PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک منشی تلفن رایگان برای اندروید

www.valanews.com
31-07-2011, 08:21
رنامه های منشی تلفنی از قدیم برای نسل های مختلف تلفن های همراه وجود داشته تا اکنون به تلفن های هوشمند رسیده است. ‏

اپلیکیشن Sanity یک منشی توانمند برای تلفن اندرویدی شماست، این اپلیکیشن امکاناتی مانند: فیلتر کردن تماس های گرفته شده، ضبط مکالمات، اعلام نام فرد تماس گیرنده و... را دارد. ‏

اما شاید بهترین ویژگی آن جواب دادن خودکار به تماس ها و ضبط پیغام است. جالب است بدانید که آیفون با هزاران اپلیکیشنی که دارد، هنوز این امکان خاص را ندارد و تا جایی که اطلاع داریم حتی در دنیای زیرزمینی جیل بریک کنندگان نیز این ویژگی برای آیفون به وجود آورده نشده. در واقع اپل ترجیح می دهد شما از سرویس پیام گیر صوتی اپراتور سیم کارت تان استفاده کنید. اما در اندروید چنین محدودیتی ندارید. ‏

اپلیکیشن ‏ ‏Sanity به صورت رایگان ‏ برای کاربران اندروید در دسترس است . ‏
لينك دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع مقاله:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

am2
01-08-2011, 12:49
البته زیادم رایگان نیست باید برای برخی تنظیماتش donate بکنی به سازنده برمامه

شیدا
21-04-2012, 16:33
آقا نحوه فعال کردن پیغامگیر این نرم افزار چطوریه
من خیلی سعی کردم فعالش کنم نشد که نشد
یعنی رفتم به قسمت Auto answer و اونجارو فعال کردم اما نه صدای پیغامگیری داره نه چیزه دیگه ای
میشه راهنمایی کنید چطور فعالش کنم؟؟؟؟؟

متشکر

zolamat
04-05-2012, 11:13
ما که از این چیزی نفهمییدم :18:
بابا یه کم آموزش هم بدید.:10:

a.toraby
05-05-2012, 14:02
این نرم افزار مفتش گرونه
اولا که رو گوشی من جواب نمبده. نصبش که کردم بعد از 4 ثانیه مکالمه قطع میشه خود به خود.
تازه اگر هم جواب بده باید مکالمه رو بزاری رو بلندگو تا صدای طرف ضبط بشه. چون فقط از روی میکروفون صدا رو ضبط میکنه !!!!

ferycapitan
11-01-2013, 16:41
این برنامه پیغام گیر نیست اصلا. امکانات دیگه داره و پیغام گیر نیست

m.yazdian
15-01-2013, 21:02
من هم کلی با این نرم افزار سروکله زدم ولی چیزی که میخواستم بدست نیاوردم...!!!

پخش پیام صوتی و ضبط صدا پس از شنیدن صدای بوق

simarana
17-01-2013, 15:01
بی خود وقت خودتون را تلف نکنید چون تا به حال بر خلاف تصور همگان که میگن برای سیستم عامل آندروید نرم افزار فراوان موجود هست متاءسفانه هنوز برای این سیستم عامل منشی تلفنی نیامده!!! نمی دونم تو کشورهای دیگه با اینهمه نرم افزار نویس آندروید چرا تا به حال یکی نیامده این نرم افزار پر کاربرد را درست بکنه؟!

piishii
17-01-2013, 21:28
سلام
درسته برای اندروید هنوز منشی تلفنی نیومده !
این سانیتی رو هم من نصب دارم اصلا منشی تلفنی نیست ولی امکانات خوبی داره ولی چون کمی اذیتم کرد پاکش کردم

PLAΨMID
18-01-2013, 00:37
معمولا توي كشور هاي پيشرفته اپراتور تلفن كار پيغامگير رو انجام ميده كه بهتر و ايمن تر هست . توي كشور ما هم صندوق صوتي وجود داره كه ميتونيد فعالش كنيد . البته هزينه اي معادل زمان ضبط پيغام براي شما منظور ميشه . . . .

rshafiiy
19-01-2013, 13:28
گویا مشکل از هسته اندرویده که به برنامه ها اجازه نمیده به تماس دسترسی پیدا کنن من خیلی دنیال این منشی تلفنی بودم ولی باید بگم چنین چیزی وجود نداره و فکر نکنم فعلا کسی بنویسش