PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « تاپیـک اختصاصی مــهـدی یــراحـی »

Masoud-Susa
02-08-2011, 17:49
مـــهـــدی یـــراحــــی

بیوگرافی:

مهدی یرٌاحی ، بیست و سوم آبان ماه یک هزار و سیصد و شصت در شهر اهواز متولد شد ...
علاقه اش به آهنگسازی زمانی شکل گرفت که بین سال های 10 تا 13 سالگی ضمن شرکت در مسابقات تلاوت قرآن ، نا خودآگاه مجذوب موسیقی درونی آیه ها و آهنگ چینش کلمات بود .
بعدها ، دوران تحصیل در مقطع راهنمائی را در حالی سپری می کند که تلاش های جسته و گریخته اما صادقانه ای دارد برای حضور در دنیای موسیقی ، با این همه طی کردن دوره ی آموزش تئوری تحت نظر علی کسرائی که تنها معلم موسیقی اش بود ، سرآغازی می شود تا علاقه اش را به صورت جدی تری پیگیری کند ؛
وی هم چنان نواختن سازهای گیتار و پیانو را کاملا” تجربی فراگرفته و در نوازنده گی آنها مسلط است .

در سال 1379 تصمیم می گیرد تا برای همیشه به پایتخت نقل مکان کند ، سالی که هم زمان می شود با خلقت آلبوم هجرت که بعدها به خاطر سخت گیری های شخصی اش برای ارائه دادن یک مجموعه ی مطلوب و تاثیر گذار از آثارش و بروز برخی مشکلات از جمله عدم اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وقت ، هرگز فرصت حضور در بازار موسیقی مجاز را پیدا نمی کند و برای همیشه نشنیده باقی می ماند ؛
اتفاقی که در سال 1381 و 1383 نیز مشابها” برای آلبوم های تازه اش رخ می دهد کما اینکه وسواس و عقیده اش مبنی بر احترام گذاشتن به شعور شنیداری مخاطب _ بر خلاف جریان عرف _ باعث می شود سبک ارزشمند تری از موسیقی پاپ را تجربه کند ، سبکی مبتنی بر ارزش ترانه و تلفیق احساسی تر کلمات با نت ها … ؛

سر انجام در زمستان یک هزار و سیصد و هشتاد و پنج تلاش می کند تا مجوعه ای از بهترین آثارش را برای آلبوم منوُ رها کن آماده کند ، آلبومی که بعد از گذشت سه سال و در سال 1389 به اتمام رسید … ؛

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناگفته هایی از مهدی یرٌاحی:

از مادرش به عنوان اولین حامی حضورش در موسیقی نام می برد و در ادامه ی راه از حمایت های پدر نیز بهره مند بوده است .
برای درک بهتر ملودی ساختن ، به سادگی پایبند بوده است . می گوید ملودی ها معمولا” در تلاقی آثار شنیده شده و احساسات شخصی آهنگساز جان می گیرند و با اینکه ، اکثر ملودی هایش را بر اساس ترانه می سازد ، گاهی اوقات ترانه نویسی بر اساس ملودی اش را نیز به ترانه سرا پیشنهاد می دهد .

از موسیقی ارائه شده توسط گروه پینک فلوید به خصوص آلبوم the wall به عنوان جریانی به شدت تاثیر گذار بر آهنگسازی اش یاد می کند و از آثار ونجلیز که اسطوره ی ملودی سازی اش است به شدت لذت می برد . اعتقاد دارد که ونجلیز ، موسیقی را با زبانی ساده اما بسیار عمیق عرضه می کند .
به خاطر اجرای نه چندان خوب برخی آثارش توسط خواننده هایی که در زمینه ی آهنگسازی و تنظیم همراهی شان کرده ، همیشه افسوس می خورد .

آوای استاد محمدرضا شجریان ، فرهاد مهراد ، ابراهیم حامدی ، داریوش اقبالی ، معین ، فریدون فروغی و مرحوم هایده را بسیار می پسندد ، هم چنین ام کلثوم و عبدالحلیم حافظ را که از بزرگترین خوانندگان موسیقی عرب هستند .

با احترام به تمام ترانه سرایانی که با او همکاری کرده اند ، ترانه ی روزبه بمانی را تنها رفرنس ترانه ی معاصر ایران بعد از انقلاب اسلامی 1357 می داند و معتقد است که روزبه بمانی ، تکرار عظمت و جایگاه شاملو است در عرصه ی ترانه نویسی .
در سال های دور به رشته ی کارگردانی علاقه مند بوده و هم چنین فیلم نامه نویسی را تا سطوح بالا پیگیری کرده است .

مطالعه کردن ، بخش اجتناب ناپذیر برنامه هایش را تشکیل می دهد و آثار دکتر علی شریعتی و پائولو کوئلیو از کتاب های محبوبش هستند .
مایکل جکسون ، جرج مایکل ، ویتنی هیوستون ، کریستینا آگویلرا و استینگ خوانندگان مورد علاقه ی او در دنیای موسیقی غرب هستند و هم چنین در سینما ، قدرت بازیگری ال پاچینو ، چارلیز ترون و مونیکا بلوچی را بسیار می پسندد .

Dicography

منبع:
سایت رسمی مهدی یراحی
MehdiYarrahi.com

بحث در مورد تک آهنگ ها ، آهنگ سازی ها و تنظیم و...مهدی یراحی فقط در این تاپیک
:20:

Masoud-Susa
02-08-2011, 18:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 521_n.jpg

این هم جدیدترین تک آهنگ مهدی به نام «هرجای دنیایی دلم اونجاست»
که واسه ی برنامه ی ماه عسل اجرا کرده
با کیفیت اورجینال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ramin1988
02-08-2011, 22:18
کلا دوسش دارم .... شخصیت فوق العاده ای داره ....

Masoud-Susa
02-08-2011, 23:12
هر جای دنیایی ،دلم♥ اونجاست
من کعبه‌ مو دور تو می‌سازم
من پشت کردم به همه دنیا
تا رو به تو سجاده بندازم...

هر روز حسم تازه تر میشه
غرق تو می شم بلکه دریاشم
بیذارم از اینکه تمام عمر
از روی عادت عاشقت باشم...

گاهی پرستیدن عبادت نیست
با اینکه سر رو مهر میذاری
گاهی برای دیدن عشقت
باید سر از رو مهر برداری...

یک عمر هر دردی به من دادی
حس می کنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو
زیباترین جای نمازم بود ...

شنیدن صداش تو ماه رمضون یه حس دیگه به آدم میده...واقعا معرکست...:40:

VAHID
02-08-2011, 23:30
خیلی صدای خوبی داره امید وارم در اینده بیشتر کار ازش ببینیم
من که خیلی حال کردم با خوندنش مخصوصا اهنگ Mano Raha Kon

Masoud-Susa
02-08-2011, 23:40
مطلب مربوط به اردیبهشت هست و اون موقع که آلبوم منو رها کن تازه گل کرده بود....:10:

نگاهی به آلبوم «منو رها کن» مهدی یراحی؛
ملودی‌ساز محبوب ترانه‌سراها

موسیقی ما - مهدی عزیزی: اتفاق‌نظر خوبی سر این موضوع وجود دارد که نقطه ضعف اصلی موسیقی پاپ ما ملودی و در مرحله بعدی ترانه است. مهدی یراحی حتی با کار‌های کمی که ساخته نشان داده که یکی از بهترین ملودی‌ساز‌ان ایران است.

پس اشتیاق شنیدین اولین آلبوم رسمی یکی از بهترین ملودی‌سازهای موسیقی پاپ‌مان نباید کم باشد. اما چیزی که در بار اول گوش دادن آلبوم «منو رها کن» جلب توجه می‌کند ملودی‌های آن نیست، ترانه‌های آن است. روزبه بمانی مثل همیشه ناب و خاص است و 5 قطعه‌ی سرنوشت ساز آلبوم از سروده‌های اوست. با این وجود به نظر من سورپرایز این آلبوم، زهرا عاملی - مجری برنامه نردبان تلویزیون - با ترانه «باور نکن» است که ترانه‌اش در میان عاشقانه‌های روزبه بمانی حسابی خودنمایی می‌کند.

خودنمایی ترانه‌ها در ساخته‌های یراحی همیشه مشهود بوده و یراحی ملودی‌ساز محبوب ترانه‌سرا‌هاست.

ملودی‌های دلنشین، لحن محزون، ترانه‌های سنگین و زیبا و البته دو قطعه‌ی امتحان پس داده، باعث شد، این بار یراحی بعد از دو آلبومی که ساخت و - به دلیل وسواس زیادش - از انتشارشان صرف نظر کرد، «منو رها کن» را به عنوان اولین آلبوم رسمی‌اش معرفی کند.

یراحی جز در مورد قطعه «علی مودک» که شبه کاوری از یک قطعه عربی دیگر است، ریسک نکرد و استایل همیشگی و قابل انتظارش را حفظ کرده است. فضای کلی این آلبوم نیز با حضور پررنگ روزبه بمانی کاملا قابل پیش‌بینی بود. نمونه موفق‌تری از این استایل را در همکاری این دو نفر با داریوش اقبالی در قطعه بسیار زیبای «تصویر رویا» دیده بودیم.

تنظیم که این روزها نقطه قوت موسیقی پاپ ما شده در این آلبوم نمود خاصی ندارد. شاید حضور سیروان خسروی در یکی دو قطعه تنها جهت به‌روز شدن آلبومی بود که دیگر داشت رنگ‌و‌بوی کهنگی به خود می‌گرفت. تنظیم‌های مهدی یراحی به خوبی ملود‌ی‌هایش نیست و دیگر تنظیم‌کننده‌ها نیز تجربه‌های موفق این سبک را به خصوص در برخی قطعات آلبوم «بی‌خوابی» تکرار نکرده بودند.

مهدی یراحی یک عرب ایرانی است که موسیقی‌دوستی و ریتم‌شناسی‌اش به نوعی به جنوبی‌بودنش برمی‌گردد. تلاوت قرآن و حضور در گروه تواشیح در دوران نوجوانی بی‌تاثیر در لحن محزون و خواندن احساسی‌اش نیست. که این نوع خواندن همیشه با سلیقه جماعت ایرانی جور بوده و برای‌شان دلنشین است. یراحی هم به خوبی از عهده‌اش بر آمده است.

یراحی اولین ملودی‌هایش را برای حسین استیری در آلبوم مجرم ساخت و تیتراژ‌های تلویزیونی‌اش برای علی لهراسبی و البته آن‌ها که خودش خواند در محبوبیت‌اش نقش مهمی ایفا کرد. اما نقطه اوج کارش آلبوم «بی‌خوابی» سعید شهروز بود. خودش می‌گوید هیچ وقت از کارهایش به طور کامل راضی نیست و دوست دارد موسیقی پاپی کار کند که هم مردم را داشته باشد و هم هنر را.

در مجموع «منو رها کن» رضایت کلی مخاطبانش را جلب کرده است و البته نقطه قوت‌اش ترانه‌هایش است و در مرحله بعد ملودی‌هایش و ضعف اصلی به تنظیم‌ها برمی‌گردد. باز به نظر نگارنده بهترین قطعه آلبوم «هوای تو» است که اگر واقعا ملودی اورجینالی داشته باشد در موسیقی پاپ ما کم نظیر ‌است. در مورد ترانه‌ها نیز معتقدم؛ «همیشه عاشقت بودم» از سطح ترانه‌های آلبوم پایین‌تر و «باور نکن» از سطح دیگر ترانه‌ها بالاتر بود!

در آخر حیفم آمد که نگویم جای بهروز صفاریان در این البوم واقعا خالی است.

Masoud-Susa
04-08-2011, 14:47
قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد
تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد

از پروردگار بزرگ سپاسگزارم که هر لحظه به خیل دوستانم می افزاید…

با عرض سلام و احترام خدمت شما دوستان مهربان.امیدوارم “منو رها کن” ارزش این همه لطف و مهر شما عزیزان را داشته باشد و خالقان این اثر را بابت تمام تقصیرهایی که رفت ببخشید.
متاسفانه روال بر اینست که در یک اثر موسیقایی(پاپ) بیشتر توجه ها به خواننده اثر معطوف میگردد و به اصطلاح همه چیز به اسم او تمام میشود ولی انصافا بنده در این اثر عضوی از یک تیم بودم که تمام تلاششان ارائه یک مجموعه هنری ارزشمند بود.
باید عرض کنم این ابراز لطف و مهر شما دوستان علاوه بر دلگرمی شیرینی که به اعضای این تیم میدهد موجب نوعی هراس نیز در ما میشود.هراس از لایق ِ ماندن در این جایگاه که همانا قلب شماست.
امیدوارم امانتداران خوبی برای عشقی که شما مهربانان به قلبمان میدهید باشیم.

مهدی یراحی

..........

انصافا راست میگه...اکثر ما همیشه خواننده اثر رو میبینیم و به بقیه عوامل ساخت اون آهنگ توجه نداریم و به قول مهدی عزیز همه چیز رو به اسم اون خواننده تموم می کنیم...
البته یکی- دو سالی هست که دیگه این طور فکر کردن ور افتاده و دوستان بیشتر از گدشته به آهنگ ساز و تنظیم کننده و سایر عوامل توجه می کنن و کار اون ها رو هم زیر نظر دارن و این باعث خوشحالیه :20:

poonel
04-08-2011, 17:24
صدای خاصی داره.
آهنگ منو رها کن رو خیلی زیبا خونده.
خواننده محبوبمه و اینکه فهمیدم بچه اهوازه ، منو کشته.

3Dmajid
04-08-2011, 17:27
آلبومش واقعا ترکوند.
شک ندارم پدیده ی امسال موسیقی همین مهدی یراحیه.
صداشو خیلی دوست دارم. :40:
به نظر من دلیل موفقیتش استفاده از شعرای روزبه بمانی و زهرا عاملیه.

Masoud-Susa
06-08-2011, 02:44
آلبومش واقعا ترکوند.
شک ندارم پدیده ی امسال موسیقی همین مهدی یراحیه.
صداشو خیلی دوست دارم. :40:
به نظر من دلیل موفقیتش استفاده از شعرای روزبه بمانی و زهرا عاملیه.
درسته که شعر خیلی تاثیر داره...
ولی ملودی های زیبایی که مهدی درست می کنه هم تو موفقیتش بی تاثیر نیست....:40:
:11:

3Dmajid
06-08-2011, 12:53
درسته که شعر خیلی تاثیر داره...
ولی ملودی های زیبایی که مهدی درست می کنه هم تو موفقیتش بی تاثیر نیست....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صد در صد !!
مخصوصا آهنگ "باور نکن" تو آلبومش خیلی قشنگ بود !
من هر وقت این آهنگو گوش میدم میرم تو حس :31:
تنظیم و آهنگسازیشم خودش کرده.

Masoud-Susa
25-08-2011, 20:59
تک آهنگ بسیار زیبای مهدی یراحی به نام تابوت خالی ♥

تابوت خالی
با کیفیت 128

Masoud-Susa
25-08-2011, 21:10
گفتگوی مهدی یراحی با روزنامه ایران:
اولین کنسرتم نیمه دوم سال در اهواز

Xo0oX
26-08-2011, 14:08
واقعا صدای خوبی داره . فئق العاده هست .
من که همیشه اهنگ هر جای دنیایی دلم اونجاست هر روز گوش میدم . خیلی اهنگ زیبایی هست .

3Dmajid
26-08-2011, 15:06
من از تابوت خالیش زیاد خوشم نیومد.

به نظرم شعرای روزبه بمانی یه نمه پیچیده میزنه.

من از شعرای حسین صفا بیشتر خوشم میاد.
چون نسبت به شعرای روزبه سادگی بیشتری داره. :20:

Kurosh
27-08-2011, 03:51

کیلپ تابوت خالی

موسیقی ما - کلیپ زیبایی از یکی از قطعات مهدی یراحی خواننده با احساس موسیقی کشورمان با موضوع دفاع مقدس را این جا ببنید. یراخی در این قطعه نیز با روزبه بمانی همکاری کرده و تنظیم این ترانه را فرزاد فتاحی انجام داده است. نکته جالب توجه این کلیپ نام احسان علیخانی به عنوان کارگردان است....

پ.ن: جالبه! آهنگساز این کار فرزاد فتاحی بوده ... همون کسی که روی شعر روزبه بمانی، آهنگ دیوار رو برای داریوش و فرامرز ساخت ...
ظاهراً تیم جدید بمانی-فتاحی قراره بترکونه :40:
دو آلبوم داریوش و هلن که با تیم بمانی-افکاری بود که عالی بود ... حالا دیوار هم خیلی خوب بوده ... باید ببینیم این یکی چه جوریه ...

Kurosh
18-10-2011, 11:04
قطعه‌ی جدید مهدی یراحی به نام «امشبم گذشت»

موسیقی ما - آرتین ولی الهی: بدون شک تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل امسال، یکی از بهترین تیتراژهای سالهای اخیر بوده است و این قطعه موفقیت دیگری برای خواننده و آهنگسازش به همراه داشت. «مهدی یراحی»، این بار تک آهنگ جدیدی را آمادهٔ انتشار کرده که «امشبم گذشت» نام دارد.

از نکات جالب توجه «امشبم گذشت» آن است که این بار خبری از روزبه بمانی نیست و جالب‌تر آنکه آهنگساز این اثر کسی به جز خود یراحی است! اتفاقی که پیش از این فقط در قطعهٔ عربی-فارسی «برای تو (علی مودک)» شاهدش بودیم.

ترانه و ملودی این قطعه توسط «امید جامع» ساخته شده و تنظیم آن توسط «زانیار خسروی» و «امیر میلاد نیکزاد» صورت گرفته است.

Alireza_SA
18-10-2011, 13:17
صدای مهدی معمولیه ...

اما شعرای زیبا و موسیقی خوبش باعث میشه گوش بدم آهنگاشو ..

امشبم گذشت هم خوب بود ...

تو که راحتی من ازت جدام
همه چیزمی چی ازت بخوام ...
:40:

اون تیکه چی ازت بخوام رو واقعا خوب اجرا کرد ...

Masoud-Susa
18-10-2011, 13:38
واقعا آهنگ قشنگی بود...
مهدی جون دمت گرم...
انصافا صداش هم مث ملودیاش عالیه...رجوع شود به آلبوم منو رها کن

3Dmajid
18-10-2011, 14:05
صدای مهدی معمولیه ...

اصلا موافق نیستم :31:
صداش خیلی خوب و آرامش بخشه :46:

yas_6969
18-10-2011, 15:17
آهنگ آخرش خیلی زیبا بود واقعا خوب بود شعرش هم عالی بود

Masoud-Susa
11-11-2011, 15:35
اینایی که قرار میدم یه خورده قدیمیه ...ولی خب ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمیره! :31::31:
--------
---
-
اجرای آهنگ هوای تو در جشنواره کیش 9شهریور توسط مهدی یراحی عزیز ♥
حجم ویدیو:17مگ

لینک کمکی

+

حضور مهدی یراحی در کنسرت سیروان خسروی :46:

+

لحظاتی از اجرای آقای یراحی در جشن اتفاق نو به روایت متن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 17439_n.jpg
در قسمتهایی از جشن اتفاق نو آقاي مهدي يراحي خواننده جوان و موفق اين چند سال اخير كشورمان به همراه آقاي رضا تاج بخش به روي صحنه آمدند و تيتراژ‍ پاياني ماه عسل 90 را اجرا كردند .
فضا از ماه عسل 90 پر بود . سکوت مطلق دربین حضار بی اندازه احساس میشد و همه سراپا گوش به صدا و ملودي و ترانه زيباي ماه عسل 90 سپرده بودند ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 34369_n.jpg
در قسمت دیگری از برنامه هم مهدي يراحي به تنهايي البته به همراه گيتارش تيتراژ ماه عسل 88 را زمزمه کرد . او از مردم خواست تا آنها هم با او اين ترانه را زمزمه كنند .
فضا آکنده از حال و هوای رمضان و حال خوب همه ی مردم در این اولین روزهای پاییزی احساس میشد....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 48019_n.jpg
قسمتی از اجرای این برنامه به عهده احسان علیخانی بود او از حضار اجازه گرفت تا لحظاتی حتی در این محافل که به دور
از دوربین تلویزیون هست دغدغه یکی از میلیونها خانواده ایرانی را بیان کند : خانواده ايي را ميشناسم كه بعد از چند سال صاحب دو فرزند دختر و پسري شدند . روزی اين خانواده تصميم به سفر گرفتند
اما متاسفانه طي سانحه تصادفي فرزندان اين خانواده دچار ضايعه قطع نخاعي شدند .
اين خانواده اوضاع مالي خوبي ندارند . از همه حضار میخواهم هر كسي ميتواند كمك كند هر كسي هم كه نميتواند هيچ اشكالي ندارد .
خيلي از جمله علي ضياء - ايمان قياسي - مهدي يراحي - محمد صادق درودگر - هوشنگ هدايتي - آزاده نامداري - زهرا عاملي مبالغي را كمك كردند و
روزبه بماني سكه ايي را كه امشب به عنوان جايزه از مجله اتفاق نو گرفته بود را به احسان عليخاني داد تا به دست اين خانواده برساند و كمك هزينه خرج درمان فرزندشان كنند .
به اصرار مردم خود آقاي عليخاني هم بيان كردند كه مبلغ 500 هزار تومان به اين خانواده کمک ميكند .

06/07/1390 اریکه ایرانیان

+

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 254608_n.jpg

این هنرمندان عزیز در جشن ستارگان مجله اتفاق نو اسکار بهترین های نیمه اول سال 90 رو گرفتن.

روزبه بمانی - مهدی یراحی - فرزاد فرزین - احسان علیخانی - حامد بهداد - رامبد جوان - محسن تنابنده - سیروان خسروی - ویشکا آسایش - مرجانه گلچین

منبع: فیس بوک + سایت هواداران مهدی یراحی

NET DOCTOR
15-02-2012, 10:27
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی یراحی با نام جذابتر

به همراه متن آهنگ

| ترانه و ملودی : رستاک ، تنظیم : آبان حبیبی ، میکس و مسترینگ : امیر میلاد نیکزاد |

ترانه م روی لبهاته
صدامو با خودت داری
همین خوبه که مدونم
واسه من وقت میذاری
با موسیقی ِ من گرمی
با موسیقی ِ من سردی
چقدر زیبا شدی از وقتی شالت رو عوض کردی
نگاهت میکنم هر بار برام نایابتر میشی
نگاهت رو که می دزدی ازم جذابتر میشی
چقدر خوبه که مغروری
چقدر خوبه که ارومی
کنار این همه جذابیت
اینقدر خانومی
چقدر خوبه که میدونم
تو هم دلتنگ من میشی
تو داری خالق زیباترین اهنگ من میشی
ترانه م روی لبهانه
صدامو با خودت داری
همین خوبه که میدونم
واسه من وقت میذاری

yas_6969
15-02-2012, 12:51
خیلی آهنگ زیبایی بود کاراش روز به روز داره بهتر میشه

MOHAMMAD2010
15-02-2012, 13:05
زیاد خوشم نیومد ( کلا از خواننده هایی که یه مناسبتی معروفشون میکنه خوشم نمیاد ! )

Mehran
15-02-2012, 19:00
شعر جالبی داشت... موسیقیش تو سبک کارهای قبلی رستاک بود.
دوست داشتم که این آهنگ رو با صدای خاص رستاک عزیز بشنوم...

این آهنگ قشنگه ولی با این شعر و موسیقی، میتونست خیلی قشنگ تر باشه. :)

با تشکر مهران...

3Dmajid
15-02-2012, 19:45
خیلی کار قشنگیه :40:
نسبت به قبل صداش یه نمه نازک تر شده :27:
کاورش خیلی باحاله :31:

زیاد خوشم نیومد ( کلا از خواننده هایی که یه مناسبتی معروفشون میکنه خوشم نمیاد ! )
آخه شما چی کار داری با مناسبت معروف میشه یا بدون مناسبت ؟
ببین هنرمند هست یا نه.
کارش چه طوریه. :10:

راستی لطفا یکی در مورد این رستاک توضیح بده کیه که باش همکاری کرده ؟

MOHAMMAD2010
15-02-2012, 19:47
آخه شما چی کار داری با مناسبت معروف میشه یا بدون مناسبت ؟
ببین هنرمند هست یا نه.
کارش چه طوریه.
من نظرمو گفتم عزیز ! کارشم که گفتم به نظر من خوب نبود !

Mehran
15-02-2012, 20:00
راستی لطفا یکی در مورد این رستاک توضیح بده کیه که باش همکاری کرده ؟

رستاک یکی از خواننده های جدید هست که سبک خوبی و صدای خاصی داره
چندتا تک آهنگ داره، معروف ترین و بهترین آهنگش پاییز سال بعد هست...
البته برای شب یلدای امسال آهنگ قشنگی داد. چندتا موزیک ویدئو هم داره

در کل با همین چند تک آهنگ خیلی ها رو جذب خودش کرده !

با تشکر مهران...

3Dmajid
15-02-2012, 22:16
من نظرمو گفتم عزیز ! کارشم که گفتم به نظر من خوب نبود !
خب مگه من گفتم نظرتو نگفتی :31:
آخه این که تنها کارش نیس کارای دیگه شم گوش کن.
در کل خیلی خوننده ی خوبیه و سابقه ی آهنگسازی واسه خواننده های بزرگی مث سعید شهروز رو داره.:31:

3Dmajid
15-02-2012, 22:24
رستاک یکی از خواننده های جدید هست که سبک خوبی و صدای خاصی داره
چندتا تک آهنگ داره، معروف ترین و بهترین آهنگش پاییز سال بعد هست...
البته برای شب یلدای امسال آهنگ قشنگی داد. چندتا موزیک ویدئو هم داره

در کل با همین چند تک آهنگ خیلی ها رو جذب خودش کرده !

با تشکر مهران...

گوش دادم واقعا فوق العاده بود :40::40::40::40::40:

Masoud-Susa
16-02-2012, 20:18
آهنگ جذابــتر خیلی زیبا بود...واقعا حال کردم باهاش :40:
دم رستاک هم گرم.../ :40:

+

این هم مصاحبه مهدی یراحی♥ با رادیو جوان

این هم کلیــپ عاشقانه میکس شده با بازی مایلی سایروس و آهنگ نــدارمت مهدی یراحی

این سکوت و این هوا و این اتاق / شب به شب به خاطرم میاردت
توی این خونه هنوزم یه نفر / نمیخواد باور کنه نداردت
نمیخواد باور کنه تو این اتاق / دیگه ما با هم نفس نمیکشیم
زیر لب یه عمره میگه با خودش / ما که از همدیگه دست نمیکشیم
به هوای روز برگشتن تو / سر هر راهی نشونه میکشه
با تمام جاده های رو زمین / رد پا تو سمت خونه میکشه
من دارم هر روزمو بدون تو / با تب یه خاطره سر میکنم
با خودم به جای تو حرف می زنم / خودمو جای تو باو می کنم
توی این خونه به غیر از تو کسی / دلشو با من یکی نمی کنه
من یه دیوونم که جز خیال تو / کسی با من زندگی نمیکنه
تو سکوت بی هوای این اتاق / شب به شب به خاطرم میارمت
خودمم باور نمی کنم ولی / دیگه باورم شده ندارمت

+
افتتاحیه نمایشگاه نقاشیهای هیلا صدیقی با حضور آقای جعفر پناهی،آقای احمد مسجد جامعی،خانم مونا برزویی و مهدی یراحی

گالری مانی : بزرگراه صدر ، کامرانیه جنوبی ، کوچه دژم جو پلاک 41

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3138444_n.jpg

اینم یه عکس سه نفره از مهدی یراحی،مونا برزویی و هیلا صدیقی :5:

این هم مهدی یراحی و هیلا صدیقی در کنار هم :40:

MOHAMMAD2010
16-02-2012, 20:46
خب مگه من گفتم نظرتو نگفتی :31:
آخه این که تنها کارش نیس کارای دیگه شم گوش کن.
در کل خیلی خوننده ی خوبیه و سابقه ی آهنگسازی واسه خواننده های بزرگی مث سعید شهروز رو داره.:31:

حالا باز کارای دیگش بهتر بوده
ولی واقعا این آهنگ ...
بیخیال

ramin1988
17-02-2012, 10:58
من همه کارهاشو دوست دارم ...... ولی این کار آخر رو باید بگم شعر واقعا زیبایی داشت ولی احساسی که موقع خوندن این شعر باید میداشت رو ........ نداشت . :11:

3Dmajid
17-02-2012, 12:56
من همه کارهاشو دوست دارم ...... ولی این کار آخر رو باید بگم شعر واقعا زیبایی داشت ولی احساسی که موقع خوندن این شعر باید میداشت رو ........ نداشت . :11:

آره منم قبول دارم ولی فک کنم به خاطر سبکش بود. :20:

Masoud-Susa
17-02-2012, 15:51
آره.دقیقا...به نظر من هم سبک و فضای آهنگه که باعث شده کار اینطور به نظر بیاد(با اینکه عالی کار شده)...در هر صورت من این جرات مهدی رو برای متفاوت خوندنش تحسین می کنم... :20:
/...این رو هم بگم که بد نیست بدونید که شهرت مهدی تو تنظیم ها و ملودی های زیبایی هست که می سازه،نه خوندنش.../البته صداش:40: هم چیزی کم از تنظیم ها و ملودی هاش نداره انصافا.../ :46:
و اینکه همیشه مهدی یراحی کارهای ترک هاش رو خودش انجام می داد ولی الان فقط خوندن تراک رو به عهده داشته....به نظر من این همکاری کردن با بقیه شاعرها و آهنگ سازها و تنظیم کننده ها میتونه تنوع تو کارهاش رو زیاد کنه و همین متنوع شدن کارها باعث پیشــرفتش بشــه! :8:

Masoud-Susa
13-03-2012, 16:03
امسال اریکه نشد؛
کنسرت مهدی یراحی سال آینده در برج میلاد

موسیقی ما – بهمن بابازاده: مهدی یراحی که امسال با اولین آلبوم خود «منو‌‌ رها کن» توانست نظر بسیاری از مخاطبین و به ویژه موزیسین‌ها را به خود جلب کند با آغاز سال ۹۱ کنسرتهای خود را آغاز خواهد کرد تا از نزدیک با دوستدارانش دیدار کند.

یراحی که امسال تیتراژ موفق «ماه عسل» را نیز خواند، در تلاش بود که اسفند ماه امسال برای اولین بار به صورت زنده بروی صحنه برود که برخی مشکلات سالن و نبود زمان کافی برای تمریناتش باعث شد قید کنسرت‌های زنده‌اش را بزند و اوایل سال آینده اولین کنسرت رسمی‌اش را در سالن همایش‌های برج میلاد بروی صحنه ببرد.

مدیر برنامه‌های این خواننده درباره برنامه‌های یراحی تا آخر سال و در ایام نوروز گفت: «کنسرتی که قرار بود در سالن اریکه برگزار کنیم به دلیل دیر شدن زمان قطعی شدن رزرو سالن لغو شد و در تلاشیم اوایل سال بعد برای اولین بار کنسرت یراحی در سالن برج میلاد برگزار شود.»

موسیقی ما

Ali_softcenter
14-03-2012, 01:15
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی یراحی به نام خدانگه دار با 2 کیفیت...| Exclusive |
این آهنگ باز خوانی آهنگ مرحوم ناصر عبدالهی در برنامه شب نیست رادیو جوان به صورت زنده میباشد

MP3 128

خدانگه دار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud-Susa
14-03-2012, 13:48
خـدا رحمت کنه نـاصر عبـداللهی رو...

آهنگ خدانگهدار از آلبوم دوستت دارم ...

گريه كردم گريه كردم
اما دردمو نگفتم
تكيه دادم به غرورم
تا ديگه از پا نيفتم

گريه كردم گريه كردم
چه ترانه بي اثر بود
مثه مشت زدن به ديوار
اولين فصل شكستن
آخرين خدانگهدار
من به قله مي رسيدم
اگه هم ترانه بودي
صد تا سدو مي شكستم

اگه تو بهانه بودي
اگه هم ترانه بودي
اگه تو بهانه بودي
اگه هم ترانه بودي
اگه تو بهانه بودي

گريه كردم گريه كردم
اما دردمو نگفتم

با تو فانوس ترانه
يه چراغ شعله ور بود
لحظه ها چه عاشقانه
قاصدك چه خوش خبر بود
كوچه ها بدون بن بست
آسمون پر از ستاره
شبا گلخونهء خورشيد
واژه ها شعر دوباره
واژه ها شعر دوباره
دست تكون دادن آخر
توي اون كوچه ي خلوت
بغض بي وقفه ي آواز
گريه هاي بي نهايت

گريه كردم گريه كردم
اما دردمو نگفتم
گريه كردم گريه كردم
اما دردمو نگفتم
گريه كردم گريه كردم...

+

مـهدی یـراحی عـزیز مــرسی بابت اجـرای زیـبای ایــن ترانه .../ :40:

Masoud-Susa
16-03-2012, 01:44

ایــن هم اجــرای زنده "منو رها کـن " تو برنامه شب نیست رادیو جــوان
یه قسمت کوچیکیش هم مصاحبه احسان علیخانی با مهدی یراحی هست

واقــعا زیــباس اجــراهای لایو یراحی:40:

"منو رها کـن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9hzupm140blp%2FMehdi%2BYarrahi-Mano%2BRaha%2BKon%28live%29.mp3.html)"

3Dmajid
16-03-2012, 21:17
خدا رحمتش کنه.
اگه الان بود مطمئنن کاراش خیلی حرفه ای تر شده بود و با صدای خاصش کلی طرفدار داشت :41:

Kurosh
16-03-2012, 21:24
خدا رحمتش کنه.
اگه الان بود مطمئنن کاراش خیلی حرفه ای تر شده بود و با صدای خاصش کلی طرفدار داشت :41:
ناصر وقتی بود همیشه کاراش در بالاترین سطح بود ...
حرفه‌ای بودن لزوماً به معنی تنظیم‌های شلوغ و پر سر و صدا نیست !
هنوز که هنوزه از اولین آلبوم ناصر تا همین آخریش، جز بهترین‌های موسیقی پاپ ماست ...

3Dmajid
16-03-2012, 21:41
ناصر وقتی بود همیشه کاراش در بالاترین سطح بود ...
حرفه‌ای بودن لزوماً به معنی تنظیم‌های شلوغ و پر سر و صدا نیست !
هنوز که هنوزه از اولین آلبوم ناصر تا همین آخریش، جز بهترین‌های موسیقی پاپ ماست ...

بله تو حرف شما که شکی نیس :20:
منظور من پیشرفتیه که همه ی خوننده ها در گذر زمان میکنن بلاخره :20::31::11:

Masoud-Susa
19-03-2012, 19:35
مهدی یراحی امشب در ویژه برنامه سال تحویل شبکه دو با اجرای احسان علیخانی حضوری متفاوت خواهد داشت.

زمان شروع برنامه: 9شب

"عیدی"

هر سال تو این لحظه ها حالم همینه...انگار که غرق یه حس اضطرابم
چندساعت دیگه درست یک سال میشه...یک سال میشه که نمی تونم بخوابم
... هرسال تو این لحظه ها حالم همینه...انگار سر ریزم از احساس رسیدن
حس می کنم بد جور نزدیکی به خونه...وقتی که مردم بوی عیدی گوش میدن
حوای خوبم چیدن یک سیب که هیچ...من پشت ردت تو دل آتیش می رم
حس می کنم آدم به دنیا اومدم تا...این سیب و از دستای تو عیدی بگیرم
تنها زمان سال که هم خوبه حالت...هم با خودت درگیر حس دردی عیده
کاری ندارم عید بر می گردی یا نه...تو هر زمان سال که برگردی عیده
هفت سین امسال و کنار آینه چیدم...تا لحظه لحظه جای خالیتو ببینم
تقویم امسالم تموم شد بسه برگرد...تنها محاله پای این سفره بشینم

روزبه بمانی

ف.ب یراحی

yas_6969
20-03-2012, 02:07
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی یراحی با نام عیدی ...
ترانه : روزبه بمانی ، ملودی : مهدی یراحی ، تنظیم : زانیار خسروی

دانلود:

امشب هم آهنگ من و رها کن و با رضا صادقی اجرا کرد.

Masoud-Susa
20-03-2012, 02:45
امشب هم آهنگ من و رها کن و با رضا صادقی اجرا کرد.
اجــراش زیــبا بــود ... ولی رضا صادقی اصـلا خــوب باهاش همخونی نکــرد .... :19:
+
آهــــــــنگ عیــدی هم فوق العــاده قشنگ بود...شعر و آهـــنگ کولاکه انصافا ....:40:

کاری ندارم عیــد برمیگردی یــا نه
تو هر زمان سال که برگردی عیـده♥

Alireza_SA
20-03-2012, 13:13
دمش گرم من که از 2 تا اجرای مشترکش با رضا صادقی لذت بردم

هم رضا جای تحسین داشت هم مهدی

ایول:40:

yas_6969
20-03-2012, 16:17
دو اجرای جدید و فوق العاده زیبا و شنیدنی رضا صادقی و مهدی یراحی با 2 کیفیت ...| Exclusive |

( اسم آهنگ : نام های منو رها کن و تو با منی + این دو اجرا در برنامه نوروزی شبکه 2 پخش گردید)

من و رها کن

تو با منی

Masoud-Susa
26-03-2012, 01:35
بیش از 100 نفر از فعالان موسیقی کشورمان در نظرسنجی بزرگ سایت موسیقی ما شرکت کردند؛

اهالی موسیقی بهترین‌های سال 90 را انتخاب کردند :

بهترین آلبوم پاپ:

1- منو رها کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmodule-pagesetter-viewpub-tid-2-pid-321.html)
(مهدی یراحی)

2- خاطرات گمشده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmodule-pagesetter-viewpub-tid-2-pid-349.html)
(فریدون آسرایی)

3- شلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmodule-pagesetter-viewpub-tid-2-pid-397.html)
(فرزاد فرزین)

+

بهترین ترانه‌سرا:

1- روزبه بمانی
| برای مجموع آثارش در سال گذشته

2- زهرا عاملی
| برای قطعه باور نکن

3- افشین مقدم
| برای مجموع آثارش در سال گذشته

+

بهترین قطعه موسیقی:

1- نه نرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmodule-pagesetter-viewpub-tid-1-pid-4223.html)

(خواننده،آهنگساز و تنظیم‌کننده: سیروان خسروی)

2- سلام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmodule-pagesetter-viewpub-tid-3-pid-927.html)

(خواننده: فریدون آسرایی - آهنگساز و تنظیم‌کننده: پاشا یثربی)

3- باور نکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmodule-pagesetter-viewpub-tid-3-pid-845.html)

(خواننده، آهنگساز و تنظیم‌کننده: مهدی یراحی)

+

پدیده موسیقی در سال 90:

1- شهرام شکوهی

| در سال گذشته اولین آلبوم خود را روانه

بازار کرد

2- مهدی یراحی

| در سال گذشته اولین آلبوم خود را روانه بازار کرد

3- گروه افشارستان

| گروه افشارستان سال گذشته اولین اجرای خود را روی صحنه برد

NET DOCTOR
23-06-2012, 01:31
آهنگ جديد و فوق العاده زيباي مهدی یراحی به نام دیوار

ترانه : مونا برزویی - آهنگ : مهدی یراحی - تنظیم : KC Bondar

دانلود از3 سرور

MP3 320

MP3 128

Masoud-Susa
28-06-2012, 19:12
مهدی یراحی هم اکنون در رادیو جوان برنامه سه ستاره به همراه مهران رجبی ....!

الان هم داره قطعه دیوار رو اجرا میکنه ...♥

Masoud-Susa
29-06-2012, 20:04
این هم لینک مصاحبه مهدی یراحی با رادیو جوان

پارت 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارت 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.
.
اگه من عاشق ِ دیــوار بودم ... ترک میخورد و یه پنجره میشد
اگه غم ِ چشامو آینه میدیــد ... دلش درگیر ِ این منظره میشـد
اگه تنهائیمو به شب میگفتم ... همه شهر و برام بیدار میکرد
اگه با کوه درددل میکـــردم ... صدامو لا اقل تکـرار میکـــرد

نشون میدی به من بی اعتنایی ... تو رو میخوام ولی به چه بهایی!
شاید با مهربونی زیادم ... خودمو اشتباه توضیح دادم !

اگه غم ِ چشامو آینه میدیــد ... دلش درگیر ِ این منظره میشـد
اگه تنهائیمو به شب میگفتم ... همه شهر و برام بیدار میکرد
اگه با کوه درددل میکـــردم ... صدامو لا اقل تکـرار میکـــرد

منم اون که میون شب تیره ... نتونست هیشکی نا دیدم بگیره
همون که با نگاهش به تو فهموند ... میشه مغرور بود اما نرنجوند!
میرم جایی که گریم بی صدا شه ... فراموش کردنم آسون نباشه
از این تقدیر میلرزه وجودم ... من امتحانمو پس داده بودم ...

//... اگه من عــاشق دیــوار بـودم ...//
.
.
.

Masoud-Susa
25-07-2012, 23:31

«مهدی یراحی» از دغدغه‌های این روز‌هایش و معضل کنسرت ندادنش که این روز‌ها بسیار حاشیه ساز شده می‌گوید:
بعد از ماه مبارک رمضان در تهران روی سن خواهیم رفت

موسیقی ما - بهمن بابازاده: مهدی یراحی سال گذشته با آلبوم «منو‌‌ رها کن» به صورت رسمی وارد بازار موسیقی کشور شد و در نظرسنجی پایان سال قبل که اکثر رسانه‌ها و سایت موسیقی انجام دادند، در بین سه آلبوم بر‌تر سال قرار گرفت. همین نشان دهنده استعداد و نبوغ بالای این خواننده است. البته سال قبل تیتراژ موفق این خواننده در «ماه عسل» هم مزید بر علت شد تا او خیلی زود‌تر از آن چیزی که پیش بینی می‌شد، به انتخاب خیلی‌ها تبدیل شود و بتواند مخاطبان فراوانی را به دست آورد. اما لحظه شماری برای اجرای زنده این خواننده همچنان ادامه دارد و او هنوز نتوانسته قابلیت‌هایش را در قالب اجرای برنامه زنده به نمایش بگذارد. کشدار شدن ماجرای کنسرت ندادن یراحی و نزدیکی انتشار آلبومش بهانه‌ای شد تا سراغ او برویم و گپی کوتاه با او داشته باشیم.

یراحی در ابتدای صحبت‌هایش درباره فعالیت‌های اخیر و آلبوم جدیدش به تماشا گفت: ‌ «شعر و ملودی‌های آلبوم جدید انتخاب شده و در حال حاضر مشغول تمرکز روی تنظیم قطعات هستیم. در این آلبوم از حضور ترانه سراهایی چون مونا برزویی، روزبه بمانی، رستاک حلاج، امید جامع و امید فراقی‌زاده استفاده کرده‌ایم و در بخش ملودی هم اکثر ملودی‌ها را خودم ساخته‌ام و امید جامع و رستاک حلاج هم احتمالا ملودی‌هایی را در این آلبوم خواهند داشت.»

معضل اجرای زنده

یراحی درباره عدم اجرای زنده آثارش، علیرغم اخبار و گفتگوهایی که در طول سال قبل از او منتشر شد و خبر‌های متعددی که درباره اجرای زنده‌اش به گوش رسید، گفت: «برنامه ریزی ما جوری بود که خیلی زود‌تر از این‌ها باید کنسرت برگزار می‌کردیم ولی یک سری مشکلات و حاشیه‌های ناخواسته باعث شد همین طور از زمان و برنامه ریزیمان عقب بیفتیم. البته این را هم باید در نظر داشت که ما برای انتشار البوم بعدی خیلی زمان صرف کردیم و همین باعث شد دیگر ماجرای اجرای زنده از اولویت برنامه ریزی‌هایمان خارج شود و همه حواسم روی انتشار آلبوم معطوف شود. ولی تقریبا به جمع بندی‌های لازم درباره کنسرت و اجرای زنده در تهران رسیده‌ایم و بعد از ماه مبارک رمضان در تهران روی سن خواهیم رفت.»

تیتراژ با طعم رمضان؟

در سالهای گذشته مهدی یراحی پای ثابت برخی برنامه‌های مخصوص ماه مبارک بوده و سال قبل هم تیتراژ پرطرفدار او در برنامه «ماه عسل» باعث شد که نام و آوازه‌اش بیشتر و بیشتر در بین اهالی موسیقی بپیچد. ولی او ظاهرا امسال در این ماه مبارک قرار نیست دوروبر تلویزیون آفتابی شود و درصد بالایی از این عدم حضور هم مربوط به ماجراهای عدم حضور احسان علیخانی، دوست و رفیق دیرینه‌اش است: ‌ «تا این لحظه که من با شما در حال صحبت هستم، هنوز کاری را برای برنامه‌های امسال نساخته‌ام و قطعا با توجه به زمان باقیمانده هم نمی‌توانم وارد پروژه‌ای بشوم که زمان درست و حسابی برای تهیه و تولید‌اش داشته باشم. در مورد احسان هم باید بگویم که بالاخره کارهای خوب و قوی، همیشه کارهای تیمی و گروهی‌اند و وقتی نمی‌توانی با تیم‌ات کاری را پیش ببری، قطعا آن حس و جریانی که می‌خواهی در کار بوجود نمی‌آید و همین باعث می‌شود ترجیح دهی بیرون گود باشی.»

دیگران

یراحی در انتهای صحبت‌هایش هم درباره همکاری با دیگر چهره‌های بازار موسیقی می‌گوید: ‌ «پروژه‌هایی را در دست دارم که چون هنوز قطعی نشده بهتر است نامی از کسی برده نشود». این خواننده در مورد همکاری‌اش با سیروان خسروی در آلبوم جدید این خواننده نیز گفت: ‌ «در اخباری که من درباره آلبوم ایشان در رسانه‌ها خواندم، متوجه شدم که نام من هم در بین اسامی آورده شده ولی قطعه‌ای که من برای سیروان ساخته بودم مربوط به یکی از تیتراژ‌ها بود که قرار نیست در آلبومش باشد و قطعا در آلبوم جدید سیروان حضور ندارم.»

Masoud-Susa
08-08-2012, 16:28
آهنگ جدید و فوق العاده زیبا و شنیدنی مهدی یراحی با نام : به من نگاه کن ...

ترانه و دکلمه : احسان علیخانی ، ملودی و تنظیم : مهدی یراحی
میکس و مسترینگ : امید حاجیلی ، پیانو : رضا تاجبخش

Mp3_230 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mp3_128 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-----

خاطره برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی رو دوباره برام زنده کرد این آهنگ مهدی یراحی // دمش گــرم ...:40:

Masoud-Susa
12-08-2012, 18:49
از تو عبور میکنم فقط نگاه میکنی.....من اشتباه میکنم تو هم گناه میکنی

ازم عبور میکنی ببین سقوط میکنم....به من نگاه کن بزن فقط سکوت میکنم

از تو عبور میکنم فقط نگاه میکنی....من اشتباه میکنم تو هم گناه میکنی

به من نگاه کن نترس، من به تو مبتلا شدم....به موج میزنم ببین چه ساحلا خدا شدم

به من نگاه کن بگو کجا رو زیر و رو کنم....کدوم گلایه رو بگم چه دردی آرزو کنم

به من نگاه کن برو فاصله باورم بشه....در انتظار بودنت عذاب آخرم بشه

ازم عبور میکنی ببین سقوط میکنم....به من نگاه کن بزن فقط سکوت میکنم

به من نگاه کن بگو کجا رو زیر و رو کنم.....کدوم گلایه رو بگم چه دردی آرزو کنم

به من نگاه کن برو فاصله باورم بشه.....در انتظار بودنت عذاب آخرم بشه

تــرانه :احسان علیخانی

-----
ماه رمضونا با صدایی مهدی یــراحی رنگ و بوی دیـگه میگیره
دست احسان علیخانی هم درد نکنه ؛ شعرش عالیــ ـه
آهنگ و تنظیم هم مثل همیـــشه زیــبا

امیدوارم به زودی شاهد کنسرتش باشــیم ! :20:

A M ! N
25-08-2012, 03:27
سلام بر یراحی دوستان.... بیانیه ی یکم شهریور مهدی رو اتفاقی دیدم، نکاتی هم در مورد آلبوم امپراطور گفته شده..
امیدوارم در این آلبوم هم مثل آلبوم " منو رها کن " شاهد اجرای بی نظیرش باشیم و باز نفسهامون توی سینه حبس شه.

هوادار شما مهدی یراحی

به نام خدا

هرکسی از ظن خود شد یار من.
عرض سلام و ادب خدمت همه شما عزیزان همراه که الطاف بی دریغتان از آغاز فعالیتهای هنری حقیر،شامل حال بنـده
و یاران همکارم بوده و به لطف پروردگار تا امروز هر لحظه محبتتان سرشارتر شده است.

جای آن است خالصانه عرض نمایم پس از پروردگار مهمترین عامل دلگرمی برای ادامه راهمان هستید.
چندیست قصد دارم از طریق دلنوشته ای اینچنین مراتب ارادت و عشق بی اندازه مان را به شما عزیزان ابراز نمایم امـــا
همیشه احساس کردم کلمات قاصرند از بیان تمام احساسی که به شما مهربانان داریم و شاید هنر زبانی گویاتر،صدایی
رساتر و ادبیاتی مناسبتر برای ابراز باشد.

شاید خالی از لطف نباشد فرصت را غنیمت شمارم و مختصری در مورد برنامه های آینده عرض نمایم.به لطف پروردگار و
یاری همکاران عزیزم تمامی ترانه های آلبوم دوم سروده و انتخاب شده اند.تمامی ملودیها ساختــه شده اند و در حـــال
حاضر مشغول تنظیم و ضبط قطعات مختلف آلبوم هستیم.البته اگر دعای خیر و انتقادهای سازنده شما مهربانـان نباشد
این بار به سر منزل مقصود نخواهد رسید.پیشاپیش امیدوارم بنده و تیم هنری آلبوم امپراطور را از حمایتهای پر مهــــرتان
بی نصیب نگذارید و تمام تقصیرها را به بنده حقیر ببخشید.

همانگونه که عرض کردم دلیل اینکه زیاد دست به قلم نمی برم این است که معتقدم شایسته تـــــر است یک هنرمنـــد
بیشتر از طریق آثارش با مخاطبین در ارتباط باشد و از حرف کم،بر عمل بیفزاید! باشد که با انرژی مضــاعف و آثاری پربارتر،
بیش از پیش لایق مهر شما نازنینان باشیم.

در پایان عرایضم جا دارد از تمامی عزیزانی که از سرلطف به بنده و همکارانم محبت دارند و با پیگیری و انــعکــــاس اخبـار
مربوط به حقیر،شما همراهان عزیز را در جریان تازه ترین فعالیتها قرار میدهند صمیمانه تشکر نمایم و دستان پر مهر ایــن
غریبان آشنایم را با عشقی بی مثال بفشارم.

با آرزوی آرامش

هوادار شما مهدی یراحی

منبع. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-155)

Masoud-Susa
27-08-2012, 16:41
بی صبرانه منتظر آلبوم "امپراطور" مهدی یراحی هستم . منم امیدوارم بتونه همینجور به پیشرفتش ادامه بده .:20:

Masoud-Susa
28-08-2012, 20:44
خب. مثل ایــنکه مهدی یراحی مهمون برنامه رادیو هــفت شـبکه آموزش بـوده !
و دو آهنگ هرجای دنیایی و دیوار رو هم اونجا اجرا کرده !
کلیــپ هاش واسـه دانلود تو مـتــن زیــر هست ...

به نقل از وبلاگ رادیو هفت:
به نام خدای شبهای مهربون من...

مردم ایران...سلام

حال و احوال چطوره؟
اگه یادتون باشه ...ماه رمضون بود...ماه رمضون...یا بهتره بگم ماه عسل*...که یه تیتراژ خیلی زیبا خونده شد ...
بیاااااا ک من از تو خسته ترم...که من از تو بیخبرم...بیااااااااااااااا

و اینجا بود که از راه ویژه برنامه ماه عسل* شبکه3 ، یه صدای خوب به ما شناسونده شد...
و پارسال ماه عسل* هم ...تیتراژ پایانی ...باهمین صدای خوب و با یک نیایش*خیلی قشنگ خونده شد...و
دمدمای افطارررر خیلی میچسبید...
حال آدم مهربون میشد

این متن نیایش:

هرجایِ دنیایی دلم اونجاست
من کعبه مو دورِ تو میسازم

من پشت کردم به همه دنیا

تا رو به تو سجاده بندازم

هرروز حِسِت تازه تر میشه

غرقِ تو میشم بلکه دریا شم

بیزارم از اینکه تمامِ عمر

از رویِ عادت ، عاشقت باشم

گاهی پرستیدن ، عبادت نیست

با اینکه سر رو مهر میذاری

گاهی برای دیدن عشقت

باید سر از رو مهر برداری

یک عمر هر دردی به من دادی

حس میکنم عینِ نیازم بود

جایی که افتادم به پای تو

زیباترین جایِ نمازم بود

هر جای دنیایی دلم اونجاست

من کعبه مو دور تو میسازم

من پشت کردم به همه دنیا

تا رو به تو سجاده بندازم

یادتونه؟؟!

این صدا صدایی جز مهدی یراحی عزیز نبود...
که چندوقت پیش باخوش سلیقه ایه عوامل رادیو 7 که بهمون ثابت شده ایشون در برنامه حضور داشتند
و یه کلیپ دیگه به نام دیوارو هم دکلمه کردن و پخش شد...
هر دوتای این کلیپ هارو واستون میذاریم*

دانلود کلیپ زیبای هرجای دنیایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این هم عکسی به یاد ماندنی از ایشون در رادیو7:

این هم متن ترانه دیوار:

اگه مـن عاشـق دیـــــوار بودم ، ترک میخورد و یه پنجـره میشد
اگه غـــم چشامـو آینـه می دید ، دلش درگیـر این منظره میشد

اگه تنهائیـمـو به شب میگفتم ، همه شهـر و برام بیـدار میکرد

اگه با کـوه درددل میکـردم ، صدامـو لااقـل تکرار میکرد

نشون میدی به من بی اعتنایی ، تـو رو میخوام ولی به چه بهایی

شایـد با مهربونـی زیـادم ، خودمـو اشتبـاه توضیح دادم

اگه مـن عاشـق دیـــــوار بودم ، ترک میخورد و یه پنجـره میشد

اگه غـــم چشامـو آینـه می دید ، دلش درگیـر این منظره میشد

اگه تنهائیـمـو به شب میگفتم ، همه شهـر و برام بیـدار میکرد

اگه با کـوه درددل میکـردم ، صدامـو لااقـل تکرار میکرد

منم اونکه میـون شب تیره ، نتونست هیچکی نادیده ام بگیره

همونکه با نگاهش به تو فهموند ، میشه مغــرور بود اما نرنجوند

میرم جایی که گریه م بی صـدا شه ، فراموش کردنم آسـون نباشه

از این تقـدیـر می لرزه وجودم ، مـن امتحانمو پـس داده بودم

اگه مـن عاشـق دیـــــوار بودم

دانلود کلیپ زیبای دیوار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حتما شماها هم مثل ما باخوندن و شنیدن این ترانه ها خاطره بازی خواهید کرد...

یاعلی

.................................................. .................................................. ..................................
پ.ن:بچه ها راستش طی تلاش های فراوان تونستیم دو تا کلیپ خیلی قشنگ و از خواننده خوبمون مهدی یراحی عزیز واستون بذاریم...امید است مورد قبول واقع گردد...

A M ! N
19-09-2012, 17:09
سلام ، گویا مهدی دیشب مورخ 28.06 ساعت 00.40 برنامه ی " راه شب " در شبکه ی تهران دعوت بوده.. من که ندیدم برنامه رو... چه خبر بوده دقیقا ؟

حدس میزنم " به من نگاه کن " رو اجرا کرده باشه.

Masoud-Susa
19-09-2012, 17:40
سلام ، گویا مهدی دیشب مورخ 28.06 ساعت 00.40 برنامه ی " راه شب " در شبکه ی تهران دعوت بوده.. من که ندیدم برنامه رو... چه خبر بوده دقیقا ؟

حدس میزنم " به من نگاه کن " رو اجرا کرده باشه.

سلام امین جان.

من خبر داشتم که مهدی مهمون برنامه راه شب هست ؛ ولی متاسفانه وقتی یادم افتاد که دیگه دیر شده بود واسه دیدن برنامه.

ویدیو این برنامه رو هم نتونستم تا الان گیر بیارم (احتمالا در آینده تو پیج فیس بوکش قرار بگیره )

تنها چیزی که از برنامه دیروز تونستم پیدا کنم خبر زیر هست:
+

حاشيه جنگ "راه شب"؛
"مهدي يراحي" تا اواخر امسال با امپراطور خواهد آمد

مهدي يراحي خواننده پاپ كشور تا اواخر امسال آلبوم امپراطور را روانه بازار خواهد كرد.

به گـزارش خبرنـگار حـوزه راديـو و تلوزيون باشگاه خبرنگاران، بامداد روز چـهارشنبه 29 شهريـور
ويژه برنامه شهريور ويژه برنامه جنگ راه شب كه در شب هاي فصل تابستان مهمان خانه هاي
مــردم اسـت با اجـراي هـومـن حـاجـي عـبـدالـلـهي در شـبكـه تـهـران بـــه روي آنـتـن رفـت.
موضوع بامداد روز چهارشنبه جنگ راه شب غرور بود داريوش ارجمند بازيگر سينما و تلويزيون و
مــهـدي يـــراحـــي خـوانـنــده از مــهمانـان بــامـداد روز چــهارشــنبه جنـگ راه شـب بـودنــد.
داريـوش ارجـمند بازيـگر سـينـما و تـلويـزيون با حـضور در برنامه راه شب از فعاليتهاي كاري خود
گفت: چند كار به من پيشنهاد شده كه هنوز به طور دقيق قطعي نشده و قرار است كه دنباله‌ي
سـتايـش سـاخته شـود كه در حـال حاضـر نويسنده آن در حال نـگارش فـيلم نامه ستايش است.
وي در خـصوص موضـوع بـرنامه تـحت عـنوان غـرور عنوان كرد: كاري كه يك فرد انجام مي‌دهد اگر
موجب سرافرازي شود بهتر از اين است كه موجب غرور شود.

وي افزود: غرور زماني خوب است كه به يك جامعه غرور ببخشي يعني اينكه يك خمودگي را
تبديل به سرافرازي و نشاط كنيم مثل قهرمانان ملي ما كه براي كشور غرور به ارمغان آوردند.
ارجمند ادامه داد: غرور به هيچ عنوان خوب نيست چرا كه
حــاصــلـي كــه در انــسـان به جــا مـي‌گـذارد بـد اســت.

مــهدي يـــراحي خـوانــنده با حـضـور در اين بـرنامه در خـصـوص آينـده كـاري خود گفت:در حال آهنگسازي و تنظيم
آلبـوم جديدم تحت عنوان امپراطور هستم شعرها و ملودي ها ساخته شده و تا آخر امسال روانه بازار خواهد شد.
جنگ راه شب ويژه برنامه اي است كه در شب هاي فصل تابستان هر شب بجز پنج شنبه ها با اجراي
هـومن حـاجي عبداللهـي و تهـيه كنـندگي مـحـمود محـمودي از شـبكه تهران به روي آنتن خواهد رفت./

Masoud-Susa
26-10-2012, 20:59
بخشی از اجــرای زنده و زیبای ترانه دیــوار با صدا و پیانوی مـهـدی یراحی ♥

اگه غم ِ چشامو آینه میدیــد ... دلش درگیر ِ این منظره میشـد...

دانلـــود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع:
پیچ فیس بــوک مونا برزویی

part gah
01-11-2012, 18:30
آلبوم : منو رها کن
آهنگ : ندارمت
شاعر :روزبه بمانی

این سکوت و این هوا و این اتاق .. شب به شب به خاطرم میاردت

تو این خونه هنوزم یه نفر .. نمیخواد باور کنه نداردت

نمیخواد باور کنه تو این اتاق .. دیگه ما با هم نفس نمیکشیم

زیر لب یه عمر میگه با خودش .. ما که از همدیگه دست نمیکشیم

به هوای روز برگشتن تو .. سر هر راهی نشونه میکشه

با تمام جاده های رو زمین .. رد پاتو سمت خونه میکشه

من دارم هر روزمو بدون تو .. با تب یه خاطره سر میکنم

با خودم به جای تو حرف میزنم .. خودمو جای تو باور میکنم

توی این خونه به غیر از تو کسی .. دلشو با من یکی نمیکنه

من یه دیوونم که جز خیال تو .. کسی با من زندگی نمیکنه

تو سکوت بی هوای این اتاق .. شب به شب به خاطرم میارمت

خودمم باور نمیکنم ولی .. دیگه باورم شده ندارمت

D O W N L O A D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
04-11-2012, 13:49
یه لیستی از کارهایی که تاحالا مهدی یراحی انجام داده.
اغلب کارهایی که خود مهدی یراحی خونده ، آهنگسازیش
هم با خودش بوده.
من خودم به شخصه شعرهای روزبه بمانی رو بیشتر میپسندم. :40:

قطعه

ترانه سرا

آهنگساز

تنظیم کننده

خواننده

آلبوم

هرجای دنیایی دلم اونجاست

روزبه بمانی

مهدی یراحی

فرزاد فتاحی

مهدی یراحی

تیتراژ برنامه “ماه عسل ۹۰″

مرز

روزبه بمانی

مهدی یراحی

فرزداد فتاحی

مهدی یراحی

تیتراژ برنامه “کمی متفاوت”

منو رها کن

روزبه بمانی

مهدی یراحی

مهدی یراحی-بهزاد رئیسی

مهدی یراحی

منو رها کن(تیتراژ پایانی برنامه شب شیشه ای)

هوای تو

روزبه بمانی

مهدی یراحی

بهزاد رئیسی

مهدی یراحی

منو رها کن(تیتراژ برنامه ماه عسل)

تابوت خالی

روزبه بمانی

مهدی یراحی

فرزاد فتاحی

مهدی یراحی

تصویر رویا

روزبه بمانی

مهدی یراحی

بهروز صفاریان

داریوش اقبالی

معجزه خاموش

منو زیر سایه خودت بگیر

روزبه بمانی

مهدی یراحی

بهروز صفاریان

مهدی یراحی-روزبه بمانی-نیما مسیحا

تیتراژ برنامه ” منو زیر سایه خودت بگیر(زمستان۸۵) “

به من چیزی بگو

روزبه بمانی

مهدی یراحی

بهروز صفاریان

بهروز صفاریان

تیتراژ برنامه “مثل ماه(زمستان۸۵) “

شب شیشه ای

روزبه بمانی

مهدی یراحی

مهدی یراحی

روزبه بمانی

تیتراژ ابتدایی برنامه “شب شیشه ای(بهار۸۶) “

من عاشقت شدم

زهرا عاملی

مهدی یراحی

سیروان خسروی

سیروان خسروی

تیتراژ پایانی سریال “ساختمان پزشکان(بهار۹۰) “

بوی عیدی

روزبه بمانی

مهدی یراحی

بهروز صفاریان

علی لهراسبی

تیتراژ برنامه “بوی عیدی(بهار۸۶) “

کوه

مونا برزوئی

مهدی یراحی

مهدی یراحی

علی لهراسبی

چهارده

تنها نرو

روزبه بمانی

مهدی یراحی

شهاب اکبری

علی لهراسبی

تیتراژ سریال “هویت”

لیلا

روزبه بمانی

مهدی یراحی

بهروز صفاریان

علی لهراسبی

با حسین

روزبه بمانی

مهدی یراحی

مهدی یراحی

مهدی یغمایی

سلام آقا

ماه قبیله

روزبه بمانی

مهدی یراحی

مهرداد احمدزاده

مهدی یغمایی

سلام آقا

وابسته

پویا حسین خانی

مهدی یراحی

فرزاد فتاحی

فرزاد فتاحی

وسوسه

مهشاد عرب

مهدی یراحی

بهزاد رئیسی

مهدی یراحی-حسین استیری

مجرم

مُجرم

محمد فراهانی

مهدی یراحی

مهدی یراحی-بهزاد رئیسی

حسین استیری

مجرم

گناه عشق

مهشاد عرب

مهدی یراحی

بهزاد رئیسی

حسین استیری

مجرم

یادم تو را فراموش

محمد فراهانی

مهدی یراحی

مهدی یراحی

حسین استیری

مجرم

مریم

امید فراقی زاده

مهدی یراحی

امیر علیزاده

حسین استیری

مجرم

تبعیدی

روزبه بمانی

مهدی یراحی

بهروز صفاریان

سعید شهروز

بی خوابی

زخمه

زهرا امیر تیموری

مهدی یراحی

مهدی یراحی-بهزاد رئیسی

سعید شهروز

بی خوابی

به من خوبی نکن

روزبه بمانی

مهدی یراحی

مهدی یراحی

سعید شهروز

بی خوابی

چند سال از امشب بگذره

روزبه بمانی

مهدی یراحی

مهدی یراحی-بهزاد رئیسی

سعید شهروز

بی خوابی

ما عاشق هم بودیم

روزبه بمانی

مهدی یراحی

بهزاد رئیسی-مهدی یراحی

سعید شهروز

بی خوابی

حرفامو باور کن

روزبه بمانی

بهروز صفاریان

مهدی یراحی

سعید شهروز

بی خوابی

میراث عاشقی

محمد فراهانی

مهدی یراحی

بهروز صفاریان

سروش

تو ازم چی میخوای

روزبه بمانی

مهدی یراحی

مهرداد احمدزاده

سعید سام

هنوز سردمه

جهانگیر صبری

جهانگیر صبری

مهدی یراحی

فرزین بابائی

یاد من باش

یه سری به ما بزن

محمد فراهانی

مهدی یراحی

بهزاد رئیسی-مهدی یراحی

وحید شهابی-حسین استیری

NET DOCTOR
06-11-2012, 09:04
آهنگ غمگین و زیباییست

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی یراحی به نام دلشوره

وارد صفحه که شديد ثانيه شمار که صفر شد روي عبارت رد کردن تبليغ کليک کنيد تا وارد صفحه دانلود بشيد

MP3 320

MP3 128

A M ! N
07-11-2012, 13:12
آهنگ جدید مهدی یراحی هم به زودی تقریبا تا دو روز آینده منتشر میشه.

اسم آهنگ: " یه چیزی بگو "

آهنگساز و ترانه سرا: امیر علی بهادری

تنظیم: زانیار خسروی

لازم به ذکره که این آهنگ هم جز آلبوم جدید یعنی " امپراطور " نیست و 6 مین آهنگ بعد از انتشار آلبوم منو رها کن هستش.

با این حساب پرونده ی آهنگهای مهدی یراحی بسته میشه تا بعد از محرم و صفر .

Mehran
08-11-2012, 22:42
"دلشوره" نسبت به تک آهنگ های قبـلی مهدی یراحی، سطح پایین تری داشت
یه جاهایی از آهنگ به دل نمینشست. احتمالا زیاد جز آهنگ های لو رفته هست
چون نه تو سایت خودش و نه سایت های رسمی، حرفی از آهنگ نبود. تک آهنگ
ها رو مهدی یراحی تو سایت رسمیش به طور کامل اطلاع رسانی میکنه.

با تشکر مهران...

A M ! N
10-11-2012, 11:55
درود.

بله مهران جان همونطوری که گفتین از دسته کارهای Freestyle هسـتش ،
یـراحی اینطور آهنگهارو تابحال دروبسایت رسمیش اطلاع سانـی نکـــــرده.

کار "خدانگهدار" هم freestyle بود، فعلا تنها آهنگی که بــه صورت رســمی
اطلاع رسانی شده همون کار " یه چیزی بگو " هستش.

NET DOCTOR
11-11-2012, 22:24
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای مهدی یراحی با نام یه چیزی بگو
ترانه و ملودی : امیرعلی بهادری - تنظیم ، میکس و مسترینگ : زانیار خسروی

وارد صفحه که شديد ثانيه شمار که صفر شد روي عبارت رد کردن تبليغ کليک کنيد تا وارد صفحه دانلود بشيد

MP3 - 320 Kb/s

MP3 - 128 Kb/s

A M ! N
12-11-2012, 17:03
درود

دوستان نظرتون راجع به آهنگ "یه چیزی بگو" چیه ؟

به نظر من تنظیمات آهنگ خوب بود.. ولی به طور خلاصه بخوام بگم به شخصه دوست دارم یراحی روی ریتم آروم بخونه.

خب این ریتم برای صدای خواننده ای مثل یراحی خیلی تند بود و کنترل کار رو یکـــم گرفته بود. با این حساب بازم یراحی
خوب اجراش کرده. کلا خواننده ی با انعطافیه. مثلا اصن انتظار نداشتم کار علی مـودک ( برای تو ) رو اونطوری اجرا کنه ،
کارش عالی بود.

ولی ریتمهای آروم تر باب صدای یراحیه مثل کارهای تاریخی " هرجای دنیایی " ، " باور نکن " و " هوای تو " و امثالهم...

امیدوارم تا شب عید آلبوم جدیدش منتشر بشه.

A M ! N
14-11-2012, 19:00
نگاه کنید این پسره ی ناز کوچولو رو ، اگه گفتین کیه.

چقددررررر نازه

Mohammad Yek110
15-11-2012, 17:24
چه خواننده خوبیه:18:
فرصت نکرده بودم آهنگاشو گوش کنم
فوق العادس
مخصوصا آهنگای هوای تو و باور نکن:40:
از این به بعد پیگیر آهنگاش میشم

A M ! N
16-11-2012, 01:47
+

" هرجای دنیایی "

کلی خاطره دارم با این موزیک...

اینارو آپلود کردم. از دست نده محمد جان.

دانلود " هرجای دنیایی "

دانلود " امشبم گذشت " ( تک آهنگ هستش و در آلبومش موجود نیست )

دانلود " منو رها کن "

چه خواننده خوبیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرصت نکرده بودم آهنگاشو گوش کنم
فوق العادس
مخصوصا آهنگای هوای تو و باور نکن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این به بعد پیگیر آهنگاش میشم

A M ! N
16-11-2012, 04:58
این هم از آهنگ دلشوره ، که مشخص شد چطور لو رفته.

روز گذشته قطعه ای با نام دلشوره با ترانه زهرا عاملی و صدای مهدی یـراحی
منتشر شد که این قطعه یک اتود ساده از آهنگیست که وی برای خواننـــده ای
ساخته و این اتود را در اختیار او قرار داده بود که متاسفانه بدون هماهنگی روی
اینترنت قرار گرفت.

Mehran
17-11-2012, 02:34
سلام محمد جان

"جذاب تر" رو به لیست امین جان اضافه میکنم. :)

با تشکر مهران...

A M ! N
25-11-2012, 15:42
درود.

کار تازه ی مهدی یغمایی ، که با آهنگسازی و تنظیم مهدی یراحی هست ، " ماه قبیله " نام داره.

امیدوارم لذت ببرید

ماه قبیله

خواننده : مهدی یغمایی
آهنگساز : مهدی یراحی
ترانه : روزبه بمانی
تنظیم : مهدی یراحی و مهرداد احمد زاده

د ا ن ل و د ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rh.mohammad
26-11-2012, 00:04
من زیاد نمیشناسمش ولی بعضی از ترانه ها و ملودی هاش خیلی زیبان .
هرجای دنیایی و منو رها کن و جذاب تر که دوستان معرفی کردن واقعا زیبا بودن .
تنظیم امشبم گذشت دقیقا تو فضای تنظیمای الکترونیک سیروانه . خودش تنظیم کرده اون کارو یا مال سیروانه ؟
چون یادمه شنیده بودم سیروان و مهدی یراحی یه سری کار با هم انجام دادن (شایدم ندادن درست یادم نیست:31:)

A M ! N
26-11-2012, 00:13
امشبم گذشت تنظیمش با زانیار بود. واقعا کار قوی ای بود خیلی خوشم میاد.

بله با سیروان هم زیاد کار میکنن و رابطه ی خیلی نزدیکی با هم دارن ، مثلا
همون کار علی مودک رو سیروان تنظیم کرده. :)

Masoud-Susa
26-11-2012, 15:27
آلبوم «امپراطور» مهدی یراحی بعد از محرم و صفر راهی بازار می‌شود

موسیقی ایرانیان – سودا مولائی: مهدی یراحی که تازه‌ترین اثرش «امپراطور» را در صف انتشار در بازار موسیقی کشور دارد،

تک آهنگی شنیدنی با همکاری زانیار خسروی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، این قطعه «یه چیزی بگو» نام دارد که با ترانه و ملودی امیر علی بهادری

تولید شده و زانیار خسروی تنظیم آن را برعهده دارد.

همچنین، تازه‌ترین آلبوم مهدی یراحی با نام «امپراطور» که ۱۲ قطعه با آهنگسازی مهدی یراحی، رستاک حلاج و امید جامع دارد،

بعد از سپری شدن ایام سوگواری محرم و صفر راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد.

روزبه بمانی، مونا برزویی، زهرا عاملی، رستاک حلاج، امید فراقی‌زاده، امید جامع و سروش دادخواه ترانه‌سرایان این آلبوم هستند

و سیروان خسروی، زانیار خسروی، مهدی یراحی و خشایار بندار تنظیم آهنگ‌های آلبوم «امپراطور» را برعهده دارند.

A M ! N
05-12-2012, 03:54
شب عید نوروز 91 بود که با خودم گفتم امشب هرطوری شده بیدار میمونم تا ته برنامه های یراحی رو میبینم ، ولی متاسفانه خوابم برد :(
این بدترین ضدحالی بود که خوردم توی نوروز..

فرداش کلی گشتم دنبال کلیپهای اونشب تا بالاخره تونستم یه سری هارو پیدا کنم.. نمیدونم چرا تاحالا یادم نبود تا اینارو اینجا بزارم.

تقدیم به شما.. :11:

کار اول ، کافه ترانه بود که گوشه ای از " منو رها کن " و اهنگ کامل " مرز " رو شامل میشه

کار دوم ، آهنگ "عیدی" هستش، که مهدی مخصوص شب عید ساخته بود.

کار سوم ، آهنگ بسیار زیبای "هرجای دنیایی" هست که تیتراژ ماه عسل بود.

کار چهارم ، آهنگ " تو با منی" از رضا صادقی هست که مهدی یراحی باهاش همخونی کرد شب عید.

کار پنجم ، آهنگ بسیار زیبای "منو رها کن" هستش ، که با رضا صادقی اجرا کردند در شب عید.

کار ششم به عنوان آخرین کار هم ، تیزر آلبوم "منو رهاکن" هستش ، که ترکیبی از کارهای "تو برمیگردی" ، "منو رها کن" ، "باور نکن" و "هوای تو" هستش.

Mehran
06-12-2012, 02:44

سلام...

یکی از آهنگ های قشنگ آلبوم منو رها کن، آهنگ داری سرباز کی میشی بود.

همین جایی که هستی باش، از این خونه بری کیشی
تو هوای کسی میشی، که مـن میدونم آدم نیست
تو دل بستی به دریایی ،که میدونی سرابم نیست

هنوز آلبوم برام حال و هوای نوی خودشو جفظ کرده...
بعید میدونم کسی اولین آلبومش همچین سطحی داشته
وقتی منو رها کن رو کنار اولین یا حتی دومین و سومین آلبوم
بعضی خواننده ها میزاریم میبینم ایم کجا و آن کجا ! بی صبرانه منتظر امپراتور ام

حضور روزبه بمانی، مونا برزویی، زهرا عاملی، رستاک حلاج توی یه آلبوم، میتونه نوید خوبی باشه.

با تشکر مهران...

Masoud-Susa
19-12-2012, 23:38
مهدی یراحی فردا شب مهمان ویژه برنامه شبکه 3 به مناسبت شب یلدا با اجرای احسان علیخانی خواهد بود.
شروع برنامه: 23:30

Masoud-Susa
20-12-2012, 19:58
و بـــه مناسبت شب یــلدا ....

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی یراحی با نام قاصدک ...
ترانه : زهرا امیر تیموری ، موزیک : مهدی یراحی ، میکس و مسترینگ : سعید هاشمی
پیانو : رضا تاجبخش ، کلارینت : بابک یوسفی

قاصدک برای آنهاییست که در شب یلدایشان احساس تنهایی میکنند، مردم زلزله زده آذربایجان، خراسان، بم، رودبار، منجیل و ... کودکانی که بهای یادگیری خواندن و نوشتن برایشان سوختن بود و... که تا همیشه داغ عزیزانشان تازه است

MP3 192

Mehdi Yarrahi - Ghasedak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud-Susa
20-12-2012, 20:51
قاصدک خیلی قشنگ بود.

الان برای ششمین بار پشت سر هم پلی کردم.
یا بهتره بگم داره ریپیت میشه همینجور.

یــاد قاصدک استاد شجریان افتادم ... // قــاصدک هـــان چه خبر آوردی؟ // ....// قـــاصدک در دل من همه کورند و کرند //...

قـــاصدک

من که یاری ندارم
چشم انتظاری ندارم
قاصدک برو برو
که با تو کاری ندارم

قاصدک به چشم
من قصه یک دردی برو
میدونم برای من
خبر نیاوردی برو

توی هفتا آسمون
من یه ستاره ندارم
کسی که عشق منو
به یاد بیاره ندارم

ندارم دلی که یه لحظه به یادم بزنه
ندارم هیچ کسی‌و که فکر کنی یار منه

قاصدک برو برو
که با تو کاری ندارم

من که یاری ندارم
چشم انتظاری ندارم.

خیلی وقته اونی که براش میمردم دیگه نیست
قاصدک ها رو به یادش میشمردم دیگه نیست.

خیلی وقته که دارم با تنهاییم سر میکنم
همه ی قاصدکای شهر رو پرپر میکنم

قاصدک برو برو
که با تو کاری ندارم
چشم انتظاری ندارم...

moraddad
20-12-2012, 21:15
چقــــــــــــدر خوبه این قاصدکش !!

چقدر خوب داره جلو میره یراحی ....

و چقـــــــــــــــــــــــ ــــــــــدر محشر پیانو میزنه این رضا تاجبخش ! :n12:

MOHAMMAD2010
20-12-2012, 21:45
قاصدک برای آنهاییست که در شب یلدایشان احساس تنهایی میکنند،
زنده باد مهدی یراحی ، عجب آهنگی بود ، دمش گرم
اینو تو برنامه هم کاش میخوند :n28:

rh.mohammad
21-12-2012, 00:03
ممنون ازت دوست عزیز . یراحی استعداد خیلی بالایی توی ساختن موزیکای احساسی با تم ایرانی داره . خیلی زیبا بود .

و چقـــــــــــــــــــــــ ــــــــــدر محشر پیانو میزنه این رضا تاجبخش !
با احترام به احساسات شما ولی همش آرپژ و آکورد شکسته بود . در ضمن فکر نمی کنم غیر از استودیو پاپ جایی واسه ضبط پیانو داشته باشیم پس احتمالا با میدی کنترلر زده و با نرم افزار ادیتش کرده .
هنوز کسی نتونسته به خوبی آندره آرزومانیان واسه موسیقی پاپمون پیانو بزنه . نهایت تکنیک و احساس یک پیانیست رو میشه توی آلبوم "کجا به خنده میرسیم" و قطعه ی "لیلای من کو" شنید .

A M ! N
21-12-2012, 02:48
میخواس بخونه استرس گرفته بودم به جای یراحی :n27:

ولی قربونش بشم کارش عالی بود .... کار مورد علاقه ی من رو خوند :n12::n12:

آخرش خودمم این کار رو بازخوانی میکنم خیلی دوس دارم :n16:

ali_agha1981
21-12-2012, 17:58
بغض ای که صدای مهدی یراحی داره رو خیلی دوست دارم...
این آهنگش قشنگ بود ولی فوق العاده نبود...:n06:شعرش که عالیه.. ولی تنظیمش خوب نبود میتونست بهتر باشه..

NET DOCTOR
27-12-2012, 11:03
کیفیت بهتر گیر نیومد.دوستان سوال نکنن!

دانلود اجرای مهدی یراحی در ویژه برنامه شب یلدا
با کیفیت 480 , بدون تگ تبلیغاتی

Mehran
29-12-2012, 14:11

سلام...

آهنگ قشنگی بود مهدی یراحی مثل همیشه پر احساس و دوست داشتنی
ولی خب، با توجه به سابقه ی مهدی یراحی به شخصه توقع بیشتری داشتم
به نظر من میشه این آهنگ رویه آهنگ معمولی قشنگ به حساب آورد، ولی
همین که شـب یلدا طرفدارانش رو فـراموش نکرده و براشون یه آهنگ خونـده
ارزشمنده...

با تشکر مهران...

A M ! N
11-01-2013, 02:24
هر سری من اومدم اینجا ، این تاپیک رفته بود صفحه ی دوم :n03:

کاری که مهدی یراحی عزیز آهنگسازیش رو انجام دادن با شعر از روزبه بمانی ؛

و با صدای زیبای بهروز صفاریان..

به عشق مهدی یراحی که این آهنگ زیبارو ساخته :n12:

"به من چیزی بگو" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arminagha
16-01-2013, 14:37
آهنک قاصدک قشنگ بود ...
آهنگ به من چیزی بگو هم که عالیه

A M ! N
07-02-2013, 21:24
یه خبر از زبان مهدی یراحی ...

به نام خدا
دومین آلبوم مهدی یراحی با نام "امپراتور" مراحل پایانی تولید را طی میکند.هرکدام از شما همراهان عزیز که ایده ای برای طراحی کاور این آلبوم دارید میتوانید با ارسال ایده های خود بصورت مسیج به همین پیج(تا تاریخ 25 بهمن 91) ما را در این مرحله یاری کنید.
با سپاس

:n12:

Masoud-Susa
11-03-2013, 14:42
مث اینکه مهدی یراحی داره واسه عید یه آهنگ عربی - فارسی شاد آماده می کنه ! در حد اون آهنگ علی مودک(برای تو) تو آلبوم منو رها کن ! :n02:
خیلی خوبه که تقریبا برای هر مناسبتی یراحی میشه گوش داد .:n26:

A M ! N
12-03-2013, 11:28
خبری از آلبوم نیست هیچ جا !! قبلن گفته شده بود که بعد از محرم و صفر بیرون میاد.. البته شاید هم راست گفته شده بوده :n02:

Masoud-Susa
14-03-2013, 00:17
آهنگ جدید ، فوق العاده زیبا و شاد مهدی یراحی با نام من المک ...
آهنگ : مهدی یراحی - تنظیم ، میکس و مسترینگ : امید حاجیلی و MoMo Rizza
بازخوانیه یک تراک قدیمی عربی

MP3 320

Mehdi Yarahi - Men Allamak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MP3 128

Mehdi Yarahi - Men Allamak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OGG

------

خب فکر می کردم آهنگ عربی فارسی باشه .. ! ولی خب آهنگ عربی و بازخونی هست ! ^_^

A M ! N
14-03-2013, 15:26
دست مهـدی یراحی درد نکنه واقعن سرپرایز شدم.. وقتی این آهنگ رو گوش کردم کلی دلم شاد شد؛
حتا با اینکه معنیش رو نمیفهمم! البته منم مث مسعود انتظار داشتم آهنگ عربی فارسی باشه ! ولی
خیلی زیبـا بود و سنگین و پختــه.. من عاشق تحریرهای یراحی هستم.. استاد تحریره ، توی این آهنگ
باز ازون تــــحریرهای زیبا داریم با اینکه ریتم آهنگ کمی تنده اما بازم مث همیشه تحریرها عالی و به جا
بود..

اگه کسی معنی این اهنگ رو داشت خوشحال میشیم اینجا گذاشته بشه.

:n16:

Masoud-Susa
14-03-2013, 16:13
واقعا دوست داشتنیه و صدای گرمی داره یراحی !:n26:

---

این هم متن + ترجمه :

"من عللمک"
چه کسی به تو یاد داد؟

من عللمک ترمی السهم یا حلو بعیونک یا حلو بعیونک
ای زیبا کی(چه کسی) به تو یاد داد که با چشمانت مثل نیزه شکار(تیر اندازی) کنی؟

یا ریت کل اهل الهوا مثلی یحبونک مثلی یحبونک
ای کاش (امیدوارم) همه عشاق(اهل عشق) تو رو مثل من دوست داشتن(داشته باشن)

اسحرت قلبی و صرت حبی
قلبم رو جادو کردی و عشق من شدی

ابد ما خونک وداعت عیونک
به دو چشمانت قسم هیچ وقت(تا ابد.ابدا") به تو خیانت نمیکنم

یا ریت کل اهل البلد مثلی یحبونک مثلی یحبونک
امیدوارم تموم مردم شهر(کشور)مثل من تو رو دوست داشته باشن

و ان طیر بجناح العشق عالی
با هم با بالهای عشق اوج میگیریم و پرواز میکنیم

وانعیش انا ویاک للتالی
ومنو تو همیشه و تا ابد با هم زندگی میکنیم

و اش ما تقول الناس من بالی
وهرچی که مردم از وضعیت من بگن مهم نیست

والعشق بس ویاک یا حلالی
وعشق برای من فقط با تو شیرین و دلچسبه

من عللمک ترمی السهم یا حلو بعیونک یا حلو بعیونک
ای زیبا کی(چه کسی) به تو یاد داد که با چشمانت مثل نیزه شکار(تیر اندازی) کنی؟

یا ریت کل اهل الهوا مثلی یحبونک مثلی یحبونک
ای کاش (امیدوارم) همه عشاق(اهل عشق) تو رو مثل من دوست داشتن(داشته باشن)

اسحرت قلبی و صرت حبی
قلبم رو جادو کردی و عشق من شدی

ابد ما خونک وداعت عیونک
به دو چشمانت قسم هیچ وقت(تا ابد.ابدا") به تو خیانت نمیکنم

یا ریت کل اهل البلد مثلی یحبونک مثلی یحبونک
امیدوارم تموم مردم شهر(کشور)مثل من تو رو دوست داشته باشن....

+

اینم لینک آهنگ اصلی "من عللمک" با صدای "یاس خضر"

+

یه چنتا توضیحم بدم:
که ترانه اصلی حدود 40 و خورده ای سال پیش توسط آقای"یاس خضر" که عراقی هستن اجرا شده
و آقای یراحی تموم متن ترانه رو به صورت کامل اجرا نکردن
و این ترانه هایی که من گذاشتم اجرایLive و کنسرت چند سال اخیر هستش
و خواننده فک میکنم الان70 و خورده ای سال سنشون باشه واسه همینVolumeصداشون یه کمی پایینه

واینکه شاید بعضی از جملات به نظرتون یه جوری باشه چون ترانه به عربی فصیح و کتابی نیستش و یه جورایی به زبون عامیانه هست
معنی این جملات در زبان عربی خیلی واضح و روون تر هستش و ترجمه به فارسیش رو تا جایی که امکانش بود سعی کردیم قابل قبول باشه

منبع این ها فروم هواداران یراحی

NET DOCTOR
02-05-2013, 03:16
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی یراحی به نام مادر ....

( ترانه: رستاک حلاج . موزیک و تنظیم: مهدی یراحی , میکس و مستر: آرش پاکزاد )

مادر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vah!d
02-05-2013, 05:34
مهدی یراحی اصالتا عرب هست واسه همین آهنگ های عربی رو خیلی خوب میخونه

Masoud-Susa
18-05-2013, 13:34
آهنگی رو که یراحی به مناسبت روز مادر خونده بود خوب بود . احساس خوبی داشت فقط واسه همچین مناسبتی یه خورده زیادی غمگین بود به نظرم .

هنوز منتظرم ببینم آلبوم امپراتور چه جور آلبومی میشه.:n26:

NET DOCTOR
18-05-2013, 19:10
با فاصله فاحش نسبت به سایر آثار منتشر شده به مناسبت این روز، مطمئنا ، مادر مهدی یراحی بهترین آهنگ برای روز مادر امسال بود

اینقدر زیبا بود که بنده به شخصه چند دفعه باهاش گریه ام گرفت!

متاسفانه با این وجود دوستان کم لطفی کردن و زیاد اتفاق خاصی بعد انتشار این آهنگ در این تاپیک نیفتاد

شاید بیشتر به خاطر همین غمگین بودنش بود که بهش بی توجهی شد

به هر حال جزء خاطره انگیزترین آثار مهدی یراحی برای بنده است

A M ! N
21-05-2013, 12:40
سلام سلام... منم اين آهنگ رو گوش كردم... راستش من دل گوش كردن بعضي از آهنگهاي مهدي يراحي رو ندارم.. بدجوري روي
آدم تاثير ميزاره كه اينو از آهنگهاي قبليش هم ميشه متوجه شد... خيلي آهنگ با حسي بود.. منم حالم گرفته شد بدجور.. ولي به
قول دوستمون جاي تعجب داره كه اين تاپيك هيچ تغييري درش رخ نداد اين مدت !؟ :n13:

NET DOCTOR
29-05-2013, 01:23
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای و شاد مهدی یراحی با نام مهم اینه

ترانه وملودی: امیرعلی بهادری – تنظیم ، میکس ومسترینگ : زانیار خسروی

MP3 – 320

Mehdi Yarrahi – Mohem Ine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MP3 – 128

Mehdi Yarrahi – Mohem Ine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud-Susa
10-07-2013, 21:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F07%2Fbaea878f.jpg&w=610

آهنگ جدید و بسیار زیبای مهدی یراحی با نام سازش

Mehdi Yarrahi – Sazesh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این آهنگ تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل ـه

---

هر جور می مونی بمون من با تو سازش می کنم
این بار گفتم نرو ، این بار خواهش می کنم.
---
حرف نداره یاد آهنگ هر جای دنیایی دلم اونجاست رو واسم زنده کرد.

Gazmali
10-07-2013, 23:03
فوق العادست صداي مهدي يراحي ... آهنگ سازش هم فوق العاده بود ...

A M ! N
11-07-2013, 23:44
سلام.

تا حالا 100 بار اینو گوش کردم ، از اول تا آخر از آخر تا اول از وسط به طرفین :n02: یکی از کارهای قوی مهـــدی یراحــــی بـــود
و باز هم طبق معمول کار قشنگ مهـــــدی یراحی به عنوان تیتراژ در نظر گرفته شده.به نظر من تاحالا بهترین کارهای یراحی
همونایی بوده که تیتراژ بودن و داخل آلبـــوم نبودن.. البته کارهای داخل آلبوم هم محشــــر بودن همه که دیگه نیازی به گفتن
نیست. ولی به نظر میاد که خود یراحی هم
میدونه که "هرجای دنیایی" خیلی طرفدار داره که این کار رو با حال و هوای همون کار اجرا کرده... البته حدس میزنم پیشنـهاد
احسان علیخانی هم بوده :n18: یه زیبایی که اینکار نسبت به "هرجای دنیایی" داشت استفاده از ویولون در کنــار پیانو بــود
و در یک کلام : خیلی دلنشین. :n16:

A M ! N
30-07-2013, 12:48
بعد از 2 سال انتظار سرانجام شبی برای همصدایی در اولین کنسرت مهدی یراحی!
با اجرای ترانه های آلبوم منو رها کن و سورپرایزهایی از آلبوم جدید.

زمان:15 مرداد ساعت 22
مکان:سالن همایشهای برج میلاد

Masoud-Susa
30-07-2013, 14:26
بفرما . آقا هرچی امکاناته واسه تهرانی هاس ! :n02:
یادمه قرار بود یراحی اولین کنسرتش رو اهواز برگزار کنه که نشد . امیدوارم این کنسرتش به خوبی برگزار بشه.
بی صبرانه منتظرم ببینم تو آلبوم جدیدش چیکار میکنه این پسر.
و البته ماها که نمیتونیم این همه راه رو بکوبیم بیاییم تهران ، شما برید و از صدای مهدی لذت ببرید .

A M ! N
05-08-2013, 21:58
یراحی: هیچوقت از استیج نترسیده ام...

گفت‌وگوی ویدئویی با «مهدی یراحی»

بهمن بابازاده: مهدی یراحی یک روز قبل از اجرای زنده اش در تهران،
در یک گفتگوی ویدئویی با «موسیقی ما» آخرین صحبت ها و دغدغه هایش را درباره نخستین اجرای برنامه اش بر زبان آورد.
یراحی در این گفتگو صحبت ها و نقطه نظرات جالبی را هم بر زبان آورده که دیدن و شنیدن آنها قبل از اجرای برنامه اش، می تواند جالب توجه باشد.
این خواننده 15 و 16 مرداد و هر شب یک سانس در برج میلاد بروی صحنه خواهد رفت و آلبوم جدیدش نیز با نام «امپراطور» به زودی وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.
گفتگوی ویدئویی با این خواننده را اینجا ببینید و دانلود کنید

D O W N L O A D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنمایه : موسیقی ما

Masoud-Susa
07-08-2013, 15:58
منو رها کن از این فکر تنهایی … ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکسهای دیدنی از اولین کنسرت مهدی یراحی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موسـیقی ایرانیان – سودا مولائی: اولیـن شب نخسـتین کنسـرت رسـمی مـهـدی یراحی خواننـده خـوش صـدای مـوسـیقی پاپ ایـران، 15 مـرداد مـاه در تهـران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، اولین کنسرت یراحی در مرکز همایشهای برج میلاد تهران برگزار شد و این خواننده طی کنسرت پیش رو با اجرای قطعات آلبوم «منو رها کن»
و هـمچنـین قـطعـاتی از آلبـوم جـدید به دیـدار دوستـدارانش رفـت. در ادامـه می توانیـد عکسـهای مـوسیـقی ایـرانیان (امیر آبشـناسـان) از ایـن کـنسـرت را مـشـاهـده نمـاییـد.

عکس های نخستین کنسرت مهدی یراحی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
09-08-2013, 15:56
مهدی یراحی امروز مهمان ویژه برنامه ماه عسل به مناسبت عید سعید فطر خواهد بود.

زمان پخش:۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰

♥♥

Masoud-Susa
14-08-2013, 00:54
مهدی یراحی و آلبوم امپراطور - به زودی ... ! :n26:

A M ! N
26-08-2013, 19:01
تیزر رسمی آلبوم *امپراطور*

:n12:

A M ! N
03-09-2013, 22:08
مصاحبه ی رسمی همشهری با مهدی یراحی

دانلود کنید
60942

Gazmali
18-09-2013, 22:53
دموي آلبوم امپراطور منتشر شد .. به نظر آلبوم فوق العاده اي مياد .. دمو رو دانلود كنيد :

A M ! N
19-09-2013, 02:02
ظاهرن تا دهه ی اول مهر هم خبری از آلبوم نیست چون هفتم کنسرت هست باز و یه قسمتهای جدیدی از آلبوم قراره اجرا بشه دوباره.. منم صبح تیزر رو تونستم گیر بیارم ، خیلی خوشم اومد.. این دو تا تیکه از تیزر رو خیلی دوست داشتم

"روزای خوبی پشت این روزای من نیست ، حس می کنم احساسمو از دست دادم.. آغوش تو میراث من از زندگی بود.. حس میکنم میراثمو از دست دادم.."

"برگردددددد..... تنم دوباره با... عشق تو تب کرد...... بازم نبودنت.. حالمو بد کرد."

دانلود تیزر تصویری آلبوم

Masoud-Susa
19-09-2013, 14:24
من هم فکر می کنم انتشار آلبوم قبل کنسرت بعید باشه

تیزر رو با کیفیت بالا دانلود کردم و دیدم، نمیدونم چرا زیاد حال نکردم یا بهتر بگم نتونستم ارتباط برقرار کنم باهاش :/

البته واسه قضاوت در مورد کلیت آلبوم هم هنوز زوده باید آلبوم رو کامل شنید بعد در موردش نظر قطعی داد.

به نظر من هم همین دو تیکه که امین بهش اشاره کرد بهترین قسمت دمو بودن.

اسم شاعرهای آلبوم نوید یه آلبوم خوب رو میده که امیدوارم همینطور هم باشه .

A M ! N
19-09-2013, 14:59
با اینکه گفت آلبوم رو اواخر شهریور منتشر میکنه ولی من میگم امکان نداره آلبوم رو قبل از کنسرت بده :دی (نمی دونم چرا خواننده ها اینطورین!!)

والا من خودم به شخصه کلن با تصویر حال نمیکنم به همین خاطر هم هیچوقت ویدئوها یا تیزرهارو دانلود نمیکنم، کارهای صوتی یه مزیتی دارن، وقتی گوش میدی یه فانتزی شگرف توی ذهنت ایجاد میشه که برای خودت خیلی خاصه و دوست داری وقتی گوش میکنی آهنگ رو، تنها تصویری که می بینی اون فانتزی باشه.. با دیدن تصویر (خصوصن اگه موردانتظارت نباشه) اون فانتزیهای ذهنیت بهم می خوره.. این قضیه در بالای 80 درصد از ویدئوهایی که تابحال دیدم برام اتفاق افتاده.

مهدی یراحی همیشه شاعرهاش و شعرهاش خاصن.

آهنگها هم همینطور؛ من که می میرم واسه ی اون قطعه ی پیانویی که ابتدای تیزر پخش میشه... عاشقشم.. اگه اشتباه نکنم خود امپراطور باید باشه.

یه نکته هم در مورد "عطر تو این اتاقو پر کرده، این هوا اون هوای سابق نیست" بگم. این شعر رو 25 باند هم اجرا کرده بود در آهنگ "حق با توست" ولی صاحب شعر 25 باند نیست. بلکه رستاک حلاج هستش که از ترانه سرایان مهدی یراحی بوده.. شعر آهنگ "مادر" مهدی یراحی رو هم رستاک حلاج سراییده بود.

A M ! N
23-09-2013, 11:54
چقدر توی کامنتها در مورد عقب افتادن آلبوم گفتیم ها :n03:

این از زبون خود مهدی یراحی که امروز صبح توی پیجش منتشر کرد:

"البوم امپراطور حاصل سه سال زحمت یک گروه دلسوز و هنرمنده،شش ماه از اتمام کار البوم میگذره و به دلیل سیاست های شرکت پخش تاریخ انتشار البوم عقب افتاده،امشب بعد از مدتی اومدم و تو این صفحه پیام های در مورد بد قولی در راستای انتشار البو دیدم که علنا توهن امیز بودن!دلم گرفت و یاد پستی افتادم که چند ماه پیش توی صفحه دوست عزیز وهنرمندم رستاک حلاج خونده بودم،،،بخشی از اون پست رو با اجازه رستاک عزیز و در جواب این اهانت ها مینویسم...
این خیلی خوبه که از هیچکس بدمون نیاد
این خیلی خوبه که برای همه احترام قائل باشیم
اما به اعتقاد من
طرفدار بودن حرمت دارد
می شود به خیلی ها گوش داد اما طرفدار همه بودن ممکن نیست
به نظر من کسی که طرفدار همه هست طرفدار هیچکس نیست
طرفدار یعنی عــاشق یعنی وفــادار
یعنی اگر حتی سال ها آواز خوانت سکوت کنه باز هم صداش رو فراموش نکنی
یعنی اگر حتی آهنگ تازه ش توی شهر گل نکنه باز هم برای تو شکوفه بده
یعنی زنگِ صداش بدنت رو بلرزونه
یعنی به خاطرش به تماشای یه شوی تلویزیونی بشینی که تا حالا هیچ جذابیتی برات نداشته"

OSEN
24-09-2013, 18:35
.
دمو رو دانلود کردم. کار خیلی خوبی میشه بنظرم.
حتما میگیرم این آلبوم رو...
امیدوارم قضیه هر چی که هست، رفع شه و زودتر آلبومش منتشر شه.

ramin1988
25-09-2013, 18:48
دقیقه 2:54 مایکل جکسون چی میگه ؟ :n02:

A M ! N
25-09-2013, 19:56
البوم مهدی یراحی، یکشنبه هفتم مهر منتشر خواهد شد.

voroojak-mva
29-09-2013, 17:21

عطر ـه تو
ترانه سرا : رستاک حلّاج
آهنگ ـساز : مهدی یراحی
تنظیم کننده : زانیار خسروی

داشتم زندگی ـمو می کردم ،
اومدی حال ـمو عوض کردی ،
این همه راه ـو اومدی که بری ،
که خراب ـم کنی و برگردی ،
همه چی خوب بود قبل از تو ،
عشق با من غریبگی می کرد ،
یه نفر داشت با خودش تنها ،
زیر ـه این سقف زندگی می کرد ،
عطر ـه تو این اتاق ـو پر کرده ،
این هوا ، اون هوای سابق نیست ،
اون که با بودنت مخالف بود ،
حالا با رفتنت موافق نیست ،
واسه چی اومدی که برگردی ؟
یرو امّا به من جواب بده ،
سر ـه خود اومدی ولی ایـنـ ـبار ،
به من ـم حق ـه انتخاب بده ،
اون که می گفت تا ابد اینجاس ،
حالا میگه بذار برگردم ،
داشتی زندگی ـتو می کردی ،
داشتم زندگی ـمو می کردم . . .

امپراطور
ترانه سرا : مونا برزویی
تنظیم کننده : مهدی یراحی

ناراحتت کردم دم ـه رفتن ،
خواستم که نا امید بشی از من ،
این عادلانه نیست ، می دونم ،
ازم نپرس چطور می تونم ،
یه کم واست لازم ـه بی رحم ـی ،
دلیل ـشو حالا نمی فهمی ،
به بغض وادارم نکن انقدر ،
این گریه ها باشه برای بعد ،
تو قلب ـه من یه امپراطور ـه ،
تسلیم میشه ، چون ـکه مجبور ـه ،
برو ، نباید مال ـه من باشی ،
خواهش نکردم ، این یه دستور ـه ،
نفرین به این وجدان ـه بیهوده ـم ،
ای کاش من خودخواه تر بودم ،
غرور ـه من این ـبار حق داره ،
دنیا به من خیلی بدهکار ـه ،
سکوت یعنی مُرده فریادم ،
باید تو رو از دست می دادم ،
از من به تو پنجره ای وا نیست ،
وقتی که خوشبختی ـت اینجا نیست . . .

دیدار
ترانه سرا : امید جامع
آهنگ ـساز : امید جامع

هنوز همون ـم که می خوای ،
هنوزم عاشق ـت موندم ،
تو زیر ـه چتر ـه کی رفتی ؟
که زیر ـه گریه جا موندم ،
هنوز همون ـم که می خوای ،
یکی مثل ـه خدا تنها ،
یکی که خم نشد زیر ـه ،
غم ـه سنگین ـه این دنیا ،
اون ـی که عاشق ـت بود ،
تنها نفس نفس زد ،
اون ـی که هر کسی رو ،
غیر از تو ساده پس زد ،
اون ـی که خاطرات ـت ،
هر لحظه رو به رو ـشه ،
دیدار ـه اتفاقی ـت ،
یک عمر ـه آرزو ـشه ،
آسون نبود ،
یه عمری بی تو تنها ،
به امید ـه یه فردا ،
که با تو رو به رو شم ،
بی تو ، هنوز ،
دل ـه من بی قرار ـه ،
بمون تا باز دوباره ،
با چشمات زیر و رو شم . . .

میراث
ترانه سرا : روزبه بمانی
تنظیم کننده : هومن نامداری

روزای خوب ـی پشت ـه این روزای من نیست ،
حس می کنم احساس ـمو از دست دادم ،
آغوش ـه تو میراث ـه من از زندگی بود ،
حس می کنم میراث ـمو از دست دادم ،
تنهایی ـه من اتفاق ـه تازه ای نیست ،
هر بار رفتی تا همیشه بر نگردی ،
شاید نتونی حس کنی من چی کشیدم ،
چون هیچوقت احساس ـه تنهایی نکردی ،
با هر قدم از مقصد ـه هم دور می شیم ،
ما پای رویاهای هم از دست می ریم ،
وقتی که دنیامون به هم راه ـی نداره ،
فرقی نداره از کدوم بن بست می ریم ،
هر جور می بینم ، نمیشه ، دست ـه من نیست ،
این خونه تا خونه ـت شه خیلی کار داره ،
هر بار رفتی رو به تو دیوار بستم ،
بشمار این خونه چقدر دیوار داره . . .

مسافر ـه پاییزی
ترانه سرا : امید فراقی زاده
تنظیم کننده : اشکان آبرون

یه پاییز ـه دیگه بازم تو راه ـه ،
بازم چشام به راه ـه تو سیاه ـه ،
گفتی عشق ـه بهار جدایی داره ،
گفتی خزون که شد میای دوباره ،
خزون غرور ـه ابرا رو شکسته ،
زمین پر شده از برگ ـای خسته ،
ولی قلب ـای یادگاری ـه ما ،
رو سینه ی درخت ـه غم نشسته ،
برگرد ، تن ـم دوباره با عشق ـه تو تب کرد ،
بازم نبودن ـت حال ـمو بد کرد ، برگرد ،
همه سهم ـه من از خزون همین ـه ،
بشینم روز و شب به انتظار ـت ،
همه ترس ـم از این ـه مثل ـه هر سال ،
فراموش ـت بشه قول و قرارت ،
ببین که باد ـه سرد ـه بی ترحّم ،
داره باز بوی بی کسی میاره ،
آهای مسافر ـه پاییزی ـه من ،
یه وقت گم نکنی راه ـو دوباره . . .

از خودت خبر بیار
ترانه سرا : رستاک حلاج
آهنگ ـساز : رستاک حلاج

از خودت خبر بیار ،
آفتاب داره غروب می کنه ،
از خودت خبر بیار ،
عطر ـه تو هوا رو خوب می کنه ،
از خودت خبر بیار ،
در ـا رو باز ـه باز ـه باز کن ،
عشق ـه من نترس ،
بخند ، به گریه اعتراض کن ،
رقص ـه خوشه های سرخ ،
بغض ـه من ، تمام ـه موی تو ،
خیس میشه صورت ـم ،
می رسم به آرزوی تو ،
از خودت خبر بیار ،
هوا رو صاف ـه صاف ـه صاف کن ،
عشق ـه من نترس ،
بخند ، به عشق اعتراف کن ،
آسمون که ابری ـه ،
دل ـش گرفته رو به روی تو ،
در ـا رو باز کن ،
تا غرق شم تو موج ـه موی تو ،
پرده رو بزن کنار ،
حال ـه آسمون که خوب شه ،
خود ـه تو خورشیدی ،
غیر ـه ممکن ـه غروب شه . . .

با هم نبودیم
ترانه سرا : زهرا عاملی

ما هیچوقت با هم نبودیم ،
اتاق ـمون از هم سوا بود ،
اما کسی این ـو نفهمید ،
این راز ـه بین ـه ما دو تا بود ،
این خونه آرامش نداره ،
با این که چیزی کم نداریم ،
یک عمر با من بودی اما ،
ما بچه ای از هم نداریم ،
من زخم می زدم ، قبول ـه ،
اما تو هم مرهم نبودی ،
هر بار رفتی خواب بودم ،
هر بار برگشتم نبودی ،
گاهی دل ـم فریاد می خواد ،
گاهی دل ـم می خواد بد شم ،
گاهی دل ـم می خواد یک ـبار ،
از عرض ـه این احساس رد شم . . .

سازش

هر جور می تونی بمون ،
من با تو سازش می کنم ،
هر بار می گفتم نرو ،
این ـبار خواهش می کنم ،
با زخم ـه تنها تر شدن ،
محتاج ـه تسکینم نکن ،
تنها تر از من نیستی ،
تنها تر از این ـم نکن ،
با گریه های هر شب ـم ،
دنبال ـه مرهم نیستم ،
این ـبار بشکن بغض ـمو ،
فکر ـه غرورم نیستم ،
کی گفته این خواهش ،
منو تو چشم ـه تو کم می کنه ،
این التماس ـه آخرم ،
خیلی بزرگ ـم می کنه ،
باور نکن راضی بشم ،
چون دوست ـت دارم بری ،
اینقدر در ـا رو وا نکن ،
من که نمی ذارم بری ،
یک عمر من پر پر زدم ،
چون درد ـه دوری کم نبود ،
این ـا که میگم یک شب از ،
چیزی که حس کردم نبود . . .

یه چیزی بگو
ترانه سرا : امیر علی بهادری
آهنگ ـساز : امیر علی بهادری

ازم می گذری ، نگا ـت می کنم ،
سکوت کردی و صدات می کنم ،
صدات می کنم ، جواب ـم بدی ،
سکوت می کنی ، عذاب ـم بدی ،
می خوای رد بشی ،
من ـو بشکن ـی ،
غرور ـه من ـو به هم می زنی ،
دل ـه عاشق ـم ،
به تو دل ـخوش ـه ،
نبودت یه روز ،
من ـو می کشه ،
یه چیزی بگو ،
که عذاب ـه نبود ـه تو کم شه برام ،
خودت ـو بَد ـه کن ،
من ـو دل ـزده کن ،
بیفتی از چشام ،
یه چیزی بگو ،
که نفهمم ازم ،
داری میشی جدا ،
ولی هر چی بگی ،
بازم عاشق ـتم ،
مث ـه دیوونه ها ،
داری فاصله می گیری ،
از من و قلب ـی که ،
بعد ـه تو خالی می مونه ،
میگی بگذری بهتر ـه ،
این ـجوری آخرش به نفع ـه هر دو مون ـه ،
چی شده که بهم میگی ،
دوس نداری دیگه لحظه ای پیش ـه تو باشم ،
آخه سخت ـه برای من ،
از تو جدا شدن ،
می میرم ، از هم می پاشم . . .

زمستون
ترانه سرا : رستاک حلاج
آهنگ ـساز : رستاک حلاج

باد ـی که گندم زار ـو عاشق کرد ،
ماه ـی که با برکه نمی خوابه ،
ابری که بارون ـو نبخشید ـه ،
خورشید ـی که دیگه نمی تابه ،
با رفتن ـت درد ـام برگشت ـن ،
مردی که ترک ـش کردی تنها نیست ،
اما یه چیز ـه تازه فهمیدم ،
دنیا بدون ـه عشق ، دنیا نیست ،
حال ـه عجیبی دارم این روز ـا ،
ابری شدم ، نزدیک ـه بارون ـم ،
چند تا بهار ـو بر نمی گردی ؟
چند سال ـه در گیر ـه زمستون ـم ،
این زمستون ـم به یاد ـه تو می مونم ،
برف و بارون ـم به یاد ـه تو می مونم ،
هر چی می تونی نیا و تلافی کن ،
من تا می تونم به یاد ـه تو می مونم . . .

هر جای دنیایی
تنظیم کننده : فرزاد فتاحی

هر جای دنیایی ، دلم اونجا ـس ،
من کعبه ـمو دور ـه تو می سازم ،
من پشت کردم به همه دنیا ،
تا رو به تو سجاده بندازم ،
هر روز حس ـم تازه تر میشه ،
غرق ـه تو میشم بلکه دریا شم ،
بیزارم از این که تمام ـه عمر ،
از روی عادت عاشق ـت باشم ،
گاهی پرستیدن عبادت نیست ،
با این ـکه سر رو مهر میذاری ،
گاهی برای دیدن ـه عشق ـت ،
باید سر از رو مهر برداری ،
یک عمر هر درد ـی به من دادی ،
حس می کنم عین ـه نیاز ـم بود ،
جایی که افتادم به پای تو ،
زیباترین جای نمازم بود . . .

امشب ـم گذشت
ترانه سرا : امید جامع
آهنگ ـساز : امید جامع

امشب ـم گذشت ، من ندیدمـت ،
چشم به راه ـتم ، تا رسیدن ـت ،
امشب ـم گذشت ، حال ـه من بد ـه ،
دل بریدن ـو ، یاد ـه من نده ،
دنبال ـت میام ، با یه چتر ـه خیس ،
رد ـه پای تو ، روی جاده نیست ،
از کدوم مسیر ، رد شدی گلم ؟
بی تو هر نفس ، غصه می خورم ،
تو که راحت ـی ، من ازت جدا ـم ،
همه چیز ـمی ، چی ازت بخوام ؟
چی شده ، بگو ، دلخوری ازم ؟
از تو بگذرم ؟ حرف ـشم نزن . . .

فراموشی

نمی دونی تو این روز ـا ،
چقدر از زندگی سیر ـم ،
دارم می میرم از این که ،
تو رفتی و نمی میرم ،
نمی دونی تو این روز ـا ،
چقدر یاد ـه تو می افتم ،
تهـ ـه دنیام نزدیک ـه ،
نگاه کن کِی بهت گفتم ،
کجا باید برم بی تو ؟
تویی که قد ـه دنیا ـمی ،
که هر جایی رو می بینم ،
نبینم پیش ـه چشم ـامی ،
برم هر جای این دنیا ،
شب ـم با بغض دم ـساز ـه ،
آخه هر جا یه چیزی هست ،
من ـو یاد ـه تو بندازه ،
نمی دونم تو این برزخ ،
کی از این درد می میرم ،
نمی دونم چرا یک شب ،
فراموشی نمی گیرم ،
من ـو اینجا بکش وقتی ،
قرار ـه تازه رویا شی ،
اگه تا آخر ـه دنیا ،
قرار ـه تو دل ـم باشی . . .

Masoud-Susa
30-09-2013, 11:32
بالاخره امپراطور اومد...

همه ترک ها رو گوش دادم ، آلبوم خیلی خوب کار شده انصافا حداقل از این آلبوم هایی که این چند وقت منتشر شدن حرفای بیشتری واسه گفتن داره.

فقط کاش مهدی یه خورده کمتر ترک هایی که قبلا منتشر شده بود رو تو این آلبوم جا میداد حداکثر دو ترک قدیمی کافی بود، به نظرم با ده ترک می تونست یه دست تر باشه آلبوم

چندتا از ترک های جدید هم عالیه ، ترک هایی مثل امپراطور ، میراث، مسافر پاییزی و دیدار خیلی خوب بودن .

فعلا هم درگیر این تیکه از آهنگ مسافر پاییزی ام : برگــــرد ، تنـم دوباره با عشق تو تب کرد ، بازم نبونـت حالـمو بد کرد ، برگــــرد

فعلا همینا.:n16:

Vah!d
30-09-2013, 14:57
من بشدت درگیر امپراطور، مسافر پاییزی و میراث شدم

ramin1988
30-09-2013, 15:03
آلبوم فوق العاده بود همونطور که از دمو معلوم بود ..... میراث و فراموشی با اشعار استاد روزبه بمانی بی نظیر بود
آهنگ های زمستون ،‌مسافر پاییزی ، امپراطور و ...... به جز از خودت خبر بیار، همه عالی بودن

Kurosh
30-09-2013, 21:21
تاپیک انتخاب بهترین ترانه آلبوم

مهدی یراحی - امپراطور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3Dmajid
03-10-2013, 22:24
آقا قضیه این نقطه چینا چیه ؟
با یه مشت نقطه چین آلبوم داده :n02:

بابا خب اگه این نقطه چینا مجوز ندارن اصلا چرا اجازه میدن تو آلبوم از کاراشون استفاده بشه ؟
اگه دارن که خب چرا نقطه چین میزارید ؟

واقعا متاسفم این که به جای اسم یه هنرمند توی کاور نقطه چین میزارن واقعا توهین بزرگیه :n14:

Erfandotm
04-10-2013, 13:52
آقا قضیه این نقطه چینا چیه ؟
با یه مشت نقطه چین آلبوم داده :n02:

بابا خب اگه این نقطه چینا مجوز ندارن اصلا چرا اجازه میدن تو آلبوم از کاراشون استفاده بشه ؟
اگه دارن که خب چرا نقطه چین میزارید ؟

واقعا متاسفم این که به جای اسم یه هنرمند توی کاور نقطه چین میزارن واقعا توهین بزرگیه :n14:

این نقطه چین ها جاشون تو قلب ماست....:n12:
امثال روزبه بمانی...فرزاد فتاحی...رستاک حلاج....

A M ! N
05-10-2013, 21:48
بالاخره امپراطور اومد...

همه ترک ها رو گوش دادم ، آلبوم خیلی خوب کار شده انصافا حداقل از این آلبوم هایی که این چند وقت منتشر شدن حرفای بیشتری واسه گفتن داره.

فقط کاش مهدی یه خورده کمتر ترک هایی که قبلا منتشر شده بود رو تو این آلبوم جا میداد حداکثر دو ترک قدیمی کافی بود، به نظرم با ده ترک می تونست یه دست تر باشه آلبوم

چندتا از ترک های جدید هم عالیه ، ترک هایی مثل امپراطور ، میراث، مسافر پاییزی و دیدار خیلی خوب بودن .

فعلا هم درگیر این تیکه از آهنگ مسافر پاییزی ام : برگــــرد ، تنـم دوباره با عشق تو تب کرد ، بازم نبونـت حالـمو بد کرد ، برگــــرد

فعلا همینا.:n16:

انگار توی بهترین موقع آلبوم منتشر شد.. یه حس خاصی داره که توی این پاییز این آلبوم رو گوش میدی.. :n28:

erfan90ir
30-10-2013, 17:30
انگار توی بهترین موقع آلبوم منتشر شد.. یه حس خاصی داره که توی این پاییز این آلبوم رو گوش میدی.. :n28:

یکی از ضعف هاش این بود که اکثر ترانه ها قبلا به صورت تک ترک بیرون اومده بود و تکراری بود

A M ! N
08-01-2014, 20:10
سلام.

موزیک ویدئوی آهنگ زمستون رو امروز داشتم میدیدم جالب بود، حتمن ببینید.

A M ! N
19-01-2014, 13:49
شبکه ی 3 الان مهمونِ مهدی یراحی هستش! کلی از آهنگهاش اجرا شد.. و داره میشه.. :n16:

Masoud-Susa
19-01-2014, 14:04
ای بابا. دیر رسیدم،حتی تهدیگش هم نرسید بهم ! : دی

شبکه ی 3 الان مهمونِ مهدی یراحی هستش
بعد امین جان مهدی یراحی مهمون شبکه سه میشه معمولا ! :n02:

A M ! N
19-01-2014, 14:15
حالا لینکش رو پیدا میکنیم میزاریم اینجا غصه نخور :n02:

بعد امین جان مهدی یراحی مهمون شبکه سه میشه معمولا ! :n02:

یکم شوخی ادبی کردم و اندکی استفاده از آرایه ی اغراق :n09:

A M ! N
20-01-2014, 15:41
آهنگهای پیشواز امپراطور هم اومده.. همشون رو تست کردم! کیفیت آهنگهای آرومش بهتره. من زمستون رو گذاشتم فعلن..

A M ! N
14-02-2014, 01:41
"این روزها با کمک آرش پاکزاد عزیز در حال میکس و مستر آهنگی جدید هستیم که بنا بود امروز و مصادف با ولنتاین منتشر بشه ولی به دلیل حساسیتمون واسه هر چه بهتر شدنش قرار شد به یاری خدا در قالب مجموعه ای که چند خواننده دیگه هم با آهنگهایی در اون حضور دارن اوایل اسفند به بازار بیاد...اعلام باقی عوامل کار بمونه بعد از انتشار! خودمون بسیار از نتیجه کار رضایت داریم و این آهنگ اولین قطعه بعد از انتشار آلبوم امپراطور که به پشتوانه عشق به شما خیلی واسه موفقیتش تلاش کردیم و میکنیم.امیدوارم دوست داشته باشید"

ولنتاینتون خوش، طرفدارتون مهدی

NET DOCTOR
27-04-2014, 15:49

NET DOCTOR
09-05-2014, 01:37
آهنگ عربی قبل ترکوند، باز یکی دیگه خونده!

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مهدی یراحی به نام غزل
موزیک : کاظم الساحر ، ترانه : عزیز الرسام ، تنظیم : کوشان حداد
میکس و مسترینگ :‌ آرش پاکزاد ، ویالون : احسان نیزان

MP3 – 320
Mehdi Yarrahi – Ghazal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MP3 – 128
Mehdi Yarrahi – Ghazal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][128].mp3)

NET DOCTOR
30-06-2014, 01:34
دانلود آهنگ جدید فوق العاده زیبا و شنیدنی مهدی یراحی به نام بغض تو

( ترانه : سروش دادخواه / آهنگ : مهدی یراحی / تنظیم : هومن نامداری / میکس مسترینگ : آرش پاکزاد )

( تیتراژ پایانی ویژه برنامه ماه عسل )

-
—————————–
دانلود آهنگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با کیفیت ۳۲۰
Mehdi Yarrahi – Boghze To ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آهنگ با کیفیت ۱۲۸
Mehdi Yarrahi – Boghze To ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
——————————
متن آهنگ مهدی یراحی به نام بغض تو

همیشه بغض تو دنیامو لرزوند هوای گریه هامو داری یا نه

یه عمره که فراموشت نکردم منو بخاطرت میاری یا نه
کسی جاتو نمیگیره تو قلبم پناهی غیر آغوشت ندارم
صدامو میشنوی این التماسه تو تنهایی ولی تنها نذارم

با رویای تو بیدارم همیشه شبایی رو که غرق اضطرابم
من انقد خواب بد دیدم که میخوام دیگه هیچوقت تو این دنیا نخوابم
ببین دنیای من میلرزه بی تو چجور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی باید از این غم رهاشم
باید پایان کابوسم تو باشی شاید تعبیر رویای تو باشم

NET DOCTOR
18-07-2014, 02:39
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا و شنیدنی مهدی یراحی به نام اذان

( ترانه وآهنگ : مهدی یراحی / تنظیم : هومن نامداری / میکس مسترینگ : آرش پاکزاد )

-
—————————–
دانلود آهنگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با کیفیت ۳۲۰
Mehdi Yarrahi – Azan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][320].mp3)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آهنگ با کیفیت ۱۲۸
Mehdi Yarrahi – Azan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][128].mp3)

miss_ava7
28-07-2014, 15:31
مهدي يراحي رو وقتي دلم گرفته است گوش ميدم،
آهنگاش خيلي با روان آدم بازي ميکنه:n14:
۹۰درصد آهنگاشو دوست دارم و اين يعني خيلي :31:
صداي فوق العاده پر احساسي داره:40:
اذان رو که براي اولين بار شنيدم اينجوري:blink: بودم!

يادم نمياد کس ديگه اي همچين اذان متفاوتي رو گفته باشه,خاص و جالب

ali_agha1981
31-07-2014, 12:24
اذان رو خیلی زیبا خونده ..ولی ای کاش تو تنظیمش از سازهای مرتبط هم استفاده میشد که دیگه عالی میشد..
دست خالی ببین چی کرده هومن نامداری...:n28:

NET DOCTOR
01-09-2014, 01:22
سایت رسمی مهدی یراحی:
قطعه جدید « خدا به همرات » با ترانه سرای و آهنگسازی امیر علی بهادری و تنظیم آرون حسینی
این قطعه کاملا متفاوت در آلبوم گروهی « من و ما » با صدای ۱۱ خواننده نیز منتشر شده است .

متن آهنگ جدید مهدی یراحی با نام خدا به همرات :
دل تو با من نیست با این که می دونی می خوامت
با این که می دونی دوست دارم رد بشم از خوابت
دل تو با من نیست اصرارم بی فایدست انگاری
معلومه دیگه دوستم نداری از عشقم بی زاری
باشه برو با این که می دونم می میرم
اما جلوت رو نمی گیرم اما جلوت رو نمی گیرم
باشه برو شاید این بارم تو حق داری
که اینجوری تنهام میزاری که اینجوری تنهام میزاری
خدا به همرات برو دنبال روی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ات برو
بعد تو تنهام همه ی دنیام برو
خدا به همرات برو دنبال رویات برو
♫♫♫♫♫♫ آهنگ جدید مهدی یراحی با نام خدا به همرات
♫♫♫♫♫♫
کجا این قصه دستات ازم دور شد
روزای خوب ما تاریک و بی نور شد
یه عمره تو عشق تحملم کردی
می دونم تمومه تو بر نمی گردی

MP3 – 320
Mehdi Yarrahi – Khoda Be Hamrat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MP3 – 128
Mehdi Yarrahi – Khoda Be Hamrat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
09-09-2014, 00:13
در جریان دیدار از موسسه خیریه «محک» اتفاق افتاد؛

«مهدی یراحی»، «مونا برزویی» و «آرون حسینی» یک روز را مهمان فرشته‌ها بودند
موسیقی ما – «مهدی یراحی»، «مونا برزویی» و «آرون حسینی» به موسسه خیریه «محک» رفتند. موسسه ای که در آن امید، لبخند و حس کودکی جریان دارد و اصلا شبیه هیچ جای دیگری نیست! میزبانان این هنرمندان هم فرشته های دوست داشتنی و پرستاران مهربان محک بودند که انرژی مثبت آنها حقیقتا بی پایان بود. یکی از دلایلی که باعث می شود محک مشابهی نداشته باشد این است که درب آن همیشه به روی همه مردم و چهره های مطرح باز است. همین باعث شد تا ما هم برای ثبت لحظات دیدار خالقان قطعه «امپراطور» و آرون حسینی از محک در کنار آنها حضور داشته باشیم. این گزارش اختصاصی را تا پایان بخوانید:

ابتدا مونا برزویی و دقایقی بعد مهدی یراحی و آرون حسینی وارد محک شدند که حضور آنها با استقبال ویژه پرسنل این مجموعه و حاضرین در طبقه همکف همراه بود. لحظاتی بعد سرکار خانم «نیک خواه»، یکی از مسئولین عالی رتبه روابط عمومی محک، آنها را در بازدید از بخش های مختلف همراهی کرد. ایشان ابتدا از نحوه فعالیت این مجموعه غیردولتی سخن گفتند و اینکه این مرکز فوق تخصصی که در زمینه درمان و پژوهش علمی سرطان کودکان فعالیت دارد، حاصل مشارکت بزرگ مردمی در ایران است. آنکولوژی 1 و اتاق بازی آن بخش اولین مقصد این دیدار بود. اتاق بازی که در تمامی طبقات و بخش های محک وجود دارد. همه روزه کودکان مجموعه در کنار روانشناسان به این اتاق می آیند تا از دنیای زیبای کودکی خود نیرویی دوچندان برای مبارزه با بیماری ها کسب کنند. بر روی دیوارهای اتاق بازی تعداد زیادی از نقاشی های بچه ها وجود داشت. توضیحات این قسمت به پایان رسید اما مهدی یراحی محو آن همه هنر بی نظیر بود و به قول خودش نمی توانست دل بکند. حقیقت هم این بود که در نقاشی های بچه های محک دنیایی از عشق و امید با زبان رنگها دیده می شد.

در ادامه به بخش شیمی درمانی سرپایی رفتند. این بخش مختص کودکانی است که برای انجام شیمی درمانی احتیاجی به بستری شدن ندارند و پس از دریافت داروهای مورد نیاز می توانند بیمارستان را ترک کنند. در طول توضیحات مسئول روابط عمومی محک گاهی مهدی یراحی، مونا برزویی و آرون حسینی از شنیدن بعضی حقایق بسیار منقلب می شدند. اما یراحی تلاش زیادی در پنهان کردن بغض خود داشت و گاهی شیطنت و شوخ طبعی خود را در شکستن این فضا به کار می برد!

*رونمایی از آلبوم سوم این خواننده!

با هماهنگی مسئولین مجموعه، جمعی از کودکان و همراهان آنها در لابی یکی از بخش های اقامتی موسسه حاضر شده بودند. خواننده و ترانه سرا و تنظیم کننده این قصه با استقبال آنها و پرستاران برای اجرای یک برنامه ویژه وارد لابی شدند. یراحی گیتار مشکی خود را از کیس خارج کرد و با تشویق های کودکان محک آماده اجرای چند قطعه برای آنها شد. او ابتدا «عطر تو» از آلبوم امپراطور را اجرا کرد که همخوانی برخی از بچه ها با او جالب توجه بود! در حین اجرای قطعه اول کم کم لابی بخش اقامتی شلوغ تر شد و جمع دیگری از کودکان و پرسنل به تماشای این اجرای انرژیک آمدند. مهدی یراحی اصرار سرسختانه ای برای اجرای قطعات شاد داشت اما به درخواست یکی از پرستاران، قطعه «سازش» را خواند. برخی دیگر از او تقاضای اجرای قطعه «بغض تو» را داشتند که وی ابتدا در راستای همان اصرار خود قطعه ریتمیک «حُقه» از آثار مرحوم «فریدون فروغی» را اجرا کرد! پس از «بغض تو» او قطعه عربی و شاد «من علمک» را خواند که ورژن گیتار آن هم توانست کودکان پرانرژی محک را به وجد آورد!

اما این خواننده سورپرایز ویژه ای برای بچه های محک داشت. او قطعه «آشوب» از سومین آلبوم خود که هنوز در دست تولید است را برای اولین بار اجرا کرد. قطعه ای که ریتم و ترانه جذابی داشت و این به نوعی اولین رونمایی از سومین آلبوم رسمی اش هم بود. در حالی که وی قصد اتمام اجرا را داشت به او اعلام کردند که امروز تولد یکی از پرستاران محک است. کودکان حاضر در جمع، یراحی را در اجرای قطعه «تولدت مبارک» همراهی کردند و تولد این پرستار مهربان خود را به شکل متفاوتی تبریک گفتند. سپس خواننده قطعه «خدا به همرات» تعدادی از آلبوم های خود را امضا و به حاضرین تقدیم کرد. مونا برزویی هم دقایقی را کنار کودکان نشست و گفتگوهای گرم و صمیمانه ای با آنها داشت.

در حین خروج از این بخش پدر یکی از کودکان به سراغ یراحی آمد و از او درخواست کرد تا به دیدار دخترش برود. او گفت که دختر من متوجه حضور شما در محک شده است اما بستری است و نمی تواند از اتاق خود خارج شود. مهدی یراحی هم این درخواست را پذیرفت و از پرستاران خواست تا فورا او را به سمت اتاق این دختر کوچک راهنمایی کنند. این فرشته مهربان از دیدار خواننده محبوب خود بسیار خوشحال شد و عکاس موسسه محک هم این لحظات به یادماندنی را ثبت کرد.

نهایتا پس از بازگشت به طبقه همکف به درخواست این سه هنرمند، پس از ثبت آدرس و شماره تلفن آنها قلک های ویژه محک را با دریافت کردند. دریافت قلک های این موسسه برای همه رایگان است و در صورت پرشدن آنها، نمایندگان محک برای جمع آوری مبالغ قلک به آدرس متقاضیان مراجعه خواهند کرد.

*چه خوب می شد اگر در منزل هرکدام از ما یک قلک محک وجود داشت

مهدی یراحی سپس در گفتگویی کوتاه با خبرنگار سایت «موسیقی ما» درباره این دیدار اظهار داشت:«تنها سرمایه هر آدمی دردهایش هستند. خوشحالم که در جمع ثروتمندترین ها بودم. ما ملت همدردی داریم و چقدر خوب بود اگر از این استعداد اجتماعی با توجه هرچه بیشتر به مراکز انسانی نظیر محک، که صرفا با حمایت مردم نیکوکار و خیر بنا شده اند، بتوانیم با همنوعان خود حداقل همدردی کنیم. به عنوان مثال چه خوب می شد اگر در منزل هر کدام از ما یک قلک محک وجود داشت. مثل تلویزیون که در هر منزلی وجود دارد! و وجود این قلک ها به یک سنت پسندیده تبدیل می شد. به همه مردم عزیز پیشنهاد می کنم به این مراکز بیایند و از وجود این سرمایه های با ارزش و معاشرت با آنها برای هرچه بهتر بودن مدد بگیرند.»

وی همچنین پیرامون آلبوم جدید خود هم این توضیحات را ارائه کرد:«تمام ترانه ها و ملودی ها آماده است و در مرحله ضبط و میکس و مسترینگ آلبوم سوم قرار داریم. تمام تلاش ما این است که این آلبوم هرچه زودتر منتشر شود. اما برای ماندگار شدن قطعات قصد داریم بهترین کارها را انجام دهیم و رسیدن به مطلوب ترین نتیجه را قربانی زمان نکنیم. به یاری پروردگار به زودی آلبوم سوم را منتشر خواهیم کرد.»

در ادامه می توانید چند فریم از لحظات دیدنی این دیدار که توسط عکاس موسسه محک به ثبت رسید و در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفته است را ببینید. همچنین ویدئوی اجرای قطعه «حقه» توسط مهدی یراحی را دانلود کنید.

دانلود ویدئوی اجرای قطعه «حقه» توسط مهدی یراحی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NET DOCTOR
28-09-2014, 00:26
28 شهریورماه و با اجرای در شهر «محمود آباد» اتفاق افتاد

کنسرت «مهدی یراحی» برای اولین بار در استان مازندران برگزار شد
«مهدی یراحی» برای سومین بار در خارج از پایتخت روی صحنه رفت. او روز 28 شهریور مهمان مردم خطه سرسبز مازندران و شهرستان «محمود آباد» بود و در سالن شهرک «خانه دریا» به اجرای برنامه پرداخت. دومین کنسرت خارج از تهران این خواننده چندی پیش در شهر رشت برگزار شد. یراحی این بار هم به شمال کشور سفر کرد و گلچینی از قطعات خاطره انگیز خود را در کنار طرفدارانش زمزمه کرد. برای اینکه در جریان اتفاقات و وقایع این برنامه قرار بگیرید گزارش اختصاصی سایت «موسیقی ما» از کنسرت مهدی یراحی در رشت را تا پایان بخوانید:

با وجود عدم تبلیغات گسترده در سطح شهر و بلیت فروشی 72 ساعته برای این کنسرت، مهدی یراحی در میان استقبال خوب طرفدارانش روی صحنه رفت. قطعه ریتمیک «عطر تو» برای یک شروع پرانرژی انتخاب شده بود و قطعه «دیدار» هم به عنوان دومین قطعه توسط مهدی یراحی خوانده شد. با وجود اینکه هنوز چند روز از فصل تابستان باقی مانده بود، اما جو پاییزی این شهر ساحلی با اجرای قطعه «مسافر پاییزی» تثبیت شد. بر خلاف تصور برخی مبنی بر اینکه قطعات عربی در میان جنوبی ها طرفداران بیشتری دارد، مردم شهر محمودآباد با همخوانی های جالب خود در مدلی عربی «علی مودک» و «من علمک» نشان دادند که موسیقی هیچ مرز زبانی ندارد. خواننده آلبوم «منو رها کن» که برای اولین بار با مخاطبان مازندرانی خود دیدار داشت در بخش هایی از برنامه از مهمان نوازی مردم خونگرم این استان گفت. صحبت های او در این قسمت با تشویق های حاضرین همراه بود.

پس از اجرای قطعات «مسافر پاییزی»، «امپراطور»، «از خودت خبر بیار» و «زمستون» نوبت به مدلی «امشبم گذشت» و «مهم اینه» رسید و انرژی سالن مجددا بالا رفت. پارت پیانو از بخش های دیگر برنامه بود که فقط «توحید نوری»، نوازنده این ساز، مهدی یراحی را در این بخش همراهی کرد. علاوه بر قطعات «سازش» و «هرجای دنیایی دلم اونجاست»، یراحی قطعه «بغض تو» را هم اجرا کرد. این اثر که تیتراژ برنامه «ماه عسل 93» بود فضای احساسی عجیبی را بر سالن حکمفرما کرد و بازخورد خوبی در میان حاضرین داشت.

بخش پایانی کنداکتور کنسرت هم به اجرای قطعات «منو رها کن» و «غزال» اختصاص داشت. قرار بود که «خدا به همرات» پایان بخش برنامه باشد اما استقبال ویژه از قطعه عربی غزال باعث شد تا این اثر دو بار اجرا شود! همین مساله باعث شد که زمان اجرای برنامه به پایان برسد.

یکی از نکات این برنامه ارکستر جدید مهدی یراحی بود. «نیما رمضان» که به تازگی وظیفه رهبری ارکستر این خواننده را بر عهده گرفته است در کنار مجید رضاپور (درامز)، عادل روح نواز (گیتار الکتریک)، اکبر شهریاری (پرکاشن)، علی پورنگهبان (گیتار بیس)، مهرداد احمدزاده (کیبورد و همخوان)، مهبد شفیع زاده (کیبورد 2)، مینو قاسم پور (قانون)، امیر فقیه (سمپلر) و سیامک فتحی نیا (ساکسوفون) روی صحنه به هنرنمایی پرداختند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rjO4I)

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dKyjI)

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zybHk)

1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0Lb3M)

4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] yhfEo)

2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] K9SIg)

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] kxEGc)

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] I_xKM)

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DpMic)

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] W7V78)

NET DOCTOR
14-10-2014, 23:43
دانلود موزیک ویدیو جدید مهدی یراحی به نام مادر
ترانه سرا : رستاک ، ملودی و تنظیم : مهدی یراحی
میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد ، کارگردان : مهدی دایر

MP4 – 1080
Mehdi Yarrahi – Madar – HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MP4 – 720
Mehdi Yarrahi – Madar – HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MP4 – 480
Mehdi Yarrahi – Madar – HQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aluminum
03-06-2015, 20:53
پیش فروش آلبوم جدید (مثل مجسمه )مهدی یراحی شروع شده

تیزر تصویری آلبوم مثل مجسمه از مهدی یراحی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+
بنظر پیش فروش چند وقتی هست شروع شده و من الان تازه دیدم:n02: ولی به گفته مسئولین سایت بیپ تونز آلبوم آخر خرداد میاد

به گفته ناشر محترم، آلبوم در اواخر خرداد ماه منتشر خواهد شد.

Masoud-Susa
24-06-2015, 19:55
آلبوم مثل مجسمه منتشر شد.
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه تهیه کرد.

Greedy
25-06-2015, 23:02
فوق العاده بود البوم مهدی یراحی
اهنگسازی و ترانه و تنظیم همه عالی
بهترین البومی که تو این چند ماه اخیر شنیدم .

ramin1988
27-06-2015, 15:06
سلام

آقا عجب آلبومی بود خدایی
ترانه و آهنگسازی و اجرا همگی بالاتر از سطح موزیک ایران
تبریک به طرفدارای مهدی یراحی :n12:

moraddad
02-07-2015, 13:53
چقدر با شعوره این پسر !

چقــــــــــــــــــــــد ر خوبه این آلبوم ....

Alireza.M67
05-07-2015, 14:08
اووووووووووووووووووف ! چه خفن ... !
کار خوب رو باید تعریف کرد.
"باید می شناختیم همو" خیلی آهنگ درجه یکی بود. کلی باهاش حال کردم.

boobeger
19-07-2015, 23:29
واقعا عالی بود این آلبوم. شعر و آهنگسازی و تنطیم و صدا همه عالی!