PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه مباحث مربوط به Jailbreak آیپد

صفحه ها : [1] 2

Stream
30-07-2011, 22:04
درود

کلیه مباحث مربوط به جیلبریک آیپد ها در این تاپیک بررسی خواهند شد. از مطرح کردن سوالات مربوط به Jailbreak در سایر تاپیک ها (مثل بحث و تبادل نظر) خود داری کنید.

ممنون.

selejwest
31-07-2011, 20:50
خب آموزش رو يكي شروع كنه ديگه!

mostafait
02-08-2011, 16:20
سلام.

اگه آموزش بدید خیلی عالی میشه!

با تشکر

eAmin
02-08-2011, 21:38
بند یک این تاپیک رو مشاهده کنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

emadpumad
27-10-2011, 21:16
درود بر شما

به نقل از : PandaApp
میدانیم که جیلبریک در iOS5 به صوزت تدر میباشد ، این نسخه بد نیست اما آیپد ۲ و آیفون ۴S را پشتیبانی نمیکند . بنابراین افرادی که قصد دارند به صورت آنتدر جیلبریک کنند باید به آنها گفت این امکان در حال حاضر وجود ندارد .
اما خبرهای خوبی در راه است . گروه Greenpois0n سخت مشغول کار بر روی جیلبریک آنتدر میباشند که از طریق حفره ای در iOS5 انجام میشود . در همین راستا P0sixninja در صفحه توییت خود اعلام کرد :
با عرض پوزش به خاطر نبودنم ، من در آتلانتا بودم و برای دیدن خانواده به آنجا سفر کرده بودم . زمان دادن به آیفون ۴S دیگر کافیست ، از همه برای کمک های مالی متشکرم .

به نقل از JBN ، بهترین زمان برای عرضه ماه نوامبر خواهد بود . جیلبریک در مراحل اولیه میباشد و نیاز است تا قبل از عرضه کاملا تست شود . یک نکته کلیدی را فراموش نکنید که در این جیلبریک آیفون ۴S و آیپد ۲ با وجود داشتن پردازنده A5 پشتیبانی میشوند ! در این حالت جیلبریک مانند limera1n نخواهد بود زیرا آنها بر نرم افزار تکیه میکنند و این جیلبریک بر سخت افزار ! جیلبریک جدید احتمالا نام قبلی خود را (Greenpois0n) حفظ میکند و تنها به روز رسانی میشود . امیدواریم به زودی بیانیه ای رسمی از سوی P0sixninja شاهد باشم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع :I-os.ir

brain
28-10-2011, 11:46
سلام.
میخواستم بدونم جیلبریک کردن برای iOS 4.3.5 روی ipad 2 wifi اومده ؟
و اگه نیومده باید برای جیلبریک کردن همچین دستگاهی چه کنم ؟ صبر کنم تا جیلبریکش بیاد ؟
و اگه باید downgrade کنم به نسخه پایین تر و بعد جیلبریک کنم، مشکلی پیش نمیاد برای دستگاه ؟ چون چندجا شنیدم که اینکار ضرر داره.
ممنون

emadpumad
28-10-2011, 13:31
سلام.
میخواستم بدونم جیلبریک کردن برای iOS 4.3.5 روی ipad 2 wifi اومده ؟
و اگه نیومده باید برای جیلبریک کردن همچین دستگاهی چه کنم ؟ صبر کنم تا جیلبریکش بیاد ؟
و اگه باید downgrade کنم به نسخه پایین تر و بعد جیلبریک کنم، مشکلی پیش نمیاد برای دستگاه ؟ چون چندجا شنیدم که اینکار ضرر داره.
ممنون

درود بر شما
خير جيلبريك براي آيپد ٢ فقط در ٤.٣.٣ منتشر شده
براي جيلبريك فقط بايد دستگاهتون ٤.٣.٣ باشد
اگر بتونيد دانگريد كنيد به ٤.٣.٣ هيچ مشكلي پيش نمياد اگر shsh اون ورژن رو داشته باشيد

bleu2u4u
28-10-2011, 17:41
البته من زیاد وارد نیستم ولی گمون نکنم بشه دستگاهی که ورژن اولیه ios اش 4.3.5 ـه رو به 4.3.3 دانگرید کرد

emadpumad
28-10-2011, 18:50
البته من زیاد وارد نیستم ولی گمون نکنم بشه دستگاهی که ورژن اولیه ios اش 4.3.5 ـه رو به 4.3.3 دانگرید کرد
درود
در تاپیکهای اینگلیسی زبان و بعضی از تاپیکهای وطنی موضوعی مطرح شده که ipad 2 wifi only رو بدون داشتن shsh از 4.3.5 به 4.3.3 دانگرید میکنن و در این بین با مطالعه کامنتها متوجه میشید که عده ای نتیجه میگیرند و عده ای نه !
این روش 100 در 100 نیست ولی امکانش و جود داره

emadpumad
29-10-2011, 19:24
چند روز پیش مطلبی را با عنوان برنامه GreenPois0n برای جیلبریک آنتدر iOS5 عرضه میشود قرار دادیم که در امروز این عکس تمامی مطالب را ثابت میکند .
MuscleNerd لحظاتی پیش تصاویری را در اینترنت منتشر کرد که نشان میدهد آیفون ۴S با موفقیت جیلبریک شده است . این خبر بسیار خوشحال کننده میباشد چرا که در اینصورت باید شاهد جیلبریک آیپد ۲ به زودی زود باشیم .
MuscleNerd افزود ، هنوز چند کار کوچک وجود دارد که باید انجام داد و سپس جیلبریک عرضه شود .
دوستان عزیز خبرهای داغ در راه هستند ! تست های آیپد ۲ نیز به پایان رسید و این دستگاه نیز مانند آیفون ۴S با موفقیت جیلبریک شد ! نکته جالب اینکه تمامی این جیلبری ها به صورت آنتدر میباشد !
لینک ویدئو ارسال شده از سوی MuscleNerd در صفحه توییت :
لینک دانلود ویدئو :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع:i-os.ir
خبرهای تکمیلی در این تاپیک اضافه خواهد شد

abc2
29-10-2011, 23:51
ببخشید این آنتدر یعنی چی ؟

brain
30-10-2011, 00:07
دوستان عزیز خبرهای داغ در راه هستند ! تست های آیپد ۲ نیز به پایان رسید و این دستگاه نیز مانند آیفون ۴S با موفقیت جیلبریک شد ! نکته جالب اینکه تمامی این جیلبری ها به صورت آنتدر میباشد !
درود و صد بدرود
خوشحال نمودی مارا عزیز. :8:

با اجازه عماد عزیز ، اینطور که متوجه شدم ، یعنی وقتی iPad رو روشن و خاموش میکنی ، دیگه برای بالا آوردنش به کامپیوتر نیازی نیست.

emadpumad
30-10-2011, 00:10

درود
جیلبریک ها دو دسته هستند
تدر شما با انجام این نوع جیلبریک باید با هر بار خاموش و روشن کردن دساگاهتون اون رو با کامپیوتر بیارید بالا
ولی آنتدر دیگه بی دردسر هست و وقتی این نوع جیلبرک میشه دستگاهتون دیگه این گونه نخواهد بود
با تشکر از brain عزیز برای سرعت عمل بالا اون موقغع که من داشتم جواب میدادم شما زود تر عمل کردید:46:

raeesi
02-11-2011, 21:32
یه ورژن Semi Tether هم داریم که iOS5 باین صورت هم جیلبریک شده و وقتی باین صورت جیلبریک کنید، دستگاه بعد از خاموش کردن هم بدون کامپیوتر روشن میشه ولی دسترسی به برنامه‌هایی که تحت جیلبریک دسترسی داشتین، دسترسی نخواهید داشت و برای اینکه بهشون دسترسی داشته باشین باید با کامپیوتر دستگاهتونو بالا بیارین.

hps2142
09-11-2011, 15:19
سلام.
میخواستم بدونم در موقع خرید ایپد به ورژن iOS واسه جیلبرینگ کردن باید ورژن خاصی رو بگیرم ؟
یعنی ورژن iOS ایپد واسه جیلبرینگ باید چی باشه ؟ یا فرقی نمیکنه ؟

emadpumad
09-11-2011, 15:35
سلام.
میخواستم بدونم در موقع خرید ایپد به ورژن iOS واسه جیلبرینگ کردن باید ورژن خاصی رو بگیرم ؟
یعنی ورژن iOS ایپد واسه جیلبرینگ باید چی باشه ؟ یا فرقی نمیکنه ؟

درود برشما
اگر بتونيد آيپد با ورژن ٤.٣.٣ گيربياريد ميتونيد آن را جيلبريك كنيد

bleu2u4u
10-11-2011, 17:51
خبر جدیدی از جیلبریک نیومده؟

emadpumad
10-11-2011, 20:16
خبر جدیدی از جیلبریک نیومده؟
iOS 5.0.1 اپدیت نکنید جیلبریک 5 در راه است.

باگ کد Signing باعث اسان تر شدن جیلبریک ios 5 میشود پس به iOS 5.0.1 اپدیت نکنید.
Pod2g اعلام کرد که باگ code signing ازCharlie Miller در ios5 پیدا شده که جیلبریک ان رو خیلی اسان تر میکنه هشدار به افراد که به iOS 5.0.1 اپدیت نکنید.
۲ روز پیش Pod2g اعلام کرد که یک اسیب پذیری در ios5 پیدا کرده که میشه جیلبریک ios5 رو به صورت untether داشت.در اون موقع ما میگفتیم که:پس انتظار جیلبریک رو حالا
حالا ها نخواهیم داشت.اما باگ Miller میتونه برنامه زمانی جیلبریک رو جلو بندازه.
یک نکته در مورد ۵٫۰٫۱:اگه اهل جیلبریک هستید اپدیت نکنید.
باگی که Charlie MILLER پیدا کرده که میتوه به ساده ترین صورت و به طرز چشمگیری سوء استفاده کنه.و با اپدیت این باگ بسته خواهد شد.
منبع :آی اواس آی آر

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:14 PM ----------

emadpumad
10-11-2011, 20:29
درود بر شما
تکمیلی :
برنامه سیدیا به نسخه 1.1.2 آپدیت شد بر اساس گفته های
Saurik این آپدیت برای جیلبریک آنتدر آی او اس 5 ریلیز شده و این جور که پیداست جیلبریک نزدیک هست

sourena
12-11-2011, 08:49
بچه ها .... جیلیبریک تب لت دوست من پریده گویا!

سینک کرده تو آی تونز ... تمام برنامه هاش پریده! کلی پول داده بود نصب کرده بود!

+

اگر بخوام فایل Word و Exel و اینا بریزم روش باید چیکار کنم؟ ببخشید من تازه وارد هستم :)

emadpumad
12-11-2011, 13:20
بچه ها .... جیلیبریک تب لت دوست من پریده گویا!

سینک کرده تو آی تونز ... تمام برنامه هاش پریده! کلی پول داده بود نصب کرده بود!

+

اگر بخوام فایل Word و Exel و اینا بریزم روش باید چیکار کنم؟ ببخشید من تازه وارد هستم :)

درود برشما
جيلبريك دستگاه دوستتون نپرسده ولي چونكه با دو آيتيونز سينك كرده برنامه هاي قبليش حذف شده.
اگه آيپد ٢ داره دوستتون ببينيد نسخه سيستم عاملش چنده اگر ٤.٣.٣ هست ببينيد آيا در حال حاظر در ليست برنامه هاش اسم برنامه cydia هست يا نه؟!
اگر بود ميتونيد مجددا توسط برنامع app store & cydia برنامه هاتونو مجددا دانلود كنيد.
حتما بايد براي اينكار يك اپل آيدي بسازيد و بعد از اون براي سينك كردن دستگاهتون با آيتيونز بايد اونو آوتورايز كنيد البته براي نصب برنامه از سيديا احتياج نخواهيد داشت.
سيديا برنامه اي است همانند appstore براي دانلود برنامه و بازي با اين تفاوت كه در سيديا ميتوان برنامه هاي كرك شده و مجاني رو دانلود كرد.
ميتونيد براي بدست آوردن پاسخ سوالات ابتدايي خود يك بار فروم رو مطالعه كنيد كه چندان خالي از لطف نيست آگر پاسخ خود رو نيافتيد پرسش خودتون رو مطرح كنيد

sourena
12-11-2011, 13:40
یه app store داره .... ولی سیدیا نداره!

متاسفانه فرصت خوندن مطالب قبلی رو ندارم فعلا!

ورژنش هم 5.1 هست!

emadpumad
12-11-2011, 13:45
یه app store داره .... ولی سیدیا نداره!

متاسفانه فرصت خوندن مطالب قبلی رو ندارم فعلا!

ورژنش هم 5.1 هست!

طبق آخرين اطلاعات منتشر شده در تويترا متوجه ميشيم كه جيلبريك آيپد ٢ داره در ios 5 ممكن ميشه و در ٥.٠١ غير ممكن!
البته هنوز هيچيز كاملا مشخص نيست .
ولي تا كنون آيپد ٢ تنها در ٤.٣.٣ جيلبريك شده و ديگر هيچ...!

happyhome82
13-11-2011, 23:22
دوستان os5 كي جيل ميشه إيشالا ؟

emadpumad
13-11-2011, 23:38
درود
چیزی به صورت قطع معلوم نیست ولی
پیشنهاد میکنم توکل کنید !
امید وارم به زودی بشه

happyhome82
14-11-2011, 00:26

yums
14-11-2011, 13:24
سلام
من يه بار جيل كردم اگه دوباره جيل كنم چيزى هم پاك ميشه؟

sourena
14-11-2011, 13:53
دوستان .... ما تب لت رو کردیم ورژن 5.1 .... میشه برگردوندش به عقب؟

yums
14-11-2011, 14:23

اگه shah از فريمور قبلى داشته باشى اره

mahdi_talia
14-11-2011, 14:25
Ios 5 جيلبرك شده
از دنيا عقبيد.
Redsnow 0.9.9b7

emadpumad
14-11-2011, 14:43

خير اين امكان در او اس ٥ نيست

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

سلام
من يه بار جيل كردم اگه دوباره جيل كنم چيزى هم پاك ميشه؟

خير چيزي پاك نميشه ولي پيشنهاد ميكنم اين كارو نكنيد

yums
14-11-2011, 15:09
خير چيزي پاك نميشه ولي پيشنهاد ميكنم اين كارو نكنيد

ميشه بگيد چرا؟
ممنون

yums
14-11-2011, 16:38
[QUOTE=emadpumad;6628602]خير اين امكان در او اس ٥ نيست[COLOR="Silver"]

Shsh داشته باشه چى؟ تو ios٥ نميشه shsh گرفت؟

emadpumad
14-11-2011, 18:14
[QUOTE=emadpumad;6628602]خير اين امكان در او اس ٥ نيست[COLOR="Silver"]

Shsh داشته باشه چى؟ تو ios٥ نميشه shsh گرفت؟

درود بر شما
طبق هشداري كه ديو تيم ( هكر معروف جيلبريك )
اين امكان يعني دانگريد از ٥.٠١ به ٥ ممكن نمي باشد !

yums
14-11-2011, 18:28
چندتا سؤال ديگه:
هنوز نميشه sms فرستاد؟
Bluetooth.ايپد به چه دردى مى خوره؟ مگه نميشه فايل فرستاد؟
نگفتيد چرا پيشنهاد مى كنيد دوباره جيل نكنم؟
ممنون از وقتى كه مى ذاريد.

emadpumad
14-11-2011, 20:24
چندتا سؤال ديگه:
هنوز نميشه sms فرستاد؟
Bluetooth.ايپد به چه دردى مى خوره؟ مگه نميشه فايل فرستاد؟
نگفتيد چرا پيشنهاد مى كنيد دوباره جيل نكنم؟
ممنون از وقتى كه مى ذاريد.
1- خیر
2- برای ارتباط با هدفونهای بلوتوث و آیدیوایس های دیگر
3- کارایی بلوتوث آیپد مانند موبایلها و دستگاه هایدیگر نیست.
4- کسایی بودن که این کار رو ( جیلیریک) بر روی دستگاه جیلبریک شده انجام دادن و به مشکلات غیر قابل حلی بر خورد کردند پس لازمه احتیاط لازم رو به عمل بیارید .

happyhome82
16-11-2011, 21:50
Ios 5 جيلبرك شده
از دنيا عقبيد.
Redsnow 0.9.9b7

حالا شما كه جلويي كجا رسيدي؟

emadpumad
16-11-2011, 22:15
Ios 5 جيلبرك شده
از دنيا عقبيد.
Redsnow 0.9.9b7
درود بر شما
آی او اس 5 جیلبریک شده درست هست فرمایش شما.
ولی برای همه دستگاه ها به جز آیفون 4S و آیپد 2 و iphone 4 .
برنامه رد اسو دستگاه های بالا رو ساپورت نمی کنه.
جیلبریک ارایه شده از نوع تدرد هست.
اگه توجه کرده باشید این قسمت مربوط به آیپد 2 میباشد
پس ...!

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

حالا شما كه جلويي كجا رسيدي؟
........:46:

reza_r
20-11-2011, 08:19
کلا من جای شما باشم جیلبریک نمیکنم!یک گیفت بگیرید و هر برنامه که بهش نیاز دارید رو بخرید و خلاص

emadpumad
20-11-2011, 11:19
کلا من جای شما باشم جیلبریک نمیکنم!یک گیفت بگیرید و هر برنامه که بهش نیاز دارید رو بخرید و خلاص
دوست عزیز جیلبریک فقط برای برنامه و بازی مجانی نیست !

emadpumad
26-11-2011, 20:40
سایت Jailbreakmatrix.com یک عکس که از جیلبریکر معروف Musclenerd به دست این گروه رسیده است را آشکار کرد . در این عکس نشان داده شده است که Musclenerd در حال کار بر روی جیلبریک کردن IOS 5 و ۵٫۰٫۱ در آیفون ۴S میباشد
تیم هکر بشدت بر روی جیلبریک کردن این نسخه کار میکنند اما از نحوه پیشرفت اخباری بروز نداده اند .
حرفهای Matrix در یکی از شبکه های اجتماعی :
So as you can see there is a Jailbreak for the 4S which will also work with all other devices such as the iPad 2 on 5.0+ but its still a bit from being released, just wanted to update you guys to let you know that the developers are hard at work, and not siting on their butts doing nothing like many of you are saying

با این حال Matrix گفته است این جیلبریک هنوز بسیار کار دارد و برای عمومی شدن هنوز زود است
منبع : Pandaapp.com
مترجم : Dr Mohamad Reza

Nasimtoofann
27-11-2011, 11:33
سلام.به نظرتون با توجه به أينكه هنوز جيل ٤.٣.٥ نيومده به ٥ ابديت كنم؟

Nasimtoofann
27-11-2011, 11:50
باللاخره ما نفهميديم نسخه ٤.٣.٥ رو ابديت كتيم يا نه!!!!

emadpumad
27-11-2011, 17:12
باللاخره ما نفهميديم نسخه ٤.٣.٥ رو ابديت كتيم يا نه!!!!

درود بر شما
چرا اينقدر عصباني ؟!
الان به ٥ نميتونيد آپ گريد كنيد فقط ميتونيد به ٥.٠.١ آپگريد كنيد از اونجايي كه يه زمزمه هايي در رابطه با جيلبرك ٥ و ٥.٠١ به گوش ميرسه پيشنهاد ميكنم هر چه سريعتر آپديت كنيد چون هفته ديگه ٥.٠٢ داره ريليز ميشه و عملاً ديگه امكان آپ گريد ٥.٠.١ نخواهد بود

bleu2u4u
28-11-2011, 01:10
واقعا؟
فکر نکنم اینجوری باشه که وقتی ورژن جدید بیاد دیگه نشه به قبلیها اپدیت کرد
من تا حالا اپدیت نکردم ولی بعید میدونم اینجوری باشه

Stream
28-11-2011, 01:19
واقعا؟
فکر نکنم اینجوری باشه که وقتی ورژن جدید بیاد دیگه نشه به قبلیها اپدیت کرد
من تا حالا اپدیت نکردم ولی بعید میدونم اینجوری باشه

بله همینطوره اپل همیشه فقط آخرین نسخه ها رو ساین می کنه و امکان آپدیت (قانونی) فقط به آخرین نسخه وجود داره.

bleu2u4u
28-11-2011, 03:15
خب این حرف یعنی راههای غیر قانونی ای برای اینکار هست؟
یعنی مثلا نمیشه 5.0.1 رو از یه جای دیگه دانلود کرد (یا از خود اپل دانلود کرد) و بعد از اومدن ورژن جدید (مثلا 5.0.2) با ایتیونز اپدیت کرد

emadpumad
28-11-2011, 12:41
خب این حرف یعنی راههای غیر قانونی ای برای اینکار هست؟
یعنی مثلا نمیشه 5.0.1 رو از یه جای دیگه دانلود کرد (یا از خود اپل دانلود کرد) و بعد از اومدن ورژن جدید (مثلا 5.0.2) با ایتیونز اپدیت کرد

درود
خير اين امكان وجود نداره
از اونجا كه هنگام ريستور و يا آپ گريد آيتيونز به سرور اپل متصل ميشه و چك ميكنه آيا نسخه در حال ريستور شما آخرين نسخه ارايه شده هست يا نه !
اگر بود اجازه رفتن به مر حله بعد رو ميده و اگه نبود ارور هاي رنگ و وارنگي رو نشونتون ميده از قبيل eror 3109 eror 20 eror 1 و و.....

nana_morena2006
28-11-2011, 14:17
سلام ، میشه یه نفر کلا بگه این جبلبریک یعنی چی؟ :41:من آی پد 1 دارم ولی اصلا از این اصطلاحات سر در نمیارم، :41:یه نفر معنیشون کنه لطفا

emadpumad
28-11-2011, 17:57
سلام ، میشه یه نفر کلا بگه این جبلبریک یعنی چی؟ :41:من آی پد 1 دارم ولی اصلا از این اصطلاحات سر در نمیارم، :41:یه نفر معنیشون کنه لطفا

درود بر شما
عضوت شما در پيسي ورلد رو تبريك ميگم
شما كه زحمت عضو شدن رو كشديد يه منت بر ما بگذاريد و يك بار همين تاپيك رو با دقت مطالعه بفرماييد اگر باز هم سوالي پيش اومد مطرح كنيد تا با كمال ميل پاسخ بديم

bleu2u4u
29-11-2011, 02:02
اوه پسر چقدر وضعیت بقرنج شد
من الان باید چیکار کنم؟
اگه اپگرید کنم که جیلبریکم میپره
اگرم نکنم دیگه و ورژن جدید بیاد که دیگه اصلا نمیتونم جیلبریک کنم(هرچند هنوزم یه حسی بهم میگه حتما یه راهی براش وجود داره)

emadpumad
29-11-2011, 18:43
اوه پسر چقدر وضعیت بقرنج شد
من الان باید چیکار کنم؟
اگه اپگرید کنم که جیلبریکم میپره
اگرم نکنم دیگه و ورژن جدید بیاد که دیگه اصلا نمیتونم جیلبریک کنم(هرچند هنوزم یه حسی بهم میگه حتما یه راهی براش وجود داره)
درود
شما از sh sh فریمور 4.3.3 بک آپ ندارید؟
اگه بک آپ داشتید میشد یک بار به 5 برید و از shsh در 5 هم یک بک آپ بگیرید و اون وقت به 4.3.3
همونطور که مستحضر هستید در خبرها آمده که جیلبریک 5.0.1 هم در دست اقدامه

Nasimtoofann
30-11-2011, 16:18
باعث خوشحاليه.

bleu2u4u
01-12-2011, 05:33
درود
شما از sh sh فریمور 4.3.3 بک آپ ندارید؟
اگه بک آپ داشتید میشد یک بار به 5 برید و از shsh در 5 هم یک بک آپ بگیرید و اون وقت به 4.3.3
همونطور که مستحضر هستید در خبرها آمده که جیلبریک 5.0.1 هم در دست اقدامه

الان دونگرید کردن 5.01 به 4.3.3 توی ایپد 2 بدون مشکله؟
اونوقت اگه دونگرید کنم بعدا راحت میشه برش گردوند به 5.0.1؟

emadpumad
01-12-2011, 13:18
الان دونگرید کردن 5.01 به 4.3.3 توی ایپد 2 بدون مشکله؟
اونوقت اگه دونگرید کنم بعدا راحت میشه برش گردوند به 5.0.1؟

درود بر شما
در مورد ٥ كه اينجوريه و لي ٥.٠١ رو نمي دونم

Faraj1335
01-12-2011, 19:24
سلام بر عماد عزيز اين جيلبريك كي مياد پس؟خبري نيست هنوز؟

emadpumad
02-12-2011, 12:40
سلام بر عماد عزيز اين جيلبريك كي مياد پس؟خبري نيست هنوز؟

درود
خوش آمد ميگم ورود شما رو به انجمن
خير هنوز خبري از نهايي شدن جيلبريك در دسترس نيست به محض اينكه خبري شد همينجا اعلام خواهد شد

emadpumad
02-12-2011, 20:33
]به نقل از : PandaApp
دوست قدیمی جیلبریکر ما به نام @i0n1c در صحبت هایی جدید پیرامون جیلبریک آنتدر iOS 5 اعلام کرد ، به نظر میرسد روند جیلبریک به خوبی پیش نمیرود !
@i0n1c گفت : برخی از حفره های امنیتی قبلی برای سو استفاده از بین رفته است ! ما حدس میزنیم اپل همه آنها را بسته باشد ! و این بدین معنی است که دیگر جیلبریک آنتدر وجود ندارد ؟
بیشتر که به iOS5 نگاه میکنم من باید بگویم بسیاری از نقاط ضعف (غیر قابل آسیب پذیر) که قبلا استفاده میشد از بین رفته اند

من نمیگویم جیلبریک آنتدر غیر ممکن است ! من فقط میگویم که باید هسته iOS خود را برای سو استفاده آپدیت کنم.
ما امیدواریم جیلبریک آنتدر به همان سرعتی که انتظار میرود عرضه شود اما در این میان اپل بسیار دقیق تر از قبل توانسته جلوی سو استفاده های احتمالی و جیلبریک را بگیرد !
ترجمه شده توسط : علی.م در I-OS.IR (بخش خبر)

abc2
02-12-2011, 22:52
پس حالا حالا ها باید سماق بمکیم :-|

bleu2u4u
03-12-2011, 23:49
واقعا ادم میمونه به اپل تبریک بگه یا نه
تاسف بخوره برای این هکرای بی بخار

Stream
04-12-2011, 04:48
واقعا ادم میمونه به اپل تبریک بگه یا نه
تاسف بخوره برای این هکرای بی بخار
چرا نگه؟ زمانی بود که جیلبریک شدن ها به یک روز نمی رسید، حالا اینطوری شده.. صد درصد باید به اپل تبریک گفت. این هکرها هم همونهایی هستن که طی چند ساعت اندروید رو روت می کنن و نسخه های قبلی رو جیلبریک می کردن. مشکل بی بخاری اینها نیست.

Dj_aghamajid
05-12-2011, 13:11
سلام بر اساتید
من الان متوجه نشدم که ipad version 4.3.5 رو میتونم جیلبریک کنم یا نه؟
اصلا الان باید به ios 5.01 آپدیت کنم؟ اگه آپدیت کنم بعدش جیلبریک میشه؟
ما هم همکار شماییم تو قسمت سخت افزار
در راه خدا یکم بیشتر توضیح بدید لطفا

emadpumad
05-12-2011, 17:16
سلام بر اساتید
من الان متوجه نشدم که ipad version 4.3.5 رو میتونم جیلبریک کنم یا نه؟
اصلا الان باید به ios 5.01 آپدیت کنم؟ اگه آپدیت کنم بعدش جیلبریک میشه؟
ما هم همکار شماییم تو قسمت سخت افزار
در راه خدا یکم بیشتر توضیح بدید لطفا
درود بر شما
1 خیر
2 پیشنهاد میکنم این کار رو انجام بدید
3 مشخص نیت ولی احتمالش و جود داره و اینکه احتمالش خیلی بیشتر از جیلبریک شدن 4.3.5 هست
4 ما در خدمتیم دوسته عزیز تمام پاسخ ها قبلا داده شده بود کافی بود وقت میگذاشتید و مطالعه میکردید .

Dj_aghamajid
05-12-2011, 22:55
ممنونم از پاسخ شما
من بیش از 30 صفحه از تاپیک های IPAD رو مطالعه کردم و بعدش سوال کردم. شما خیلی زحمت کشیدی و به سوالات پاسخ دادی، اما همین 7 صفحه رو دوباره مطالعه بفرمایید.
بعضی جاها واضح نیست.
یجا نوشته به ios5.01 آپدیت نکنین چون داره جیلبرک 5 میاد. و در صورت آپدیت دیگه نمیشه از 5.01 به 5 داونگرید کرد.
یه جا نوشته که اصلا ios5.01 جیلبرک نمیشه.
و...
خلاصه برای کسی که برای اولین بار میاد تو این تاپیک، یکم دچار سردرگمی میشه.

اگه سوالم تکراری بود ببخشید

پیشنهاد میکنم، پست های مفید تاپیک های IPAD رو بصورت پست های منفرد در پست اول هر تاپیک اضافه کنین تا از شر پاسخ دادن به سوال های تکراری خلاص بشین.

بازم ممنونم از شما

emadpumad
06-12-2011, 12:35
ممنونم از پاسخ شما
من بیش از 30 صفحه از تاپیک های IPAD رو مطالعه کردم و بعدش سوال کردم. شما خیلی زحمت کشیدی و به سوالات پاسخ دادی، اما همین 7 صفحه رو دوباره مطالعه بفرمایید.
بعضی جاها واضح نیست.
یجا نوشته به ios5.01 آپدیت نکنین چون داره جیلبرک 5 میاد. و در صورت آپدیت دیگه نمیشه از 5.01 به 5 داونگرید کرد.
یه جا نوشته که اصلا ios5.01 جیلبرک نمیشه.
و...
خلاصه برای کسی که برای اولین بار میاد تو این تاپیک، یکم دچار سردرگمی میشه.

اگه سوالم تکراری بود ببخشید

پیشنهاد میکنم، پست های مفید تاپیک های IPAD رو بصورت پست های منفرد در پست اول هر تاپیک اضافه کنین تا از شر پاسخ دادن به سوال های تکراری خلاص بشین.

بازم ممنونم از شما
درود بر شما
حرف شما کاملا صحیح هست و من کاملا پشیمون شدم از تذکر قبلی
به هر حال از اونجا که تمام تفکرات ما در مورد جیلبرک بر اساس شایعات بنا شده و به محض دریافت خبر اون رو منتشر میکنیم و قادر به تشخیص جعلی بودن و یا حقیقی بودن اون نیستیم گاها از این مشکلات پیش میاد.
همونجور که میدونید دیو تیم پس از انتشار آی او اس 5 در صفحه تویت خود نوشت که فرصت دادن به آی او اس 5 دیگر کافیست و هم اکنون مشغول جیلبریک آی او اس 5 برای آیپد 2 و آیفون 4 اس هست.
و بعد از ارایه آی واس 5.0.1 دوباره هشدار داد که به 5.0.1 آپدیت نکنید چون جیلبریک در آی او اس 5 تقریبا آماده است.!
و لی باز خبری دیگه منتشر شد که همون تیم بر روی کار کردن و آپدیت جیلبریک به 5.0.1 هستند!
ولی در کل چیزی که مشخص هست اینه که جیلبریک آنتدر برای آیپد 2 در 4.3.5 نخواهد آمد و هکر ها تمام انرژی خودشون رو بر روی نسخه های نهایی میگذارند .
پس حالا با توجه به این شایعات انتخاب با شماست

abc2
06-12-2011, 16:18
درود بر شما
حرف شما کاملا صحیح هست و من کاملا پشیمون شدم از تذکر قبلی
به هر حال از اونجا که تمام تفکرات ما در مورد جیلبرک بر اساس شایعات بنا شده و به محض دریافت خبر اون رو منتشر میکنیم و قادر به تشخیص جعلی بودن و یا حقیقی بودن اون نیستیم گاها از این مشکلات پیش میاد.
همونجور که میدونید دیو تیم پس از انتشار آی او اس 5 در صفحه تویت خود نوشت که فرصت دادن به آی او اس 5 دیگر کافیست و هم اکنون مشغول جیلبریک آی او اس 5 برای آیپد 2 و آیفون 4 اس هست.
و بعد از ارایه آی واس 5.0.1 دوباره هشدار داد که به 5.0.1 آپدیت نکنید چون جیلبریک در آی او اس 5 تقریبا آماده است.!
و لی باز خبری دیگه منتشر شد که همون تیم بر روی کار کردن و آپدیت جیلبریک به 5.0.1 هستند!
ولی در کل چیزی که مشخص هست اینه که جیلبریک آنتدر برای آیپد 2 در 4.3.5 نخواهد آمد و هکر ها تمام انرژی خودشون رو بر روی نسخه های نهایی میگذارند .
پس حالا با توجه به این شایعات انتخاب با شماست
اقا عماد من به 5.0.1 اپدیت بکنم یا نه من الان 5 هستم . شما گفتید مثل اینکه برا 5 نمیاد ؟!!:worried:

emadpumad
06-12-2011, 16:32
اقا عماد من به 5.0.1 اپدیت بکنم یا نه من الان 5 هستم . شما گفتید مثل اینکه برا 5 نمیاد ؟!!:worried:
درود بر شما
خیر به نظر من این کار رو انجام ندید این رو برای اون دسته از دوستانی گفتم که موفق به آپدیت به 5 نشدند !

emadpumad
07-12-2011, 01:13
گروهی به نام iris dev team اعلام کرد جلبریک انتدر برای ios5 و ios 5.0.1را تا 16 ساعت دیگر منتشر میکند

گروهی به نام iris dev team اعلام کردند که جلبریک ios 5 را تا 16 ساعت دیگر منتشر میکنند

این گروه در توئیت خود اعلام کردند

ما موفق به جلبریک ios5 در دستگاه های iPhone 4 / iPad 1 / iPod 4 and 3 و شاید در ipad2 , iphone 4s

و سخنگوی این گروه در صحبتی که با سایت imodzone.net داشته گفته است که

میتونی به ما نشانه های بیشتری بدی از انجام کار؟
نخیر 16 ساعت دیگر اطلاعات کامل را اعلام میکنیم
ساعت 16.00 یا 16 ساعت دیگر؟
نه 16 ساعت دیگر
پس یعنی امروز؟
بله
به ساعت +1 ؟
به ساعت فرانسه

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

Joshua Hill یا عضو اصلی تیم Chronic DeV که به عنوان p0sixninja هم شناخته میشود اعلام کرد به کمک برنامه ای که اخیرا ارائه کرده و از مشتاقان جیلبریک پایدار خواسته آن را امتحان کنند و باگی مطمئنی برای جیلبریک پایدار به دست بیاوردند ، بیش از ۱۰ میلیون گزارش به دست این گروه رسیده
جاشوا و بقیه تیم در حال کار بر روی این گزارش های هستند تا باگی مطمئن بدست بیاوردند برای استفاده از آن برای جیلبریک پایدار نسخه ۵ از IOS .
او در یکی از شبکه های اجتماعی اعلام کرد که کاربران دقیقی که مارا برای ساختن جیلبریک پایدار یاری نمودند ۱۰,۰۷۱,۸۶۸ هستند که از طریق برنامه ای که اخیرا ارائه کرده بودند یعنی CDevReporter این گزارش ها را ارسال می نمودند
این گروه با کمک برنامه Google’s MapReduce توانسته اند بفهمند که کاربران جیلبرکشان در کجای دنیا قرار دارند و مختصات آنهارا به کمک همان برنامه بدست بیاورند . جاشوا هم اکنون به خود و تیمش ورود به آزمونی را خبر میدهد که اگر از آن سربلند بیرون بیایند منجر به تولین جیلبریک پایدار خواهد شد و اگر شکست بخورند باید با جیلبریک پایدار خداحافظی کرد .
هنوز هیچ تیمی موفق به عرضه جیلبریک برای آیفون ۴S و آیپد ۲ در ورژن ۵ از IOS نشده است اما جاشوا اعلام داشته این رقمی بسیار باور نکردنی است که بیش از ۱۰ میلیون نفر مشتاق جیلبریک دستگاه خود هستند . او اعلام کرد تا خبری مطمئن از جیلبریک پایدار نشود و شاید حتی تا زمان عرضه آن هیچ خبری از آن درز نخواهد کرد تا بتواند از این اتفاق ۱۰ میلیونی نگهبانی کند و آن را دست شرکت اپل ندهد .
مکالمه جاشوا در شبکه اجتماعی :

منبع : Pandaapp

abc2
07-12-2011, 11:25
بابا بزنگ زنگو شمارش معکوس شروع شد . عماد جام ممنون بابت خبر :46: خدا کنه بتونن

brain
12-12-2011, 02:19
سلام.
بچه ها من آیپد 2 رو که خریدم خودش 4.3.5 بود. میخواستم بدونم میتونم به 4.3.3 downgrade کنم ؟
در ضمن wifi هستش.
آخه یه راهی دیدم تو سایت های خارجی ، نوشته بود 3g ورژن ها رو ساپورت نمیکنه.
حالا نمیدونم اون راه شدنیه برای منی که دستگاهم خودش ios 4.3.5 از اول روش بود ، یا اینکه این راه برای دستگاه هایی هستش که مثلا 4.3.3 بودن و آپدیت کردن به 4.3.5 و پشیمون شدن و حالا میخوان downgrade کنن.

همین و مرسی

یکم تحقیق کردم ، مثله اینکه برای downgrade باید shsh 4.3.3 رو داشته باشیم. ولی یک راهی هم هست برای اونایی که shsh 4.3.3 رو ندارن مثله من. که اونم انگار 100% نیست و موندم تستش بکنم یا نه.

پیشنهاد شما چیه ؟
آپگرید کنم به ios 5 و صبر کنم تا جیلبریک بشه ؟
برای اینکار هم ، اینکارو باید انجام بدم ؟

یا کلا دیگه به 5 نمیتونم آپگرید کنم ؟

emadpumad
12-12-2011, 12:54
سلام.
بچه ها من آیپد 2 رو که خریدم خودش 4.3.5 بود. میخواستم بدونم میتونم به 4.3.3 downgrade کنم ؟
در ضمن wifi هستش.
آخه یه راهی دیدم تو سایت های خارجی ، نوشته بود 3g ورژن ها رو ساپورت نمیکنه.
حالا نمیدونم اون راه شدنیه برای منی که دستگاهم خودش ios 4.3.5 از اول روش بود ، یا اینکه این راه برای دستگاه هایی هستش که مثلا 4.3.3 بودن و آپدیت کردن به 4.3.5 و پشیمون شدن و حالا میخوان downgrade کنن.

همین و مرسی

یکم تحقیق کردم ، مثله اینکه برای downgrade باید shsh 4.3.3 رو داشته باشیم. ولی یک راهی هم هست برای اونایی که shsh 4.3.3 رو ندارن مثله من. که اونم انگار 100% نیست و موندم تستش بکنم یا نه.

پیشنهاد شما چیه ؟
آپگرید کنم به ios 5 و صبر کنم تا جیلبریک بشه ؟
برای اینکار هم ، اینکارو باید انجام بدم ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا کلا دیگه به 5 نمیتونم آپگرید کنم ؟
درود بر brain عزیز
دوست من این روش جواب نمیده .
من یه مدت زیادی دنبالش بودم ولی نتونستم جواب بگیرم از ارور 20 نمیتونی عبور کنی 1000 تا ارور میده اینو بر طرف میکنی یکی دیگه میاد .
کلا تو فروم های خارجی هم که مطرح شده ندیدم کسی نتیجه گرفته و فیک هست
اگه من جای شما بودم به 5.01 آپدیت میکردم چون در خبر ها اومده که Pod2g که یک جیلبرکر مستقل هست کار جیلبریک آنتدر ورژن 5 رو تمام کرده و گفته به احتمال زیاد این جیلبریک هم با 5.0.1 سازگار هست.
البته Pod2g اعلام کرده که این جیلبریک هنوز برای آیپد2 نیست ولی قول داده که بعد از تکمیل شدن بره سراغ تست روی آی پد 2
در ضمن بعیده دیگه جیلبریک برای 4.3.5 بیاد
باید بگم که اگه میخوای آپدیت کنی باید هر چه زود تر این کار رو انجام بدی چون در هفته دیگه ممکنه که 5.0.2 یا5.1 ریلیز بشه و دیگه اون وقت نمیتونی ه 5.0.1 آپدیت کنی
یادت باشه بعد از آپدیت حتما طبق توضیحات از shsh یک بک آپ بگیری

brain
12-12-2011, 13:31
درود عماد جان
پس کلا بیخیال شدم و میرم سراغ آپگرید. فقط چند نکته :

اگه من جای شما بودم به 5.01 آپدیت میکردم

باید بگم که اگه میخوای آپدیت کنی باید هر چه زود تر این کار رو انجام بدی چون در هفته دیگه ممکنه که 5.0.2 یا5.1 ریلیز بشه و دیگه اون وقت نمیتونی ه 5.0.1 آپدیت کنی
پس ios 5.0.0 کلا لغو شد دیگه ؟ :( حالا که داره جیلبریکش میاد.
آخه لینکی که تو پست اول گذاشتی برای 5.0.1 نیست :

برای آیپد 2 wifi
کد:

به 5.0.1 آپگرید کنم و بعدش دوباره صبر کنم ینی :( ... آخه تو بعضی پست ها خودتون گفته بودید که به 5.0.1 آپ نکنید چون جیلبریکش نخواهد آمد. ولی چون چاره ای ندارم شاید بهترین راه باشه.

در ضمن اگه کلا به 5.0.1 آپ کنم و کلا جیلبریکش نیاد و من بیخیال جیلبریک بشم ، مشکلی که پیش نمیاد ؟ گفتم شاید 5.0.1 بد باشه نسبت به 4.3.5 و باگ داشته باشه...

sina818
12-12-2011, 14:22
چرا باید به 5.0.1 آپگرید کنیم؟ مگه چه چیز اساسی تغییر کرده؟

emadpumad
12-12-2011, 16:31
درود عماد جان
پس کلا بیخیال شدم و میرم سراغ آپگرید. فقط چند نکته :

پس ios 5.0.0 کلا لغو شد دیگه ؟ :( حالا که داره جیلبریکش میاد.
آخه لینکی که تو پست اول گذاشتی برای 5.0.1 نیست :

به 5.0.1 آپگرید کنم و بعدش دوباره صبر کنم ینی :( ... آخه تو بعضی پست ها خودتون گفته بودید که به 5.0.1 آپ نکنید چون جیلبریکش نخواهد آمد. ولی چون چاره ای ندارم شاید بهترین راه باشه.

در ضمن اگه کلا به 5.0.1 آپ کنم و کلا جیلبریکش نیاد و من بیخیال جیلبریک بشم ، مشکلی که پیش نمیاد ؟ گفتم شاید 5.0.1 بد باشه نسبت به 4.3.5 و باگ داشته باشه...
درود بر شما
در مورد آی او اس 5.0.1 چیزایی که گفته شده بود اخبار تایید نشده بود که توسط هکرهای قبلی و ریوتیم انتشار یافته بود هنوز هم نمیشه با قاطعیت چیزی رو رد کرد و یا پذیرفت
به هر حال Pod2g که جیلبریک آیفون رو قبلا ازش شاهد بودیم آی او اس 5 رو جیلبریک کرده با موفقیت و گفته قبل از انتشار بر روی 5.0.1 کار میکنم و امید وار هست که انجام بشه این کار
فکر کنم اگر به 5.0.1 آپ گرید کنید چیزی رو از دست نخاهید داد .
من روز اول که نسخه 5 ارایه شد از 4.3.5 سریع رفتم به 5 و متوجه شدم تغییرات بسیار کار آمد هست.
منظورتونو متوجه نشدم از بابته مشکل !
چه مشکلی؟
من که تا الان با گی که به چشم بیادو متوجه نشدم .

sina818
12-12-2011, 18:55
من امروز رفتم در مورد JailBreak آی پد ورژن 5 پرسیدم که گفت نمیشه
ولی گفت 60 هزار تومن میگیره یک پک کامل برنامه برام میریزه، سوالم اینه که اگه Jailbreak نمیشه چطوری این برنامه هارو میریزه"؟

emadpumad
12-12-2011, 20:08
ولی گفت 60 هزار تومن میگیره یک پک کامل برنامه برام میریزه، سوالم اینه که اگه Jailbreak نمیشه چطوری این برنامه هارو میریزه"؟

درود بر شما
خیلی سادست
برنامه ها توسط فروشنده خریداری شده و هر بر نامه تو 5 تا دستگاه با توجه با آتورایز کردن اپل آیدی میتونه نصب بشه.
این در موقعی قابل قبول هست که فروشنده اپل آیدی و پسوردشو در اختیار شما بگذاره نه اینکه فقط براتون نصب کنه چون در غیر این صورت برای آپدیت و نصب مجدد دچار مشکل میشید .
یا اینکه یه اپل آیدی براتون بسازه و بر نامه هارو با اون بخره که بعید میدونم از این کارا بکنند پس مواظب باشید کلاه سرتون نره
شما با 60 هزار تومن میتونید کلی بازبو برنامه خودتون به صورت مستقیم بخرید از اپل استور و دیگه مشکلی براتون پیش نیاد

Stream
12-12-2011, 20:29

پول به این افراد ندید... با 60 تومن می تونید خودتون تقریبا اکثر اپ های مورد نیاز رو بخرید و همیشه هم آپدیت و نسخه های جدیدتر رو به سرعت داشته باشید.

Dj_aghamajid
12-12-2011, 21:21
چه خوب!
یکم توضیح میدین چجوری باید این کار رو بکنیم. حساب ارزی باید داشته باشیم؟

emadpumad
12-12-2011, 22:19
چه خوب!
میتونید از تو سایتای اینترنتی که تعدادشونم کم نیست یا از توی پاساژ پایتخت و یا علا عدین آیتیونز گیفت کارت بخرید
که اگه تو گوگل سرچ کنید راخت میتونید فروشندگان ایرانی رو پیدا کنید

sina818
13-12-2011, 09:42
چه خوب!

قبل از اینکه بخری یه سر به اینجا بزن :

به نظر میاد همه برنامه هاش مجانیه
البته من هنوز هیچکدومشونو نصب نکردم چون VPN ندارم

Edit :
Angry Birds رو نصب کردم از رو این سایت
عجیبه، هر برنامه پولی که میشناسم اینجا مجانیش هست!!!

emadpumad
14-12-2011, 17:58
قبل از اینکه بخری یه سر به اینجا بزن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظر میاد همه برنامه هاش مجانیه
البته من هنوز هیچکدومشونو نصب نکردم چون VPN ندارم

Edit :
Angry Birds رو نصب کردم از رو این سایت
عجیبه، هر برنامه پولی که میشناسم اینجا مجانیش هست!!!
درود بر شما
دوست محترم این سایت فقط برنامه های مجانی آیتیونز رو به نمایش گذاشته و برنامه های پولی نیستند.

sina818
15-12-2011, 09:03
درود بر شما
دوست محترم این سایت فقط برنامه های مجانی آیتیونز رو به نمایش گذاشته و برنامه های پولی نیستند.

آره بعدش متوجه شدم :24:

شنیدم ورژن 5.0.2 که بیاد جیلبریک میشه
راسته؟

emadpumad
15-12-2011, 12:39
آره بعدش متوجه شدم :24:

شنیدم ورژن 5.0.2 که بیاد جیلبریک میشه
راسته؟
همچین چیزی صحت نداره . چون اصلا 5.0.2 وجود خارجی نداره که کسی بخواد زاجع بهش نظر بده و شاید اصلا قرار نیست که ارایه بشه با وجود ریلیز شدن 5.1 بتا

sina818
15-12-2011, 15:50
همچین چیزی صحت نداره . چون اصلا 5.0.2 وجود خارجی نداره که کسی بخواد زاجع بهش نظر بده و شاید اصلا قرار نیست که ارایه بشه با وجود ریلیز شدن 5.1 بتا

ممنون رفیق
پس تکلیف من که ورژنم 5 هست چیه؟
Downgrade هم که نمیتونم بکنم :44:

brain
15-12-2011, 17:34
ممنون رفیق
پس تکلیف من که ورژنم 5 هست چیه؟
Downgrade هم که نمیتونم بکنم

شما با خیال راحت صبر کن تا جیلبریک ios 5 بیاد همین. فعلا لذت ببر

عماد جان ، این لینکی که صفحه اول هستش ، ios 5 هست ، من اینو دانلود کنم ؟ یا اینکه برم 5.0.1 رو دانلود کنم ؟ هنوز وقت نکرم آپگرید کنم ، میترسم 5.0.1 beta بیاد و جیلبریکی که ارئه میشه روش کار نکنه.

مرسی

emadpumad
15-12-2011, 18:20

عماد جان ، این لینکی که صفحه اول هستش ، ios 5 هست ، من اینو دانلود کنم ؟ یا اینکه برم 5.0.1 رو دانلود کنم ؟ هنوز وقت نکرم آپگرید کنم ، میترسم 5.0.1 beta بیاد و جیلبریکی که ارئه میشه روش کار نکنه.

مرسی
درود brain عزیز
شما نمی تونید به 5 آپ گرید کنید در اسرع وقت لینکهای جدید رو جای گذین میکنم .
پیشنهاد میکنم سریع تر آپ دیت کنید چون امروز pod2g خبری رو در وبلاگش منتشر کرده بود مبنی بر اینکه کار بر روی دستگاه های با سی پی یو آ 4 دیگه تمام شده و باید بره سر آیپد 2 و آیفون 4 اس

emadpumad
15-12-2011, 18:39

مرسی
درود لینک فریمور 5.0.1 در پست اول تاپیک مر بوطه قرار گرفت و شما میتونید ازش استفاده کنید

mac_world
16-12-2011, 16:16
سلام
يه سوالي داشتم ممنون ميشم كمك كنيد
ورزن ٤٠٣٠٢ جيلبرك شده براي آيپد ٢ يا نه
مرسي

emadpumad
16-12-2011, 18:16
سلام
يه سوالي داشتم ممنون ميشم كمك كنيد
ورزن ٤٠٣٠٢ جيلبرك شده براي آيپد ٢ يا نه
مرسي
درود بر شما
خیر فقط در 4.3.3 جیلبریک میشود

payan_zaman
18-12-2011, 17:09
یه سوال اگر ios جیبرک شده را update کنیم و از حالت jailbreak در بیاد برنامه هایی که قبلا نصب شده بر روی دستگاه آیا پاک میشه؟ در واقع منظورم اون برنامه هایی کرک شده که در زمان جیبرک بودن دستگاه نصب شده بود

emadpumad
18-12-2011, 20:31
یه سوال اگر ios جیبرک شده را update کنیم و از حالت jailbreak در بیاد برنامه هایی که قبلا نصب شده بر روی دستگاه آیا پاک میشه؟ در واقع منظورم اون برنامه هایی کرک شده که در زمان جیبرک بودن دستگاه نصب شده بود
بلههمه برنامه های کرک شده حذف میشوند میشوند

mac_world
21-12-2011, 15:02
درود بر شما
خیر فقط در 4.3.3 جیلبریک میشود
bebakhshid font farsi nadaram
pas man be 4.3.3 bebaram mitunam jailbreak konam?

emadpumad
21-12-2011, 19:18
bebakhshid font farsi nadaram
pas man be 4.3.3 bebaram mitunam jailbreak konam?
دوست گرامی همونطور که میدونید تایپ فینگلیش در فروم ممنوع هست و خلاف مقررات هست
شما اگر با آیپد تایپ کرداد خیلی راحت میتونستید با توجه به فروم زیر فارسی تایپ کنید

اگر که از shsh 4.3.3 بک آپ دارید میتونید دانگرید و جیلبریک کنید
برای اطلاع از بقیه موظوع هم میتونید تاپیک رو مطالعه بفرمایید

bleu2u4u
23-12-2011, 09:26

ترجمه:
کامنتهای وبلاگ رو خوندم و میدونم که خیلی ها منتظر جیلبریک A5 هستند.

همچنین میدونم افراد زیادی هستند که دستگاه های A4 و یا حتی قدیمی تر دارند و خواهان جیلبریک آنتتر هستند و این مسله براشون اهمیت نداره که صبر کنن تا جیلبریک A5 و یا حتی 5.1 تموم بشه و به این ترتیب حفره ای که ماهها وقت من رو گرفت برای پیش بردن جیلبریک رو از دست ندیم.

من باید روی A5 تمرکز کنم و امیدوارم که بسرعت راه حلی براش پیدا کنم و احساس میکنم که chronic-dev در این زمینه میتونه به من کمک کنه.

بنابراین کاری که کردم این هست:
تمام چزئیات جیلبریک دستکاههای A4 رو به chronic-dev دادم که اونها در اسرع وقت کارهای جمع بندی و تست و ریلیز نهایی جیلبریک دستگاه های A4 رو انجام بدن.

از حالا به بعد تمام انرژیم رو روی جیلبریک A5 خواهم گذاشت.
امیدوارم نا امیدتون نکنم.

منبع و ترجمه:

fmpr
27-12-2011, 10:50
سلام مرسي از همه حرفها و پستاتون اما من بازم جواب سوالمو نگرفتم
من ipad1 دارم و قبلا جيلبريك شده ولي الان نميدونم اين برنامه هاي كرك شده رو از كجا گير بيارم و چجوري نصب كنم ؟؟!! :(

emadpumad
27-12-2011, 16:38
سلام مرسي از همه حرفها و پستاتون اما من بازم جواب سوالمو نگرفتم
من ipad1 دارم و قبلا جيلبريك شده ولي الان نميدونم اين برنامه هاي كرك شده رو از كجا گير بيارم و چجوري نصب كنم ؟؟!! :(
درود بر fmpr
شما میتونید app های کرک شده رو یا با دستگاه یا با کامپیوترتون جستجو و دانلود کنید
اگر با آیپد می خواید این کارو انجام بدید باید اسم بر نامه های مورد نظرتون رو داخل سیدیا یا اینستالوس سرچ کنید وقتی پیدا کرد گذینه دانلود و یا اینستال رو انتخاب میکنید و صبر میکنید تا بررنامه نصب بشه همین !
اگر هم از کامپیوتر می خواید این کار رو انجام بدید با یه جستجوی ساده تو گوگل میتونید فایل مورد نظرتون که کرک شده هست رو پیدا کنید و دانلود کنید و فایل مورد نظر که پسوندش احتمالا *.ipa هست رو به برنامه اینستالوس داخل آیپدتون منتقل کنید و بعد از داخل آیپد نسبش کنید
سوالی بود من در خدمتم

emadpumad
27-12-2011, 16:43
زمانی که Pod2G اعلام کرد موفق به جیلبریک پایدار برای نسخه ۵X شده است احتمالا نسخه ۴٫۳٫۵ از یاد شما رفته است که چه جیلبریکی داشته و چه کارایی .
این هکر در صفحه تو..یی.تر خود اعلام کرده است که در حال کار بر روی جیلبریک پایدار این نسخه است چرا بسیاری از کاربران در این نسخه هستند و یا SHSH این نسخه را دارند . او هم اکنون در حال کار بر روی این جیلبریک است . این هکر اعلام کرده است که این جیلبریک ممکن است به جیلبریک نسخه ۴٫۳٫۱ بسیار شبیه باشد و بشود از فایل های جیلبریک ۴٫۳٫۱ استفاده کرد . او با خود فکر میکند که بسیاری از کاربران به جیلبریک پایدار این نسخه نیاز مندند .

منبع : Pandaapp.com

emadpumad
27-12-2011, 16:56
بعد از مدت ها انتظار جیلبریک Untethered برای فیرم ویر ۵.۰.۱ با یک آپدیت برنامه Redsn0w عرضه شد و بزودی اموزش روی سایت اپلستان قرار خواهد گرفت.
این جیلبریک برای دستگاه های آی فون ۳GS ٬ آی فون۴ و آی پاد تاچ های نسل سوم و چهارم و آی پد ۱ می باشد و هنوز خبری از جیلبریک آی فون ۴ اس و آی پد۲ نیست.
که امید وار هستیم که جیلبریک هر چه زود تر برای آیپد هم منتشر بشه
از اونجایی که این جیلبرک برای دستگاه های دیگه ریلیز شده میشه خوش بین بود که جیلبریک آیپد هم همین روزا ارایه بشه

You & I
30-12-2011, 00:28
سلام من برام یه ایپد از انگلیس فرستادن که مدل بعد از 4.3.3 هستش گفتن که دو هفته ی دیگه جیلیبریک میاد فک کنم ورژن 5 باشه اگه اشتباه نکنم !
الانم کف کردم واسه App کسی از قیمت کیفت کارت خبر نداره که میخوام تو App stor چند تا نرم افزار دانلود کنم !؟
وضمنا می ارزه دولاری 2 تومن بدم ؟؟

emadpumad
30-12-2011, 16:53
سلام من برام یه ایپد از انگلیس فرستادن که مدل بعد از 4.3.3 هستش گفتن که دو هفته ی دیگه جیلیبریک میاد فک کنم ورژن 5 باشه اگه اشتباه نکنم !
الانم کف کردم واسه App کسی از قیمت کیفت کارت خبر نداره که میخوام تو App stor چند تا نرم افزار دانلود کنم !؟
وضمنا می ارزه دولاری 2 تومن بدم ؟؟

!!!!!
گيفت كارت ١٠ دلاري در مياد ٢١٥٠٠
١٥ دلاري ٢٩٠٠٠
٢٠ دلاري ٣٦٠٠٠
٥٠ دلاري ٨٣٠٠٠

You & I
30-12-2011, 18:03
!!!!!
گيفت كارت ١٠ دلاري در مياد ٢١٥٠٠
١٥ دلاري ٢٩٠٠٠
٢٠ دلاري ٣٦٠٠٠
٥٠ دلاري ٨٣٠٠٠

ميدونيد كي جيليبريك اين ورژن مياد ؟؟؟

emadpumad
30-12-2011, 18:28
ميدونيد كي جيليبريك اين ورژن مياد ؟؟؟
زمانش دقیق معلوم نیست ولی زیاد دور نباید باشه تو ماه آینده میلادی
البته امید واریم

You & I
31-12-2011, 16:02
زمانش دقیق معلوم نیست ولی زیاد دور نباید باشه تو ماه آینده میلادی
البته امید واریم

به نظرتون گيفت كارت بگيرم يا وايسم واسه جيريبريك ؟:10:

emadpumad
31-12-2011, 16:05

گيفت كارت بگير و لذت ببر
شما تا حالا واسه كامپيوتر خونتون سي دي ويندوز يا گيم نخريدي؟
يا تاحالا از كلوپ فيلم خريد نكردي؟
اينم مثل اون :20:

generaltj
31-12-2011, 16:41
100% گیفت بگیر... کاربر ali منو متقاعد کرد که گیفت بگیرم:10: و تا الان بالای 100 اپ خریدم :19:و تا حالا کارمم به یه ریست جزئی هم کشیده نشده...هر موقع هم فریمور جدید میاد میگیرم...آیپد مثه آیفون نیست که بدون جیل نتونی به یکسری امکانات مثه دلیوری و اینا احتیاج پیدا کنی:46:...مصرف باتریت هم عالیه...شک نکن و اوریج بخر که لذتی که در اوریج خریدن است در کرک نیست:31::11:

You & I
01-01-2012, 10:34
دوستانی که تهران هستن میتونن منو راهنمایی کنن که گیفت کارت رو کجا بگیرم ؟؟
کجا ارزون تره یا اصلا میشه از طریق اینترنت خردیداری کرد ؟؟؟
ممنون از جوابهای توووووووپ توووووون !
ممنون:11:

emadpumad
01-01-2012, 12:30
دوستانی که تهران هستن میتونن منو راهنمایی کنن که گیفت کارت رو کجا بگیرم ؟؟
کجا ارزون تره یا اصلا میشه از طریق اینترنت خردیداری کرد ؟؟؟
ممنون از جوابهای توووووووپ توووووون !
ممنون:11:
از پایتخت میتونید بخرید از علاالدین هم همینطور بازار رضا هم چند جا دیدم دارن
پیشنهاد من به شما وب سایت های توی اینتر نت هست که به محض پرداخت وجه کارت رو بهت میدن من خودم از اینترنت خرید می کنم
میتونید داخل گوگل یه سرچ انجام بدید
به وب سایت فرا دید هم یه سر بزنید بد نیست

emadpumad
04-01-2012, 14:27
درود بر دوستان گرامی
امروز هکر معروف Pod2g با آپ دیت کردن صفخه تویتر خود خبر از جیلبریک شدن آیپد 2 داده و ممکن هست این جیلبریک در هفته آینده ریلیز بشه.
ضمنان توصیه کرده به 5.0.1 آپدیت کنید و حتما از shsh بک آپ بگیرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک دانلود ویدیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fe13rucn9ofy0vd1)

sina818
04-01-2012, 14:38
فرمودید که به 5.0.1 آپدیت کنیم؟
یعنی جیلبریک 5.0.1 اومده در واقع
درسته؟

emadpumad
04-01-2012, 14:49
فرمودید که به 5.0.1 آپدیت کنیم؟
یعنی جیلبریک 5.0.1 اومده در واقع
درسته؟
درود بر شما
این نکته ای هست که توسط P0sixninja در تویتر گفته شده.
البته نکته دیگه ای هم وجود داره که اگر فیلم رو مشاهده کنید یبینید نسخه فریمور رو 5.0 نشون میده. و این جای سوال داره !
به هر حال تا الان که چیزی منتشر نشده ولی اینجور که شواهد امر نشون میدن هفته آینده این جیلبریک باید عرضه بشه.
در هر صورت شما به وسیله برنامه تاینی آمبرلا از shsh نسخه 5.0.1 یک نسخه پشتیبان تهیه کنید

sina818
04-01-2012, 16:45
من update نکردم که Back up بگیرم
یعنی update کنم؟

emadpumad
04-01-2012, 16:48
من update نکردم که Back up بگیرم
یعنی update کنم؟
برای بک آپ گرفتن از shsh احتیاج به آپدیت ندارید
فقط کافیه همین حالا اقدام کنید.
من از shsh 5 بک آپ گرفتم همینطور از 5.0.1 و امشب میخوام از 5 برم رو 5.0.1

koroshfe
05-01-2012, 17:32
دوستان سلام
من رفته بودم سایدیا
چند تا changes اومده بود
دانلود و نصبشون کردم
یکیشون فکر کنم این بود : mobile strastur ( یه همچین چیزایی بود )
بعد از دانلود و نصب و آپدیتش ریبوت می خواست
منم ریبوت کردم و اومد بالا ios
بعدش یه چیزی یادم اومد و فکر کردم اون برنامه ی موبایل هستش که رو آیپد 2 کار نمی کنه و رو آیپد 1 کار می کنه منم اشتباهی نصبش کرده بودم قبلاً ، قبلاً نصبش که کردم ، همون موقع پاکش کردم
بعدش رفتم ریمووش کنم ، ریموو که کردم بازم ازم ریبوت می خواست ، منم اون ریبوت دیوایس رو زدم
بعدش اومد یه چند لحظه رو صفحه ی اصلی گیر کرد بعدش بوت شد
بعد همینجور روی بوت لود ( منظورم همون دایره ایه که می چرخه تا لود شه ) و گیر کرد
منم فکر کردم آیپد فنا رفته دیگه ، آخه یه 20 30 دقیقه همینجوری بود
بعد بیخیال بالا اومدن شدم و الانم بردمش رو دی اف یو مد
دارم آی او اس 5.0.1 رو دانلود می کنم ( البته هنوز دانلود رو شروع نکردم ، یه انجمن معتبر که واسه دانلود گذاشته ، همه ی کاربرا اومدن گفتن جا به جا گذاشتی برای دیوایس ها رو ، اگه لینکی دارید و خلاف قوانین نیست ممنون می شم بدید ، iPad 2 GSM )
بعدش می خوام ریستور کنم به 5.0.1
اما یه سوالی برام هست ، اصلاً جیلبرک بودن دستگام مهم نیست اما چون برنامه زیاد دارم اگه جیلش بیاد حتماً جیلبرکش می کنم
سوالم اینه که : من از این آیپد تو لپ تاپم بک آپ گرفتم ، الان با کامپیوتر میزی هستم ، الان اگه با کاپیوتر ریستور کنم می تونم برنامه هام و همه چیزش رو برگردونم ؟؟؟ اصلاً راهی هست که برنامه هامو برگردونم ؟؟؟
با تشکر
دوستون دارم

emadpumad
06-01-2012, 01:40
دوستان سلام
من رفته بودم سایدیا
چند تا changes اومده بود
دانلود و نصبشون کردم
یکیشون فکر کنم این بود : mobile strastur ( یه همچین چیزایی بود )
بعد از دانلود و نصب و آپدیتش ریبوت می خواست
منم ریبوت کردم و اومد بالا ios
بعدش یه چیزی یادم اومد و فکر کردم اون برنامه ی موبایل هستش که رو آیپد 2 کار نمی کنه و رو آیپد 1 کار می کنه منم اشتباهی نصبش کرده بودم قبلاً ، قبلاً نصبش که کردم ، همون موقع پاکش کردم
بعدش رفتم ریمووش کنم ، ریموو که کردم بازم ازم ریبوت می خواست ، منم اون ریبوت دیوایس رو زدم
بعدش اومد یه چند لحظه رو صفحه ی اصلی گیر کرد بعدش بوت شد
بعد همینجور روی بوت لود ( منظورم همون دایره ایه که می چرخه تا لود شه ) و گیر کرد
منم فکر کردم آیپد فنا رفته دیگه ، آخه یه 20 30 دقیقه همینجوری بود
بعد بیخیال بالا اومدن شدم و الانم بردمش رو دی اف یو مد
دارم آی او اس 5.0.1 رو دانلود می کنم ( البته هنوز دانلود رو شروع نکردم ، یه انجمن معتبر که واسه دانلود گذاشته ، همه ی کاربرا اومدن گفتن جا به جا گذاشتی برای دیوایس ها رو ، اگه لینکی دارید و خلاف قوانین نیست ممنون می شم بدید ، iPad 2 GSM )
بعدش می خوام ریستور کنم به 5.0.1
اما یه سوالی برام هست ، اصلاً جیلبرک بودن دستگام مهم نیست اما چون برنامه زیاد دارم اگه جیلش بیاد حتماً جیلبرکش می کنم
سوالم اینه که : من از این آیپد تو لپ تاپم بک آپ گرفتم ، الان با کامپیوتر میزی هستم ، الان اگه با کاپیوتر ریستور کنم می تونم برنامه هام و همه چیزش رو برگردونم ؟؟؟ اصلاً راهی هست که برنامه هامو برگردونم ؟؟؟
با تشکر
دوستون دارم
درود بر شما
تمام لینک ها سالم هستند و توسط خودم تست شدند
و مستقیم از سرور سایت اپل هست با قابلیت ریزوم
دانلود فریمورهای آیپد با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خیلی مخلصم

eAmin
06-01-2012, 11:00
اگر iOS طوری بود که میتونستید بیاریدش بالا میشد یه کارهایی کرد، ولی بخاطر اینکه رفته تو DFU مد دیگه نمیتونید بصورت معمول به فایلهای درون گوشی دسترسی داشته باشید.
این مشکل بارها برای من پیش اومده، بعضی مواقع فایلهای بسیار مهمم رو هم از دست دادم!

بهترین کار اینکه به این حرف توجه بشه: "پیشگیری بهتر از درمان است!" البته اگر در این مورد درمانی هم وجود داشته باشه:دی

Stream
06-01-2012, 14:06

در iCloud بکاپ بگیرید هر اتفاقی برای آیپدتون یا کامپیوترهاتون بیفته می تونید ریستور کنید دقیقا به حالت قبل.

emadpumad
06-01-2012, 14:08
در iCloud بکاپ بگیرید هر اتفاقی برای آیپدتون یا کامپیوترهاتون بیفته می تونید ریستور کنید دقیقا به حالت قبل.

آرمان جان مثل اينكه از سرعت آپلود و دانلود عمومي در ايران خبري نداريد:41:

Stream
06-01-2012, 14:19
آرمان جان مثل اينكه از سرعت آپلود و دانلود عمومي در ايران خبري نداريد:41:
درسته ولی چندین نفر رو می شناسم راحت بکاپ می گیرن (فرضا شب ها تا صبح که در شارژه، هفته ای یک بار) و همینطور میشه یه سری سرویس ها که حجم زیادی می گیرن رو مثل Photo Stream و Documents & Data غیر فعال کرد. به هر حال این هم راه حلی است!

emadpumad
06-01-2012, 20:01
درسته ولی چندین نفر رو می شناسم راحت بکاپ می گیرن (فرضا شب ها تا صبح که در شارژه، هفته ای یک بار) و همینطور میشه یه سری سرویس ها که حجم زیادی می گیرن رو مثل Photo Stream و Documents & Data غیر فعال کرد. به هر حال این هم راه حلی است!
آپلود 5 گیگ عکس به وسیله GPRS بیشتر از 1 ماه طول میکشه !

koroshfe
07-01-2012, 12:43
ممنون بابت راهنمايي هاتون ، دستتون درد نكنه
دوستان اينجوري كه من مي گم ميشه ؟؟؟
الان ريستور مي كنم به ٥.٠.١
بعد shsh مي گيرم ، بعد كه امكانش بود با لپ تاپ خودم كه توش بك آپ دارم دوباره ريستور مي كنم به همين ٥.٠.١ ، چون shsh گرفتم هم اين امكان داره و هم اينكه دوباره بك آپمو مي تونم مچ كنم رو آيپد . اينجوري مي شه ؟؟؟ خودم فكر كنم بشه اما چون تا حالا اينجوريشو امتحان نكردم گفتم بپرسم كه اساتيد راهنمايي كنند
البته فقط من برام نوت هام مهمه ، نه ايميل و هيستوري و اينا ، بازي ها و برنامه ها هم كه برنمي گرده ( به جز سيو هاشون ، كه البته هنوز ٥.٠.١ جيل نشده كه اونم به درد نمي خوره ، در كل سيو ها هم مهم نيستند ) .
اگه راهي هست كه من نوت هامو از تو اون بك آپه در بيارم بدون ريستور و shsh و اين درد سر ها خيلي كارم راحت تر مي شه ، راهي هست ؟؟؟
با تشكر
در رابطه با iCloud بايد بگم الان اينترنت درست و حسابي ندارم اما در مي خوام راش بندازم ( بذارين آيپد راه بيفته بعداً هر روز بك آپ مي گيرم :دي )

emadpumad
07-01-2012, 13:01
متاسفانه pod2g اعلام كرده جيلبريك A5 با مشكلات تازه اي رو برو شده

eAmin
07-01-2012, 13:16
ممنون بابت راهنمايي هاتون ، دستتون درد نكنه
دوستان اينجوري كه من مي گم ميشه ؟؟؟
الان ريستور مي كنم به ٥.٠.١
بعد shsh مي گيرم ، بعد كه امكانش بود با لپ تاپ خودم كه توش بك آپ دارم دوباره ريستور مي كنم به همين ٥.٠.١ ، چون shsh گرفتم هم اين امكان داره و هم اينكه دوباره بك آپمو مي تونم مچ كنم رو آيپد . اينجوري مي شه ؟؟؟ خودم فكر كنم بشه اما چون تا حالا اينجوريشو امتحان نكردم گفتم بپرسم كه اساتيد راهنمايي كنند
البته فقط من برام نوت هام مهمه ، نه ايميل و هيستوري و اينا ، بازي ها و برنامه ها هم كه برنمي گرده ( به جز سيو هاشون ، كه البته هنوز ٥.٠.١ جيل نشده كه اونم به درد نمي خوره ، در كل سيو ها هم مهم نيستند ) .
اگه راهي هست كه من نوت هامو از تو اون بك آپه در بيارم بدون ريستور و shsh و اين درد سر ها خيلي كارم راحت تر مي شه ، راهي هست ؟؟؟
با تشكر
در رابطه با iCloud بايد بگم الان اينترنت درست و حسابي ندارم اما در مي خوام راش بندازم ( بذارين آيپد راه بيفته بعداً هر روز بك آپ مي گيرم :دي )
از نرم افزار iPhone Backup Extractor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میتونید استفاده کنید.

bleu2u4u
07-01-2012, 21:58
متاسفانه pod2g اعلام كرده جيلبريك A5 با مشكلات تازه اي رو برو شده

این داشمون هم واقعا جماعتی رو علاف خودش کرده
مطمئنا اخرش a5 رو جیلبریک میکنه ولی کلا از لحاظ کارهای رسانه ایی خیلی هکر بدی بود
(مقایشه کنید با comex)

emadpumad
07-01-2012, 22:12
این داشمون هم واقعا جماعتی رو علاف خودش کرده
مطمئنا اخرش a5 رو جیلبریک میکنه ولی کلا از لحاظ کارهای رسانه ایی خیلی هکر بدی بود
(مقایشه کنید با comex)
بلو جان آی او اس 5.0.1 رویه A5 رو POD2G جیلبریک کرده ولی فقط مخصوص استفاده افرادی هست که اکانت دولوپر دارند !
ولی خودش که خیلی مطمین پست میداد تا اینجا :41:

brain
07-01-2012, 22:47
سلام، من اكانت دولوپر دارم يني ميتزنم ازش استفاده كنم؟ براي دانلود گذاشته؟

Stream
07-01-2012, 23:02
سلام، من اكانت دولوپر دارم يني ميتزنم ازش استفاده كنم؟ براي دانلود گذاشته؟

خیر جیلبریکی که کرده نیاز به دسترسی های دولوپر روی دستگاه داره (دستگاه هایی که با پروفایل های دولوپر دارند یک سری دسترسی های بیشتر دارند که احتمالا باگی که استفاده شده در اون دسترسی هاست) و هیچ چیز ریلیز عمومی/خصوصی نشده.
+

برای اینکه دستگاهتون رو با پروفایل های دولوپر رجیستر کنید نیاز به پرداخت 99 دلار هزینه و داشتن OS X و XCode است و صرفا عضویت در developer.apple.com کافی نیست.

پی نوشت: از وقتی Comex رفت اپل اوضاع جیلبریک ریخته به هم :31:

koroshfe
08-01-2012, 10:12
پی نوشت: از وقتی Comex رفت اپل اوضاع جیلبریک ریخته به هم
يعني اين تآييد شده اپل براي افزايش امنيت سيستم عامل هاش هكر ها رو استخدام كرده ؟

Stream
08-01-2012, 15:12
يعني اين تآييد شده اپل براي افزايش امنيت سيستم عامل هاش هكر ها رو استخدام كرده ؟
هیچ وقت اعلام نمی کنند چه کسی برای چه کاری استخدام میشه.. از سه ماه پیش که Comex برای Internship به اپل رفت دیگه اصلا جیلبریک درست و حسابی عرضه نشده. همه کمپانی های نرم افزاری دنیا هکر استخدام می کنند برای تست های امنیت و بهشون پول می دن که هــک کنن و باگ ها رو پیدا کنن، که قبل از عرضه رفع بشه. برای همچین تیمی چه کسی بهتر از Comex.

brain
08-01-2012, 22:17
خیر جیلبریکی که کرده نیاز به دسترسی های دولوپر روی دستگاه داره (دستگاه هایی که با پروفایل های دولوپر دارند یک سری دسترسی های بیشتر دارند که احتمالا باگی که استفاده شده در اون دسترسی هاست) و هیچ چیز ریلیز عمومی/خصوصی نشده.
+

برای اینکه دستگاهتون رو با پروفایل های دولوپر رجیستر کنید نیاز به پرداخت 99 دلار هزینه و داشتن OS X و XCode است و صرفا عضویت در developer.apple.com کافی نیست.

پی نوشت: از وقتی Comex رفت اپل اوضاع جیلبریک ریخته به هم :31:

خب منم 99 دلاری رو دارم. os x و xcode هم که ... ولی به قول شما که چیزی ریلیز عمومی نشده پس بی فایده اس. ولی اگه خبری شد در این باره حتما در جریان بذارید ، ممنون :11:

emadpumad
09-01-2012, 17:23
جهت اطلاع آن دسته از دوستان عزیز که در پیغام خصوصی آموزش جیلبریک آیپد 2 در نسخه 4.3.3 رو درخواست کرده بودند:
برای جیلبریک آیپد کافی هست با مرورگر سافاری آیپد وارد وب سایت jailbreakme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بشوید و مراحل را طبق دستور العمل انجام بدید و کمتر از 2 دقیقه دستگاهتون جیلبریک میشه.

bleu2u4u
10-01-2012, 23:37
Pod2g و 3 هکر معروف دیگر ، جهت یافتن باگ مطمئن برای جیلبرک آنتدر A5 با یکدیگر متحد شدند

همانطور که می دانید و در این پست اعلام شد ، Pod2g در جیلبرک آنتدر A5 دچار مشکل شده است. این خبری نا امید کننده برای کاربران آیپد 2 و آیفون 4 اس بود. امروز هم وبلاگ این هکر با پست جدیدی آپدیت شد. سختی این کار به حدی بود که دیگر Pod2g ، نتوانست مانند جیلبرک A4 ، بیشتر مراحل را به تنهایی پیش ببرد. در ادامه خواهیم دید که محتویات مهم این آپدیت در وبلاگ Pod2g چه بوده است.

Planetbeing ، هکری قدرتمند و توانا در زمینه های آیفون و لینوکس و شخصی که در جیلبرک بسیاری از iOS ها کمک شایانی داشته است. ( جهت اطلاعات بیشتر در مورد این هکر این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را مشاهده فرمایید ) ایشان یکی از افرادی هستند که برای جستوجوی راهی مطمئن جهت جیلبرک آنتدر برای A5 به ما ملحق شده اند.

MuscleNerd ، هکری معروف که می توانید اطلاعات بیشتر را پیرامون او در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطالعه فرمایید . ایشان سرپرست گروه هکری iPhone Dev-Team بوده و بسیاری از آزمایشات مربوط به Corona و پیاده سازی آن بر روی redsnow بر عهده ی این هکر بوده است. او نیز مایل است ما را در این راه یاری دهد.

و در آخر P0sixninja ، اطلاع بیشتر از او را می توانید در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشاهده فرمایید. ایشان که سرپرست گروه هکری Chronic Dev Team هستند ، سال های زیادی را شریک راه من در پژوهش های امنیتی آیفون نیز بوده اند.

ما در حال حاضر یک تیم رویایی و قدرتمند هستیم تا بتوانیم راهی برای نفوذ به iOS 5.0.1 در دستگاه های دارای پردازنده A5 پیدا کرده و در نهایت جیلبرک آنتدر را برای این دستگاه ها ریلیز کنیم.
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

brain
14-01-2012, 19:14
در apptrackr.ir خوندم که 2 روز دیگه جیلبریک آیپد 2 و 4s میاد !

emadpumad
15-01-2012, 00:45
در apptrackr.ir خوندم که 2 روز دیگه جیلبریک آیپد 2 و 4s میاد !

درود بر brain عزيز
آقا من هرچي اين مطلب رو خوندم توش خبري از دو روز نبود !
اصلا خبري از روز نبود
ولي تيترش يه چيز ديگه مي گفت
به هر حال ما كه چشم به راهيم

sina818
15-01-2012, 22:01
امیدوارم زودتر بیاد، مردیم بابا!!!
یه سوال : وقتی جیلبریک می کنیم برنامه هایی که نصب کردیم پاک میشه؟

emadpumad
15-01-2012, 22:08
امیدوارم زودتر بیاد، مردیم بابا!!!
یه سوال : وقتی جیلبریک می کنیم برنامه هایی که نصب کردیم پاک میشه؟

خير پاك نميشه

emadpumad
16-01-2012, 18:10
امروز بلاخره آیفون 4 اس با موفقیت جیلبریک شد و احتمالا تو این هفته هم جیلبریک آیپد 2 و آیفون 4 اس به دلیل بر خورداری از یک نوع سی پی یو ریلیز میشه

koroshfe
16-01-2012, 23:16
فيلمي هم كه گذاشتن اينه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fx45sx/pod2g%20jb%20untether.flv

amir69r
18-01-2012, 04:24
pod2g رو وبلاگش يه عكس گذاشت كه ايپد ٢ هم جيلبريك شده

koroshfe
18-01-2012, 15:22
pod2g رو وبلاگش يه عكس گذاشت كه ايپد ٢ هم جيلبريك شده

عكس مذكور :

sina818
18-01-2012, 20:31
با این عکسا چه حرصی به یوزرا میدن!
نگفتن کی ریلیزش میکنن؟
یا حداقل حدودش!

emadpumad
18-01-2012, 20:34
با این عکسا چه حرصی به یوزرا میدن!
نگفتن کی ریلیزش میکنن؟
یا حداقل حدودش!
خیر هنوز زمان دقیقی اعلام نکردند
ولی بعید نیست تو ده روز آینده ریلیز بشه شایدم زود تر
البته نظر شخصی من هست

koroshfe
20-01-2012, 21:09
Absinthe

ابزاری که آیپد 2 و آیفون 4s خود را توسط آن می توانید جیلبرک کنید
به گفته ی این هکر جیلبرک آماده ی توزیع ( ریلیز ) است
امیدوارم هر چه زودتر اینکارو بکنن ، خودشون که می گن خیلی زود این کارو می کنن
یه بخشی از صحبتاشون کمی ما رو نگران می کنه ، pod2g گفته : این جیلبرک ممکنه کمی مشکلات ایجاد کنه ، به همین دلیل بک آپ رو فراموش نکنید
منبع : وبلاگ شخصی pod2g ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش : الان ساعت 9:06 pm هستش ، حدود 10 دقیقه پیش پست جدید pod2g رو خوندم ، جیلبرک رو ریلیز کردن ...
اما متأسفانه بعضی هاتون ناراحت می شید ، چون بعضی از دوستانمون می گن فقط با مک می شه جیلبرک کرد و هنوز برای ویندوز منتشر نکردند
جدیدترین اخبار رو تو همین پست می ذارم ( برای شلوغ نشدن تاپیک و اسپم ندادن )
با تشکر

sina818
20-01-2012, 22:37
Absinthe

ابزاری که آیپد 2 و آیفون 4s خود را توسط آن می توانید جیلبرک کنید
به گفته ی این هکر جیلبرک آماده ی توزیع ( ریلیز ) است
امیدوارم هر چه زودتر اینکارو بکنن ، خودشون که می گن خیلی زود این کارو می کنن
یه بخشی از صحبتاشون کمی ما رو نگران می کنه ، pod2g گفته : این جیلبرک ممکنه کمی مشکلات ایجاد کنه ، به همین دلیل بک آپ رو فراموش نکنید
منبع : وبلاگ شخصی pod2g ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش : الان ساعت 9:06 pm هستش ، حدود 10 دقیقه پیش پست جدید pod2g رو خوندم ، جیلبرک رو ریلیز کردن ...
اما متأسفانه بعضی هاتون ناراحت می شید ، چون بعضی از دوستانمون می گن فقط با مک می شه جیلبرک کرد و هنوز برای ویندوز منتشر نکردند
جدیدترین اخبار رو تو همین پست می ذارم ( برای شلوغ نشدن تاپیک و اسپم ندادن )
با تشکر

منظور از اینکه بک آپ رو فراموش نکنید اینه که بک آپ از shsh رو فراموش نکنید دیگه درسته؟

emadpumad
20-01-2012, 22:52
منظور از اینکه بک آپ رو فراموش نکنید اینه که بک آپ از shsh رو فراموش نکنید دیگه درسته؟
درود بر سینا عزیز
تبریک به به دوستان عزیز

بلاخره این جیلبریک ارایه شد
واسه ویندوز هم به زودی ارایه میشه
خیر منظور اینه که به وسیله برنامه آیتیونز از دستگاهتون بک آپ بگیرید
برای اطلاع از چگونگی انجام این جیلبریک میتونید به لینک زیر مراجعه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش : جیلبریک آیپد 2 در ورژن 5.0.1 (به همراه لینک دانلود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

koroshfe
21-01-2012, 18:37
خب دوستان عزیز
یه خبر خوب
جیلبرک آیپد 2 و آیفون 4s توسط ویندوز نیز امکان پذیر شد
اطلاعات بیشتر در چند دقیقه ی آینده ( به همراه آموزش )
با تشکر

koroshfe
21-01-2012, 19:28
این هم از آموزش جیلبرک آنتدر آیپد 2 در ورژن 5.0.1 به وسیله ی ویندوز
( دوستان عزیز ، من تاپیک جدید نزدم چون موضوع این تاپیک کلیه ی مباحث جیلبرک هست ، هر چند فکر می کنم تاپیک جدید زدن بهتره و کاربر تازه وارد راحت تر موضوع مورد نظر رو پیدا می کنه ، کاری که emadpumad عزیز انجام دادند ، با تشکر از زحمات ایشون ، به نظر من بهتره پست اول همین تاپیک رو ویرایش کنیم و با توجه به موضوع و فهرست بندی آموزش و اخبار جیلبرک ، در همون پست اول لینک بدیم به پست ها ، این پیشنهاد بنده بود ، دوستان اگر صلاح دونستند تاپیک جدید بزنند برای همین موضوع تا اطلاع ثانوی )
خب آموزش رو شروع می کنیم :
خب این جیلبرک رو می تونین از دو روش انجام بدید ( روش سومی در راه است :31: که توسط همون برنامه ای هست که خودشون ساختن ، absinthe که برای مک بود )
هر دوتاش از طریق خط فرمان ویندوز هست ( CMD )
اما من براتون اون آسون و ایمن تره رو قرار می دم تا مشکلی نداشته باشین ( اون یه روش دیگه رو هم لینک می دم )
خب ، شما نیاز به برنامه ای به نام cinject دارید
اونو می تونید از اینجا دانلود کنید : دانلود cinject ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip%2FUPKsAqu2%2Fcinject_043_3.html)
بعد این فایل رو از حالت زیپ خارج کرده و کلشو به درایو نصب ویندوزتون ( C دیگه :31: این سوسول بازیا چیه :31: ) انتقال بدید ( بعضی ها اینجا رو اشتباه انجام می دن ، دوستان ، شما باید محتویات توی پوشه رو به درایو C انتقال بدید ، یعنی توی درایو C شما 4 فایل جدید کپی می شه ، نه فولدر برنامه ، اون 4 فایل توی پوشه رو کپی کنید ، وگرنه دستورات توی CMD جواب نمی دن )
آیپد رو به کامپیوتر رو با کابل وصل کنید و بازش کنید ( اگه پسکد داره ) ، آیپد در حالت معمولی و باز باشه ، یعنی نه DFU mode و نه Recovery mode
بعد از این کار CMD رو باز کنید ( اگه ویندوز سون دارید تو search bar منو start همین CMD رو سرچ کنید می آد ، اگه XP دارید ، run رو باز کنید و CMD رو توش بنویسید و OK رو بزنید )
بعضی از دوستان می گن دو بار بزنید cd... تا CMD مبدأ رو C:/ در نظر بگیره ، اما عموماً خودش C هست مبدأ اش ( اگه نبود بزنید )
پوشه ی cinject را باز کرده و از توش فایل cinject.exe را اجرا کنید
حالا به ترتیب دستورات زیر را در CMD وارد کنید ( اگر دیدید در قسمتی نمی ذاره چیزی بنویسید دلهره نگیرید و هی دکمه ها رو فشار ندید :31: منتظر بمونید تا کاراشو بکنه :31: )
1. cinject -s
2. cinject -d
3. cinject -v 2 -h
4. cinject -d
5. cinject -v 2 -u
6. cinject -j payloads ( اینجا بهتون یک پیام خطا ( Error ) می ده ، مشکلی نیست و آموزش رو ادامه بدید )
7. cinject -i payloads/jailbreak.mobileconfig
بعد از انجام مرحله ی هفتم رو آیپدتون instal رو بزنید ، در صفحه ی بعد بدون دادن پسورد next را بزنید
8. cinject -j payloads
لحظه ای صبر ( سحر نزدیک است :31: )
9. cinject -w
الان سریع باید از آیپدتون قندشکن یا قند پی ان ( :31: ) رو فعال کنید
بذارید ریست بشه
10. ما رو دعا کنید :31:
( اگه جایی مشکل داشتید بگید تا درستش کنم )

emadpumad
21-01-2012, 19:35
این هم از آموزش جیلبرک آنتدر آیپد 2 در ورژن 5.0.1 به وسیله ی ویندوز
( دوستان عزیز ، من تاپیک جدید نزدم چون موضوع این تاپیک کلیه ی مباحث جیلبرک هست ، هر چند فکر می کنم تاپیک جدید زدن بهتره و کاربر تازه وارد راحت تر موضوع مورد نظر رو پیدا می کنه ، کاری که emadpumad عزیز انجام دادند ، با تشکر از زحمات ایشون ، به نظر من بهتره پست اول همین تاپیک رو ویرایش کنیم و با توجه به موضوع و فهرست بندی آموزش و اخبار جیلبرک ، در همون پست اول لینک بدیم به پست ها ، این پیشنهاد بنده بود ، دوستان اگر صلاح دونستند تاپیک جدید بزنند برای همین موضوع تا اطلاع ثانوی )
خب آموزش رو شروع می کنیم :
خب این جیلبرک رو می تونین از دو روش انجام بدید ( روش سومی در راه است :31: که توسط همون برنامه ای هست که خودشون ساختن ، absinthe که برای مک بود )
هر دوتاش از طریق خط فرمان ویندوز هست ( CMD )
اما من براتون اون آسون و ایمن تره رو قرار می دم تا مشکلی نداشته باشین ( اون یه روش دیگه رو هم لینک می دم )
خب ، شما نیاز به برنامه ای به نام cinject دارید
اونو می تونید از اینجا دانلود کنید : دانلود cinject ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip%2FUPKsAqu2%2Fcinject_043_3.html)
بعد این فایل رو از حالت زیپ خارج کرده و کلشو به درایو نصب ویندوزتون ( C دیگه :31: این سوسول بازیا چیه :31: ) انتقال بدید
بعد از این کار CMD رو باز کنید ( اگه ویندوز سون دارید تو search bar منو start همین CMD رو سرچ کنید می آد ، اگه XP دارید ، run رو باز کنید و CMD رو توش بنویسید و OK رو بزنید )
بعضی از دوستان می گن دو بار بزنید cd... تا CMD مبدأ رو C:/ در نظر بگیره ، اما عموماً خودش C هست مبدأ اش ( اگه نبود بزنید )
آیپد رو ( یا آیفون رو :31: ) به کامپیوتر متصل کنید
پوشه ی cinject را باز کرده و از توش فایل cinject.exe را اجرا کنید
حالا به ترتیب دستورات زیر را در CMD وارد کنید ( اگر دیدید در قسمتی نمی ذاره چیزی بنویسید دلهره نگیرید و هی دکمه ها رو فشار ندید :31: منتظر بمونید تا کاراشو بکنه :31: )
1. cinject -s
2. cinject -d
3. cinject -v 2 -h
4. cinject -d
5. cinject -v 2 -u
6. cinject -j payloads
7. cinject -i payloads/jailbreak.mobileconfig
بعد از انجام مرحله ی هفتم رو دستگاهتون next رو بزنید ، در صفحه ی بعد بدون دادن پسورد باز هم next را بزنید
8. cinject -j payloads
لحظه ای صبر ( سحر نزدیک است :31: )
9. cinject -wالان سریع باید از دستگاهتون قندشکن یا قند پی ان ( :31: ) رو فعال کنید
بذارید ریست بشه
10. ما رو دعا کنید :31:
( اگه جایی مشکل داشتید بگید تا درستش کنم )
با تشکر فراوان از زحمات کورش عزیز
پیشنهادتون خیلی متین هست ولی یک بحث ی که وجود داشت آرمان عزیز یکم سرش شلوغ بود و امکان ویرایش این تاپیک رو من نداشتم برای همین دوست داشتم در اولین فرصت این موضوع اطلاع رسانی بشه.
بابت آموزش هم بسیار ممنون چیزی شبیه به این رو هم در پست اول تاپیک
آموزش : جیلبریک آیپد 2 در ورژن 5.0.1 (به همراه لینک دانلود : فعلا مک) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قرار دادم
موفق باشید

brain
04-02-2012, 10:12
سلام.
یه سوالی :
یکی از دوستام iphone 4s داره ، میخواد بدونه که اگه جیلبریک کنه ، اتفاقی برای دیگر امکانات و ساپورت هایی که خود اپل میده خواهد افتاد ؟ از کار نمیوفته ؟ مثلا سیری ، یا find my iphone مثلا و کلا ساپورتهای این چنینی که من خودم خبر ندارم چیاس. ممنون میشم راهنماییم کنید.

ممنون

JoWkErsSs
05-02-2012, 15:07
سلام.
یه سوالی :
یکی از دوستام iphone 4s داره ، میخواد بدونه که اگه جیلبریک کنه ، اتفاقی برای دیگر امکانات و ساپورت هایی که خود اپل میده خواهد افتاد ؟ از کار نمیوفته ؟ مثلا سیری ، یا find my iphone مثلا و کلا ساپورتهای این چنینی که من خودم خبر ندارم چیاس. ممنون میشم راهنماییم کنید.

ممنون

جیلبریک هیچ آسیبی به دیوایس شما نمیزنه ! فقط اونو آماده میکنه برای پذیرش برنامه و بازی های کرک شده !:20:

koroshfe
05-02-2012, 18:11
جیلبریک هیچ آسیبی به دیوایس شما نمیزنه ! فقط اونو آماده میکنه برای پذیرش برنامه و بازی های کرک شده !:20:

اصلاً با حرف شما موافق نیستم ، آسیب های جیلبرک حتی بعضی از دوستان رو از جیلبرک کردن پشیمون کرده :46:
برای مثال آسیب هاش می تونه از کمتر شدن سرعت سافاری باشه تا حتی کامل استفاده نکردن از سخت افزار

JoWkErsSs
05-02-2012, 19:49
اصلاً با حرف شما موافق نیستم ، آسیب های جیلبرک حتی بعضی از دوستان رو از جیلبرک کردن پشیمون کرده :46:
برای مثال آسیب هاش می تونه از کمتر شدن سرعت سافاری باشه تا حتی کامل استفاده نکردن از سخت افزار

!!! به نظر من این حرف شما با عرض معذرت صحت نداره !! من 1ماه جیلبریک نداشتم ! ولی الان چرا ! هیچ تفاوتی نداره ! اگر همچین چیزی صحت داشت تا الان حس میکردم ..!!:20::18:

payan_zaman
08-02-2012, 12:11
من ipad 2 64 رو جیبرک کردم ios 5.0.1 یک مشکلی که پیش اومده پس ازنصب نرم افزار یک سری برنامه های سیستمی که نباید نشون داده بشن روی صفحه به نمایش میآیند آیکونشونم سفید هست. برنامه Setup و..

koroshfe
08-02-2012, 15:00
!!! به نظر من این حرف شما با عرض معذرت صحت نداره !! من 1ماه جیلبریک نداشتم ! ولی الان چرا ! هیچ تفاوتی نداره ! اگر همچین چیزی صحت داشت تا الان حس میکردم ..!!:20::18:

محسوس نیست ، اما بالأخرة متوجه می شین آسیب هاشو
برای مثال حتی می تونم کم شدن سرعت رو از طریق سافاری اثبات کنم
شما از طریق این لینک می تونید تست سرعت داشته باشید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مقایسه کنید سرعت قبل و بعد از جیلبرک رو :46:

JoWkErsSs
08-02-2012, 15:09
من ipad 2 64 رو جیبرک کردم ios 5.0.1 یک مشکلی که پیش اومده پس ازنصب نرم افزار یک سری برنامه های سیستمی که نباید نشون داده بشن روی صفحه به نمایش میآیند آیکونشونم سفید هست. برنامه Setup و..

ممنون میشم بیشتر توضیح بدید شاید بتونم کمکتون کنم !

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:07 PM ----------

محسوس نیست ، اما بالأخرة متوجه می شین آسیب هاشو
برای مثال حتی می تونم کم شدن سرعت رو از طریق سافاری اثبات کنم
شما از طریق این لینک می تونید تست سرعت داشته باشید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مقایسه کنید سرعت قبل و بعد از جیلبرک رو :46:

حتما ! همین الان از iPod Touch 4g یک بک آپ گرفتم و دارم ریستور میکنم ! (‌برای مقایسه سرعت قبل و بعد جیلبریک ) باید جالب باشه :46:

منتظر خبر باشید

koroshfe
08-02-2012, 15:55
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید شاید بتونم کمکتون کنم !

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:07 PM ----------

حتما ! همین الان از iPod Touch 4g یک بک آپ گرفتم و دارم ریستور میکنم ! (‌برای مقایسه سرعت قبل و بعد جیلبریک ) باید جالب باشه :46:

منتظر خبر باشید

خودم با آیپد 2 این کارو کردم
ممنون که دارید این کارو انجام می دید ، منتظر نتیجه ام :46: :10:
ولی در کل شک نکنید جیلبرک کردن آسیب های فراوانی به دیوایس شما می زنه ، این مطلب شاید محسوس نباشه ( در زمان کم ) اما حقیقت داره ، با این حال آیپد 2 ام رو دیروز جیلبرک کردم :46:
با تشکر :11:

ویرایش : دوست عزیز ، در چه مرحله ای از کار به سر می برید ؟؟؟ ما را در جریان عملیات قرار بده دوست من ، فکر کنم بدون جیلبرک حدود 90000 باشه و با جیلبرک بشه 85000 تا

JoWkErsSs
09-02-2012, 21:51
خودم با آیپد 2 این کارو کردم
ممنون که دارید این کارو انجام می دید ، منتظر نتیجه ام :46: :10:
ولی در کل شک نکنید جیلبرک کردن آسیب های فراوانی به دیوایس شما می زنه ، این مطلب شاید محسوس نباشه ( در زمان کم ) اما حقیقت داره ، با این حال آیپد 2 ام رو دیروز جیلبرک کردم :46:
با تشکر :11:

ویرایش : دوست عزیز ، در چه مرحله ای از کار به سر می برید ؟؟؟ ما را در جریان عملیات قرار بده دوست من ، فکر کنم بدون جیلبرک حدود 90000 باشه و با جیلبرک بشه 85000 تا

تست شد !

ببینید تفاوت سرعت در قبل و بعد جیلبریک بسیار ناچیز بود ! جوری که اگه شما این لینک رو به من نمیدادید و من اینکارو میکردم اصلا متوجه این اختلاف نمیشدم ..! در هر صورت مهم این بود که اختلاف چندانی نداشت و نمیشه به این گفت لطمه ... خیلی اختلاف کمتر از این حرفا بود . ولی در هر صورت حرف شما صحت داشت و ما رو راهنمایی کردید .

در کل میتونم بگم که کسایی که دوست دارند جیلبریک کنند و از جیلبریک میترسند باید بدونن که این کار لطمه آنچنانی به iDevice اونها نمیزنه و میتونن به راحتی از دستگاهشون استفاده و لذت کافی رو ببرن .

با تشکر

koroshfe
10-02-2012, 17:51
بنده هم نگفتم كه ديوايس مي پوكه :دي
فقط منظورم اينه كه آسيب هايي رو به همراه داره ، نمي خواستم كاربرا بترسند ، همون طور كه گفتم با اين كه از آسيب ها خبر دارم با اين حال باز هم همين الان آيپدم جيلبركه
با تشكر از شما

itman
11-02-2012, 00:25
اقا بعضی ایکون های من سفید شدن عکس ایکون رفت، هرچی ریست کردم جواب نداد چیکار کنم؟

JoWkErsSs
11-02-2012, 10:46
اقا بعضی ایکون های من سفید شدن عکس ایکون رفت، هرچی ریست کردم جواب نداد چیکار کنم؟

آیوکون هاتون سفید شدن ؟؟؟ بالاخره رفت یا سفید شد ؟؟! ریست منظورتون ریستور هست یا ریست آیپد ؟

اگر میشه قشنگ تر توضیح بدید ! در فروم های خارجی راه حل های زیادی وجود دارد ...! شاید بتونیم کمکتون کنیم !

koroshfe
11-02-2012, 12:22
ریست فکر کنم منظورشون ریسپرینگ باشه
یه سری راه حل ها هست که با وینتر بورد و اینا درست می شه
اما اگه براتون مقدوره بهترین راه ریستور دوباره هستش و بعد هم جیلبرک ( مراحل جیلبرک رو کامل و بی نقص انجام بدید ) ، مشکل نرم افزاریه و نگران نباشید
با تشکر

itman
12-02-2012, 13:16
ببخشید، ایکونم سفید شده،هست و کار هم می کنه، ایکون اپ ستور یکیشه، ریست کردم نه ریستور ولی بر نگشت،راهی نداره بدون restore درستش کنم؟

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

ایکون appهستش و کار هم می کنه ولی سفید شده

itman
12-02-2012, 13:46
درستش کردم، sb setting از cydiaنصب کردم ردیف شد

koroshfe
12-02-2012, 15:02
درستش کردم، sb setting از cydiaنصب کردم ردیف شد

شما كه گفتي ريست كردي ، عجبا :13:

itman
12-02-2012, 21:41
دوست عزیز ریست کردم درست نشد

JoWkErsSs
13-02-2012, 13:42
دوست عزیز ریست کردم درست نشد

دوست عزیز بالاخره چی شد ؟! درست شد یا نه ؟! اگه نه بگید راه حل های پیشنهادی رو بگیم بهتون !

koroshfe
13-02-2012, 16:33
شما sb setting رو که نصب می کنید باید respring کنید ، به خاطره همینه که درست شده ( respring کردن )
حالا شما می آی می گی ریست کردم اما درست نشد ؟؟؟
اصلاً ریست کردن یعنی چی ؟؟؟

JoWkErsSs
13-02-2012, 18:28
کوروش جان درست میگن ! فکر میکنم منظور شما نگه داشتن دکمه هوم و پاور باشه !!! شایدم نه ! در هر صورت بعد از نصب sb setting ریسپرینگ میکنید نه ریست !

zoorg2
14-02-2012, 07:38
آقا می بخشید.

ما این تبلت -ایپد2-رو جیل کردیم وآیکون سیدیا ظاهر شد ولی فقط همین وکار دیگه ای نکردم.

حالا یه سیدی گیم با پسوند ipa به دستم رسیده .روی برنامه تو سیدی دابل کلیک می کنم بعد توی ایتیونز بازش می کنه بعد ایپد رو به ایتیونز وصل می کنم وسینک رو می زنم .تا نصف اینستال رو میره بعدش ÷یغام خطا میده و آیکون برنامه رو از روی صفحه آیپد پاک می کنه.

کسی میدونه مشکل چیه؟

kelark
14-02-2012, 08:02
آقا می بخشید.
ما این تبلت -ایپد2-رو جیل کردیم وآیکون سیدیا ظاهر شد ولی فقط همین وکار دیگه ای نکردم.
حالا یه سیدی گیم با پسوند ipa به دستم رسیده .روی برنامه تو سیدی دابل کلیک می کنم بعد توی ایتیونز بازش می کنه بعد ایپد رو به ایتیونز وصل می کنم وسینک رو می زنم .تا نصف اینستال رو میره بعدش ÷یغام خطا میده و آیکون برنامه رو از روی صفحه آیپد پاک می کنه.
کسی میدونه مشکل چیه؟

دوست عزیز از به سیدیا برین و سورس repo.insanlyi.com رو اد کنید

با توجه به اینکه ای او اس 5 هستید برنامه appsync 5 رو نصب کنید . بعدش میتونید برنامه های کرک شده رو نصب کنید /.

zoorg2
15-02-2012, 07:32
بسيار ممنون.ولي نمي دونم کجاي سيديا ميشه سورس اد کرد؟

برنامه appsync که فرموديد اپليکيشن آيپد هستش؟

kelark
15-02-2012, 09:29
بسيار ممنون.ولي نمي دونم کجاي سيديا ميشه سورس اد کرد؟
برنامه appsync که فرموديد اپليکيشن آيپد هستش؟

به این ترتیب که میگم عمل کنید :

سیدیا رو باز کنید صبر بدین تا لود بشه کامل . در قسمت پایین گزینه Sources موجوده ( کنار installed )

به داخل اون برین و گوشه سمت راست edit رو بزنین که تبدیل به add میشه . بعد اون سرسی که بالا دادم رو تایپ کنید . بزارین کامل پکیج ها اد بشن .

برنامه appsync رو پس از لود شدن توی پایین قسمت سرچ میتونین پیدا کنید . ( برنامه ایپد نیست باید از توی سیدیا باز بشه . هیچ ایکونی هم اضافه نمیکنه فقط اجازه میده که برنامه های کرک شده رو بتونین نصب کنید .

حتی از توی همون سرسی که گفتم وارد بشین میتونین برنامه مورد نظر رو پیدا کنید .

CATALONIA
22-02-2012, 17:48
سلام
من چند سال پیش یه iPad گرفتم و چند وقتیه دنبال جیلبریکش هستم ..
فریمور دستگاهم هم 3.2.2 ...
من با دو برنامه GreenPoison و Limera1n بعد از وصل دستگاه به کامپیوتر تمام مراحل جیلبریک رو طبق اموزش هایی که موجوده انجام دادم .. و تمام مراحل رو کامل انجام دادم و مثلا با برنامه ی Limera 1n حتی قطره لیمو هم روی صفحه نمایش اومد یا با GreenPioson یک سری برنامه روی صفحه نوشته شد مثل اخرش که نوشت panic : We are hanging here یا یه همچین چیزی بود ... و تمام برنامه ها پیغام تایید جیلبریک رو دادن !
ولی وقتی که دستگاه بعد از جیلبریک روباره روشن میشه هیچ برنامه ی جدیدی روی صفحه وجود نداره که باهاش سیدیا رو نصب کنم ...
نمیدونم مشکل کجاست ..
ممنون میشم راهنمایی کنید ...

emadpumad
22-02-2012, 20:20
سلام
من چند سال پیش یه iPad گرفتم و چند وقتیه دنبال جیلبریکش هستم ..
فریمور دستگاهم هم 3.2.2 ...
من با دو برنامه GreenPoison و Limera1n بعد از وصل دستگاه به کامپیوتر تمام مراحل جیلبریک رو طبق اموزش هایی که موجوده انجام دادم .. و تمام مراحل رو کامل انجام دادم و مثلا با برنامه ی Limera 1n حتی قطره لیمو هم روی صفحه نمایش اومد یا با GreenPioson یک سری برنامه روی صفحه نوشته شد مثل اخرش که نوشت panic : We are hanging here یا یه همچین چیزی بود ... و تمام برنامه ها پیغام تایید جیلبریک رو دادن !
ولی وقتی که دستگاه بعد از جیلبریک روباره روشن میشه هیچ برنامه ی جدیدی روی صفحه وجود نداره که باهاش سیدیا رو نصب کنم ...
نمیدونم مشکل کجاست ..
ممنون میشم راهنمایی کنید ...
درود بر شما
پیش نهاد میکنم قبل از جیلبریک با استفاده از آموزشهای تاپیک روبرو آموزش آپگرید آیپد به نسخه های جدیدتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه ورژن 5.0.1 برید و اونرو جیلبریک کنید

Jamshid.Bastani
23-02-2012, 14:20
سلامو

من یکی از فامیل هامون از کانادا اومده ایران و یک IPad داره.

حالا می خواهد برنامه روش نصب بشه و .... و باز دوباره بره کانادا.

از اونجایی که می دونم، اونجا باید پول بدن و بخرن و ....
من می خواهم بدونم اگر اینجا Jai;break بشه و بره به کانادا مشکلی پیش نمی آید ؟؟

عواقب این جیلبریک کردن چی هست ؟؟

سپاس

koroshfe
23-02-2012, 15:21
سلامو

من یکی از فامیل هامون از کانادا اومده ایران و یک IPad داره.

حالا می خواهد برنامه روش نصب بشه و .... و باز دوباره بره کانادا.

از اونجایی که می دونم، اونجا باید پول بدن و بخرن و ....
من می خواهم بدونم اگر اینجا Jai;break بشه و بره به کانادا مشکلی پیش نمی آید ؟؟

عواقب این جیلبریک کردن چی هست ؟؟

سپاس

چه مشكلي ؟؟؟ :13: جيلبرك نه سيستم 3g رو از كار ميندازه و نه هر چيزه ديگه اي رو كه تو ايران نيست و تو كانادا هست
يعني خودتون كه مشكلي ندارين اما اگه منظورتون اينه كه گير مي دن بايد بگم كه يكي از دوستام كه كانادا ئه آيپادش جيلبرك ه ، مشكلي براي باتري آيپادش پيش اومد و مي خواست ببرتش اپل استور ، خب كارمنداي اپل استور با جيلبركي كه ما مي كنيم مشكل دارن ( بازي هاي كرك و ... ) و پيگرد قانوني داره ( البته بايد بگم كه خود جيلبرك قانونيه و اونا سيديا رو ببينن چيزي نمي گن اما مثلاً بازي ها پولي رو نخري و كركشونو نصب كني حالتو مي گيرن :31: اگه سيديا داشته باشي و ثابت كني كه بازي هات كرك نيستند هم كاري ندارن ، البته اگه كركي باشند اونا در عرض ٢ سوت مي فهمند :31: )
در ضمن يه سوأل فني : مگه دوستتون مي خواد بره آيپدشو به همه نشون بده بگه ماله من جيلبركه جيلبركه ؟؟؟ :31: خو كسي نمي فهمه يا نمي دونه كه :31:
با تشكر

Jamshid.Bastani
23-02-2012, 16:28
سپاس دوست عزیز.

خوب من از همین می ترسم که یک وقتی یک مشکلی پیش بیاد و بخواد مثلا همین باتریش رو عوض بکنه و یا ...

حالا چرا باطری رو خراب می کنه این کار ؟؟؟ چون چند جای دیگه خوندم نوشته برای باتری ضرر داره و مصرف می ره بالا و ....
یک توضیحی به من می دهید؟

سپاس

koroshfe
23-02-2012, 18:39
سپاس دوست عزیز.

خوب من از همین می ترسم که یک وقتی یک مشکلی پیش بیاد و بخواد مثلا همین باتریش رو عوض بکنه و یا ...

حالا چرا باطری رو خراب می کنه این کار ؟؟؟ چون چند جای دیگه خوندم نوشته برای باتری ضرر داره و مصرف می ره بالا و ....
یک توضیحی به من می دهید؟

سپاس

نه نه نه نه نه !!! :31:
من نگفتم به خاطر جیلبرک کردن مشکل دار شد باتریش ، گفتم قبلاً جیلبرک کرده بود بعد از چند ماه مشکل باتری پیدا کرد و اصلاً این دو رو به هم ربط ندید :13: ( عموماً از استفاده ی نادرست بعد از حدود 2 سال باتری ها کم عمر می شن ، طبیعیه :13: )
هر چند که حرف شما صحیحه ، جیلبرک مصرف باتری رو می بره بالا تر ، اما من دستگاه خودمو جیلبرک کردم :46: به طور متوسط کار های خودم که بدون جیلبرک حدود 6 ساعت طول می کشید الان بعد از جیلبرک چیزی در حدود همون 6 ساعته :46: ( کمتر از 6 ساعته اما طوری نیست که بگیم کم عمر شده )
در ضمن فکر نکنم دوستتون به مشکل آنچنانی بخوره ( خدا نکنه :31: ) که بخواد آیپدشو ببره اپل استور :13: اون دوست خودمم بعداً پشیمون شد نبرد :31: در کل بگم که جیلبرک باعث کم عمر شدن باتری نمی شه ( اگه کسی می گه می شه راست می گه ، اما این مقدار خیلی خیلی خیلی خیلی کمه که ما هیچ حسابش می کتیم :46: )
خودم بعد از جیلبرک تو 5.0.1 یه مشکلی پیدا کردم که واقعاً نگرانم کرده بود :41: دوربین جلوی آیپد مشکل دار شده بود ، تو فیستایم یه چند ثانیه خوب بود بعد گیر می کرد و ...
( من آیپدم رو از کامتل گرفتم ) رفتم تو برگ گارانتیش نگاه کردم ، یه تذکر داشت : مشکلات دوربین عموماً به دلیل ضربه و یا جیلبرک دستگاه هستند و شرکت مسئولیتی از این قبیل ندارد :31:
بعدش تو یه سایتی که آموزش جیلبرک گذاشته بود دیدم نوشته : اگر بعد از جیلبرک مشکلی برای کمرا رول یا دوربینا داشتین یه دور ریستور کنین دوباره جیلبرک کنین
از اینا فهمیدم به خاطره جیلبرک بوده :31: ( خیلی نگران بودم :41: آخه 3 بار ریستور کرده بودم و دوباره جیلبرک کردم اما بازم خراب بود حتی سومین بار قبل از جیلبرک کردن هم خراب بود ) خوشبختانه دیروز فیستایم رو باز کردم ، هر کاری کردم دوربین گیر کنه نکرد :31:
ببخشید زیاد شد ، در یک جمله : اگه هزینه های آیپد براتون سنگینه و فواید جیلبرک براتون مهمه حتماً جیلبریک کنید ( هر چند یک سری مشکلات احتمالی و حتمی داره ( مشکلات حتمی نامحسوس هستند و خیلی ناچیز شمرده می شن :46: ) ) خودم همین الان حدود 8000 دلار رو آیپدم اپلیکیشن دارم :31: به نظر من که جیلبرک خیلی چیز خوبیه :31:
با تشکر

Jamshid.Bastani
24-02-2012, 19:25
سلام.

اقا ما تصمیم گرفتیم این کار رو انجام بدیم.

حالا رفتم سرچ کردم برای ورژن 4.3.5 حدودا 15 مرحله رو انجام داده و باز برای 4.3.5 حدودا 5 مرحله :20: من نمی دونم کدومش رو باید انجام بدم.

ورژن دستگاه من 4.3.5 هستش. 16 گیگ هم هست. Ipad2 - Wifi

به نظر شما بهتر نیست آپدیتش کنم به ورژن 5.0.1 بعد جیلبریک کنمش ؟؟؟

حالا من کدوم روش رو باید انجام بدم. یک منبع معتبر به من معرفی می کنید ؟؟ سپاس:40:

emadpumad
25-02-2012, 15:07
سلام.

حالا رفتم سرچ کردم برای ورژن 4.3.5 حدودا 15 مرحله رو انجام داده و باز برای 4.3.5 حدودا 5 مرحله :20: من نمی دونم کدومش رو باید انجام بدم.

حالا من کدوم روش رو باید انجام بدم. یک منبع معتبر به من معرفی می کنید ؟؟ سپاس:40:
درود بر شما
شما باید ابتدا با کمک این تاپیک
آموزش آپگرید آیپد به نسخه های جدیدتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به ورژن 5.0.1 آپدیت کنید و سپس با استفاده از این تاپیک
آموزش : جیلبریک آیپد 2 در ورژن 5.0.1 (به همراه لینک دانلود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دستگاهتون رو به راحتی جیلبریم کنید
اگر سوالی براتون در حین کار پیش اومد میتونید در تاپیک های مربوطه بپرسید
موفق باشید

koroshfe
27-02-2012, 15:54
سلام.

قبل از اينكه پستتون رو ويرايش كنيد بهتون پيغام دادم و راهنماييتون كردم اما جوابي نداديد :20:

payan_zaman
17-03-2012, 18:48
هیچ راهی دیگه به Restore کردن به 5.01 وجود نداره مراقب باشید خراب نشه OS چون مجبور میشید مثل من 5.1 نصب کنید

eAmin
17-03-2012, 21:10
هیچ راهی دیگه به Restore کردن به 5.01 وجود نداره مراقب باشید خراب نشه OS چون مجبور میشید مثل من 5.1 نصب کنید
خیلی نمیخواد نگران باشید، تا اینجای کار طبق شواهد 3 روش جیلبریک متفاوت تا حالا پیدا شده، فقط باید ببینیم کدوم یکی زودتر این برنامه رو برای این ورژن ارائه میکنند.
روی باگی که i0n1c برای جیلبریک کار کرده میتونید حساب کنید، یکی dev-team هم بگیر نگیر داره، musclenerd خیلی توی پیدا کردن باگ و نوشتن اکسپلویت برای جیلبریک معروف نیست و بیشتر تو کار آنلاک هست. دو نفر بعدی که یکیشون chpwn هست بنظرم فکر میکنم با راهنمایی های i0n1c موفق شدن یک باگ دیگه ای برای جیلبریک ارائه کنند.

خلاصه این دفعه مثل دفعه قبل و iPad2 نیست و خیلی زودتر از اون چیزی که انتظارش رو داشته باشید این جیلبریک ارائه میشه. البته در پرانتز هم عرض کنم اگر واقعا این گروه ها اینکار رو انجام داده باشند، یا مثل pod2g برای دریافت پول بیشتر این قضیه رو کش ندن.

JoWkErsSs
18-03-2012, 21:38

امروز هکر معروف i0n1c در تو*ییت خود اعلام کرد که آیپد جدید را به صورت آنتدر جیلبرک کرد ! او گفت : ” من الان یک آیپد جدید جیلبرک آنتدر شده دارم ” در ادامه مطلب خود او یک ویدئو از این جیلبرک منتشر کرد . او در این ویدئو چندین بار آیپد جدید خود را خاموش و روشن کرد تا برای کاربران اثبات کند که این جیلبرک واقعیست .

دانلود ویدئو از سرور Mediafire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع این مطلب سایت خود بنده میباشد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JoWkErsSs
18-03-2012, 21:50

نسخه جدید برنامه Sn0wBreeze 2.9.2 با قابلیت ساپورت جیلبرک تدر ، در iOS 5.1 ، برای دستگاه های A4 ریلیز شد ! کسانی که از iPhone 3gs استفاده میکنند ، با بوت رام قدیم خود در این روش جیلبرک آنتدر خواهند داشت . شما با استفاده از این برنامه فریمور اورجینال تحویل میدهید و فریمور جیلبرک شده تحویل میگیرید ! نحوه کار با این برنامه بسیار آسان میباشد . در این روش بیس باند شما آپدیت نمیشود .

دانلود Sn0wBreeze 2.9.2 با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hike
24-03-2012, 10:44
جیل بریک پایداری دستگاه یا سرعت رو پایین نمیاره؟( ipad 2 ) روی 5.1 .

الان یک مقاله خوندم در مورد ارزشمند بودن Vulnerability در ios . که تا 250 هزار دلار هم مشتری داره و نوشته که به Comex ( گروه؟) برای استفاده اختصاصی از JailbreakMe مبلغ 250 هزاردلار پیشنهاد شده بود. یا به گروه Grusq اشاره شده که بعنوان واسط بین هکرها و دولتها یا آژانسهای جاسوسی عمل میکنه و درصورتیکه هکرها zero-day exploit داشته باشند براشون مشتری پیدا میکنه و یکی هم برای یک exploit مبلغ 250 هزار دلار پرداخت کرد.

emadpumad
24-03-2012, 20:14
جیل بریک پایداری دستگاه یا سرعت رو پایین نمیاره؟( ipad 2 ) روی 5.1 .
اگه جملتون سوالی هست باید عرض کنم که آیپد هنوز در 5.1 جیلبریک مشده واگر این اتفاق افتاده به صورت عمومی انتشار نیافته

hike
24-03-2012, 20:32
اگه جملتون سوالی هست باید عرض کنم که آیپد هنوز در 5.1 جیلبریک مشده واگر این اتفاق افتاده به سورت عمومی انتشار نیافته
بله سوالی بود. به طور کل جیلربیک روی پایداری یا سرعت تاثیر منفی میگذاره یا خیر؟

Stream
25-03-2012, 14:56
بله روی هر دو تاثیر منفی داره (خود جیلبریک و هر تغییری که از طریق جیلبریک می دید تاثیر رو قوی تر می کنه) ولی چیز مهمی نیست هر لحظه ای که نخواستید با یه ریستور برمی گرده به روز اول و چیز غیر قابل بازگشتی نیست.

emadpumad
25-03-2012, 17:46

دوست عزیز جیلبریکی که اخیراً برای آیپد ۲ ارایه شد جیلبریک بسیار کامل بود و نسبت به نسخه های گذشته بسیار باگ کمتری درش مشاهده میشه
من از روز اول ریلیز شدن این جیلبریک دستگاهمو جیلبریک کردم
و کو چکترین شواهدی مبنی بر کند شدن سرعت مشاهده نکردم
خود جیلبریک مشکلی ایجاد نمیکنه و اگر کسانی که جیلبریک کردن با کاهش سرعت و نا پایداری مواجه شدن قطعا مشکل از برنامه های غیر استانداردی هست که نسب کردن
که کافیه اون بر نامه هارو ری موو کنن

payan_zaman
06-04-2012, 16:53
اتفاقا من 50.1 رو جیبرک کردم مشکل داشتم سیستم برنامه ها رو یک دفعه می بست. پس از نصب نرم افزار یک سری آیکون سیستمی روی صفحه به نمایش در میامد . restore که کردم دیگه نتونستم 5.0.1 نصب کنم و حالا هم 5.1 که جیبرک نمی شه! البته خوب سرعت جیبرک نشده حقیقتا بهتر از جیبرک شده است

JoWkErsSs
06-04-2012, 19:32
اتفاقا من 50.1 رو جیبرک کردم مشکل داشتم سیستم برنامه ها رو یک دفعه می بست. پس از نصب نرم افزار یک سری آیکون سیستمی روی صفحه به نمایش در میامد . restore که کردم دیگه نتونستم 5.0.1 نصب کنم و حالا هم 5.1 که جیبرک نمی شه! البته خوب سرعت جیبرک نشده حقیقتا بهتر از جیبرک شده است

این مشکلی که شما درباره فریمور 5.0.1 گفتید یه مشکل نادره ! من به شخصه خیلی هارو میشناسم که از این فریمور استفاده کردن و همچین مشکلی نداشتن ...!

سرعت دستگاه جیلبرک شده با نشده خیلی تفاوتی نداره ! به جرعت میشه گفت اصلا به چشم نمیخوره ...

JoWkErsSs
18-04-2012, 20:59

به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که Podg2 تمام اکسپلویت ها را جهت جیلبرک آنتدر ۵٫۱ در اختیار دارد . مدتی بود که خبری از جیلبرک آنتدر ۵٫۱ نبود . Podg2 به عنوان بزرگترین جیلبرکر iOS چند وقت پیش اخباری مبنی بر جیلبرک iOS 5.1 منتشر کرد . در این مطلب شاهد تویی-ت جدید از Podg2 هستیم . او در این تویی-ت اعلام کرد : ما تمام اکسپلویت ها را جهت جیلبرک iOS 5 در اختیار داریم .

alifaraji200
26-04-2012, 21:48
pod2g هکر معروف و جلبریک کنننده 5.0.1 برای ارئه جلبریک 5.1 نظر سنجی گذاشت...

با سلام
pod2g هکر معروف و جلبریک کننده برای ارئه جلبریک 5.1 نظر سنجی در وبلاگ خود گذاشت
در این نظر سنجی از شما میخواهد نظر دهید که جلبریک رو برای 5.1 ارئه کند و یا حفره ها را فاش نکند و تا ارئه IOS 6 دست از جلبریک بردارد
سه گزینه پیش روی شماست در این نظر سنجی:
ایا تا رائه ios 6 دست از جلبریک بردارم؟

1- نه از حفره ها استفاده کن و جلبریکios5.1 را ارئه کن
2- حفره ها را فاش نکن و تا ارائه ios6 صبر کن و جلبریک رو فعلا بیرون نده
3- نظری ندارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JoWkErsSs
02-05-2012, 17:36
با سلام خدمت کاربران P30World !

دیروز --*ر معروف Podg2 خبری جدید از جیلبرک آنتدر iOS 5.1 در توییت*ر شخصی خود منتشر کرد ! Podg2 از وجود دو آسیب پذیری بزرگ در iOS 5.1 خبر داد که به کمک آن ها عرضه جیلبرک آنتدر 5.1 بسیار راحت تر از قبل خواهد شد . او گفت که با پیدا شدن این باگ مهم چیزی تا عرضه جیلبرک آنتدر نمانده است !

" دو حفره آسیب پذیر بسیار مهم برای جیلبرک آنتدر یافته ایم . یکی در Kernal land و دیگری در Boot land که هردو در جیلبرک پایدار 5.1 نقش بسزایی دارند "

پس از این توییت Podg2 اعلام کرد که هنوز معلوم نیست که جیلبرک پایدار 5.1 را عرضه کند یا تا زمان معرفی iOS 6 صبر کند . همانطور که میدانید چندی پیش Podg2 در همین زمینه نظر سنجی در وبلاگ شخصی خود قرار داده بود .

جزئیات بیشتر درباره این نظر سنجی در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JoWkErsSs
07-05-2012, 21:57
iPhone-Dev Team نسخه جدید رد اسنو را جهت سازگاری بیشتر فایل های زیپ با ویندوز اکسپلورر منتشر کرد . این نسخه از نرم افزار با همان قابلیت های پیشین و رفع برخی مشکلات جزئی منتشر شده و شما میتوانید آن را از لینک های زیر برای ویندوز و مک دانلود کنید .

دانلود Redsn0w 0.9.10b8b برای مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Redsn0w 0.9.10b8b برای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JoWkErsSs
09-05-2012, 14:36
درود بر تمامی کاربران P30World !

همانطور که میدانید ساعاتی پیش فریمور 5.1.1 منتشر شد . طبق معمول هکر ها هشدار دادند که اگر اهل جیلبریک iDevice خود هستید فعلا از آپدیت به این نسخه خودداری کنید . باید منتظر بمانیم تا ببینیم iPhone Dev-Team چه اخباری درباره اکسپلویت های موجود در این نسخه منتشر می کند . امیدواریم اکسپلویت هایی که Podg2 در اختیار دارد در این نسخه نیز کارآمد باشند . منتظر اخبار آینده باشید !

JoWkErsSs
11-05-2012, 13:02
با سلام خدمت تمامی کاربران P30World !

چندی پیش Podg2 در تویی-تی جدید اعلام کرد که جیلبریک آنتدر آیپد نسل سوم را با موفقیت به پایان رسانده است . در هفته ی گذشته شاهد موفقیت این هکر در زمینه جیلبریک آنتدر برای آیفون 4 بودیم . اما اینبار شاهد 2 تویی-ت جدید از این هکر هستیم .

" آیپد 3 در iOS 5.1 به صورت آنتدر جیلبریک شد . قدم بعدی : پایدار سازی بخش های مختلف . سپس کار بر روی 5.1.1 "

" در صورتی که این جیلبریک بر روی آیپد نسل سوم و آیفون 4 جوابگو باشد می توانم بگویم که در تمامی دستگاه های دیگر کار خواهد کرد "

sasa24
16-05-2012, 21:14
سلام بروبچ:8:.یه پیشنهاد دارم.اگه میخواین app بریزین تو آیپد بهتره از اینستالوس استفاده کنین.چون فایل 850 مگی رو با سرعت 256kb توی 3:30 ساعت دانلود کرد:18:.(البته باید آیپد یا هر دستگاه با سیستم عامل IOS جیلبری شده باشه).

JoWkErsSs
16-05-2012, 22:48
سلام بروبچ:8:.یه پیشنهاد دارم.اگه میخواین app بریزین تو آیپد بهتره از اینستالوس استفاده کنین.چون فایل 850 مگی رو با سرعت 256kb توی 3:30 ساعت دانلود کرد:18:.(البته باید آیپد یا هر دستگاه با سیستم عامل IOS جیلبری شده باشه).

1. دوست عزیز مطلبی که شما گفتید ربطی به این تاپیک ندارد .

2. پس از بسته شدن سرور های fileape و filedude اینستالوس در ایران فلج شد . پس از او بیشتر آپ سنتر ها ف-لتر شدند و بعضی از آپ سنتر ها فقط قابل دسترس در ایران هستند مانند slingfile !

پیشنهاد میکنم که برای دریافت نرم افزار یا بازی از سایت های دیگر استفاده کنید .

JoWkErsSs
17-05-2012, 09:28
در یک تویی*ت از Podg2 خبری منتشر شد که دریافتیم که جیلبریک آنتدر بر روی iPod 3g و iPhone 3gs نا سازگار است !

" خبر های بد ! جیلبریک آنتدر را در آیپاد 3جی تست کردم ! آسیب پذیری موجود در کرنل در این دستگاه کار نمی کند ! فکر می کنم این موضوع در باره iPhone 3gs نیز صدق کند "

JoWkErsSs
17-05-2012, 09:38
پیش بینی میشود جیلبریک آنتدر 5.1.1 از سوی Podg2 تا دو هفته دیگر منتشر شود . اما Podg2 به تازگی سوال و جواب هایی را در وبلاگ شخصی خود قرار داده است :

نظر سنجی شمت به پایان رسید بیش از 63 درصد از افراد خواستار عرضه جیلبریک آنتدر 5.1 هستند . زمان عرضه کی خواهد بود ؟

- تست های نهایی در حال انجام هستند . تا هفته آینده ریلیز خواهد شد .

آیا با دستگاه من سازگار است ؟

این جیلبریک بر روی تمام دستگاه هایی که در iOS 5.1.1 هستند کار خواهد کرد . به غیر از اپل تی وی 3 و آیپاد تاچ 3جی و آیفون 3جی اس !. البته نمی دانیم در آینده چه می شود .

چرا برای عرضه این جیلبریک با آنکه آیپد 3 هم به راحتی جیلبریک آنتدر شده است به آهستگی عمل می کنید ؟

16 نوع مختلف از این دستگاه وجود دارد . تست های نهایی بر روی تک تک آنها کاری سخت و زمان بر خواهد بود .

آیا می توانم یکی از اولین تست کننده های این جیلبریک باشم ؟

خیر . در این صورت باید به جیلبریک دسترسی پیدا کرد که من میخواهم هیچ اثری از اکسپلویت های مورد استفاده من به بیرون درز نکند .

اگر به شما یک میلیون دلار بدهند چه ؟

هیچ تاثیری در عرضه جیلبریک نخواهد داشت !

sasa24
17-05-2012, 11:34
1. دوست عزیز مطلبی که شما گفتید ربطی به این تاپیک ندارد .

2. پس از بسته شدن سرور های fileape و filedude اینستالوس در ایران فلج شد . پس از او بیشتر آپ سنتر ها ف-لتر شدند و بعضی از آپ سنتر ها فقط قابل دسترس در ایران هستند مانند slingfile !

پیشنهاد میکنم که برای دریافت نرم افزار یا بازی از سایت های دیگر استفاده کنید .

درود.
اکثر بازی های جالب مثل gta 3 یا tintin توی همین slingfile آپلود شده:31:.(خیلی گیر دادم،نه؟:8:)

JoWkErsSs
17-05-2012, 13:19
درود.
اکثر بازی های جالب مثل gta 3 یا tintin توی همین slingfile آپلود شده:31:.(خیلی گیر دادم،نه؟:8:)

یه سرور برای همه جواب نمیده !

شما بحث سرعت اینستالوس رو مطرح کردید . باید به شما بگم که این مربوط به سرعت نت شما داره نه اینستالوس ! یک 17 کیلوبایت در ثانیه میگیره یکی 200 کیلو بایت ! ربطی به اینستالوس نداره ...

sasa24
17-05-2012, 21:27
یه سرور برای همه جواب نمیده !

شما بحث سرعت اینستالوس رو مطرح کردید . باید به شما بگم که این مربوط به سرعت نت شما داره نه اینستالوس ! یک 17 کیلوبایت در ثانیه میگیره یکی 200 کیلو بایت ! ربطی به اینستالوس نداره ...

درود.
من یه فایل رو با همین حجم و همین سرعت توی لپ تاپ توی 6 ساعت دانلود کردم

JoWkErsSs
17-05-2012, 22:34
درود.
من یه فایل رو با همین حجم و همین سرعت توی لپ تاپ توی 6 ساعت دانلود کردم

دوست عزیز همچین چیزی امکان نداره ... ! مگر در چند صورت :

1. شما با چه برنامه ای اون فایل رو از لپ تاپتون دانلود کردید ؟

2. با کدوم نت دانلود کردید ؟ جفتش با یک نت ؟!

JoWkErsSs
21-05-2012, 17:31
چندی پیش Podg2 خبری را در یک تویی-ت منتشر کرد مبنی بر عدم پشتیبانی جیلبریک آنتدر بر روی آیپاد تاچ 3جی و آیفون 3GS . اما به تازگی او در یک تویی-ت اعلام کرد که این جیلبریک آنتدر بر روی آیپاد تاچ 3G و آیفون 3GS نیز سازگار است .

" خبر خوب :‌ ما راهی را برای کاربران دستگاه های آیپاد تاچ 3G و آیفون 3GS نیز پیدا کردیم . جیلبریکی که در آینده عرضه خواهد شد این دستگاه ها را نیز پشتیبانی خواهد کرد . "

JoWkErsSs
22-05-2012, 09:23
درود بر همـــــ ـ ـ‌ ـ

Podg2 دقایقی پیش گفت اگر مشکلی برای آنلاک گوشی خود ندارید با خیال راحت به 5.1.1 آپدیت کنید .

" هم اکنون می توانید با خیال راحت به iOS 5.1.1 آپدیت کنید و آماده عرضه جیلبریک باشید "

اما باید بگوییم هنگام آپدیت به 5.1.1 ، در صورتی که آیفون شما لاک است ،‌ مواظب باشید بیس باند شما آپدیت نشود !

باید بگوییم که دستگاه های آیفون 4 اس ، آیپد 2 و آیپد جدید تنها در iOS 5.1.1 قابل جیلبریک شدن هستند و از 5.1 پشتیبانی نمی شود . بنا بر این هرچه سریع تر به 5.1.1 آپدیت کرده و SHSH خود را ذخیره کنید .

ما پیشنهاد می کنیم با دانلود iOS 5.1.1 ، هرچه سریع تر به این نسخه آپدیت کنید و منتظر جیلبريک آنتدر باشید .

بازهم تاکید میکنیم که تا زمانی هم که فرصت هست SHSH خود را ذخیره کنید و از آن نگهداری کنید . ( ما نمونه ذخیره نکردن SHSH را دیدیم ! پس بهتر است ذخیره کنید )

خود من 1 ماه شاید بیشتر با جیلبریک تدر سر کردم !!! :13:

JoWkErsSs
25-05-2012, 20:56
درود !

دوستان ساعاتی پیش طی کنفرانسی که جیلبرکر ها داشتند، جیلبریک آنتدر 5.1.1 را عرضه کردند . این جیلبریک توسط برنامه Absinthe 2.0 انجام می شود .
دوستان این جیلبریک دستگاه های : آیفون 4s و آیفون 4 و آیفون 3Gs و آیپاد تاچ 4G و آیپاد تاچ 3G و آیپد 1 و آیپد 2 و آیپد جدید و اپل تی وی 2 را ساپورت میکند .

( آموزش ) جیلبریک آنتر 5.1.1 عرضه شد ! - Absinthe 2.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JoWkErsSs
28-05-2012, 16:45
Podg2 به عنوان اصلی ترین عضو گروه رویایی جیلبریک، خبر از آماده بودن بخشی از جیلبریک آنتدر iOS 6 داد !

ما از جست و جو راه های نفوذ خسته نشده ایم و این کار را ادامه خواهیم داد . در حال حاضر بخشی از جیلبریک آنتدر iOS 6 را آماده کرده ایم و منتظر اولین نسخه بتای iOS 6 هستیم . ما این کار را با همکاری دیگر اعضای تیم انجام داده ایم . از جمله : MuscleNerd , Pimskeks Planetbeing P0sixninja XVolks .

در ادامه Podg2 ادامه داد : در حال حاضر هرکدام از اعضا درحال کشف راه های جدید نفوذ هستند . ما مطمئن هستیم که این راه های نفوذ تا نسخه بتا 4 یا 3 هم بسته نخواهند شد . ما کار خود را زمانی شروع می کنیم که اولین نسخه بتا iOS 6 منتشر شود .

JoWkErsSs
31-05-2012, 16:55
در جمعه 25 می، گروه Chronic Dev-Team نسخه دوم برنامه Absinthe را برای جیلبریک آنتدر تمامی دستگاه های اپل در A4 و A5 و A5X منتشر کردند. این برنامه تمامی iDevice ها رو در 5.1.1 جیلبریک آنتدر می کند ( آموزش جیلبریک آنتدر 5.1.1 در انجمن های تخصصی P30World داده شدن است ) این برنامه در نسخه های مک و ویندوز و مک منتشر شد. یکی از شگفتی های این گروه، جیلبریک آنتدر آیپد نسل سوم است!

تعداد دستگاه های جیلبریک شده در iOS 5.1.1 تنها در عرض 3 روز اول به 1.2 میلیون عدد رسید!! در نسخه اول برنامه Absinthe که جهت جیلبریک آنتدر آیفون4اس و آیپد 2 در iOS 5.0.1 منتشر شده بود شاهد جیلبریک شدن 953،232 دستگاه بودیم!

JoWkErsSs
04-06-2012, 23:17
redsn0w 0.9.12b1 و PwnageTool 5.1.1 جهت جیلبریک آنتدر 5.1.1 منتشر شدند

دانلود PwnageTool 5.1.1 برای مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود redsn0w 0.9.12b1 برای ویندوز
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود redsn0w 0.9.12b1 برای مک

Amirsam76
13-06-2012, 06:10
cydia از دستگاه من پاک شده ، کسی می دونه چیکار کنم برگرده؟

itman
14-06-2012, 23:05
سلام تو رو خدا منو راهنمایی کنید، امدم ipad2wifi64 3G جیلبرک کنم با redsn0w_win_0.9.12b2 تو حالت DFU اول پیغام داد برای ipad2 نمیشه بعد ipad خاموش شد دیگه هم روشن نمیشه چیکار کنم؟

itman
14-06-2012, 23:33
درستش کردم

JoWkErsSs
15-06-2012, 10:03
سلام تو رو خدا منو راهنمایی کنید، امدم ipad2wifi64 3G جیلبرک کنم با redsn0w_win_0.9.12b2 تو حالت DFU اول پیغام داد برای ipad2 نمیشه بعد ipad خاموش شد دیگه هم روشن نمیشه چیکار کنم؟

روشن نشدن دستگاه شما برای بودن تو حالت DFU بود. هربار که این مشکل بر خوردید با استفاده از رداسنو یا به صورت دستی از حالت DFU خارج کنید.

itman
15-06-2012, 12:48
مرسی، نمی دونم چرا نمی تونم jailbreak کنم با absinthe و redsn0w_win_0.9.12b2 امتحان کردم یا ایراد 2000 میده با می زنه windows stopped working، ایراد از کامپوترمه؟ چکار کنم؟

JoWkErsSs
16-06-2012, 00:05
مرسی، نمی دونم چرا نمی تونم jailbreak کنم با absinthe و redsn0w_win_0.9.12b2 امتحان کردم یا ایراد 2000 میده با می زنه windows stopped working، ایراد از کامپوترمه؟ چکار کنم؟چند راه دارید:1. آخرین نسخه Absinthe رو نصب کنید. 2. سیستم رو عوض کنید. 3. بقیه دستگاه های USB رو به جز موس بکشید. احتمالا باید درست بشه ... سعی کنید در آخر از یک کامپیوتر دیگه استفاده کنید.

smtp1000
17-06-2012, 10:06
مرسی، نمی دونم چرا نمی تونم jailbreak کنم با absinthe و redsn0w_win_0.9.12b2 امتحان کردم یا ایراد 2000 میده با می زنه windows stopped working، ایراد از کامپوترمه؟ چکار کنم؟

شما برنامه رو با Run az Administor باز کنید فکر کنم مشکل حل بشه

itman
22-06-2012, 16:51
مرسی دوستان، همه این کارهارو کردم، رقتم با به کامپیوتر دیگه ولی گقت ipad not detect error 0xe8000065 داد ، نمی دونم چیکار کنم؟؟

JoWkErsSs
26-06-2012, 20:09
iPhone Dev-Team نسخه جدید برنامه Redsn0w را برای رفع برخی مشکلات جیلبریک iOS 6 بتا منتشر کرد.

دانلود برای مک
دانلود برای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohebian
26-06-2012, 22:53
سلام دوستان لطف کنید راهنمایی کنید بدجور اعصابم بهم ریخته امروز نیو ایپد رو بردم و مبلغ بیست هزار تومن دادم واسه جلبریگ اما الان هرچی برنامه کرک شده سینک می کنم پیغام فیلد میده و نصب نمیشه ایراد از چی موتونه باشه ؟

Amir_Niknam
03-07-2012, 18:15
دوست من چرا برای یک کار ساده این مبلغ رو پرداخت میکنید شما با کمی تحقیق در انجمن های فارسی خیلی بهتر میتونید این کار رو انجام بدید اما در هر حال احتمالا برای این است که appsync رو باید از سیدیا نصب کنید

M659
17-07-2012, 11:50

PNC
09-08-2012, 12:52
سلام
بچه ها 5.1.1 جلبریک شده یا خیر ؟

مرس
09-08-2012, 13:35
سلام
بچه ها 5.1.1 جلبریک شده یا خیر ؟

بله به طور کامل جیلبریک شده است ...

Xo0oX
05-09-2012, 22:56
دوستان من new ipad گرفتم وی پی ان هم دارم از تو اینترنت سرچ کردم و اموزش ساخت کانکشن رو یاد گرفتم ولی هر چی میزنم وصل نمیشه
دلیلش چی می تونه باشه؟؟
با گوشیم وصل میشه با لپ تاب هم وصل میشه

Mool Tee
06-09-2012, 02:02
ممکنه دوتاشون نتونه باهم وصل بشن که خوب مشکله وی پی ان هست! ولی شما یبار لپ تاب رو از VPN قطع کن و با ایپد وصل شو. باید وصل بشه! اگه دیدی کلا به هیچ VPN ای کانکت نمیشه برو کلا قسمت اینترنت رو از تو Settings ریست کن. اگه بازم نشد Reset Data Factory کن قطعا درست میشه!ولی حواست باشه با ریست دیتا فکتوری همه چی که داری میپره!

Mool Tee
06-09-2012, 02:05
سلام دوستان لطف کنید راهنمایی کنید بدجور اعصابم بهم ریخته امروز نیو ایپد رو بردم و مبلغ بیست هزار تومن دادم واسه جلبریگ اما الان هرچی برنامه کرک شده سینک می کنم پیغام فیلد میده و نصب نمیشه ایراد از چی موتونه باشه ؟
دوست عزیز شما از تو Cydia برو تو Search کلمه Appsync رو سرچ کن و برنامه appsync +5.0 رو نصب کن درست میشه!(ایپد باید به نت وصل باشه در طول عملیات)

Xo0oX
06-09-2012, 09:14
ممکنه دوتاشون نتونه باهم وصل بشن که خوب مشکله وی پی ان هست! ولی شما یبار لپ تاب رو از VPN قطع کن و با ایپد وصل شو. باید وصل بشه! اگه دیدی کلا به هیچ VPN ای کانکت نمیشه برو کلا قسمت اینترنت رو از تو Settings ریست کن. اگه بازم نشد Reset Data Factory کن قطعا درست میشه!ولی حواست باشه با ریست دیتا فکتوری همه چی که داری میپره!

ممنون مرسی
نه من حواسم بود همزمان استفاده نمیکنم ازش
تو لپ تاپ تست کردم وصل شد .
ip و یوزر و پسورد را برداشتم و کانکشن ساختم و رو pptp گذاشتم .
PSASecurId هم off
Send All Terafic هم on
Encryption Level هم None
proxy هم off

بعدشم سیو رو زدم .
حالا هر کاری میکنم وصل نمیشه!
یه پیغامایی میده .
یکی از دوستان گفت باید با lt2p بری و از سرور ipsecr بگیری !
حالا ریستش میکنم تست میکنم .ببینم درست میشه .

choobin12
07-10-2012, 21:16
سلام دوستان من یه ipad2 تهیه کردم که ورژنش پایین(4.3.2.(8h7) بود و جیلبریک نشده...خلاصه دادیم یکی از دوستان برای کاراش انگار نمیشده مستقیم ببرش رو 5 که جیلبریکش داشته، و مجبور شده ببرش روی 6 و برای دانگرید هم اون shsh یا همچین چیزش رو نداریم که ببریم روی 5 و جیلبریک کنیم:sq_3:... کسی راهی برای من سراغ داره؟ دوم اینکه بیشتر نیازم اینه پاورپوینتامو اجرا کنه... ظاهرا چون جیلبریک نیست 20تومن پوله همین یه دونش میشه(الان دستگاه رو ورژن 6 هست) ممنون میشم کسی راهنمایی کنه...:sq_24:

Mool Tee
08-10-2012, 20:37
من یه راه بهتر دارم! شما یه 2 هفته صبر کن تا جلبریک iOS 6 بیاد بعد جلبریک کن و حالشو ببر!

choobin12
09-10-2012, 22:52
مرسی، مطمئنید به زودی میاد؟
میگن تیم طرف گفته تصمیم نداره فعلا اینو جیلبریک کنه که...

Mool Tee
11-10-2012, 17:21
راستش به زودیش رو که نمی دونم ولی احتمالا تا 2 3 هفته تا یک ماه دیگه میاد چون تیم های مختلف داره روی این قضیه کار میکنه!

siavash.0902
11-10-2012, 23:47
سلام قرار نیست ios6جیلبریک شه خسته شدیما

hormozan m
12-10-2012, 02:28
سلام قرار نیست ios6جیلبریک شه خسته شدیما

اگر بیاد اطلاع رسانی میشه ! در ضمن اگر شما اینقدر جیلبریک براتون مهم بود نباید restore میکردید !

siavash.0902
12-10-2012, 16:03
دوست عزیز من هنوز همون ios 5.1.1 دارم چه فرقی با 6 داره وقتی جلبریکش هنوز نیومده:9:

sahand_loietive
15-11-2012, 20:17
سلام
بچه ها من می خوام sync کنم app هارو می گه یک سری پاک میشن که مهم نیست
می خوام بدونم یک موقع برنامه هایی مثل cydia و... پاک نشن !؟

choobin12
03-12-2012, 18:45
میگن جیلبریک 6 اومده البته اون مدلش که اگه خاموش شه باید با پی سی آوردش بالا،
کسی خبر دقیق داره؟!

hormozan m
06-12-2012, 01:16
سلام
بچه ها من می خوام sync کنم app هارو می گه یک سری پاک میشن که مهم نیست
می خوام بدونم یک موقع برنامه هایی مثل cydia و... پاک نشن !؟

سلام . نه عزیز . توییک های cydia فقط از طریق خودش پاک میشن !

hormozan m
06-12-2012, 01:18
میگن جیلبریک 6 اومده البته اون مدلش که اگه خاموش شه باید با پی سی آوردش بالا،
کسی خبر دقیق داره؟!

تا جایی که من میدونم برای A6 A6X A5 A5X فعلا چیزی نیومده برای 3GSو A4 ها هم تترد اومده ! ( به قول شما خاموش شه و ... :D )

moas
06-12-2012, 14:15
من ipad 3 v 5.1.1 دارم جیلبریک شده نرم افزاراشو توی ifunbox با روش انتقال به کامپیوتر ریختم توی کامپیوتر حالا که میخوام برشگردونم میرم تو مسیر var/root/media/cydia/AutoInstall و فولدر برنامه رو درگ میکنم آیکن برنامه هم میادتوی ifunbox ولی توی آیپد نمیاد مشکل چیه؟

Masoud.73
16-01-2013, 14:45
سلام دوستان جیلبریک 6.0.1 نمیاد ؟

راستی هیچ راهی نداره بدون جیلبریک کردن بازی های کرک شده زد توش ؟ اگه کسی میدونه راهنماییم کنه :n16:

Mool Tee
16-01-2013, 16:52
نه هنوز نیومده یک راه بسیار ساده بدون جلبریک و ثبت یودید هست که توی سایت اپل اپس می تونید پیدا کنید توسط نرم افزار 25 pp هست!

Masoud.73
19-01-2013, 23:37
اون برنامه رو نصب کنم میتونم بازی های کرک شده هم با ایتیونز بریزم ؟

Masoud-Susa
29-01-2013, 12:13
خب. دیشب اپل ورژن 6.1 iOs رو منتشر کرد. میتونید دیوایستون رو به این ورژن آپدیت کنید .

همینطور اعلام شده که یکشنبه آینده (2 فوریه) هم جلبریک 6 و 6.0.1 . 6.1 عرضه میشه : )

البته اگر جیلبریک نیاز دارید حتما باید باید از طریق PC این ورژن رو ریستور کنید .

HO3IN-Life
07-02-2013, 13:20
دوستان این جیلبریک واسه چی خوبه ؟ یعنی اگه جیلریک کنی دستگات رو همه ی نرم افزار و بازی ها رو رایگان میتونی بریزی روش و اگه نکنی باید از اپل استور بخری ؟

portal
21-02-2013, 22:32
من این مشکل رو دارم

usb رو وصل می کنم و از my computer میبینم که دستگاه رو شناخته اما دکمه jailbreak روشن نمیشه

avator20002000
01-03-2013, 16:14
سلام من new ipad برام دارن از آلمان میارن سوال پیش اومده برام اگر اپدیتش کنم بعدها می تونم jailbreak اش کنم؟

JoWkErsSs
13-03-2013, 16:49
سلام من new ipad برام دارن از آلمان میارن سوال پیش اومده برام اگر اپدیتش کنم بعدها می تونم jailbreak اش کنم؟

بله، مشکلی تو جیلبریک نداره.

JoWkErsSs
13-03-2013, 17:04
تیم Evad3rs، نسخه جدید Evasi0n 1.5.3 را با ویرایش فرانسوی، آلمانی و چینی منتشر کردند.

دانلود Evasi0n 1.5.3 برای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Evasi0n 1.5.3 برای مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Evasi0n 1.5.3 برای لینوکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])