PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی بی باک در حال ساخت

parvizamd
29-07-2011, 23:32
سلام و خسته نباشید خنک تو تابستون

خوب بزارید شروع کنیم
اول بزارید یکم اسکول بازی دربیارم:31:
میدونی عاشقتم دنیا واست می گیرم اه اشتباه شد کیه کیه کیه؟کیه کیه کیه؟

نام بازی:بی باک
طراح و برنامه نویس:پرویز بازگشا (parvizamd-قاتل حرفه ای -مرد تغییر)
موتور:UNITY3D 3.2 PRO
گرافیک و طراحی مدلینگ:Cinema4d 11 ,Face Gen 2,3d me now
طراحی گرافیک دو بعدی تکسچرتینگ:BodyPaint,photoshop 8 CS
سبک بازی:سوم شخص
شبکه:قابلیت اجرا تحت شبکه تا 4 نفر

اسکرین شات:
مرحله تمرینی یک:یاد گرفتن کار با اسلحه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza Azimy_RW
29-07-2011, 23:51
ایول پرویز
یه دونه ای - دردونه ای :31:

ولی ما که تانک سوار میشدیم مرحله یاد گرفتن کار با اصلحه یکم افت داره واسمون :27:

شات اول بد نی یعنی اون میز و در و دیوار یا اصلا تکسچر نداره یا تکسچرش بده - دوربینم باید نزدک تر باشه به کارکتر ( یعنی به نظرم قشنگتر میشه ) واسه مرحله تمرینی هم بینه بشکه ها یه سری ادم کاغذی ( مثه کال اف دیوتی ) هم باشه خیلی بهتر میشه .
در کل خوبه موفق باشی

parvizamd
30-07-2011, 06:00
راستش تکسجر نمی دونم چرا روش خوب در نمی آد نمی آد احتمالا مرحله تمرینی اینی که گفتی میزارم.

iload
30-07-2011, 06:17
راستش تکسجر نمی دونم چرا روش خوب در نمی آد نمی آد احتمالا مرحله تمرینی اینی که گفتی میزارم.

یو وی مپ مدل ها مشکل داره تکسچر روش نمیاد .

ehsan_wwe
30-07-2011, 08:43
دمت گرم حال كردم
سه سوال 62m يعني چي ؟ فاصله تا حدف رو گرفتي :دي جون تو اون بيشتر از 6 متر نيست

parvizamd
30-07-2011, 14:16
سلام خنک و تگری در تابستان
مشکلات تکسجتر دیوار درست شد.
فاصله واقعی شد.

armardeh
30-07-2011, 16:31
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

RatAtouille
30-07-2011, 16:55
نمیدونم چرا من فرقی با تصویر اول نمیبینم :دی راستی خیلی خوبه اما تکسچرینگت اصلا خوب نیست تو مراحل تفنگی معمولا از دیوار های خراب یا کثیف استفاده میشه نه MDF :دی

موفق باشید ...

parvizamd
30-07-2011, 17:22
محمد جون حق دارید نمی دونم تا حالا تو پرشین گیگ آپلود کردی یا نه عکس دوم هم نام عکس اول بود تو پرشین گیگ آپ کردم جایگزین شد.

parvizamd
30-07-2011, 17:47
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

دوست عزیز منظورتو هیچکی نفمید....

رضا جون مرحله دوم مثل همون چیزی که گفتی هست میزنم .... بزودی اسکرین شات میاد.

parvizamd
30-07-2011, 19:03
خوب یه نما جدید از بازی :
مرحله دوم میدان تیر:

parvizamd
30-07-2011, 22:30
بازی رو شبکه تست کردم روی کامپیوتر من و لپ تاپ دامادمون

حرکت بازیکن پرش داشت کسی نمی دونه چطوری میشه رفعش کرد؟:11:

Reza Azimy_RW
30-07-2011, 22:51
پرویز خوبه ولی خیل لنگاش از هم باز شده :31:

parvizamd
30-07-2011, 23:03
قبول دارم .چیکار کنم این انیشمن رو یاد نگرفتم ...:41:
فعلا شبکه اومد روسرم ولی درسش می کنم
به قول یاس:
تا اینجا کار سرنوشت بوده یه داور بد ولی دلیل نمیشه برسم به آخر خیلی مونده ولی تخت گاز می رم جلو با مغر و فکر باز...(مرهم )

Reza Azimy_RW
30-07-2011, 23:48
ا اینجا کار سرنوشت بوده یه داور بد ولی دلیل نمیشه برسم به آخر
پرویز شعره داریوش که نیست اینجوری خرابش میکنی که :دی
برسم به اخر خط
جا انداختی این کلمه رو !

قبول دارم .چیکار کنم این انیشمن رو یاد نگرفتم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی چی این انیمیشنو یاد نگرفتی ؟ منظورت اینه خودت انیمیشنا رو درست میکنی ؟ اگه اینجوریه که خوبه !

Prince_ of _Persia
31-07-2011, 04:04
به به پرویز جان. می بینم که باز ترکوندی ایول. کیفیت گرافیکی بازیت هم نسبت به قبلی ها خیلی بهتر شده.
در مورد هوش مصنوعی چه فکری کردی عزیز؟
راستی سایه تو کار حتما استفاده کن که کیفیت کارت چند برابر می شه.

RatAtouille
31-07-2011, 10:06
به جای استفاده از چوب MDF :دی از این استفاده کن :

parvizamd
31-07-2011, 13:50
رضاجون انیمیت کارکتر با خود قسمت animation یونیتی ساخته شده

محمدجون دمت گرم خیلی خیلی به اینجور تکسچر نیاز دارم

مهدیار جان واسه هوش منصوعی باید بگم در واقعه من همون کدی که برای بازیکن نوشتم برای دشمن هم نوشتم
و همانطور که میدونی عکس عمل بازیکن به نسبت کلید فشرده شده عکس نشون میده و اون کلیدی ها چیزی بیش از مقدار نیستند و خوب من اومدم به جای اینکه باید input.GetAXIS استفاده کنم اومدم متغیر گذاشتم و مقدار آن متغیرها رو تو تابع نسبت به حالت مخالفت مقدار کردم.من سه نوع الگوریتم برای هوش منصوعی استفاده کردم:
حالت OLD:
دشمن به سمت بازیکن در مسافت معینی حرکت می کند و زمانی که به مسافت می نظر رسید روی زانو می شود به سمت دشمن تیراندازی می کند البته تفاوت این الگوریتم با بازی های قبلی ام اینکه صبر نمی کنه تا به اندازه کافی به بازیکن نزدیک بشه بعد تیراندازی کنه بلکه در حین حرکت هم تیراندازی می کنه(اینو مدوین سیستم انیشمن یونیتی هستم)
حالت NORMAL:
این حالت کم و بیش پویا تر از بقیه است یهو دیدید دشمن پرش کرد دشمن به سمت اطراف حرکت می کند و در حین
پر کردن اسلحه بروی زانو می نشینیه.
حالت cover:
در این حالت نزدیک ترین کاور پیدا می کنه در حین اینکه به سمت کاور می دوده به سمت پلیر تیراندازی می کنه و بعد از این که به کاور رسید مدام لحضاتی مکث می کند و بروی زانو می کشه و بعد تیراندازی می کنه

ببخشید دیگه زیاد فلسفی حرف زدم:31:

Prince_ of _Persia
31-07-2011, 19:56
محمدجون دمت گرم خیلی خیلی به اینجور تکسچر نیاز دارم
cgtextures.com
اینجا ثبت نام کن . رایگان هست . روزی 15 مگ تکسچر می تونی دانلود کن . چند تا از بازیهای معروف هم تکسچرهاشون از این سایت هست از قبیل بازی kill zone ، assasin creed و ...

دیار جان واسه هوش منصوعی باید بگم در واقعه من همون کدی که برای بازیکن نوشتم برای دشمن هم نوشتم
و همانطور که میدونی عکس عمل بازیکن به نسبت کلید فشرده شده عکس نشون میده و اون کلیدی ها چیزی بیش از مقدار نیستند و خوب من اومدم به جای اینکه باید input.GetAXIS استفاده کنم اومدم متغیر گذاشتم و مقدار آن متغیرها رو تو تابع نسبت به حالت مخالفت مقدار کردم.من سه نوع الگوریتم برای هوش منصوعی استفاده کردم:
حالت OLD:
دشمن به سمت بازیکن در مسافت معینی حرکت می کند و زمانی که به مسافت می نظر رسید روی زانو می شود به سمت دشمن تیراندازی می کند البته تفاوت این الگوریتم با بازی های قبلی ام اینکه صبر نمی کنه تا به اندازه کافی به بازیکن نزدیک بشه بعد تیراندازی کنه بلکه در حین حرکت هم تیراندازی می کنه(اینو مدوین سیستم انیشمن یونیتی هستم)
حالت NORMAL:
این حالت کم و بیش پویا تر از بقیه است یهو دیدید دشمن پرش کرد دشمن به سمت اطراف حرکت می کند و در حین
پر کردن اسلحه بروی زانو می نشینیه.
حالت cover:
در این حالت نزدیک ترین کاور پیدا می کنه در حین اینکه به سمت کاور می دوده به سمت پلیر تیراندازی می کنه و بعد از این که به کاور رسید مدام لحضاتی مکث می کند و بروی زانو می کشه و بعد تیراندازی می کنه
خیلی روش جالبی بود واقعا ابتکار خوبی داره. شدیدا منتظرم ساخته بشه . ادامه بده رفیق :10:

parvizamd
31-07-2011, 22:33
امیدوارم ساخت شد مثل قبلیا گند نزنه:31:

parvizamd
01-08-2011, 08:07
یک اسکرین شات جدید از مرحله سوم :پایین خیابان
در ضمینه ببنید

NINJA0098
01-08-2011, 11:58
میگم برای ساختمونا از تکستچر استفاده کنی بهتر نیست؟پنجره ها رو میگم.....بالکن رو هم یکم اکسترود کن درست میشه ....خیلی قشنگ تر میشه.

parvizamd
01-08-2011, 12:50
ساختمون ها از تکسچتر استفاده شده منظورت من از اکسترود استفاده نکردم و از boole (سوارخ کردن) استفاده کردم.

RatAtouille
01-08-2011, 13:16
اون ساختمونا چیه !!! یک بانک تکچر معرفی شد دیگه ! افت کلاس داره آخه ... : دی

ولی انصافا تکستچر دیوارارو حال کن :31:

parvizamd
01-08-2011, 13:52
اسکرین شات جدید از دشمان کاور گرفته . انیمت ها زیاد خوب نیستند.

parvizamd
02-08-2011, 13:03
هدف گیری خودکار به نزدیکترین دشمن اضافه شد.

آقا کسی بانک صدا سراغ نداره (مثل cgtexture که برای تکچستره )؟دمتش گرم هرکی سراغ داره.

M0hsen3D
02-08-2011, 14:23
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیدوارم به دردت بخوره.:46:

ehsan_wwe
02-08-2011, 15:45
بانك سدا كه تو نت ريخته

برو سرچ كن fee audio sample
يه چيزايي مثل اين

parvizamd
02-08-2011, 16:38
بانك سدا كه تو نت ريخته

برو سرچ كن fee audio sample
يه چيزايي مثل اين

سرچ کردم پیدا نشد که نشد

این سرعت اینترنت هم به گ.. کشیده شده اعصابم مگسی کرده برم زنگ بزم پشتبانی

این سرعت بازیم نمی دونم چرا وقتی بیشتر تا 3 دشمن تو محیط اینقدر کند میشه نمی دونم چیکارش کنم درست بشه؟

Hotsun
03-08-2011, 10:43
تبریک میگم داری یه کارایی میکنیا....

این سرعت بازیم نمی دونم چرا وقتی بیشتر تا 3 دشمن تو محیط اینقدر کند میشه نمی دونم چیکارش کنم درست بشه؟
خب سیستمت نمیکشه :31:
شاید پلیگن الکی دارن یکم تمیزکاری کن جاهایی که میبینی مثلا صاف هستن ولی پلیگن زیاد دارن رو ببر تو C4D ,فیس (Face)هاشون رو یکی کن بعد توی بازی میبینی پلی کمتر میزنه.

اینم پیام بهداشتی این هفته.

راستی یه چیزی توی پیغام خصوصی گفته بودم بهت اینجا هم میگم که آبروت بره مجبور شی روش کار کنی :31:
آبروت بره رو شوخی کردم ولی مورد این بود که خیلی بی سلیقه ای....
2 تا ساختمون زدی دیگه هییییییییییییییییچی/.
در کل من آدم رکی هستم,درسته برنامه نویسیت خیلی خوبه ولی دیزاین و این جور چیزا صفری.
روش کار کن دیگه.
کاری نداره که برو بازی های دیگه رو بردار ببین چجوری شهر درست کردن.
در ضمن یه سیستم بهتر هم بگیر که بازی خودت رو بکشه :31:
برای صدا هم برو 3 تا پست بالاتر من ببین چه سایت های خوبی زده...

parvizamd
03-08-2011, 12:49
تبریک میگم داری یه کارایی میکنیا....

خب سیستمت نمیکشه :31:
شاید پلیگن الکی دارن یکم تمیزکاری کن جاهایی که میبینی مثلا صاف هستن ولی پلیگن زیاد دارن رو ببر تو C4D ,فیس (Face)هاشون رو یکی کن بعد توی بازی میبینی پلی کمتر میزنه.

راستی یه چیزی توی پیغام خصوصی گفته بودم بهت اینجا هم میگم که آبروت بره مجبور شی روش کار کنی :31:
آبروت بره رو شوخی کردم ولی مورد این بود که خیلی بی سلیقه ای....
2 تا ساختمون زدی دیگه هییییییییییییییییچی/.
در کل من آدم رکی هستم,درسته برنامه نویسیت خیلی خوبه ولی دیزاین و این جور چیزا صفری.
روش کار کن دیگه.
کاری نداره که برو بازی های دیگه رو بردار ببین چجوری شهر درست کردن.
در ضمن یه سیستم بهتر هم بگیر که بازی خودت رو بکشه :31:
برای صدا هم برو 3 تا پست بالاتر من ببین چه سایت های خوبی زده...

ممنون پیام جان

برای نقل قول دوم:اگه این بازی سیستم من نکشته غیر بازی ساز میگین :
مردیکه فلون فلون تو که بلد بازی بسازی ... خوردی ساختی (خطاب به من بدبخت!!!)
سیستم اینقدر هم دیگه پایین نیست
CPU:AMD ALHTON 64 2X 4200 2.2GHZ
RAM:2GB KINGSTON 667

نقل سوم :
نترس بردارم آبروی من با این چیز ها نمی ره هرچند یه جای خیلی بی آبرو شدم....(بماند کجا ).از نظر دیزان شاید اما شاید لازم بگم به جز چهره ها همه مدل ها کارخودمه راستش وقتم کمه . پیام جان من تمام زورم می زنم اما چیکار کنم دیگه توان ما هیمینه:31:

مرحله اول تموم شد .

ehsan_wwe
03-08-2011, 17:35
بيا يه بانك كامل

parvizamd
03-08-2011, 17:40
ممنون احسان جون بچه رسوندن.

parvizamd
03-08-2011, 18:37
سلام دو اسکرین شات درحالت خاموشی aa و متوسط حالت گرافیک.به استنای bump mapping :

RatAtouille
03-08-2011, 20:22
چرا از درختای خود انجین استفاده نمیکنی ؟

parvizamd
03-08-2011, 20:49
چرا از درختای خود انجین استفاده نمیکنی ؟
سوال بسیار خوبیه !speed tree یکم سنگینه بازی من که کلا optimize شده :31:

NINJA0098
03-08-2011, 21:36
پرویز دادا فکر نمیکنم یونیتی اینقدرا قدرت رندرش پایین باشه .... یکم محیطو شلوغ کن ...یه فکری به حال آسمون بکن.... رنگ بندی محط یکم مردس سعی کن از رنگای زنده تر استفاده کنی....تو فتوشاپ به تکستچرات تیکه های علف و گیاه بده.....یکم متن و نوشته به تکستچرای دیوارا اضافه کن (نوشته ها خیابونی مثل اسپری) کلی محیط با حال میشه

parvizamd
03-08-2011, 21:49
راستش یکم بازیم کند شده اما بی خیال این دمو مرحله اول :
عیب کار ها بیگید:

NINJA0098
03-08-2011, 22:10
جون اون دشمنا سه برابر پلیر حتی بیشتره یکم کشتن اینا رو راحتتر کن ....این بازیه شبیه ساز نیست....سرعت حرکت ماوس یکم کمه در کل خوبه ....فقط تو بازیت از رنگای شاد تری استفاده کنی خیلی بهتره....
بازی f3ar با اون که تم ترسناک داره بازم رنگ بندی قرمز و زرد داره...از رنگای گرم تو طراحی مرحلت استفاده کن...
فقط اگه موقع تیر خوردن دشمنا به اندازه یک یا دو فریم ثابت بشن فوق العاده انیمیشنات واقعی تر میشن....

NINJA0098
03-08-2011, 22:23
راستی من مشکلی تو اجرا نداشتم اصلا کند نبود...

parvizamd
04-08-2011, 07:44
نینجا جان هدف گیری خودکار وجود داره با راست کلیک.

ehsan_wwe
04-08-2011, 08:45
قدرت رندر چيه پرويز شهر غولاس يا كوتوله ها اندازه ها اصلا رعايت نشده فدات شم
سندلي ها زيادي گندن سرسره هه كه ديگه ... ديوارا كوتاهن بامپ سنگ كف چاله هاي بينش بجا اينكه باريك باشه كلفاته

از لحاظ فيزيك چرا از انيميشن ها استفاده نميكني ؟ ميدوني چقدر كارت نرمو قشن ميشه

برنامه نويسيت مثل هميشه حرفه ايه ايول

ايده ات هم خوبه حال كردم

RatAtouille
04-08-2011, 10:08
اون وقت از قدرت رندر گیم استدیو بد بخت ایراد بگیر ! :13:بابا یک دوروز بیخیال کد نویسی شو بیا رو گرافیکش کار کن !:20:

AMIR REZAs
04-08-2011, 12:01
سلام

خیلی جالب بود....:10:
فقط یه سری باگ کوچیک داشت مثل اینکه بعضی مواقع تیر اثر نمیکرد یا کاراکتر انیمیشنش جالب پخش نمیشد ....

هوش مصنوعی بد نبود اگر حرکتشون بیشتر بود خیلی بهتر میشد ، پارتیکلم اصلا نداشت!

iload
04-08-2011, 13:31
سلام

آقا ببین به نظر من کارت تو برنامه نویسی حرف نداره ولی یه مقدارم وقت بزار روی طراحی محیط . یکمی تکسچرهای بهتر استفاده کن .
اینم ببین حتما به دردت میخوره .

parvizamd
04-08-2011, 14:16
جون اون دشمنا سه برابر پلیر حتی بیشتره یکم کشتن اینا رو راحتتر کن ....این بازیه شبیه ساز نیست....سرعت حرکت ماوس یکم کمه در کل خوبه ....فقط تو بازیت از رنگای شاد تری استفاده کنی خیلی بهتره....
بازی f3ar با اون که تم ترسناک داره بازم رنگ بندی قرمز و زرد داره...از رنگای گرم تو طراحی مرحلت استفاده کن...
فقط اگه موقع تیر خوردن دشمنا به اندازه یک یا دو فریم ثابت بشن فوق العاده انیمیشنات واقعی تر میشن....
سلام ممنون نینجا مثل اینکه اول کسی هستی نظر میدی:11:
جون بازیکن 100 و جون دشمنان 50 که البته به 35 تغییر یافت
این بازی شبیه ساز نیست منظورت نفهمیدم.
سرعت موس از 150 به 220 تغیر یافت
رنگ محیط اینجوری باهاش بیشتر حال میکنم اسپری ایده جالبیه احتمالا می زنم
این آخری یکم سخته ولی فکر زیادی بازی آسون بشه.

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

قدرت رندر چيه پرويز شهر غولاس يا كوتوله ها اندازه ها اصلا رعايت نشده فدات شم
سندلي ها زيادي گندن سرسره هه كه ديگه ... ديوارا كوتاهن بامپ سنگ كف چاله هاي بينش بجا اينكه باريك باشه كلفاته

از لحاظ فيزيك چرا از انيميشن ها استفاده نميكني ؟ ميدوني چقدر كارت نرمو قشن ميشه

برنامه نويسيت مثل هميشه حرفه ايه ايول

ايده ات هم خوبه حال كردم
سلام احسان جان حال ما نفهمیدم شهر کوجیکه یا آدماش:31:(فرار:46:)
صندلی کوچیک کردم دیوار های مرحله بالمپ شده سنگ زمین همین باملپ شد

من از RAGDOLL برای مردن بازیکن و دشمنان استفاده کردم. منظورت از فیزیک RAGDOLL دیگه :31:
برای جمله آخری اختیار دارید.

parvizamd
04-08-2011, 14:24
اون وقت از قدرت رندر گیم استدیو بد بخت ایراد بگیر ! :13:بابا یک دوروز بیخیال کد نویسی شو بیا رو گرافیکش کار کن !:20:
سلام محمد جون نمی دونم چرا ازم دلخوری شاید به خاطر اون تاپیک PHIYC TESTهست که هی گیر میدی به من که یونتی چیه تعریف اش می کنی . نمی دونم من هیچ وقت نمی گم گیم استدیو بده برعکس وقتی بحث خریدن نرم افزار بشه (به صورت قانونی) خریدن گیم استدیو مناسبته تا یونتی .اما دوست خوبم قبول داشته باشه گیم استدیو چندان OPTIZMITE نیست البته نکات زیادی باید رعایت بشه تو بازی ایت نرم و روان بشه اما بحث رندر به رندر کسی مثل من هیچ وقت نگاه نکن . خواستی مقایسه کنی بشنین SAMPLEهر دو مقایسه کن .میدونی یکی از دلایل طرفداری من از یونتی راحتی انجام کارهاست. البته فکر بدونم از یونتی دلخوری.

گرافیک هم قبول دارم ضعیفه اما سعی می کنم تمام تلاش مو بکنم تا بهتر بشه.

NINJA0098
04-08-2011, 14:27
این بازی شبیه ساز نیست منظورت نفهمیدممنظورم این بود که این بازی مثل flashpoint یه شبیه ساز جنگ نیست که بازیباز با دشمناش سلامتی یکسان داشته باشه....(که البت درستش کردی)

این آخری یکم سخته ولی فکر زیادی بازی آسون بشهتو تمام بازیای بزرگ مثل cod و god of war(البته میدونم ربطی به سبک بازیت نداره) و حتی گرشاسپ از این ویژگی استفاده شده...اگه بهش فکر کنی میبینی کار درستیه چون وقتی گلوله میخوره به پلیر یا بات باید یه عکس العملی باشه حالا بعضیه یه انیمیشن به اون نسبت میدن(مثل اشموغ تو گرشاسپ) و بعضیا به اندازه یک یا دو فریم ثابتش میکنن(فریم نه ثانیه اینطوری اصلا به چشم نمیاد).
سخت هست ولی اگه میتونی یه تست بکن مطمئنم خوشت میاد.
در کل کارت خیلی درسته

parvizamd
04-08-2011, 14:33
سلام

خیلی جالب بود....:10:
فقط یه سری باگ کوچیک داشت مثل اینکه بعضی مواقع تیر اثر نمیکرد یا کاراکتر انیمیشنش جالب پخش نمیشد ....

هوش مصنوعی بد نبود اگر حرکتشون بیشتر بود خیلی بهتر میشد ، پارتیکلم اصلا نداشت!
ممنون امیررضا
نمی دونم فیلم WANTED دیدی یا بازی WANTED :WEAPONS OF FATE دیدی یا نه؟
اینکه بعضی وقت ها تیر اثر نمی کرد در واقعه قضیه برخورد گلوله باهم هست شبیه فیلم یا بازی WANTED :31:
مشکل مردن دشمن راه حلی درستی هنوز براش پیدا نکردم

در مورد هوش منصوعی خیلی بهتر از بازی های قبلیم هست (فقط حیف که خیلی سنگینه) .برای مثال تو بازی های قبلی ایم ...
دشمن در حال دیدون به سمت شما بود خوب اینجا یک باگ بزرگ وجود داشت اونم این بود که شما کافیت هم تیراندازی می کردی هم به سمت عقب حرکت می کردی بازی میشد فوت آب اما تو این بازی این خبرها نیست
سعی کنید دشمن بکشید قبل از اینکه شما بکشه.
شعار اول جنگ:بکش یا کشته شو...
از پارکتیل هم در انفجار بکشه ها استفاده شده بود

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

سلام

آقا ببین به نظر من کارت تو برنامه نویسی حرف نداره ولی یه مقدارم وقت بزار روی طراحی محیط . یکمی تکسچرهای بهتر استفاده کن .
اینم ببین حتما به دردت میخوره .

ممنون علی رضا جان طراحی درد دلمه که خیلی بدسیلقه ام. برنامه نتواستم دان کنم قیلتر بود.

parvizamd
04-08-2011, 14:48
نینجا چیزی که گفتی رو پیدا کردم با شی به مدت 0.05 ثانیه متوقف میشه.

NINJA0098
04-08-2011, 14:54
نینجا چیزی که گفتی رو پیدا کردم با شی به مدت 0.05 ثانیه متوقف میشه
پیادش کن نتیجه رو بگو ببینیم چطوریا شده....منتظرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parvizamd
04-08-2011, 15:25
البته زیاد باحال درنیومد من تو تیر اومدم دشمن active شو false کردن بعد از تابع invoke تابع live که active پلیر فعال میشه 0.05 ثانیه بعد فعال میکنه.

افتادن دشمن ها درست شد.

NINJA0098
04-08-2011, 18:43
لبته زیاد باحال درنیومد من تو تیر اومدم دشمن active شو false کردن بعد از تابع invoke تابع live که active پلیر فعال میشه 0.05 ثانیه بعد فعال میکنه.

لغت سخت میگی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]درست نفهمیدم چی گفتی!
عکس العمل دشمنا بهتر نشد؟

parvizamd
04-08-2011, 19:48
یکم آسون تر شد اما عوض یونتی هشدار داد... البته درستی می گی برای مثال تو COD وقتی رفیقات تیر می خوردن به پهلوشون کج می کن ویک خم میشن.
راستی محیط مرحله بهتر شد.
:active
فعال بودن یا نبودن شی و کامپونت مورد استفاده و زیرمجموعه های ان
invoke :
اجرا یه تابع پس از مدتی خاص به صورت ثانیه.

Arrowtic
04-08-2011, 21:50
من تو نشونه گيري بازيت مشكل داشتم!!:31:
يه نشونم رو يارو بود ميزدم هيچ تيري بهش نميخورد هيچي.

parvizamd
04-08-2011, 22:13
عجیبه ! کجاش بود کمی این و ور می رفته جواب میده .
این مشکل تو دشمن های که کاور گرفتند احتمالا پیش می آید باید این دشمن ها رو دور زد و خلاص شو کرد.

RatAtouille
04-08-2011, 22:51
به زمینت بامپ دادی موج دار شده ، کلا نیازی نیست به زمین بازی بامپ بدی . الکی کار سنگین میشه .

parvizamd
11-08-2011, 13:25
مرحله دوم تموم شد.
اسکرین شات جدید تو ضمینه
مرحله سوم یه چیزی تو مایه بازی Starsky and Hutch هست.

parvizamd
11-08-2011, 19:44
دوستان تشکر بزنید روحیه بگیریم !:31: لاقل نظری یه چیزی .

NINJA0098
11-08-2011, 19:50
تکستچر زمینت خیلی خوب شده....فقط محیط تو شات وسطی خیلی خالیه ....از پارتیکل استفاده کن و اتیش بزار تو محیط پویا تر بشه...

parvizamd
11-08-2011, 19:52
نینجا جان نمی دونم چیکارش کنم کارایی بازی ام افتضاحه تو قسمت می خواد سکته کنه .

NINJA0098
11-08-2011, 19:55
نینجا جان نمی دونم چیکارش کنم کارایی بازی ام افتضاحه تو قسمت می خواد سکته کنه .

یعنی فریم ریت میاد پایین؟
فکر کنم سیستمت یه مشکلی داره ......یونیتی قدرت رندرش خیلی بشتر از ایناس....

parvizamd
11-08-2011, 20:21
آره فریم ریت پایینه
نه مشکل از یونتی نیست .من بهینه ازش استفاده نکردم.

Hotsun
11-08-2011, 22:34
خب منم دانلود کردم.
از دیزاین بگذریم چون کار اصلیت برنامه نویسیه ایرادای برنامه نویسی رو فقط میدم.
خیلی راحت افتاد توی زمین رفتیم یه طبقه پایین تر ادامه جنگ :31:
آخرش نمیدونم باید طور خاصی تموم میشد یا همینطوری باید هی میدویید توی در و هیچی نمیشد؟
البته تیر هم میشد زد :31:
این چرا کج بید؟به خدا من کاری نکردم تازه آدمش صافه ولی دیوار ها کج هستن :31:
میدونی چیه؟!؟اون اولش از کنار دیوار میرفتی تریگر نمیگرفت و رد میشدی اونوقت دیگه تا آخر کار هیچ کس نبود :31:
راستی نیمکت گذاشته بودی آخراش,میشد از روش پرید روی دیوار بعد پرید جاهای بی ربط,نتیجه میگیریم از نظر ارتفاع محدود کن که نتونه از یه ارتفاعی بیشتر بره پلیر(یعنی Y رو محدود کن)اینجوری دیگه لازم نیست سقف نامرئی بزنی که مدل محسوب بشه و بعدش هم کولیژن کنی که سنگین کنه کار رو :5:
در ضمن:
آتیش رو هم درست کن دورش اضافی میوفته فکر کنم سایزش زیاده باید کوچیک کنی اگر نه که این یکی به برنامه نویسی ربطی نداشت.

parvizamd
11-08-2011, 22:39
خوب ایرادی که هیچ دلیلی براش نمی بینیم ولی اتقاق می افته حتی راه حل درستی براش پیدا نکرده ام.
آخرش میره مرحله بعد
3 ایرادسومت رو نفهمیدم منظورت چیه
4. چهار ایراد در طراحی
5. زیردپیلم حرف بزن ماهم بفمهمیدیم
6. برای آتیش از معکب استفاده شده.
با تشکر از ایرادت ممنون پیام جان.

Hotsun
11-08-2011, 22:56
3 ایرادسومت رو نفهمیدم منظورت چیه
اگر دقت کنی زمین کج شده و دیوار سمت راست از چپ ارتفاعش کمتره,این اتفاق فقط یک دفعه افتاد و دفعه های دیگه کج نبود.

4. چهار ایراد در طراحی
خوبه ربطش دادم به برنامه نویسی گفتم از بالا نذار بیشتر بره.

5. زیردپیلم حرف بزن ماهم بفمهمیدیم
زیر دیپلم کدومه آتیش تفنگ رو ببین بالا و پایینش خط افتاده که ممکنه از بد تنظیم کردن سایز توی برنامه نویسی باشه.

parvizamd
12-08-2011, 08:00
خوب شاید بگید دارم از ایرادت فرار می کنم

1.ایراد اول فکر کنم رفع شد.
2.دومی رو رفع می کنم
3.جاهای محدود یکم مشکل ساز هست
4. این کلوژیون که وگفتی یعنی چه؟(به قول شیرفرهاد:31:)
5.چون از آتیش از معکب استفاده شد که باریک تر میشه.

parvizamd
12-08-2011, 08:47
دومی رفع شد.
مشکل آخری هم رفع شد

همیچنین مشکل اعصاب خورد کن هدف گیری خودکار یعنی پرش ناگهانی هم رفع شد که باعث شد که کارایی بازی بره بالا.

RatAtouille
12-08-2011, 12:57

به نور چراغ دقت کن چرا فقط روی دیوار افتاده ؟

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

بعد آسمونت کو ؟

parvizamd
12-08-2011, 13:01
آسمون نداشتم بزارم.

فرشته‌ی مهربون
12-08-2011, 15:07
من که بازی شما رو ندیدم ولی از عکسایی که دیدم میگم کمی بد شده البته ناراحت نشید ولی پیشنهاد من اینه که حتی اگه گیم‌پلی و انیمیشناش خیلی بد باشه میتونید با شلوغ کردن محیط بازی با مدل های گوناگون بالا بردن گوناگونی و تفاوت در تکسچر ها بالابردن جزییات و کیفیت مدل ها شلوغ کردن صحنه با GUI های گوناگون و بیشتر کار کردن روی GUI ها میتونید ظاهر بازیتون رو خیلی بهتر کنید فکر نمی‌کنم که این کار سختی باشه.
امیدوارم موفق باشید.

parvizamd
12-08-2011, 16:04
فرشته مهربون جان
کارایی بازی متاسفانه اومده پایین و من مجببور شدم کیفیت بافت بیارم پایین

جا داره از همه تشکر کنم مخصوصا از پیام -حسن - احسان - امیرضا - محمد

پیام جون مشکلات که گفتی همشون دیگه رفع شدن دوستان بزودی دموی مرحله دوم را میذارم

parvizamd
12-08-2011, 19:47
خوب دوستان عزیزم این فایل هم دستون می بوسه ایشال... جبران می کنم تست اش کنید و ایرادش بگید خیلی ممنون دوستان عزیزم:

2lombe
12-08-2011, 20:22
تنها 2 مشکل من دیدم:
1.نداشتن اسمان

2.تموم شدن زود جون

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
3.عالی:31:

ehsan_wwe
12-08-2011, 20:47
اين فايله پلير نداره

از اين ببعد وب پلير اپلود كن برامون

حجمش يك دهم ميشه فك كنم

parvizamd
12-08-2011, 20:58
اين فايله پلير نداره

از اين ببعد وب پلير اپلود كن برامون

احسان جون gardan.exe رو اجرا کن عزیز

ehsan_wwe
12-08-2011, 21:04
انتي ويروسش تركوندش :27: ديسيبلش كردم درست شد

2lombe
13-08-2011, 16:17
من رسیدم به اون خونه همه را کشتم ولی چرا تموم نشد:23:

parvizamd
13-08-2011, 17:45
خوب مرحله بعدی تو نبود به خاطر همین تو سکانس موند.

2lombe
14-08-2011, 13:59
راستی به جای عکس یاس می تونی یهک عکسی از پروژه دشمنان درست کنی به جای این عکس بزاری خیلی قشنگ میشه اگر تونستم تا فردا برات درست می کنم می زارم

parvizamd
14-08-2011, 14:03
چیکار کنیم دیگه یاس یم .تازه اسم جدید آهنگش گذشته بازی من :(تو امضام:31:)

2lombe
14-08-2011, 14:05
ازما گفتن بود ما چه کارایم این وسط بریم سر کارمون هزارتا بدبختی داریم

2lombe
17-08-2011, 15:51
دوستان تقشه حمله دشمنان بزرگوار:31:

parvizamd
17-08-2011, 15:57
قشنگ ولی چون اون عکس رو تابلو بود باید منظره یا شخص خاصی باشه.
اون عکس بهتره روی یکی از میزه ها باشه.

2lombe
17-08-2011, 16:03
یعنی چه میر ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parvizamd
17-08-2011, 16:12
به من God Of SPELLING :31:(خدای املا):27:

منظورم میز بود.

parvizamd
17-08-2011, 21:06
دوستان یک مشکل جدی حل شد
اونم اینکه دوربین دیگه تو دیوار نمی ره

قابل توجه کسای که با یونتی کار می کنند renderer.isVisible فقط اجسام که که درحاشیه دید دوربین نیستند false بر می گردند
برای اجسام جلو دروبین باید از rayCast استفاده کرد.

Hotsun
18-08-2011, 10:16
به به تبریک میگم.
اتفاقاً میخواستم با یه کلک بگم چطوری این کار رو بکنی که دیگه راه بهترش رو مثل اینکه پیدا کردی.
میخواستم بگم پشت دوربین که کره کوچولو بذار با کولیدر کروی اونوقت به دیوار میرسه خیلی نرم و بدون پرش گیر میکنه :31:
مثلاً اگر کیوب بذاری ممکنه به لبه های مکعب که میرسه یهو بپره ولی اگر کروی باشه اینجوری نمیشه.
ولی اینجور که معلومه از طریق برنامه نویسی حلش کردی و دیگه نمیره توی دیوار.

parvizamd
18-08-2011, 13:35
اتفافا اول همین کار کردم متافسانه اول tiriger نبود مدام کنار دیوار بازیکن گیر می کرد triger بود درست کار نمی کرد ولی با raycast درست شد. البته اگه ous..... culling انجام دادم بود خیلی راحتر انجام می شد اما اینکار واقعا زمان بر بود.

parvizamd
24-08-2011, 20:54
خوب .....

ما انقلاب در صعنت بازی سازی ایجاد کردیم ما مفتخریم....

بشین سر جات حال نداری

شوخی کردم
بلاخره به یکی از آزرو هام رسیدم

بله تونستم از لباس دنباله استفاده کنم

عکس اول:

البته زیاد حرفه ای نیست میدونم اما یه روز خوب میاد.:31:

siamkogames
25-08-2011, 13:59
خسته نباشی ادامه بده...

parvizamd
29-08-2011, 18:44
خوب دوستانی که از حجم بازی گله کردند.

خوب چهار مرحله +(دوتا مرحله قبلی + 2 مرحله تمرینی )

همچنین قابلیت ذخیره و بازیابی حین مرحله هم اضافه شد.

ایراد بازی رو لطفا بگید...:11:
واقعا خوشحال میشم:10:

saeiddddd2010
04-09-2011, 16:54
تکسچر دیوار اصلا مناسب نیست

parvizamd
04-09-2011, 17:43
ممنونم میشه مرحله چند رو میگید؟

Hotsun
06-09-2011, 09:28
بعضی جاها تکسچر توی مرحله های اصلی(3 و 4)پر پر میزد.
فکر میکنم دلیلش رفتن 2 دیوار در یکدیگر باشه,بهتره که فاصله دو دیوار کنار هم یا خیلی کم باشه(مثلاً 0.001)یا اینکه دیوارها رو یکی کن که پلیگن ها هم کمتر بشه.

parvizamd
06-09-2011, 12:57
پیام جون متاسفانه سیستم بلوک گذاری تو گیم استدیو هست ولی تو یونتی نیست....(الان محمد پدرمون درمیاره:31:).

parvizamd
08-09-2011, 13:44
خوب دوستان مرحله سه آماده س.
تو زمنیه ببنید.

Prince_ of _Persia
08-09-2011, 17:59
به نظر می یاد حسابی روش کار کردی پرویز جان . به محض اینکه adsl دوباره وصل شد دانلود می کنم نظرم رو می گم
آفرین ادامه بده.

parvizamd
08-09-2011, 18:34
ممنون پرنس جان.

2lombe
14-09-2011, 17:26
دارم دانلود می کنم ایردات را هم می گم اگر نارحت نشی!!!

parvizamd
14-09-2011, 17:36
برعکس هم خوشحال میشم.

2lombe
14-09-2011, 17:39
ایرادات:

1.موقعی که داخل راه رو هستیم از دور تکسچر دیوار سیاه میشه.

2.چرا موقعی که 100 تا تیر خوردیم جون دوباره پر میشه

3.هچی برو خوش باش

parvizamd
14-09-2011, 17:44
بازی هم فاز های پایانی شو می زنه مرحله آخر بازی هم تموم شده فقط یه ریزه کار های کوچیک مونده.

parvizamd
14-09-2011, 17:49
ممنون از ایراد

راستش اولی منظورتو نگرفتم.
2.دومی ایراد نیست بلکه یه مزیته هست که معمولا بازی ها جدید دارن تا بازیکن مجبور بشه یه جا پناه بگیره.

Hotsun
14-09-2011, 18:16
اولی یعنی اینکه دید دوربین کمه و دور که میشه میخواد اسکای باکس رو نشون بده ولی اسکای باکس نداره سیاه میشه.
دیدش رو بذار روی 2000 فکر کنم دیگه هیچ مشکلی پیش نیاد.

parvizamd
14-09-2011, 19:24
دوربیشو کم نکردم.

parvizamd
30-09-2011, 07:12
ساخت بازی تموم شد:
اسکرین شات ها:

2lombe
30-09-2011, 09:41
خیلی باحال شده اگر نظر من را بخواهی فعلا من چیزی نمبینم تو باید اول خودت یکبار بازی کنی وتمامش کن بعد هرقسمتی دیدی بده شده یادداشت کن و بعد اون قسمت را درست و اگر خواستی می تونی در مسابقه صفر و یک شرکت کنی

AMIR REZAs
30-09-2011, 10:15
ساخت بازی تموم شد:
اسکرین شات ها:
فکر کنم تنها مشکلش تکسچر باشه ، به نظرم یکی دو هفته واسه متریال و تکسچر وقت بذاری شاهکار میشه:11:

parvizamd
30-09-2011, 10:22
ممنون.به نظرت تکچستر چی بذارم.؟

parvizamd
30-09-2011, 10:49
این بازی رو قرار بدهم به آقای جهانگردی بزار تو مجموعه.

Reza Azimy_RW
30-09-2011, 11:32
تبریک پرویز
منم با امیر رضا موافقم چند روزی روی متریال و تکسچر کار کنی فوق العاده میشه
یه جورایی هم احساس میکنم اصلا بازی نور پردازی نداره ! یعنی یه جورایی همه چیز Emisive روشنه . این خودش کلی از کیفیت کم میکنه .
سایه هم نداره که اگه بزاری عالی میشه .

parvizamd
30-09-2011, 11:40
مرحله آخرش نداره راستش خیلی کارایی بازی ام اومد پایین مجببور شدم مرحله آخرو بی خیال سایه شم.

تکچستر نمی دونم میشه یه راهنمایی بکنید.

2lombe
30-09-2011, 11:40
راستی اگر یک کار دیگه بکنی خیلی خوب میشه:

سر کارکتر خیلی عرضش کم یک حالت گرد ماند بساز خیلی خوب میشه

parvizamd
30-09-2011, 11:44
راستش کله خودمه.....:31: راستش میدونی طراحی زیاد خوب نیست اینم که می بینی آمادس با 3d me now ساختم.

Reza Azimy_RW
30-09-2011, 12:07
مثلا پروز واسه تکسچر سنگ تو گوگل ایمیج بسرچ :
Rock Texture
کلی تکچر میاد با حوصله یه قشنگشو انتخاب کنو دیگه شیدرو ....

Hotsun
30-09-2011, 12:11
اگه خواستی محیط هات رو بده به من تا هم تکسچرشون رو درست کنم و هم شیدر توپ بزنم و هم Occlusion Culling روش بذارم :5:
اگرم نمیخوای که هیچی دیگه.

parvizamd
30-09-2011, 12:30
آقای عرب زداه زحمتون نمی دم.

AMIR REZAs
30-09-2011, 13:23
تو سایت هایی که مخصوص تکسچر هست هم بگردی زیاده/ پکیج های یونیتی که توش متریال داره هم کمک میکنه :10:

Hotsun
30-09-2011, 16:15
آقای عرب زداه زحمتون نمی دم.
خواهش میکنم.
به هر حال اگه کمکی از دستم بر میاد تعارف نکنین.
در ضمن من رو پیام صدا کن. :10:

parvizamd
07-10-2011, 11:25
دوستان قسمت شبکه بازی کلا از اول برنامه ریزی کردم و تا تنواستم بهینش کردم و بزودی کارایی رو گزارش می دم.

با تشکر

parvizamd
07-10-2011, 14:59
دوستان کارایی شبکه می تونم بگم بسیار نرم و روان شد .

البته می دونم اکثر می گین آخه کی می آد بازی بنچال تو رو شبکه بازی کنه.....خوب حرف شما درست اما بلاخره یاد گرفتنش بهتره از یاد نگرفتنش .....:31:

lord arthas
07-10-2011, 15:29
کانتر هم اول اشانتوین بود...

parvizamd
16-10-2011, 16:18
اینم تست شبکه تو کامپیوترم :بلاخره راهشو پیدا کردم application.runInBackground

Hotsun
17-10-2011, 12:31
ایول....
راستی بابت اینکه بالاخره مجموعه 2 رو خریدی تبریک میگم :31::31::31:

parvizamd
17-10-2011, 13:44
آقای عرب زاده فقط یه هفته اس مجموعه رو یکی تو بوشهر خریده .ما هم ازش خریدم.