PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار فلش گوشی KU990i با پسوند BIN

tigerms
29-07-2011, 20:20
با سلام خدمت دوستان عزیز:

دوستان من یه گوشی مدل Ku990i تهیه کردم..که چند روز پیش با فریمور آپدیتش کردم..منتهی بعد از آپدیت دیدم دوربین گوشی رو نمیشه تنظیمش کرد..یعنی به حالت پیش فرض خودش است..وهر کاری میکنم نمیشه به صورت دستی تنظیمش کرد..

به همین منظور گشتم وفریمور اصلی گوشیمو از سایت های خارجی پیدا کردم..که پسوندش BIN میباشد میخواستم ببینم با چه نرم افزاری میشه این فریمور رو فلش کرد؟؟؟ اگه ممکنه لینک نرم افزار رو به همراه آموزش آن معرفی کنید..

دوم اینکه هر کجا رو گشتم فریمور فارسی ویا انگلیسی برای این مدل پیدا نکردم..با نمایندگیش تماس گرفتم..ابتدا میپرسیدن گارانتی داره تا براتون درستش کنیم اگر نداره که هیچ نمیشه کاریش کرد..باید باهمون سوخت وساخت..ولی وقتی با قسمت فنی صحبت کردم..یه راهنمایی کرد وگفت به سایت خود ال جی برو اونجا گفته چی کار کنی تا فونت عربی رو بخونه..من رفتم ولی چیزی سر در نیاوردم..اگر شما میتونید یه نگاه بندازید..

سوم: این گوشی پسوند DIVIX رو میخونه..ولی من ریختم نخوند آیا سایز مشخصی رو میخونه یا چی؟؟

چهارم: این گوشی جاوا قبول میکنه!! ولی مثل اینکه جاواهایی با حجم بالا روقبول نمیکنه؟؟ آیا راهی برای این منظور وجود دارد؟؟اصلا نرم افزار های این گوشی رو از کجا میشه تهیه کرد؟؟

وبالاخره سئوال پنجم: آیا تو انتخاب فریمورهای این گوشی مثل گوشی ها سونی ویا نوکیا مثلا

V10d
با
V10c

فرقی داره؟؟ یا اینکه نه مثلا آخرین فریمورش 10C میباشد.

منتظر پاسخ شما عزیزان هستم

.

tigerms
30-07-2011, 16:54
از دوستان عزیز کسی نیست کمک کنه؟؟

.

hivabahari
26-08-2012, 11:34
سلام دوست گرامی : گوشی من هم lg ku990i می باشد و زبان فارسی یا عربی ندارد --میشه لطف كني به من بگی چه جوری میشه زبان فارسی رو ان نصب کرد و اگر برنامه ای داری برام بفرست به ادرس ایمل من ؛ hiva bahari2012@gmail.com--من خارج از ایران میباشم به خاطر اين مزاحمت ميشم -- ببخشيد ديگه:11: