PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک جامع خودروهای فرسوده

hamed malekpour
30-07-2011, 14:27
بحث وگفتوگو در مورد خودروهای فرسوده؟

mohamad skystar
30-07-2011, 14:42
کدوم شرکت شرایط اعلام کرده.
همین الات تماس گرفتم با ایران خودرو گفتن شرایط همونه.خودرو اسقاطی رو تحویل میدین با توجه به مدلش پول دریافت میکنید

hamed malekpour
30-07-2011, 17:02
کدوم شرکت شرایط اعلام کرده.
همین الات تماس گرفتم با ایران خودرو گفتن شرایط همونه.خودرو اسقاطی رو تحویل میدین با توجه به مدلش پول دریافت میکنید
می شه بیشتر توضیح بدهید پسر خاله ام یه ماشین بی ام و قدیمی مدل 57داره که سه ماه است بیمه شخص ثالص کرده می گه 1ملیونو 500هزار تومان بخرمش می گن وام می ده من می تونم ماهیانه 170هزار تومان پرداخت کنم ومی خواهم سمند ثبت نام کنم؟

mohamad skystar
30-07-2011, 20:46
می شه بیشتر توضیح بدهید پسر خاله ام یه ماشین بی ام و قدیمی مدل 57داره که سه ماه است بیمه شخص ثالص کرده می گه 1ملیونو 500هزار تومان بخرمش می گن وام می ده من می تونم ماهیانه 170هزار تومان پرداخت کنم ومی خواهم سمند ثبت نام کنم؟

شرایطی که امروز شرکت به من گفتن همینی بود که تو پست قبلیم گفتم.
حالا اگر جواب مطمئن و قاطع بخواین باید با نمایندگی ها تماس بگیرین.
اینجا شاید هر کسی از هر شهری نظری بده که باعث گمراهی میشه.( البته در این مورد)

kases
06-08-2011, 20:48
یعنی چی بیشتر توضیح بدین؟

mohamad skystar
06-08-2011, 20:51
یعنی چی بیشتر توضیح بدین؟

سلام.
تو پست 2 و 4 توضیح دادم.
شرایط آنچنانی نیست بازم از نمایندگی سوال میکنم همین جا اعلام میکنم.

mohamad skystar
15-08-2011, 12:08
خبر جدید در مورد خودروهای فرسوده:

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر؛ آقای رجبی در نشست خبری با خبرنگاران گفت: مالکان خودروهای فرسوده شخصی مدل 1355 تا 1365 دارای پلاک ایران می توانند از روز شنبه 29 مرداد با همراه داشتن مدارک شناسایی فردی و مدارک خودرو به نمایندگیهای ایران خودرو مراجعه و بدون پرداخت وجه ثبت نام کنند.
وی افزود: تسهیلات شامل 10 هزار فقره تسهیلات ده میلیون تومانی و پنج هزار فقره تسهیلات هفت میلیون تومانی با سود 14 درصد و بازپرداخت پنج ساله است.
آقای رجبی گفت: بعد از ثبت نام متقاضیان، عملیات فراخوان آنان به مراکز اسقاط خودرو انجام می شود که بعد از اسقاط ، متقاضیان با مراجعه به بانک سپه و دریافت وام خودرو می توانند برای تحویل خودروی جایگزین مراجعه کنند.
وی افزود: اگر کسی در گذشته با کد ملی خود از تسهیلات مربوط به جایگزینی خودروهای فرسوده استفاده کرده باشد مجددا حق استفاده از این تسهیلات را ندارد.

منبع:IRIBNEWS