PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقشه سیستم اعلان حریق

neon_91
31-07-2011, 13:40
سلام من پروژه ای دارم که در اون بایدسیم کشی سیستم اعلان حریق را دربیاورم حالا نقشه موجود است با سیم کشیهاش ولی من نمی دونم چظوری باید سطح مقطع سیم های تغذیه رو پبدا کنم برای همین می خوام بدونم برای پیدا کردن سطح مقطع سیم به چه مشخصاتی از سنسورهای حرارتی و دودی نیاز است؟

anti_girl
31-07-2011, 20:48
معمولا سطح مقع اینجور چیزا که جریان زیادی نداره رو کم انتخاب میکنن اما در کل سطح ممقطع سیم ها رو بر اساس جریان و افت ولتاژ مشخص میکنن مسیر استفاده شما چون کوتاه از روی جریان میشه یه چیزایی انتخاب کرد که اونم یه جدول استاندارد داره!

neon_91
01-08-2011, 00:13
معمولا سطح مقع اینجور چیزا که جریان زیادی نداره رو کم انتخاب میکنن اما در کل سطح ممقطع سیم ها رو بر اساس جریان و افت ولتاژ مشخص میکنن مسیر استفاده شما چون کوتاه از روی جریان میشه یه چیزایی انتخاب کرد که اونم یه جدول استاندارد داره!

خیلی ممنون دوست عزیز بله درست فرمودید مسیر کوتاه است و به راحتی میشه سطح مقطع رو انتخاب کرد از طریق جریان جداولشم دارم ولی مشکل من اینه که این جریانرو چطوری پیدا کنم.چون اگه جریانو پیدا کردم دیگه بقیش حله.حالا نمی دونم این درسته یا نه ولی تا ونجایی که می دونم جریان هم باید طبق فرمول معروف:V*I=P که ولتاژ برابر برق شهری یا همان220 ولت است باید پیدا کرد. ولی توان یا P را نمی دونم چطوری باید پیدا کنم؟
اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم:11:

anti_girl
01-08-2011, 00:43
رله ها جريان زيادي ندارن!مشخصات رله ها رو بنويس تا بهت بگم