PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دزد دریایی piratequest

ZEDEHAL DEGE
01-08-2011, 04:15
بازی دزد دریاییه که فک کنم ارزش امتحان کردنو داره.خودم تازه امروز شروع کردمش.بازیش خیلی حجیم نیست و راحت با اینترنت کم سرعت میشه ازش لذت برد.:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازیش پیچیدگی و تکامل خوبی داره ینی انتخوابای زیادی تو بازی دارین که انجام بدین از تمرین و حمله به کاپیتانای توی لنگرگاها و شهرها یا به کشتیای تو دریا که انگار پول بیشتری ازش میشه در اورد چون مجبورن صندوقای گنجشونو با خودشون به دریا ببرن یا غارت روستاها که خوب ایتم میده :21:و حمله به جونورا و...:18:یه اتاق چت باحال هم داره:31: همین الان که تو چت صحبت میکردم یکی میخواست با بهره 15 درصد بهم 90k پول غرض بده ولی یکی اومد 100k همینجوری بهم داد تا یه کشتی غارتی بخرم.:27:
این اینونتوری هست که ایتمای مختلف توش دسته بندی و نگهداری میشه و اول بازی یه شمشیر چوبیو پیرهن و کلاه دارین توش.البته اینونتوری بزرگتر هست که تو عکس جا نمیشد.انواع سم و غذا و اسلحه و پرنده و ...:18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول بازی یه قایق کوچیک میتونید بخرید که ضعیفه و بعدا باید اپگریدش کنید و ایشاللا کشتیای بزرگ بخرید.باهاش میتونید به سفر دریایی و لنگرگاهای مختلف و...برید.!

وقتی اون دکمه go to sea رو بزنید با قایقتون میرید دریا پایین قایقو میبینید که کنار اسکله st.johns هست و با زدن اون فلشها تو دریا سفر میکنید.

تو هر شهری اجناس فروشی خودشو داره مثلا همه جا پرنده نمیفروشن تو عکس پایین بلبل و مرغ دریایی رو میبینید برای فروشه که باید با پر بخریدشون من خودم الان فقط یه پر کلاغ دارم که باهاش میشه یه گونجیشک خرید :31:

داشتم بیشتر اطلاعات جم میکردم که این صفحه ظاهر شد و فک کنم باید همینجا تمومش کنم:31:البته خیلی چیزای نگفته مونده که خودتون باید بیاید ببینید وگرنه 1000 تا عکس باید اپلود کنم:31:به قول فروم بازی.
Ahoy New Players!!!

Welcome to Pirate Quest where you can explore on land, battle the seas, make new friends, and engage in all kinds of activities that a pirate would love. There is much to discover and learn in the world of Pirate Quest so it'll be important you familiarize yourself with certain features before heading out into the world of sharks and evil pirates

Iloveu-ALL
01-08-2011, 21:29
بد نیست
کارکتر شو میشه حرکت داد
؟؟

ZEDEHAL DEGE
02-08-2011, 05:01
نه فقط کشتی رو میشه که اونم خیلی سادس مثل همون عکس بالاس که تو نقشه اینور اونور میبردش!

Iloveu-ALL
02-08-2011, 16:25
نه بابا پس حال نمیده

ZEDEHAL DEGE
02-08-2011, 18:11
بازی تحت مرورگره ها به هر حال درسته کاراکترش راه نمیره ولی در عوض کشتیش که حرکت میکنه!اینم بازی دزد دریاییه نه دزد خیابونی. و کارای بینهایتی باید انجام بده برای پیشرفت در ضمن میشه 24 ساعت بازی کرد مثلا اینجور نیست که مجبور باشی 2 ساعت بازی کنی 6 ساعت استراحت کنی:27:چون کارا متنوع هست و مثلا اگه انرژی تموم شه میتونی بری دریا و کار کنی و وقتی تو دریا ریسورس تموم شه میتونی بری تو ساحل چون انرژی پر شده!

ZEDEHAL DEGE
02-08-2011, 21:50
بعضی جاهاش واقعا هیجان داره مثل وقتی که یه کشتی شکسته تو دریا ببینی و بخوای قبل از بقیه بازیکنا یا قبل از اینکه ناپدید بشه برسی بهش و غنیمت بگیری.:27:یا وقتی یه نهنگ یا هیولای دریاییو بخوای شکست بدی ولی تا حالا که همش شکست خوردم :31:

arash1995
03-08-2011, 18:37
سلام منم عضو شدم اسمم تو بازی arash1995 هست؟
واسه شما ها چیه؟؟

ZEDEHAL DEGE
04-08-2011, 02:47
من کاپتان zdel هستم:31: