PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 300 تومان

mehrshadmmm
29-07-2011, 15:47
سلام
می خوام یه گوشی تا 300 تومان پیدا کنم که
وایفای داشته باشه - دوربینش بد نباشه - پی دی اف بخونه - تاچ بودن و نبودنش فرقی نمی کنه .
ممنون

P I R A N H A
29-07-2011, 17:09
ویواز
c6_01
ویو

Scud_MD2
29-07-2011, 19:24
به نظر منم ویو بهتره

HEGMATANEH
30-07-2011, 10:46
وی 1 یا 2
موفق باشید

mt20
30-07-2011, 15:14
با سلام

میخواهم اگر ممکن باشه با حدود 300000 تومن گوشی ای تهیه کنم که:1- بتواند هرنوع PDF (با شکل و نمودار و...) رو نشون بده.2-بتواند در تالار گفتمان .پیام فارسی بنویسد یا بشود مثل نرم افزار word داخل خود گوشی فارسی(نه عربی) تایپ کرد بعد به اینترنت وصل شد و پیامو توی تالار paste کرد.]یه جورایی office داشته باشه[.3-بلوتوث وقابلیت نصب مموری کارت وGPRS سریع و صفحه ای تا حد امکان بزرگ وگارانتی داشته باشه.(توقعات رو حال کردید!!!)

البته لمسی بودن یا نبودن اهمیتی نداره ولی وقتی بفهمی که به علت نداشتن سیستم عامل گوشیت خیلی از نرم افزارهای کاربردی که روز به روز میاد رو پشتیبانی نمیکنه بهتره که قید bada وbrew mobile وjava رو بزنی و به android وwindows وsymbian فکر کنی البته این نظر منه و به امید خدا با راهنمایی های شما درست و غلط بودنشو متوجه میشم.

یه چیزایی مثل wildfire وC6 وgalaxy fit وvivaz وxperia X2 و....تو ذهنم هست ولی میدونم که علم شما خیلی بهتر از مشخصات گوشی میتونه راهنماییم کنه.پس اول چند تا سوال:

1- میشه هیچ کدوم از این سیستم عامل ها رو قفل کرد؟(pin کد گوشی منظورم نیست) یعنی مثل علامت قفل سیمبین در N73 که اگر کسی سراغ گوشی بره ازهمون اول رمز بخواهد و بشود مثلا یک فایل یا دفترچه تلفن را رمزدار کرد؟

2- اینکه در بعضی گوشی ها کلمه pdf در قابلیت ها ذکر نشده یعنی حتی با نصب نرم افزار کمکی برای سیستم عامل هم نمیتواند pdf رو نشون بده؟ یا همین مورد برای Microsoft office ؟ (البته در بعضی جاها از نرم افزارهای کمکی جایگزین office برای android نام میبرن که open source هستن آیا اینها جایگزینان خوبی هستن؟)

3- امکان نصب برنامه هایی که برای نسخه های جدیدتر android میاد روی قدیمی ترها هست؟ در مورد symbian Anna و windows که فکر نکنم.البته شنیده ها حاکی از اینه که برنامه کامل و مفید یا کرک مخصوص برنامه های windows اونقدرکم تولید میشه که بهتره بیخیالش بشی!!!.

4- اصلی ترین کار من با این گوشی امور اینترنتی خواهد بود(البته موقع مقایسه خرید اگر کار به تساوی کشید چیزایی مثل پیکسل در پیکسل سنسور ccd دوربین و... تعیین کننده نهایی میشوند) پس نیاز دارم بدونم میون اینهمه اصطلاحات که در قابلیت های gprs ذکر میشه کدومیک میزان سرعت بالای انتقال دیتا رو مشخص میکنه؟

فکر کنم زیاد سوال مطرح کردم .امیدوارم به بزرگواریتون عفو کنید و منو از راهنماییهاتون بی نصیب نگزارید .

با تشکر

HEGMATANEH
31-07-2011, 00:01
دوست عزیز شما با این بودجه و انتظارت میتونید به گوشی هایی مثل گالاکسی ایس،سی 6،ویواز پرو،ان 97، گلاکسی جیو،ایکس 8 و در آخر ویو 1 و 2 که من اگه بودم ویو 1 رو میخریدم چون وب گردیش عالیه و کار با صفحه این گوشی لذت بخش هست.
یه نکته میمونه اونم اینه که اون کسی که شما رو در مورد ویندوز راهنمایی کرده احتمالا تا حالا باهاش کار نکرده.ویندوز درسته نرم افزارهایی مثل آندروید گرافیکی نداره ولی نرم افزارهایی داره که هنوز آندورید نداره مثل نرم افزارهایی برای خوندن انواع (تمام) پسوندهای صوتی و تصویری که آندروید که هیچ هنوز هیچ سیستم عاملی نمیتونه اجرا کنه.من خودم الان یه امنیا لایت دارم و فیلم های با پسوند .dat رو میریزم روش وبدون هیچ لگی اجرا میکنه.ویندوز موبایل امکان نداره هنگ کنه مگه نرم افزارش مشکل داشته باشه که اونم 1 در 1000 هست.بیشترین نرم افزارو ویندوز موبایل داره.بهترین لذت وبگردی رو با ویندوز موبایل میتونید تجربه کنید.یه نرم افزار داره که همون امکاناتی رو داره که مای کامپیوتر ویندوز پی سی داره.تو ویندوزیها یه نخاله داره اونم ایکس 2 هست که مشکلات عدیده ای رو از نظر نرم افزاری داره ولی وشی هایی مثل اچ دی 2 و ایکس وان و امنیا لایت و 2 خیلی خوبن مخصوصا اچ دی 2 .
به نظر من شما با توجه به نیازهات یه گوشی بگیر .گوشی های اندوردی از 400 به بالا خیلی خوبن ولی زیر 400 یه سری مشکلاتی دارند که ممکنه بعدا مشکل ساز بشه.ولی سیستم عامل بادا مثل ویو 1 و 2 با اومدن ورژن 2 بادا خیلی کامل میشن
حالا بازم دوستان میتونند بهتر از من راهنماییت کنند.
موفق باشید

mehrshadmmm
31-07-2011, 18:11
وی 1 یا 2
موفق باشید

سلام
میشه لطفا عکسی از اینا بذارین و تفاوتشون رو بگین

به نظر منم ویو بهتره

اگه ممکنه بگین کدوم نوعش

ممنون

P I R A N H A
31-07-2011, 20:45
ویو1 صفحشه3.3اینچه کیفیت خیلی بالایی داره سوپر امولده
ویو2 صفحه3.7 داره ولی کیفیتش از ویو پایین تره(کیفیت صفحه ش خیلی خوبه)

Scud_MD2
31-07-2011, 21:49
سلام
میشه لطفا عکسی از اینا بذارین و تفاوتشون رو بگین

اگه ممکنه بگین کدوم نوعش

ممنون

منظورم Samsung S8500 Wave

اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mig33
01-08-2011, 08:40
سری ویو 1 و ویو 2 که دوستان معرفی کردن بهترین گزینه برای شما هست ولی با توجه به اینکه رو پی دی اف حساس هستید ویو 2 یا S8530 رو بگیرید که صفحه اون کمی بزرگتره .....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrshadmmm
01-08-2011, 12:50
سیستم عامل ھای اینا چی ھستن . کدوما برنامه روشون بھتر می شینه. کار با اینترنت برام مھم تره .
در مورد زیلو و ویواز ھم لطفا بگین چطورن و چه مشکلایی دارن .
اشکالات ویو رو ھم بگین.
ممنون

mehrshadmmm
01-08-2011, 13:40
سلام
من بیشتر می خوام که سیستم عامل گوشیم اندروید باشه . با این مشخصات کدوم گوشی بهتره؟
ممنون

mehrshadmmm
05-08-2011, 14:29
کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrshadmmm
04-09-2011, 19:34
سلام
بودجم یه مقدار تغییر کرده.تا حدود 350 می تونم بپردازم.
می خوام حتما سیستم عاملش اندروید باشه . از galaxy ace خوشم اومده ولی مشکلاتی داره که کم کم داره از چشمم می افته (مثل کیفیت فیلم برداری،عدم کشش برنامه های حجیم)
حالا نمیدونم این گوشی واقعا مشکل داره و باید دنبال گوشی دیگه بگردم یا کارش درسته؟

اگه ممکنه راهنمایی کنین. ممنون

yee_pesare
04-09-2011, 20:56
دوست عزیز با٣٥۰ تومن دو گزینه اندروید داری
سامسونگ ace که بستگی به استفاده شما داره, اگه بخای بازیهای خفنو برات اجرا کنه نه مناسب نیست,ولی اکثر برنامه هارو اجرا میکنه,
سونی اریکسون xperia mini. که پردازندش ١کیگ...هست. و از اون قویتره ولی صفحش کوچیکتره
قیمت جفتشونم حولو حوشه ٣٤۰ تومنه

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

اگه سایز صفحه مهم نیست htc chacha. هم هست , پردازندش مثل ایسه ولی صفحش کوچیکه ولی کیبورد داره

Highbury
11-09-2011, 21:17
یدونه c6-01 بگیر خیال خودتو راحت کن
آندروئید حداقل باید سی پی یو 1 گیگ داشته باشه تا بتونی خوب ازش استفاده کنی اما سی 6-01 سیمبین انا داره و هیچوقت لینگت نمیذاره. جاافتاده تر و قیمت مناسبی هم داره .

hasanmotori
11-09-2011, 21:46
ویو 2 رو هم یه نگاهی بنداز ... بادا به اندروید نمیرسه ولی از سیمبین بهتره

Highbury
11-09-2011, 22:14

تا قبل از نیامدن آنا از لحاظ ظاهری و ... بهتر بود.اما خداییش چه برتری بادا نسبت به سیمبین داره.
جان من نگید که هنوز اولشه و بعدا بهتر میشه و برنامه های بیشتر میاد. من میخوام گوشی رو بگیرم و استفاده کنم نه اینکه چند ماه منتظر بمانم.
سیمبین از لحاظ برنامه خیلی غنی هست. من خودم آندروئید دارم و برنامه های زیادی روش نصبه.
اما همین برنامه ها رو سیمبین داره.

anathema-m
11-09-2011, 22:52
nexus one و defy هم هستند تو این رنج.
هر دو از گوشی هایی که پیشنهاد شده به نظر من بهتر هستند.
شاید یه کم از بودجت بیشتر باشن (خیلی کم) ولی ارزش دارند.

Punisher_2008
12-09-2011, 06:52
سلام..
من ویو 2 داشتم دوست عزیز...
بادا خیلی راه مونده که به سیمبین برسه..
واقعا نرم افزار های کاربردی بادا کمه... باید بیشتر به جاواش تکیه کنید...
مثلا هیچ مرورگری برای خود پلتفرم بادا نیست... باید از جاوا استفاده کنید.. فقط یادمه اون اواخر که
ویو 2 رو میخواستم بفروشم تازه uc ورژن 7.4 براش امد...
در ضمن هیچ پلیری برای این گوشی نیست.. فقط یک پلیر وجود داره که فقط فرمت های خود گوشی رو می خونه و من که هیچ فرقی با پلیر خود گوشی ندیدم...
ویا هیچ برنامه چتی در مارکتش نبود.. یادمه ویو 723 هم که داشتم همینطور بود. 2تا برنامه چت به طور پیشفرض نصب بود یکی plaringo بود یکی yahoo. شما الان برنامه IMO. NIMBUZZ سیمبین رو با ورژن اندروید مقایسه کنید میبینید دقیقا مثل هم هستند..
در ضمن محدودیت نصب نرم افزاری که داره واقعا برام ازار دهنده بود.. اینکه نرم افزار رو فقط از samsung app و کایز میتونم دریافت کنم.. سرعت اینترنت بالایی رو میطلبید...
در صورتی که در سیمبین شما به راحتی از هر سایتی میتونید نرم افزار رو دانلود کنید و به گوشی انتقال بدین.
کلا در این گوشی بیشتر جاوا کاره مارو راه انداخت تا بادا!
از لحاظ محیط نرم افزار و... واقعا محیط نرم افزار های سیمبین خیلی شبیه به اندروید هست...
ولی بازی های گرافیکی خفن داشت... ولی بازم مشکل کمبود رم داشت.. درسته اینجوری رم این گوشی زیاده ولی اگه با یک برنامه از مارکت چک کنید میبینید وقتی گوشی رو روشن میکنید فقط 70mb فضای ازاد داره و با گذاشتن چند ویجیت مقدارشم کمتر میشه. وقتی مخواستم بازی های سنگین اجرا کنم باید ویجیتهارو میبستم...
ولی مثلا x8 با اینکه رم 168 mb هست اگه با یک تسک منیجر خالیش کنید حدود 90 mb خالی براتون میده...
یا گوشی الانم c6-01 وقتی روشن میکنید حدود 130 تا 145 mb فضای ازاد داره . تا حالا تست کردم 4 تا بازی HD رو به طور همزمان باز کردم هنوز 78 MB فضای ازاد داشت... یعنی تا 6 تا رو به راحتی باز میکرد نکته جالبش این بود که اصلا افت سرعت نداشت ولی در ویو یک بازی سنگین اجرا کنید کمی کند میشه..
البته این مشکلات به خاطر ورژن BADA هست . این سیستم عامل هنوز در اول راه هست و حتما در اینده جایگاه خوبی رو پیدا میکنه..
. من تصاویر بادا 2 رو دیدم نسخه بتا شو روی ویو 2 دوستم ریختم خیلی تغیر کرده بود...
ولی باید قبول کنید بادا هنوز خیلی راه داره که به سیمبین برسه .. درسته تعداد نرم افزار های سیمبین به زیادی اندروید نیست.. ولی تعداد نرم افزار هاش خیلی بیشتر از بادا هست..
حداقل 4 5 تا پلیر خوب پیدا میشه....

soheil_ntv
17-09-2011, 12:38
vivaz بگیر

P I R A N H A
17-09-2011, 14:25
vivaz بگیر
میشه دلیلت رو بگی؟

Highbury
18-09-2011, 23:59
من ویواز استفاده کردم و میگم نگیر
گوشیهایی که بیشتر از یک سال در بازاره را نگیرید
ویواز گوشی خوبیه و بسیار کاربردی اما نداشتن صفحه ی تاچ خازنی خیلی بده.الان همه خازنی شدن و استاندارد ویواز مال پارساله

mehrshadmmm
29-09-2011, 00:03
سلام
ممنون از همگی
فردا میخوام برم ace بگیرم. هم android هست و هم از قیافش بیشتر خوشم اومده.
تو بازار با گارانتیش پیدا میشه ؟ من از هرجا پرسیدم یا نداشتن یا گارانتیشو نداشتن .
ممنون

mehrshadmmm
29-09-2011, 00:09
سلام
ممنون از همگی
فردا میخوام برم ace بگیرم. هم android هست و هم از قیافش بیشتر خوشم اومده.
تو بازار با گارانتیش پیدا میشه ؟ من از هرجا پرسیدم یا نداشتن یا گارانتیشو نداشتن .
ممنون