PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Torrent / تاپیک مرجع بحث و گفت گو در مورد تورنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22

ali_intel_3ghz
01-03-2012, 11:16
سلام خدمت دوستان
من از اینترنت دانشگاه استتفتده میکنم سرعتشم خوبه 500کیلو دانلود دارم
ولی نمیشه تورنت رو دانلود کرد
seeder هم100 تا 70 تا
ولی دانلود نمیشه
نمیدونید علتش چیه؟

ممنون میشم علتشو بگید

GHAGHALEELEE
01-03-2012, 12:26
دوتا دلیل میتونه داشته باشه البته حداقل:
1.تمام پورتها به استثنای کاربردی ها بسته باشن.با idm تست کن ببین تعداد کانکشنهات روی 4 حداقل میره.
2.اجازه ارسال و دریافت بیش از حد دانلود معمولی یا وبگردی رو بسته باشن.مثلا اگه با سرعت 500 دان کنی ماکزیمم اپلودت میشه 1-20 کیلو بایت.اگه بشه 50 یا بالاتر مشخصه که از تورنت استفاده میکنید.الان سرویس من هم اینجوریه.مال مخابرات هست تورنتش کلا سرعتش دیال اپ میشه.
3.که اگه بسته باشن کاری دیگه نمیتونی بکنی فوروارد پورتها رو از طریق مودم یا شبکه بسته باشن

ali_intel_3ghz
01-03-2012, 13:23
تو IDM 16 تا کانکشن دارم

GHAGHALEELEE
01-03-2012, 19:38
اصلا اپلود میتونی بکنی؟
پورت utorrent رو هم عوض کن ببین چطور میشه.

S0R3N4
04-03-2012, 00:34
سلام دوستان
تازگی دارم از uTorrent استفاده میکنم و تورنت دانلود میکنم...
یه چندتا سوال داشتم
ایا میشه دانلود منیجر IDM تنظیم کردش که فلان ساعت خودش اتوماتیک دانلود رو شروع کنه و سر فلان ساعت کامپیوتر رو خاموش کنه؟؟؟من که از جدول زمان بندیش اصلا سر در نیاوردم به خدا!!اگه میشه یه توضیح بدید که چطور میشه این کارو کرد؟
یه سوال دیگه دارم...در برنامه ی IDM یه قابلیت بود به اسم queue که میتونست به ترتیب لینک ها دانلود رو پشت هم دانلود کنه!!!ایا در uTorrent که لینک های تورنت رو به ترتیب بعد از اتمام یک لینک خودش بره لینک بعدی رو دانلود کنه؟؟
ممنونم

GHAGHALEELEE
04-03-2012, 02:50
سلام دوست عزیز
پیشنهاد میکنم برید به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و یک اکانت بسازید.به این دلیل که این سایت تورنت های شما رو دریافت میکنه و بهتون لینک مستقیم میده که میتونید این لینک مستقیم رو با سرعت بالا در IDM دانلود کنید.تنها ایراد این سایت محدودیت سرعتش هست که بین 40-50 هست.

برای اعمال محدودیت سرعت باید روی نقاط سبز رنگ رفت و رویش یکبار کلیک کنید تا تغییر رنگ یده.اگه دوباره روی همون نقطه کلیک کنید به رنگ دیگه ای تغییر رنگ میده.راهنمای رنگها هم پایین نوشته.اگه صورتی بکنید فقط سیدها فعال میشن.یعنی فقط اپلود میکنید بدون دانلود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم روال توی صف گذاشتن.اکتیو دانلود یعنی شما دانلود بدون احتساب سیدها.اکتیو تورنت یعنی هم دانلود میکنید هم و سیدها رو اپلود میکنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای خاموش کردن چون برنامه یوتورنت فقط بعد کامل شدن خاموش یا ریبوت میکنه پیشنهاد نمیدم.

Mr. M.S.R
04-03-2012, 15:07
لطفا به هیچ عنوان در این تاپیک تقاضای دعوت نامه و معرفی سیدباکس و ... انجام نشود!

سلام
در این تاپبک یک توضیح مختصر در مورد تورنت و موارد مرتبط قرار می دهم!
اگر موردی وجود داشت که من جا انداختم یا اشکال و اشتباهی در گفته ای من وجود داشت از طریق پیام خصوصی یا ارسال پاسخ در همین تاپیک اقدام کنید!
به نظر من اگر در چند پست مطالب را به صورت جداگانه مطرح کنم بهتر است!
پست اول: همین پست! :دی
پست دوم : تورنت چیست؟
پست سوم : تورنت چیست؟ (مرور موارد توضیح داده شده با عکس)
پست چهارم : مرور قوانین ترکر های خصوصی
تا پست 8 رزرو شده!

تاپیک های مرتبط:
تاپیک جامع تورنت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا به هیچ عنوان در این تاپیک تقاضای دعوت نامه و معرفی سیدباکس و ... انجام نشود!

S0R3N4
04-03-2012, 15:08
داداش گلم خیلی لطف کردی...
شدیدا استفاده کردم...
اون سایت ثبت نام کردم...محدودیتش که نوشته 50-150 KB/s .... اگه 150 هم باشه خوبه که...
راستی میشه ازش اکونت خرید؟
آقا...یه سوال...بازم من قسمت دوم توضیحت رو خوب نگرفتم...شرمنده...میشه واضح تر توضیح بدی چکار کنم که دانلود یه لینک تورنت تموم شد خودش بره رو لینک بعدی؟؟؟

GHAGHALEELEE
04-03-2012, 16:26
سلام.خواهش میکنم.
اره میشه اکانت خرید ولی خوب چون سایت خارجی هست باید احتمالا با پی بال یا مستر کارت خرید کنی.البته من یک سایت رو دیدم که با هزینه ارزون این کار رو میکنه.

مثلا شما 5 تا تورنت داری که 2 تاش کامل شده (یعنی سید) حالا میخوای فقط 1 دونه از 3 تا تورنتت که کامل نشده رو فعلا دانلود کنی و 2 تای دیگه رو بگذاری تو صف.باید اکتیو تورنت رو بگذار روی 5 یا 4 ولی تعداد دانلود بگذاری روی 1.

Mr. M.S.R
04-03-2012, 16:34
تورنت چیست؟
در ویکی پدیا فارسی تعریفی برای تورنت نوشته شده:
":بیت‌تورنت (BitTorrent) هم نام برنامه کاربردی مشتری ∗ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2F%25D8%25A8%25DB%258C%25D8%25AA%25E2%2580%2 58C%25D8%25AA%25D9%2588%25D8%25B1%25D9%2586%25D8%2 5AA%23endnote_client) بر مبنای توزیع فایل در شبکه‌های همتا به همتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2F%25D9%2587%25D9%2585%25D8%25AA%25D8%25A7_% 25D8%25A8%25D9%2587_%25D9%2587%25D9%2585%25D8%25AA %25D8%25A7_%2528%25D8%25B1%25D8%25A7%25DB%258C%25D 8%25A7%25D9%2586%25D9%2587%2529)∗ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2F%25D8%25A8%25DB%258C%25D8%25AA%25E2%2580%2 58C%25D8%25AA%25D9%2588%25D8%25B1%25D9%2586%25D8%2 5AA%23endnote_p.DB.B2p) است و هم نام یک پروتکل اشتراک فایل، که هر دو در آوریل ۲۰۰۱ توسط برنامه‌نویسی به نام برام کوهن ایجاد شده‌اند. بیت‌تورنت به منظور توزیع حجم بزرگی از اطلاعات بدون کاهش در مصرف منابع پر هزینه سرور و پهنای باند طراحی شده‌است."
خوب این توضیحات برای من که زیاد مفهوم نبود! :41:
--- زمانی که شما یک فایل را از اینترنت دانلود می کنید چه اتفاقی رخ می دهد؟
در حالت عادی فایل ها از طریق اینترنت از یک جای مشخص (سرور سایت) به کامپیوتر شما انتقال پیدا می کن! اما در تورنت که یک روش انتقال فایل است فایل ها روی یک جای مشخص قرار ندارد فایل مورد نظر شما روی کامپیوتر اقراد دیگری که به اینترنت متصل هستند قرار دارد و شما فایل را از روی سیستم ان فرد دانلود میکند! با استفاده از تورنتسایت های اینترنتی دیگر مجبور به پرداخت هزینه های بسیار زیاد برای خرید و اجاره سرور برای نگه داری فایل های خود نیستند!

--- آیا امنیت من پائین نمی آید؟ یعنی اگر من از تورنت استفاده کنم دیگران به فایل های من دسترسی پیدا میکنند؟
امنیت شما پائین نمی آید! دیگران فقط به همان فایلی که از تورنت دانلود می کنید دسترسی دارند و دسترسی ان ها به خواندن فایل خلاصه می شود! (یعنی می توانند فایل را از روی سیستم شما دانلود کنند! )

--- برنامه ی دانلود تورنت از کجا به می فهمد فایل روی سیستم چه کسی قرار دارد؟
برای دانلود تورنت شما باید یک فایل کم حجم با پسوند torrent را دانلود و با برنامه دانلود تورنت خود باز کنید!
این فایل حاوی لیست فایل ها و ادرس ترکر ( tracker ) تورنت است! ترکر ادرس افرادی که فایل را در اختیار دارند و افرادی که می خواهند فایل را دانلود کنند دارد و این ادرس را به برنامه دانلود تورنت شما می دهد! برنامه هم شروع به دانلود فایل از سیستم دیگران و ارسال ان برای افراد دیگر می کند!

--- magnet
در سایت های تورنت عمومی علاوه بر فایل دات تورنت شما می توانید یک مگنت را درون برنامه دانلود تورنت خود ادد کنید و دانلود را اغاز نمائید!
در مگنت مشخصه فایل درخواستی و ادرس چند تا از ترکر ها قرار دارد!

--- seed و peer چیست؟
seed تعداد افرادی است که فایل در اختیار دارند و در حال ارسال فایل هستند!
peer هم تعداد افرادی است که مشغول دانلود فایل هستند!

--- Ratio چیست؟
نصبت آپلود به دانلود. همان طور که قبلا گفتم در تورنت فایل توسط افراد برای هم ارسال میشود. زمانی که شما فایل تورنتی را درون برنامه دانلود تورنت قرار می دهید برنامه اماده ارسال فایل برای افراد متقاضی است! اگر فردی برای دانلود فایل اقدام کند برنامه شروع به اپلود فایل برای ان فرد می کند! ترکر هم میزان اپلود و دانلود شما را ذخیره می کند!

--- Ratio به چه دردی می خوره؟ :دی
سایت های تورنت برای این که فایل ها همیشه در دسترس باشد و افراد فقط اقدام به دانلود نکنند ( افراد در تورنت علاوه بر دانلود باید فایل را برای دیگران اپلود کنند! ) یک سری قوانین در نظر گرفته اند! مثلا در بیشتر سایت های تورنت Ratio شما باید بیشتر از 1.05 باشد در غیر این صورت از سایت اخراج می شوید!

--- برنامه دانلود تورنت برای ویندوز و مک و لینوکس :
در زیر اسم یک سری از برنامه های دانلود تورنت را مشاده می کنید:

Windows: Azureus, BitTornado, Deluge, µTorrent, BitTorrent, qBittorrent
Mac OS X: Azureus, BitTornado, Deluge, rTorrent, Transmission, µTorrent, qBittorrent
Linux/Unix: Azureus, BitTornado, Deluge, BitTorrent (Wine), rTorrent, Transmission, µTorrent (Wine), KTorrent, qBittorrent

معروف ترین ان ها میکرو تورنت ( یوتورنت) است شما می توانید اخرین نسخه ان را از سایت سازنده ان به صورت رایگان دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--- سایت های تورنت خصوصی و عمومی!
در کشور های دیگر قوانین حق نشر (کپی رایت) به سختی اجرا می شود و با کاربرانی که این قوانین را زیر پا گذارند به شدت برخورد می گردد!
بیشتر فایل هایی که از طریق تورنت مبادله می شود این قوانین را زیر پا می گذارد! (انتشار کتاب ها و فیلم ها و اهنگ ها و برنامه های کرک شده و ... همه از موارد نقض کپی رایت است! )
سایت های تورنت برای جلوگیری از جریمه شدن کاربران و بسته شدن سایت سایت ها را به صورت خصوصی در اوردند! فقط افرادی می توانند در سایت های تورنت خصوصی عضو شوند که دعوت (invite) شده باشند!
امروزه بیشتر فایل ها در تورنت های خصوصی مبادله می شود و فایل هایی که در تورنت های عمومی مشاهده می کنید تنها درصد کمی از فایل های موجود در دنیای تورنت است!
* به دلیل همین قوانین کپی رایت و جریمه هایی که صورت می گیرد نباید در سرور و ابزار عبور از fیلter اقدام به دانلود تورنت نمود!

--- دعوت نامه (invite)
ارسال دعوت نامه برای یک فرد برای فرستنده دعوت نامه مسئولیت ایجاد می کند و ارسال کننده دعوت نامه در قبال رفتار کسی که دعوت می کند مسئول است!
اگر شما کسی را دعوت کنید و ان فرد یکی از قوانین سایت (مثلا انتشار فایل های تورنت در خارج از سایت یا فروش دعوت نامه یا رعایت نکردن حداقل ratio یا ... ) را زیر پا گذارد هر دوی شما باید از ان سایت خدا حافظی کنید!

--- فرق ترکر تورنت با سایت تورنت چیست؟
سایت های تورنت مکان هایی هستند که لیست فایل های تورنت در ان ها قرار دارد و شما می توانید در میان اسم فایل ها سرچ کنید و فایل دات تورنت ( torrent. ) مربوطه را دانلود و شروع به دانلود تورنت مورد نظر کنید!
ترکر تورنت هم وظیفه ادرس دهی افراد دارای فایل و متقاضی و محاسبه حجم را دارد!
پس سایت ها می تواند دارای ترکر مخصوص به خود باشد یا از دیگر ترکر ها استفاده کند! همه ی سایت های تورنت خصوصی دارای ترکر مخصوص به خود هستند.

--- passkey
در سایت های تورنت خصوصی سایت به هر نفر یک passkey مخصوص و منحصر به فرد اختصاص می دهد. برنامه دانلود تورنت برای برقراری ارتباط با ترکر سایت نیاز به این پس کی دارد! سایت هم با استفاده از همین پس کی میزان دانلود و اپلود هر کاربر را اندازه گیری و ذخیره می کند!
* pass key را نباید در اختیار کسی قرار داد!
* فایل دات تورنت که از سایت دانلود می کنید حاوی همین پس کی است! پس این فایل را هم نباید در اختیار افراد و سایت های دیگر قرار داد!

--- سید باکس (seedbox)
برنامه دانلود تورنت که روی یک کامپیوتر متصل به شبکه اینترنت ای با سرعت بسیار بالا قرار دارد و به صورنت 24 ساعته اماده آپلود فایل برای متقاضیان است!
سید باکس برای موارد زیر به کار می رود:
1. حفظ ratio و بالا بردن ان با استفاده اپلود فایل ها برای دیگر افراد به صورت 24 ساعته و سرعت زیاد!
2. امکان فشرده سازی فایل ها و دانلود فایل بر روی سیستم کاربران با استفاده از روش معمولی!

** تورنت و سید باکس نمی تواند سرعت دانلود فایل روی سیستم شما را افزایش دهد = شما نمی توانید با استفاده از adsl و تورنت انتظار سرعت فوق العاده داشته باشید = در ایران سرعت اینترنت شما در بهترین حالت همان چیزی است که برایش پول پرداخت کرده اید!

--- تورنت که سرعت منو افزایش نمی دهد! علاوه بر دانلود باید نگران اپلود و ratio و افزایش ترافیک سرویس اینترنت هم باشم! پس تورنت به ویژگی خاصی دارد؟
اگر شما از اینترنت کم سرعت مثل دایال اپ یا ای دی اس اس با سرعت کمتر از 512 کیلوبیت (سرعت دانلود کمتر از 60 کیلوبایت ) بهره می برید تورنت هیچ چیزی برای شما به جز اطلاف وقت ندارد!
اگر ترافیک اینترنتی که خریداری می کنید کم و ترافیک اضافه ان گران قیمت است! تورنت برای شما پرداخت هزینه خرید گیگ اضافه را هدیه می اورد! :دی
اگر سرعت اینترنت شما خوب است اما سرویس دهنده اینترنت ( ISP ) شما تورنت را محدود کرده است شما می توانید با خردید سیدباکس و دانلود تورنت روی ان و سپس دانلود فایل از سیدباکس به دنیای تورنت وارد شوید!
خوب ویژگی تورنت همان چیزی است که در تورنت های خصوصی یافت می شود! در تورنت های خصوصی با توجه به زمینه فعالیت ان سایت شما می توانید به فیلم های با کیفیت بسیار بالا و دیسکت های بلوری فیلم ها و اهنگ ها و کتاب های الکترونیکی و برنامه های کرک شده و بازی های و ... سریع تر و با کیفیت بهتر و عدم ترس از جریمه شدن دسترسی پیدا کنید!
امکان استاپ کردن دانلود و ادامه دادن دانلود در زمانی دیگر
در صورتی که یک فایل در شبکه خصوصی موجود باشد و شما در همان شبکه بخواهید فایل را دانلود کنید! می توان با تنظیماتی فایل را از درون شبکه دانلود کنید و از سرعت شبکه که زیاد تر از سرعت اینترنت است استفاده کنید!

ali_intel_3ghz
04-03-2012, 17:02
اصلا اپلود میتونی بکنی؟
پورت utorrent رو هم عوض کن ببین چطور میشه.

راهنمایی لطفا!!!!:31:

mojtaba0007
04-03-2012, 19:59
راهنمایی لطفا!!!!:31:

داداش خیلی خودت رو خسته نکن

اینترنت اکثر دانشگاههای کشور رو به 3 تا پورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محدود کردن و نمیشه از پورتهای دیگه دیتا گرفت و چون تورنت روی پورتهای دیگه کار میکنه نمیتونید ازش دانلود کنید.

چند تا راه حل دارین:

از سایت zbigz.com استفاده کنید. البته مشکل این سایت اینه که برای کاربرای مجانی محدودیت سرعت و حجم داره

از سایت bulldozerproject.com استفاده کنید و با استفاده از اون فایلهای تورنت رو روی سایت crocko.com آپلود کنید و بعد به طور مستقیم از همون سایت دانلود کنید که برای کاربرای مجانی محدودیت خیلی زیادی داره یا لینک سایت crocko رو با استفاده از لیچرها مستقیم کرده و دانلود کنید.البته لیچر مجانی خوبی برای سایت crocko موجود نیست و برای لیچ کردن باید یکم هزینه کنید

Mr. M.S.R
04-03-2012, 21:44
فایل دات تورنت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimage%2F786c1e178087968)

برنامه دانلود تورنت utorrent :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimage%2F54e5ef178087978)

1. محتویات تورنت انتخاب شده!
2.یک سری اطلاعات در مورد تورنت ( اپلود - دانلود - سرعت دانلود و اپلود - محل ذخیره شدن فایل - زمان اضافه شدن - زمان پایان و ... )
3. لیست افرادی که این تورنت را در اختیار دارند و به برنامه یوتورنت شما متصل شده اند! )

4. ادرس ترکر در این قسمت قرار دارد!
5. نمودار سرعت اپلود و دانلود و هارد و ...
6. اضافه کردن تورنت به برنامه از روی کامپیوتر خودتان
7. اضافه کردن تورنت به برنامه از روی اینترنت و اضافه کردن تورنت با استفاده از مگنت!
8. ساختن یک تورنت
9. حدف تورنت از برنامه
10. استارت و استاپ
11. نام تورنت
12. حجم تورنت
13. درصد پیشرفت فرآیند دانلود فایل انتخابی!
14. سرعت دانلود و اپلود و ...

قسمت ترکر در utorrent:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimage%2Fe4b5fc178091298)

DHT : به شما امکان می دهد که peers ها را بدون استفاده از ترکر پیدا کنید و شروع به دانلود کنید! (در سایت های تورنت خصوصی این گذینه غیر فعال است! اگر فعال شود باعث اخراج شدن شما می شود! )
local peer discovery : در شبکه محلی به دنبال peer ها می گردد! (در سایت های تورنت خصوصی این گذینه غیر فعال است! اگر فعال شود باعث اخراج شدن شما می شود! )
peer exchange : مبادله لیست peer ها با دیگر کاربران! (در سایت های تورنت خصوصی این گذینه غیر فعال است! اگر فعال شود باعث اخراج شدن شما می شود! )

S0R3N4
04-03-2012, 23:32
منظور از اکتیو تورنت چیه؟؟یعنی تعداد تورنتی که میخواد بره تو صف دانلود؟؟

شرمنده اینقدر سوال میکنما...

NET DOCTOR
05-03-2012, 13:04
دوست عزیز ؛ این تاپیک موازی تاپیک جامع تورنت هست.لذا باید توسط مدیران جابجا بشه که بهشون اطلاع میدم تا اینکار صورت بگیره

شما هم ادامه بحث رو در تاپیک زیر پی بگیرید

GHAGHALEELEE
05-03-2012, 15:16
اره گل پسر.
خواهش میکنم.

Mr. M.S.R
05-03-2012, 19:15
دوست عزیز ؛ این تاپیک موازی تاپیک جامع تورنت هست.لذا باید توسط مدیران جابجا بشه که بهشون اطلاع میدم تا اینکار صورت بگیره

شما هم ادامه بحث رو در تاپیک زیر پی بگیرید

ممنون من ان تاپیک را ندیده بودم! اصلا یادم رفت سرچ کنم! :31:
اما ان تاپیک خیلی شلوغ شده! نزدیک 400 صفحه داره! فکر کنم بهتر باشه این تاپیک را تبدیل کنم به خلاصه ای از ان تاپیک بهتر باشه تا این که با ان ترکیب بشه!

مدیر محترم بخش در صورت امکان این تاپیک را با تاپیک قبلی ترکیب نکنید! تا من بتونم این تاپیک را به خلاصه ای از ان تاپیک تبدیل کنم!

NET DOCTOR
05-03-2012, 20:13
ممنون من ان تاپیک را ندیده بودم! اصلا یادم رفت سرچ کنم! :31:
اما ان تاپیک خیلی شلوغ شده! نزدیک 400 صفحه داره! فکر کنم بهتر باشه این تاپیک را تبدیل کنم به خلاصه ای از ان تاپیک بهتر باشه تا این که با ان ترکیب بشه!

مدیر محترم بخش در صورت امکان این تاپیک را با تاپیک قبلی ترکیب نکنید! تا من بتونم این تاپیک را به خلاصه ای از ان تاپیک تبدیل کنم!

دوست عزیز به نظرم خلاصه رو در ادامه همون تاپیک هم بذارید دوستان استفاده خواهند کرد

به هر حال من به مدیریت گفتم و می تونید منتظر تصمیم اون ها باشید

p30world am
06-03-2012, 01:06
دوست عزیز،اگه درکنار نحوه کار تورنت و...،ترکرهای خصوصی رو هم به صورت کامل معرفی کنید(ویژگی ها،رتبه و...)میتونه کمک بزرگی برای دوستانی که دنبال دعوتنامه هستند،باشه.چون در این فروم،تاحالا به معرفی ترکرها پرداخته نشده.

Mr. M.S.R
07-03-2012, 17:52
سلام
در این پست قصد دارم شما را با قوانینی اشنا کنم که در بیشتر ترکر های خصوصی وجود داره!
چرا قوانین باید مهم باشد؟
خوب شما با ورود به یک سایت تورنت خصوصی به یک جامعه وارد می شوید جامعه ای که برای ادامه فعالیت مفید و سازنده نیازمند قوانینی دقیق است!
درست است در کشور ما قوانین حق نشر (کپی رایت ) به درستی اجرا نمی شود ، در واقع اصلا اجرا نمی شود!
چند نمونه از اجرا نشدن قانون حق نشر در ایران: استفاده از ویندوز کرک شده - استفاده از همه ی برنامه های کرک شده - دانلود فیلم های خارجی - استفاده از عکس ها - دانلود کتاب های الکترونیکی غیر رایگان! - دانلود اهنگ ها و ....
درسته کلا قوانین کپی رایت برای موارد خارجی زیرپاگذاشته شده! اما زمانی که شما وارد یک ترکر خصوصی می شوید شما با افراد داخل ایران روبرو نیستید! بیشتر کاربران ترکر خصوصی در کشور هایی قرار دارند که قوانین کپی رایت به سختی اجرا می شود! یک اشتباه شما می تواند افرادی را به زندان بیندازد یا متحمل جریمه های مالی می شوند!
از شما معذرت می خواهم اما این یک موردی است که باید بگویم: استفاده خودمان و نیاز ما به ان افراد و سایت ان ها به جهنم با زیر پا گذاشتن ان قوانین ممکن است زندگی یک انسان را نابود کنید!

امیدوارم به اهمیت اجرای این قوانین پی برده باشید!

حالا قوانینی که در بیشتر سایت های تورنت خصوصی مشترک است ( حتما بعد از عضویت قسمت Rules و FAQ و WIKI سایت ها را مطالعه کنید! ) :

استفاده اشتراکی از یک اکانت ممنوع است! (قابل توجه رپیدباز! من مشکلی با سایت رپید باز ندارم اما این کاری که شروع کردن از نظر اخلاقی درست نیست! )
با اشتراک گذاری passkey ممنوع است!
به اشتراک گذاری فایل دات تورنت ممنوع است! (استفاده از سایت های مستقیم کننده تورنت هم جزو این قسمت است! )
انتشار هر نوع اطلاعات از درون سایت به بیرون از ان ممنوع است! (انشار لیست اعضا + اسم فایل ها و .... )
استفاده از سیدباکس اشتراکی ممنوع است!
تغییر مداوم ای پی استفاده کننده و دانلود کننده ممنوع است!
خرید و فروش و تجارت اکانت و دعوت نامه ممنوع است!

ادامه دارد ...

salarhiv
10-03-2012, 21:08
سلام،با توجه به اینکه سایت thepiratebay تورنت هایی که بالاتر از 10 سید دارن رو فقط به دانلود از مگنت لینک محدود کرده و امکان دانلود فایل torrent.* و بطبع مستقیم سازیش رو نداره ، خواستم بدونم کسی راهی برای دانلود torrent.* پیدا نکرده؟!!

----------------

ویرایش : من الان یه راه پیدا کردم، می نویسم اگه کسی به این مشکل خورد:
البته اگه راه بهتری دارید شما هم بگید.

اولیش که باید از MrDevi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تشکر کنم که اینو گفت. استفاده از کلاینت Bitcomet هست که مثل Bittorrent یا utorrent مگنت لینک رو می گیره و بعد از شروع دانلود میشه روی تورنت موردنظر کلیک راست کرد و save as torrent رو زد.
(اینم که احتمالا می دونید)اگرم فقط می خواید کپی کنید که توی Zbigz کپی کنید توی Bittorrent یا utorrent گزینه ی copy magnet url رو بزنید و تو zbigz کپی کنید.

mojtaba0007
10-03-2012, 21:20
برای تبدیل لینک مگنت به تورنت هیچ راهی نیست ولی میتونید از این ترفند برای پیدا کردن فایل تورنت مورد نظر استفاده کنید.

به طور مثال یک قسمت از یک سریال با آدرس مگنت:

این قسمتی که رنگی کردم hash و مشخصه تورنت هست.شما این قسمت رو توی گوگل سرچ کنید و از نتایجی که بهتون میده یکیش رو انتخاب کنید و از اونجا دانلود کنید.اگه جست و جوی شما نتیجه ای نداشت یا فایل فقط روی همون ترکر موجود بوده یا اینکه مراحل رو اشتباه انجام دادین

MrDevil
11-03-2012, 03:18
سلام.
همونطور که salarhiv عزیز در پست اول گفتن ،این روش برای تبدیل مگنت لینکهای سایت پایرت بی به فایل تورنت جهت لیچ با رپیدباز و سایر لیچرها استفاده میشه.این مراحل تست شده و جواب میده.

آموزش تصویری :

ابتدا برنامه ی bitcomet رو نصب می کنیم (9 مگ)
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdoc%2Fdownload.php)

1-اینجا یک مگنت لینک داریم که از سایت پایرت بی هست. اون رو با bitcomet باز می کنیم.

2-حالا صفحه ی زیر باز میشه و چون ما تورنت رو به صورت مستقیم نمی خواهیم دانلود کنیم گزینه download later را انتخاب می کنیم.

3-حالا وارد محیط برنامه میشیم و با رایت کلیک کردن روی تورنت مورد نظر گزینه ی Save Torrent as رو انتخاب می کنیم و فایل تورنت ذخیره میشه.

4-برای استفاده فایل تورنت در رپیدباز هم مثل عکس زیر از ذخیره ساز فایل رپیدباز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده می کنیم.

پایان

M Like Mother
11-03-2012, 14:16
من تو سایت cgpeers اکانت دارم

یه تورنت ساختم آپلود کردم براش

اما تو لیست اصلی تورنتها نمی آد فقط تو آپلودهای خودم مشخصه چرا؟

zed2
12-03-2012, 21:10
خوب با تشکر
این تاپیک طی گفتگوهایی با تیم فیلم و پس از کمی ویرایش از بخش بعد نرم افزاری به بخش دانلود و اپلود منتقل شد و امیدوارم و مورد استفاده کاربران قرار بگیرد.

osmaan
12-03-2012, 22:26
سلام
من هر وقت یه قسمت جدید از سریال که میاد بیرون رو میزارم برای دانلود با بیت تورنت سرعتش خیلی کمه ولی اگر مثلا چند روز بگذره بهتره میشه
شما هم این مشکل رو دارید؟
400 مگ بیشتر از 6 ساعت طول میکشه اینترنت منم 256 هست

NET DOCTOR
12-03-2012, 22:39
خوب با تشکر
این تاپیک طی گفتگوهایی با تیم فیلم و پس از کمی ویرایش از بخش بعد نرم افزاری به بخش دانلود و اپلود منتقل شد و امیدوارم و مورد استفاده کاربران قرار بگیرد.
بالاخره قسمت دانلود و آپلود حق خودش رو گرفت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از مفیدترین اتفاقات یک ساله اخیر بود

در واقع مفید ترین کاریکه در سال 90 در فروم روی داده!:31:(آخر سالی بد نیست یه رتبه بندی هم در این مورد داشته باشیم!)
امیدوارم دوستان از این به بعد کلیه مباحث مربوط به تورنت رو در این تاپیک دنبال کنند و از زدن تاپیک های متفرقه پرهیز کنند:11:

GHAGHALEELEE
13-03-2012, 00:49
سلام
من هر وقت یه قسمت جدید از سریال که میاد بیرون رو میزارم برای دانلود با بیت تورنت سرعتش خیلی کمه ولی اگر مثلا چند روز بگذره بهتره میشه
شما هم این مشکل رو دارید؟
400 مگ بیشتر از 6 ساعت طول میکشه اینترنت منم 256 هست

خوب احتمالا چون سریال تازه اومده همه میخوان دانلود کنند واسه همین تعداد لش ها زیاد و تعداد سیدها کم هست پس سرعت دان اول کم میشه ولی به تریج با سید شدن تعدادی از لشها سرعت بالاتر میره.

amir raya
15-03-2012, 10:01
سلام. من اینترنت 1 مگ دارم. حداقل سرعتی که میتونم داشته باشم چقدره؟ اگه مثلا یه فیلم 800 مگ دانلود کنم از حجمم همون 800 مگ کم میشه یا بیشتر؟

NeORiN
15-03-2012, 10:30
سلام. من اینترنت 1 مگ دارم. حداقل سرعتی که میتونم داشته باشم چقدره؟ اگه مثلا یه فیلم 800 مگ دانلود کنم از حجمم همون 800 مگ کم میشه یا بیشتر؟

سلام

اول از همه سرعت به سید تورنتی که میگیرین بستگی داره. اگر سید بالایی نسبت به لیچرها داشته باشه سرعت خوبه. ولی درکل تورنت سرعت ثابتی نداره.

خیر. چون شما تو تورنت یه مقداری هم باید آپلود دارین به همین دلیل بیشتر از اون حجم ازتون کم میشه.

amir raya
15-03-2012, 10:37
isp ها مگه روی مقدار حجم آپلودی هم محدودیت میذارن؟ مثلا چقد بیشتر؟ (درصدی بگید)
مثلا از سید 35 چه سرعتی رو باید انتظار داشته باشم؟

NeORiN
15-03-2012, 10:56
isp ها مگه روی مقدار حجم آپلودی هم محدودیت میذارن؟ مثلا چقد بیشتر؟ (درصدی بگید)
مثلا از سید 35 چه سرعتی رو باید انتظار داشته باشم؟

بعضی آی اس پی ها بله. بستگی به فایل داره.

شما باید لیچر هاشم هم درنظر بگیری.شاید بیشتر از 35 تا لیچر داشته باشه که دراین صورت سرعت خوبی نداره.

amir raya
15-03-2012, 11:28
از کجا میشه فهمید isp مون از این نظر محدودیت داره یا نه؟
لیچر چیه؟ :31:

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

NeORiN
15-03-2012, 11:44

باید از Isp بپرسید.

seed تعداد افرادی است که فایل در اختیار دارند و در حال ارسال فایل هستند........
peer یا لیچر هم تعداد افرادی است که مشغول دانلود فایل هستند....

amir raya
15-03-2012, 11:57
من شنیده بودم هرچی peer بیشتر داشته باشه سرعت بیشتره!!!!
مرسی :11:

GHAGHALEELEE
15-03-2012, 14:39
من شنیده بودم هرچی peer بیشتر داشته باشه سرعت بیشتره!!!!
مرسی :11:

نه. نسبت اپلود کننده به دانلود کننده ها مهمه.از اونجایی که با میانگین کار میکنیم هر چه تعداد سیدرها به لشها بیشتر باشه سرعتت بالاتر میره.
البته ممکنه چندتا سیدر پر سرعت داشته باشی با کلی لش کم سرعت که در این صورت باز هم سرعتت بالا میره.در کل قانونش جمله اولیه که گفتم.

sue
19-03-2012, 09:57
............

ramingsm
20-03-2012, 20:52
دوستان یه روش هم جهت برنامه utorrent بگم
اول مگنت را به برنامه بدید تا دانلود استارت بخوره بعد دانلودا متوقف کنید حالا بعد به مسیر app data برید در پوشه utorrent فایل تورنت را کپی کنید

Mr. M.S.R
23-03-2012, 19:22
دوستان یه روش هم جهت برنامه utorrent بگم
اول مگنت را به برنامه بدید تا دانلود استارت بخوره بعد دانلودا متوقف کنید حالا بعد به مسیر app data برید در پوشه utorrent فایل تورنت را کپی کنید

در استارت منو run را انتخاب کنید و متن زیر را بزنید و پوشه utorrent مراجعه کنید. (در همه ویندوز هت کار می کنه)

Mr. M.S.R
24-03-2012, 11:56
سلام
چی شد که RevTT ایران را توی لسیت کشور های بن شده قرار داد؟
منظور همان revolutiontt است.
اگر امکان داره یک توضیحی در این مورد به من بدید اگر تونستم با ادمیناش یک چتی بکنم قانعشون کنم از این اقدام دست بردارند.

p30world am
24-03-2012, 23:11
سلام
چی شد که RevTT ایران را توی لسیت کشور های بن شده قرار داد؟
منظور همان revolutiontt است.
اگر امکان داره یک توضیحی در این مورد به من بدید اگر تونستم با ادمیناش یک چتی بکنم قانعشون کنم از این اقدام دست بردارند.

سلام.فکرکنم چندتا ایرانی باعث شدن که بن کنه.منظوررعایت نکردن قوانین هست.ترکرشاخی نیست.یه چیزی بینIPT‏ و TLهست.وقت خودتون رو با این ترکر تلف نکنید.

Mamad73
27-03-2012, 19:19
دوستمون راست میگه زیاد چیز شاخی نیست دقیقا یه چیزی بین TL o IPT هست
تا 3 سال پیشم با ایران کاری نداشت
حالا ادمینش جدیدا چرا با ما مشکل پیدا کرده نمیدونم

moxx
27-03-2012, 21:41
دوستمون راست میگه زیاد چیز شاخی نیست دقیقا یه چیزی بین TL o IPT هست
تا 3 سال پیشم با ایران کاری نداشت
حالا ادمینش جدیدا چرا با ما مشکل پیدا کرده نمیدونم
سلام،
جدید نیست، 2 سالی میشه ایران و بن کرده.

Mamad73
28-03-2012, 09:51
گفتم که چون من خودم خیلی راحت 3 سال پیش عضو شدم
جدیدا منظورم یکی دو سال پیش بود :D

Alishmas
29-03-2012, 02:34
من تازه برنامه uTorrent رو ريختم ، چند تا سؤال داشتم

1.بهترين تنظيمات برای اينترنت وايرلس چيه ؟

2.سايت های معروف خاصی برای تورنت وجود داره ؟

3.برای دانلود يک فايل به چه چيز هايی بايد توجه کنم ؟

iload
29-03-2012, 07:19
سلام

من یه چند روزی هست نمیتونم از تورنت دانلود کنم !

همین جوری میمونه هیچ اروری یا پیغامی هم نمیده !؟ کسی میدونه علتش چیه ؟

Mr. M.S.R
29-03-2012, 12:53
من تازه برنامه uTorrent رو ريختم ، چند تا سؤال داشتم

1.بهترين تنظيمات برای اينترنت وايرلس چيه ؟

2.سايت های معروف خاصی برای تورنت وجود داره ؟

3.برای دانلود يک فايل به چه چيز هايی بايد توجه کنم ؟

سلام
برای کاربرد معمولی تنظیمات پیش فرض بهترین تنظیماته!
برای جست و جو در سایت های تورنت عمومی می تونید از این سایت استفاده کنید:

اول این که چون شما می خواهید از تورنت های عمومی استفاده کنید باید از سالم بودن فایل اطمینان حاصل کنید! برای این کار هم چند تا از کامنت هایی که توی سایت تورنت در مورد ان فایل گذاشته اند را بخوانید ببینید گفته باشند فایل مشکل نداشته باشه یا مثلا کرک برنامه درست کار میکنه! یا کیفیت فیلم خوبه و ... .
تعداد سیدر های فایل زیاد باشه تا بتوانید با سرعت بیشتری دانلود کنید!
از ابزار های عبور از فیل تر هم استفاده نکنید!
کلا اگر سرعت اینترنت شما 512 و بالاتر است به استفاده از سایت های تورنت خصوصی روی بیاورید بهتر است!

Mr. M.S.R
29-03-2012, 13:18
سلام
یک نفر توضیح بده چطور باید توی IRC این سایت broadcasthe.net وارد شد؟
حس خواندن توضیحات توی سایتش نیست! :دی

iload
30-03-2012, 05:59
کسی چیزی نمیدونه ؟

imanpod
30-03-2012, 08:15
کسی چیزی نمیدونه ؟
یا ISP ات پورتهای p2p رو بسته . یا اینکه اون سایتی که (منظورم ترکر هست) ازش فایل تورنت رو گرفتی به خاطر سرعت پایین آپلود یا .... اتصالت رو مسدود کرده.
اول از isp و تعداد seed ها اطمینان حاصل کن .

iload
30-03-2012, 09:29
یا ISP ات پورتهای p2p رو بسته . یا اینکه اون سایتی که (منظورم ترکر هست) ازش فایل تورنت رو گرفتی به خاطر سرعت پایین آپلود یا .... اتصالت رو مسدود کرده.
اول از isp و تعداد seed ها اطمینان حاصل کن .

الان از یه سایت تورنت دیگه دانلود کردم و مشکلی نداشت . حالا چجوری میتونم کاری کنم که از اون ترکر قبلیه دانلود کنم ؟
تعداد سید هاش هم خوبه .

ممنون:11:

p30world am
30-03-2012, 11:44
سلام دوستان.1.به نظرشما بهترین تنظیمات‎ utorrentبرای ترکرهای خصوصی،برای داشتن بیشترین سرعت دانلود وآپلود چیه؟(برای همه ترکرها-میخوام بالاترین سرعت رو بده.ازترکرهای ratiolessهم استفاده میکنم).
2.بعضی ازدوستان گفتن که یه سری تنظیمات خاص داره واسه ترکرهای خصوصی(با توجه به قوانین ترکرها).این رو هم یه توضیح بدید.
3.بهترین ورژن کدومش هست؟
من فعلأ 2.2.1رو استفاده میکنم.

imanpod
30-03-2012, 17:46
الان از یه سایت تورنت دیگه دانلود کردم و مشکلی نداشت . حالا چجوری میتونم کاری کنم که از اون ترکر قبلیه دانلود کنم ؟
تعداد سید هاش هم خوبه .

ممنون:11:
فک کنم ip ات رو با استفاده از ....بوق.... عوض کنی درست شه . ولی خوب سرعتت کم میشه . یه کار دیگه هم که من یه دفعه تست کردم و جواب داد این بود که محتویات ناقص دانلود شده (مثلا 60 درصد از فایل موذد نظر دانلود شده)
توسط برنامه ی bittorrent رو کپی کردم توی utorrent ، از ادامه دانلود کرد .

iload
30-03-2012, 20:27
فک کنم ip ات رو با استفاده از ....بوق.... عوض کنی درست شه . ولی خوب سرعتت کم میشه . یه کار دیگه هم که من یه دفعه تست کردم و جواب داد این بود که محتویات ناقص دانلود شده (مثلا 60 درصد از فایل موذد نظر دانلود شده)
توسط برنامه ی bittorrent رو کپی کردم توی utorrent ، از ادامه دانلود کرد .

سلام

با بوقم IP رو تغییر دادم ولی نشد ! کار دیگه ای نمیشه کرد ؟!

alenkita
02-04-2012, 02:16
با سلام
میخواستم از دوستان سوال کنم که مزایا و معایب دانلود از تورنت چیه؟
یعنی اگه من یه فیلم هم لینک تورنت و هم لینک دانلود مستقیمش(مثلا دانلود با idm) رو داشته باشم بهتره با کدوم دانلود کنم؟در ضمن برای دانلود شبانه
ممنون

imanpod
02-04-2012, 03:16
با سلام
میخواستم از دوستان سوال کنم که مزایا و معایب دانلود از تورنت چیه؟
یعنی اگه من یه فیلم هم لینک تورنت و هم لینک دانلود مستقیمش(مثلا دانلود با idm) رو داشته باشم بهتره با کدوم دانلود کنم؟در ضمن برای دانلود شبانه
ممنون
سلام . اینایی که میخوام بگم تجربیات شخصیمه :
مزایای تورنت :
1- پیدا شدن فایلهایی که لینک مستقیم برای اونها موجود نیست .
2- اشغال نکردن فضای ذخیره سازی برای سرور (چون فایلها روی کامپیوتر اشخاصه)
3-سرعت بالای دانلود در مورد فایلهایی که seed بالایی دارند در مقایسه با لینک مستقیم های پر مراجعه .(مثلا لینک مستقیم همین فیلمهای جدیدی که از سایتهای مختلف میگیریم)
4- پایداری بالای فایلها (تا زمانی که کاربرها seed کنن)
5- درسته که سایتهای تورنت اکثرشون فیل:2: هستند ولی اگه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به piratebay بری اکثر فایلها رو میتونی پیدا کنی . و در ضمن بعد از دانلود فایل کم حجم تورنت دیگه برا دانلودش احتیاجی به قند شکن و این چیزا نیست .(چون فایلها از کامپیوتر افراد مختلق فرستاده میشه)
6- به شخصه برای دانلود فایلهای خیلی بزرگ تورنت (البته تورنتی که مطمئن باشم درسته و بعد از دانلود پشیمونم نکنه . مثلا با خوندن نظر کاربرها یا دانلود قسمتی از فایل) رو ترجیح میدم . چون همیشه قابلیت resume داره .
معایب :
1-بسته بودن پورتهای p2p بعضی از isp های ایرانی در ساعات مشخصی از شبانه روز (معولا صبح تا غروب)
2-سرعت پایین تر دانلود در مقایسه با لینک مستقیم های پرسرعت (نه همه ی لینک مستقیم ها)
3- پایین بودن سرعت فایلهای تورنتی که seed کم یا leech زیاد دارن .(تورنت خوب تورنتی هست که seed زیاد , لیچ کمتر داشته باشه)
4-خصوصی بودن بعضی از تورنت ها و مسدود کردن ip های ایرانی به دلیل سرعت آپلود کم و قوانین تورنت .
5- احتمال fake (سرکاری - الکی - ویروسی یا تروجان) بودن بعضی از تورنت ها در صورت کنترل نکردن .
6- افزایش احتمال حملات اینترنتی و دزدی اطلاعات و ... در صورت عدم استفاده از نرم افزارهای امنیتی .
7- استفاده ی بیشتر از ترافیک و پهنای باند (در مورد اینترنت های حجمی) .

worldm
02-04-2012, 07:57
من هیچ وقت مستقیم از لینک تورنت دانلود نکردم همیشه مستقیم بعدش از اون لینک دانلود داشتم ولی مزایا و معایب رو دوستمون گفتن دیگه چیزی نمونده

siamak5561
04-04-2012, 13:28
سلام
معنی ترکرهای خصوصی چیه؟ یکی برام توضیح میده؟

imanpod
05-04-2012, 10:01
سلام
معنی ترکرهای خصوصی چیه؟ یکی برام توضیح میده؟
تا اونجایی که من میدونم حتما باید تو سایتشون عضو بشی و بعضی هاشون مجانی هم نیستن . قوانین خاصی دارن که موقع عضویت باید مطالعشون کنی .
سرعت آپلودت باید خوب باشه و ip هم تو بیشترشون نباید عوض بشه . اگه ip عوض بشه اخراج میشی . تو ایران هم اکثر ip ها استاتیک نیست و با خاموش روشن کردن مودم و قطع و وصل کردن vp...بوق ...n آی پی عوض میشه .
اکثر isp ها هم سرعت آپلود رو محدود میکنن . این پست پایینی دوست عزیزمون رو هم بخون :

در مجموع به نظر من ترکر خصوصی به درد ایران نمیخوره .

iload
07-04-2012, 18:37
سلام

آقا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من رو بن کرده راهی نداره بشه دوباره ازش دانلود کنم ؟

abbasghaderi2010
17-04-2012, 16:34
سلام
فایل تورنتی که seed نمیشه و تورنت مرده هست ، آیا روشی هست که قابل بازیابی و دانلود (لیچ) باشه ؟
با تشکر

Mr. M.S.R
17-04-2012, 22:40
سلام
فایل تورنتی که seed نمیشه و تورنت مرده هست ، آیا روشی هست که قابل بازیابی و دانلود (لیچ) باشه ؟
با تشکر
اگر ترکر خصوصی باشه توی انجمن هاشون می تونید تقاضا کنید تا یک نفر سید کنه! اگر هم ترکر عمومی بود می تونید با اضافه کردن ادرس ترکر ها در برنامه دانلود تورنت به دنبال سیدر بگردید.

Mr. M.S.R
27-04-2012, 10:39
waffles.fm

Incoming Free Leech
Start: 01:00 GMT 4/27 : 9PM US-EST 4/26 : 6PM US-PST 4/26
End: 02:00 GMT 4/28 : 10PM US-EST 4/27 : 7PM US-PST 4/27

Started!

Mr. M.S.R
28-04-2012, 16:28
سلام
من توی سایت ncore.cc عضو شدم! گویا زبانش انگلیسی نیست! از گوگل هم برای ترجمه استفاده کردم اما از ترجمه ان چیز زیادی متوجه نشدم!
اکانت من نیاز به فعال سازی داره! (رجیستر باز بود من عضو شدم! )
متن زیر را کسی می دونه چی میگه؟

Aktiválás
Kedves leendő felhasználónk!

A regisztráció első lépését sikerrel végrehajtottad!

Már csak egy dolgot kell tenned ahhoz, hogy az oldal teljes értékű tagja legyél:

Egy nCore-talalka partneri kapcsolat létrehozásával szeretnénk az új tagjaink számára a társkeresést és ismerkedést a virtuális világban még közelibbé tenni.

Az alábbi linkre kattintva előfizethetsz a talalka.hu társkereső oldalra és ezen előfizetéssel az ncore.cc oldalt is használni tudod.

1500 Ft-ért a regisztrációd tudod aktiválni, 3500 Ft-ért pedig az aktiváláson túlmenően támogatóként is feltűnsz az nCore oldalán. Ezenfelül ajándékképpen adunk egy meghívóhoz szükséges pontot is, aminek használatával meghívhatod egy kedves ismerősödet is az oldalra.

A kapott kódot az itt lévő helyre kell beírni, és ezzel máris teljes jogú tagja leszel az ncore.cc oldalunknak.

Kattints a linkre, és hagyd, hogy megnyíljon előtted a világ: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f%3Dpr)

PayPal-os és átutalásos fizetéskori teendők:
Az előfizetéskor kapott kódot fogod tudni a találkán és az ajándék partneroldalon felhasználni, érvényesíteni. Bankkártyás és PayPales fizetésnél a rendeléskódot kell megadnod a partneroldalon.
Amennyiben problémád lenne az ilyen fizetéskor a kódoddal, fordulj a talalka.hu ügyfélszolgálatához!

Siess, mert a regisztrációd csak korlátozott ideig él!

Lehetőség van arra, hogy talalka.hu regisztráció nélkül is bejuss az oldalra, ehhez mindössze annyit kell tenned, hogy küldesz egy SMS-t az emeltdíjas 06-90/619-993 számra (1600 Ft + ÁFA) a TALALKA PR üzenettel és az így visszakapott kódot beírod az alul feltüntetett helyre!

Q&A Gyakarn ismétlődő kérdésekből:

Q: Külföldről is működik-e a telefonszám?
A: Nem, külföldről csak a bankkártyás, illetve a PayPal-os fizetés lehetséges.

Q: Mennyi a valós összeg? Valahol 1500 Ft szerepel, valahol 1600 Ft + ÁFA.
A: Legolcsóbb fizetési eszköz lett közölve az e-mailben, ami a bankkártyás, illetve PayPal-os. Ezek esetében 1500 Ft, SMS használatakor pedig 1600 Ft + ÁFA (2032 Ft).

Q: Végleges-e ez a bejutási lehetőség?
A: Ez most csak bejutási akció volt, hogy aki nagyon szeretett volna bekerülni, annak legyen rá lehetősége.

Q: Kötelező-e regisztrálni a talalka.hu weboldalra?
A: A Találkára nem kötelező beregisztrálni ahhoz, hogy valaki csak az nCore-t szeretné használni. Ez a lehetőség azonban csak SMS-es fizetéssel lehetséges. PayPal, illetve bankkártyás fizetésnél kötelező a talalka.hu regisztráció, ugyanis a bejutáshoz szükséges kódot ott tudják kiküldeni nekik.

Q: Akinek már van talalka.hu regisztrációja, annak lehetősége van-e ingyenesen bejutni az nCore-ra?
A: Nem, ez az akció csak is az nCore-ról érkező tagok számára nyitott, másoknak ez nem elérhető.

Q: Kötelező-e az SMS-es regisztrációs díj támogatással együtt (tehát a nagyobb értékű SMS)?
A: Nem kötelező a nagyobb összeget fizetni, csak akkor, ha úgy érzi, hogy szeretné az oldalt támogatni, illetve egy ismerősének meghívót küldeni. Természetesen az ismerősnek már nem kell fizetnie!

Fontos! Minden felhasználónkra ugyanúgy vonatkozik a szabályzatunk, ezért ajánljuk, hogy az első belépés után nézzétek át az nCore Wiki-t.

Kód:

senaps
28-04-2012, 17:21
سلام...
اقا من از این ترکر های خصوصی تورنت ها رو لیچ کنم، بعد سید کنم باز بهم گیر میدن؟!! اخه سرعتم پایینه نمیتونم از تورنت دانلود کنم(الان سرعتم ۱۲۸ شده ولی نامحدوده هنووز) و یوزرم تو سایتا برام مهمه که ۲ سال براش زحمت کشیدم...

بعد سایت درست حسابی هست که بتونه تعداد زیاد دانلود فایل ها رو ساپورت کنه و مشکلی نداشته باشه؟!!! برا شیر تو صفحه ای توی فیس بوق میخوام...

zed2
28-04-2012, 19:57
سلام
من توی سایت ncore.cc عضو شدم! گویا زبانش انگلیسی نیست! از گوگل هم برای ترجمه استفاده کردم اما از ترجمه ان چیز زیادی متوجه نشدم!
اکانت من نیاز به فعال سازی داره! (رجیستر باز بود من عضو شدم! )
متن زیر را کسی می دونه چی میگه؟

منم زیاد نفهمیدم ( انگار یک چیزی HUF می خواد که باید داشته باشی و 1500 تاش بره تو سایت تا فعال شه ظاهرا - دقیق نفهمیدم چیه:13:)

Activation
Dear users!

Registration is the first step that carried out successfully!

There's only one thing to do to become a full part in the page:

A partnership meeting nCore-creation of the new members would like to search for co-and getting to know the virtual world has made közelibbé.

Click the link below you can subscribe to a dating site and this talalka.hu subscription ncore.cc the pages can be used.

1500 HUF you activate your registration, HUF 3500 is activated by the addition of support as well come out nCore side. In addition, an invitation that we definitely need a gift points, which you can use to invite friends into a nice page too.

The resulting code to be entered in the place, and already a full member of this'll be the ncore.cc site.

Click on the link and let them open up in front of the world: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PayPal and a transfer payment to the former tasks:
The subscription code you received when you know the rendezvous and the gift partner page used to validate. PayPales paying by credit card, and the order code to specify the partner side.
If such payments would be a problem when the kódoddal, please contact the Customer Service talalka.hu!

Hurry, because the registration is for a limited time only live!

It is possible that talalka.hu get into the site without registration, this all you have to do is send an SMS to a premium rate number 06-90/619-993 (1600 EURO) meeting of the PR message, and so code returned by typing in the location indicated on the bottom!

Q & A Gyakarn asked questions:

Q: You can make this work, the telephone number?
A: No, the only foreign bank card or a PayPal payment is possible.

Q: What is the real amount? Somewhere in 1500, somewhere in £ 1600 + VAT.
A: The cheapest means of payment was by e-mail telling them that the credit card or PayPal cent. They are for 1500, and 1600 using SMS + VAT (£ 2032).

Q: Is this the Final of access?
A: It is now only introduction to offer was that he wanted to get into, to have the chance.

Q: talalka.hu Required to register for the site?
A: The rendezvous is not mandatory to register to nCore was the only one to use. This option is only possible to pay with SMS. PayPal, credit card and paying the required registration talalka.hu, because gaining access to the code to be able to send them there.

Q: Those who have already registered talalka.hu, the possibility is there for free to get in nCore?
A: No, this action only to the nCore from members, open to others it is not available.

Q: Does the Compulsory registration fee and SMS together with support (ie a higher value SMS)?
A: Not a large sum required to pay only if you feel that you want to support the site, or send a friend invitation. Of course, the friend no longer has to pay!

Important! All our policy applies to our customers, therefore we recommend to look after the first entry into the nCore Wiki.

Code

سلام...
اقا من از این ترکر های خصوصی تورنت ها رو لیچ کنم، بعد سید کنم باز بهم گیر میدن؟!! اخه سرعتم پایینه نمیتونم از تورنت دانلود کنم(الان سرعتم ۱۲۸ شده ولی نامحدوده هنووز) و یوزرم تو سایتا برام مهمه که ۲ سال براش زحمت کشیدم...

بعد سایت درست حسابی هست که بتونه تعداد زیاد دانلود فایل ها رو ساپورت کنه و مشکلی نداشته باشه؟!!! برا شیر تو صفحه ای توی فیس بوق میخوام...

راستش من تا حالا تو خصوصی ها تورنت نگرفتم که بیام لیچ کنم ( چند مورد تو فروم های خارجی بحث شده بوده که موقع استفاده ip وسط دانلود عوض شده و با یک ip جدید دانلود و اپلود کردن ولی ترکر همچنان با ip قدیم کار می کنه تا زمانی که اطلاعاتش ریست بشه:13:)- نمی دونم ایمن هست یا نه باید کسایی که این کارو کردن تجربشون رو بگن.( من فقط باسه عمومی ها استفاده کردم)

در مورد سایت من بعضی موقع ها که لینک دانلود ندارم و از تورنت می خوام بگیرم از رپیدباز استفاده می کنم
بازدهی اش باسه تعداد زیاد فایل خوبه ولی چند تا ضعف داره ، مثل تنها ساپورت کردن اولین ترکر در لیست تورنت که اگر کار نکنه یا سیدر توش نباشه مسئله پیش میاد یا کند بودن موقع استخراج اطلاعات تورنت اول کاری.:13:

omid.pari
04-05-2012, 12:48
سلام دوستان
یه چند تا سوال داشتم
ممنون میشم جواب بدین
اول اینکه آیا نرم افزار بیت تورنت با یو تورنت فرق داره(آخه سرعت من با بیت تورنت خیلی بیشتر وبهتر از یو تورنت هستش)
دوم اینکه این دایرکت دانلود که تو بعضی فایلها وجود داره قضیش چیه (من یه دونه امتحان کردم یه نرم افزاری دانلود میشه و بعد که من نصب میکنم شروع به دانلود میکنه. البته من تا آخر دانلود نکردم چون که دیدم حجم زیادی از کامپیوترم آپلود میکرد)
سوم اینکه این فایلهایی که از کامپیوتر من آپلود میشه از کجایه کامپیوتر آپلود میشه. چون که من هیچ فایلی واسه آپلود مشخص نکردم.
چهارم اینکه این سایتهای لیچ پولی تورنت چطورن. یعنی دیگه سید واین جور چیزا وجود نداره و میشه با سرعت کامل همه فایلایی که تو تورنت هست رو دانلود کرد؟
پنجم اینکه بهترین سایت لیچ پولی تورنت که تو ایران هست کدومه؟(از نظر قیمت و کیفیت)
و ششم اینکه تشکر میکنم

senaps
13-05-2012, 18:19
اول اینکه آیا نرم افزار بیت تورنت با یو تورنت فرق داره(آخه سرعت من با بیت تورنت خیلی بیشتر وبهتر از یو تورنت هستش)

فکر نکنم....پهنای باند شما یه چیز ثابته....ولی با هر کدوم که سرعت دانلودتون بالاتره، از همون استفاده کنین...هرچند شخصا جز یوتورنت، برنامه ی دیگه ای رو تست نکردم...

دوم اینکه این دایرکت دانلود که تو بعضی فایلها وجود داره قضیش چیه
دایرکت دانلودی که من میشناسم، اینه که بعضی سایت های تورنت، میان فایل هایی که پرطرفدارن مثلا فیلم ها رو به سرور منتقل میکنن و شما با پرداخت پول، میتونی فایل رو دانلود کنی...مثل رپید شیر و ...!!! اون حالت پولیش هست!

سوم اینکه این فایلهایی که از کامپیوتر من آپلود میشه از کجایه کامپیوتر آپلود میشه. چون که من هیچ فایلی واسه آپلود مشخص نکردم.

فرض کن داری یه فایل دانلود میکنی ۲۵ گیگ....حالا از این ۲۵ گیگ، مثلا ۵ گیگ یا ۵ مگ دانلود شده....همون مقدار دانلود شده رو شما برای دیگرانی که نیاز دارن اپلود میکنی!! یعنی همون چیزی که داری دانلود میکنی اپلود میکنی!!

چهارم اینکه این سایتهای لیچ پولی تورنت چطورن. یعنی دیگه سید واین جور چیزا وجود نداره و میشه با سرعت کامل همه فایلایی که تو تورنت هست رو دانلود کرد؟

نچ! بعضی ها تخصصین...مثلا من برا سریال یه سایت دارم، برا فیلم سینمایی یه سایت، برا کشتی کج یه سایت، برا اهنگ یه سایت، برا کتاب یکی....بعضی هاشون هم همه رو با هم دارن.....ولی معمولا تخصصی ها پولین یا خصوصین...بیشتر من خصوصی دیدم تا پولی...و این خصوصی ها، ارشیو های تخصصی خفن و همیشه دارای سید دارن با خودشون....
توجه داشته باش که هر وقت صحبت از تورنت میشه، بحث سید و لیچ و .... هست.... مگر اینکه فایل رو بفرستی رو سرور....

پنجم اینکه بهترین سایت لیچ پولی تورنت که تو ایران هست کدومه؟(از نظر قیمت و کیفیت)
یه سایت تورنت ایرانی دیدم که اسمش یادم نمیاد...حرفی هم برا گفتن نداشت....
دیمونوید، کیک اس، اکستریم رستلینگ، اکستریم اچ دی مووی و پیرایت بی سایت هایی هستن که معمولا تو دوتای اولی و اخریه، اکثر فایل های مورد نیازت رو پیدا میکنی....

و ششم اینکه تشکر میکنم
خواهش میشه...

naim697
27-05-2012, 02:52
من یه لینک ف ی ل ت ر را میدارم توش ولی نمیره ؟

دو تا وی پی ان دارم یکیشو که میزنم بازم نمیده ؟ روی دانلود ؟

اون یکی وی پی ان را میزنم میره با سرعت دانلود میکنه ولی بعد از 10 ثانیه وی پی ان دیسی میشه ؟ چیکار کنم ؟

Mr. M.S.R
27-05-2012, 11:45
من یه لینک ف ی ل ت ر را میدارم توش ولی نمیره ؟

دو تا وی پی ان دارم یکیشو که میزنم بازم نمیده ؟ روی دانلود ؟

اون یکی وی پی ان را میزنم میره با سرعت دانلود میکنه ولی بعد از 10 ثانیه وی پی ان دیسی میشه ؟ چیکار کنم ؟

سلام
روی سرور وی پی ان جوری تنظیم می کنن که نتونی از تورنت استفاده کنی! چون بعضی از تورنت ها که از ترکر های عمومی باشه باعث جریمه شدن سرور می شود!

naim697
27-05-2012, 12:23
پس را حل چی هستش ؟

GHAGHALEELEE
27-05-2012, 15:01
دقیقا مشکل شما چی هست داداش گلم ؟ اگه با یوتورنت بخوای از تورنت دانلود کنی که احتیاج به چیز پی ان نداری.چون از پورتهای 1080 استفاده نمیکنن.

mohsen772
30-05-2012, 15:21
من اینترنت با پهنای باند 1 مگابیت دارم برای دانلود از utorrent چه تنظیماتی رو باید قرار بدم تا حداکثر سرعت دانلود رو داشته باشم.

GHAGHALEELEE
31-05-2012, 11:43
بیشتر از تنظیمات شرایطت مهمه.مثلا اگه isp سرعت اپلودت رو نصف سرعت دانلود بسته باشه سرعت دانلودت هم به اندازه سرعت اپلودت میشه.چون ترکرها بعد از مدتی دانلود جلوی دانلود شما رو میگیرن تا ریت شما به 1 نزدیک بشه ولی اگه سرعت دانلود و اپلود یکی باشه از حداکثر سرعتت استفاده میکنی.یا مثلا مودمت باید بتونه پورتها رو فوروارد کنه.من خودم از هر جفنش بی بهره ام.چیزهای دیگری هم هست مثل اینکه DHT رو فعال کن.(پایین نرم افزار تورنت اونجا که نوشته nod 300 کلیک راست کن و تیک DHT رو بگذار)

senaps
31-05-2012, 17:20
سلام....
من از سایت اکستریم تورنت یه فایل تورنت گرفتم(خصوصیه و من توش عضوم...) ولی هر کاری میکنم یوتورنت دانلود نمیکنه!!!! بعد عمری برا دیدن یه کشتی کج چارساعت علاف شدم!!
فک کنم باید یوزر و پسورد دسترسی به سایته رو بهش بدم...ولی کجا باید وارد بشه؟!

GHAGHALEELEE
01-06-2012, 14:02
نه.یوزر پسورد نمیخواد.بخاطر اینکه خیلی از تورنتهای خصوصی رو میتونی تو عمومی ها پیدا کنی و یوتورنت دانلودش میکنه.ببین خود تورنت ترکری واسه دانلود داره؟ اگه نداره برو تو سایتت ادرسش رو کپی کن بیار رو تورنتت کلیک راست کن و به لیست ترکرهات اضافه کن.

Soalziad
03-06-2012, 08:40
سلام. کدوم سایت سرویس بهتری برای تورنت ارائه میده؟ من میخوام سیدباکس بگیرم. یعنی فایل تورنت رو از توی سایت های تورنت خود سایت برام بگیره و من مستقیم و سریع دانلود کنم. همچنین خودش آپلود هم بکنه. در بعضی سایت ها گزینه ratio داره که میخوام اون بره بالا. حالا کدوم سایت چنین چیزی ارائه میده؟ همچنین میخوام قابلیت zip/rar کردن هم داشته باشه. مثلا اگر تورنتی 50 تا فایل توش بود بتونم با یک کلیک به یک فایل rar/zip تبدیل کنم و راحت دانلود کنم. با تشکر از شما.

amir_t6262
03-06-2012, 10:12
سایتهایی که ratio دارند، معمولا تورنت های خصوصی هستند که باید عضوشان بشی که باید هزینه بدی.
شما دنبال سایت مجانی هستی یا پولی؟

Soalziad
03-06-2012, 11:29
من در سایت های مورد نظرم که تورنت رو میخوام ازشون دانلود کنم عضو هستم.
دنبال سرویس پولی (سیدباکس) هستم که راحت لیچ کنم تورنت رو و مستقیم دانلود کنم و کلا این 4 قابلیت پایه و معمولی رو داشته باشه

1) تورنت رو از ترکرهای خصوصی و عمومی راحت لیچ کنه و ما راحت به طور مستقیم دانلود کنیم
2) امکان rar/zip کردن تورنت باشه. ممکنه یک دیویدی فیلم 50 تا فایل ifo و vob و غیره داشته باشه که در نتیجه آدم میخواد همه رو یک فایل کنه و دانلود کنه نه تک تک
3) امکان آپلود هم داشته باشه به طور خودکار. یعنی من تورنتی که از سایتی لیچ میکنم خود سرور اون رو سید کنه تا ratio بره بالا
4) 20 گیگ فضا داشته باشه

چنین سیدباکسی در گذشته 4 یا 5 هزار تومان قیمتش بوده برای یک ماه. حالا من دنبال چنین چیزی هستم. اگر کسی داره قیمتش رو بده. با تشکر از شما.

salib5
03-06-2012, 14:26
سلام . ببخشید من یه سوال داشتم ببخشید اگه تکراری هست
من با تورنت داشتم مستند bbc رو دانلود میکردم تقریبا 3gig ازش مونده بود ویندوز عوض کردم و الان که میخوام بقیه تورنت رو بگیرم فایل ها رو میخواد از اول دانلود کنه میشه کمکم کنید.

mehryar1973
03-06-2012, 15:12
سلام
من فکر میکنم با توجه به انتظاراتی که شما دارید فقط یهvps کار شما رو راه میندازه
البته اگر مورد دوم رو نخوای میتونی سید باکس بگیری،مثلا یه باکس با 35 گیگ فضا،امکان سید کردن(آپلود)،دسترسی ftpو http
و یه اکانت S o c k s برای یکی کردنipشما در که در بعضی از ترکر ها مهمه
یعنی اونip که فایل تورنت رو میگیره با اونی که دانلود میکنه باید یکی باشه،اینو من قیمت دارم 14 تومن
ولیrar نمیشه کرد

Soalziad
03-06-2012, 16:51
حقیقتش دنبال سیدباکس آماده هستم.

mehryar1973
03-06-2012, 17:24
حقیقتش دنبال سیدباکس آماده هستم.

اینی که من گفتم یهvpsهستش که روش سید باکس نصب شده
میتونیدvpsهم بگیرید و خودتون راش بندازید امکان rarکردن هم اره

GHAGHALEELEE
03-06-2012, 17:58
شما همون ادرس محل ذخیره تورنت و فایل مستند بی بی- سی رو که قبل نصب ویندوز داشتی رو بده به نرم افزار utorrent بعد استارت بزن خودش شروع میکنه به چک کردن و تورنتت رو از ادامه اش دانلود میکنه.
اگر فایل و تورنتت رو جابه جا کردی ادرس جدید رو به utorrent بده.من خودم چند روز پیش وندوز نصب کردم و همین کار هم کردم و الان از ادامش دارم دان میکنم.

Soalziad
03-06-2012, 18:43
به خاطر قیمتش گفتم. سیدباکس تکی اگر جایی بده خیلی ارزونتر هست ماهانه.

TeenArcher
03-06-2012, 21:49
سلام دوستان :40:
یه سوالی از حضرات دانا و اندیشمند انجمن داشتم
یه فایل تورنتی دارم که72 تا فایل توشه من چطوری میتونم این فایل رو به چند تیکه تقسیم کنم مثلا هر تیکه 5 فایل داشته باشه ؟
با BEncode editor فایل تورنت رو باز کردم و فایل های اضافی رو حذف کردم اما وقتی خواستم دانلود کنم نشد وقتی تو نت گشتم فهمیدم که با این کار Info Hash تغییر میکنه .
حالا چاره چیه؟ چیکار باید کرد ؟
(چون فایل سیدرش کمه میخوام یه جایی لیچش کنم و اون سایت هم محدودیت حجم داره.)
( زکات العلم نشره):27:

salib5
03-06-2012, 22:24
متاسفانه این کارو انجام دادم ولی نشد

TeenArcher
04-06-2012, 14:34
کسی چیزی نمیدونه؟ لطفا کمک کنید دیگه. ما رو چشم انتظار نذارید؟؟!:37:

hermione
04-06-2012, 17:50
به خاطر قیمتش گفتم. سیدباکس تکی اگر جایی بده خیلی ارزونتر هست ماهانه.

سایت ایرانی جایی ندیدم که سیدباکس ارائه بده
الان سایت های خارجی زیادی هستن که این سرویس رو ارائه میدن ( خودم تا حالا سرویس نگرفتم که جای خاصیو معرفی کنم ) ولی قیمت ها خیلی زیاده حداقل ماهی 25-30 تومن درمیاد
که اصلا به صرفه نیست درضمن از ترکر عمومی هم نمیشه (فقط ترکر خصوصی ) قابلیت rar ندارن .
در حال حاضر vps مقزون به صرفه تره

p30world am
04-06-2012, 20:08
من در سایت های مورد نظرم که تورنت رو میخوام ازشون دانلود کنم عضو هستم.
دنبال سرویس پولی (سیدباکس) هستم که راحت لیچ کنم تورنت رو و مستقیم دانلود کنم و کلا این 4 قابلیت پایه و معمولی رو داشته باشه

1) تورنت رو از ترکرهای خصوصی و عمومی راحت لیچ کنه و ما راحت به طور مستقیم دانلود کنیم
2) امکان rar/zip کردن تورنت باشه. ممکنه یک دیویدی فیلم 50 تا فایل ifo و vob و غیره داشته باشه که در نتیجه آدم میخواد همه رو یک فایل کنه و دانلود کنه نه تک تک
3) امکان آپلود هم داشته باشه به طور خودکار. یعنی من تورنتی که از سایتی لیچ میکنم خود سرور اون رو سید کنه تا ratio بره بالا
4) 20 گیگ فضا داشته باشه

چنین سیدباکسی در گذشته 4 یا 5 هزار تومان قیمتش بوده برای یک ماه. حالا من دنبال چنین چیزی هستم. اگر کسی داره قیمتش رو بده. با تشکر از شما.

سلام
سیدباکس فقط برای ترکرهای خصوصی هست(نه عمومی).سیدباکس رو که برای دانلود و مستقیم کردن تورنت نمیخرن.سیدباکس واسه اینه که توی ترکر موردنظر buffer بالایی بدست بیارید و بعد با خیال راحت با اینترنت خودتون از ترکر دانلود کنید.
سیدباکس لینک http برای دانلود مستقیم نمیده.باید با نرم افزار های FTP ازش دانلود کنید که سرعت بالایی نداره.برای کار شما VPS با ویندوز سرور خوبه که کارهایی که گفتید رو براتون انجام میده.(البته رم بالایی داشته باشه خوبه).
VPS هم کار سیدباکس رو انجام میده.ولی از لحاظ سرعت به پای سیدباکس نمیرسه.
با یه سرچ تو گوگل سایتای ارائه دهنده VPS رو پیدا میکنید.

برای سیدباکس این سایتا از بهترین ها هستن:
1.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hermione
04-06-2012, 20:19
سلام
سیدباکس فقط برای ترکرهای خصوصی هست(نه عمومی).سیدباکس رو که برای دانلود و مستقیم کردن تورنت نمیخرن.سیدباکس واسه اینه که توی ترکر موردنظر buffer بالایی بدست بیارید و بعد با خیال راحت با اینترنت خودتون از ترکر دانلود کنید.
سیدباکس لینک http برای دانلود مستقیم نمیده.باید با نرم افزار های FTP ازش دانلود کنید که سرعت بالایی نداره.برای کار شما VPS با ویندوز سرور خوبه که کارهایی که گفتید رو براتون انجام میده.(البته رم بالایی داشته باشه خوبه).

یه سوالی که من توی ذهنم بوده همیشه ... این تعدد IP مشکل ساز نمیشه ؟
توی ترکر FL ( تنها ترکری که استفاده می کنم ) با کوچکترین تغییر ip باید passkey ریست کنیم حالا چجوری همزمان هم از سیدباکس یا vps استفاده کنیم هم از سیستم شخصی ؟ راه حل چیه ؟

mehryar1973
04-06-2012, 21:46
سلام

در تکمیل گفته های شما دوست گرامی باید عرض کنم همانطور که شما گفتی استفاده اصلی سید باکس برای بالا بردن
buffer یا Ratio ما در تر کر هاست ولی خوب در ایران چون اکثرا isp ها محدودیت ایجا میکنن برا کاربراشون در مورد تورنت
ما ناچاریم از سرویس های مستقیم کننده تورنت استفاده کنیم که سید باکس هم یکی از اوناست،البته هستن سایت هایی
که دسترسی http هم میدن ولی خوب قیمت هاشون بیشتره
ببینید کلا سایت هایی که از سرور های با سیستم عامل لینوکس استفاده میکنن و پلاگین مورد استفاده شون ruTorrent
هستش قیمت ها یکم پایینتره تا اونایی که سرور هاشون ویندوزه و از µTorrent WebUI استفاده میکنن،البته در این میان
عوامل دیگه ای مثل حجم اختصاص یافته ومیزان ترانسفر هم مهمه
در مورد vpsهم اگه به لینوکس وارد باشید اولویت رو باید به اون داد چون لینوکس منابع کمتری رو استفاده میکنه تا ویندوز
ولی ویندوزی رو مثلا با رم کمتر از 512 گرفتن اشتباهه و قبل از اون هم حتما باید تحقیق کرد تا میزان حساسیت دیتا سنتر
رو به تورنت فهمید که از لحاظ ابیوز دردسر ساز نشه

mehryar1973
04-06-2012, 21:51
یه سوالی که من توی ذهنم بوده همیشه ... این تعدد IP مشکل ساز نمیشه ؟
توی ترکر FL ( تنها ترکری که استفاده می کنم ) با کوچکترین تغییر ip باید passkey ریست کنیم حالا چجوری همزمان هم از سیدباکس یا vps استفاده کنیم هم از سیستم شخصی ؟ راه حل چیه ؟

راه حل ساده اون در vpsنصب یه نرم افزار S o c k s رو vps هستش اینطوری ip شما و vpsتون یکی میشه

amir20
06-06-2012, 00:37
با سلام به همه دوستان عزیز
من معمولا از تورنت دانلود زیاد میکردم ولی مدتی هست که سرعت تورنتم افت کرده ، (256 مخابرات دارم و سرعت دانلود تورنتم معمولا بالای 20 بود همیشه ، در حالی که الان دز 10-11 بیشتر نمیشه)
میخواستم بدونم باید تنظیم خاصی انجام بدم مثل تغییر پورت یا ... یا راه حلی وجود نداره؟
سایر دوستان هم با کاهش سرعت در تورنت مواجه شدن؟
از uTorrent 3.1 استفاده میکنم.
مرسی

vahidmir2000
06-06-2012, 02:40
من معمولا از تورنت دانلود زیاد میکردم ولی مدتی هست که سرعت تورنتم افت کرده ، (256 مخابرات دارم و سرعت دانلود تورنتم معمولا بالای 20 بود همیشه ، در حالی که الان دز 10-11 بیشتر نمیشه)
میخواستم بدونم باید تنظیم خاصی انجام بدم مثل تغییر پورت یا ... یا راه حلی وجود نداره؟
مرسی

من مشترک مبین نت هستم و وضعیت تورنت منم اصلا پایدار نیست. گاهی وقتا یک تورنت کاملا سرحال از نظر سید رو جون میکنه و دانلود نمیکنه و گاهی یه تورنت با 2 نفر سید رو با سرعت نرمال میگیره. اینترنت ایران کلا مریضه دیگه ، وضعیتش معلوم نیست

oOomid.M
06-06-2012, 08:37
بروبچ کسی میدونه چطور میشه لینک های zbigz رو ریموت اپلود کرد ؟ چون دانلود free سرعتش خیلی پایینه !

italodance
06-06-2012, 11:24
مرسی

مخابرات گویا پروتکل P2P را بسته من هم اینجا دارم روش کار میکنم یا شاید مشکلی به وجود امده براشون که دارن روش کار میکنند من خودم از مخابرات پی گیری میکنم

zofishel
06-06-2012, 13:14
بروبچ کسی میدونه چطور میشه لینک های zbigz رو ریموت اپلود کرد ؟ چون دانلود free سرعتش خیلی پایینه !
سلام
آره میشه ولی سرعتش با سرعت دانلودت فرقی نداره چون خود سایت محدودیت گذاشته مجبورین با همون سرعت دانلود کنین.
من که می گم بیخیال این سایت بشین خیلی آشغاله اصلا دانلود نمیشه وقتمون هم تلف میشه.

oOomid.M
06-06-2012, 18:28
سلام
آره میشه ولی سرعتش با سرعت دانلودت فرقی نداره چون خود سایت محدودیت گذاشته مجبورین با همون سرعت دانلود کنین.
من که می گم بیخیال این سایت بشین خیلی آشغاله اصلا دانلود نمیشه وقتمون هم تلف میشه.

سلام
آخه من قبلا ریموت آپلود میکردم توی سایت های دیگه مثل اسپیس ها یا .. بعد با خیال راحت دانلود میکردم اما الان دیگه نمیشه و مثل اینکه به آی پی حساس شدن . ظاهرش هم عوض شده اصلا
اگر راه حلی داره بگین

GHAGHALEELEE
06-06-2012, 21:42
سلام
آخه من قبلا ریموت آپلود میکردم توی سایت های دیگه مثل اسپیس ها یا .. بعد با خیال راحت دانلود میکردم اما الان دیگه نمیشه و مثل اینکه به آی پی حساس شدن . ظاهرش هم عوض شده اصلا
اگر راه حلی داره بگین
شما درست میگید من هم نمیتون ریموت کنم.تازه 2 تا تورنت بیشتر نمیتونی همزمان داشته باشی رو سرورهاش و سرعتش هم خیلی نوسان داره.

Cna_1
07-06-2012, 20:46
سلام من داشتم در مورد تورنت مي خوندم در رابطه با قسمتي از توضيحاتش برام سوالاتي پيش اومد :

" -معمولا این برنامه حالت آپلودش هم باز هست و چیزی حدود نصف همین قدر هم از روی کامپیوتر شما برای دیگران آپلود میکنه .
-البته فقط فایل هایی رو دانلود میکنه که شما در برنامه میکروتورنت دارید. با این حال میتونید سرعت آپلود رو کم کنید تا پهنای باندتون کمتر مصرف شه. "

-يعني هر اطلاعاتي كه روي سيستم باشه بدون اطلاع شخص آپلود ميشه ؟
-كسي مي تونه به فايل ها و اطلاعات درون كامپيوترم بصورت مستقيم وصل شه (بصورت مانيتور كردن سيستمم ؟)
-امكانش هست آپلودش رو از سيستمم متوقف كنم و ببندم تا اين عمل صورت نگيره ؟
-اگه نه چطور ميشه سرعت آپلود رو كم كرد ؟

ممنون

GHAGHALEELEE
08-06-2012, 05:26
-نه دوست من فقط تیکه های فایلهای دانلود شده از تورنت اپلود میشه (نگرانی از این بایت نیست)
-بوسیله تورنت نه
-میتونی ولی ترکرها سرعت دانلودت رو برحسب سرعت اپلودت مسنجند.اگه اپ رو صفر کنی دانت هم تقریبا صفر میشه.اگه تورنتت عمومی باشه شاید به این مشکل برنخوری ولی اگه تورنتت خصوصی باشه اصلا اکانتت بن میشه.
-تو خود برنامه یوتورنت از چند طریق میتونی سرعت دانلود و اپلودت رو تعیین کنی.
خواهش میکنم

فرخند
08-06-2012, 14:04
کسی میتونه اینو مستقیم کنه ؟؟
ca.isohunt.com/download/116222865/call+of+duty+4+iw+06.torrent
احتیاج دارم شدید مرسی
میخوام با idm بگیرمش

GHAGHALEELEE
08-06-2012, 16:06
فرخند عزیز بهترین راه اینه که تو سایت zbigz یه اکانت درست کنید و با اون مستقیم کنید.من تورنتتون رو وارد یوتورنت کردم حجمش 150 مگ اینطوراست.اگه چند مگ بود خودم با یوتورنت براتون دانلود و بعد اپلود میکردم ولی حجمش بالاست.

Cna_1
08-06-2012, 22:22
فرخند عزیز بهترین راه اینه که تو سایت zbigz یه اکانت درست کنید و با اون مستقیم کنید.من تورنتتون رو وارد یوتورنت کردم حجمش 150 مگ اینطوراست.اگه چند مگ بود خودم با یوتورنت براتون دانلود و بعد اپلود میکردم ولی حجمش بالاست.

براي عضويت اين سايت هزينه اشتراك مي خواد ؟ شرايطش چيه ؟ چطور ميشه داد تبديل كنه ؟

GHAGHALEELEE
08-06-2012, 22:49
هم پرمیوم داره هم مجانی.من خودم با مجانیش کارم راه میافته.وارد سایت که شدی بترتیب :
login
new member
و در اخر هم یوزر و پسورد رو انتخاب میکنید.
بعدش هم که جایی برای اپلود تورنتت داره.صبر میکنی تا مستقیمش کنه.

oOomid.M
09-06-2012, 09:05
سلام بروبچ
کسی لیچری میشناسه که بشه تورنت رو لیچ کرد بعدش توی سرور های دیگه ریموت آپلودش کرد ؟ پولی هم باشه بازم خوبه

Cna_1
09-06-2012, 09:23
:22::34::34:

hermione
09-06-2012, 09:47
سلام بروبچ

کسی لیچری میشناسه که بشه تورنت رو لیچ کرد بعدش توی سرور های دیگه ریموت آپلودش کرد ؟ پولی هم باشه بازم خوبه

تنها رایگان که همین zbigz هست ... می تونید از لیچر های ایرانی که تورنت هم سرویس میدن استفاده کنید ( فقط قبل از تهیه اکانت توی تاپیک مربوطشون بپرسید که تورنتشون کار می کنه یا نه )

S0R3N4
10-06-2012, 01:28
سلام...
دوستان
یه سوال دارم ...
یه فایل تورنت رو با Utorrent گذاشتم واسه دانلود
از اونجایی که Seeder خیلی خیلی کمه... یه ساعت هایی از روز اصلا چیزی دانلود نمیشه...ولی بعضی ساعت ها شانسی یه کمی دانلود میکنه...چون فایل حجیم بود و الان درصد کمی باقی مونده تا تموم شه اصلا دوست ندارم از دست بدم تا اینجا هرچی رو که دانلود کرده رو...
حالا از اونجایی که به طور کاملا شانسی یه ساعاتی از روز دانلود دوباره فعال میشه میخواستم همینطور برنامه رو باز بذارم تا به محض اینکه Seed صورت گرفت اون بقیه درصد رو بشه دانلود کرد...
اما چون اینترنتم محدودیت حجمی داره یه سوال برام پیش میاد...
آیا اگه دانلودی صورت نگیره از شارژ اینترنتم کم میشه؟؟؟
منظورم اینه که اگه Seed و Peer در کار نباشه....Send/Recive صورت میگیره یا خیر؟؟اگه که صورت نمیگیره بذارم 24 ساعته واسه خودش فعال بمونه تا هر موقع شانس رو آورد به ما اون درصد باقی مونده دانلود شه...
خیلی ممنونم

GHAGHALEELEE
10-06-2012, 12:02
واسه برقراری با ترکرها ترافیک مصرف میکنه.تقریبا هر ثانیه 1 کیلو بایت.

S0R3N4
10-06-2012, 13:31
پس حتی دانلود نشه واسه بر قراری با ترکر های از حجم من کم میشه؟؟؟
به طور معمول به ازای هر ساعت چقدر کم میشه از شارژ من؟؟؟

oOomid.M
10-06-2012, 15:07
سایت zbigz دیگه حسابی ما رو از شرمندگی خودش در آورد :

Download are available only for Premium users.

راستی اگر کسی سایت خوب واسه ریموت آپلود میشناسه به ما هم معرفی بکنه

GHAGHALEELEE
10-06-2012, 19:07
پس حتی دانلود نشه واسه بر قراری با ترکر های از حجم من کم میشه؟؟؟
به طور معمول به ازای هر ساعت چقدر کم میشه از شارژ من؟؟؟

بستگی به تعداد ترکرها و تعداد کاربرها داره دقیق نمیدونم.یک ربع برنامه رو باز بگذار با نت کاری نکن اپدیتها رو هم خاموش کن ببین چقدر میشه.کلا تورنت واسه کسایی خوبه که ترافیک ازاد و سرعت نسبتا خوب دارن.

mzizou10
10-06-2012, 23:40
کسی سایتی مثل bulldozerproject برای تورنت سراغ داره. سایت خیلی خوبی بود. دیگه کار نمیکنه. میخام بعد از دانلود تورنت اونو به پارتهای کوچکتر تقسیم کنم. کاری که بولدوزر انجام میداد.

S0R3N4
10-06-2012, 23:47
بستگی به تعداد ترکرها و تعداد کاربرها داره دقیق نمیدونم.یک ربع برنامه رو باز بگذار با نت کاری نکن اپدیتها رو هم خاموش کن ببین چقدر میشه.کلا تورنت واسه کسایی خوبه که ترافیک ازاد و سرعت نسبتا خوب دارن.

آخه اگه ترکری بود که باید دانلودی هم صورت میگرفت...
در همه ی ساعات شبانه روز ترکر نیست!!!
مشکل اینجاس...
من میخوام بذارم که اگه کسی یه ساعاتی بود تو اون ساعات دانلود بکنه
سرعتم خوبه...ولی فقط یه ساعاتی اینترنتم ازاده

GHAGHALEELEE
11-06-2012, 00:09
اخه فقط هم ترکر نیست DHT هم هست.ممکنه 5 تا کاربر بدون سید باشن ولی هر کدوم یک قسمت یک تورنت رو بخوان که با هم مشترک نباشن اون موقع ترکرها و dht دارن ای پی و پورت رو فوروارد و دریافت میکنن ولی کسی نیست چیزی برای اون یکی بفرسته.ولی از ترافیک که حتما کم میکنه.حالا شما یکساعت توی روز برنامه رو باز بگذار بعد با DUMeter ببین چقدر ترافیک مصرف شده.

hermione
11-06-2012, 12:18
ویـــــــــــــــــــــــ رایش شد

S0R3N4
14-06-2012, 15:58
میشه لینک دانلود اون برنامه رو بهم بدی دوست خوبم؟؟؟

m.b.z
16-06-2012, 12:30
سلام
اخیرا با هزار بدبختی توی چند تا سایت تورنت عضو شدم.
ولی مشکلی که دارم اینه که سرعت آپلود من پایینه و در نتیجه RATION من
توی سایت به شدت افت کرده بعد از پرس و جو به من گفتن یا باید از SEEDBOX استفاده
کنم و یا از VPS.
از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن ، اگر منو راهنمایی کنن ممنون میشم.
در ضمن در این زمینه هیچ تجربه ای ندارم و صفره صفرم.

hermione
16-06-2012, 18:10
سلام
کنم و یا از VPS.

بله می تونید از vps یا سیدباکس استفاده کنید
اگه خیلی هم واجب نیست از همون ترکر های عمومی مثل isohunt و ... استفاده کنید که هزینه ای هم نداشته باشه

Masоud
17-06-2012, 13:07
سلام
کنم و یا از VPS.

تو ترکر های خصوصی ثبت نام کردید ؟

hami123456
17-06-2012, 14:34
وقتی از تورنت دانلود میکنی از حجم پهنای باندت کم میشه؟

hermione
17-06-2012, 16:45
وقتی از تورنت دانلود میکنی از حجم پهنای باندت کم میشه؟

بله 100% هم به ازای آپلود ( سید کردن ) هم دانلود حجم کم میشه

hamids68
17-06-2012, 20:34
مطالبتون جالب بود استفاده کردم

تو ویکی در باره تورنت نوشته تابحال 200 هزار نفر به علت دانلود فایلهای کپی رایت دار از تورنت تحت تعقیب قانونی قرار گرفتن.

hermione
17-06-2012, 23:14
مطالبتون جالب بود استفاده کردم

تو ویکی در باره تورنت نوشته تابحال 200 هزار نفر به علت دانلود فایلهای کپی رایت دار از تورنت تحت تعقیب قانونی قرار گرفتن.

این موضوع خیلی در موردش بحث شده
از جمله این تاپیک :

خلاصش اینکه وقتی ترکر عمومی هست سید نکنید و ماکسیموم آپلود روی 1 کیلوبایت بذارید .

hamids68
18-06-2012, 01:17
این موضوع خیلی در موردش بحث شده
از جمله این تاپیک :

خلاصش اینکه وقتی ترکر عمومی هست سید نکنید و ماکسیموم آپلود روی 1 کیلوبایت بذارید .

متوجه منظورت نشدم. من فقط بلدم دانلود کنم.من تازه فهمیدم ترکر خصوصی چیه... ممکنه کمی توضیح بدی یعنی چی سید نکنم
و همیشه باید تنظیم آپلود روی 1 کیلو بایت باشه و چطوری تنظیم میشه؟
من از utorrnet استفاده می کنم.

GHAGHALEELEE
18-06-2012, 03:58
متوجه منظورت نشدم. من فقط بلدم دانلود کنم.من تازه فهمیدم ترکر خصوصی چیه... ممکنه کمی توضیح بدی یعنی چی سید نکنم
و همیشه باید تنظیم آپلود روی 1 کیلو بایت باشه و چطوری تنظیم میشه؟
من از utorrnet استفاده می کنم.
دوست من شما اگه اپلود رو روی 1 بگذارید بعد از چند مگ دانلود سرعت دانلود شما به اندازه سرعت اپلود شما میشود و چون شما نهایت سرعت اپلود رو روی 1 گذاشتید سرعت دانلود شما هم نهایت 1 کیلوبایت خواهد شد.حالا خودتون محاسبه کنید یک فایل 1 گیگابایتی چند روز یا چند ماه باید با سرعت 1 کیلو دانلود کنه تا فایل رو کامل دریافت کنید.
در مورد سید هم از اونجایی که شما در طی دانلود کمتر اپلود ممکنه بکنید و یا ... برای اینکه ریت خودتون روی 1 نگه دارید و همچنین ارسال فایل کامل (100 درصد دانلود شده یا همون سید) برای تکمیل فایل دیگران میبایست فایل رو بعنوان یک سید برای دانلود دیگران در اختیار بگذارید.
تنظیمات محدودیت سرعت هم با کلیک راست روی ستون بالای اولین تورنت وارد شده به یوتورنت قابل دسترسی هست

hamids68
18-06-2012, 09:52
دوست من شما اگه اپلود رو روی 1 بگذارید بعد از چند مگ دانلود سرعت دانلود شما به اندازه سرعت اپلود شما میشود و چون شما نهایت سرعت اپلود رو روی 1 گذاشتید سرعت دانلود شما هم نهایت 1 کیلوبایت خواهد شد.حالا خودتون محاسبه کنید یک فایل 1 گیگابایتی چند روز یا چند ماه باید با سرعت 1 کیلو دانلود کنه تا فایل رو کامل دریافت کنید.
در مورد سید هم از اونجایی که شما در طی دانلود کمتر اپلود ممکنه بکنید و یا ... برای اینکه ریت خودتون روی 1 نگه دارید و همچنین ارسال فایل کامل (100 درصد دانلود شده یا همون سید) برای تکمیل فایل دیگران میبایست فایل رو بعنوان یک سید برای دانلود دیگران در اختیار بگذارید.
تنظیمات محدودیت سرعت هم با کلیک راست روی ستون بالای اولین تورنت وارد شده به یوتورنت قابل دسترسی هست
مرسی

من تا حالا 2 تا فایل دانلود کردم سومی هنوز 1% نشده. دو تای اولی رو پاک کردم.مخصوصا دومی که در حال seeding بود...

1- بعد از اینکه دانلود تموم شد نباید اونها رو از لیست remove کرد؟
2- اینکه در حال seeding بوده و من remove کردم خلاف قوانین تورنت هست ؟
3- اینکه شما نوشتی...ستون بالای اولین تورنت وارد شده... همانطور که گفتم اولین تورنت رو remove کردم...پس یعنی نمیشه تنظیم کرد ؟

hermione
18-06-2012, 10:58
مرسی

من تا حالا 2 تا فایل دانلود کردم سومی هنوز 1% نشده. دو تای اولی رو پاک کردم.مخصوصا دومی که در حال seeding بود...

1- بعد از اینکه دانلود تموم شد نباید اونها رو از لیست remove کرد؟
2- اینکه در حال seeding بوده و من remove کردم خلاف قوانین تورنت هست ؟
3- اینکه شما نوشتی...ستون بالای اولین تورنت وارد شده... همانطور که گفتم اولین تورنت رو remove کردم...پس یعنی نمیشه تنظیم کرد ؟

اگه از ترکر های عمومی استفاده می کنید نه خیر مشکلی نداره بعد از دانلود اون هارو از لیست حذف کنید ( که از حجم اینترنتتون کم نشه )
ولی توی ترکر های خصوصی باید ratio رو به نسبت 1:1 نگه دارید اگه 1 گیگ دانلود می کنید 1 گیگ باید آپلود کنید وگرنه شامل قانون hit 'n run میشید و اکانتتون بلاک میشه
ترکر های خصوصی اون هایی هستن که با دعوتنامه میشه توشون عضو شد .
عمومی ها هم که مثل isohunt ، thepiratebay و ...

GHAGHALEELEE
19-06-2012, 05:57

m.b.z
19-06-2012, 22:16
تو ترکر های خصوصی ثبت نام کردید ؟
سلام
بله تو 2 تا ترکر خصوصی موفق به ثبت نام شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکیش BITHQ هست
------------

دوستان کسی آشنا برای خرید VPS سراغ داره؟

Mr. M.S.R
21-06-2012, 11:45
سلام
در فروم BTN یک تاپیک باز کردم برای قرار دادن ایران در لیست کشور ها! (می دونم مهم نیست! اما خوب بودنش بهتر از نبودشه! )
لطفا همایت کنید!
توی فروم Country not available in drop-list in edit profile را سرچ کنید!

hermione
22-06-2012, 10:57
خیلیا این موضوعو می دونن اما به هر حال
از ترکر های خصوصی ratioless غافل نشید، مناسبه برای ما ( که نمی تونیم آپلود زیادی داشته باشیم )

zofishel
22-06-2012, 17:33
سلامخدمت شما بهترین جایی که به نظر من می تونید وی پی اس بخرین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S0R3N4
26-06-2012, 02:25
سلام به همه
دوستان
چطور میشه تنظیم کرد که بعد از دانلود فایل تورنت متوقف شه و عمل Seed رو به طور اتوماتیک بعد از دانلود انجام نده؟؟؟؟؟

S0R3N4
26-06-2012, 02:28
راستی
آیا Seed کردن(یعنی اینکه آپلود رو Limit نکنیم و Unlimited باشه) سرعت دانلود و اینترنت ما رو پایین میاره؟؟؟
آیا پهنای باند رو خیلی اشغال میکنه؟؟؟یا پهنای باند دانلود و آپلود به هم مرتبط نیست؟؟؟

hermione
26-06-2012, 16:08
راستی
آیا Seed کردن(یعنی اینکه آپلود رو Limit نکنیم و Unlimited باشه) سرعت دانلود و اینترنت ما رو پایین میاره؟؟؟
آیا پهنای باند رو خیلی اشغال میکنه؟؟؟یا پهنای باند دانلود و آپلود به هم مرتبط نیست؟؟؟

شما آپلود رو لیمیت کن روی 1 کیلوبایت البته من از چند نفر شنیدم اگر آپلود لیمیت بشه روی سرعت دانلود هم تأثیر میذاره و اون رو هم پایین میاره اما من به همچین مشکلی برخورد نکردم .
از اون طرف هم اگه شما آپلود رو unlimited کنی مسلما یه قسمتی از پهنای باند برای آپلود اشغال میشه و روی دانلود تاثیر میذاره .

S0R3N4
26-06-2012, 16:18
چطور میشه تنظیم کرد که بعد از دانلود فایل تورنت متوقف شه و عمل Seed رو به طور اتوماتیک بعد از دانلود انجام نده؟؟؟؟؟

hermione
26-06-2012, 16:44

دوست عزیز اگه شما محدود کنی سرعت اپلود رو عمراَ دیگه آپلودی داشته باشی حالا می خواد 400 ساعت روی سید باشه تورنت ...
با این سرعت های کم شما سرعت آپلود هم نامحدود بذاری وقتی portforward نکرده باشی باز هم نمی تونی آپلود زیادی داشته باشی دیگه چه برسه به محدود کردن ...
با این حال من خودم اینکارو نکردم ولی به نظر میرسه باید این کار رو انجام بدی :
توی preferences
queueing
seeding goal <
minimum seed time (minutes) 1
when utorrent reaches the seeding goal <
limite upload rate to [0=stop] 0

/.,mnb
27-06-2012, 20:16
سلام.
مشکل بنده این هست که 90% موارد دانلود تورنت شروع نمیشه. (همون تورنت توی دانشگاه بعد از حدود 5 ثانیه شروع میشه)
با uTorrent و Flash Get و BitTorrent هم امتحان کردم.
(چندباری هم که شروع شده سرعت دانلود حدود 8kbps بوده.)

اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

Mr. M.S.R
29-06-2012, 13:11
سلام.
مشکل بنده این هست که 90% موارد دانلود تورنت شروع نمیشه. (همون تورنت توی دانشگاه بعد از حدود 5 ثانیه شروع میشه)
با uTorrent و Flash Get و BitTorrent هم امتحان کردم.
(چندباری هم که شروع شده سرعت دانلود حدود 8kbps بوده.)

اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

ممکن است شرکتی که ازش اینترنت تهیه کرده اید تورنت را محدود کرده!

Abolfazl3007
29-06-2012, 15:46
یه سوال وحشتناک نوب !! :

فرق ترکر خصوصی با ترکر عمومی چیه ؟

Mr. M.S.R
29-06-2012, 16:27
یه سوال وحشتناک نوب !! :

فرق ترکر خصوصی با ترکر عمومی چیه ؟

سرچ کنید توی انجمن وگوگل!

vahid827
03-07-2012, 23:35
با سلام خدمت دوستان و استادان گرامی

دوستان من اکثر اوقات سرگرمیم دانلود فیلم از تورنته برای همین هم توی خونه هم سر کار کامپیوترهام در حال دانلود هستند . چند روز پیش اینترنت سر کارم کامل و برای همیشه ( بنا به دلایل امنیتی شبکه ) قطع شد و چند تا از فیلمهام بالای 80 90 درصد استپ شدند . میخواستم بدونم چه راهی وجود داره که بشه اون فیلمهای نصفه رو به کامپیوتر خونه منتقل کنم تا مابقی فیلمها رو دانلود کنم البته لازم به ذکره که نرم افزار دانلودم توی 2 تا سیستمم , بیت تورنته . ممنون میشم اگه کسی بتونه دقیقا بگه چیکار باید بکنم:11:

hermione
04-07-2012, 00:19
فایل هایی که تاحالا دانلود شدن + فایل .torrent رو به کامپیوتر جدید منتقل کن
فایل هایی که ناقص دانلود شده رو به پوشه ای که توی کامپیوتر جدید مقصد دانلود فایل های تورنت هست منتقل کن
فایل .torrent اجرا کن یه کمی که گذشت از دانلودش stop کن
کلیک راست بزن force re-check رو انتخاب کن
همین . اگه مشکلی داشتی بگو همینجا

*Forgotten*
05-07-2012, 21:36
دوستان من نمتوتم از تورنت با برنامه هایی مثل بیت تورنت دانلود کنم

کسی در این زمینه اطلاع داره؟؟؟

Mr. M.S.R
20-07-2012, 12:32
سلام
همان طور که اطلاع دارید برای حفظ ratio در سایت های تورنت خصوصی نیاز به سیدباکس هست!
می خواستم از دوستانی که سیدباکس دارن یا می خواهند سید باکس تهیه کنند یک پیام خصوصی به من بفرسند!
می خواهم بایکی از شرکت های ایرانی وارد مذاکره بشم تا بتونیم همه ما سیدباکس با کیفیت خوب و هزینه مناسب داشته باشیم.
به نظر من یک سید باکس خوب به این موارد نیاز داره:
-- داشتن هارد با حجم مناسب (فکر کنم در حدود 100 گیگ)
-- داشتن پورت مناسب (سرعت اینترنت بالا حداقل 100 مگابیت بر ثانیه برای ارسال و دریافت)
-- داشتن ترافیک مناسب ( برای کار تورنت اگر ترافیک سیدباکس نا محدود باشه خیلی خوبه اما اگر ترافیک نا محدود باشه می تونه روی کیفیت هارد و سرور ها تاثیر بگذاره! برای همین باید به یک ترافیک معقول فکر کنیم! مثلا حداقل ماهی 1 ترابایت! )
-- رم (در حدود 512 مگ کافی است اما اگر پورت بیشتری داشته باشید برای استفاده از حداکثر سرعت نیاز به رم بیشتری هم دارید! در کل رم بیشتر = سرعت بیشتر در کارکرد سیستم! )
-- سی پی یو ( یک هسته از یک سی پی برای کار تورنت کافیه. اگر بخوانه فایل rar و zip کنید هر چه سرعت سی پی یو بالاتر باشه سرعت این کار هم بالاتر میره! )

خوب توی پیام خصوصی مواردی زیر را ذکر کنید:
حجم هارد مورد نیاز
پورت مورد نیاز
ترافیک ماهیانه مورد نیاز
رم مورد نیاز
تعداد هسته سی پی یو
قیمتی که می خواهید برای این موارد به صورت ماهانه پرداخت کنید! ( لطفا با توجه به مواردی که در بالا ذکر کردید قیمت پیشنهادی خودتون را بگید! )
شما دوست دارید سید باکس خریداری کنید یا vps ؟ ( تعدادی از دوستان نظرشون اینه که اگر سرور مجازی خریداری کنند خیلی بهتره چون می تونند کارهای بیشتری با یک vps انجام دهند! خود من هم همین طور فکر می کنم! )

توجه!
سید باکس فقط برای سایت های تورنت خصوصی قابل استفاده است! در صورت استفاده از سایت های تورنت عمومی سرویس شما لغو و شما باید جریمه احتمالی را پرداخت کنید! (برای مستقیم کردن تورنت هایی که از سایت های عمومی است بهتره از سایت هایی مثل رپیدباز استفاده کنید! )
این موارد فقط یک نظر سنجی است! اگر با ان شرکت به توافق رسیدیم ادرس سایتشون را بهتون می دهم تا خودتون مستقیما ازشون خرید کنید!

اگر پیشنهادی در مورد موارد ذکر شده بود حتما منو در جریان بگذارید!

m.b.z
20-07-2012, 13:17
سلام
همان طور که اطلاع دارید برای حفظ ratio در سایت های تورنت خصوصی نیاز به سیدباکس هست!
می خواستم از دوستانی که سیدباکس دارن یا می خواهند سید باکس تهیه کنند یک پیام خصوصی به من بفرسند!
می خواهم بایکی از شرکت های ایرانی وارد مذاکره بشم تا بتونیم همه ما سیدباکس با کیفیت خوب و هزینه مناسب داشته باشیم.
-- داشتن پورت مناسب (سرعت اینترنت بالا حداقل 100 مگابیت بر ثانیه برای ارسال و دریافت)
-- داشتن ترافیک مناسب ( برای کار تورنت اگر ترافیک سیدباکس نا محدود باشه خیلی خوبه اما اگر ترافیک نا محدود باشه می تونه روی کیفیت هارد و سرور ها تاثیر بگذاره! برای همین باید به یک ترافیک معقول فکر کنیم! مثلا حداقل ماهی 1 ترابایت! )
-- رم (در حدود 512 مگ کافی است اما اگر پورت بیشتری داشته باشید برای استفاده از حداکثر سرعت نیاز به رم بیشتری هم دارید! در کل رم بیشتر = سرعت بیشتر در کارکرد سیستم! )
-- سی پی یو ( یک هسته از یک سی پی برای کار تورنت کافیه. اگر بخوانه فایل rar و zip کنید هر چه سرعت سی پی یو بالاتر باشه سرعت این کار هم بالاتر میره! )

حجم هارد مورد نیاز
پورت مورد نیاز
ترافیک ماهیانه مورد نیاز
رم مورد نیاز
تعداد هسته سی پی یو
قیمتی که می خواهید برای این موارد به صورت ماهانه پرداخت کنید! ( لطفا با توجه به مواردی که در بالا ذکر کردید قیمت پیشنهادی خودتون را بگید! )

توجه!
سید باکس فقط برای سایت های تورنت خصوصی قابل استفاده است! در صورت استفاده از سایت های تورنت عمومی سرویس شما لغو و شما باید جریمه احتمالی را پرداخت کنید! (برای مستقیم کردن تورنت هایی که از سایت های عمومی است بهتره از سایت هایی مثل رپیدباز استفاده کنید! )
این موارد فقط یک نظر سنجی است! اگر با ان شرکت به توافق رسیدیم ادرس سایتشون را بهتون می دهم تا خودتون مستقیما ازشون خرید کنید!
در شرایطی که نشه از سیدباکس استفاده کرد VPS میتونه انتخاب بعدی باشه.
ولی یک مقدار گرونتر درمیاد.

Mr. M.S.R
20-07-2012, 14:11
در شرایطی که نشه از سیدباکس استفاده کرد VPS میتونه انتخاب بعدی باشه.
ولی یک مقدار گرونتر درمیاد.

بله درسته!
اما زمانی که چندین نفر با هم برای خرید مراجعه کنند قابلیت این را پیدا می کنند که با قیمت بهتر و کیفیت مورد نظرشون ان سرویس را دریافت کنند!
من با توجه به شناخت نسبتا خوبی که از فروشندگان سرور و سرور مجازی و تورنت دارم پیش قدم شدم!
حالا اگر شما هم مایل به هم کاری هستید . موارد خواسته شده را برای من pm کنید!

Mr. M.S.R
22-07-2012, 09:52
پست قبلی ویرایش شد!

سلام

حجم هارد مورد نیاز
پورت مورد نیاز
ترافیک ماهیانه مورد نیاز
رم مورد نیاز
تعداد هسته سی پی یو
شما دوست دارید سید باکس خریداری کنید یا vps ؟ ( تعدادی از دوستان نظرشون اینه که اگر سرور مجازی خریداری کنند خیلی بهتره چون می تونند کارهای بیشتری با یک vps انجام دهند! خود من هم همین طور فکر می کنم! )

توجه!

oooiuuu
30-07-2012, 18:50
با سلام.میخواستم درباره برنامه میکرو تورنت توضیح بدین که خود فایل تورنت چگونه بوجود میاد .من با این برنامه کار کردم اما برام سواله که این فایل های تورنت که دانلود میکنیم قبلا چگونه بوجود امده واون اشخاصی که فایل های خود شون تو شبکه تورنت به اشتراک گذاشتن seed ها اینا بوجود آورنده فایل تورنت هستن .یعنی اگه منم بخوام میتونم یه فایلی از تو سیستم خودم تو این شبکه به اشتراک بزارم بعد دیگران اینو به صورت فایل تورنت دریافت کنن .یه کمی گیچ شدم .لطفا کامل راهنمایی کنید.

cuauhtemoc
01-08-2012, 10:03
demonoid چش شده؟
میگن مورد حمله DDoS قرار گرفته
کی دوباره فعالیتش رو شروع میکنه؟

behnmah66
02-08-2012, 10:26
thepiratebay چش شده؟ برا من بالا نمیاد

GHAGHALEELEE
02-08-2012, 11:39
thepiratebay چش شده؟ برا من بالا نمیاد

یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اولش اضافه کن حله.

Golbarg01
06-08-2012, 18:41
یک لینک تورنت سید و لیچش باید حداقل چند باشه تا بشه با سرعت مطلوب دانلودش کرد؟
مثلا با سرویس 256 باید سرعت دانلود بین 28 تا 33 باشه ولی من هر لینک تورنتی امتحان میکنم سرعت میانگین از 22 - 23 بالاتر نمیره

hermione
06-08-2012, 19:34
مثلا با سرویس 256 باید سرعت دانلود بین 28 تا 33 باشه ولی من هر لینک تورنتی امتحان میکنم سرعت میانگین از 22 - 23 بالاتر نمیره

در بهترین حالت هم تورنت 80% سرعت رو میده
اگه میخوای از حداکثر سرعت استفاده کنی مستقیمش کن و با idm دانلود کن .

Zaghan_13
07-08-2012, 00:20

بازم ماله شما خیلی خوبه.

دوستان تورنت باز من یه مشکلی دارم.
چندبار هم امتحان کردم ولی درست نشد.

من از برنامه ی utorrent استفاده میکنم و به تنظیماتش هم دست نمیزنم ..
چندتا لینک هم امتحان کردم ولی سرعت دانلود برای من زیر 5 kb/s ـست .. خونه ی پرش خیلی زور بزنه و شانس با من یار بشه سرعتش میشه 10 باز دوباره کم میشه درصورتی که سرعت من با IDM 30kb/s است.
چیکار کنم درست بشه؟
همون 22 هم راضیم(آخه مستقیم کردنش یه مشکل دیگست!).

لطفا کمکم کنین من کلی فایل میخوام که قدیمیه و خیلی سخت پیدا میشه ولی تورنت داره.

ممنون

cuauhtemoc
09-08-2012, 09:17
بازم ماله شما خیلی خوبه.

دوستان تورنت باز من یه مشکلی دارم.
چندبار هم امتحان کردم ولی درست نشد.

من از برنامه ی utorrent استفاده میکنم و به تنظیماتش هم دست نمیزنم ..
چندتا لینک هم امتحان کردم ولی سرعت دانلود برای من زیر 5 kb/s ـست .. خونه ی پرش خیلی زور بزنه و شانس با من یار بشه سرعتش میشه 10 باز دوباره کم میشه درصورتی که سرعت من با IDM 30kb/s است.
چیکار کنم درست بشه؟
همون 22 هم راضیم(آخه مستقیم کردنش یه مشکل دیگست!).

لطفا کمکم کنین من کلی فایل میخوام که قدیمیه و خیلی سخت پیدا میشه ولی تورنت داره.

ممنون
تورنت هات رو بده برات دانلود کنم، فقط بیشتر از 20 گیگ نباشه
منتظرم

Zaghan_13
09-08-2012, 15:44
تورنت هات رو بده برات دانلود کنم، فقط بیشتر از 20 گیگ نباشه
منتظرم

خیلی ممنون
فقط شرمنده .. من زیاد وارد نیستم .. توی همین سایت thepiratebay سرچ کردم بازی bioshock رو.
دنال نسخه یکش هستم و اینها رو یه نگاه بندازین ببینین اگه مشکلی نداره دانلودش کنین:

bioshock 1

bioshock 2

بازم ممنون

cuauhtemoc
10-08-2012, 10:16
خیلی ممنون
فقط شرمنده .. من زیاد وارد نیستم .. توی همین سایت thepiratebay سرچ کردم بازی bioshock رو.
دنال نسخه یکش هستم و اینها رو یه نگاه بندازین ببینین اگه مشکلی نداره دانلودش کنین:

bioshock 1

bioshock 2

بازم ممنون

مشکلی از نظر دانلودشون نیست فقط اینا سید خیلی کم دارن و ممکنه کمی طول بکشه

Zaghan_13
10-08-2012, 13:18
مشکلی از نظر دانلودشون نیست فقط اینا سید خیلی کم دارن و ممکنه کمی طول بکشه

اینها چطورن؟:

bioshock

bioshock 2

sansa
10-08-2012, 13:28
سلام

من نمیدونم تورنت چشیه اما تو رو خدا تو رو خدا برام زحمت مستقیم کردن این فیلم سفر 2 رو بکشید.

نمیدونم چجوری لینک بدم فقط این فایل تورنت تو این سایته

b ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cuauhtemoc
10-08-2012, 17:23
اینها چطورن؟:

bioshock

bioshock 2

اینا خوبن
تورنت اولی 229 تا سید و دومی 121 سید داره و دانلودشون کاری نداره
فقط مدتی طول میکشه چون اینترنت پرسرعتی که دستم هست تو محل کارمه و فعلا تو تعطیلات تابستونی هستیم تا 31 مرداد، بعد این تاریخ میرم تو فاز دانلودش و بعد دانلود براتون میفرستم

sakoray
13-08-2012, 12:33
Hum Kisi se Kum Nahi 2002
ببخشید من برای این فیلم یه فایل تورنت پیدا کردم اما نمی دونم چطور باید دانلودش کنم این خیلی دنبالش گشتم اما پیداش نکردم

cuauhtemoc
13-08-2012, 12:48
اینها چطورن؟:

bioshock

bioshock 2
دانلودشون تموم شد

f.a.r.i.21
14-08-2012, 11:39
من میخوام یه فیلم 6.5 گیگی از تورنت دانلود کنم .

اینم لینکشه

برام مستقیمش کنید.

نیمدونم چه چیزشو برای مستقیم کردن به شما بدم . نمیشه با IDM دانلود کرد اینو یا فقط باید با نرم افزار دانلود تورنت دانلود کرد ؟

behnmah66
14-08-2012, 11:52
ترکر خصوصی speed.cd ثبت نامش بازه

p30world am
14-08-2012, 15:01
ترکر خصوصی speed.cd ثبت نامش بازه

اين تركر بزرگترين مرجع دانلود ريپ هاي aXXo هستش.هر ريپ 700 مگي كه بخواهيد،داره.

Zaghan_13
15-08-2012, 23:29
دانلودشون تموم شد

خب خیلی ممنون
من فقط قسمت یکش رو میخوام(قسمت دومش رو لینک پیدا کردم)
حالا چطوری میتونم دانلودشون کنم؟
الآن دقیقا باید چیکار کنم دوست عزیز؟

بازم ممنون

cuauhtemoc
16-08-2012, 10:39
خب خیلی ممنون
من فقط قسمت یکش رو میخوام(قسمت دومش رو لینک پیدا کردم)
حالا چطوری میتونم دانلودشون کنم؟
الآن دقیقا باید چیکار کنم دوست عزیز؟

بازم ممنون
هم قسمت یک و هم قسمت دو رو دانلود کردم
آدرس بده برات بفرستم

behnmah66
16-08-2012, 16:11
من هر چی گشتم از برخی ریلیز ها نسخه 1080*1920 پیدا نکردم یعنی نسخه CHD که 1080 و 720 بیرون میده در مورد The Hunger Games با کیفیت 800*1920 بیرون داده همچنین Wiki
یعنی نسخه اصلی با همین رزلوشین هست ؟
رلیز های HD MA که بلوری اورجینال میزاره هم همین کیفیت را داره ؟ The Hunger Games 2012 BluRay 1080p DTS-HD MA

Mr. M.S.R
21-08-2012, 14:13
سلام
لطفا یک نفر ای پی سایت HDCorea را برای من ارسال کنه!‌البته بصورت پیام خصوصی!‌
سایتی که برای پیدا کردن ای پی بود برای من باز نمی شود.
خیلی ممنون

red fire
23-08-2012, 14:41
سلام
کسی از بچه ها دعوت نامه iptorrents داره بده به ما؟

amin7x
26-08-2012, 02:24
دوستان پر سرعت ترین ترکر خصوصی زو به من معرفی میکنید؟

alireza99.99
28-08-2012, 21:18
دوستان اگر امکان داره دو سه تا سایت تورنت برای دانلود فیلم بخصوص فیلمهای اچ دی به من معرفی کنید.البته رایگان

asklt
31-08-2012, 09:01
سلام ببخشید من یک سایت میخوام که جدید ترین نرم افزار ها رو همراه با کرک بزاره چند تایی پیدا کردم ولی قدیمی میزان میخوام که تا آپ شدن با کرک بزاره چی پیشنهاد میدید ؟

GHAGHALEELEE
31-08-2012, 14:08
دوستان اگر امکان داره دو سه تا سایت تورنت برای دانلود فیلم بخصوص فیلمهای اچ دی به من معرفی کنید.البته رایگان

این دو سایت تقریبا ریلیز با تمام کیفیتها رو داره.حتی اصل بلوری هم در مورد فیلم های معروف دیدم.

milad10
31-08-2012, 18:50
سلا من یه طرح نامحدود دارم با دانلود منجر سرعت پایدار 70 کیلوبایت دانلود درثانیه دارم
سرعت دانلودم در بهترین مواقع از تورنت 60 کیلو هست که در بیشتر مواقع هست45
حالا اگه بخوام یه اکانت لیچر تورنت بگیرم با چه سرعتی لیچ میکنه از سرورهای ایرانی؟کسانی که اکانت داشتند کمک کنند

milad10
01-09-2012, 09:52
در p30world کسی اکانت ندارد!؟

AC_POP
04-09-2012, 01:28
سلام بچه ها . 2 تا سوال داشتم :
1- اول اینکه برای افزایش سرعت دانلود راهی هست ؟ چون بعضی وقتها سرعتش خیلی پایینه ! واسه منی که سرعت دانلودم با IDM 55-65 هست اینجا بعضی وقتها بین 15-20 هست :41: برنامه utorrent acceleration tool موثره اصلا ؟ من که زدم هیچ فرقی ندیدم :|

2- میخوام دو تا فایل رو همزمان دانلود کنم . اما میخوام مثلا یه فایلی که واسم اهمیت بیشتری داره با سرعت بیشتری دانلود بشه . مثلا اگه ماکسیمم سرعت من 60 باشه ، میخوام فایل شماره 1 که مورد علاقه خودمه مثلا با سرعت 40 تا دانلود بشه و دومی هم با 20 تا ( در کل نسبت سرعت اولی به دومی بیشتر باشه ) . راهی هست ؟ چیکار باید بکنم ؟

italodance
04-09-2012, 12:40
سلام بچه ها . 2 تا سوال داشتم :
1- اول اینکه برای افزایش سرعت دانلود راهی هست ؟ چون بعضی وقتها سرعتش خیلی پایینه ! واسه منی که سرعت دانلودم با IDM 55-65 هست اینجا بعضی وقتها بین 15-20 هست :41: برنامه utorrent acceleration tool موثره اصلا ؟ من که زدم هیچ فرقی ندیدم :|

2- میخوام دو تا فایل رو همزمان دانلود کنم . اما میخوام مثلا یه فایلی که واسم اهمیت بیشتری داره با سرعت بیشتری دانلود بشه . مثلا اگه ماکسیمم سرعت من 60 باشه ، میخوام فایل شماره 1 که مورد علاقه خودمه مثلا با سرعت 40 تا دانلود بشه و دومی هم با 20 تا ( در کل نسبت سرعت اولی به دومی بیشتر باشه ) . راهی هست ؟ چیکار باید بکنم ؟

1 سرعت چی؟ تورنتت ؟ به 2 عامل بستگی داره به ترتیب اولوویت:

1 پهنای باند سرور که اگر عمومی هست تعطیل اگر خصوصی هست عالی
2 تعداد سیدرها که باز اگر عمومی هست تعطیل اگر خصوصی هست عالی

نکته: تعداد سیدرها هر چه قدر بیشتر باشد ربط و معنی ای برای بهبود سرعت شما ندارد و این نکته در ایران و جهان اشتباه جا افتاده هر چی بیشتر = بهتر
خیر بستگی به اختصاص دادن پهنای باند اپلود سیدرها دارد که باز در خصوصی همیشه و به مراتب بهتر هست.

IDM هم من نمیدونم چقدر این دوستان ایرانی دوستش دارند تو عمرا اینقدر ندیدم خوش به حال شرکتش که نمیدونند تو ایران چقدر محبوبیت داره من خودم IDM ای نیستم و نیاز ندارم

ان برنامه هم fake هست

2 تو یوتورت روش right click کن توسط Allocation Bandwith سپس پهنای باندت رو بهشون بده

italodance
06-09-2012, 09:59
سلام

همکار شرکتم داره میخوای؟ میفروشه؟ 5 تا داره

p30world am
07-09-2012, 18:07
دوستان پر سرعت ترین ترکر خصوصی زو به من معرفی میکنید؟

تركرخاصي رو نميشه گفت.ولي SCC و F*N كه اكثر كاربرا سيدباكس دارن،جزء سريعترين ها هستن.

p30world am
07-09-2012, 18:13
سلام

اكانت و دعوتنامه براي فروش سراغ دارم.اگه خواستين،پ.خ بدين.

محمد92
07-09-2012, 20:12
من همیشه از the pirate هرچی میخواستم راحت دانلود میکردم سرعتم هم خوب بود با اون لینک های عادی
اما از وقتی این لینک های جدید مگننت رو گذاشته اصلا هیچی برای من دانلود نمیکنه
دوستان یه ترفندی یه راهی ؟

hermione
07-09-2012, 22:33
من همیشه از the pirate هرچی میخواستم راحت دانلود میکردم سرعتم هم خوب بود با اون لینک های عادی
اما از وقتی این لینک های جدید مگننت رو گذاشته اصلا هیچی برای من دانلود نمیکنه
دوستان یه ترفندی یه راهی ؟

cuauhtemoc
14-09-2012, 09:19
هم قسمت یک و هم قسمت دو رو دانلود کردم
آدرس بده برات بفرستم
دوست عزیز بدلیل عدم پاسخگوئی از طرف شما اون 13.5 گیگی که براتون دانلود کردم پاک شد
موفق باشید

Greedy
16-09-2012, 18:34
سلام
بهترین سایت تورنت کدومه ؟
من این سایت خیلی خوشم میاد ازش مثلا فرمت ها رو خودش جدا میکنه راحت تر میشه دسترسی داشت :
از این بهتر هم هست ؟

GHAGHALEELEE
16-09-2012, 19:43
سلام
من این سایت خیلی خوشم میاد ازش مثلا فرمت ها رو خودش جدا میکنه راحت تر میشه دسترسی داشت :
از این بهتر هم هست ؟

hermione
16-09-2012, 20:23
سلام
از این بهتر هم هست ؟

سایت های خوبشو معرفی کردن دوستمون
ولی این یکی هم جالبه برای فیلم :

البته لینک مگنت میده
با اون سایتی که توی پست قبلیم همین تاپیک گذاشتم تبدیل میشه کرد به .torrrent

piuma
19-09-2012, 14:36
سلام دوستان ، شايد قبلا به اين سوال جواب داده شدده باشه اما خب سرچ كردن 395 صفحه كار خيلي سختيه! من فايل تورنتي كه روزانه مثلا 100 ديگه آخر سرعتشه رو شبانه با azerus با سرعت 40 و با utorrent با سرعت 20 ميتونم بگيرم و عملا ديگه قيد اون دانلود رو ميزنم.در حالي كه با لينك مستقيم ميشه از 120 تا 200 دانلود داشت! روزانه تا 200 كه آخر سرعت سرويسمه ميتونم از تورنت بگيرم اما مشكلم باشبانه هست .

m.b.z
19-09-2012, 14:53
سلام دوستان ، شايد قبلا به اين سوال جواب داده شدده باشه اما خب سرچ كردن 395 صفحه كار خيلي سختيه! من فايل تورنتي كه روزانه مثلا 100 ديگه آخر سرعتشه رو شبانه با azerus با سرعت 40 و با utorrent با سرعت 20 ميتونم بگيرم و عملا ديگه قيد اون دانلود رو ميزنم.در حالي كه با لينك مستقيم ميشه از 120 تا 200 دانلود داشت! روزانه تا 200 كه آخر سرعت سرويسمه ميتونم از تورنت بگيرم اما مشكلم باشبانه هست .
احتمال داره که تو تایم شبانه تورنت رو برای شما میبندن یا سرعتش رو کم میکنن.
البته الان همه کسایی که ADSL دارن به شدت با تایم شبانه مشکل دارن.
حتی لینک مستقیم هم تو تایم شبانه نمیشه دانلود کرد.

piuma
19-09-2012, 15:47
احتمال داره که تو تایم شبانه تورنت رو برای شما میبندن یا سرعتش رو کم میکنن.
البته الان همه کسایی که ADSL دارن به شدت با تایم شبانه مشکل دارن.
حتی لینک مستقیم هم تو تایم شبانه نمیشه دانلود کرد.

فكر نكنم ، آخه پارس آنلاين داشتم همين مشكل بود الان با مخابرات هم همين مشكل رو دارم. اما بايد يه راهي واسه افزايش سرعت باشه! مثلا با azerus ميشه بيشتر از utorrent دانلود داشت.

hermione
19-09-2012, 23:12
فكر نكنم ، آخه پارس آنلاين داشتم همين مشكل بود الان با مخابرات هم همين مشكل رو دارم. اما بايد يه راهي واسه افزايش سرعت باشه! مثلا با azerus ميشه بيشتر از utorrent دانلود داشت.

2 تا موضوع هست
یکی اینکه تورنت در بهترین حالت هم ( بیشترین سیدر ) 80 درصد سرعت دانلود با لینک مستقیم رو میده
و isp ها هم به خاطر دانلود رایگان شبانه و هم به خاطر ترافیک بالای دانلود !!!! سرعت خیلی کمتر از روزا هست
به هر حال می تونید بهترین تنظیمات utorrent سرچ کنید شاید بهتر شد

mansell
20-09-2012, 02:31
سلام دوستان

سایت خوبی برای مستقیم کردن فایلهای تورنت سراغ دارین؟از Mul اکانت گرفتم اصلا نشد دانلود کنم پشتیبانیش هم که اصلا جواب نمیده!!!!

سپاس

p30world am
20-09-2012, 08:10
سلام دوستان

سایت خوبی برای مستقیم کردن فایلهای تورنت سراغ دارین؟از Mul اکانت گرفتم اصلا نشد دانلود کنم پشتیبانیش هم که اصلا جواب نمیده!!!!

سپاس

صفحه اول و دوم همین انجمن رو نگاه کنید.یه تعداد سایت معرفی شده که رایگان هستن.شاید کارتون راه بیفته.

p30world am
20-09-2012, 08:32
تورنت در بهترین حالت هم ( بیشترین سیدر ) 80 درصد سرعت دانلود با لینک مستقیم رو میده

درتورنت های عمومی شاید صادق باشه.ولی در بعضی ترکرهای خصوصی حتی یک سیدر هم میتونه باعث بشه شما با حداکثرسرعت دانلود داشته باشید.مثلأ تو ترکر اف تی ان بایک سیدر سرعت دانلود ‏4‏ الی ‏5‏ مگ درثانیه ‏‏ هم بوده.

italodance
20-09-2012, 10:13
درتورنت های عمومی شاید صادق باشه.ولی در بعضی ترکرهای خصوصی حتی یک سیدر هم میتونه باعث بشه شما با حداکثرسرعت دانلود داشته باشید.مثلأ تو ترکر اف تی ان بایک سیدر سرعت دانلود ‏4‏ الی ‏5‏ مگ درثانیه ‏‏ هم بوده.

بله شما درست میگید خوشحالم میبینم تو ایران کسی از سرور و پهنای باند اطلاعات داره :12:

hermione
20-09-2012, 10:55

بله منم میدونم که در ترکر های خصوصی نیازی به تعداد سیدر خیلی بالا نیست چون خیلی ها سیدباکس دارن . اصلا بحث من چیزه دیگه ای بود
در بهترین حالت تورنت ( چه ترکر عمومی چه خصوصی ) از حداکثر سرعت دانلودم با لینک مستقیم که 130KB/sکمتره
من از TL یا IPT هم که استفاده می کنم همینطوره ( تقریبا سرعت 110KB/s هست )
ترکر عمومی مشکل سرعت به کنار، نوسانات خیلی بدی داره ممکنه ساعت ها سرعت روی 10 کیلوبایت بمونه

italodance
20-09-2012, 11:39
بله منم میدونم که در ترکر های خصوصی نیازی به تعداد سیدر خیلی بالا نیست چون خیلی ها سیدباکس دارن . اصلا بحث من چیزه دیگه ای بود
در بهترین حالت تورنت ( چه ترکر عمومی چه خصوصی ) از حداکثر سرعت دانلودم با لینک مستقیم که 130KB/sکمتره
من از TL یا IPT هم که استفاده می کنم همینطوره ( تقریبا سرعت 110KB/s هست )
ترکر عمومی مشکل سرعت به کنار، نوسانات خیلی بدی داره ممکنه ساعت ها سرعت روی 10 کیلوبایت بمونه

شما میتونی سرور اصلی را پیدا کنی و بقیه رو بلوک کنید تا سید نککند ان وقت سرعت پهنای باند سرور اصلی یا همون سید باکس سایت را چک کنید چون اگر ان جوری فکر میکنید معلوم هست که نوسان دارد

GHAGHALEELEE
20-09-2012, 12:16
بله شما درست میگید خوشحالم میبینم تو ایران کسی از سرور و پهنای باند اطلاعات داره :12:
راستش من خودم هیچی از سرور نمیدونم ولی تو همین فروم بارها به بچه هایی که میگفتند سید مون زیاده ولی سرعت پایین میگفتم که اصلا تعداد سید و لیچ مهم نیست مهم نسبت ارسال و دریافت هست.

TimeWarp
21-09-2012, 18:18
سلام
برای برای اولین بار اومدم و از نرم افزار میکرو تورنت استفاده کردم.کلا به غلط کردن افتادم. یه فایل 2.85 گیگابایت رو در حدود 28 ساعت طول کشید تا دانلود کنم. سرعت ارسال را محدود کردم به زیر 5 کیلوبایت ولی بازم سرعت دریافت از سرعت دانلودم با دانلود منجر پاین تر و پر نوسانه. سایت های لیچر برای فایل تورنت هم در ازای دریافت مبلغ زیاد حجم کمی در اختیار قرار میدن که برای تورنت اصلا به صرفه نیست اگه مشکلاتش سرورهاشون هم نادیده بگیریم.

دو تا سوال
1- آیا راه حلی برای بالا بردن سرعت دریافت در نرم افزار میکرو تورنت هست یا نرم افزار بهتری برای انجام دانلود وجود داره ( ترجیحا عین دانلود منجر به صورت چندپارته دانلود کنه )
2- بعد دانلود برای اینکه فایل مربوطه در سیستم ما خود به عنوان یک مرجع جهت دانلود قرار نگیره و در نتیجه از پهنای باند بنده نکاهه ، چه کار باید بکنم؟ ( چون اولین باره از تورنت به وسیله ی میکرو تورنت دانلود میکنم ، این سوال رو مطرح کردم )

با تشکر از پاسخگویی شما.

italodance
22-09-2012, 07:33
راستش من خودم هیچی از سرور نمیدونم ولی تو همین فروم بارها به بچه هایی که میگفتند سید مون زیاده ولی سرعت پایین میگفتم که اصلا تعداد سید و لیچ مهم نیست مهم نسبت ارسال و دریافت هست.

بخاطر گل روی شما یک اموزش تمیز از ipfilter براتون گیر اوردم:

همیشه بهتر از این روش تو ترکر های خصوصی استفاده کنید و از سرور اصلی و پهنای باند خود ان جهت سرعت کامل استفاده کنید و انسانها را بلوک کنید :31:

معمولا اولین سیدی که میبینید خود سرور اصلی هست که پرسرعت ظاهر میشه ولی باز اگر پیدا نکردید به من بگید تا راهنمایی تان بکنم

hadi500
06-10-2012, 12:21
سلام دوستان
لیچری ایرانی هست که از این سایت پشتیبانی کنه؟
یا راهی هست که لینک های این سایتو مسقیم کنم؟

S0R3N4
15-10-2012, 17:15
سلام به همگی

همونطور که در عکس زیر میبینید تعداد لینک های تورنتی که تو نویت دانلود من هستن بسیار زیاده...:sq_24:

حالا یه مشکلی هست...
یه وقتایی یه لینک تورنت رو اضافه میکنم به این لیست بلند بالا و میره به طور پیشفرض به انتهای لیست...
حالا راهی هست که نیاز نباشه من برای اینکه این لینک رو بیارم به ابتدای این صف طولانی نیازی به این بیش از 300 کلیلک کردن نباشه؟:sq_12:

یه سوال هم داشتم...
الان که این لینک های تورنت رو گذاشتم برای دانلود...احیانا بخوام یه چندتاشو انتقال بدم به یه کامپیوتر دیگه ام باید چکار کنم؟؟؟؟امکان داره؟؟؟من فایل اصلیشو ندارم...فقط تو برنامه Utorrent ثبت شدن و بدشم پاک کردمشون...

ممنونم از همگی...:sq_25:

Arash4484
15-10-2012, 17:48
حالا راهی هست که نیاز نباشه من برای اینکه این لینک رو بیارم به ابتدای این صف طولانی نیازی به این بیش از 300 کلیلک کردن نباشه؟
سلام، وقتی باکس Add new torrent در هنگام وارد کردن تورنت جدید ظاهر شد، تیک Add to top of queue رو یزنید.

الان که این لینک های تورنت رو گذاشتم برای دانلود...احیانا بخوام یه چندتاشو انتقال بدم به یه کامپیوتر دیگه ام باید چکار کنم؟؟؟؟امکان داره؟؟؟من فایل اصلیشو ندارم...فقط تو برنامه Utorrent ثبت شدن و بدشم پاک کردمشون...

در XPدر مسیر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ذخیره میشوند.
و در سون

S0R3N4
15-10-2012, 23:20
مرسی رفیق...
خیلی ممنونم بابت راهنمایی خوبت...
فقط یه چیزی
حالا که ما اون تیک رو هنگام وارد کردن لینک نزدیم و لینک تورنت ما رفته در انتهای لیست...در این مواقع چه جوری بیارمش بالا؟

S0R3N4
16-10-2012, 00:35
راستی دوستان
یه مشکلی که دارم با تورنت اینه که من یه لینک رو که تو نوبت دانلود؛حجم کل اون فایلی که قراره چند روزه دیگه دانلود شه هاردم رو پر میکنه...در حالی که هنوز اون فایل رو اصلا دریافت نکردم...
چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟؟

Arash4484
16-10-2012, 01:30
مرسی رفیق...
خیلی ممنونم بابت راهنمایی خوبت...
فقط یه چیزی
حالا که ما اون تیک رو هنگام وارد کردن لینک نزدیم و لینک تورنت ما رفته در انتهای لیست...در این مواقع چه جوری بیارمش بالا؟
Shift رو نگه دارید و Up رو بزنید ( برای برعکس این موضوع در صورت نیاز Down )

راستی دوستان
یه مشکلی که دارم با تورنت اینه که من یه لینک رو که تو نوبت دانلود؛حجم کل اون فایلی که قراره چند روزه دیگه دانلود شه هاردم رو پر میکنه...در حالی که هنوز اون فایل رو اصلا دریافت نکردم...
چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟؟
راه ساده اش اینه که بعد استاپ اون فایل رو دستی دیلیت کنید . موقع شروع دانلودش دوباره ساخته میشه.

S0R3N4
16-10-2012, 09:34
راه ساده اش اینه که بعد استاپ اون فایل رو دستی دیلیت کنید . موقع شروع دانلودش دوباره ساخته میشه.

منظورت اینه که از محلی که ذخیره شده پاک کنم یا اینکه از داخل برنامه باید پاک شه؟

چون من میذارم پشت سر هم دانلود بشن به ترتیب و دیگه بالا سرش نمیمون یه سوال دارم که یه وقت به مشکل بر نخورم...
من الان اون فایل هایی رو که گفتی Delet کردم از محل ذخیره....
وقتی نوبت به دانلود همون لینکی که محتویاتش از محل ذخیره اش پاک شده برسه؛هیچ پیغامی نمایش داده نمیشه که نیاز به تایید داشته باشه یا هیچ اتفاقی نمیوفته و عین بچه ی ادم دوباره اون محتویات رو میسازه؟؟؟
یعنی بدون دخالت من هم همه چی رو براهه؟

خیلی ممنونم بابت راهنمایی هات داداش گلم

Arash4484
16-10-2012, 11:44
تا جایی که من یادمه بله،الان میکروتورنت ندارم چک کنم و از برنامه دیگه ای استفاده میکنم. براحتی میتونی امتحان کنی... یکی از فایلهای که محتویاتش رو پاک کردی بزن شروع بشه اگر پیغامی که نیاز به دخالت کاربر داشته باشه نداد و شروع به دانلود کرد پس مشکلی نداره ....

oooiuuu
16-10-2012, 14:47
سلام. دوستان آدرس یه چند تا سایت تورنت بدون فیلتر میخوام .هر سایتی رفتم فیلتر شده.بیشتر برای فیلم های با کیفیت بلوری میخوام

M A S T 3 R
16-10-2012, 15:27
سلام به همگی
نمیدونم جاش اینجایه بپرسم یا نه
فایل هایی که از تورنت میگیرم بعضا rar هستند و پسورد دارن و داخل پوشه یه فایل تکست هست که نوشته برای گرفتن پسورد به سایت فلان بروید اونجا که میری چند تا لیست آفر میده که باید روشون کلیک کنی من روشون کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته!!!
این فایلا سرکاریه؟

Arash4484
16-10-2012, 18:04
سلام. دوستان آدرس یه چند تا سایت تورنت بدون فـیلتر میخوام .هر سایتی رفتم فیلتر شده.بیشتر برای فیلم های با کیفیت بلوری میخوام
سلام.خیلی از سایتهای تورنت مسدود با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز میشن مثل:

Download Torrents. Fast and Free Torrent Downloads - KickassTorrents ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The galaxy's most resilient BitTorrent site ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موتور سرچ در اکثر سایتهای تورنت عمومی با قابلیت دانلود iTorrentz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
btjunkie - the largest bittorrent search engine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و...

و با HTTP

موتور سرچ در اکثر سایتهای تورنت عمومی با قابلیت دانلود isoHunt › the BitTorrent & P2P search engine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Verified Torrent Downloads - LimeTorrents.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و....

سلام به همگی
نمیدونم جاش اینجایه بپرسم یا نه
فایل هایی که از تورنت میگیرم بعضا rar هستند و پسورد دارن و داخل پوشه یه فایل تکست هست که نوشته برای گرفتن پسورد به سایت فلان بروید اونجا که میری چند تا لیست آفر میده که باید روشون کلیک کنی من روشون کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته!!!
این فایلا سرکاریه؟
سلام.در 99% مواقع بله فیکه و سرکاری...یا انقدر زحمت داره که نمیرزه . ازدانلود تورنت زیپ شده علی الخصوص چندتکه و از همه بدتر پسورد دار تا جای ممکن خودداری کنید.

S0R3N4
18-10-2012, 17:07
سلام
خسته نباشيد
حقيقتش اينه که من شديدا مشکل دارم با دانلود تورنت
اينترنتی که دارم خیلی پر سرعته...
ولي موقع دانلود لينک هاي تورنت با برنامه ي uTorrent اصلا از توان کل پهناي باندم استفاده نميشه
حتي اگه Seed بالايي هم داشته باشه لينکاش اصلا اون طوری که باید دانلود کنه؛نمیکنه!!! (حتی یه وقتایی مجبور میشم بذارم 20 تا لینک تورنت همزمان دانلود شه تا شاید یه کمی بیشتر از پهنای باندم استفاده کنه و الکی هدر نره)
ولي وقتي با دانلود منيجرم از لينک هاي مستقيم و دايرکت استفاده ميکنم از توانايي کل پهناي باندم استفاده ميکنه (با برنامه ی IDM )
حالا ميخواستم ببينم که آيا سايتی هست که امکان ليچ کردن يا مستقيم کردن لينکهاي تورنت رو داشته باشه که بتونم با دانلود منيجرم دانلودشون کنم؟(یعنی کل پهنای باندم مورد استفاده قرار بگیره)
اگه هست میشه معرفی کنید و در مورد نحوه ي کارش توضيح بديد...؟مثلا اينکه مثل بقيه لينک هايي که توسط سايتهای لیچر مثل رپیدباز و رپیدپارس و ... مستقيم ميشه سرعت بالايي داره يا بستگي به سيدر هاي اون لينک تورنت داره؟
ممنونم ازتون

Pedram_IR
19-10-2012, 04:46
سلام
خسته نباشيد
حقيقتش اينه که من شديدا مشکل دارم با دانلود تورنت
اينترنتی که دارم خیلی پر سرعته...
ولي موقع دانلود لينک هاي تورنت با برنامه ي uTorrent اصلا از توان کل پهناي باندم استفاده نميشه
حتي اگه Seed بالايي هم داشته باشه لينکاش اصلا اون طوری که باید دانلود کنه؛نمیکنه!!! (حتی یه وقتایی مجبور میشم بذارم 20 تا لینک تورنت همزمان دانلود شه تا شاید یه کمی بیشتر از پهنای باندم استفاده کنه و الکی هدر نره)
ولي وقتي با دانلود منيجرم از لينک هاي مستقيم و دايرکت استفاده ميکنم از توانايي کل پهناي باندم استفاده ميکنه (با برنامه ی IDM )
حالا ميخواستم ببينم که آيا سايتی هست که امکان ليچ کردن يا مستقيم کردن لينکهاي تورنت رو داشته باشه که بتونم با دانلود منيجرم دانلودشون کنم؟(یعنی کل پهنای باندم مورد استفاده قرار بگیره)
اگه هست میشه معرفی کنید و در مورد نحوه ي کارش توضيح بديد...؟مثلا اينکه مثل بقيه لينک هايي که توسط سايتهای لیچر مثل رپیدباز و رپیدپارس و ... مستقيم ميشه سرعت بالايي داره يا بستگي به سيدر هاي اون لينک تورنت داره؟
ممنونم ازتون

من هم با utorrent مشکل داشتم ولی با Azureus از تمام پهنای باندم تونستم استفاده کنم( البته اگر فایلت، لیچر و سید خوبی داشته باشه)
شما هم امتحان کن و ببین اگر سرعتت بالا رفت یه لطفی بکن و اینجا نتیجه رو اطلاع بده.

S0R3N4
22-10-2012, 17:20
برنامه ی جالب و شیکی به نظر میاد...
خیلی باهاش ور نرفتم ببینم میتونم مثل uTorrent به راحتی باهاش ارتباط برقرار کنم یا نه ولی در کل در نگاه اول با کلاس تر از uTorrent به نظر میومد...
ولی در مورد سرعت دانلود من تفاوت زیاد محسوسی بین این 2 نرم افزار ندیدم راستش...
در نهایت با جفتش میتونم با سرعت 90-380 دانلود کنم که این خیلی کمتر از سرعت دانلود لینک های مستقیمم هستش با نرم افزار IDM

دوستان...
یه سوال خیلی مهم دارم
من برای دانلود فیلم های بلوری ریپ (BRRIP) بیشتر از سایت های Fenopy و The Pirate Bay و Movies.io دانلود میکنم...
ولی متاسفانه همیشه اون چیزی که باب دلم هست گیر نمیاد یا اگر هم گیر میاد Seed های خیلی زیادی نداره و با سرعت خیلی کمی دانلود میکنم (هرچی حجم فیلم بالاتر باشه تعداد Seed ها هم پایین تره)
دوستان تورنت بازم میگن که سایت های خصوصی تورنت این مشکل رو نداره و سرعت دانلود خیلی بهتر و ریپ های بهتر و با کیفیت تری هم گیرم میاد
حالا اول میخواستم معروف ترین سایت های خصوصی تورنت رو بهم معرفی کنید
و بعدش بگید عضو گیری این سایت ها چجوری دقیقا (البته میخوام رایگان باشه به علت دردسر هایی که خرید اکونت داره ازشون یا کریدت کارت ها)
من شنیدم این سایت ها ثبت نام در سایتشون غیر فعاله و فقط یه روزایی از سال هست که ثبت نام رو باز میکنن...آیا درسته دقیقا؟؟؟

hermione
22-10-2012, 18:46
خیلی باهاش ور نرفتم ببینم میتونم مثل uTorrent به راحتی باهاش ارتباط برقرار کنم یا نه ولی در کل در نگاه اول با کلاس تر از uTorrent به نظر میومد...
در نهایت با جفتش میتونم با سرعت 90-380 دانلود کنم که این خیلی کمتر از سرعت دانلود لینک های مستقیمم هستش با نرم افزار IDM

دوستان...
یه سوال خیلی مهم دارم
من برای دانلود فیلم های بلوری ریپ (BRRIP) بیشتر از سایت های Fenopy و The Pirate Bay و Movies.io دانلود میکنم...
ولی متاسفانه همیشه اون چیزی که باب دلم هست گیر نمیاد یا اگر هم گیر میاد Seed های خیلی زیادی نداره و با سرعت خیلی کمی دانلود میکنم (هرچی حجم فیلم بالاتر باشه تعداد Seed ها هم پایین تره)
دوستان تورنت بازم میگن که سایت های خصوصی تورنت این مشکل رو نداره و سرعت دانلود خیلی بهتر و ریپ های بهتر و با کیفیت تری هم گیرم میاد
و بعدش بگید عضو گیری این سایت ها چجوری دقیقا (البته میخوام رایگان باشه به علت دردسر هایی که خرید اکونت داره ازشون یا کریدت کارت ها)
من شنیدم این سایت ها ثبت نام در سایتشون غیر فعاله و فقط یه روزایی از سال هست که ثبت نام رو باز میکنن...آیا درسته دقیقا؟؟؟

این سایت هم امتحان کن

و اما ترکر های خصوصی
معروف زیاد داره باید دنبال اونی بگردی که قوانین سختگیرانه ای نداره ( حداقل برای شروع که نگه داشتن ratio و غیره رو تمرین کنی )
رایگان که همشون رایگانه اصلا خرید و فروش اکانتشون خلاف قوانینشونه
غیر معروف ها مثل اونایی که تازه شروع کردن ثبت نامشون بازه

فقط با دعوتنامه ( سایت های معروف )

IPT
TL
FL
SCC
اینا جز ترکر های عالی و درجه 1 هستن البته خیلی هستن خیلیاشونو من نمیشناسم .( برای من یکیش هم کافیه )

Greedy
22-10-2012, 19:02
این سایت هم امتحان کن

این سایت منم توصیه میکنم جدا از خوب ریپ کردن فیلم ها سید بالایی هم داره و من لینکشو میدم به سایت های لیچ تورنت تو 2 ثانیه لیچ میشه

p30world am
22-10-2012, 23:49

دوستان...
یه سوال خیلی مهم دارم

بهترین ترکر خصوصی فیلم،PTP‏ هست.که هرکیفیتی از هر فیلمی داره.
CHDBits+HDChina=PTP
هرگونه دعوتنامه،اکانت و یا اطلاعاتی ازترکرهای خصوصی فیلم و... خواستین،من درخدمتم.

zed2
23-10-2012, 12:43
خوب بالاخره زمان این رسیده که من نرم افزار تورنتم رو رسما عوض کنم...الان utorrent دارم ولی از نسخه 3 به بعد همش داره منو اذیت می کنه ( قبلا که همش مشکل سرعت پیدا می کردم ولی این نسخه اخر درست شده ولی تبلیغاتش داره اذیت می کنه ).

تا حالا اینهارو تست کردم ولی چندان نظرم رو جذب نکرده
Vuze همه چی می خوام داره ولی لایسنسش رو دوست ندارم ( پوزش - تجربه خوبی دیگر با لایسنس عوض شده ها و لایسنس ترکیبی ها ندارم - همین الانش با عوض شدن لایسنس utorrent کلی دردسر کشیدم.)
BitTorrent همان مشکل بالا
Shareaza هدف از ساختش رو نفهمیدم..............
qbittorrent منوش خیلی خلاصه و کنترل کردن تورنت توش جالب نیست ....عادم حالش گرفته می شه
deluge چندان از منوهاش خوشم نیومد ( مخصوصا بخاطر شکل اضافه کردن تورنت جدید - نمی دونم مشکل از این نسخه ای که من داشتم بود یا من نفهمیدم چجوری باها کار کنم )
Tixati با اینکه امکاناتش خوبه ولی طراحی قشنگی نداره و نتونست نظرم رو جذب کنه . ( گرچه بین بقیه تا الان بهتر ظاهر شده)
BitComet هم بخاطر لایسنسش رد شد (سری که درد نمی کنه رو چرا باید دستمال بست)
اگر کسی نرم افزار تورنت دیگر دارد بدهد که من چک کنم.

Pedram_IR
23-10-2012, 15:36
خوب بالاخره زمان این رسیده که من نرم افزار تورنتم رو رسما عوض کنم...الان utorrent دارم ولی از نسخه 3 به بعد همش داره منو اذیت می کنه ( قبلا که همش مشکل سرعت پیدا می کردم ولی این نسخه اخر درست شده ولی تبلیغاتش داره اذیت می کنه ).

Vuze همه چی می خوام داره ولی لایسنسش رو دوست ندارم ( پوزش - تجربه خوبی دیگر با لایسنس عوض شده ها و لایسنس ترکیبی ها ندارم - همین الانش با عوض شدن لایسنس utorrent کلی دردسر کشیدم.)
qbittorrent منوش خیلی خلاصه و کنترل کردن تورنت توش جالب نیست ....عادم حالش گرفته می شه
deluge چندان از منوهاش خوشم نیومد ( مخصوصا بخاطر شکل اضافه کردن تورنت جدید - نمی دونم مشکل از این نسخه ای که من داشتم بود یا من نفهمیدم چجوری باها کار کنم )
Tixati با اینکه امکاناتش خوبه ولی طراحی قشنگی نداره و نتونست نظرم رو جذب کنه . ( گرچه بین بقیه تا الان بهتر ظاهر شده)
ببخشید، این لایسنسش رو دوست ندارم، یعنی چی؟ منظورتون رو متوجه نشدم.

zed2
23-10-2012, 17:07
ببخشید، این لایسنسش رو دوست ندارم، یعنی چی؟ منظورتون رو متوجه نشدم.

Up to version 2.5.0.4, Azureus was distributed under the GNU General Public License (GPL); beginning with the version 3 distribution, the license presented upon installation changed. While it still states that the "Azureus Application" is available under the GPL, completing installation requires the user to agree to the terms of the "Vuze Platform," which include restrictions on use, reverse-engineering,[9] and sublicensing.[10] As with many similar licenses, the Azureus licence includes a prohibition on use of the software by people "under the age of 18."[11] Allegedly, the TOS only applies to the website, vuze.com, and not the software,[12] however the actual TOS include the application as part of the platforms.[13] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-12)

معلوم نیست دقیقا چی گذاشتن توش اخه - از این لایسنس های نصف نیمه که معلوم نیست چی توش هست زیاد خوشم نمی یاد . ادم نمی دونه چی برای خودشون حق می زارن .( برعکس لایسنس کپی رایت و gpl که فرم کلی یکی است و همه جا ادم سر راست است چی می گه)
لایسنس bittorrent هم با utorrent تغییر کرده و از GPL اول رفتن کپی رایت حالا هم لایسنسش معلوم نیست چیه ( utorrent هم مضخرف تر از ان جدیدا با ad ware شده داره می ره رو اعصاب من )

من تا حالا چند تا نرم افزار رو مجبور شدم تغییر بدم بخاطر لایسنس چون همشون بعد لایسنس یا اصلا درست کار نمی کنن یا لایسنس مشخص نیست توش چی هست دقیقا .
نمونه اش kmp که الان pot رو جانشین کردم یا همین utorrent

god12345
23-10-2012, 19:29
بهترین ترکر خصوصی فیلم،PTP‏ هست.که هرکیفیتی از هر فیلمی داره.
CHDBits+HDChina=PTP
هرگونه دعوتنامه،اکانت و یا اطلاعاتی ازترکرهای خصوصی فیلم و... خواستین،من درخدمتم.

اگه داری چند دعوتنامه توپ هر نوعی داری برام بفرست مخلصیم

GHAGHALEELEE
23-10-2012, 19:33
اگه داری چند دعوتنامه توپ هر نوعی داری برام بفرست مخلصیم
دوست عزیز در امضاء شون نوشتند که اکانتها رو می فروشند.

god12345
23-10-2012, 20:04
قیمت و ترکرها و شرایط لطفا
email:asadimirib@gmail.com
پیغام خصوصی فعلا نمیتونم

Mr. M.S.R
23-10-2012, 20:41

سلام
برای کار های عادی همون utorrent بهترینه! اما من به شما پیشنهاد می کنم از ورژن 2.0.4 استفاده کنید!
(در همه ترکر های خصوصی قابل استفاده است! تا ان جایی که من می دونم.)
می توانید از لینک زیر دانلودش کنید:

zed2
23-10-2012, 21:11
سلام
برای کار های عادی همون utorrent بهترینه! اما من به شما پیشنهاد می کنم از ورژن 2.0.4 استفاده کنید!
(در همه ترکر های خصوصی قابل استفاده است! تا ان جایی که من می دونم.)
می توانید از لینک زیر دانلودش کنید:

ناراحت نشی این حرفت باسه من عین این بود که بگی برو ازie5 استفاده کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من می خوام چیز های جدید یاد بگیرم ....نمی خوام تو قدیم بمونم.....
فعلا روی qbittorrent و Tixati کار می کنم ببینم کدوم رو بهتر جواب میده
Tribler رو هم گذاشتم باسه تست بعدی ببینم چجوری است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hermione
23-10-2012, 21:18
ناراحت نشی این حرفت باسه من عین این بود که بگی برو ازie5 استفاده کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فعلا روی qbittorrent و Tixati کار می کنم ببینم کدوم رو بهتر می تونم روش کار کنم
Tribler رو هم گذاشتم باسه تست بعدی ببینم چجوری است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نسخه پایدار ترین نسخه هست و در تمام ترکرا تایید شده
مگه از کلاینت تورنت چه ویژگی میخواید که این ورژن انجام نمیده ؟

cuauhtemoc
23-10-2012, 21:34
دوستان ترکر خصوصی برای کمیک میشناسید؟
تو عمومی ها قبلا دمونوید بود و هیچ مشکلی نبود و حالش رو می بردیم ولی الان تو عمومی ها تو TPB از همه بهتر کمیک سید میکنن ولی تعریفی نداره
:)

zed2
25-10-2012, 16:42

همه کارهایی که می خوام انجام می ده ولی بزار به این شکل سوال بپرسم ( مگه ویندوز xp بد بوده که 7 رو عرضه کردن؟؟؟؟؟ همه کارهایی که می خوایم رو انجام میده ...).....
من دوست دارم چیز های جدید رو استفاده کنم ..... مگه بده؟:31:

Tribler هم تست کردم ولی بدرد من نمی خوره. از این چند قابلیت های ترکیبی است که من از این جور چیزها خوشم نمی یاد.( اگر از این چیز ها می خواستم که دانلود منیجرم هم می تونست تورنت دانلود کنه ):27:

تست بعدی Transmission-Qt Win امید بهش زیاد دارم........

p30world am
25-10-2012, 17:58
همه کارهایی که می خوام انجام می ده ولی بزار به این شکل سوال بپرسم ( مگه ویندوز xp بد بوده که 7 رو عرضه کردن؟؟؟؟؟ همه کارهایی که می خوایم رو انجام میده ...).....

Tribler هم تست کردم ولی بدرد من نمی خوره. از این چند قابلیت های ترکیبی است که من از این جور چیزها خوشم نمی یاد.( اگر از این چیز ها می خواستم که دانلود منیجرم هم می تونست تورنت دانلود کنه ):27:

شما نرم افزار زیر رو تست کردید؟

zed2
25-10-2012, 18:22
شما نرم افزار زیر رو تست کردید؟

مرد مومن اسم نرم افزار هم موقع معرفی می زارن:sq_2:
این Xunlei است؟ اسمش رو شنیدم ولی هنوز باهاش کار نکردم
پ ن:
معرفی نرم افزار رو بخش نرم افزار بزار یا همینجا بگو که موازی کاری نشه

Mr. M.S.R
25-10-2012, 21:33
من می خوام چیز های جدید یاد بگیرم ....نمی خوام تو قدیم بمونم.....
فعلا روی qbittorrent و Tixati کار می کنم ببینم کدوم رو بهتر جواب میده
خوب شما گفتین با ورژن 3 مشکل دارید من هم راه حل را به شما گفتم!

صد در صد با شما موافقم! من توی یک سری از این ترکر ها عضوم و این ورژن 2.0.4 تا حالا منو نا امید نکرده! (یوزر : MrMSR یا MSR )

تست کردن تجربه ادم را بالا می بره و خیلی خوبه! اگر به نتیجه ای رسیدی به ما هم اطلاع بده.

mghaffari49
26-10-2012, 10:19
با وجود اینکه لینک‌ها سیدرهای زیادی دارن سرعت دانلود لینک‌های تورنت افتضاحه. چرا؟ نظری دارین؟

hermione
26-10-2012, 13:20
با وجود اینکه لینک‌ها سیدرهای زیادی دارن سرعت دانلود لینک‌های تورنت افتضاحه. چرا؟ نظری دارین؟

سرعت دانلود من با idm حدود 100 کیلوبایته
با تورنت سیدر زیاد 84-90 هم میرسه ولی از 75 پایین تر نمیاد .
کلاینت » utorrent 2

mghaffari49
27-10-2012, 17:51
سرعت دانلود من با idm حدود 100 کیلوبایته
با تورنت سیدر زیاد 84-90 هم میرسه ولی از 75 پایین تر نمیاد .
کلاینت » utorrent 2
نسخه 3.2 رو یعنی ول کنم برم رو 2 درست میشه؟ منطقی به نظر نمیاد آخه.

hermione
27-10-2012, 20:25
نسخه 3.2 رو یعنی ول کنم برم رو 2 درست میشه؟ منطقی به نظر نمیاد آخه.

نه منم این حرف رو نزدم ممکنه اشکال از اینترنت شما باشه ، در کل سرعت معمول تورنت رو گفتم .

zed2
28-10-2012, 15:40
Transmission-Qt رو هم تست کردم .
دانلود کننده خیلی جمع و جور و خوبیه و امکانات لازم رو داره ( گرچه شکل و پیدا کردن منو ها باسه کاربرای قدیمی utorrent فرق داره ) باسه کاربر مبتدی توصیه نمیشه ولی باسه کاربرای عادی و حرفه ای احتمالا نرم افزار خوبی است و احتمالا می تونه نظرشون رو جذب کنه.(من که از شکل نمایش اطلاعات تورنت در زمانی که می خوام خیلی خوشم امد )
البته من با qtorrent مقایسه کردم بنظرم امد که اگر قرار باشه باسه انتقال برای کاربرای Utorrent باشه qtorrent شانس بهتری داره چون شکل منوهاش به utorrent نزدیک تر است.(گرچه force start رو نداره - مورد بدرد بخوری است )همچنین شکل شمایل تنظیمات به utorrent نزدیکتر است و موقع راهنمایی اسونتر میشه راهنمایی کرد....فقط ضعفی که دیدم اینه که تنظیمات اولیه رو باسه سرعت و کانکشن و تعداد اتصالات رو باید خودمون دستی انجام بدیم ( بر عکس utorrent که باسه کاربر صفر کیلومتر اتومات انجام می ده ) که البته اینو میشه با یک راهنمای ساده تنظیمات پوشش داد بنطرم ( یا با راهنماهای اینگلیسی زبان که منتشر شده هم سریع میشه انجام داد )
من الان نظرم 70 درصد به سمت qtorrent است چون بنظرم باسه استفاده مبتدی ها اسونتر است، راهنمایی های utorrent هم با یکم اصلاح میشه تبدیل به راهنمایی qtorrent کرد ( بر عکس Transmission-Qt که باید از اول همه چی رو از صفر نوشت )

می گردم ببینم اگر نرم افزار دیگری که امکاناتش زیاد باشه پیدا می کنم یا نه در غیر این صورت احتمالا کوچ می کنم به qtorrent

پ ن:
تنظیمات معرفی تورنت جدید در qtorrent رو هم از تنظیمات اصلی درستش کردم.

behnmah66
29-10-2012, 18:27
سایت publichd.eu چند روزیه کار نمیکنه :sq_3:

GAmystyle
02-11-2012, 11:02
دوستان کسی ترکر خصوصی که حرفه ای موزیک رو دنبال کنه دعوتنامه داره ازش خریدارم!

p30world am
02-11-2012, 11:23
دوستان کسی ترکر خصوصی که حرفه ای موزیک رو دنبال کنه دعوتنامه داره ازش خریدارم!

ثبت نام کن.
ترکر بسیار خوبی واسه موزیک هست.موزیک ویدیو هم داره.

اگه دنبال موزیک های trance هستی،من ترکر trancetraffic دارم.که توی 8 سال اخیر فقط 2 بار ثبت نامش باز شده.خیلی کمیاب هست.
در زمینه های زیر خیلی جامع هست.

Albums - Dance Albums - Goa/Psy Albums - Hardcore Albums - Hardstyle Albums - House Albums - Other
Albums - Techno Albums - Trance Amateur Ambient/Chill/Lo-Fi Beat/Breaks Drum & Bass/Jungle
DVD/Video/Clips Electronic Livesets - Goa/Psy Livesets - Hardstyle Livesets - House Livesets - Other
Livesets - Techno Livesets - Trance Music Plugins/Apps/Misc Singles - Dance Singles - Goa/Psy Singles - Hardcore
Singles - Hardstyle Singles - House Singles - Other Singles - Techno Singles - Trance TranceTraffic Packs

GAmystyle
02-11-2012, 21:01
هر کی از این ترکرها دعوتنامه داره خریدارم
DeepBassNineWhat.cd
Waffles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

misagh1372
03-11-2012, 20:13
دوستان چندتا ترکر معروف هم خصوصی هم عمومی فقط برای فیلم و سریال معرفی کنید ممنون

Mr. M.S.R
03-11-2012, 21:46
دوستان چندتا ترکر معروف هم خصوصی هم عمومی فقط برای فیلم و سریال معرفی کنید ممنون

عمومی اشنایی ندارم اما خصوصی برای سریال BTN و TvT خوبن!
برای فیلم هم HD-torrents و Bit-hdtv و PTP خوبن!

misagh1372
07-11-2012, 20:05
دوستان کسی دعوتنامه SCC یا TVT رو داره می خوام ؟

mrmmnb
12-11-2012, 20:20
کدوم ترکر برا دانلود نرم افزار مخصوصا نرم افزار های کمیاب هستش؟

ArashMiniStar
12-11-2012, 20:35
سلام.دوستان راه حلی برای دانلود تورنت در سرور هایی که تورنت توسط دیتاسنتر غیر فعال شده هست؟؟

zed2
13-11-2012, 11:03
سلام.دوستان راه حلی برای دانلود تورنت در سرور هایی که تورنت توسط دیتاسنتر غیر فعال شده هست؟؟

تمام راه حل هایی که می گم به این شرطه که پورت هات باز باشه
راه ساده اش مجبور کردن نرم افزار در استفاده از رمز نگاری داخل خود نرم افزار تورنته ... اگر سرعت ارتباطات رمز نگاری شده رو محدود نکرده باشن می شه از این روش استفاده کرد ( ضعف اش اینکه که بخشی از سرعتت صرف کد های رمز شده میشه )
راه دیگرش استفاده از کانکشن های کره پی ان خاص است که در ان پورت هارو باز گذاشتن و امکان استفاده از نرم افزار های شیرینگ رو فراهم می کنن... (معمولا قیمتشون بیشتر از قیمت اشتراک های معمولی است .)

من رسما از utorrent کوچ کردم به qtorrent