PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا من بخشsms های با حال و جالب رو نمی بینم؟

babakshrb
12-06-2006, 16:03
چرا من بخشsms های با حال و جالب رو نمی بینم؟

Monica
12-06-2006, 18:29
به خاطر اینکه بعد از تذکر های مکرر ،دوستان باز هم رعایت قوانینو نکردن حذف شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
12-06-2006, 18:49
كلاً حذف شد يا دوباره قرار شده اصلاح بشه و بر گرده ؟

Monica
12-06-2006, 18:55
كلاً حذف شد يا دوباره قرار شده اصلاح بشه و بر گرده ؟
نمی دونم ولی جناب مافیا یه تذکر جدی داده بودن که اگه بی قانونی دیده بشه تاپیک حذف می شه !
ولی به نظر من دیگه وقت نمی ذارن برای اصلاحه اون تاپیک .
البته حق هم دارن دیگه چه قدر خواهش و تمنا و تذکر؟ :blink:
خب حدی داره دیگه ;)

*سینا*
12-06-2006, 19:14
با سلام
خدا رو شکر این اواخر من پست ندادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسر خوب
12-06-2006, 19:26
مرسي از اينكه حذف شد!... . البته مي بخشيد ها... من يكي از معترضان آن بودم.

بچه ها بزاريد با هم رو راست باشيم. آخر خودتون بگيد اينجا انجمن اين حرفهاي بيهوده هستش! بياييد يه كمي منطقي باشيم!

از محدوده قوانين هم كه گذشته بود از خيلي وقتها پيش!

babakshrb
13-06-2006, 00:20
ممنون از جواب. اگه حدود رعايت مي شد.....! :blush:

Aminzikzak
13-06-2006, 01:21
خوب کردن حذفش کردن چون در کل بیخود بود ...
وقت تلف میکرد ...
من یه بار حدود 1 ساعت فقط داشتم چرندیات داخلشو میخوندم ...

Armita_amini
13-06-2006, 10:25

همون چرندیات پر طرفدارترين تاپيك اين فورم بود

shahrooz1
13-06-2006, 11:33
وقت تلف میکرد ...

خوب مي تونستى نخونى. ;)

shahrooz1
13-06-2006, 12:03
اوناي كه جوك مي خوان بيان به
جوكهاي اس ام اسي

پسر خوب
13-06-2006, 14:17
خب همتون ديديد كه سينا يه همچين قدرتي داشت و تايپيك رو پاك كرد! پس ديگه حديثي نيست!

Monica
13-06-2006, 14:22
تا الانم کسی نگفته بود که ایشون این قدرتو ندارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
13-06-2006, 14:40
خب همتون ديديد كه سينا يه همچين قدرتي داشت و تايپيك رو پاك كرد! پس ديگه حديثي نيست!

شما بد جوري با اين تاپيك مشكل داشتي ;)

shahrooz1
13-06-2006, 16:12
سلام دوستان .

تصمیم گرفتم یه قسمتی برای sms های جدید ( اونهای که تو 1 ماه گذشته حداقل برای خودم جدید هستند ) تو تاپيك خودم در نظر بگیرم .

*سینا*
13-06-2006, 22:18
وقت تلف میکرد ...
با سلام
قرار نیست چون شما خوشت نیومده توهین کنی
من خودم و تمامی دوستان حالا غیر اون اس ام اس ها داشتیم اونجا رو میتابونیدم
البته خوب منم قبول دارم که زیاده روری شد ولی یعنی توهین به ما اگه شما مشکل داری خوب نیا
مجبور که نیستی
یعنی حرفای ما چرت و پرته
اگر اینجور باشه......
لا اله الا الله
عجبا
بی خیال ولش

3minar
14-06-2006, 15:56
تنها دليل اومدن من به بخش موبايل همين smsها بود. حالا درسته كه بعضي ها رعايت نكردن ولي بهتر بود از اومدن اونا به اين بخش جلوگيري مي شد تا كلا ببندنش.

3minar
14-06-2006, 15:58
حالا آقا سينا نمي شه 1 تجديد نظر بكني؟

پسر خوب
14-06-2006, 17:39
شما بد جوري با اين تاپيك مشكل داشتي ;)

نه عزيزم! حرمت ديگران را پاس بدار! منم مثل همه شما يه جوان هستم! و از اون دسته آدمهايي هستم كه از اين جور حرفها تنفر زيادي دارم! نه كه بدم بياد! فقط ملايم تر باشد!!!!

آخه از ملايم هم گذشت و يواش يواش....! مي رفت تو باقاليا!!!!

خب بچه ها من يه پيشنهاد دارم! اگر كسي موافقه بگم! :blush:

*سینا*
14-06-2006, 18:30
نه عزيزم! حرمت ديگران را پاس بدار! منم مثل همه شما يه جوان هستم! و از اون دسته آدمهايي هستم كه از اين جور حرفها تنفر زيادي دارم! نه كه بدم بياد! فقط ملايم تر باشد!!!!

آخه از ملايم هم گذشت و يواش يواش....! مي رفت تو باقاليا!!!!

خب بچه ها من يه پيشنهاد دارم! اگر كسي موافقه بگم! :blush:
با سلام
خوب بگو
مدیران باید قبول کنن
ما نظر میدیم

signal
16-06-2006, 23:38
خداییش خوب شد مملکت رو دست شماها ندادن. صد رحمت به همین .... خدا پدرش و بیامرزه هر کی این کلمه جوگیر رو اختراع کرد.

shehni
18-06-2006, 18:53
يه واقعيته اين حرفا و شوخيها توي تمام فرهنگها هست و همون كسايي كه اين قيافه ها رو ميگيرن و ميگن كه اي واي خدا مرگم بده چه بي ادب..... خودشونم از اين حرفا استفاده ميكنن
در ضمن اين مطالب جاي مشخصي داشت و هر كي دلش ميخواست ميومد توي اون تاپيك
من با اينكه خودم حتي يه دونه از اين جكها ندادم ولي حذف كردنش به نظر من فقط يه افه مديريتي بود

cool_lizard
21-06-2006, 20:24
يه واقعيته اين حرفا و شوخيها توي تمام فرهنگها هست و همون كسايي كه اين قيافه ها رو ميگيرن و ميگن كه اي واي خدا مرگم بده چه بي ادب..... خودشونم از اين حرفا استفاده ميكنن
در ضمن اين مطالب جاي مشخصي داشت و هر كي دلش ميخواست ميومد توي اون تاپيك
من با اينكه خودم حتي يه دونه از اين جكها ندادم ولي حذف كردنش به نظر من فقط يه افه مديريتي بود
كاملا موافقم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boys_won
21-06-2006, 21:05
نگران نباشيد تاپيك جديد اس ام اس خيلي زود مثل اون ميشه !!!

gigi_afshin
15-07-2006, 13:55
آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نا مردا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی بدید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من از کجا جوک بفرستم دیگه ؟!؟!؟!؟!!

من sms میخوام !!!

Monica
15-07-2006, 14:58
ببخشید دوسته عزیز شما این تاپیکه ماله صد سال پیشو از کجا پیدا کردید؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان دوستان یه تاپیکه دیگه با نامه جوکهای اس ام اسی زدند می تونید اونجا قرار بدید sms ها رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r_azary
15-07-2006, 23:03
سلام
عزیز جون منظور ایشون هم همون جوك هاى اس ام اسي بوده
آخه اون تاپیک هم پاک شده. :angry:

Monica
16-07-2006, 00:01
ا پس معذرت چون من اطلاعی از پاک شدنش نداشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چند از اول هم پیش بینی می شد که اون تاپیک هم دوام نیاره. دلیلش هم که واضحه بازم بعضی از دوستان رعایت نکردن و ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Overseas
18-07-2006, 21:38
واقعا نمی دونم چرا دوستان آدابو رعایت نکردن درحالیکه می دونستن کوچکترین اشتباه منجر به بسته شدن دوباره ی تایپیک خواهد شد
اما یه گله از مدیرها دارم اینکه تایپیک به این خوبی که طرفدار زیادی داره و خیلی ها رو به این سایت جذب می کرد چرا باید حذف بشه؟ به نظر من بجای حذف تایپیک کاربرانی که قوانین رو رعایت نمی کنن پس از دو سه بار تهدید جدی فقط جهت ممنوع شدن برخی تایپیک ها برای آنها(نه حذف نام کاربری آنها) از طریق e-mail و روش های مختلف باید عمل کرد و در هر مرحله از تهدید برای آنها نوشته ای دیگر و خاص send شود در صورتیکه به کار خود ادامه دادند بدون تعارف اجازه ی ورود و مشاهده ی این تایپیک از این کاربرها گرفته شود به این ترتیب حق بقیه ی دوستداران و طرفداران تایپیک ضایع نشه البته این نظر من بود حتما نظر مدیرهای محترم مقدم است

gigi_afshin
20-07-2006, 13:42
يا يه تاپيک درست کنيد يا مجبور مي شيم با بچه ها يه گروهک تروريستي با نام (( گروهک منتظران الاس ام اس )) تشکيل بديم ............ !!!!

اون وقت حملات انتحاري و اينجور چيزا !!!!!!!

gigi_afshin
20-07-2006, 13:47
از تمامي علاقه مندان به عضويت در اين گروهک نوپا دعوت به عمل مي آيد . (( روابط عمومي گروهک منتظران الاس ام اس )) با مديريت جديد و قشنگ .