:02
سلام

رتبه ها تو زیر گروه های 1 تا 5 رو اگه بگین بهتر میتونیم کمکتون کنیم

insomniac2
05-08-2011, 17:27
من عکس کارنامه‌ش رو گذاشتم یک مقدار دیر لود می‌شه. ولی هستش
اینم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رتبه گروه یک: 324 در منطقه 931 در کشور
رتبه گروه دو: 536 در منطقه 1458 در کشور
رتبه گروه سه: 494 در منطقه 1371 در کشور
رتبه گروه چهار: 914 در منطقه 2385 در کشور
رتبه گروه پنج: 627 در منطقه 1705 در کشور

Miss Artemis
05-08-2011, 17:50
من اطلاعات دقیق راجع به شهر اصفهان ندارم ولی فکر می کنم تو رشته هایی مثل گرافیک ، نقاشی و طراحی پارچه و لباس و ... که آزمون عملی هم دارن شانس قبولی شون خوب باشه.

از الان اگر به فکر آزمون عملی شون باشن و تمرین کنن نمره ی خوبی تو مرحله ی عملی می گیرن که خیلی تاثیر گذار هست.

insomniac2
05-08-2011, 18:02
الزاما نمی‌خواد اصفهان قبول شه. اگر کسی بدونه با این رتبه چه جاهایی می‌شه قبول شد کلا خوبه، خودش می‌گه فکر می‌کنم فقط گرافیک شیراز قبول شم.

یه سئوال دیگه -می‌دونم جاش اینجا نیست- هنوز یک ترم از دانشگاهش باقی مونده و می‌خواست بدونه امکانش هست با توجه به اینکه نتیجه‌ی آزمون عملی بعد از فارغ‌التحصیلیش میاد دانشگاهش رو تموم کنه و انصراف نده؟ و اگر روزانه قبول شد چون قبلا روزانه درس خونده باید هزینه‌ی شبانه بده درسته؟

saeedkhaledian
09-08-2011, 16:52
شانس ایشون ار طریق نیمه متمرکز ها بیشتره البته رشته های زیر گروه 1

در مورد جوابتون بگم ایشون احتمالا نتونن ثبت نام کنن چون باید چند ماه قبل از ثبت نام کنکور انصراف می دادن البته اگه روزانه باشن.من خودم روزانه بودم که خرداد پارسال انصراف دادم.بعد اینکه فکر کنم کسانی که لیسانس بگیرن نمیتونن دوباره واسه لیسانس درس بخونن.کارنامم با انتخاب رشتم تو پروفایلم هست.با پیام خصوصصی در خدمتم