PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال اساسی درمورد گیرنده دیجیتال

ahivid
05-08-2011, 00:02
باسلام
من امروز رفتم و یه دستگاه دیجیتال خریدم . ولیییی فروشنده یه چیز عجیب گفت که تا حالا نشنیده بودم.
گفت که اگه آنتنتون بوستر داره باید قطعش کنی چون خود دیجیتال ها تقویت دارن واسه همین اگه بوستر آنتن وصل باشه دستگاه داغ میکنه.
من آخه اگهبوستر بکنم که آنتمنم روشن نمیشه با این انتن 2 شاخه ای هم که کانال نمیگیره
تا حالا چنین چیزی شنیدید .؟ آیا درسته یا نه؟
مال من از این گیرنده آپ تک سروشه .

isfahaneshop
06-08-2011, 11:08
باسلام
من امروز رفتم و یه دستگاه دیجیتال خریدم . ولیییی فروشنده یه چیز عجیب گفت که تا حالا نشنیده بودم.
گفت که اگه آنتنتون بوستر داره باید قطعش کنی چون خود دیجیتال ها تقویت دارن واسه همین اگه بوستر آنتن وصل باشه دستگاه داغ میکنه.
من آخه اگهبوستر بکنم که آنتمنم روشن نمیشه با این انتن 2 شاخه ای هم که کانال نمیگیره
تا حالا چنین چیزی شنیدید .؟ آیا درسته یا نه؟
مال من از این گیرنده آپ تک سروشه .
برادر حتماً منظورش این بوده که از آنتن بوستر دار استفاده نکنی
چون معمولاً برای دستگاه ها مشکل پیش میاد
شما اگه بوستر دستگاهت را جدا کنی که دیگه کار نمی کنه!
این آنتن ها بهتر از بقیه انواعش جواب میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahivid
07-08-2011, 00:16
اخه این آنتنا بعد یه مدت نه که پرنده و باد برف هست شاخه هاش میشکنه
شما خودتون چه آنتنی زدی
به نظرتون گزینه قدرت آنتن فعال کنم و بوستر بکنم خوبه
یا نه برم یه انتن بخرم

isfahaneshop
07-08-2011, 09:28
شما خودتون چه آنتنی زدی
یا نه برم یه انتن بخرم
وقت برای آنتن خریدن زیاد هست! فعلاً کار ارزانتر را انجام بده
تا حالا نشنیده بودم، ولی شما امتحان کن و بدون بوستر ببین کار می کنه؟
بعد برو آنتن بخر

isfahaneshop
13-08-2011, 19:26
شما خودتون چه آنتنی زدی
یا نه برم یه انتن بخرم
من تست کردم و جواب داده، بدون بوستر گزینه قدرت آنتن را فعال کردم و آنتن را مستقیم دادم به دستگاه

esfahan-viuna
28-09-2011, 16:47
سلام دوستان فروشنده به شما درست گفته البته ازمغازه دارها بعیده چون اینا فوت و فن نصب هستش که هرکسی هم بهش توجه نمیکنه ولی خدا خیرش بده که بهت گفته البته باید دعاش هم بکنی حالا میگی چرا؟
چرا باید بوستر آنتن های دارای تقویت کننده را از مدار خارج کرد؟
به دلیل اینکه بوستر یه مقدار برق رو به آنتن میفرسته تا مدارات بتوانند درست کار کنند و کیفیت و سیگنال بالاتری رو دریافت کنند تا اینجا اصلا مشکلی نیست ولی شما مجبورید که سیم آنتن خودتون رو به همون بوستر وصل کنید که در نتیجه یه مقدار برق از طریق ورودی آنتن وارد دستگاه و تیونر دستگاه شما میشه که اگه این برق از یه مقدار مشخص که بسته به نوع تیونر و دستگاه متفاوته بیشتر بشه تیونر شما میسوزه و در اکثر مواقع هم میترکه
بهترین آنتن همون جور که دوست خوبمون اصفهان ایشاپ گفت انتن شاخه ای هستش لازمم نیست سالم باشه من خودم با یه انتن که تقریبا هیچیش نمونده بود سیگنالی رو گرفتم که با انتن سالم برقی نتونستن بگیرم شما اگه سیم آنتن رو به دوتا پیچ آنتن وصل کنی جواب میده
سوال :با حذف بوستر آنتن دیگه کار نمیکنه چیکار باید کرد؟
شما باید قدرت گیرندگی رو روشن کنی تا چراغ آنتن روشن بشه و مشکلت حل بشه
در صورت روشن نشدن چراغ آنتن احتمالا شیلد و مغزی سیم آنتن به هم چسبیده حتی اگر یک رشته هم باشه چراغ روشن نمیشه با جدا کردن شیلد و مغزی مشکل شما به کلی رفع میشه
نکته:قدرت گیرندگی فقط باید برای آنتن های اکتیو روشن باشه و نباید برای آنتن های شاخه ای آن را روشن کرد

samira_googleOne
04-10-2011, 10:44
دوست عزیز کاملا اشتباه هست:
من گیرنده ایکس وِیژن دارم از مادیران خریدم
یه گزینه داره به نام قدرت آنتن. اگر اونو فعال کنی می تونی از آنتن تقویت کننده دار استفاده کنی
اگر قدرت آنتن را غیر فعال کنی می تونی بری سراغ آنتن معمولی
هیچ ربطی هم به داغ کردن نداره

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:43 AM ----------

باز اگز شک داری از وبلاگ نادیران بپرس سئوالارو خوب جواب مب ده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید