PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم ادرس دهی تصاویر

Nafas_vafaii
28-07-2011, 14:18
سلام دوستان خوب
ادم دلش نمیاد میاد اینجا فعالیت نکنه و کمک نخواد
دوستان من مشکلم اینه که وقتی یه کدی مینویسم که یه تصویر رو در صفحه وب درج کنه و وقتی که اون صفحه رو با مرورگر اجرا میکنم عکس نشون داده نمیشه اما اگه ادرس عکسو یه عکس از اینترنت بدم یعنی یه عکس اپلود شده نشونش میده
در کل مشکلم اینه ک نمیتونم یه ادرس یه فایل درون هارد خودم رو به صفحه وب بدم و برای لود شدن اون فایل حتما باید اپلودش کنم.
اللخصوص در Css نویسی.

اینم چندتا از کدهایی که نوشتم.

مثلا:

<style type="text/css">
body
{
background-image:url('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]');
background-repeat=repeat;
height:800px;
}
اگه نگا کنید من ادرس بکگروند رو یه لینک دادم از اینترنت.که اجرا میشه.
اما اگه ادرس عکس بکگروند رو بدم مثلا:
image/apple.gif
یعنی در کل یه ادرس از درون هاردم بدم اون اجرا نمیشه
.
یه مشکل دیگه اینه که وقتی کتابخانه jquery رو دانلود میکنم و وقتی اونو به صفحه وبم لینک میدم بازم همین مشکل پیش میاد و اونو نمیخونه.

کمک کنید

m.m.m5651
28-07-2011, 15:08
تگ رو یادتون بوده ببندین؟ تگ استایل رو میگم
در خط background-repeat=repeat هم اشکال داره کدتون.
باید به جای = از : استفاده کنین.

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

ببخشید منظورتون رو اول نفهمیدم.
کلا کامپیوتر شما سرور نیست که بتونین فایل ها رو روش بریزین و نشون همه ی کاربران وب بدید. فقط کامپیوتر خود شما می تونه به این ها دسترسی داشته باشه.
میتونین مثلا windows server بریزید و کامپیوتر رو تبدیل به سرور کنین ولی ترجیح میدم این کار رو نکنین.
اگر هم فایل سی اس اس در خود کامپیوتر شما وجود داره مثلا روی دسکتاپ خوب باید آدرس کامل عکس رو بدید. مثلا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M.S.P 5
01-08-2011, 09:04
من پیشنهاد میکنم از firebug استفاده کنین من با اون کار میکنم و هیچ مشکلی ندارم. در صورتی که ادرس عکس درست باشد باید عکس مورد نظر در سمت راست پایین صفحه ظاهر firebug یکی از پلاگین های فایر فاکسه. پیشنهاد میکنم از فایر فاکس استفاده کنین.:5: