PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hard Reset

marmolak kocholo
02-08-2011, 22:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Flying Wild Hog
ناشر : Uknown(!)
موتور : Road Hog
پلتفرم : (Microsoft Windows (PC
تاریخ انتشار : September 2011
سبک : Sci-Fi First-Person Shooter
مدها : Single-player
رده بندی سنی : PEGI: 18

Hard Reset - Preview

ممکنه به تازگی خبر از یک عنوان انحصاری که به زودی قرار است برای رایانه های شخصی منتشر شود رو شنیده باشید! این عنوان که محصول تیمی 30 نفره است Hard Reset نام داره و سبکش اول شخص شوتر تخیلی است. تیم سازنده این بازی همون طور که گفته شد، گروهی سی و چند نفره هستند که بیشتر اعضاشون برگرفته از تیم های بزرگ هست! تعدادی از اون ها از CD Projekt که بازی درخشانی چون Witcher 2 رو ساختن، تعدادی دیگه از تیم People Can Fly که بازی موفق Bulletstorm رو به جا گذاشتن و و...
در مورد تاریخ انتشار بازی هم گفته شده سپتامبر خواهد بود که جای تعجب داره و در ادامه در موردش صحبت خواهد شد.
برای آشنایی بیشتر با بازی و سازنده هاش مصاحبه گیم اسپات با آقای میشل شاستاگ مدیر عامل سازنده این بازی یعنی Flying Wild Hog رو براتون میزام...

GameSpot: ما متوجه شدیم Hard Reset یک عنوان انحصاری برای PC خواهد بود! چرا شما این تصمیم رو گرفتید؟ فکر می کنید با ارائه بازی انحصاری برای PC به چه دستاوردهایی میرسید !؟
Michal Szustak: همیشه برای استدیوهای تازه تاسیس خوبه که بازی رو روی یک پلتفرم ارائه بدن یکی دیگه از دلایلش این بود که می خواستیم واقعا تکنولوژی که داریم رو ازش استفاده کنیم و به نمایش بزاریم! انجین و موتور بازی سازی ما با یک ایده و برای ساخت یک بازی اول شخص شوتر به همراه فیزیک و تخریب پذیری زیاد همرا با گرافیک خیره کننده و 100 البته بهینه سازی برای هرچه بهتر ارائه دادن کار ساخته شد! خیلی از بازی ها برای PC منتشر می شن که در واقع از روی کنسول ها پورت شدن ولی ما هممون می دونیم و آگاهیم که قدرت کنسول های این نسل برابر PCهای 4 یا 5 سال پیشه. ( :
اگه واقعا یک سازنده قصد داره یک بازی با گرافیک خوب رو به بازیبازها ارائه بده، بهترین و ساده ترین کار توسعه بازی روی PCها هست، ما قصد داریم دقیقا در زمانی که بازی ها دارای داستان بسیار خطی رو ریل مانندی هستن و محیط هاشون هم تا جای ممکن محدود شده بازی رو بسازیم برای برای PC بازی های قدیمی، درست مانند Doomها، Painkillerها و Quakeهای فراموش شده...

GS: زمان انتشار بازی رو سپتامبر همین سال اعلام کردید! از زمانی که اخبار این بازی رو دادید تا انتشار بازی وقت زیادی نمونده!! شما از کی داشتید بازی رو می ساختید!؟ چرا تازه الان بازی رو رونمایی کردید!؟
MS: ما در واقع ساخت بازی رو از سال 2009 آغاز کردیم پس میشه 2 سال! حالا چرا انقدر طول کشید رونمایی این بازی!؟ ما این رو می دونیم که بازیبازها هیچ علاقه ای به 2، 3 سال هایپ ندارن و نمی خوان با توجه به تبلیغات پی در پی سایت ها انتظار بکشن چون این کار واقعا اذیتشون می کنه! و بعد از 3 سال صبر کردن و کلی اطلاعات منتشر شده از بازی خبر میاد که بازی 6 ماه تاخیر خورده!!! بعد از 6 ماه انتظار کشیدن هم 2 ماه دیگه...! شخصاً از این حرکت متنفرم، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم بازی رو وقتی رونمایی کنیم که واقعا آمادست، بدون هیچ تعویقی! ما می خوایم بازیبازها به ما اعتماد کنن و ما هم بیشترین سعیمون رو می کنیم تا یک بازی خوب در آینده تحویل بدیم.

تو این بازی شما جونتون خودکار پر نمیشه!

GS: چه چیزهایی رو می تونید از داستان بازی به ما بگید! ما می دونیم که اتفاقات بازی واقع در آینده هست و مطمئناً مارو یاد فیلم هایی از این قبیل مثل Blade Runner میندازه!
MS: بله!! Blade Runner یکی از چیزهایی هست ه ما برای ساختن بازی از اون الهام گرفتیم! یکی از نکاتی که تو cyberpunk که من واقعا اونو دوست دارم اینه که قهرمان بودن نیازی به نجات کل دنیا نداره! بلکه قهرمان به کسی گفته میشه که از دنیای تحت سلطه ای که توسط رژیم های استبدادگر یا شرکت های بزرگ ساخته شده، بتونه خودشو نجات بده! پس ضمینه داستان بازی ما هم درست همینه! شما قرار نیست کل دنیا یا نسل انسان رو نجات بدید، شما فقط قراره بفهمید که چه اتفاقاتی قراره بیفته و نجات پیدا کنید! پس ما یه قهرمان داریم! اونم Fletcher بزرگ(!) یک سرباز افتخارآمیز در یک شرکت ـه و بعد از طی نمودن ماموریت های عادی متوجه میشه که نمی تونه دوست و دشمن رو از هم تشخیص بده و راه خودشو انتخاب کنه. این یک داستان عادیه ولی اضافه کنم که Fletcher سعی داره اختلالات روحی خودشو مخفی کنه..... و کلی سوپرایزهایی که قرار اتفاق بیفته(!)

GS:ا Hard Reset چه نوع بازی ای هست!؟ مثل سری بازی های فارکرای به صورت اوپن ورلد هست یا یه چیزی خطی تر، مثل سری بازی های Modern Warfare !؟
MS:ا Hard Reset مطمئناً مثل سری فارکرای یک شوتر اوپن ورلد به اون شکل نیست ولی یک شوتر ریلی و خطی مثل سری Modern Warfare هم نیست. میشه گفت یه چیزی شبیه به شوترهای قدیمی مثل Doom هست طوری که شما باید مراحل رو برای بدست آوردن کلید بگردید تا راز و رمز رو بفهمید! و این بعضی اوقات واقعا شمارو واقعا درگیر میکنه...

GS: تو تیزری که نشون داده شد شخصیت اول بازی با یک چشم هوشمند تجهیز شده بود! اون چه نوع دستگاهی هست!؟
MS: این چشم یکی از آپشن های جذاب ما تو بازی هست و همچنین برای بعضی از اسلحه ها هم کاربرد خواهد داشت، نمی خوام زیاد وارد جزئیات بشم ولی اینم بگم که شما قادر هستید تا افزودنی هایی به اسلحه هاتون اضافه کنید و با اون Flecher رو قوی تر کنید...

در هارد رست شما باید جستجو کنید...

GS: در مورد گیم پلی، با توجه به شات هایی که از بازی منتشر کردید چی می تونید به ما بگید!؟ این آیکون ها و نوارهای متفاوت قراره چه کاری برای ما بکنن!؟
MS: همون طور که می دونید ما تو بازی، بازسازی خودکار جون رو نداریم! پست یکی از نوارهایی که روی صفحه هست برای نمایش میزان جون ـه. همچنین ما یک نوار هم برای زره (شیلد) داریم، یک نوار مختص استامینا برای، سرعت، انرژی و مهمات سلاخ ها هست، و البته Nano !! نانو در بازی واحدی هست که شما به وسیله اون می تونید سلاح های جدید بخرید و یا سلاح هاتون رو آپگرید کنید.

GS: با توجه به این که معلوم شده بازی انحصاری PC خواهد بود، برای اجرای این بازی باید سیستم فضایی(!) داشت یا می تونه رو بیشتر سیستم ها کارایی منصفانه ای رو بده!؟
MS: ما به زودی سیستم مورد نیاز رو منتشر می کنیم، و مطمئنیم شما سوپرایز خواهید شد! ما چندین برنامه نویس خوب برای انجین داریم و می تونم این قول رو بهتون بدم که PCهای 5 سال پیش هم می تونن Hard Reset رو با جزئیات کافی اجرا کنن! ولی اگه یک سیستم گیمینگ خوبی دارید مطمئناً تجربه ای بسیار متفاوت خواهید داشت...

GS: منابع شما برای الهام گیری ساخت Hard Reset چی بوده، هم برای گیم پلی و هم برای داستان؟
MS:اA lone hero lost in a dark و futuristic city ... من می تونم کلی کتاب یا فیلم در این باره برای شما لیست کنم!William Gibson, Neal Stephenson و Philip K. Dick... ما عاشق همه اینا هستیم! در رابطه با گیم پلی، ما می خواستیم یک بازی رو بسازیم که شما دشمن های شیطانی رو در اون از بین ببرید همراه با محیط ها و فضاهای عالی، نه فقط استفاده از سلاح های جالب، کلی آبکت تخریب پذیر مثل ماشین ها یا بشکه ها که شما می تونید اونهارو بترکونید تا به دشمن هاتون آسیب بزنید و هم چنین یک سیستم الکتریکی دیدنی!! برای مثال با انهدام دستگاه پرداخت پول تمام دشمن های اون نزدیک از طریق الکتریسیته آسیب میبینن! پس میشه گفت برای الهام گرفتم باید به دنبال بازی هایی با این استایل گیم پلی می گشتیم مثل Doom، PainKiller و Serious Sam ولی باید بگم Hard Reset تو زمینه انهدام کردن وسایل می تونه خیلی تک باشه و شما هم از این مزیت می تونید به نفع خودتون استفاده کنید.

بشکه های قابل انفجار، در این بازی نیز هستند.

GS: درباره بخش مولتی پلیر بازی چی می تونید به ما بگید؟
MS: وجود نداره!!(!) جداً ! شما می تونید تو بازی اچیومنت ها و امتیازات لولتون رو با دوستاتون مقایسه کنید، همین(!) ! چرا؟ برای این که تو این زمان خیلی از بازی ها هستند که فقط روی مولتی پلیر تمرکز کردن. ما مجبور بودیم که بین ساخت یک سینگل پلیر کم نقص و تجربه ای ناب و گذاشتن تمام قوا روی این بخش یا اضافه کردن یک مد مولتی پلیر فقط برای پر کردن یک چک باکس، یکی رو انتخاب می کردیم! در حالی که خیلی از بازی ها تمرکزشون رو روی مولتی پلیر گداشتن و خیلی هاشون این اشتباه رو مرتکب شدن...

GS: آیا نکته ی پر رنگی درباره Hard Reset هست که بخواید اضافه کنید!؟
MS: اگه شما از بازی های شوتر خطی، بازی هایی هایی که شدیداً از پیش طارحی شده اند و شما حتی نمی تونید درست تکون بخورید، هارد رست برای شماست! هارد رست به شما فرصت می ده که دشمن هاتون رو به هر روشی که دوست دارید از بین ببرید پس مطمئناً شاید خیلی هاتون دوست داشته باشید بارها و بارها بازی رو برای این که با امکانات بیشتری که براتون قرار دادیم مثل gravity mines، electric grenade و stasis field و خیلی از کمبوهای دیگه، آشنا بشید، انجام بدید. حداقل 2 بار(!) از اونجایی که واقعا یک بار Hard Reset رو تموم کردن برای استفاده از همه سلاح های جالب بازی و آپگریدها کافی نخواهد بود...

GS: بابت وقتی که گذاشتید ممنون.

نویسنده، مترجم و گردآورنده: آرین (S3cr3T / Marmolak Kocholo)

منبع:
Hard Reset Q&A - What's Old Is New Again
gamespot.com/pc/action/hard-reset/news/6326099/hard-reset-qanda-whats-old-is-new-again?mode=previews

Screen Shots:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Videos:

Hard Reset - Teaser Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHard Reset - Official Trailer

aha2012
02-08-2011, 23:04
گیم پلی بازیو دیدم.گرافیکش واقعا جالب بود.اما از اسلحه هاش خوشم نیومد.(منظورم قیافه ی اسلحه ها هست)
در کل امیدوارم یه انحصاری توپی برای pc بشه

vahidgame
22-08-2011, 20:10
مشخصه که بازی کاملا شبیه Bulletstorm و Painkiller هستش و پتانسیل اینو هم داره که حداقل در سطح اون بازی ها باشه
دلیل اینکه بازی فقط برای پی سی منتشر میشه هم باید به خاطر کم بودن اعضای تیم سازنده بازی باشه وگرنه دیگه شوتر انحصاری برای پی سی ساخته نمیشه چون معمولا فروش بازی های این سبک توی کنسول خیلی زیاده و زیاد به صرفه نیست این بازی ها برای کنسول ساخته نشن

matrix_3s
22-08-2011, 20:38
ما در واقع ساخت بازی رو از سال 2009 آغاز کردیم پس میشه 2 سال! حالا چرا انقدر طول کشید رونمایی این بازی!؟ ما این رو می دونیم که بازیبازها هیچ علاقه ای به 2، 3 سال هایپ ندارن و نمی خوان با توجه به تبلیغات پی در پی سایت ها انتظار بکشن چون این کار واقعا اذیتشون می کنه! و بعد از 3 سال صبر کردن و کلی اطلاعات منتشر شده از بازی خبر میاد که بازی 6 ماه تاخیر خورده!!! بعد از 6 ماه انتظار کشیدن هم 2 ماه دیگه...! شخصاً از این حرکت متنفرم
چفدر آدم جالبی این Michal Szustak
خیلی به فکر گیمراس

دلیل اینکه بازی فقط برای پی سی منتشر میشه هم باید به خاطر کم بودن اعضای تیم سازنده بازی باشه وگرنه دیگه شوتر انحصاری برای پی سی ساخته نمیشه چون معمولا فروش بازی های این سبک توی کنسول خیلی زیاده و زیاد به صرفه نیست این بازی ها برای کنسول ساخته نشن
همه چیز هم پول نیست
خودش دلیل اصلیش رو گفته

همیشه برای استدیوهای تازه تاسیس خوبه که بازی رو روی یک پلتفرم ارائه بدن یکی دیگه از دلایلش این بود که می خواستیم واقعا تکنولوژی که داریم رو ازش استفاده کنیم و به نمایش بزاریم! انجین و موتور بازی سازی ما با یک ایده و برای ساخت یک بازی اول شخص شوتر به همراه فیزیک و تخریب پذیری زیاد همرا با گرافیک خیره کننده و 100 البته بهینه سازی برای هرچه بهتر ارائه دادن کار ساخته شد! خیلی از بازی ها برای PC منتشر می شن که در واقع از روی کنسول ها پورت شدن ولی ما هممون می دونیم و آگاهیم که قدرت کنسول های این نسل برابر PCهای 4 یا 5 سال پیشه. ( :
اگه واقعا یک سازنده قصد داره یک بازی با گرافیک خوب رو به بازیبازها ارائه بده، بهترین و ساده ترین کار توسعه بازی روی PCها هست، ما قصد داریم دقیقا در زمانی که بازی ها دارای داستان بسیار خطی رو ریل مانندی هستن و محیط هاشون هم تا جای ممکن محدود شده بازی رو بسازیم برای برای PC بازی های قدیمی، درست مانند Doomها، Painkillerها و Quakeهای فراموش شده...

vahidgame
23-08-2011, 14:36
همه چیز هم پول نیست
خودش دلیل اصلیش رو گفته
این که بازی می خواد گرافیک فوق العاده ای روی پی سی داشته باشه دلیل قانع کننده ای نمی تونه باشه چون بازی های زیادی هستن که در عین حال که مولتی پلتفرم هستن نسخه پی سی اونا هم گرافیک خیلی بالاتری داره و این که برای چند پلتفرم منتشر میشن از کیفیت اونا روی پی سی کم نمی کنه

matrix_3s
23-08-2011, 15:24
حالا اینم دلیلشون دیگه
اینهمه بازی انحصاری واسه کنسول میاد کسی چیزی میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

mosolim
23-08-2011, 17:46
سلام
خیلی برام جالبه که تو دوره ای که کنسولا دارن میتازن یه بازی انحصاری تو این سبک با این کیفیت برای pc میاد.

خیلی عالیه...

BMW.M3_E46
23-08-2011, 22:49
خدا کنه PC یک انحصاری FPS داشته باشه!!!!
Crysis که بود خراب کرد

marmolak kocholo
30-08-2011, 22:21
سیستم مورد نیاز بازی هم تایید شد.

MINIMUM:

Processor: 2.5 GHz Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64
RAM: 2 GB
Graphics Card: NVIDIA GeForce 8800GS 512 MB / ATI Radeon 3870 or better
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 4 GB free hard drive space

RECOMMENDED:

Processor: Intel Quad Core 2.3 GHz / AMD Phenom X4 2.5 GHz
RAM: 3 GB
Graphics Card: 512MB NVIDIA GeForce 9800 GT / ATI Radeon 4870 or better
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 4 GB free hard drive space

شاید این حرفم یکم خوشبینانه باشه، ولی به نظرم بازی خیلی قشنگی از آب در میاد و موفق هم خواهد بود، محصوصا برای PC Gamer ها.

marmolak kocholo
07-09-2011, 22:22
دمو بازی Hard Reset هم منتشر شده که می تونید از لینک های زیر دانلود کنید.

این لینک برای کسایی هست که می خوان از استیم دانلود کنن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز این لینک هم می تونید بازی رو به صورت معمولی دانلود کنید:

gta6767
07-09-2011, 23:07
ببخشید حجم نسخه ی دمو چقدره میخوام دانلود کنم.

marmolak kocholo
08-09-2011, 01:25
کافیه شما فقط روی لینک کلیک کنید تا ببینید حجمش چه قدره !!
حجم دمو جدود 1 گیگ هست.

marmolak kocholo
09-09-2011, 16:15
خوب دمو رو دانلود کردم، اول بگم به احتمال زیاد یه بازی سلیقه ای هست، چون وقتی خودم بازی رو شروع کردم واقعا نظرات بعضی ها برام عجیب به نظر اومد !
خب ابتدا که وارد بازی می شید هیچی نشده منوی بازی شمارو متحیر می کنه!! خیلی جالب هست، از همون اول دنیای رباتی رو به شما نشون میده!
کات سنس اول که شروع میشه یک آن یاد مکس پین افتادم کلی حال کردم باهاش !! بعد کات سنس میرید داخل بازی.
به نظر من محیط بازی خیلی خوب درست شده واون جو مورد نظر سازنده هارو به آدم القا می کنه!
از گرافیک یکم بگم براتون، وقتی می گن بازی انحصاری پی سی شاید اولین چیزی که به ذهنتون بیاد یه بازی با گرافیک بالا باشه!
تو هارد ریست هم شما شاهد یه گرافیک خوب و قابل قبول هستید، افکت هایی مثل بلور و آتش و ... عالی کار شدن ! از این ها که بگذریم میرسیم به فیزیک قابل توجه بازی که از هاوک استفاده می کنه. تقریبا تمام اشیا فیزیک دارن و به لطف همین یه حالت لایوی تو محیط به وجود اومده، فیزیک بازی از نظر من عالی هستش!!
طراحی اسلحه ها هم خیلی خوب جالب ساخته شده، اگه اسلحتون رو آپگرید کرده باشید، می تونید نوع اسلحه رو مشخص کنید و اسلحه به صورت لایو جلوتون تغییر شکل میده(مثل فیلم ترنسفورمز D: )
گیم پلی بازی هم خیلی روون ساخته شده، آپگرید تو بازی خیلی جالب درست شده (خودتون باید ببینید)، از قشنگیش بگذریم آپگریدهاش زیادن و مناسب اسلحه هاتون هستند.( شما 2 تا اسلحه دارید )
بازی پر جاها و راه های مخفیه که با ترکوندن بشکه ها، ماشین ها و ... می تونید دیوار رو خراب کنید و آیتم جمع آوری کنید.
دشمن ها هم خیلی جالب درست شدن، می تونید از طرق مختلف اون هارو بکشید مثل بولت استرم(البته نه تا اون حد)، وقتی هم می کشیدشون قشنگ تیکه تیکه میشن D: فایت هاش هم از نظر من باحالن فقط موقعی که می خورن بهتون میرید عقب یکم .... [-( !
صداگذاری هم خوبه و نقصی نداره، مخصوصاً صدای اسلحه ها و انفجار ها ! فقط موزیک بازی اصلا به چشم نمیاد و جوری نیست که بهتون هیجان بده. ممکنه تو نسخه اصلی این قسمت کامل تر بشه!
آه ! راستی داشت یادم می رفت، بازی فوق العاده روون اجرا میشه و کاملا اُپتیمایز شده! شما می تونید با یه گرافیک 8800 به راحتی بازی رو انجام بدید!
در کل به نظر من بازی خوبی هست، مخصوصا برای دوست داران این سبک...

silent-assassin
09-09-2011, 16:34
سلام
میگم تاریخ عرضه بازی دقیقا کی هستش؟

پست اول گفته ماه سپتامبر
یعنی حداکثر تا 20 روز دیگه منتشر میشه؟

marmolak kocholo
09-09-2011, 16:42
سلام
میگم تاریخ عرضه بازی دقیقا کی هستش؟

پست اول گفته ماه سپتامبر
یعنی حداکثر تا 20 روز دیگه منتشر میشه؟
بــــــــــله!

aha2012
09-09-2011, 16:49
خوب دمو رو دانلود کردم، اول بگم به احتمال زیاد یه بازی سلیقه ای هست، چون وقتی خودم بازی رو شروع کردم واقعا نظرات بعضی ها برام عجیب به نظر اومد !
خب ابتدا که وارد بازی می شید هیچی نشده منوی بازی شمارو متحیر می کنه!! خیلی جالب هست، از همون اول دنیای رباتی رو به شما نشون میده!
کات سنس اول که شروع میشه یک آن یاد مکس پین افتادم کلی حال کردم باهاش !! بعد کات سنس میرید داخل بازی.
به نظر من محیط بازی خیلی خوب درست شده واون جو مورد نظر سازنده هارو به آدم القا می کنه!
از گرافیک یکم بگم براتون، وقتی می گن بازی انحصاری پی سی شاید اولین چیزی که به ذهنتون بیاد یه بازی با گرافیک بالا باشه!
تو هارد ریست هم شما شاهد یه گرافیک خوب و قابل قبول هستید، افکت هایی مثل بلور و آتش و ... عالی کار شدن ! از این ها که بگذریم میرسیم به فیزیک قابل توجه بازی که از هاوک استفاده می کنه. تقریبا تمام اشیا فیزیک دارن و به لطف همین یه حالت لایوی تو محیط به وجود اومده، فیزیک بازی از نظر من عالی هستش!!
طراحی اسلحه ها هم خیلی خوب جالب ساخته شده، اگه اسلحتون رو آپگرید کرده باشید، می تونید نوع اسلحه رو مشخص کنید و اسلحه به صورت لایو جلوتون تغییر شکل میده(مثل فیلم ترنسفورمز D: )
گیم پلی بازی هم خیلی روون ساخته شده، آپگرید تو بازی خیلی جالب درست شده (خودتون باید ببینید)، از قشنگیش بگذریم آپگریدهاش زیادن و مناسب اسلحه هاتون هستند.( شما 2 تا اسلحه دارید )
بازی پر جاها و راه های مخفیه که با ترکوندن بشکه ها، ماشین ها و ... می تونید دیوار رو خراب کنید و آیتم جمع آوری کنید.
دشمن ها هم خیلی جالب درست شدن، می تونید از طرق مختلف اون هارو بکشید مثل بولت استرم(البته نه تا اون حد)، وقتی هم می کشیدشون قشنگ تیکه تیکه میشن D: فایت هاش هم از نظر من باحالن فقط موقعی که می خورن بهتون میرید عقب یکم .... [-( !
صداگذاری هم خوبه و نقصی نداره، مخصوصاً صدای اسلحه ها و انفجار ها ! فقط موزیک بازی اصلا به چشم نمیاد و جوری نیست که بهتون هیجان بده. ممکنه تو نسخه اصلی این قسمت کامل تر بشه!
آه ! راستی داشت یادم می رفت، بازی فوق العاده روون اجرا میشه و کاملا اُپتیمایز شده! شما می تونید با یه گرافیک 8800 به راحتی بازی رو انجام بدید!
در کل به نظر من بازی خوبی هست، مخصوصا برای دوست داران این سبک...
salam آرین
من دیشب کل اینترنتو گشتم نتونستم نسخه ی دموی بازی رو دان کنم
یه دونه بود که اونم steam بود.بیخیالش شدم
از کجا دان کردی.لینکشو بده:5:

silent-assassin
09-09-2011, 17:45
salam آرین
من دیشب کل اینترنتو گشتم نتونستم نسخه ی دموی بازی رو دان کنم
یه دونه بود که اونم steam بود.بیخیالش شدم
از کجا دان کردی.لینکشو بده:5:

از صفحه قبلی!
پست آخریش!

marmolak kocholo
09-09-2011, 20:02
اولین امتیاز بازی
TechNoid - 9/10

تاریخ انتشار دقیق بازی هم 13 سپتامبر هست یعنی 4 روز دیگه...

amirpers
10-09-2011, 19:00
من که دمو رو بازی نکردم اما فکر می کنم با توجه به عکسهای منتشر شده و نظر دوستان ، با بازی خوبی روبرو هستیم.

gta6767
10-09-2011, 23:00
آقا ماهم دانلود کردیم خیلی زیبا بود.

aha2012
11-09-2011, 11:06
salam
ما هم دموی بازیو دان کردیم و یه ذره بازی کردیم
دموی اول بازی شبیه سری های متال گیر بود-خوشم نیومد
ولی منوی بازی واقعا قشنگ بود.منو یاد بازی enslaved انداخت
منوی بازی خیلی کند پیش میره.مثلا اگه میخوای بری تو option بازی 3 ساعت رباته باید این صفحه رو برداره بندازه رو مانیتورو .........حال نکردم
گرافیک بازی واقعا عالی کار شده بود.من که خیلی لذت بردم
انفجارها هم معلومه روش کار شده ولی آتیش بعد از انفجار زیاد مالی نبود
صدا گذاری هم همون طور که آرین گفته بود مالی نبود.شاید بهتر بشه
رباتهاش که خیلی کله خرن.عملیات انتحاری میزنن رو آدم:31:
در کل من با بازیش حال کردم و منتظر نسخه ی کامل بازی هستم
تو بنچمارک هم بهم 56.4 فریم داد

gta6767
12-09-2011, 22:10
سلام تو بنچ مارک به من 64.9 فریم داد این خوبه یابد چون من از این چیزا سر در نمیارم.

marmolak kocholo
12-09-2011, 22:16
سلام تو بنچ مارک به من 64.9 فریم داد این خوبه یابد چون من از این چیزا سر در نمیارم.
هرچی فریم بالاتر باشه بهتره، شما نگاه کن ببین Averageا، Min و Max رو چند زده.
فریم 30 به بالا یعنی فریم قابل بازی و خوب ( Playable ) و فریم 60 هم فریم کاملا ایده آل و عالی هست.
----------
بازی فردا منتشر میشه!

amirpers
12-09-2011, 22:32
این بازی فردا داره عرضه میشه اما هنوز هیچ باکس شاتی نداره . دلیلش چیه ؟

ضمنا دوستان این گیم اسپات سری قبل سریع رفع فیلبر شد اا الان خیلی وقته که فیلبره.

marmolak kocholo
13-09-2011, 00:55
چندتا سایت دیگه هم به این بازی امتیاز دادن که براتون میزارم:

Destructoid - 8/10
Verdict: Buy, 8/10
Game Informer - 7.8/10
GameBoyz - 7/10

marmolak kocholo
13-09-2011, 07:53
لعنت به گیم اسقات :| دیگه داره میره رو مخ !!

GameSpy – 8.0/10
GameSpot – 7.0/10
--------
نکات مثبت:

Varied weapons lead to crazy, entertaining shoot-outs
Challenging action forces you to use all the tools at your disposal
Striking cyberpunk environments
Hidden items and EX mode encourage replay.

نکات منفی:

Too many cheap deaths
Unresponsive weapon switching
Comes to an abrupt end.

( -.- )
متای بازی از 5 نقد 75
بازی 2 ساعت دیگه ریلیز میشه ولی هنوز لیک نشده (!)

gta6767
13-09-2011, 13:24
بازی را برای دانلود نمیذارید؟

marmolak kocholo
13-09-2011, 18:31
جالبه بازی منتشر شده ولی لینک دانلود هنوز نیومده !

gta6767
13-09-2011, 23:33
برای چی هنوز برای دانلود نیومده؟

Layken
13-09-2011, 23:53
G4Tv امتیاز 4/5 رو داده و...

کمی داستان بازی رو سطحی توصیف کرده
اما
گیم پلی یک دوره قدیمی رو خاطرنشان کرده و این که بازیبازان به اصالت گذشته برمیگردن
گرافیک بازی در نوع خودش خوب هستش
و اپگرید سلاح ها خوب کار شدن

marmolak kocholo
15-09-2011, 12:28
دوستان در نظر داشته باشید این بازی جزو بازی های Indie حساب میشه، چون نه ناشر درست حسابی داره (خودش ناشره) و هم اینکه کلا یه تیم 20 30 نفره روی این بازی کار کردن
پس در این صورت انتظارات خیلی بالایی از این بازی نداشته باشید.

kelas.avali
16-09-2011, 18:54
ارزش بازی داره؟

الو....
کسی نیست

aha2012
17-09-2011, 19:45
بله ارزششو داره

marmolak kocholo
17-09-2011, 21:30
بالاخره بازی رسید دستم، اولین چیزی که خیلی برام جالب و باحال بود ( نسبت به نسخه دمو ) اضافه شدن
یه گزینه به نام Fast Menu به منوی اصلی بازی بود که منو رو سریع تر میکنه، امید هم ازش ایراد گرفته بود که خیلی کنده، (این طور که معلومه به فیدبک ها توجه کردن!)
تقریبا همون چیزایی که در مورد نسخه دمو گفتم، هموناست و چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد،(از پست زیر میتونید بخونید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتنها مشکلی که تو بازی میبینم مبارزات بازی هست که خیلی شلوغه، از طرفی هم موقع ترکیدن ربات ها و انفجار FPS دراپ میشه که دلیلش فیزیک هاواک هست (طبق معمول!).
از این ها گذشته وقتی این ربات های گنده میزنن بهت، پرت میشی اونور که میره رو مخ! ولی جوری نیست که آدم نتونه تحمل کنه...
در کل بازی قابل قبولی هست و به تیم Flying Wild Hog هم تبریک می گم که با این همه محدودیت و اِکیپ 20 نفری تونستن یه بازی تریپل اِی بسازن که از خیلی جهات از خیلی از بازی های امروزی یه پله جلوتر و بهتره...

marmolak kocholo
17-09-2011, 23:52
بـــــــــــــدون شــــــــــــــرح !

Abolfazl3007
19-09-2011, 23:33
سمت چپیه دوکه ؟

marmolak kocholo
20-09-2011, 00:55
نه عزیز، شخصیت اول، اولین بازی اول شخص یعنی ولفنشیتاین هست!
سازنده ها همون طور که بارها تکرار کردن، تو بازی خیلی سعی کردن اون عناصر Old School بازی های اول شخص که تو پی سی زاده شده رو دوباره زنده کنن و به نمایش بزارن، این کار رو هم با گیم پلی و هم با کارهای نمادین مثل تصویر بالا و چند مورد دیگه انجام دادن که برام خیلی جالب بود!
( یادش بخیر با این بازی چه دورانی داشتم، اگه اشتباه نکنم روی ویندوز 95 انجامش دادم تا اوجایی هم که یادم هست تو بازی موس تعریف نشده بود و با کیبورد باید نشونه میگرفتی... )

marmolak kocholo
22-09-2011, 17:06
بازی رو تموم کردن، از بازی واقعا راضیم فقط چندتا مشکل میتونم ازش بگیرم!
1. به نظرم کاتسنس ها با خود بازی جور نبودند، با این که قشنگ ساخته شده بود ولی انگاری یه فضای جدا با خود بازی داشت !
2. وقتی درگیری ها شدت میگیره فریم یهو دراپ میشه، در صورتی که تو طول بازی واقعا پرفرمنس خوبی دارید.
3. بازی کلی NPC گنده منده داره، که وقتی چندین تاشون بهتون حمله می کنن علناً راهی به جز مردن ندارید!! این رو می تونیم بزاریم به حساب سختی بازی!
--------------
نکات مثبت از نظر من :
1. داستا واقعا خوب و سرگرم کننده سایبرپانکی که کم نظیره از نظر من ! همون طور که می دونید سازنده ها از چندین کتاب و فیلم برای ساختن داستان این بازی الهام گرفتن. ( با اینکه بعضی جاهای داستان گنگ بیان میشد ولی راضی کننده بود )
2. محیط های بی روح و خشک و تاریک که جو خاصی داشتن و با داستان و سبک بازی کاملا هم خونی دارن.
3. گرافیک خیلی خوب به همراه فیزیک تماشایی.
4. گیم پلی روون و خوب بازی (تلفیقی از PainKiller و Serious Sam ) که اصلا شمارو خسته نمی کنه،
5. هوش مصنوعی فوق العاده خوب و جالب بازی ! بسیار نکته قابل توجهی تو بازی بود.
6. آپگریدهای فوق العاده ای که تا آخر بازی براتون تازگی داشت.
7. مکان های مخفی بازی که شمارو وادار می کنه همه جارو بگردید!، (شخصاً نتونستم تو یه مرحله کل این Secret هارو پیدا کنم!)
8. موزیک خوب بازی، که بیشتر تو مواقع درگیری ها به چشم می خورد !
9. باس فایت های خیلی خوب که شمارو درگیر می کنه، برای رد ردن هر کدومشون باید با برنامه پیش برید! ( این فقط برای باس فایت ها صدق نمی کنه بلکه تو هر مبارزه ای باید به خوبی سلاحتون رو انتخاب کنید تا بتونید موفق باشید. )
--------------------------------
طلوع خورشید هم در انتهای بازی نکته جالبی بود !

از اولین بازی شرکت Flying Wild Hog بسیار راضی بودم و با این که محدودیت هایی داشتن تونستن یک بازی خوب و قابل قبولی بسازن، منتظر بازی بعدی FWH هستم و امیدوارم اینبار با یک پشتیبان و ناشر خوب به همراه اعضای جدید بتونن بازی خوبی رو بسازن...

Layken
27-09-2011, 21:52
بعد از تموم کردن ابر اثر resistance گفتم تا فرصت باقیست و فیفا نرسیده اینم بازی کنم
یه 5 مرحله رفتم تا این جا میشه گفت بازی خوبی بود
گرافیکش خوبه با جزییات و دقیق
گیم پلی یاداور گذشته
موسیقی بازی ضعیفه
صداگذاریش هم بد نبود
باز تموم کنم دقیق چند مورد رو هم میگم

marmolak kocholo
29-09-2011, 13:07

پچ جدید بازی هم چند روزی هست که اومده و شامل تغییرات زیادی میشه،
مشکل افت فریم در موقع درگیری ها و از این قبیل مشکلات به طور کلی بر طرف میشه،
مشکل فعال نبودن بخش پروفایل نیز حل شده و می تونید اچیومنت های خودتونو و لدر بورد نگاه کنید
امکان اضافه کردن کلید به موس های چند کلیدی هم اضافه شده،
گزینه تیریپل بافرینگ به تنظیمات اضافه شده،
بخش بنچ مارک نیز به قسمت اکترا اضافه شده
موقع دویدن می تونین به اطراف نیز حرکت کنید
و ...

Change log کامل :

کسایی که نسخه ریپک رو دارن از این لینک پچ رو دانلود کنن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسایی هم که نسخه اصلی رو دارن می تونن از کرک THETA استفاده کنن ( خودم از این دارم استفاده می کنم )

اگه الان تشکر بزنم میگی چون از بازیم طرفداری کردی (آخه برای پدرمه!)، اگه تشکر نزنم میگی با من دشمنه که تشکر نزده، الان من باید چی کار کنم دقیقاً [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟

Layken
29-09-2011, 14:36
این حرفا چیه باو ارین بیخیال اون حرفا شو راحت باش برادر :10:
من هر بازی که بازی کنم اگه تاپیک داشته باشه میام نظرمو در مورد اون بازی میگم این که کی تاپیکو زده اصلا برام ملاک نیست.
تشکر کردن هم دست خودته صلاحتو خودت از همه بهتر میدونی همچین چیزی اصلا برا من ملاک نیست :10:

Zaghan_13
30-09-2011, 13:14
نسخه ی کامل این بازی چند گیگه؟

لطفا سریع جواب منو بدین..

یکجا زده 3.09 نسخه ی اصلی ... یکجا زده 6 گیگ.

کدوم درسته آخه؟

Layken
30-09-2011, 13:15
6 گیگه درسته ولی مشکل داره
اما شما 3 گیگرو دانلود کن

Zaghan_13
30-09-2011, 19:10

1-مشکلش چیه؟(این سوال زیاد مهم نیست)
2-نسخه ی ریپک پچ صفحه ی قبل رو دانلود کنم یا نسخه ی اصلی؟

(نسخه ی اصلی رو دانلود کردم...البته هنوز خود بازی رو دانلود نکردم:31:)

mehdi30nema
30-09-2011, 22:46
یه توضیحی میشه در مورد آپگرید اسلحه ها بدید .
من زیاد از آپگرید سردر نیاوردم .

Layken
04-10-2011, 01:23
خب بازی تموم شد پایانش لذت بخش بود نور پردازیو اینا فاز داد
در کل کوتاه یه توضیحی بدم
فقط گیم پلی بازی در گیر کننده بود بعضا فکر میکردم دارم سام ماجراجو یا کواک بازی میکنم که یاد اور گذشته بود
یادش بخیر Doom و گیم پلی روانی که داشت و امتیاز خوبی که این بازی داشت این بود که این حسو به ادم میداد
به عنوان یک بازی که ناشر درست و حسابی نداره عالی هستش در نوع خودش عملکرد خوبی داشت
در کل
گیم پلی 8
گرافیک 8
موزیک و صدا 7
داستان 6.5

امتیاز کل..: 7

1-مشکلش چیه؟(این سوال زیاد مهم نیست)
2-نسخه ی ریپک پچ صفحه ی قبل رو دانلود کنم یا نسخه ی اصلی؟

(نسخه ی اصلی رو دانلود کردم...البته هنوز خود بازی رو دانلود نکردم:31:)

والا دقیق نمیدونم من خودم از بیرون خریدم اینم از دوستان شنیدم.

marmolak kocholo
01-02-2012, 00:29
یه آپدیت یا پچ قراره برای این بازی بیاد و اونو تبدیل به Hard Reset: Extended Edition بکنه.
این آپدیت شامل 5 مرحله جدید، 2 مرحله جدید برای بخش Survival و داستان جدید هست که قراره در ماه مارچ عرضه بشه.
تصاویر زیر هم مربوط به مراحل داستانی هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FNEW_ENVIRONMENTS_H ard_Reset_Extended_Edition__10.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FNEW_ENVIRONMENTS_H ard_Reset_Extended_Edition__02.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FNEW_ENVIRONMENTS_H ard_Reset_Extended_Edition__03.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FNEW_ENVIRONMENTS_H ard_Reset_Extended_Edition__04.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FNEW_ENVIRONMENTS_H ard_Reset_Extended_Edition__05.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FNEW_ENVIRONMENTS_H ard_Reset_Extended_Edition__07.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FNEW_ENVIRONMENTS_H ard_Reset_Extended_Edition__08.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FNEW_ENVIRONMENTS_H ard_Reset_Extended_Edition__09.jpg)

به احتمال زیاد تو این آپدیت، داستان چند وقت قبل از داستان اصلی رو نشون میده! چون همون طور که تو تصاویر میبینید هنوز یه نشانه هایی از حیاط هست...

VAHID
04-02-2012, 17:50
سلام

دوستان بعد از نصب وقتی میخوام یزنم تو بازی ارور.. stop working رو میده ؟؟مشکل از چیه؟؟

aha2012
04-02-2012, 19:33
از اینجا کرکو دان کن بریز ببین درست میشه یا نه:
gf.wiretarget.com

VAHID
04-02-2012, 21:27
از اینجا کرکو دان کن بریز ببین درست میشه یا نه:
gf.wiretarget.com

ممنون دوست عزیز دانلود کردم درست شد.....:46:

Amir 3d
05-02-2012, 00:02

میشه لینک دانلود نسخه 3 گیگی رو بدید!!!:11:
در ضمن من قبلا 4 پارت 500 مگی از همین 3 گیگی رو گرفتم اما لینکاش به فنا رفته اگه میشه راهنمایی کنید حدامکان ادامشو پیدا کنم؟!
اگر هم نه از نو میزنم واسه دانلود:13: